XXXI Goleniowska Mila Niepodległości o Puchar Burmistrza Gminy Goleniów i Bieg Gaz System S.A. na 10

Goleniów, Polska
11.11.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Bajuk Zbigniew 36 BGS / M60 POL Szczecin niezrzeszony

Zapłacone

2. Bobrowski Ariel 80 BGS / M30 G
POL Goleniów Ampio Team

Zapłacone

3. Bodnar Zbigniew 31 BGS / M70 POL Szczecin

Zapłacone

4. Boguszewska Karolina 2037 MO / K30 POL Szczecin Anemia

Zapłacone

5. Bojko Marek 50 BGS / M40 POL Stepnica

Zapłacone

6. Borodziuk Magdalena 2040 MO / K40 POL Szczecin OT

Zapłacone

7. Borowska Karolina - BGS / K30 G
POL Pucice Puszczyk Bukowy/Calypso Runners Team

Niezapłacone

8. Borucki Konrad 2027 MO / M70 POL Police UKL Ósemka Police

Zapłacone

9. Budzyński Radosław 45 BGS / M30 POL Szczecin

Zapłacone

10. Chadaś Maryna 2029 MO / K30 G
POL Warszawa Browary Team

Zapłacone

11. Chirko Stefan - BGS / M40 POL Hajnówka Hajnówka Biega

Niezapłacone

12. Chlebowski Adam 69 BGS / M70 POL Szczecin BOKARO TEAM SZCZECIN

Zapłacone

13. Chojnacka Maria 2039 MO / K30 POL Trzcianka

Zapłacone

14. Ciuma Jacek 84 BGS / M40 G
POL Goleniów

Zapłacone

15. Damecki Roman - BGS / M40 LM
POL Karsk

Niezapłacone

16. Domański Waldemar - BGS / M30 POL Gryfice RunGryf

Niezapłacone

17. Drosińska Karolina - BGS / K18 G
POL Goleniów

Niezapłacone

18. Fajer Markus 70 BGS / M70 POL Dobra Szczecinska RAZ Szczecin

Zapłacone

19. Filipiak Michał 81 BGS / M40 POL Szczecin Taxservice

Zapłacone

20. Firlik Inez 27 BGS / K18 POL Szczecin

Zapłacone

21. Florkowski Jacek 87 BGS / M50 POL Dąbrowa

Zapłacone

22. Gliszczyńska Anna - BGS / K60 POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Niezapłacone

23. Grudzińska Agnieszka - MO / K40 LM
POL Wysoka Kameńska

Niezapłacone

24. Grzelak Sebastian - BGS / M50 G
POL Goleniów Rozbiegany Goleniów

Niezapłacone

25. Grzelak Tomasz 47 BGS / M30 G
POL Goleniów

Zapłacone

26. Grzelczak Michał - BGS / M30 LM
POL Goleniów Lm Wind Power

Niezapłacone

27. Guzikiewicz Marcin - BGS / M40 G
LM
POL Goleniów LM Wind Power / Rozbiegany Goleniów

Niezapłacone

28. Herman Yaroslav - BGS / M18 LM
POL Goleniów LM Wind Power

Niezapłacone

29. Hoffmann Zygfryd 2031 MO / M60 POL Stargard SZWLA

Zapłacone

30. Iwaniuk Beata - MO / K30 G
POL Osina

Niezapłacone

31. Iwaniuk Paweł - BGS / M30 S
POL Osina

Niezapłacone

32. Janiak Piotr 32 BGS / M30 POL Szczecin MKL Maraton Świnoujście

Zapłacone

33. Jarosiński Dawid 63 BGS / M40 S
POL Myślibórz Kp Psp Myślibórz

Zapłacone

34. Judek Krzysztof - BGS / M60 POL Mierzyn

Niezapłacone

35. Judkiewicz Piotr - BGS / M40 POL Wolin

Niezapłacone

36. Juszkiewicz Małgorzata 40 BGS / K40 POL Szczecin Fizjobiegacze Szczecin

Zapłacone

37. Kamiński Antoni 2035 MO / M60 POL Trzebiatów JW BIAŁYSTOK

Zapłacone

38. Kamiński Ryszard 2030 MO / M50 POL Szczecin

Zapłacone

39. Kamiński Sławomir 68 BGS / M30 S
POL Trzebiatów KMP Świnoujście

Zapłacone

40. Kawczyńska Magdalena 43 BGS / K40 POL Szczecin Raz Szczecin

Zapłacone

41. Kawczyński Maciej 44 BGS / M40 POL Szczecin Raz Szczecin

Zapłacone

42. Kępka Karol 79 BGS / M18 POL Szczecin AMPIO TEAM

Zapłacone

43. Kijewski Robert 42 BGS / M50 POL Szczecin

Zapłacone

44. Kisieliński Igor - BGS / M50 POL Koszalin TKKF KOSZALIN

Niezapłacone

45. Kłyszejko Paweł 82 BGS / M40 POL Szczecin Puszczyk Bukowy

Zapłacone

46. Kohlman Wojciech 90 BGS / M40 POL Szczecin

Zapłacone

47. Kolb Arkadiusz 26 BGS / M40 LM
POL Szczecin

Zapłacone

48. Kontek Szymon 71 BGS / M30 POL Szczecin RUBASZNY GENTLEMAN

Zapłacone

49. Kopański Andrzej 48 BGS / M50 G
POL Goleniów

Zapłacone

50. Kopcewicz Henryk 54 BGS / M60 G
POL Goleniów Crown Goleniów

Zapłacone

51. Kordek Jan 30 BGS / M60 POL Szczecin

Zapłacone

52. Kot Arkadiusz 2025 MO / M50 POL Maszewo

Zapłacone

53. Kowalczyk Konrad 66 BGS / M30 POL Szczecin brak

Zapłacone

54. Koźmic Ryszard 52 BGS / M60 POL Police Shell Duńska Szczecin

Zapłacone

55. Uczestnik anonimowy - MO / K30 G
POL Goleniów

Niezapłacone

56. Krzemień Ireneusz 39 BGS / M50 POL Świnoujście

Zapłacone

57. Krzemińska Klaudia - BGS / K30 LM
POL Goleniów LM Wind Power

Niezapłacone

58. Krześniowski Marcin - BGS / M40 POL Szczecin Rowerowy Załom

Niezapłacone

59. Kufel Dariusz 2038 MO / M50 POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

60. Kula Sebastian - BGS / M18 POL Nowy Przylep

Niezapłacone

61. Kułakowski Dawid - BGS / M40 POL Koszalin Tkkf Koszalin

Niezapłacone

62. Uczestnik anonimowy 73 BGS / M40 POL Maszewo

Zapłacone

63. Lasek Bartosz 49 BGS / M40 POL Szczecin RAZ Szczecin

Zapłacone

64. Ledzion Robert 2023 MO / M40 POL Szczecin

Zapłacone

65. Lewandowska Joanna 2026 MO / K40 POL Szczecin :)

Zapłacone

66. Uczestnik anonimowy - BGS / M40 POL Szczecin

Niezapłacone

67. Machlański Remigiusz 37 BGS / M40 POL Szczecin Ewa Huryń Team

Zapłacone

68. Machowska Anna 2033 MO / K50 POL Szczecin VOCALIS Szczecin

Zapłacone

69. Malarczyk Inez 24 BGS / K18 G
POL Białuń

Zapłacone

70. Uczestnik anonimowy 21 BGS / K18 POL Świnoujście

Zapłacone

71. Uczestnik anonimowy 29 BGS / K30 POL Świnoujście

Zapłacone

72. Mazurek Daniel 62 BGS / M18 G
POL Mosty Mosty

Zapłacone

73. Micerski Tomasz - BGS / M40 POL Koszalin Tkkf Koszalin

Niezapłacone

74. Muller Falk 22 BGS / M50 DEU Berlin

Zapłacone

75. Nawrocki Konrad 53 BGS / M30 POL Szczecin

Zapłacone

76. Orszulska Magdalena - BGS / K40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Niezapłacone

77. Pacholski Robert 51 BGS / M40 G
S
POL Krępsko Niezrzeszony

Zapłacone

78. Petrusiewicz Paweł 74 BGS / M18 G
S
POL Goleniów

Zapłacone

79. Piotrowicz Piotr 46 BGS / M40 POL Maszewo Comseco.eu

Zapłacone

80. Piotrowski Marek - BGS / M40 G
POL Goleniów Rozbiegany Goleniów

Niezapłacone

81. Pleskach Ruslan - BGS / M30 LM
POL Goleniów LM WIND POWER

Niezapłacone

82. Płuska Tadeusz 78 BGS / M60 POL Drawsko Pomorskie

Zapłacone

83. Pupek Małgorzata - BGS / K30 LM
POL Szczecin LM Wind Power Blades

Niezapłacone

84. Radawiec Kamil 61 BGS / M40 POL Szczecin GO2TRI

Zapłacone

85. Radzki Wojciech 34 BGS / M30 G
POL Goleniów

Zapłacone

86. Robak Łukasz 57 BGS / M18 POL Warszawa Artisanal Tapas

Zapłacone

87. Rogalski Marcin 2032 MO / M50 POL Szczecin Vocalis Szczecin

Zapłacone

88. Rogiewicz Remigiusz 65 BGS / M40 POL Szczecin KS Ironman Szczecin

Zapłacone

89. Roszatycka-Krause Agnieszka 2021 MO / K40 G
POL Goleniów Dmuchawiec Goleniów

Zapłacone

90. Uczestnik anonimowy 2034 MO / M40 G
POL Pucice własny jednoosobowy

Zapłacone

91. Sawicki Jakub 77 BGS / M30 POL Szczecin

Zapłacone

92. Śliwa Wojciech 89 BGS / M40 POL Szczecin KS IRONMAN PRODMAR SZCZECIN

Zapłacone

93. Smolicz Grzegorz 38 BGS / M40 POL Przecław Gmina Kołbaskowo Biega

Zapłacone

94. Stachowski Andrzej 75 BGS / M50 POL Szczecin Monia Gym

Zapłacone

95. Stefanicki Marek 2028 MO / M60 POL Świnoujście 72-600

Zapłacone

96. Stefański Marek 86 BGS / M30 POL Szczecin Niebko Run Terror Szczecin

Zapłacone

97. Uczestnik anonimowy 76 BGS / M18 G
POL Goleniów

Zapłacone

98. Szczupaczyński Arkadiusz 58 BGS / M50 POL Gryfice Rungryf Gryfice

Zapłacone

99. Szydłowski Wojtek 88 BGS / M30 POL Szczecin Bieg po browar

Zapłacone

100. Szymańska Anna 23 BGS / K60 G
POL Goleniów Rozbiegany Goleniów

Zapłacone

101. Szymański Michał 91 BGS / M30 POL Szczecin Bieg Po Browar

Zapłacone

102. Szymczak Michał 2022 MO / M30 POL Szczecin Brak

Zapłacone

103. Teofil Damian - BGS / M18 LM
POL Goleniów LM WIND POWER

Niezapłacone

104. Trzaskowska Emilia - BGS / K30 LM
POL Goleniów LM WIND POWER

Niezapłacone

105. Trzaskowski Radosław - BGS / M30 LM
POL Goleniów LM WIND POWER

Niezapłacone

106. Turski Bogdan 2024 MO / M50 POL Szczecin

Zapłacone

107. Tytonik Marek 56 BGS / M40 POL Szczecin UKS-47 BUSHIDO - MORUS SZCZECIN

Zapłacone

108. Uczestnik anonimowy 55 BGS / K50 POL Szczecin

Zapłacone

109. Urbański Srbastian - BGS / M30 LM
POL Goleniów LM wind power

Niezapłacone

110. Wachowicz Paulina 28 BGS / K18 POL Szczecin

Zapłacone

111. Wasielewski Kamil 72 BGS / M30 S
POL Szczecin Hq Mnc Ne

Zapłacone

112. Więzowski Kamil 33 BGS / M18 G
POL Goleniów

Zapłacone

113. Wilk Bartosz 25 BGS / M18 G
POL Goleniów

Zapłacone

114. Winiarski Marcin 67 BGS / M40 G
S
POL Goleniów

Zapłacone

115. Wiśniewska Marta - BGS / K40 POL Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE

Niezapłacone

116. Wiśniewski Maciej - BGS / M30 POL Szczecin Spalam dwa pączki

Niezapłacone

117. Wolański Robert 64 BGS / M50 POL Szczecin

Zapłacone

118. Wysocki Bronisław 59 BGS / M50 POL Stargard

Zapłacone

119. Żabkiewicz Leszek 83 BGS / M50 POL Kliniska Wielkie niezrzeszony

Zapłacone

120. Zalewska Malgorzata 2036 MO / K30 POL Koszalin

Zapłacone

121. Zarembski Dawid 35 BGS / M30 POL Resko

Zapłacone

122. Zauliczny Sebastian 41 BGS / M30 POL Szczecin Logic System TEAM

Zapłacone

123. Zielonka Maja 85 BGS / K30 G
POL Goleniów Rozbiegany Goleniów

Zapłacone

124. Żuchowski Łukasz 60 BGS / M40 G
POL Rurzyca Trucht Rurzyca

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU