Zimowe Wulkany 2019

Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji, plac Władysława Reymonta, Złotoryja, Polska
07.12.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Antolak Andrzej - D10 / M POL Wrocław

Zapłacone

2. Antosz Emilia - D30 / K POL Wrocław

Zapłacone

3. Babijczuk Wioletta - D30 / K POL Jawor

Zapłacone

4. Uczestnik anonimowy - D30 / K POL Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

5. Uczestnik anonimowy - D30 / K POL Legnica

Zapłacone

6. Bartosik Marek - D10 / M POL Głogów KGHM ZG RUN

Niezapłacone

7. Bartyzel Dorota - D10 / K POL Jelcz-Laskowice

Zapłacone

8. Bator Katarzyna - D30 / K POL Jawor Jaworska Grupa Nordic Walking

Zapłacone

9. Berger Agnieszka - D30 / K POL Gubin

Zapłacone

10. Berger Katarzyna - D30 / K POL Gubin

Zapłacone

11. Bernasiewicz Elżbieta - D30 / K POL Chojnów

Zapłacone

12. Bernasiewicz Józek - D30 / M POL Złotoryja DRAPIKI I PASJONACI NORDIC WALKING

Zapłacone

13. Bernasiewicz Stanisław - D30 / M POL Chojnów

Zapłacone

14. Bernat Anna - D30 / K POL Złotoryja

Zapłacone

15. Białopotocka Beata - D30 / K POL Wroclaw

Zapłacone

16. Bidziński Dawid - D10 / M POL Ożarów Klub Seniora Ożarów

Zapłacone

17. Biernacik Monika - D30 / K POL Złotoryja

Zapłacone

18. Błotna Danka - D30 / K POL Gruszczyn

Niezapłacone

19. Bołtryk Małgorzata - D10 / K POL Piła Jeziorki Aktywna Wieś

Zapłacone

20. Bombik Krzysztof - D30 / M POL Legnica Drapiki i Pasjonaci Nordic Walking

Zapłacone

21. Bombik-Weydmann Ewa - D30 / K POL Legnica Drapiki i Pasjonaci Nordic Walking

Zapłacone

22. Bruchajzer Adam - D30 / M POL Gubin

Zapłacone

23. Bujak Bomok Paulina - D30 / K POL Wojcieszów

Zapłacone

24. Bzdyra Małgorzata - D30 / K POL Polanica-Zdrój Dziki Osioł

Zapłacone

25. Charczuk Zenon - D30 / M POL Opole Żółwik Opole

Niezapłacone

26. Chmielewska Anna - D30 / K POL Jedlina Zdrój

Zapłacone

27. Chojnacka Ewelina - D30 / K POL Głogów Żyraf Team

Zapłacone

28. Chojnacki Igor - D30 / M POL Lubin Żyrafteam

Zapłacone

29. Chojnacki Marcin - D30 / M POL Konstancin-Jeziorna Morsy

Zapłacone

30. Chrobak Grażyna - D30 / K POL Wrocław

Zapłacone

31. Chyb Natasza - D30 / K POL Wałbrzych

Zapłacone

32. Cichocka Renata - D30 / K POL Warszawa

Niezapłacone

33. Czarka Ewa - D10 / K POL Strzegom

Zapłacone

34. Czepiel Bogusława - D30 / K POL Jawor Jaworska Grupa Nordic Walking

Zapłacone

35. Dąbrowska Małgorzata - D30 / K POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Zapłacone

36. Dąbrowski Bartłomiej - D30 / M POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Zapłacone

37. Danielak Elżbieta - D30 / K POL Nowa Wieś Grodziska

Zapłacone

38. Uczestnik anonimowy - D30 / M POL Wojcieszyn

Zapłacone

39. Drapikowska Beata - D10 / K POL Legnica Drapiki I Pasjonaci Nordic Walking

Zapłacone

40. Drapikowski Marek - D10 / M POL Legnica Drapiki I Pasjonaci Nordic Walking

Zapłacone

41. Droździk Liliana - D30 / K POL Jawor Jaworska Grupa Nordic Walking

Zapłacone

42. Duralska Joanna - D30 / K POL Jawor Jaworska Grupa Nordic Walking

Zapłacone

43. Durkalec Ewelina - D30 / K POL Bolków Eve-Bolków

Zapłacone

44. Dyrek Katarzyna - D30 / K POL Wieliczka Optotech team

Zapłacone

45. Dyrek Marcin - D30 / M POL Wieliczka Optotech team

Zapłacone

46. Działkowski Ireneusz - D30 / M POL Ludwikowice Kłodzkie zabawa-modelami.pl

Zapłacone

47. Dzięcioł Ryszard - D10 / M POL Bolesławiec Wędrownicy

Zapłacone

48. Dzięcioł Ryszard - D10 / M POL Bolesławiec Aktywny Bolesławiec

Niezapłacone

49. Dzięgielewska Dominika - D30 / K POL Lipa Strzegomska Dwunastka

Zapłacone

50. Dziełak Leszek - D30 / M POL Lubin

Zapłacone

51. Dziura Piotr - D10 / M POL Legnica Drapiki i Pasjonaci Nordic Walking

Niezapłacone

52. Dziurla Renata - D30 / K POL Jaroszów

Zapłacone

53. Dziurla Tomasz - D30 / M POL Jaroszów

Zapłacone

54. Figiel Krystyna - D30 / K POL Jelenia Góra

Zapłacone

55. Filipowska Bogusia - D10 / K POL Pabianice Forma na Piątkę NW

Zapłacone

56. Franiak Violetta - D30 / K POL Bolkowice Jaworska Grupa Nordic Walking

Zapłacone

57. Gabrusiewicz Damian - D30 / M POL Głogów Ostatnich Gryzą Psy

Zapłacone

58. Gandecka Marzanna - D30 / K POL Głogów Bbl Głogów

Zapłacone

59. Gąsewicz-Filipiak Agnieszka - D10 / K POL Tarnowskie Gory NORDICUS - Strzybnica

Niezapłacone

60. Gieracz Dominika - D30 / K POL Jawor Jaworska Grupa Nordic Walking

Zapłacone

61. Glegocińska Joanna - D10 / K POL Sułocin Towarzystwo Biegam W Sfetsze

Zapłacone

62. Glos Lucy - D10 / K POL Łozina brak

Niezapłacone

63. Gładki Łukasz - D10 / M POL Zawichost MOW Zawichost

Zapłacone

64. Głodo Genowefa - D10 / K POL Legnica Drapiki i pasjonaci NW

Zapłacone

65. Głuszak Karol - D30 / M POL Szklarska Poręba

Zapłacone

66. Godecka Jadwiga - D30 / K POL Chojnow DrapikiiPasjonaci

Zapłacone

67. Góral Kacper - D10 / M POL Zawichost MOW Zawichost

Zapłacone

68. Granas Anna - D30 / K POL Legnica Jaworska Grupa Nordic Walking

Zapłacone

69. Greguła Ksawery - D10 / M POL Zawichost MOW Zawichost

Zapłacone

70. Gruszecka Zofia - D30 / K POL Wieliczka Optotech team

Zapłacone

71. Uczestnik anonimowy - D30 / K POL Nowa Sól

Niezapłacone

72. Habowska Aneta - D30 / K POL Legnica Drapiki

Zapłacone

73. Herok Dariusz - D30 / M POL Rybnik

Zapłacone

74. Hyży Bogusław - D10 / M POL Lubin

Zapłacone

75. Hyzy Katarzyna - D10 / K POL Lubin

Zapłacone

76. Jagodzińska Bożena - D10 / K POL Wrocław

Zapłacone

77. Jagodzinski Andrzej - D10 / M POL Wrocław

Niezapłacone

78. Jakimowicz Agnieszka - D30 / K POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Zapłacone

79. Jankowska Anna - D10 / K POL Smolec

Zapłacone

80. Uczestnik anonimowy - D30 / K POL Radzionków Cidry Lotajom

Niezapłacone

81. Janowska Anna - D30 / K POL Złotoryja

Zapłacone

82. Jarek Małgorzata - D30 / K POL Pabianice FORMA NA PIĄTKĘ NW

Zapłacone

83. Jarek Sergiusz - D30 / M POL Pabianice FORMA NA PIĄTKĘ NW

Zapłacone

84. Jasiul Mariola - D30 / K POL Legionowo

Zapłacone

85. Jaskórzyńska Żaneta - D30 / K POL Jawor Jaworska Grupa Nordic Walking

Zapłacone

86. Jastrzębski Artur - D10 / M POL Zawichost MOW Zawichost

Zapłacone

87. Jędrasiak Anna - D10 / K POL Pielgrzymka

Zapłacone

88. Jędrasiak Renata - D30 / K POL Lubin

Niezapłacone

89. Jesionka Adam - D10 / M POL Wojcieszów

Zapłacone

90. Jesionka Katarzyna - D10 / K POL Wojcieszów

Zapłacone

91. Juda Jadwiga - D30 / K POL Głogów

Zapłacone

92. Kąckowska-Szklarz Beata - D10 / K POL Piła Jeziorki Aktywna Wieś

Zapłacone

93. Kańczugowska Irena - D10 / K POL Legnica Drapiki i Pasjonaci NW

Zapłacone

94. Kapczyński Robert - D30 / M POL Podgórzyn Nie Mam Klubu

Zapłacone

95. Kapral Ewa - D10 / K POL Pielgrzymka

Zapłacone

96. Kaptur Iwona - D10 / K POL Zawichost Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Zawichoście

Zapłacone

97. Karpińska Monika - D10 / K POL Wałbrzych

Niezapłacone

98. Karwacka Marta - D30 / K POL Jawor

Zapłacone

99. Knysak Kamil - D10 / M POL Zawichost MOW Zawichost

Zapłacone

100. Komada Mariusz - D10 / M POL Opoczka

Zapłacone

101. Komendacki Dominik - D30 / M POL Głogów KGHM ZG RUN

Zapłacone

102. Konopka Marta - D30 / K POL Marciszów

Zapłacone

103. Konopka Paweł - D30 / M POL Marciszów

Zapłacone

104. Koprowska Anet - D10 / K POL Oława

Zapłacone

105. Koprowski Tomasz - D10 / M POL Oława Nordiki

Zapłacone

106. Uczestnik anonimowy - D10 / K POL Lubin

Niezapłacone

107. Uczestnik anonimowy - D30 / K POL Wrocław Margarett

Zapłacone

108. Kozik Maria - D30 / K POL Siechnice

Zapłacone

109. Krajewski Wojciech - D30 / M POL Piła Giro di Zawada

Niezapłacone

110. Krawczak Karolina - D30 / K POL Głogów Biegam Bo Lubię Głogów

Zapłacone

111. Krupa Marcin - D30 / M POL Nowa Ruda AKTYWNA NOWA RUDA

Niezapłacone

112. Kumoś Bożena - D10 / K POL Lwówek Śląski

Zapłacone

113. Kunikowski Zenon - D10 / M POL Wrocław Rightway

Zapłacone

114. Kurek Jagoda - D10 / K POL Wrocław Chojrak Team Wrocław

Niezapłacone

115. Kurek Tomasz - D10 / M POL Wrocław Chojrak Team Wrocław

Niezapłacone

116. Kuricka Barbara - D10 / K POL Strzegom

Zapłacone

117. Kurzawska Jolanta - D30 / K POL Lubin

Zapłacone

118. Kuśmierczyk-Łazarz Katarzyna - D30 / K POL Wrocław

Niezapłacone

119. Kuśnierz Andrzej - D30 / M POL Racibórz PTTK

Zapłacone

120. Kutek Wiesława - D30 / K POL Jawor Jaworska Grupa Nordic Walking

Zapłacone

121. Kutkiewicz Bartosz - D10 / M POL Boleslawiec

Niezapłacone

122. Kutniewska Maria - D30 / K POL Żukowo Face Nordic Walking Team

Niezapłacone

123. Kutycka-Kurek Elżbieta - D10 / K POL Wrocław Chojrak Team Wrocław

Niezapłacone

124. Kwiecień Elżbieta - D10 / K POL Wrocław

Niezapłacone

125. Langheinig Agnieszka - D30 / K POL Nowa Ruda Aktywna Nowa Ruda

Zapłacone

126. Leśniewska Angela - D30 / K POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Zapłacone

127. Lipińska Anna - D30 / K POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Zapłacone

128. Uczestnik anonimowy - D30 / K POL Wojcieszów

Zapłacone

129. Lopatin Sasza - D30 / M POL Lodz

Niezapłacone

130. Łasecka Katarzyna - D10 / K POL Piła Jeziorki Aktywna Wieś

Zapłacone

131. Łukasiewicz Marta - D30 / K POL Złotoryja

Zapłacone

132. Łukawska Joanna - D10 / K POL Sandomierz

Zapłacone

133. Majerczyk-Godlewska Jadwiga - D10 / K POL Wiązów

Zapłacone

134. Malczyńska Klaudia - D10 / K POL Wojcieszów

Zapłacone

135. Malczyńska-Rok Martyna - D10 / K POL Wojcieszów

Zapłacone

136. Mańka Małgorzata - D10 / K POL Zawichost Młodziezowy Ośrodek Wychowawczy w Zawichoście

Zapłacone

137. Uczestnik anonimowy - D30 / K POL Bytom Cidry Lotajom

Niezapłacone

138. Maszerowska Jolanta - D10 / K POL Sułocin Towarzystwo Biegam W Sfetsze

Niezapłacone

139. Maszerowski Robert - D10 / M POL Sułocin Towarzystwo Biegam W Sfetsze

Niezapłacone

140. Mędrak Alicja - D10 / K POL Wrocław

Zapłacone

141. Mędrak Józef - D10 / M POL Wrocław

Zapłacone

142. Meller Violetta - D30 / K POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Zapłacone

143. Mielnik Anna - D10 / K POL Oława

Niezapłacone

144. Mikierysz Monika - D30 / K POL Głogów Bardziej nordic walking Głogów

Zapłacone

145. Miśkiewicz Wioleta - D30 / K POL Wojcieszów

Zapłacone

146. Miszczuk Renata - D10 / K POL Kielce

Zapłacone

147. Mitela-Sulecka Dominika - D30 / K POL Jawor Jaworska Grupa Nordic Walking

Zapłacone

148. Myrt Danuta - D10 / K POL Czechówka Active Academy

Zapłacone

149. Napora Przemysław - D30 / M POL Lubin

Zapłacone

150. Nicpoń Roman - D10 / M POL Legnica Drapiki i Pasjonaci Nordic Walking

Zapłacone

151. Nicpoń Roman - D10 / M POL Legnica Drapiki i pasjonaci NW

Zapłacone

152. Nolbrzak Wojciech - D30 / M POL Jawor Jaworskie Stowarzyszenie Charytatywne Damy Radę

Zapłacone

153. Nowacka Renata - D10 / K POL Jelcz Laskowice

Zapłacone

154. Nowak Lucyna - D10 / K POL Legnica Drapiki i Pasjonaci Nordic Walking

Zapłacone

155. Opałek Anna - D10 / K POL Dobczyce MSNW

Zapłacone

156. Ostój Anna - D30 / K POL Jawor

Zapłacone

157. Panek Robert - D30 / M POL Legnica

Zapłacone

158. Papaj Anna - D10 / K POL Ożarów Klub Seniora Ożarów

Zapłacone

159. Papaj Weronika - D10 / K POL Ożarów Klub Seniora Ożarów

Zapłacone

160. Papuga Joanna - D30 / K POL Łask Forma Na Piątkę NW

Zapłacone

161. Paśko Aksela - D10 / K POL Wojcieszów

Zapłacone

162. Piechowska Anna - D30 / K POL Kraków

Zapłacone

163. Pielichata Magdalena - D30 / K POL Kłodzko

Niezapłacone

164. Pietrzyńska Katarzyna - D10 / K POL Chorzów

Niezapłacone

165. Płoszajczyk Beata - D30 / K POL Bolków Strzegomska Dwunastka

Zapłacone

166. Pojda Marta - D30 / K POL Jawor

Zapłacone

167. Polak Grzegorz - D30 / M POL Gruszczyn

Niezapłacone

168. Prętkowska Julka - D10 / K POL Boguszow-Gorce

Niezapłacone

169. Racławska Joanna - D10 / K POL Skarbimierz-Osiedle AMATORKA

Zapłacone

170. Racławski Jan - D10 / M POL Skarbimierz-Osiedle AMATOR

Zapłacone

171. Raszewska Izabela - D30 / K POL Pabianice FORMA NA PIĄTKĘ NW

Zapłacone

172. Romanowska Iwona - D30 / K POL Piechowice

Zapłacone

173. Uczestnik anonimowy - D10 / K POL Złotoryja Psnw

Zapłacone

174. Uczestnik anonimowy - D10 / K POL Złotoryja Psnw

Zapłacone

175. Uczestnik anonimowy - D10 / K POL Złotoryja Psnw

Zapłacone

176. Uczestnik anonimowy - D10 / K POL Złotoryja Psnw

Zapłacone

177. Uczestnik anonimowy - D10 / K POL Złotoryja Psnw

Zapłacone

178. Rzemykowska-Szymiczek Małgorzata - D10 / K POL Siechnice

Niezapłacone

179. Sajewicz Elżbieta - D30 / K POL Złotoryja

Zapłacone

180. Sala Andrzej - D10 / M POL Kojszówka Podbabiogórskie Nordic Walking

Zapłacone

181. Sarzyńska Iwona - D30 / K POL Jawor

Zapłacone

182. Sas Leszek - D10 / M POL Boleslawiec niezrzeszony

Zapłacone

183. Sawrycz Sławomir - D30 / M POL Jelenia Góra

Zapłacone

184. Sieruga Agnieszka - D30 / K POL Oleśnica

Zapłacone

185. Siudak Wanda - D30 / K POL Wrocław Wksgymsport

Zapłacone

186. Skiba Anna - D30 / K POL Zębowice Jaworska Grupa Nordic Walking

Zapłacone

187. Skupinski Arkadiusz - D30 / M POL Marciszów

Niezapłacone

188. Skuza Józef - D10 / M POL Legnica

Zapłacone

189. Ślusarczyk Agata - D10 / K POL Czechówka Active Academy

Zapłacone

190. Słomka Mariola - D30 / K POL Wrocłąw

Niezapłacone

191. Śmietanka Ewa - D30 / K POL Legnica Drapiki i Pasjonaci Nordic Walking

Zapłacone

192. Śmigacz Andrzej - D30 / M POL Wieliczka Optotech team

Zapłacone

193. Śmigacz Jan - D30 / M POL Wieliczka Optotech team

Zapłacone

194. Śmigacz Monika - D30 / K POL Wieliczka Optotech team

Zapłacone

195. Smyk Ewa - D30 / K POL Katowice Idziemy Razem

Zapłacone

196. Socha Teresa - D30 / K POL Zębowice Jaworska Grupa Nordic Walking

Zapłacone

197. Stańczyk Teresa - D10 / K POL Wałbrzych

Zapłacone

198. Statuch Piotr - D10 / M POL Sandomierz Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Zawichoście

Zapłacone

199. Stawińska Dorota - D30 / K POL Złotoryja

Zapłacone

200. Stelmach Ewa - D30 / K POL Goliszów Drapiki i Pasjonaci Nordic Walking

Zapłacone

201. Stoncel Barbara - D30 / K POL Boguszów-Gorce Grupa Biegowa Dzikowiec

Niezapłacone

202. Stoncel Mietek - D30 / M POL Boguszów-Gorce Grupa Biegowa Dzikowiec

Niezapłacone

203. Stryjewska Iwona - D30 / K POL Kaczorów

Zapłacone

204. Strzępek Magdalena - D30 / K POL Warszawa

Zapłacone

205. Sulikowska Stanisława - D10 / K POL Legnica Drapiki i Pasjonaci NW

Zapłacone

206. Uczestnik anonimowy - D30 / K POL Nowa Sól

Niezapłacone

207. Szeluk Grzegorz - D30 / M POL Wojcieszów

Zapłacone

208. Szeluk Kasia - D30 / K POL Wojcieszów

Zapłacone

209. Szeremeta Grzegorz - D30 / M POL Radzionków Cidry lotajom

Zapłacone

210. Szerer Iwona - D30 / K POL Wałbrzych Kobiety w biegu

Zapłacone

211. Szkudło Oskar - D30 / M POL Kłębanowice BEZ BALASTU

Niezapłacone

212. Szymankiewicz Edward - D10 / M POL Głogów CROSS STRACEŃCÓW TEAM

Niezapłacone

213. Tersa Karina - D30 / K POL Chojnów

Niezapłacone

214. Urban Edyta - D10 / K POL Lubin

Zapłacone

215. Urda Ela - D10 / K POL Legnica Drapiki i Pasjonaci Nordic Walking

Zapłacone

216. Wągrowska Kamila - D30 / K POL Pabianice Forma Na Piątkę Nw

Niezapłacone

217. Walczyk Dorota - D30 / K POL Złotoryja

Zapłacone

218. Walczyk Tomasz - D30 / M POL Złotoryja

Zapłacone

219. Watarski Mariusz - D30 / M POL Lodz Epoka Nordica

Niezapłacone

220. Uczestnik anonimowy - D30 / K POL Złotoryja

Niezapłacone

221. Węcławiak Alina - D30 / K POL Piaseczno Mors

Zapłacone

222. Wesołowska Klaudia - D10 / K POL Legnica

Niezapłacone

223. Widalska Marta - D30 / K POL Grodzisk Mazowiecki DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

224. Wiechec Edward - D30 / M POL Bolesławiec

Zapłacone

225. Więckowski Janusz - D10 / M POL Sułocin Towarzystwo Biegam W Sfetsze

Zapłacone

226. Wieligda Iwona - D30 / K POL Wrocław

Zapłacone

227. Wieligda Janusz - D30 / M POL Wrocław

Zapłacone

228. Wild Arek - D10 / M POL Oława

Niezapłacone

229. Wild Ewa - D10 / K POL Oława

Niezapłacone

230. Winkler Agata - D10 / K POL Borzęta Active Academy

Zapłacone

231. Witman Iwona - D10 / K POL Łódź RYSIOTEAM

Zapłacone

232. Witman Tomasz - D10 / M POL Łódź RYSIOTEAM

Zapłacone

233. Włodarczyk Jarosław - D30 / M POL Jelenia Góra Zorka Jelonki

Niezapłacone

234. Wow Magdalena - D30 / K POL Jelenia Gora Jeleniogórski Klub Jaskiniowy

Zapłacone

235. Zbyryt Marek - D30 / M POL Nowa Ruda Aktywna Nowa Ruda

Zapłacone

236. Zinów Agata - D10 / K POL Giebułtów

Zapłacone

237. Ziółkowski Szymon - D10 / M POL Wojciechowice Seniora Ożarów

Zapłacone

238. Żmijan Anna - D10 / K POL Bolków

Zapłacone

239. Zojc Jadwiga - D30 / K POL Jawor

Zapłacone

240. Zuranska Elzbieta - D30 / K POL Wilków Etap

Zapłacone

241. Zuranski Paweł - D30 / M POL Wilków ETAP

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU