XXVI Bieg Uliczny im. Wojciecha Korfantego

Zofii Nałkowskiej 10a, Katowice, Polska
27.04.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczewski Dariusz 169 10 km / M20 POL Chorzów

Zapłacone

2. Adamiec Natalia 329 10 km / K20 POL Katowice Siemianowice Śląskie i przyjaciele biegaja

Zapłacone

3. Adamoszek Daniel 509 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

4. Adamus Justyna 127 10 km / K40 POL Katowice LKS Imielin

Zapłacone

5. Albiński Mateusz 332 10 km / M20 POL Tychy

Zapłacone

6. Antolik Łukasz 214 10 km / M20 POL Świętochłowice Śląsk Runners

Zapłacone

7. Atłasik Anna 1190 10 km / K30 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

8. Atłasik Krzysztof 1192 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

9. Babik Natalia 103 10 km / K30 POL Chorzów

Zapłacone

10. Bachman Mateusz 189 10 km / M20 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

11. Bącol Adam 26 10 km / M20 POL Ruda Śląska

Zapłacone

12. Bącol Arkadiusz 23 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

13. Badek Kinga 385 10 km / K20 POL Sosnowiec

Zapłacone

14. Bajorek Dawid 1000 10 km / M20 POL Katowice Biegam w KATO

Zapłacone

15. Bajorski Dominik 848 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

16. Balon Marek 421 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

17. Balon Piotr 542 10 km / M16 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

18. Baluch Adam - 10 km / M36 POL Katowice

Niezapłacone

19. Bałaziński Paweł 205 10 km / M36 POL Mysłowice Mors Hubertus Mysłowice

Zapłacone

20. Bałut Wojciech 580 10 km / M36 PCN Siemianowice Śl Fc Kuba

Zapłacone

21. Banaszczyk Katarzyna 292 10 km / K20 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

22. Baranowicz Arkadiusz 501 10 km / M36 POL Ruda Śląska ADS Masna

Zapłacone

23. Baranowska Bożena 479 10 km / K50 POL Jemielnica brak

Zapłacone

24. Barchanowska Lucyna 904 10 km / K40 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

25. Barchanowski Wojciech 903 10 km / M36 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

26. Bardosz-Prystupa Renata - 10 km / K40 POL Zabrze Night Runners

Niezapłacone

27. Baron Katarzyna 166 10 km / K30 POL Gliwice kosmo dental team

Zapłacone

28. Baron Krzysztof 241 10 km / M20 POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

29. Bartodziej Aleksandra 113 10 km / K40 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

30. Bartosik Ewelina 379 10 km / K20 POL Sosnowiec

Zapłacone

31. Bartoszek Katarzyna 150 10 km / K40 POL Siemianowice Slaskie

Zapłacone

32. Bartoszek Rafał 149 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

33. Barutowicz Łukasz 135 10 km / M20 POL Tychy Wolves Tychy

Zapłacone

34. Basiaga Jolanta 956 10 km / K50 POL Piekary Sl

Zapłacone

35. Uczestnik anonimowy 953 10 km / M50 POL Piekary Runbrun

Zapłacone

36. Bęben Jerzy - 10 km / M60 POL Rozwadza Dyczuś Team

Niezapłacone

37. Bedlicka Joanna 581 10 km / K40 POL Katowice TS Sokół Śląsk

Zapłacone

38. Bedlicki Michal 612 10 km / M36 POL Katowice TS Sokół Śląsk

Zapłacone

39. Bednarczyk Paweł 497 10 km / M20 POL Katowice #BoomFitShot

Zapłacone

40. Bednarz Kinga 767 10 km / K30 POL Katowice

Zapłacone

41. Bereszko Waldemar 781 10 km / M60 POL Sosnowiec MOSiR TKKF Saturn

Zapłacone

42. Bereźnicki Mariusz 718 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

43. Berlińska-Gorol Magdalena - 10 km / K30 POL Siemianowice

Niezapłacone

44. Bernacki Piotr 724 10 km / M50 POL Myszków

Zapłacone

45. Uczestnik anonimowy 387 10 km / M36 POL Mysłowice

Zapłacone

46. Betka Bartłomiej 657 10 km / M20 POL Będzin

Zapłacone

47. Betyna Tomasz 1068 10 km / M20 POL Mikołów

Zapłacone

48. Bialik Artur 102 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

49. Bialik Ewa 129 10 km / K50 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

50. Białas Adam 1163 10 km / M20 POL Strzyżowice Grupa biegowa 65

Zapłacone

51. Białas Joanna 276 10 km / K40 POL Radostowice Spot Pszczyna

Zapłacone

52. Białas Tomek 234 10 km / M36 POL Chorzów CONSULTAS

Zapłacone

53. Białko Marcin 546 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

54. Biedroń Dariusz 661 10 km / M36 POL Paniówki

Zapłacone

55. Bielańska Beata - 10 km / K40 POL Katowice

Niezapłacone

56. Bielecki Sławomir - 10 km / M36 POL Częstochowa Leśne Ludki/Team Częstochowa

Niezapłacone

57. Bielewicz Aleksandra 416 10 km / K20 POL Sosnowiec Decathlon Sosnowiec Team

Zapłacone

58. Bielik Paweł 144 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

59. Bielińska Monika 871 10 km / K30 POL Przyszowice

Zapłacone

60. Bień Mariusz 1167 10 km / M36 POL Katowice HURAGAN LIGOTA

Zapłacone

61. Bieniek Adrian 42 10 km / M36 POL Chorzów

Zapłacone

62. Bieniek Małgorzata 41 10 km / K30 POL Chorzów SBRT Sklep Biegacza Katowice

Zapłacone

63. Bińczak Tomasz 795 10 km / M36 POL Ruda Śląska

Zapłacone

64. Binczyk Franciszek 458 10 km / M20 POL Katowice KS ZAED

Zapłacone

65. Bittner Łukasz 299 10 km / M36 POL Mysłowice Team Papry

Zapłacone

66. Błąkała Mateusz 614 10 km / M20 POL Kobiór

Zapłacone

67. Błaszczyk Rafał 382 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

68. Błaszczyński Marek 653 10 km / M50 POL Katowice Henia-Katowice

Zapłacone

69. Boba Kamila 1205 10 km / K20 POL Katowice GWSH Katowice

Zapłacone

70. Bobakowski Marek 1081 10 km / M36 POL Luszowice Niezrzeszony

Zapłacone

71. Bober Adam 640 10 km / M20 POL Rybnik BobEla

Zapłacone

72. Bober Aleksandra 242 10 km / K40 POL Siemianowice Śląskie MK TEAM Siemianowice Śląskie

Zapłacone

73. Boborowski Marcin 137 10 km / M20 POL Jaworzno

Zapłacone

74. Bobrzyk Adrian 1108 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

75. Bogacka Joanna 490 10 km / K40 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

76. Bogacki Jarosław 1131 10 km / M50 POL Mikołów

Zapłacone

77. Bogdoł Adam 410 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

78. Uczestnik anonimowy - 10 km / K30 POL Katowice

Niezapłacone

79. Bogucki Piotr 725 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

80. Bohm Mariusz 656 10 km / M50 POL Mysłowice

Zapłacone

81. Bomba Magdalena 344 10 km / K30 POL Katowice

Zapłacone

82. Bomba Robert 216 10 km / M36 POL Będzin Banda Z Placu

Zapłacone

83. Borcz Tomasz 1036 10 km / M36 POL Dąbrowa Górnicza Zagłębie Dąbrowskie

Zapłacone

84. Borczyk Rafał 683 10 km / M36 POL Chorzów

Zapłacone

85. Borek Dawid 1143 10 km / M20 POL Chorzów

Zapłacone

86. Borek Joanna 1136 10 km / K40 N
POL Katowice Yellobike

Zapłacone

87. Borowiak Dariusz 1028 10 km / M50 POL Katowice

Zapłacone

88. Brandyk Lucyna 125 10 km / K50 POL Świętochłowice AKS Chorzów

Zapłacone

89. Brandyk Mariusz 126 10 km / M20 POL Świętochłowice AKS Chorzów

Zapłacone

90. Brodziak Arkadiusz 1142 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

91. Brom Tomasz 73 10 km / M36 POL Świętochłowice Bieg z Chrysusem!

Zapłacone

92. Bruch Aleksandra 487 10 km / K20 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

93. Bruch Konrad 415 10 km / M20 POL Siemianowice

Zapłacone

94. Bruch Paweł 486 10 km / M20 POL Siemianowice Slaskie

Zapłacone

95. Brudek Grzegorz 864 10 km / M36 POL Gliwice

Zapłacone

96. Bryk Rafał 494 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

97. Bryła Jarosław 1101 10 km / M36 POL Wancerzów

Zapłacone

98. Bryś Krzysztof 412 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

99. Brzdąk Łukasz 628 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

100. Brzeziecka Wioletta 248 10 km / K40 POL Chorzów Hajduki Lotajom

Zapłacone

101. Brzezińska Ilona 353 10 km / K30 POL Katowice Krejzi Tim Błonie

Zapłacone

102. Brzeziński Piotr 1169 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

103. Brzeziński Piotr - 10 km / M20 POL Sosnowiec

Niezapłacone

104. Brzoska Jacek 187 10 km / M36 POL Ruda Slaska Born tu bi Lotać

Zapłacone

105. Brzozowicz Jakub 500 10 km / M20 POL Świętochłowice TS AKS Chorzów

Zapłacone

106. Brzozowicz Jerzy 531 10 km / M20 POL Chorzów

Zapłacone

107. Brzytwa Mirosław 132 10 km / M50 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

108. Brzytwa Mirosław - 10 km / M50 POL Siemianowice

Niezapłacone

109. Budny Piotr 396 10 km / M20 POL Katowice Tytanowe Dżdżownice

Zapłacone

110. Bugański Damian 556 10 km / M20 POL Dąbrowa Górnicza Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

111. Bujok Mariusz 920 10 km / M36 POL Ruda Śląska

Zapłacone

112. Bukowska Joanna 850 10 km / K40 POL Katowice

Zapłacone

113. Bukowski Lukasz 843 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

114. Bukowski Marek 930 10 km / M36 POL Bytom

Zapłacone

115. Bulak Witold 784 10 km / M20 POL Chorzów Perform Running Team

Zapłacone

116. Bulik Katarzyna 246 10 km / K20 POL Katowice 300

Zapłacone

117. Bulska Agata 1185 10 km / K30 POL Katowice

Zapłacone

118. Bulski Henryk 922 10 km / M70 POL Katowice

Zapłacone

119. Bulski Krzysztof 883 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

120. Burakowska Małgorzata 115 10 km / K40 POL Sosnowiec Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

121. Burdzy Szymon 369 10 km / M36 POL Katowice Paderewa

Zapłacone

122. Bzdyk Katarzyna 1087 10 km / K30 POL Katowice Parkrun Katowice

Zapłacone

123. Cecot Dawid 1030 10 km / M20 POL Piekary Slaskie

Zapłacone

124. Charles Xavier 430 10 km / M50 FRA La Mure

Zapłacone

125. Chmielewski Artur 119 10 km / M36 POL Tychy Team Papry

Zapłacone

126. Chodzidlo Joanna 702 10 km / K30 POL Chorzów

Zapłacone

127. Chodzidlo Rafal 679 10 km / M36 POL Chorzów

Zapłacone

128. Chojna Zygmunt - 10 km / M50 POL Piekary Śląskie Dziady OCR

Niezapłacone

129. Chomczyk Katarzyna 250 10 km / K30 POL Siemianowice Śląsk Runners

Zapłacone

130. Chomczyk Michał 251 10 km / M20 POL Siemianowice Śląsk Runners

Zapłacone

131. Chrobok Karol 1034 10 km / M20 POL Orzesze

Zapłacone

132. Chrzanowski Czesław 1049 10 km / M50 POL Sosnowiec MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA No.I

Zapłacone

133. Chudek Agnieszka - 10 km / K30 POL Goczałkowice-Zdrój Spot Pszczyna

Niezapłacone

134. Chudy Roman 526 10 km / M60 POL Kłoda R-Team Rydzyna

Zapłacone

135. Chudzik Maciej 955 10 km / M20 POL Sosnowiec

Zapłacone

136. Chuptyś Anna 1145 10 km / K30 POL Siemianowice Śląskie Siemianowice i przyjaciele biegają

Zapłacone

137. Cichulska Katarzyna 1207 10 km / K20 POL Katowice GWSH Katowice

Zapłacone

138. Ciepiela Anna 13 10 km / K40 POL Siemianowice Śląskie iRun Cadence

Zapłacone

139. Ciepiela Rafał 12 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie iRun Cadence

Zapłacone

140. Cieplewicz Łukasz 677 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

141. Cierlak Przemysław 977 10 km / M20 POL Kraków

Zapłacone

142. Cierpiał Joanna 366 10 km / K30 POL Konopiska

Zapłacone

143. Ciesielski Adrian 247 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

144. Cieśla Arkadiusz 1069 10 km / M36 POL Katowice Biegamy Z Sercem.pl

Zapłacone

145. Cieślik Paweł 255 10 km / M36 POL Sosnowiec Po Robocie

Zapłacone

146. Ciupek Robert 404 10 km / M36 POL Chorzów

Zapłacone

147. Ćwięk Filip 553 10 km / M20 POL Tychy

Zapłacone

148. Cyba Anna 1010 10 km / K30 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

149. Cyba Rafał - 10 km / M20 POL Chorzów

Niezapłacone

150. Cygan Łukasz 558 10 km / M36 POL Siemianowice I felt like running

Zapłacone

151. Czaja Ewa 854 10 km / K30 POL Katowice parkrun Katowice

Zapłacone

152. Czajka Edward - 10 km / M50 POL Tarnowskie Góry Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry

Niezapłacone

153. Czarny Agnieszka 68 10 km / K30 POL Katowice PwC SDC Runners Team

Zapłacone

154. Czarski Michal 190 10 km / M50 POL Katowice A-MI-GO

Zapłacone

155. Czechowski Damian 492 10 km / M20 POL Tychy

Zapłacone

156. Czempiel Mateusz 268 10 km / M20 POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

157. Czernachowski Marek 97 10 km / M36 POL Tarnowskie Góry Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry

Zapłacone

158. Czerwinski Mateusz 288 10 km / M20 POL Wola #RunForFun

Zapłacone

159. Czornik Edward 291 10 km / M50 POL Chorzów

Zapłacone

160. Czudaj Ewa 937 10 km / K40 POL Kalety

Zapłacone

161. Czyż Marcin 498 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

162. Dąbrowska Agata - 10 km / K40 POL Katowice Tofik Team

Niezapłacone

163. Darmosz Agnieszka 436 10 km / K40 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

164. Data Paweł 1114 10 km / M20 POL Sosnowiec

Zapłacone

165. De La Parra Inaki 335 10 km / M36 MEX Katowice Way2Champ.com

Zapłacone

166. Defouilloy Thibaut 752 10 km / M20 FRA Katowice

Zapłacone

167. Deja Arkadiusz - 10 km / M36 POL Katowice

Niezapłacone

168. Dejas Katarzyna 703 10 km / K20 POL Katowice

Zapłacone

169. Delewska Dorota 1043 10 km / K40 POL Zabrze Night runners Zabrze

Zapłacone

170. Delewski Dariusz 1044 10 km / M36 POL Zabrze Night runners Zabrze

Zapłacone

171. Denis Przemysław 1025 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie Denis Family Team

Zapłacone

172. Depciuch Renata 908 10 km / K30 POL Siemianowice Śląskie Renia Yoga Renata Depciuch

Zapłacone

173. Deska Paweł 872 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

174. Długosz Paweł 858 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie Hussaria Race Team

Zapłacone

175. Dobosz Paulina - 10 km / K16 POL Ornontowice

Niezapłacone

176. Dobrowolski Ireneusz 446 10 km / M50 POL Bytom

Zapłacone

177. Domagala Adam 278 10 km / M20 POL Katowice KS Minionki

Zapłacone

178. Uczestnik anonimowy - 10 km / K20 POL Katowice KS Minionki

Niezapłacone

179. Domogała Tomasz 318 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

180. Drąg Grzegorz 163 10 km / M36 POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

181. Dragon Daniel 1032 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

182. Dragon Mirosław 306 10 km / M50 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

183. Drążkowski Krzysztof 309 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

184. Droś Andrzej 1103 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

185. Drosdzol Piotr 493 10 km / M20 POL Chorzow zdychom ale leca

Zapłacone

186. Drozd Marcin - 10 km / M36 POL Sosnowiec

Niezapłacone

187. Drzyzga Adam 249 10 km / M50 POL Katowice

Zapłacone

188. Duch Dawid 320 10 km / M20 POL Mysłowice PwC SDC Runners Team

Zapłacone

189. Duda Jacek 664 10 km / M36 POL Siemianowice Sląskie

Zapłacone

190. Duda Łukasz 1041 10 km / M20 POL Chorzów Śląsk Runners

Zapłacone

191. Duda Mariusz 186 10 km / M36 POL Chorzów

Zapłacone

192. Dudek Bartek 927 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

193. Dudek Bartosz - 10 km / M20 POL Katowice STATSCORE TEAM

Niezapłacone

194. Dudek Dariusz - 10 km / M50 POL Siemianowice Śląskie Biegnie renifer

Niezapłacone

195. Dudek Dariusz 193 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

196. Dudek Donata - 10 km / K30 POL Chorzów UKS Orzeł Katowice / Niewymiękacze

Niezapłacone

197. Dudek Maciek 545 10 km / M20 POL Kraków Valeo

Zapłacone

198. Dudek Sebastian 302 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

199. Dudkiewicz Anna 841 10 km / K30 POL Katowice Eko Okna-Runners

Zapłacone

200. Dudkiewicz Jerzy 659 10 km / M36 N
POL Katowice

Zapłacone

201. Dudzik Zenon 181 10 km / M50 POL Katowice ZEN-TEAM

Zapłacone

202. Duljan Elżbieta 975 10 km / K20 POL Zakopane

Zapłacone

203. Duraj Magdalena 900 10 km / K40 POL Węgierska Górka

Zapłacone

204. Durak Wojciech 503 10 km / M20 POL Ruda Śląska ŚLĄSK RUNNERS

Zapłacone

205. Dworaczek Nina - 10 km / K30 POL Ruda Śląska

Niezapłacone

206. Dworniczak Iwona 281 10 km / K50 POL Siemianowice Sl

Zapłacone

207. Dylong Aleksandra - 10 km / K20 POL Bytom

Niezapłacone

208. Dymanus Karolina 1013 10 km / K30 POL Mysłowice Silesia Runner Club

Zapłacone

209. Dyrcz Paulina 529 10 km / K20 POL Strzyżowice

Zapłacone

210. Działach Adam 932 10 km / M36 POL Ruda Śląska

Zapłacone

211. Dziano Łukasz 346 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie MK team

Zapłacone

212. Dziarski Wiesław 642 10 km / M60 POL Rybnik ERBUD Rybnik

Zapłacone

213. Dziedzic Bogdan 540 10 km / M50 POL Imielin MORS HUBERTUS

Zapłacone

214. Dziedzic Justyna 839 10 km / K20 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

215. Dzierga Tomasz 123 10 km / M36 POL Siemianowice Ślaskie PKiN.org Team

Zapłacone

216. Dzikowska Adrianna 1072 10 km / K20 POL Świętochłowice

Zapłacone

217. Dziub Jerzy - 10 km / M50 POL Katowice

Niezapłacone

218. Dziubański Grzegorz 1173 10 km / M36 POL Pyskowice Opel Active Team

Zapłacone

219. Dziubiński Wojciech 43 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie Endurance Team

Zapłacone

220. Elasri Abderrahim 925 10 km / M36 POL Chorzów

Zapłacone

221. Elwicki Adam 668 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

222. Emessaouden Florentyna 188 10 km / K50 POL Katowice A-MI-GO

Zapłacone

223. Estrada Alejandro 747 10 km / M20 ESP Almeria

Zapłacone

224. Falana Agata 879 10 km / K30 POL Piekary Śląskie LECYMY durś

Zapłacone

225. Falana Marcin 877 10 km / M36 POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

226. Falkowski Piotr 549 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

227. Famuła Anna 148 10 km / K30 POL Katowice Famuła Team

Zapłacone

228. Famuła Marek 300 10 km / M60 POL Katowice Famuła Team

Zapłacone

229. Famuła Tomasz 280 10 km / M20 POL Katowice Future Processing Running Team, Tridivision

Zapłacone

230. Fedorów-Skupień Agnieszka 690 10 km / K30 POL Katowice

Zapłacone

231. Fetler Michał 454 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

232. Ficek Katarzyna 60 10 km / K40 POL Katowice Frelki

Zapłacone

233. Fiedorowicz Dawid 1084 10 km / M20 POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

234. Fiedorowicz Mateusz 1083 10 km / M20 POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

235. Figas Andrzej 1116 10 km / M36 POL Mikołów TS SOKÓŁ ŚLĄSK

Zapłacone

236. Figura Anna 100 10 km / K50 POL Sosnowiec

Zapłacone

237. Figura Michał 117 10 km / M20 POL Jaworzno

Zapłacone

238. Fijałkowska Katarzyna 45 10 km / K30 POL Siemianowice Śląskie SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄ

Zapłacone

239. Filipczyk Wioletta 374 10 km / K40 POL Bytom Lecymy Durś

Zapłacone

240. Fiskus Tomasz 705 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

241. Fitrzyk Jakub 36 10 km / M20 POL Katowice BOSS

Zapłacone

242. Fliegert Ewa 918 10 km / K50 POL Rybnik Chemika Rybnik

Zapłacone

243. Fliegert Mateusz 916 10 km / M20 POL Rybnik

Zapłacone

244. Fliś Łukasz 997 10 km / M20 POL Pszczyna Fulfill Dreams Team Pszczyna

Zapłacone

245. Fornalczyk Paweł 966 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

246. Forreiter Oskar 463 10 km / M16 POL Bojszowy

Zapłacone

247. Frąckiewicz Paweł - 10 km / M36 POL Bukowno

Niezapłacone

248. Francuz-Jendroska Paulina 1170 10 km / K30 POL Katowice

Zapłacone

249. Franek Szymon 1033 10 km / M16 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

250. Frania Tomasz 55 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie ENDURANCE TEAM

Zapłacone

251. Franielczyk Rafał - 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie Night Runners

Niezapłacone

252. Frelek Katarzyna - 10 km / K20 POL Katowice Pwc Sdc Runners Team

Niezapłacone

253. Fros Karol 738 10 km / M36 POL Żarki-Letnisko

Zapłacone

254. Frydrysiak Sylwia 368 10 km / K40 POL Katowice

Zapłacone

255. Fujarewicz Krzysztof 728 10 km / M50 POL Tychy TheKadencja180

Zapłacone

256. Furman Pawel 1195 10 km / M36 POL Katowice Huragan Ligota

Zapłacone

257. Furman Sylwia - 10 km / K40 POL Sosnowiec Wirusy

Niezapłacone

258. Furtak Monika - 10 km / K30 POL Chorzów ENDURANCE TEAM

Niezapłacone

259. Fus Julia 541 10 km / K20 POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

260. Uczestnik anonimowy 887 10 km / K40 POL Katowice

Zapłacone

261. Gabor Katarzyna 673 10 km / K20 POL Laziska Gorne

Zapłacone

262. Gabor Sebastian 310 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

263. Gajewski Jarosław 207 10 km / M50 POL Tychy Fuchs Oil Team

Zapłacone

264. Gajewski Łukasz 57 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie Simum.pl

Zapłacone

265. Gajewski Marek 308 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

266. Gajos Jacek 770 10 km / M36 POL Katowice GKS Katowice

Zapłacone

267. Gałązka Adrian 518 10 km / M20 POL Świętochłowice

Zapłacone

268. Gałązka Marek 517 10 km / M50 POL Świętochłowice

Zapłacone

269. Gańczak Waldemar 1174 10 km / M36 POL Świętochłowice Silesia Runers Club

Zapłacone

270. Gansiniec Ireneusz 537 10 km / M36 POL Mysłowice

Zapłacone

271. Garncarz Jakub 817 10 km / M20 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

272. Gaudyn Andrzej 598 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie Szybcy i Wściekli

Zapłacone

273. Gaweł Artur 259 10 km / M20 POL Piekary Slaskie Lecymy Durś

Zapłacone

274. Gaweł Jan 591 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

275. Gawlik Zbigniew 1119 10 km / M20 POL Imielin

Zapłacone

276. Gawlik-Rybińska Kasia 154 10 km / K30 POL Ruda Śląska Ełka Team

Zapłacone

277. Gawlyta Dominik 466 10 km / M20 POL Wojkowice Nrs

Zapłacone

278. Gawryś Bartłomiej 695 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

279. Giza Alina 1139 10 km / K50 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

280. Glińska Agnieszka 220 10 km / K30 POL Mysłowice

Zapłacone

281. Gliński Jakub 358 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

282. Gliński Michał 221 10 km / M36 POL Mysłowice

Zapłacone

283. Głogowski Igor 579 10 km / M20 POL Mikołów

Zapłacone

284. Głogowski Jan 599 10 km / M60 POL Piekary Śląskie MOSIR PIEKARY ŚLĄSKIE

Zapłacone

285. Gocałek Wiesław 934 10 km / M50 POL Tychy BYLE DO PRZODU MW

Zapłacone

286. Gocek Wojciech 254 10 km / M36 POL Sosnowiec Niwka

Zapłacone

287. Goik Edward 915 10 km / M60 POL Ruda Śląska

Zapłacone

288. Goj Henryk 574 10 km / M60 POL Piekary Śląskie MOSIR PIEKARY ŚLĄSKIE

Zapłacone

289. Golba Kasia 729 10 km / K20 POL Katowice AzsAwfKatowice/1second team

Zapłacone

290. Goleniec Andrzej 833 10 km / M36 POL Siemianowice Slaskie

Zapłacone

291. Goławska Sitek Ewa 567 10 km / K30 POL Ornontowice

Zapłacone

292. Gołyś Grzegorz 527 10 km / M20 POL Knurów

Zapłacone

293. Górniak Jeremiasz 1186 10 km / M20 POL Jaworzno KB mckis Jaworzno

Zapłacone

294. Gorol Sylwester - 10 km / M36 POL Siemianowice

Niezapłacone

295. Górska Agnieszka 395 10 km / K40 POL Katowice

Zapłacone

296. Górski Sebastian - 10 km / M36 POL Chorzów

Niezapłacone

297. Gortel-Maciuk Agnieszka 1134 10 km / K40 POL Chorzów Never Too Late / AKS Chorzów

Zapłacone

298. Gorus Anna - 10 km / K30 POL Zabrze Night Runners Zabrze

Niezapłacone

299. Gos Barbara 263 10 km / K40 POL Mysłowice

Zapłacone

300. Gotowko Tamara 627 10 km / K40 POL Katowice Huragan Ligota

Zapłacone

301. Graba Katarzyna 587 10 km / K20 B
POL Mikołów Tur Borówka

Zapłacone

302. Grabiańska Katarzyna 120 10 km / K30 POL Katowice Viking Training Center

Zapłacone

303. Grabiński Maciej 1109 10 km / M20 POL Tychy

Zapłacone

304. Grabiwoda Bartosz 491 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

305. Grabowska Monika 56 10 km / K20 POL Sosnowiec Happy Feet

Zapłacone

306. Gracz Natalia 20 10 km / K20 POL Katowice HERNIK TEAM

Zapłacone

307. Graczyk Adam 77 10 km / M36 POL Katowice Zegarmistrz

Zapłacone

308. Graczyk Małgorzata 1060 10 km / K20 POL Katowice

Zapłacone

309. Grajcar Łukasz 882 10 km / M20 POL Konopiska CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA

Zapłacone

310. Grochowicz Karolina - 10 km / K40 POL Bytom

Niezapłacone

311. Grochowicz Wojciech - 10 km / M36 POL Bytom

Niezapłacone

312. Gromek Kamila 1140 10 km / K20 POL Katowice

Zapłacone

313. Grońska Barbara 1147 10 km / K30 POL Katowice

Zapłacone

314. Growiński Krzysztof 226 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

315. Gruszka Agnieszka 675 10 km / K30 POL Siemianowice Śląskie Endurance Team

Zapłacone

316. Gruszka Grzegorz 674 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie Endurance Team

Zapłacone

317. Grygiel Mateusz 1168 10 km / M20 POL Ruda Slaska

Zapłacone

318. Grygiel Robert 1171 10 km / M36 POL Ruda Śląska

Zapłacone

319. Grzanka Mateusz 1047 10 km / M20 POL Zawiercie

Zapłacone

320. Grzesik Marcin 684 10 km / M36 POL Siemianowice

Zapłacone

321. Grzeska Damian 301 10 km / M36 POL Sosnowiec

Zapłacone

322. Grzondziel Mateusz 1200 10 km / M20 POL Katowice GWSH Katowice

Zapłacone

323. Grzondziel Mirek 625 10 km / M36 POL Katowice Huragan Ligota

Zapłacone

324. Grzywocz Grzegorz 1107 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

325. Guzgan Katarzyna 735 10 km / K30 POL Katowice Silesia Marathon Team

Zapłacone

326. Guzgan Wojciech 736 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

327. Guzy Adrian 559 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

328. Gwioździk Sławek 484 10 km / M50 POL Katowice

Zapłacone

329. Gwóźdź Andrzej 413 10 km / M50 POL Wola PoWoli do Celu

Zapłacone

330. Gwóźdź Paweł 1021 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie Siemianowicki Klub Karate Kyokushin

Zapłacone

331. Hadzik Rafał 196 10 km / M20 POL Gliwice

Zapłacone

332. Uczestnik anonimowy 333 10 km / K30 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

333. Uczestnik anonimowy - 10 km / K20 POL Tarnowskie Góry Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry

Niezapłacone

334. Hajda Krzysztof 343 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

335. Hajnrich Maciej 693 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

336. Hamela Piotr 860 10 km / M20 POL Chorzów

Zapłacone

337. Han Marcin 913 10 km / M36 POL Mysłowice Zimnokrwiści

Zapłacone

338. Hańczur Jan 54 10 km / M50 POL Bytom-Stroszek Miechowicka Grupa Biegowa

Zapłacone

339. Hańczur Józef 286 10 km / M50 POL Pyrzyce B T M Runners

Zapłacone

340. Handzlik Artur 185 10 km / M36 POL Kęty

Zapłacone

341. Hankus Julia 737 10 km / K30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

342. Hankus Krzysztof 118 10 km / M20 POL Katowice Studio GTS Katowice

Zapłacone

343. Hanusik-Jeruzel Zofia 450 10 km / K40 POL Katowice

Zapłacone

344. Hasik Zbigniew 881 10 km / M50 POL Sosnowiec

Zapłacone

345. Haufa Dariusz 755 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

346. Hawlena Marcin 562 10 km / M36 POL Sosnowiec

Zapłacone

347. Hebda-Olszówka Aleksandra 699 10 km / K30 POL Chorzów Night Runners Gliwice

Zapłacone

348. Hefner Dorota 10 10 km / K20 POL Katowice MK Team

Zapłacone

349. Uczestnik anonimowy - 10 km / K40 POL Tychy

Niezapłacone

350. Herda Bartłomiej 655 10 km / M20 POL Bytom

Zapłacone

351. Herman Ireneusz 24 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie Leca bo lubia :)

Zapłacone

352. Herman Mateusz 746 10 km / M20 POL Chorzów Lecymy Durś

Zapłacone

353. Herman Robert 776 10 km / M20 POL Sosnowiec

Zapłacone

354. Hermann Matthias 957 10 km / M36 POL Katowice Ała Ała

Zapłacone

355. Hlibova Daria 947 10 km / K20 POL Katowice

Zapłacone

356. Hładki Tadeusz 106 10 km / M36 POL Czerwionka-Leszczyny FUCHS OIL TEAM

Zapłacone

357. Hoffmann Rafał 1090 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

358. Hojda Mateusz 970 10 km / M16 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

359. Hojka Klaudia 1148 10 km / K30 POL Chorzów Batory Loto

Zapłacone

360. Hojnca Adam 33 10 km / M36 POL Chorzów parkrun Katowice

Zapłacone

361. Holeczek Marcin 82 10 km / M36 POL Chorzów Born Tu Bi Lotac

Zapłacone

362. Hora Rewazi 437 10 km / M50 POL Katowice Katowice

Zapłacone

363. Horbacz Dariusz 112 10 km / M36 POL Sosnowiec Zimnokrwiści

Zapłacone

364. Hornik Łukasz 1208 10 km / M20 POL Katowice GWSH Katowice

Zapłacone

365. Horzela Adam 53 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

366. Hospod Marta - 10 km / K30 POL Katowice

Niezapłacone

367. Hristova Daria 275 10 km / K30 POL Pszczyna SPOT Pszczyna

Zapłacone

368. Hrynaszkiewicz Wojciech 797 10 km / M20 POL Gliwice

Zapłacone

369. Huchro Tomasz 709 10 km / M20 POL Mysłowice Szybcy I Wściekli

Zapłacone

370. Hupacz Mateusz 1045 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

371. Idzikowska Angelika 311 10 km / K20 POL Świętochłowice

Zapłacone

372. Imiołczyk Małgorzata 312 10 km / K30 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

373. Iwanecki Łukasz 593 10 km / M20 POL Siemainowice Śl.

Zapłacone

374. Uczestnik anonimowy 514 10 km / M50 POL Mysłowice

Zapłacone

375. Uczestnik anonimowy 515 10 km / K40 POL Mysłowice

Zapłacone

376. Jacoszek Rafał 563 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie Sauron Piekło

Zapłacone

377. Jagielska Magdalena 202 10 km / K30 POL Paradyż

Zapłacone

378. Jagielski Piotr 179 10 km / M36 POL Ruda Śląska

Zapłacone

379. Jamborski Marek 495 10 km / M50 POL Katowice

Zapłacone

380. Janczyk Radosław 576 10 km / M36 POL Będzin Rosomak Team

Zapłacone

381. Janiak Konstanty 1075 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

382. Janiczek Justyna 29 10 km / K50 POL Zabrze

Zapłacone

383. Janiczek Marcin 27 10 km / M36 POL Zabrze

Zapłacone

384. Janik Sergiusz 568 10 km / M20 POL Zawiercie

Zapłacone

385. Janisz Agata 1057 10 km / K40 POL Krakow JaniszTeam

Zapłacone

386. Janisz Dawid 972 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

387. Jankowska Agnieszka 687 10 km / K40 POL Katowice Sokół Śląsk

Zapłacone

388. Jankowska Wioletta 17 10 km / K50 POL Katowice Poszli W Las

Zapłacone

389. Jankowski Arkadiusz 779 10 km / M36 POL Gliwice

Zapłacone

390. Jankowski Jan 771 10 km / M20 POL Katowice Sokół Śląsk

Zapłacone

391. Jankowski Paweł 1063 10 km / M50 POL Mysłowice

Zapłacone

392. Janoszka Kamil 107 10 km / M20 POL Tarnowskie Góry Lecymy durs

Zapłacone

393. Janota Jan 1156 10 km / M20 POL Chorzów

Zapłacone

394. Janota Michał 744 10 km / M60 POL Mikołów

Zapłacone

395. Janus Adam 809 10 km / M36 POL Piekary Śląskie

Zapłacone

396. Janusz Krzysztof 428 10 km / M20 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

397. Januszewski Tomasz 158 10 km / M50 POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

398. Jaracz Mateusz 1181 10 km / M20 POL Krosno

Zapłacone

399. Jarek Szymon 632 10 km / M20 POL Mysłowice

Zapłacone

400. Jarnot Artur 440 10 km / M36 POL Hermęże

Zapłacone

401. Jaromin Magdalena 626 10 km / K30 POL Katowice Huragan Ligota

Zapłacone

402. Jaroń Bartłomiej 485 10 km / M20 POL Sosnowiec

Zapłacone

403. Jarosz Agnieszka 704 10 km / K40 POL Siemianowice Śląskie treningi persnalne tobiasz witek

Zapłacone

404. Jarosz Arkadiusz 823 10 km / M36 POL Bytom Ochoczo Wspieramy Rekreację

Zapłacone

405. Jarosz Marian 835 10 km / M60 POL Myslowice Truchtacz-Mysłowice

Zapłacone

406. Jarosz Sebastian - 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie

Niezapłacone

407. Uczestnik anonimowy 1160 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

408. Jasica Mateusz 1110 10 km / M16 POL Sławków Kusy Bukowno

Zapłacone

409. Jaskólski Piotr - 10 km / M36 POL Chorzów Carbon OCR Resing Team

Niezapłacone

410. Jaworska-Supernak Karolina 1074 10 km / K30 POL Siemianowice Slaskie

Zapłacone

411. Jaworski Michał 595 10 km / M36 POL Bytom bytom.slask.pl

Zapłacone

412. Jęczmyk Jakub 384 10 km / M36 POL Będzin

Zapłacone

413. Jędruch Jacek 643 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

414. Jędruś Jakub 597 10 km / M20 POL Jastrzębie Zdrój Dzik Ligota

Zapłacone

415. Jędrycha Marek 357 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie #siipowerpeople

Zapłacone

416. Jędrzejec Krzysztof 799 10 km / M60 POL Katowice

Zapłacone

417. Jeleń Anna 244 10 km / K30 POL Siemianowice Śląskie Siemianowice i Przyjaciele Biegają

Zapłacone

418. Jełowicka-Gabor Marta 314 10 km / K30 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

419. Jendrośka Dawid 1166 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

420. Józef Edward 432 10 km / M60 POL Katowice

Zapłacone

421. Jóźwiak Marek 22 10 km / M50 POL Katowice Berek Katowice

Zapłacone

422. Jurczyński Piotr 298 10 km / M20 POL Częstochowa

Zapłacone

423. Jureczko Joanna 774 10 km / K20 POL Bytom Lecymy Durś

Zapłacone

424. Uczestnik anonimowy 171 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

425. Kaczmarczyk Agnieszka - 10 km / K30 POL Zabrze Night Runners Zabrze

Niezapłacone

426. Kaczmarczyk Grzegorz 582 10 km / M36 POL Zabrze

Zapłacone

427. Kala Grzegorz 761 10 km / M36 POL Tychy

Zapłacone

428. Kalaga Karol - 10 km / M20 POL Katowice

Niezapłacone

429. Kalisz Agnieszka 392 10 km / K30 POL Katowice Race Bandits

Zapłacone

430. Kalisz Błażej 391 10 km / M36 POL Katowice Race Bandits

Zapłacone

431. Kałdun Dawid 222 10 km / M20 POL Katowice Lubię biegać

Zapłacone

432. Kałuski Jarosław 831 10 km / M50 POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

433. Kałuża Kordian 964 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

434. Kaminski Mateusz 203 10 km / M20 POL Radzionków Cidry Lotajom

Zapłacone

435. Kanclerz-Januszewska Katarzyna 156 10 km / K50 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety na 5+

Zapłacone

436. Kandefer Michał 951 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

437. Kania Dominik 178 10 km / M20 POL Katowice R.r. Martin Pisz Już Te Książki!

Zapłacone

438. Kantorosińska Anna 141 10 km / K20 POL Mysłowice

Zapłacone

439. Kantorosiński Jan 1113 10 km / M60 POL Mysłowice

Zapłacone

440. Kantorowska Anna 414 10 km / K30 POL Wola PoWoli do Celu

Zapłacone

441. Kapica Małgorzata 87 10 km / K60 POL Siemianowice Śląskie Mk team

Zapłacone

442. Kaptur Wojciech 894 10 km / M70 POL Wodzisław Śląski KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski

Zapłacone

443. Karlik Paweł 388 10 km / M20 POL Kobiór

Zapłacone

444. Karweta Marek 935 10 km / M20 POL Katowice Fujitsu Running Team

Zapłacone

445. Kasper Kamil 976 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

446. Kasperek Wojciech 525 10 km / M20 POL Siemianowic Śląskie

Zapłacone

447. Kasztelan-Hunia Ewa 439 10 km / K40 POL Bytom

Zapłacone

448. Kawalec Grzegorz 359 10 km / M36 POL Orzesze

Zapłacone

449. Kawka Jan 1196 10 km / M20 POL Chorzów

Zapłacone

450. Kawka Łukasz 594 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie Night Runners Śląsk

Zapłacone

451. Kawka Maciej 448 10 km / M36 POL Chorzów Eticod

Zapłacone

452. Kazior Małgorzata 965 10 km / K30 POL Katowice

Zapłacone

453. Kaźmierczak Karolina - 10 km / K30 POL Łapanów

Niezapłacone

454. Kępa Józef 1098 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

455. Kęsicki Robert 820 10 km / M36 POL Katowice Co ja biegne

Zapłacone

456. Kęska Arkadiusz 61 10 km / M20 POL Katowce

Zapłacone

457. Kęśminowicz Krzysztof 114 10 km / M36 POL Brzeg

Zapłacone

458. Kicińska-Pilz Agnieszka - 10 km / K40 POL Bytom

Niezapłacone

459. Kiera Szymon 691 10 km / M36 POL Chorzów

Zapłacone

460. Kieres Filip 565 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

461. Kilian Jarosław - 10 km / M36 POL Jejkowice

Niezapłacone

462. Kimak Pawel 513 10 km / M36 POL Podzamcze PZU ST

Zapłacone

463. Kincel Adam 958 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

464. Klebach Marek 790 10 km / M36 POL Będzin W pogoni za duchem

Zapłacone

465. Klich Izabela 662 10 km / K30 POL Mysłowice Truchtacz Mysłowice

Zapłacone

466. Klimas Kamil 1061 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

467. Klimasara Magdalena 285 10 km / K40 POL Katowice Lecymy Durś

Zapłacone

468. Uczestnik anonimowy 445 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

469. Klimsa Robert 715 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

470. Kliuchevskyi Anton 452 10 km / M20 UKR Katowice Eticod

Zapłacone

471. Kloc Dominika 985 10 km / K30 POL Rzeszów

Zapłacone

472. Klosa Marta 547 10 km / K30 POL Katowice

Zapłacone

473. Kluska Mateusz 589 10 km / M16 B
POL Mikołów Tur Borówka

Zapłacone

474. Klym Mykhailo 1153 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

475. Klyszcz Paweł 489 10 km / M20 POL Łaziska Górne ZERO32 ARCHITEKCI

Zapłacone

476. Kłósek Marcin 1080 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

477. Kmita Aneta - 10 km / K40 POL Sosnowiec

Niezapłacone

478. Knapek Łukasz 897 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie Czorne Hanysy

Zapłacone

479. Knapek Patrycja 917 10 km / K20 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

480. Knefel Marcin - 10 km / M16 POL Siemianowice Śląskie

Niezapłacone

481. Knopek Bartłomiej 507 10 km / M20 POL Bieruń

Zapłacone

482. Kobus Ewelina 101 10 km / K20 POL Katowice

Zapłacone

483. Kobylecki Rafał 745 10 km / M20 N
POL Katowice

Zapłacone

484. Kochan Rafał 235 10 km / M36 POL Łąka Tc Kochan Rafał

Zapłacone

485. Kocielska Anna 224 10 km / K30 POL Gliwice Akmb Pędziwiatr Gliwice

Zapłacone

486. Kocój Marcelina 1054 10 km / K20 POL Trzebinia

Zapłacone

487. Kocurek Agnieszka 1023 10 km / K40 POL Świętochłowice

Zapłacone

488. Kocurek Jacek 1027 10 km / M50 POL Świętochłowice

Zapłacone

489. Koćwin Krzysztof 909 10 km / M20 POL Koniecpol

Zapłacone

490. Koczar Marcin 1152 10 km / M20 POL Ruda Śląska Night Runners

Zapłacone

491. Koczur Aleksandra 716 10 km / K30 POL Katowice Kara-Kum

Zapłacone

492. Koenig Krzysztof 532 10 km / M20 POL Katowice ProfiAutoTeam

Zapłacone

493. Koj Jakub 578 10 km / M20 POL Świętochłowice Loko Team

Zapłacone

494. Kokoszka Krzysztof 859 10 km / M36 POL Siemianowice

Zapłacone

495. Kokoszka Krzysztof - 10 km / M36 POL Siemianowice

Niezapłacone

496. Kokot Justyna 78 10 km / K40 POL Ruda Śląska

Zapłacone

497. Kokot Teresa 1051 10 km / K20 POL Mysłowice

Zapłacone

498. Kokot Tomasz 76 10 km / M36 POL Ruda Śląska Ruda Śląska

Zapłacone

499. Kolenda Łukasz 717 10 km / M36 POL Sosnowiec

Zapłacone

500. Kołodziejczak Damian 919 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

501. Kominek Robert 615 10 km / M20 POL Katowice Parkrun Katowice

Zapłacone

502. Konieczny Maciej 560 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

503. Kontowicz Rafał 967 10 km / M36 POL Mysłowice Mysłowicki Klub Biegacza No.I

Zapłacone

504. Korczak Łukasz 361 10 km / M36 POL Czeladź

Zapłacone

505. Korczak Oliwia 362 10 km / K30 POL Czeladź #czeladźbiega

Zapłacone

506. Korecki Tomasz 663 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

507. Korkosz Anna 91 10 km / K40 POL Siemianowice Śląskie Bezpolotuteam

Zapłacone

508. Kornas Edyta 638 10 km / K30 POL Bytom

Zapłacone

509. Kornas Patrycjusz 637 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

510. Kościelniak Adam 62 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

511. Kościelniak Józef 305 10 km / M60 POL Łaziska Górne

Zapłacone

512. Kośmider Mateusz 393 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

513. Kośny Justyna 606 10 km / K30 POL Katowice

Zapłacone

514. Kośny Michał 609 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

515. Koszlaga Agnieszka 232 10 km / K30 POL Siemianowice Śląskie Zadyszka

Zapłacone

516. Kotas Patrycja - 10 km / K20 POL Katowice

Niezapłacone

517. Kotlarz Małgorzata 933 10 km / K40 POL Katowice

Zapłacone

518. Kotliński Grzegorz 1066 10 km / M20 POL Katowice AWF Katowice

Zapłacone

519. Kotowicz Michal 327 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie Leniwwy Kocur

Zapłacone

520. Kotyrba Tomasz 80 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

521. Kowal Leszek 701 10 km / M50 POL Zabrze

Zapłacone

522. Kowalczewski Bartosz 912 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

523. Kowalczyk Joanna 405 10 km / K40 POL Kraków

Zapłacone

524. Kowalczyk Tadeusz 406 10 km / M60 R
POL Kraków

Zapłacone

525. Kowalik Wojciech - 10 km / M36 POL Bedzin Żerosławice Runners Podlubomierski Klub Biegacza

Niezapłacone

526. Kowalski Rafał 792 10 km / M36 POL Dąbrowa Górnicza BKB

Zapłacone

527. Kowalski Rafał 678 10 km / M36 R
POL Rybnik Csk-Partner.pl

Zapłacone

528. Kowalski Ryszard 733 10 km / M36 POL Katowice TKMP

Zapłacone

529. Kowol Adam 749 10 km / M50 POL Chorzów

Zapłacone

530. Koza Krystian 5 10 km / M20 POL Katowice Parkrun Katowice

Zapłacone

531. Kozak Kamila 423 10 km / K20 POL Góra Siewierska

Zapłacone

532. Kozieł Łukasz 239 10 km / M20 POL Mysłowice #PP Team

Zapłacone

533. Kozij-Gulińska Barbara 911 10 km / K30 POL Katowice

Zapłacone

534. Uczestnik anonimowy 176 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

535. Kozioł Krzysztof 1149 10 km / M36 R
POL Gorzów

Zapłacone

536. Koźlik Paweł 645 10 km / M20 POL Mysłowice IBM Katowice

Zapłacone

537. Koźmiński Patryk 634 10 km / M36 POL Katowice Huragan Ligota

Zapłacone

538. Krajewski Damian 204 10 km / M36 POL Świętochłowice Śląsk Runners

Zapłacone

539. Kraska Wlodzimierz 775 10 km / M70 POL Krakow niezrzeszony

Zapłacone

540. Krawczyk Jakub - 10 km / M36 POL Częstochowa

Niezapłacone

541. Krawczyk Krzysztof 457 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

542. Krawczyk Monika 516 10 km / K20 POL Jaworzno

Zapłacone

543. Krawczyk Pawel - 10 km / M36 POL Ruda Slaska Śląsk Runners

Niezapłacone

544. Krążyński Adam - 10 km / M20 POL Bytom PSP BYTOM

Niezapłacone

545. Król Antoni 807 10 km / M60 POL Siemianowice Śląskie Zakład Terapii Uzależnień Siem-ce

Zapłacone

546. Król Żaneta 851 10 km / K30 POL Świętochłowice Endurance Team

Zapłacone

547. Królikowska Gabriela 337 10 km / K60 N
POL Katowice K.b.józefinka

Zapłacone

548. Królikowski Mirosław 420 10 km / M50 POL Katowice

Zapłacone

549. Krotecka Ewelina 1086 10 km / K30 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

550. Uczestnik anonimowy 855 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

551. Krotecki Rafal 569 10 km / M36 POL Katowice Waga Ciężka

Zapłacone

552. Krupa Krzysztof 266 10 km / M50 POL Siemianowice Amator

Zapłacone

553. Krupa Łukasz 116 10 km / M20 POL Katowice Fc Cwaniaki

Zapłacone

554. Krupa Mateusz 742 10 km / M20 POL Katowice FC CWANIAKI

Zapłacone

555. Krupa Monika 468 10 km / K30 POL Jaworzno run-log.com

Zapłacone

556. Krupa Robert 544 10 km / M36 POL Radzionków

Zapłacone

557. Krupanek Ireneusz 622 10 km / M50 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

558. Krupop Bartłomiej 334 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

559. Kruszewski Paweł 1206 10 km / M20 POL Katowice GWSH Katowice

Zapłacone

560. Krypczyk Katarzyna 1053 10 km / K40 POL Chorzów Augusteam

Zapłacone

561. Krypczyk Michał 1058 10 km / M36 POL Świętochłowice Augusteam

Zapłacone

562. Kryska Eliza 322 10 km / K30 POL Bielsko-Biała BBRUNNERS

Zapłacone

563. Krzemińska Ewa 50 10 km / K40 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

564. Krzemiński Andrzej 47 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie Pko Bank Polski

Zapłacone

565. Krzystała Paweł 573 10 km / M16 POL Czerwionka

Zapłacone

566. Krzysztofik Ryszard 886 10 km / M60 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

567. Krzyżowski Dariusz 510 10 km / M50 POL Orzesze

Zapłacone

568. Krzyżowski Maciej 323 10 km / M20 POL Tychy

Zapłacone

569. Krzyżowski Paweł 502 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

570. Książek Wioleta 435 10 km / K20 POL Libiąż

Zapłacone

571. Kubacz Piotr 1040 10 km / M36 POL Mikołów Mikołów Biega

Zapłacone

572. Kubanek Mariusz 726 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie Siemianowice Śląskie

Zapłacone

573. Kubasik Aneta 99 10 km / K40 POL Sosnowiec

Zapłacone

574. Kubeczka Krzysztof 380 10 km / M36 POL Chorzów

Zapłacone

575. Kubiak Edyta 592 10 km / K20 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

576. Kubica Kasia 293 10 km / K20 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

577. Kubis Barbara 277 10 km / K30 POL Czarków Spot Pszczyna

Zapłacone

578. Kubista Marek 472 10 km / M36 POL Katowice KB Józefinka

Zapłacone

579. Kubisty Anka 128 10 km / K40 POL Oświęcim

Zapłacone

580. Kuć Rafał 696 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie Euvic

Zapłacone

581. Uczestnik anonimowy 741 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

582. Kucharski Krystian 296 10 km / M20 POL Siemianowice Sląskie

Zapłacone

583. Kucharski Wojciech 1002 10 km / M20 POL Sosnowiec PwC SDC Runners Team

Zapłacone

584. Kuchno Ewelina 481 10 km / K20 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

585. Uczestnik anonimowy 1111 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

586. Kuczborski Radosław 389 10 km / M36 POL Bytom Biegamy z sercem

Zapłacone

587. Kuczera Krzysztof 926 10 km / M36 POL Ruda Śląska Leiber Poland Team

Zapłacone

588. Kudłaciok Adam 561 10 km / M20 POL Chorzów

Zapłacone

589. Kulik Dominika 347 10 km / K30 POL Siemianowice Śląskie Siemianowice i przyjaciele biegają

Zapłacone

590. Kulik Paweł 1106 10 km / M20 POL Koniaków

Zapłacone

591. Kunicki Sebastian 876 10 km / M20 POL Katowice Europrestige

Zapłacone

592. Kupibida Boguslawa 282 10 km / K50 POL Katowice Silesia Nordic Team

Zapłacone

593. Kupka Rafał - 10 km / M20 POL Bytom

Niezapłacone

594. Kurczek Ireneusz 340 10 km / M36 POL Świerklaniec

Zapłacone

595. Kurek Adam 519 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

596. Kurek Beata 520 10 km / K30 POL Siemianowice Śląskie Silesia Runners Club

Zapłacone

597. Kurnakowski Michał 963 10 km / M36 POL Chorzów Biegacze Mogą Dłużej

Zapłacone

598. Kurowski Robert 535 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

599. Kurtok Arkadiusz 70 10 km / M20 POL Katowice KMP Bytom

Zapłacone

600. Kurz Marek - 10 km / M36 POL Katowice

Niezapłacone

601. Kurzok Marcin 665 10 km / M36 POL Bytom

Zapłacone

602. Kuś Dawid - 10 km / M20 POL Katowice Polska Grupa Górnicza

Niezapłacone

603. Kuśka Marcin 223 10 km / M20 POL Katowice Rozwścieczone buciory

Zapłacone

604. Kwapuliński Marek 706 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

605. Kwaśny Klaudia 231 10 km / K20 POL Siemianowice Śląskie Zadyszka

Zapłacone

606. Kwiatek Ireneusz 397 10 km / M36 POL Będzin IRU75

Zapłacone

607. Kwiatkowski Patryk 165 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

608. Kwieciński Mariusz 272 10 km / M36 POL Katowice Mario biega!

Zapłacone

609. Kwosek Magdalena 769 10 km / K40 POL Katowice Jestem na TAK

Zapłacone

610. Labe Andrzej 533 10 km / M60 POL Krakow czeladz mcks saturn

Zapłacone

611. Labziuk Oleksandr 470 10 km / M36 UKR Winnica Achilles Leszno

Zapłacone

612. Lach Michał 1112 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

613. Lachowska Marta - 10 km / K30 POL Chorzów

Niezapłacone

614. Lamenta Mateusz - 10 km / M20 POL Świętochłowice

Niezapłacone

615. Lampa Alicja - 10 km / K20 POL Gliwice

Niezapłacone

616. Uczestnik anonimowy - 10 km / K20 POL Rudyszwałd

Niezapłacone

617. Langer Jacek 162 10 km / M36 POL Chorzów AugusTeam

Zapłacone

618. Langer Katarzyna 161 10 km / K40 POL Chorzów AugusTeam

Zapłacone

619. Lasak Barbara 345 10 km / K30 POL Świętochłowice Rozbiegane frelki

Zapłacone

620. Lasak Michał 443 10 km / M20 POL Świętochłowice

Zapłacone

621. Lata Beata 998 10 km / K40 POL Siemianowice Śląskie Towarzystwo Przyjaciół Siemianowic Śląskich

Zapłacone

622. Uczestnik anonimowy 959 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

623. Lech Aleksander 349 10 km / M36 POL Mysłowice

Zapłacone

624. Lech Joanna 806 10 km / K30 POL Kozy

Zapłacone

625. Ledwoch Paulina 1009 10 km / K20 POL Katowice Paulina Ledwoch

Zapłacone

626. Ledwoch Wioleta 172 10 km / K30 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

627. Legutki Arkadiusz 863 10 km / M36 POL Siemianowice Slaskie

Zapłacone

628. Lekston Michał 65 10 km / M36 POL Siemianowice

Zapłacone

629. Lelonek Zbigniew 813 10 km / M50 POL Lędziny Bez klubu

Zapłacone

630. Lepiarczyk Joanna 146 10 km / K30 POL Tychy

Zapłacone

631. Leśniak Edyta 245 10 km / K20 POL Sosnowiec 300

Zapłacone

632. Leśniak Marian 354 10 km / M70 POL Kraków AZS-AWF Kraków Masters

Zapłacone

633. Lesz Michał 523 10 km / M20 POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

634. Leszczyk Krzysztof 828 10 km / M50 POL Bytom Szombierki

Zapłacone

635. Lewicka Elżbieta 617 10 km / K40 POL Knurów niezrzeszona

Zapłacone

636. Ligocki Michał 1031 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie Chop Ze Żelaza Tri Team

Zapłacone

637. Lik Michał - 10 km / M20 POL Rybnik PwC SDC Runners Team

Niezapłacone

638. Lipman Wieńczysław - 10 km / M50 POL Katowice augusteam

Niezapłacone

639. Lokaj Szczepan 1117 10 km / M20 POL Szczerbice

Zapłacone

640. Loskot Bernadeta 367 10 km / K50 POL Katowice

Zapłacone

641. Lubski Rafał 19 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

642. Lukasik Aldona 256 10 km / K30 POL Zory Pieprz i wanilia

Zapłacone

643. Luzak Monika 200 10 km / K30 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

644. Łabędzka Monika 253 10 km / K40 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

645. Łakomski Marcin 512 10 km / M36 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

646. Łapot Dariusz 1024 10 km / M36 POL Katowice AMBITNY ŻORZANIN

Zapłacone

647. Łasiński Kacper - 10 km / M20 POL Bytom

Niezapłacone

648. Łatka Łukasz 889 10 km / M36 POL Rybnik

Zapłacone

649. Łatka Marek 950 10 km / M36 POL Rudziczka

Zapłacone

650. Łazowski Mariusz 902 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

651. Łodziana Andrzej 104 10 km / M36 POL Sosnowiec Crossfit Południe

Zapłacone

652. Łoziński Wojciech 324 10 km / M36 N
POL Oleśnica Ultra Speed Kwezal

Zapłacone

653. Łuczkiewicz Dariusz 1104 10 km / M20 POL Mysłowice

Zapłacone

654. Łukaszewska Agnieszka 401 10 km / K30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

655. Łukaszewski Marcin 402 10 km / M36 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

656. Łukawski Bogusław 289 10 km / M36 POL Świętochłowice

Zapłacone

657. Łuszcz Konrad 294 10 km / M20 POL Będzin #GrodziecRun

Zapłacone

658. Łuszcz Magdalena 1155 10 km / K40 POL Bytom BTM Runners

Zapłacone

659. Łysoń Bartosz 641 10 km / M20 POL Sosnowiec

Zapłacone

660. Machalica Jacek 39 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie Famuła Team

Zapłacone

661. Machała Dariusz 814 10 km / M50 POL Katowice

Zapłacone

662. Macholc Bartosz 108 10 km / M36 POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwiści

Zapłacone

663. Maciejowski Wiesław 943 10 km / M60 POL Olkusz Olkusz biega.

Zapłacone

664. Macioszek Łukasz - 10 km / M36 POL Katowice Goniec Górnośląski

Niezapłacone

665. Maćkowiak Aneta 426 10 km / K40 POL Bielsko-Biała AMJM

Zapłacone

666. Maćkowiak Julia 427 10 km / K20 POL Bielsko-Biała AMJM

Zapłacone

667. Maćkowski Wojciech 1135 10 km / M36 POL Czeladź

Zapłacone

668. Macoch Zbigniew 572 10 km / M70 POL Krzepice Liswarta Krzepice

Zapłacone

669. Madejska Beata - 10 km / K30 POL Chorzów Born Tu Bi Lotać

Niezapłacone

670. Madejski Sebastian 142 10 km / M36 POL Chorzów Born Tu Bi Lotać

Zapłacone

671. Mądrzyk Daniel 134 10 km / M36 POL Sosnowiec

Zapłacone

672. Magierowski Wojtek 1202 10 km / M20 POL Chorzów GWSH Katowice

Zapłacone

673. Majer Monika - 10 km / K30 POL Goleszów

Niezapłacone

674. Majewska-Jamrozik Aleksandra 686 10 km / K40 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

675. Majos Tamara - 10 km / K50 POL Zawiercie

Niezapłacone

676. Malik Alicja 583 10 km / K16 POL Bełk

Zapłacone

677. Malinowski Adrian 584 10 km / M36 POL Będzin #czeladzbiega

Zapłacone

678. Maliszewski Mieszko 805 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie Chop Ze Żelaza Tri Team

Zapłacone

679. Uczestnik anonimowy 1088 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

680. Małecki Jacek 607 10 km / M36 POL Świętochłowice Ślunskei ElwRUNery

Zapłacone

681. Małysa Marcin 895 10 km / M36 POL Chorzów Vege runners

Zapłacone

682. Uczestnik anonimowy 252 10 km / K40 POL Katowice

Zapłacone

683. Marcinkowska Agnieszka 973 10 km / K30 POL Katowice

Zapłacone

684. Marcinowski Krzysztof 31 10 km / M36 POL Zabrze

Zapłacone

685. Marczynski Aleksander 474 10 km / M50 POL Siemianowice Śląskie 7 Kawek

Zapłacone

686. Markocki Dominik 1137 10 km / M36 POL Czeladz

Zapłacone

687. Markowicz Ewelina 796 10 km / K20 POL Katowice

Zapłacone

688. Marszalik Anna 240 10 km / K30 POL Katowice

Zapłacone

689. Uczestnik anonimowy 339 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

690. Martowski Przemysław 152 10 km / M20 POL Zabrze PO ROBOCIE

Zapłacone

691. Martynus Agnieszka 946 10 km / K30 POL Katowice

Zapłacone

692. Marzec Rafał 1050 10 km / M36 POL Czeladź

Zapłacone

693. Masłowski Grzegorz 604 10 km / M36 POL Chorzów Tramwaje Sląskie

Zapłacone

694. Maszczyńska-Skalik Ania - 10 km / K30 POL Tychy

Niezapłacone

695. Matejek Weronika 602 10 km / K20 POL Katowice

Zapłacone

696. Matonia Szymon - 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie #czeldzbiega

Niezapłacone

697. Matusiak Janusz 818 10 km / M50 POL Jaworzno

Zapłacone

698. Matusiak Marlena 480 10 km / K30 POL Katowice

Zapłacone

699. Matusiak Tomasz 948 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

700. Uczestnik anonimowy 325 10 km / M20 POL Koniaków

Zapłacone

701. Matyjasik Radosław 890 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

702. Matyszkiewicz Paweł 1165 10 km / M36 POL Czeladź W pogoni za duchem

Zapłacone

703. Mazurek Dawid 899 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

704. Mejder Arkadiusz 1042 10 km / M36 POL Katowice OPP Katowice

Zapłacone

705. Meler Ewelina 827 10 km / K30 POL Katowice

Zapłacone

706. Mendala Michał 789 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

707. Miara Beniamin 403 10 km / M20 POL Lubliniec

Zapłacone

708. Uczestnik anonimowy - 10 km / K40 POL Sosnowiec

Niezapłacone

709. Michalak Natalia 1188 10 km / K20 POL Katowice Zespół Szkół Specjalnych w Siemianowicach Śląskich

Zapłacone

710. Michalec Agata 995 10 km / K30 POL Katowice

Zapłacone

711. Michalec Mateusz 1125 10 km / M20 POL Chełm Śląski -

Zapłacone

712. Michalik Marek 1097 10 km / M36 POL Częstochowa

Zapłacone

713. Michalski Grzegorz 355 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie Saint-Gobain Squad

Zapłacone

714. Michna Michał 829 10 km / M20 POL Chorzów

Zapłacone

715. Mielczarek Krzytszof 1020 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

716. Mierczak Dawid 32 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

717. Mietła Łukasz 16 10 km / M36 POL Katowice MDMiW

Zapłacone

718. Uczestnik anonimowy - 10 km / K30 POL Siemianowice Śląskie Decathlon Katowice

Niezapłacone

719. Mikołajczyk Tomasz 191 10 km / M36 POL Mysłowice Mors Hubertus Mysłowice

Zapłacone

720. Mikulski Łukasz 438 10 km / M36 POL Krakow

Zapłacone

721. Minko Mateusz 1162 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

722. Mirek Grzegorz 88 10 km / M36 POL Katowice Mirkas Team

Zapłacone

723. Mirek Katarzyna 85 10 km / K40 POL Katowice Mirkas Team

Zapłacone

724. Mirkiewicz Barbara 906 10 km / K20 POL Zakopane czeladźbiega

Zapłacone

725. Mirkiewicz Marcin 939 10 km / M20 POL Czeladź czeladźbiega

Zapłacone

726. Misiak Piotr 648 10 km / M36 POL Sarnów

Zapłacone

727. Misiurek Ernest 138 10 km / M36 POL Katowice SRH 73pp Katowice

Zapłacone

728. Miśtalski Damian - 10 km / M20 POL Bytom BTM Runners

Niezapłacone

729. Miszczyk Łukasz 456 10 km / M20 POL Będzin

Zapłacone

730. Mizera Grzegorz 651 10 km / M36 POL Katowice Huragan Ligota

Zapłacone

731. Mizerski Bernard 1016 10 km / M60 POL Tarnowskie Góry UKS OLIMPIJCZYK NOWE CHECHŁO

Zapłacone

732. Młynarczyk Michał 394 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

733. Moj Arkadiusz 1015 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

734. Moj Magdalena 1014 10 km / K30 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

735. Mól Wioletta 483 10 km / K40 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

736. Mola Marcin 164 10 km / M36 POL Czechowice Dziedzice

Zapłacone

737. Mola Mariusz 93 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

738. Morawska Julia 295 10 km / K16 POL Mysłowice UKS Chromik Mysłowice

Zapłacone

739. Morcinek Jakub 888 10 km / M36 POL Mysłowice Morciaki

Zapłacone

740. Morcinek Robert 230 10 km / M36 POL Imielin

Zapłacone

741. Moskwa Karolina 838 10 km / K30 POL Rzeszów Batory Loto

Zapłacone

742. Moskwa Magdalena 505 10 km / K30 POL Katowice

Zapłacone

743. Mroczka Anna 739 10 km / K40 POL Siemianowice Śląskie PGB Sportowa Paczka

Zapłacone

744. Mroskowiak Marcin 25 10 km / M20 POL Katowice Team PYRSK

Zapłacone

745. Mrowczyk Michał 290 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

746. Mrowiec Kinga 543 10 km / K16 POL Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska

Zapłacone

747. Mróz Jarosław 940 10 km / M36 POL Żory MROZY TEAM

Zapłacone

748. Mróz Paweł 954 10 km / M36 POL Oświęcim Mrozy Team

Zapłacone

749. Mrugała Łukasz 386 10 km / M20 POL Świętochłowice

Zapłacone

750. Mrzyk Ireneusz 1037 10 km / M36 POL Zabrze Biegacze mogą dłużej

Zapłacone

751. Mucha Adam 1085 10 km / M36 POL Radzionkow Cidry Lotajom

Zapłacone

752. Mucha Mateusz 168 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie Parkrun Katowice

Zapłacone

753. Muchowska Maria 938 10 km / K60 POL Gliwice byle do przodu MW

Zapłacone

754. Muchowska Maria - 10 km / K60 POL Tychy BYLE DO PRZODU MW

Niezapłacone

755. Mudy Michał 764 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

756. Muras-Jaromin Justyna 279 10 km / K20 POL Pszczyna Spot Pszczyna

Zapłacone

757. Musialski Adam 968 10 km / M36 POL Siemianowice Sląskie Szczęście Jest Emocją, Spowodowaną Doświadczeniami Ocenianymi Przez Podmiot Jako Pozytywne.

Zapłacone

758. Musiał Andrzej 1001 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

759. Musiał Marcin 869 10 km / M20 POL Katowice Yellobike

Zapłacone

760. Muskała Mateusz 671 10 km / M20 POL Chorzów HURAGAN LIGOTA

Zapłacone

761. Nadrowski Tadeusz 58 10 km / M60 POL Zory

Zapłacone

762. Napiórkowski Adam 417 10 km / M36 POL Gliwice

Zapłacone

763. Nawojska Barbara 1150 10 km / K40 POL Chorzów

Zapłacone

764. Nawrat Justyna - 10 km / K30 POL Świętochłowice

Niezapłacone

765. Nawrat Sebastian - 10 km / M36 POL Świętochłowice

Niezapłacone

766. Uczestnik anonimowy - 10 km / K30 POL Chorzów

Niezapłacone

767. Nawrocka Natalia 28 10 km / K40 POL Katowice

Zapłacone

768. Nawrocki Adam 794 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

769. Nawrocki Przemek 1194 10 km / M36 POL Katowice Silesia Marathon Team

Zapłacone

770. Nec Dominika 1180 10 km / K30 POL Mysłowice Wkurw team

Zapłacone

771. Nec Grzegorz 1182 10 km / M36 POL Mysłowice #wkurw_team

Zapłacone

772. Uczestnik anonimowy 802 10 km / M20 POL Siemianowice Ślaskie

Zapłacone

773. Niedurny Marcin 555 10 km / M36 POL Ruda Śląska Endurance Team

Zapłacone

774. Niedziela Stefan 786 10 km / M50 R
POL Knurów Wieczność

Zapłacone

775. Niedźwiedź Sławomir 700 10 km / M36 POL Chorzów Batory Loto

Zapłacone

776. Niemiec Andrzej 15 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

777. Niepolski Marek 11 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

778. Noga Łukasz 819 10 km / M36 POL Sosnowiec Zdzieraj Kapcie

Zapłacone

779. Uczestnik anonimowy 408 10 km / M20 B
POL Mikołów

Zapłacone

780. Nowaczyk Piotr 304 10 km / M36 POL Kalna

Zapłacone

781. Nowak Adam 768 10 km / M70 POL Sosnowiec MOSiR TKKF Saturn

Zapłacone

782. Nowak Andrzej 460 10 km / M36 POL Sosnowiec Cross Box Evolution

Zapłacone

783. Nowak Arkadiusz 577 10 km / M50 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

784. Nowak Filip 422 10 km / M20 POL Góra Siewierska

Zapłacone

785. Nowak Piotr 1209 10 km / M20 POL Katowice GWSH Katowice

Zapłacone

786. Nowak Piotr 694 10 km / M20 POL Czerwionka-Leszczyny Fuchs Oil Team

Zapłacone

787. Nowakowski Adrian 265 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie Niebieskie Siemianowice

Zapłacone

788. Nowakowski Aleksander 365 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

789. Nowakowski Bartosz 7 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

790. Nowakowski Dariusz 8 10 km / M50 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

791. Nowakowski Zenon 586 10 km / M60 POL Zabrze

Zapłacone

792. Uczestnik anonimowy - 10 km / K40 POL Ziemiecice Night runners zabrze

Niezapłacone

793. Nykiel Mariusz 751 10 km / M20 POL Mysłowice SOCIOS SILESIA

Zapłacone

794. Odias Dominika 631 10 km / K20 POL Katowice Huragan Ligota

Zapłacone

795. Uczestnik anonimowy 287 10 km / K30 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

796. Ogórek Adam - 10 km / M36 POL Chorzów Batory Loto

Niezapłacone

797. Ogrocka Anna 708 10 km / K30 POL Katowice

Zapłacone

798. Olbromski Tomasz 1019 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

799. Olearczyk Joanna 219 10 km / K40 POL Katowice Frelki

Zapłacone

800. Olejnik Adam 1183 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

801. Olender Andrzej 1146 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie Siemianowice i przyjaciele biegają

Zapłacone

802. Oleś Łukasz 616 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

803. Olesiak Franciszek 554 10 km / M36 POL Mikołów Miraz Race Team

Zapłacone

804. Olschimke Kasia 1035 10 km / K30 POL Katowice

Zapłacone

805. Olszewski Marek 348 10 km / M50 POL Sławków SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE

Zapłacone

806. Opała Jakub 177 10 km / M20 POL Świętochłowice Chop Ze Żelaza Tri Team

Zapłacone

807. Opiłek Dorota - 10 km / K30 POL Katowice AugusTeam

Niezapłacone

808. Opiłek Marek 905 10 km / M20 POL Katowice Augusteam / Euvic

Zapłacone

809. Opioła Bartek 331 10 km / M36 POL Ruda Śląska

Zapłacone

810. Orlicki Stanisław - 10 km / M60 POL Tychy ORZEŁ - RUDZE

Niezapłacone

811. Ormański Jarosław 1159 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

812. Orzełek Sławomir 960 10 km / M60 POL Panki Zab.Cz-wa

Zapłacone

813. Osojca Damian 269 10 km / M20 POL Gliwice

Zapłacone

814. Osojca Mariusz 213 10 km / M36 POL Ornontowice Przyjaciele Dzieła Pomocy św. Ojca Pio / Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

815. Osowska Katarzyna 942 10 km / K40 POL Gliwice Night Runners Gliwice

Zapłacone

816. Ostrowska Ela 639 10 km / K20 POL Zabrze BobEla

Zapłacone

817. Ostrowska Magdalena - 10 km / K30 POL Siemianowice Śląskie Carbon Racing Team

Niezapłacone

818. Ozdoba Marcin 208 10 km / M20 POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

819. Oziębło Rafał 14 10 km / M36 POL Chorzów Ks Kandahar

Zapłacone

820. Pacholski Marcin 356 10 km / M36 POL Błonie KREJZI TIM BŁONIE

Zapłacone

821. Pacoń Sebastian 69 10 km / M36 POL Chorzów Dagma

Zapłacone

822. Pacułt Wojciech - 10 km / M36 POL Bystra

Niezapłacone

823. Paczos Barbara 983 10 km / K50 POL Mielec Stal Mielec Masters

Zapłacone

824. Padewska Patrycja 1082 10 km / K20 POL Mysłowice

Zapłacone

825. Pająk Karolina 588 10 km / K16 B
POL Mikołów Tur Borówka

Zapłacone

826. Pająk Marek 71 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

827. Pakuła Kamil 1204 10 km / M20 POL Katowice GWSH Katowice

Zapłacone

828. Palik Jakub 1126 10 km / M20 POL Ruda Śląska PGG S.A.

Zapłacone

829. Palt Tomasz 1 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

830. Paluchiewicz Szymon 442 10 km / M36 POL Pawłowice

Zapłacone

831. Pałyga Agnieszka 853 10 km / K30 POL Sosnowiec parkrun Katowice

Zapłacone

832. Pałygiewicz Jacek - 10 km / M20 POL Katowice SKPB Katowice

Niezapłacone

833. Pankiewicz Ireneusz 753 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

834. Pańta Kamil 836 10 km / M20 POL Piekary Śląskie

Zapłacone

835. Paprotny Michal 75 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

836. Parszewska Ola - 10 km / K20 POL Bytom Btm runners

Niezapłacone

837. Parusel Marcin 217 10 km / M20 POL Żyrowa Komitet Sportu i Turystyki Krzysztofa Podgórskiego

Zapłacone

838. Pasierb Grzegorz 798 10 km / M36 POL Rzeszów Decarun / Parkrun Rzeszów

Zapłacone

839. Pasoń Daniel 837 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

840. Pasterczyk Grzegorz 1048 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

841. Paszewski Zbigniew 552 10 km / M36 POL Częstochowa LeśneLudki Żarki Letnisko

Zapłacone

842. Patoń Iwona 444 10 km / K30 POL Bytom

Zapłacone

843. Pawelec Karolina 844 10 km / K20 POL Jaworzno

Zapłacone

844. Pawełczyk Adam 979 10 km / M50 POL Katowice BWM

Zapłacone

845. Pawełczyk Karolina - 10 km / K20 POL Katowice

Niezapłacone

846. Pawlak Magdalena 198 10 km / K30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

847. Pawlikowski Jacek 1176 10 km / M36 POL Chorzów

Zapłacone

848. Pawlikowski Marcin 4 10 km / M20 POL Katowice Parkrun Katowice

Zapłacone

849. Pawlok Anna 783 10 km / K20 POL Katowice

Zapłacone

850. Pawłowicz Damian 999 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie Ps 23

Zapłacone

851. Pawłowski Rafał 511 10 km / M20 POL Zabrze Zabrze i Iława Biegają Razem

Zapłacone

852. Paździorek Adam 521 10 km / M50 POL Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW

Zapłacone

853. Pązik Sławomir 1022 10 km / M50 POL Katowice Bez klubu

Zapłacone

854. Peca Adam 1130 10 km / M20 POL Mysłowice

Zapłacone

855. Peteja Bartłomiej 804 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

856. Peter Marcin 453 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

857. Petkiewicz Tomasz - 10 km / M20 POL Mikołów Kia Etrans-Sts Biegaton Mikołów

Niezapłacone

858. Petryna Bartosz 969 10 km / M36 POL Rybnik Incognito Runners

Zapłacone

859. Piątek Ewa 425 10 km / K30 POL Sosnowiec

Zapłacone

860. Piątek Przemysław 1177 10 km / M20 POL Katowice Husaria Race Team

Zapłacone

861. Pichen Henryk 754 10 km / M50 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

862. Piecha Sylwia 996 10 km / K30 POL Świerklany

Zapłacone

863. Piechaczek Krzysztof 1005 10 km / M20 POL Katowice Huragan Ligota

Zapłacone

864. Piecuch Marek 183 10 km / M36 POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

865. Pieczaba Patryk 424 10 km / M20 POL Sosnowiec

Zapłacone

866. Piega Katarzyna 707 10 km / K40 POL Sosnowiec

Zapłacone

867. Pieniążek Katarzyna 666 10 km / K30 POL Czeladź

Zapłacone

868. Pieron Aleksandra 1198 10 km / K30 POL Chorzów GWSH Katowice

Zapłacone

869. Piesiura Eugeniusz 719 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

870. Piesiura Izabela 722 10 km / K40 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

871. Pięta Karol 459 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

872. Pietras Mateusz 834 10 km / M20 POL Chorzów

Zapłacone

873. Pietrasiak Daniel 971 10 km / M20 POL Sosnowiec

Zapłacone

874. Pietrewicz Zbigniew 175 10 km / M36 POL Czeladź

Zapłacone

875. Pietrzyk Tomasz 407 10 km / M36 POL Mysłowice Nojak

Zapłacone

876. Piguła Daria 124 10 km / K40 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

877. Pilarski Bartłomiej 608 10 km / M36 POL Libiąż Wyznawcy Bronka Libiąż

Zapłacone

878. Pilarski Radosław 307 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

879. Pilch Magdalena 218 10 km / K30 POL Katowice

Zapłacone

880. Pilch Paweł 667 10 km / M36 POL Żernica

Zapłacone

881. Pilszak Anna 351 10 km / K20 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

882. Pinkawa Grzegorz 350 10 km / M36 POL Katowice Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem

Zapłacone

883. Piontek Krzysztof 842 10 km / M36 POL Rybnik Chemika Rybnik

Zapłacone

884. Platen Jerry 564 10 km / M50 POL Bytom Pl@10

Zapłacone

885. Plonka Jakub 1123 10 km / M16 POL Katowice

Zapłacone

886. Plucińska Edyta 90 10 km / K40 POL Sosnowiec Fuchs Oil Team

Zapłacone

887. Pluciński Paweł 89 10 km / M36 POL Sosnowiec Fuchs Oil Team

Zapłacone

888. Pluszczyk Anna 271 10 km / K30 POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

889. Pluszczyk Marcin 270 10 km / M36 POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

890. Płonka Tomasz 1122 10 km / M50 POL Katowice

Zapłacone

891. Pochciał Maciej 550 10 km / M20 POL Bytom

Zapłacone

892. Podchul Marek 1003 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie Deloitte Adventure Team

Zapłacone

893. Podeszwa Przemysław 1191 10 km / M36 POL Recklinghausen

Zapłacone

894. Podgórski Krzysztof 1052 10 km / M20 POL Katowice Komitet Sportu i Turystyki Krzysztofa Podgórskiego

Zapłacone

895. Podgórski Marek 455 10 km / M36 POL Ruda Śląska Amator

Zapłacone

896. Pol Marek 810 10 km / M20 POL Katowice EMPEREMPE

Zapłacone

897. Polakowicz Aleksandra 1006 10 km / K40 POL Chorzów

Zapłacone

898. Polczyk Mirosław 762 10 km / M50 POL Katowice Huragan Ligota

Zapłacone

899. Polechońska Katarzyna 878 10 km / K30 POL Świerklaniec

Zapłacone

900. Poloczek Jarosław 689 10 km / M36 POL Mikołów fabryka-formy.pl

Zapłacone

901. Pompa Dariusz 206 10 km / M36 POL Tychy BIEGNĘ BYLE DOBIEC

Zapłacone

902. Ponitka Aleksandra 534 10 km / K30 POL Siemianowice Śląskie Endurance Team

Zapłacone

903. Ponitka Maciej 34 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie Endurance Team

Zapłacone

904. Popczyk Ewelina 390 10 km / K40 POL Sosnowiec ProfiAutoTeam

Zapłacone

905. Porczyńska Patrycja 273 10 km / K30 POL Pszczyna SPOT Pszczyna

Zapłacone

906. Portka Michał 669 10 km / M36 POL Chorzów

Zapłacone

907. Porwolik Daniel 433 10 km / M20 POL Łaziska Góne

Zapłacone

908. Porwoł Patryk 447 10 km / M20 POL Świętochłowice

Zapłacone

909. Posmyk Aleksander 51 10 km / M20 POL Katowice IVS/NETGO

Zapłacone

910. Potempa Artur 907 10 km / M20 POL Zabrze Night Runners Zabrze

Zapłacone

911. Potempa Joanna 157 10 km / K20 POL Zabrze Night Runners Zabrze

Zapłacone

912. Prauze Patryk 811 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

913. Promiński Michał 377 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

914. Prukop Anna 974 10 km / K30 POL Katowice

Zapłacone

915. Prus Leszek 782 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

916. Pryszcz Aleksander - 10 km / M36 POL Tychy

Niezapłacone

917. Przewłoka Damian 95 10 km / M20 POL Gostyń Viking Training Center

Zapłacone

918. Przybylska Dorota 94 10 km / K50 POL Sosnowiec Aktywni Sosnowiec

Zapłacone

919. Przybylski Andrzej 92 10 km / M50 POL Sosnowiec Aktywni Sosnowiec

Zapłacone

920. Przybylski Tomasz - 10 km / M20 POL Witaszyce

Niezapłacone

921. Przybysz Kinga 978 10 km / K20 POL Żory

Zapłacone

922. Przybysz Łukasz - 10 km / M36 POL Katowice

Niezapłacone

923. Przybysz Magdalena 155 10 km / K30 POL Gliwice

Zapłacone

924. Przybysz Ryszard 980 10 km / M50 POL Zory

Zapłacone

925. Przystarz Artur 267 10 km / M36 POL Oborniki Śląskie OBORYGENI

Zapłacone

926. Pstraś Leszek 1184 10 km / M20 POL Katowice Parkrun Katowice

Zapłacone

927. Ptak Leszek 630 10 km / M36 POL Zdzieszowice

Zapłacone

928. Ptasik Mirosław 994 10 km / M50 POL Koziegłowy

Zapłacone

929. Ptaszek Ewa 508 10 km / K50 POL Boguchwala

Zapłacone

930. Puchalik Aleksandra 868 10 km / K20 POL Posada Jaśliska

Zapłacone

931. Puetrzak Mateusz 482 10 km / M20 POL Mysłowice

Zapłacone

932. Purchałka Daria 825 10 km / K30 POL Chorzów

Zapłacone

933. Purolczak Damian 929 10 km / M20 POL Bytom

Zapłacone

934. Pychyński Mateusz 692 10 km / M20 POL Katowice SKPB KATOWICE

Zapłacone

935. Pyka Marek 140 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie Chop Ze Żelaza Tri Team

Zapłacone

936. Pypłacz Wojciech 765 10 km / M36 POL Mysłowice

Zapłacone

937. Pytel Aleksandra 86 10 km / K50 POL Siemianowice Śląskie Mk team

Zapłacone

938. Raczak Jakub 321 10 km / M20 POL Tychy

Zapłacone

939. Raczek Klaudia 40 10 km / K30 POL Katowice Biegam Sobie

Zapłacone

940. Radomski Jacek 962 10 km / M36 POL Sosnowiec

Zapłacone

941. Radziejewski Jacek 431 10 km / M60 POL Katowice Struś Pędziwiatr

Zapłacone

942. Rajczyk Włodzimierz 551 10 km / M50 POL Żarki Letnisko LeśneLudki Żarki Letnisko

Zapłacone

943. Rapucha Adam 676 10 km / M20 POL Żory

Zapłacone

944. Rauchfleisch Marcin 777 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

945. Redzik Dorota 243 10 km / K30 POL Piekary Śląskie

Zapłacone

946. Reimann Karolina 990 10 km / K30 POL Siemianowice Slaskie

Zapłacone

947. Rekosz Łukasz - 10 km / M20 POL Mysłowice

Niezapłacone

948. Róg Dariusz 59 10 km / M36 POL Tychy

Zapłacone

949. Róg Marta 682 10 km / K30 POL Tychy

Zapłacone

950. Rogalski Mariusz 1012 10 km / M20 POL Siemianianowice Śląskie

Zapłacone

951. Rogowski Dariusz 713 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

952. Romański Jan 650 10 km / M20 POL Katowice FC PKF

Zapłacone

953. Roner Agnieszka 37 10 km / K40 POL Siemianowice Śląskie UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie

Zapłacone

954. Roner Przeemysław 38 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie

Zapłacone

955. Rosiński Artur 714 10 km / M20 POL Ruda Śląska parkrun Katowice

Zapłacone

956. Uczestnik anonimowy 816 10 km / K20 POL Ruda Śląska

Zapłacone

957. Rowińska Ania - 10 km / K40 POL Chorzów Batory Loto

Niezapłacone

958. Rozanska Joanna 411 10 km / K30 POL Orzesze Lecymy Durś

Zapłacone

959. Różański Adam 352 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

960. Różewicz Dariusz 772 10 km / M50 POL Tychy PANCE

Zapłacone

961. Różewicz Ewa 773 10 km / K50 POL Tychy PANCE

Zapłacone

962. Różewicz Sebastian 145 10 km / M36 POL Tychy

Zapłacone

963. Różycka Wiola 211 10 km / K30 POL Żory

Zapłacone

964. Rubiniec Marian 636 10 km / M20 POL Piekary Śląskie A-Team

Zapłacone

965. Ruciński Przemysław 1070 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

966. Rusecka Agnieszka - 10 km / K30 POL Katowice

Niezapłacone

967. Rusin Tomasz 372 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

968. Rybarczyk Rafal 649 10 km / M36 POL Siemianowice Slaskie Respector

Zapłacone

969. Rybiński Łukasz 153 10 km / M20 POL Ruda Śląska Ełka Team

Zapłacone

970. Rycman Krzysztof 861 10 km / M36 POL Myszkowice

Zapłacone

971. Ryp Dam 680 10 km / M36 POL Zduńska Wola BBL Zduńska Wola

Zapłacone

972. Rypień Beata 901 10 km / K30 POL Katowice

Zapłacone

973. Ryszka Karol 1197 10 km / M20 POL Katowice Chop Ze Żelaza Tri Team

Zapłacone

974. Rytwinska-Kusztal Paulina 96 10 km / K30 POL Katowice

Zapłacone

975. Rzemińska Katarzyna 63 10 km / K30 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

976. Rzepka Bernard 629 10 km / M50 POL Zdzieszowice #SobasTeam

Zapłacone

977. Rzepka Magdalena 48 10 km / K30 POL Katowice Night Runners

Zapłacone

978. Rzepka Piotr 18 10 km / M20 POL Świętochłowice Hernik Team

Zapłacone

979. Rzeszowski Arek 264 10 km / M36 POL Racibórz EKO-OKNA RUNNERS

Zapłacone

980. Rzeszutek Grzegorz 313 10 km / M36 N
POL Bytom Miechowicka Grupa Biegowa

Zapłacone

981. Rzeszutek Katarzyna 316 10 km / K40 POL Bytom

Zapłacone

982. Rzeszutek Wojciech 315 10 km / M16 POL Bytom

Zapłacone

983. Saganowski Marcin 830 10 km / M36 POL Tychy Ads Masna

Zapłacone

984. Sakowski Maciej 621 10 km / M36 POL Katowice Huragan Ligota

Zapłacone

985. Sakwa Marcin 370 10 km / M36 POL Katowice Ligota Huragan

Zapłacone

986. Saliński Bartosz - 10 km / M20 POL Katowice

Niezapłacone

987. Salwierak Tomasz 1178 10 km / M20 POL Sosnowiec

Zapłacone

988. Sapieło Marcin 585 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

989. Sarat Bernadetta 1115 10 km / K20 POL Katowice SARATFILMS

Zapłacone

990. Saternus Iwona 986 10 km / K40 POL Katowice

Zapłacone

991. Saternus Roman 378 10 km / M50 POL Katowice

Zapłacone

992. Schab Bartłomiej 419 10 km / M20 POL Gliwice

Zapłacone

993. Schmidt Mariusz - 10 km / M36 POL Sosnowiec ORANGE POLSKA

Niezapłacone

994. Schneider Anna 260 10 km / K40 POL Radzionków

Zapłacone

995. Sebrala Krystian 849 10 km / M50 POL Zdzieszowice niezrzeszony,czyli wszystko mogę...nic nie muszę...

Zapłacone

996. Seget Marek 467 10 km / M20 POL Chorzów Niezorientowani

Zapłacone

997. Sekta Sylwia 949 10 km / K30 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

998. Seweryn Jacek - 10 km / M36 POL Mysłowice

Niezapłacone

999. Sieczka Robert - 10 km / M36 POL Sosnowiec

Niezapłacone

1000. Siedlis Dawid 1138 10 km / M20 POL Mikołów

Zapłacone

1001. Siedlis Magdalena 1203 10 km / K20 POL Katowice GWSH Katowice

Zapłacone

1002. Sieja Zbyszek 284 10 km / M50 POL Piekary Śl Lecymy Durś

Zapłacone

1003. Sienkiewicz Aleksandra 875 10 km / K30 POL Katowice

Zapłacone

1004. Sikora Adam 215 10 km / M20 POL Katowice Inżynieria Biegania

Zapłacone

1005. Sikora Alicja 730 10 km / K60 POL Bielsko Biała Team Sikora

Zapłacone

1006. Sikora Arkadiusz 1039 10 km / M36 POL Chorzów Chorzowska Cwajka - Reaktywacja

Zapłacone

1007. Sikora Krzysztof 1199 10 km / M20 POL Katowice GWSH Katowice

Zapłacone

1008. Sikora Marek 801 10 km / M36 POL Dąbrowa Górnicza W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

1009. Sikora Stefan 731 10 km / M60 POL Bielsko Biała Team Sikora

Zapłacone

1010. Sikora Tomasz 763 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

1011. Siwiec Sławomir 1077 10 km / M36 POL Mysłowice

Zapłacone

1012. Siwiec Tomasz 1076 10 km / M16 POL Mysłowice

Zapłacone

1013. Skaczynski Marcin 1008 10 km / M36 POL Bytom Energokontrakt

Zapłacone

1014. Skiba Krzysztof 506 10 km / M20 POL Ruda Śląska

Zapłacone

1015. Sklorz Filip 1127 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

1016. Sklorz Krzysztof 1128 10 km / M50 POL Katowice

Zapłacone

1017. Skoczylas Piotr 1129 10 km / M36 POL Chorzów

Zapłacone

1018. Skopowska Klaudia 122 10 km / K40 POL Tarnowskie Góry Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry

Zapłacone

1019. Skorek-Bilczyńska Patrycja 1026 10 km / K40 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

1020. Skorupa Łukasz 1096 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

1021. Skorupa Rafał 461 10 km / M36 POL Chorzów

Zapłacone

1022. Skotnica Karolina 274 10 km / K30 POL Pszczyna SPOT Pszczyna

Zapłacone

1023. Skowron Agata 110 10 km / K20 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

1024. Skowron Marcin 109 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

1025. Skowronek Beata 1079 10 km / K30 POL Katowice

Zapłacone

1026. Skworc Betina 710 10 km / K30 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

1027. Ślęczka Radka 210 10 km / K30 POL Jaworzno

Zapłacone

1028. Ślezak Andrzej 319 10 km / M50 POL Mikołów

Zapłacone

1029. Slotorsz Łukasz 364 10 km / M36 POL Chorzów

Zapłacone

1030. Słabicki Tomasz 465 10 km / M20 POL Chorzów

Zapłacone

1031. Słaboń Kamil 945 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

1032. Słota Michał 1091 10 km / M20 POL Będzin

Zapłacone

1033. Smaczyński Artur 1056 10 km / M36 POL Dąbrowa Górnicza Niezrzeszony

Zapłacone

1034. Smaczynski Dariusz - 10 km / M50 POL Dabrowa Gornicza SRS AKTYWNA DABROWA

Niezapłacone

1035. Śmiatek Marcino 151 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie AGRESOR

Zapłacone

1036. Smyczek Bartosz 1118 10 km / M20 POL Rybnik Kilometrożerca

Zapłacone

1037. Sobczyk Dawid 1004 10 km / M20 POL Brynek Davids CamStudio

Zapłacone

1038. Sobol Pawel 750 10 km / M36 POL Kraków

Zapłacone

1039. Sobol Tomasz 371 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

1040. Sobolewski Piotr - 10 km / M60 POL Czeladź ToPo Czeladź

Niezapłacone

1041. Soboszczyk Magdalena 79 10 km / K20 POL Świętochłowice AZS UŚ

Zapłacone

1042. Sodowski Marek 1089 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie Siemianowice i przyjaciele biegają

Zapłacone

1043. Sojda Sylwia 862 10 km / K30 POL Siemianowice Siemianowice i przyjaciele biegają

Zapłacone

1044. Sojka Aleksander 1038 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie Ć Chopcy

Zapłacone

1045. Sojka Robert - 10 km / M36 POL Chorzów

Niezapłacone

1046. Sokolowski Karol 1175 10 km / M20 POL Tychy

Zapłacone

1047. Sokół Adam 111 10 km / M50 POL Katowice Fuchs Oil Team

Zapłacone

1048. Sokołowska Barbara 167 10 km / K30 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

1049. Solarz Paulina 633 10 km / K20 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

1050. Solik Krystyna 499 10 km / K50 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

1051. Solik Marcin 35 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

1052. Soska Michał 646 10 km / M36 POL Wisła

Zapłacone

1053. Sosna Kazimierz 987 10 km / M60 POL Bieruń

Zapłacone

1054. Soter Bartłomiej 857 10 km / M20 POL Czeladź

Zapłacone

1055. Sowiński Krzysztof 2 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

1056. Sówka Grzegorz - 10 km / M60 POL Chorzów Brak

Niezapłacone

1057. Sówka Karol 743 10 km / M20 POL Tychy

Zapłacone

1058. Śpiewok Sebastian 619 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

1059. Sroga Arkadiusz 732 10 km / M36 POL Mysłowice

Zapłacone

1060. Sroga Przemysław 698 10 km / M36 POL Mysłowice

Zapłacone

1061. Stadnik Jacek 375 10 km / M20 POL Krosno Odrzańskie

Zapłacone

1062. Stajer Tomasz 613 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie Endurance Team

Zapłacone

1063. Stalmach Damian 174 10 km / M36 POL Piekary Ślaskie Lecymy Durś

Zapłacone

1064. Stanecki Bartłomiej 469 10 km / M36 POL Sosnowiec run-log.com

Zapłacone

1065. Staniowski Maksymilian 1046 10 km / M20 POL Częstochowa Stowarzyszenie Filipińskich Sztuk Walki i Samoobrony FAdMP Filipino Arnis de Mano Poland

Zapłacone

1066. Staroń Jakub 760 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie LOKOMOTIW MOSKWA

Zapłacone

1067. Starzyk Joanna 652 10 km / K40 POL Katowice Ts Sokół Śląsk

Zapłacone

1068. Stasiak Zbigniew 570 10 km / M36 POL Sosnowiec

Zapłacone

1069. Stasiczek Jan 681 10 km / M36 POL Chorzów WKB Meta Lubliniec

Zapłacone

1070. Staworzyński Dawid 611 10 km / M20 POL Będzin Decathlon Sosnowiec #SzybkiSzpil

Zapłacone

1071. Stejzygier Aneta 130 10 km / K40 POL Tychy Fuchs Oil Team

Zapłacone

1072. Stelmaszczuk Damian 52 10 km / M36 POL Gliwice

Zapłacone

1073. Stempak Nikodem 1093 10 km / M20 POL Tarnów

Zapłacone

1074. Uczestnik anonimowy 1105 10 km / M36 POL Zabrze #ZAKWAS TEAM Pyskowice

Zapłacone

1075. Sterenczak Przemysław 262 10 km / M36 POL Katowice BIEGAJ POD OKIEM TRENERA

Zapłacone

1076. Stolorz Katarzyna - 10 km / K30 POL Tychy Inżynieria biegania

Niezapłacone

1077. Stompel Ewelina 330 10 km / K20 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

1078. Stopa Arkadiusz 610 10 km / M50 POL Katowice Ironberry

Zapłacone

1079. Stopka Zdzisław 539 10 km / M36 POL Katowice Katowice Podlesie Team

Zapłacone

1080. Strączek Grzegorz 98 10 km / M36 POL Siemianowice

Zapłacone

1081. Stradza Bartłomiej 1210 10 km / M20 POL Katowice GWSH Katowice

Zapłacone

1082. Straszak Lukasz 83 10 km / M36 N
POL Piekary Slaskie Lecymy Durś

Zapłacone

1083. Stręciok Agnieszka 30 10 km / K30 POL Katowice Frelki

Zapłacone

1084. Struk Agnieszka 199 10 km / K30 POL Będzin Zdzieraj Kapcie

Zapłacone

1085. Struk Rafał 201 10 km / M36 POL Będzin

Zapłacone

1086. Stryj Witold 791 10 km / M36 POL Katowice Pan

Zapłacone

1087. Strzelczyk Ewa 1157 10 km / K40 POL Katowice Huragan Ligota

Zapłacone

1088. Strzyz Ryszard 258 10 km / M36 POL Chorzow Chorzowska Grupa Biegowa

Zapłacone

1089. Stulik Paweł 618 10 km / M36 POL Knurów

Zapłacone

1090. Stuła Rafał 398 10 km / M20 POL Nowa Sól

Zapłacone

1091. Stypka Artur 654 10 km / M36 POL Katowice Ohio Team

Zapłacone

1092. Sudolski Sebastian 173 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

1093. Sudoł Sławomir 961 10 km / M36 POL Katowice ParkRun Katowice / Prudnik

Zapłacone

1094. Sulejewski Dariusz 870 10 km / M36 POL Katowice Yellobike

Zapłacone

1095. Suliga Damian 866 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

1096. Sulka Paweł 1124 10 km / M36 POL Katowice Azago

Zapłacone

1097. Supernak Dominik 1073 10 km / M20 POL Dabrowa Gornicza

Zapłacone

1098. Surowiec Michał 328 10 km / M36 POL Wojkowice Runners Wojkowice Team

Zapłacone

1099. Świat Tomasz 785 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

1100. Świątek Mateusz 1078 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

1101. Świerc Grażyna 72 10 km / K50 POL Siemianowice Śl

Zapłacone

1102. Świetlińska Łucja 229 10 km / K30 POL Katowice

Zapłacone

1103. Świtalski Adam 748 10 km / M20 POL Chorzów SKPB Katowice

Zapłacone

1104. Sygut Grzegorz 910 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

1105. Szachnitowski Michał 697 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

1106. Szafarz Sabina - 10 km / K30 POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Niezapłacone

1107. Szafran Paweł 399 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

1108. Szafrański Łukasz 856 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

1109. Szafrański Piotr 538 10 km / M36 POL Mysłowice

Zapłacone

1110. Szajbel Joanna 170 10 km / K40 POL Katowice Parkrun Katowice

Zapłacone

1111. Szalony Piotr 822 10 km / M20 POL Będzin

Zapłacone

1112. Szałański Łukasz 766 10 km / M20 POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

1113. Szastok Wojciech 688 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

1114. Szatniewska Agnieszka 341 10 km / K40 POL Będzin Owocowa Kraina

Zapłacone

1115. Szczepanek Łukasz 1121 10 km / M20 POL Katowice Warchlaki Adelajdy

Zapłacone

1116. Szczepaniak Mateusz 1095 10 km / M20 POL Sosnowiec

Zapłacone

1117. Szczepanik Sandra 603 10 km / K20 POL Bytom Szombierki Dream Team

Zapłacone

1118. Szczeszak Tomasz 1065 10 km / M36 POL Dąbrowa Górnivza Ewsasz Team

Zapłacone

1119. Szczypa Robert 67 10 km / M36 POL Katowice V13

Zapłacone

1120. Szczypka Edyta 1092 10 km / K20 POL Kasinka Mała

Zapłacone

1121. Szeja Joanna 840 10 km / K30 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

1122. Szkarłat Anna - 10 km / K30 POL Dąbrowa Górnicza ADS Masna

Niezapłacone

1123. Szklorz Sylwester 429 10 km / M36 POL Katowice Ads Masna

Zapłacone

1124. Szlezingier Tomasz 182 10 km / M20 POL Ruda Śląska Leiber Poland Team

Zapłacone

1125. Szmit Jerzy 303 10 km / M60 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

1126. Szmit Stanisław 800 10 km / M50 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

1127. Szobak Marcin - 10 km / M36 POL Katowice

Niezapłacone

1128. Szociński Szymon 74 10 km / M36 POL Katowice Spartanie Dzieciom

Zapłacone

1129. Szojda Natalia 197 10 km / K20 POL Tychy

Zapłacone

1130. Szołtysek Adrian 184 10 km / M36 POL Paniówki

Zapłacone

1131. Szperlich Grzegorz 571 10 km / M36 POL Siemainowice Śląskie

Zapłacone

1132. Sztuka Łukasz 1120 10 km / M36 POL Katowice niezrzeszony

Zapłacone

1133. Szudeja Natalia - 10 km / K16 POL Tychy

Niezapłacone

1134. Szuster-Kurz Ewa 778 10 km / K40 POL Katowice

Zapłacone

1135. Szwaja Mateusz 740 10 km / M16 POL Gliwice T.S. AKS Chorzów

Zapłacone

1136. Szwarcer Artur 49 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

1137. Szwec Paweł 136 10 km / M20 POL Tychy Uliczny Biegacz

Zapłacone

1138. Szwed Leszek - 10 km / M20 POL Pszczyna Super Tata

Niezapłacone

1139. Szydło Maciej 727 10 km / M36 POL Mysłowice Opel Active Team

Zapłacone

1140. Szydłowska Sabina 159 10 km / K50 POL Chorzów AugusTeam

Zapłacone

1141. Szydłowski Piotr 160 10 km / M50 POL Chorzów AugusTeam

Zapłacone

1142. Szydłowski Waldemar 180 10 km / M36 POL Tychy MAGNA Formpol running team

Zapłacone

1143. Szydzina Mariusz 944 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

1144. Szymała Alicja 1201 10 km / K20 POL Katowice GWSH Katowice

Zapłacone

1145. Szymański Michał - 10 km / M36 POL Katowice

Niezapłacone

1146. Szymański Piotr 723 10 km / M36 N
POL Bytom

Zapłacone

1147. Szymańskl Szymon 984 10 km / M20 POL Chorzów Czapeczki znad Rzeczki

Zapłacone

1148. Szymczyk Adam 1141 10 km / M36 POL Świętochłowice

Zapłacone

1149. Szymkowski Krzysztof 1193 10 km / M36 POL Czestochowa

Zapłacone

1150. Szynawa Adrian 336 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

1151. Szynawa Marcin 1151 10 km / M36 POL Siemianowice Slaskie

Zapłacone

1152. Tanistra-Słowik Kasia 624 10 km / K40 POL Katowice Huragan Ligota

Zapłacone

1153. Tatara Dariusz 824 10 km / M50 POL Chorzów

Zapłacone

1154. Tatarek-Konik Agnieszka 601 10 km / K20 POL Czeladz

Zapłacone

1155. Tatuś Sebastian 44 10 km / M36 POL Chorzów

Zapłacone

1156. Tesluk Kuba 381 10 km / M20 POL Żory Decathlon Sosnowiec Team

Zapłacone

1157. Then Dawid - 10 km / M36 B
POL Bielsko-Biała ultra Beskid Sport

Niezapłacone

1158. Thomann Jacek 812 10 km / M20 POL Katowice GOULTRA.PL

Zapłacone

1159. Tiahnybok Paweł 821 10 km / M36 POL Kalety Socios Silesia

Zapłacone

1160. Tkocz Ewelina 865 10 km / K30 POL Ruda Śląska

Zapłacone

1161. Uczestnik anonimowy 759 10 km / K20 POL Brzeszcze

Zapłacone

1162. Toma Dariusz 685 10 km / M36 POL Siemianowice Śl józefinka katowice

Zapłacone

1163. Tomaś Piotr 672 10 km / M50 POL Opole

Zapłacone

1164. Tomczyk Krzysztof 236 10 km / M20 POL Łaziska Górne Krav Maga Sagot

Zapłacone

1165. Toporek Adam 566 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

1166. Toporek Ewa 476 10 km / K30 POL Zabrze Wylotane

Zapłacone

1167. Toporek Henryk 477 10 km / M60 POL Siemianowice Sl Wylotane

Zapłacone

1168. Toporek Krzysztof 475 10 km / M20 POL Zabrze Wylotane

Zapłacone

1169. Trela Andrzej 418 10 km / M36 POL Piaski

Zapłacone

1170. Trojak Marcin 914 10 km / M36 POL Mysłowice Zimnokrwiści

Zapłacone

1171. Trojanek Krzysztof 941 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

1172. Tuleja Adam 757 10 km / M50 POL Chorzów SAYONARA

Zapłacone

1173. Tuleja Aleksandra 488 10 km / K20 POL Chorzów Sayonara

Zapłacone

1174. Tuleja Blanka 756 10 km / K30 POL Świętochłowice

Zapłacone

1175. Tulin Jacek 363 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

1176. Tulin Julia 647 10 km / K16 POL Katowice

Zapłacone

1177. Turek Adrian 1133 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

1178. Turek Rafał 342 10 km / M36 POL Będzin Owocowa Kraina

Zapłacone

1179. Turko Katarzyna 409 10 km / K40 POL Bytom

Zapłacone

1180. Tyl Aleksandra 758 10 km / K40 POL Katowice

Zapłacone

1181. Tyrańska Dagmara 989 10 km / K30 POL Siemianowice Slaskie

Zapłacone

1182. Tyrański Marcin 988 10 km / M36 POL Siemianowice Slaskie

Zapłacone

1183. Tyrchan Magdalena 982 10 km / K30 POL Rybnik Chemika Rybnik

Zapłacone

1184. Tytko Grzegorz 462 10 km / M20 POL Katowice Night Runners Śląsk

Zapłacone

1185. Uchacz Kacper 147 10 km / M16 POL Brzegi Azs Awf Kraków

Zapłacone

1186. Urbańczyk Marcin - 10 km / M20 POL Jastrzębie-Zdrój Decathlon Katowice

Niezapłacone

1187. Urbanek Martin 1062 10 km / M36 POL Sierakowice ista biegAmy

Zapłacone

1188. Urbanowicz Damian 46 10 km / M20 POL Ruda Śląska ADS Masna

Zapłacone

1189. Urbański Dawid 808 10 km / M20 POL Chorzów CSC Adventure Academy

Zapłacone

1190. Urlik Piotr 620 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

1191. Urlik Rafał 600 10 km / M20 POL Katowice FC Szyszolandia Katowice

Zapłacone

1192. Urowski Mateusz - 10 km / M20 POL Katowice

Niezapłacone

1193. Usowicz Dawid 847 10 km / M20 POL Katowice rozBiegana Ligota

Zapłacone

1194. Walaszczyk Piotr 209 10 km / M36 POL Katowice Endurance Team

Zapłacone

1195. Walkowski Dariusz 131 10 km / M50 POL Ruda Śląska Auguteam

Zapłacone

1196. Warcholik Marek - 10 km / M36 POL Katowice

Niezapłacone

1197. Wąsowicz Grzegorz 884 10 km / M16 POL Jaworzno

Zapłacone

1198. Wąsowicz Sławomir 880 10 km / M36 POL Jaworzno

Zapłacone

1199. Watrak Anna 923 10 km / K16 POL Kochłowice

Zapłacone

1200. Watrak Grzegorz 924 10 km / M36 POL Kochłowice

Zapłacone

1201. Uczestnik anonimowy - 10 km / K20 POL Radlin

Niezapłacone

1202. Wawro Małgorzata 596 10 km / K40 POL Katowice Ała Ała

Zapłacone

1203. Wawro Patrycja 1029 10 km / K20 POL Bytom

Zapłacone

1204. Wcisło Dariusz 473 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

1205. Węgiel Kacper 590 10 km / M20 B
POL Mikołów Tur Borówka

Zapłacone

1206. Węgorek Monika - 10 km / K30 POL Bytom BTM Runners

Niezapłacone

1207. Węgorek Piotr - 10 km / K30 POL Bytom BTM Runners

Niezapłacone

1208. Uczestnik anonimowy 1189 10 km / K20 POL Siemianowice

Zapłacone

1209. Welm Grzegorz 660 10 km / M36 POL Częstochowa Zabiegani Częstochowa

Zapłacone

1210. Wencel Zbigniew 575 10 km / M36 POL Świętochłowice Leiber Poland Team

Zapłacone

1211. Wiater Tomasz 1064 10 km / M36 POL Chorzów Chachary z Chorzowa

Zapłacone

1212. Wiatr Wojciech 793 10 km / M36 POL Chorzów Endurance Team

Zapłacone

1213. Wichary Kamil 326 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

1214. Wieczorek Ireneusz 921 10 km / M36 POL Chorzów

Zapłacone

1215. Wieczorek Oskar 143 10 km / M20 POL Chorzow Born tu bi lotać

Zapłacone

1216. Wiekieta Helena 64 10 km / K40 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

1217. Wiekieta Marek 66 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

1218. Wierzbicki Andrzej 623 10 km / M36 POL Sosnowiec

Zapłacone

1219. Wilczek Monika 338 10 km / K60 POL Katowice

Zapłacone

1220. Uczestnik anonimowy 528 10 km / K20 POL Jaworzno

Zapłacone

1221. Wilińska Katarzyna 605 10 km / K30 POL Katowice Wiluś Team

Zapłacone

1222. Wiliński Adam 524 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie Wiluś Team

Zapłacone

1223. Wilk Dawid 133 10 km / M20 N
POL Zabrze Socios Silesia Race

Zapłacone

1224. Wiltosiński Konrad 952 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

1225. Winiarski Janusz 712 10 km / M50 POL Gliwice

Zapłacone

1226. Winkler Agnieszka - 10 km / K30 POL Katowice Night Runner

Niezapłacone

1227. Winkler Grzes 815 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

1228. Wiśniewska Beata 121 10 km / K50 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

1229. Wiśniewski Adaś 1067 10 km / M20 POL Bytom

Zapłacone

1230. Wiszyński Damian 1144 10 km / M36 POL Chorzów

Zapłacone

1231. Witała Piotr 867 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

1232. Witkowski Przemysław 1179 10 km / M20 POL Chorzów

Zapłacone

1233. Uczestnik anonimowy 9 10 km / M60 N
POL Sosnowiec

Zapłacone

1234. Witoszek Agata 21 10 km / K20 POL Katowice

Zapłacone

1235. Włodarczyk Magdalena 896 10 km / K30 POL Katowice

Zapłacone

1236. Włodarczyk Paweł 237 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

1237. Włodarczyk Piotr 441 10 km / M20 POL Kalety

Zapłacone

1238. Włóka Ewelina 81 10 km / K30 POL Katowice

Zapłacone

1239. Włoka Jessica 471 10 km / K20 POL Katowice Biegamy z Oszczepem

Zapłacone

1240. Wnuk Krzysztof 451 10 km / M20 POL Ryczówek

Zapłacone

1241. Wochnik Beata - 10 km / K30 POL Katowice Biegamy z oszczepem

Niezapłacone

1242. Wodyński Wojciech 212 10 km / M36 POL Katowice Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

1243. Wojakowska Katarzyna - 10 km / K40 POL Zabrze Kk Run

Niezapłacone

1244. Wojakowski Krzysztof - 10 km / M36 POL Zabrze KK RUN

Niezapłacone

1245. Wojciechowska Aleksandra 992 10 km / K30 POL Chorzów

Zapłacone

1246. Wojciechowski Damian 993 10 km / M36 POL Chorzów UPC Running Makers

Zapłacone

1247. Wójcik Jakub 635 10 km / M36 POL Gliwice

Zapłacone

1248. Wójcik Janusz 788 10 km / M50 POL Raba Wyżna MOK Mszana Dolna

Zapłacone

1249. Wójcik Krzysztof 845 10 km / M50 POL Katowice

Zapłacone

1250. Wójcik Michał 780 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

1251. Wójcik Tomasz 873 10 km / M20 POL Rudze

Zapłacone

1252. Wójcik Tomek 522 10 km / M20 POL Piekary Śląskie MK-Team

Zapłacone

1253. Wójcik Wiesław 874 10 km / M50 POL Rudze

Zapłacone

1254. Wojtala Agnieszka 1094 10 km / K40 POL Kowary

Zapłacone

1255. Wojtała Magdalena 803 10 km / K30 POL Bytom

Zapłacone

1256. Wojtan Michał 496 10 km / M36 POL Katowice Nagel Team

Zapłacone

1257. Wojtasiński Dawid 139 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie Lokomotiw Moskwa

Zapłacone

1258. Wojtaszek Tomasz 317 10 km / M20 POL Knurów

Zapłacone

1259. Wojtowicz Adam 536 10 km / M36 POL Bytom K.B. Józefinka Katowice

Zapłacone

1260. Wojtyniak Kacper 383 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

1261. Uczestnik anonimowy 195 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

1262. Uczestnik anonimowy 194 10 km / K30 POL Katowice

Zapłacone

1263. Wolny Maciej 6 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

1264. Wolny Mirosław 826 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

1265. Wolny Tadeusz - 10 km / M60 POL Mikołów

Niezapłacone

1266. Wozniak Artur 832 10 km / M20 POL Jaworzno

Zapłacone

1267. Woźniak Olga 1187 10 km / K30 N
POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

1268. Wręczycki Michał 1099 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

1269. Wróbel Czesław 257 10 km / M50 POL Katowice

Zapłacone

1270. Wróbel Grzegorz 885 10 km / M36 POL Ruda Śląska

Zapłacone

1271. Wróbel Marcin 936 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

1272. Wróbel Przemysław 297 10 km / M36 POL Mikołów

Zapłacone

1273. Wróbel Wojciech 504 10 km / M36 POL Bytom Szombierki Dream Team/pkm Katowice

Zapłacone

1274. Wrzeciono Jacek 227 10 km / M36 POL Świętochłowice

Zapłacone

1275. Wrześniak Tomasz - 10 km / M36 POL Gliwice

Niezapłacone

1276. Wszołek Helena 734 10 km / K60 POL Kraków 1957

Zapłacone

1277. Wtorek Ilona 557 10 km / K20 POL Będzin carbon ocr racing team

Zapłacone

1278. Wykrota Urszula 898 10 km / K30 POL Katowice

Zapłacone

1279. Wymysło Andrzej 1132 10 km / M60 POL Piekary Śląskie Przegląd Piekarski

Zapłacone

1280. Wysocki Mariusz 1059 10 km / M36 POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

1281. Wywiał Łukasz 852 10 km / M20 POL Wojkowice Saint-Gobain Squad

Zapłacone

1282. Żaba Hubert 981 10 km / M20 POL Bytom

Zapłacone

1283. Ząbkowski Michał 105 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

1284. Zabłotny Sebastian 928 10 km / M36 POL Bytom

Zapłacone

1285. Zaborowski Roman 228 10 km / M50 POL Czeladz

Zapłacone

1286. Zadoń Michał 1154 10 km / M20 POL Zabrze

Zapłacone

1287. Zadrożna Agata 3 10 km / K20 POL Katowice MK Team

Zapłacone

1288. Zagórska Monika 84 10 km / K30 POL Katowice

Zapłacone

1289. Zając Aleksander 1161 10 km / M16 POL Będzin

Zapłacone

1290. Zając Monika 1158 10 km / K40 POL Sosnowiec

Zapłacone

1291. Załęcka Monika 225 10 km / K30 POL Katowice Parkrun Katowice

Zapłacone

1292. Zapart Sebastian 464 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

1293. Zaręba Adrian 1102 10 km / M20 POL Katowice PROFIAUTOTEAM

Zapłacone

1294. Zasadzińska Angelika 670 10 km / K20 POL Gliwice Fuchs Oil Team

Zapłacone

1295. Zawada Jakub 261 10 km / M36 POL Chrzanów Pieprz i Wanilia

Zapłacone

1296. Zawada Sebastian 233 10 km / M36 POL Knurów Klub biegacza Orły z Knurowa

Zapłacone

1297. Zawadka Mariusz 1017 10 km / M20 POL Włodowice

Zapłacone

1298. Zawadzki Damian 192 10 km / M36 POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

1299. Zawiślan Ewelina 1164 10 km / K30 POL Sosnowiec

Zapłacone

1300. Zbąski Bartłomiej - 10 km / M36 POL Ruda Śląska KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA

Niezapłacone

1301. Zdancewicz Anna 931 10 km / K30 POL Katowice

Zapłacone

1302. Zdrada Łukasz 787 10 km / M20 POL Zawiercie ING Tech

Zapłacone

1303. Żegunia Marcin 1018 10 km / M20 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

1304. Zelik Bronisław 283 10 km / M60 POL Siemianowice Śląskie Tsunami Bytków

Zapłacone

1305. Zelik Stanisław 360 10 km / M50 POL Katowice

Zapłacone

1306. Żerkowska Aleksandra 658 10 km / K20 POL Chorzów Zielony Most Vege Team

Zapłacone

1307. Żerkowski Przemysław 644 10 km / M50 POL Bydgoszcz Zielony Most Vege Team

Zapłacone

1308. Zgoda Bogusław 449 10 km / M50 POL Siemianowice Slaskie

Zapłacone

1309. Zięba Kacper 1055 10 km / M20 POL Kraków

Zapłacone

1310. Zięba Łukasz - 10 km / M20 POL Katowice

Niezapłacone

1311. Zięba Stanisław 434 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

1312. Zięba Tomasz 1011 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

1313. Zielińska Katarzyna 238 10 km / K30 POL Będzin

Zapłacone

1314. Zielińska Malwina 530 10 km / K20 POL Katowice

Zapłacone

1315. Zieliński Sebastian - 10 km / M36 POL Zabrze

Niezapłacone

1316. Zieliński Tomasz 991 10 km / M20 POL Zawiercie

Zapłacone

1317. Zielonka Agnieszka 1100 10 km / K30 POL Ruda Śląska

Zapłacone

1318. Zimoch Daniel 893 10 km / M16 POL Chorzów

Zapłacone

1319. Ziółkowski Grzegorz 376 10 km / M36 POL Gliwice

Zapłacone

1320. Ziuziański Krzysztof 846 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie KS Siemce

Zapłacone

1321. Ziuziański Roman 548 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

1322. Źlik Robert 400 10 km / M20 POL Cieszyn

Zapłacone

1323. Żłobiński Krzysztof 1172 10 km / M60 POL Tychy

Zapłacone

1324. Zub Przemysław - 10 km / M36 POL Siemianowice Śląskie Siemce

Niezapłacone

1325. Żuber Leszek 1071 10 km / M50 POL Katowice

Zapłacone

1326. Żuk Andrzej 1007 10 km / M36 POL Katowice

Zapłacone

1327. Żurek Tomasz 373 10 km / M36 POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

1328. Zych Jacek 478 10 km / M36 POL Czeladź

Zapłacone

1329. Żydek Janusz 711 10 km / M20 POL Radzionków

Zapłacone

1330. Żydek Monika 721 10 km / K30 POL Chorzów MK TEAM

Zapłacone

1331. Żydek Rafał 720 10 km / M20 POL Chorzów MK TEAM

Zapłacone

1332. Uczestnik anonimowy - 10 km / M20 POL Sosnowiec

Niezapłacone

1333. Żylak Magdalena - 10 km / K30 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Niezapłacone

1334. Żyła Marek 892 10 km / M50 POL Katowice

Zapłacone

1335. Żyła Sabina 891 10 km / K50 POL Katowice

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU