XX Jubileuszowy Bieg Dookoła Morynia i Jeziora Morzycko

Moryń, Polska
20.07.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczak Damian 181 15 km / M50 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

2. Adamczewski Jerzy 182 15 km / M40 M
POL Moryń

Zapłacone

3. Andrzejak Szymon 183 15 km / M40 POL Chojna UKS SP MORZYCKO MORYŃ

Zapłacone

4. Andrzejczak Ela 184 15 km / K50 POL Dębno Dębnowskie człapaki

Zapłacone

5. Andrzejczak Jan 101 4 km / M M
POL Mirowo

Zapłacone

6. Antkiewicz Agnieszka 185 15 km / K30 POL Dobra

Zapłacone

7. Augustyn Marian 186 15 km / M40 M
POL Moryń

Zapłacone

8. Babiński Robert 187 15 km / M40 M
POL Gryfino ROYAL RUNNERS TEAM

Zapłacone

9. Bałachowski Tomasz 188 15 km / M50 POL Chojna UKS- T Victoria Chojna

Zapłacone

10. Bandkowska Małgorzata 189 15 km / K50 POL Szczecin

Zapłacone

11. Bandkowski Sylwester 190 15 km / M50 POL Szczecin

Zapłacone

12. Barsch Detlef 102 4 km / M DEU Schwedt TSV Blau-Weiß 65 / Schwedter Hasen

Zapłacone

13. Bartyszak Jarosław 191 15 km / M40 POL Moryń Przyjezierze

Zapłacone

14. Batóg Iwona - 15 km / K30 POL Dębno Dębnowskie Człapaki
15. Bedkowski Marcin 192 15 km / M40 M
POL Gryfino Lillestrom Romerike Runners Team

Zapłacone

16. Bernacki Mariusz 193 15 km / M40 POL Dołgie MODLITWA BIEGANIA GRYFINO

Zapłacone

17. Białek Beata 194 15 km / K40 POL Żarczyn KB Hermes Gryfino

Zapłacone

18. Bielecka Monika 103 4 km / K POL Szczecin TupTup Team

Zapłacone

19. Birger Filip 195 15 km / M30 POL Przecław

Zapłacone

20. Błażków Anna 196 15 km / K40 POL Dębno netto grupa biegowa 42,195 dębno

Zapłacone

21. Błażków Stanisław 197 15 km / M40 POL Dębno netto grupa biegowa 42,195 dębno

Zapłacone

22. Błoniarczyk Krzysztof 198 15 km / M50 POL Chojna AGB Nygus

Zapłacone

23. Bobińska Maria 199 15 km / K40 POL Barlinek BBL Barlinek

Zapłacone

24. Bochen Izabela 200 15 km / K40 POL Bezrzecze RAZ Szczecin

Zapłacone

25. Bodnar Zbigniew 201 15 km / M70 POL Szczecin

Zapłacone

26. Bodys Marek 202 15 km / M30 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

27. Borczewski Paweł 203 15 km / M40 POL Gorzow Wlkp Siła

Zapłacone

28. Brodowinski Jacek - 15 km / M40 POL Szczecin 100%eg

Zapłacone

29. Budzyński Radosław 204 15 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

30. Butrymowicz Kamila 205 15 km / K30 POL Barlinek BBL

Zapłacone

31. Butrynowska Agnieszka - 15 km / K40 POL Smolnica
32. Cacek Piotr 104 4 km / M M
POL Moryń

Zapłacone

33. Cebeńko Maria 206 15 km / K50 POL Nowe Czarnowo KB Hermes Gryfino

Zapłacone

34. Cejba Jan 207 15 km / M40 POL Gorzów Wlkp Unbreakable / vetoquinol.pl

Zapłacone

35. Chmielniak Szymon 208 15 km / M40 POL Goleniów

Zapłacone

36. Chodyniecki Tomasz 209 15 km / M30 POL Warzymice

Zapłacone

37. Chomont Rafał 210 15 km / M40 POL Goleniów

Zapłacone

38. Uczestnik anonimowy 211 15 km / M60 M
POL Moryn Morzycko Moryn

Zapłacone

39. Choroszewicz Dawid - 15 km / M30 POL Moryń Owocowa Team

Zapłacone

40. Chorzępa-Pasik Agnieszka 212 15 km / K40 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

41. Chrząszcz Andrzej 213 15 km / M40 POL Kostrzyn Nad Odrą #ChrząszczTeam#

Zapłacone

42. Cichowska Jadwiga 105 4 km / K POL Lisie Pola Polne Lisy

Zapłacone

43. Cichowski Mieczysław 214 15 km / M30 POL Lisie Pola Polne Lisy

Zapłacone

44. Cieślak Adam 215 15 km / M50 POL Gryfino LEGENDARY POWER SZEWC

Zapłacone

45. Cieślak Helena 216 15 km / K50 POL Gryfino LEGENDARY POWER SZEWC

Zapłacone

46. Czekalski Krzysztof 217 15 km / M40 POL Chojna AGB Nygus

Zapłacone

47. Czosnowski Krzysztof 218 15 km / M40 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

48. Denisiuk Krzysztof 219 15 km / M60 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

49. Długokęcki Mateusz 220 15 km / M30 POL Gryfino Elitarny Klub Biegacza POWOLNI Z NADWAGĄ

Zapłacone

50. Dmytrów Krzysztof 221 15 km / M40 POL Szczecin TT Szczecin

Zapłacone

51. Dobrek Wojciech 222 15 km / M50 POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

52. Drobczyński Bartosz 223 15 km / M30 POL Szczecin Puszczyk Bukowy

Zapłacone

53. Drochomirecki Piotr 224 15 km / M20 POL Łazy Netto grupa biegowa 42.195 Dębno

Zapłacone

54. Dziadkiewicz Paweł 106 4 km / M M
POL Moryń

Zapłacone

55. Ferfet Eliza - 4 km / K POL Chojna Szkoła Języków Obcych Professional School
56. Filipowski Dariusz 225 15 km / M40 POL Szczecin Świat Biegacza Fehlau Run Team

Zapłacone

57. Frączek Krzysztof 226 15 km / M30 POL Kraków EINSATZ KRAKAU

Zapłacone

58. Frydryszak Wojciech 227 15 km / M30 POL Chojna

Zapłacone

59. Galant Grzegorz 107 4 km / M POL Szczecin

Zapłacone

60. Gałamaga Sylwia 108 4 km / K POL Niekłończyca LoveLasy

Zapłacone

61. Gaweł Barbara 228 15 km / K40 POL Mieszkowice --kgb

Zapłacone

62. Gaweł Tomasz 229 15 km / M40 POL Mieszkowice

Zapłacone

63. Gess Magdalena 230 15 km / K30 POL Goleniów

Zapłacone

64. Gess Mariusz 231 15 km / M40 POL Goleniów Czuby z Goleniowa

Zapłacone

65. Gontarz Karol 232 15 km / M20 POL Trzcińsko-Zdrój

Zapłacone

66. Górecka Kamila - 4 km / K POL Kostrzyn Nad Odrą Nauczyciele
67. Górski Bernard 234 15 km / M50 M
POL Mierno Niezrzeszony

Zapłacone

68. Gorszka Damian 233 15 km / M20 POL Szczecin Parkrun Szczecin

Zapłacone

69. Grabia Jacek 235 15 km / M40 POL Poznań

Zapłacone

70. Grabsztunowicz Małgorzata 236 15 km / K30 POL Szczecin Parkrun Szczecin

Zapłacone

71. Grabsztunowicz Robert 237 15 km / M40 POL Szczecin TT Szczecin

Zapłacone

72. Greguła Joanna - 15 km / K20 POL Chojna Chojna
73. Grygorcewicz Justyna 238 15 km / K20 POL Police Go Sport

Zapłacone

74. Grzelak Kacper 109 4 km / M POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

75. Grzelak Ryszard 110 4 km / M POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

76. Gutowska Justyna 111 4 km / K POL Nawodna

Zapłacone

77. Guzikiewicz Adrianna 239 15 km / K40 POL Goleniów Zabiegani Goleniów

Zapłacone

78. Guzikiewicz Marcin 240 15 km / M40 POL Goleniów Rozbiegany Goleniów

Zapłacone

79. Hałas Renata 241 15 km / K50 POL Szczecin Szybciej Nie Mogę

Zapłacone

80. Hałka Arkadiusz 112 4 km / M POL Łobez Trucht Łobez

Zapłacone

81. Hałka Justyna 113 4 km / K POL Łobez Trucht Łobez

Zapłacone

82. Harasimowicz Sławek 114 4 km / M POL Goleniów

Zapłacone

83. Herba Zbigniew 242 15 km / M60 POL Nowe Linie Ja Się Nie Ścigam-Stargard.Holstar-Pęzino.

Zapłacone

84. Hołub Piotr 243 15 km / M40 POL Gryfino 100% EG

Zapłacone

85. Horożaniecki Michał 244 15 km / M30 POL Szczecin KUNY Stare Łysogórki

Zapłacone

86. Hryciuk Łukasz 245 15 km / M30 POL Dębno Dębnowskie czlapaki

Zapłacone

87. Huszcza Bernardeta 246 15 km / K40 POL Dębno Akcja Motywacja

Zapłacone

88. Huszcza Łukasz 247 15 km / M30 POL Dębno Akcja motywacja

Zapłacone

89. Jakubik Sławek 248 15 km / M20 POL Chojna

Zapłacone

90. Jakubowski Jan 249 15 km / M60 POL Szczecin Grupa Szczecin-Bukowo

Zapłacone

91. Janczura Artur 250 15 km / M40 POL Dębno Pitt Bull

Zapłacone

92. Janczura Wioletta 251 15 km / K40 POL Dębno biegam bo lubię

Zapłacone

93. Jarosiński Dawid 252 15 km / M40 POL Myślibórz KP PSP Myślibórz

Zapłacone

94. Jasak Michał 253 15 km / M30 POL Gryfino Royal Runners Team

Zapłacone

95. Jastrzebski Daniel 115 4 km / M POL Szczecin

Zapłacone

96. Jaz Aneta 254 15 km / K20 POL Chojna AGB NYGUS

Zapłacone

97. Jaz Justyna 255 15 km / K20 POL Chojna Agb Nygus

Zapłacone

98. Jaz Krzysztof 256 15 km / M40 POL Mieszkowice KM TEAM

Zapłacone

99. Jaz Leszek 257 15 km / M40 POL Chojna

Zapłacone

100. Jaz Małgorzata 258 15 km / K40 POL Mieszkowice KM TEAM

Zapłacone

101. Jaz Paulina 259 15 km / K20 POL Chojna AGB Nygus

Zapłacone

102. Judek Krzysztof 260 15 km / M60 POL Mierzyn

Zapłacone

103. Juzyszyn Dorota 116 4 km / K POL Moryń

Zapłacone

104. Juzyszyn Ryszard 117 4 km / M POL Moryń

Zapłacone

105. Kaczmar Dominik 261 15 km / M30 POL Moryn UKS Morzycko Moryń

Zapłacone

106. Kaczmarek Jan 262 15 km / M70 POL Mieszkowice

Zapłacone

107. Kaczorowski Jan 263 15 km / M30 POL Dębno Dębnowskie Człapaki

Zapłacone

108. Kaczyński Artur 264 15 km / M40 POL Pilchowo

Zapłacone

109. Kałduński Michał 118 4 km / M M
POL Gądno

Zapłacone

110. Uczestnik anonimowy 265 15 km / K50 POL Szczecin

Zapłacone

111. Kaźmierczak Krzysztof 266 15 km / M40 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

112. Kaźmierczak Norbert 119 4 km / M POL Szczecin TupTupTeam

Zapłacone

113. Kiedos Mariusz 267 15 km / M40 POL Widuchowa

Zapłacone

114. Klisowski Mateusz 268 15 km / M20 POL Chojna RAZ Szczecin

Zapłacone

115. Kobus Adam 269 15 km / M50 POL Gardno KB HERMES GRYFINO

Zapłacone

116. Kołaczyk Jerzy 120 4 km / M M
POL Moryń KB Hermes Gryfino

Zapłacone

117. Konarska Aleksandra 270 15 km / K30 POL Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project

Zapłacone

118. Konecki Damian 271 15 km / M20 POL Moryń Youll never walk alone

Zapłacone

119. Kopcewicz Henryk 121 4 km / M POL Goleniów Crown Goleniów

Zapłacone

120. Korczak Edyta 122 4 km / K POL Szczecin

Zapłacone

121. Korecka Barbara 123 4 km / K POL Chojna AGB NYGUS

Zapłacone

122. Korzeniewski Jarosław 272 15 km / M40 POL Gorzów Wielkopolski Team Kopeć

Zapłacone

123. Kościuk Marcin 274 15 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

124. Kostkowski Hubert 273 15 km / M20 POL Mieszkowice Fizjobiegacze Szczecin

Zapłacone

125. Kowalczyk Kamila 275 15 km / K30 M
POL Moryn

Zapłacone

126. Kowalczyk Paweł 277 15 km / M30 M
POL Moryń

Zapłacone

127. Kowalczyk Paweł 276 15 km / M30 POL Daleszewo Elitarny Klub Biegacza Powolni z Nadwagą

Zapłacone

128. Kowalewska Joanna 278 15 km / K30 POL Nowe Czarnowo Royal Runners Team

Zapłacone

129. Kowalska Renata 279 15 km / K30 POL Troszyn

Zapłacone

130. Kowalski Tomasz 280 15 km / M30 POL Dębno Zmęcony Sezonem

Zapłacone

131. Kozanecka Iwona 281 15 km / K60 POL Szczecin

Zapłacone

132. Kozieł Jacek 124 4 km / M POL Gryfino

Zapłacone

133. Koziniec Krystian 282 15 km / M40 POL Przyjezierze Drużyna Filipa

Zapłacone

134. Krygier-Rosiak Monika 283 15 km / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

135. Krześniowski Marcin 284 15 km / M40 POL Szczecin VIKING Bike Team

Zapłacone

136. Kucab Grzegorz 285 15 km / M30 POL Chojna KKK

Zapłacone

137. Kucharska Katarzyna 125 4 km / K POL Pyrzyce

Zapłacone

138. Kuchta Piotr 126 4 km / M POL Szczecin Kb Pionier Szczecin

Zapłacone

139. Kula Łukasz 286 15 km / M20 POL Dębno Dębno

Zapłacone

140. Kulig Anna 127 4 km / K POL Gryfino modlitwa biegania gryfino

Zapłacone

141. Kulig Krzysztof 287 15 km / M40 POL Dołgie Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

142. Kupinski Mieczysław 288 15 km / M40 POL Gryfino Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

143. Kurlej Mariusz 289 15 km / M50 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

144. Kwaśniewska Patrycja 290 15 km / K30 POL Szczecin śRUNdunia Szczecin

Zapłacone

145. Kwaśniewski Bartosz 128 4 km / M M
POL Moryń

Zapłacone

146. Kwaśniewski Patryk 291 15 km / M30 POL Stare Łysogorki

Zapłacone

147. Kwiatkowski Dariusz 292 15 km / M50 POL Gryfino Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

148. Kwiecień Hubert 129 4 km / M M
POL Moryń MKS HERMES

Zapłacone

149. Lemczak Paweł 130 4 km / M POL Boleszkowice For runner

Zapłacone

150. Uczestnik anonimowy 293 15 km / M50 POL Myślibórz Myślibórz

Zapłacone

151. Lewicki Andrzej 294 15 km / M60 M
POL Moryń Brzozowa Team

Zapłacone

152. Lewicki Michał 295 15 km / M20 POL Moryń Brzozowa Team

Zapłacone

153. Lindhoff Sven 296 15 km / M40 DEU Berlin

Zapłacone

154. Lipski Łukasz 297 15 km / M30 POL Szczecin Biegohollica

Zapłacone

155. Łoś Jarosław 298 15 km / M30 POL Parsów #rusz4litery

Zapłacone

156. Maciejewski Krzysztof 299 15 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

157. Madera Krzysztof 300 15 km / M30 POL Chojna Agb Nygus

Zapłacone

158. Makowski Mariusz - 4 km / M POL Stargard FC Stargard
159. Marciniak Kasia 301 15 km / K30 POL Dębno Stowarzyszenie Maraton Dębno

Zapłacone

160. Markowski Krzysztof 302 15 km / M40 POL Myślibórz

Zapłacone

161. Matuk Mariusz 303 15 km / M40 POL Górzyca ICT Poland

Zapłacone

162. Mazur-Mokrzycka Kamila 131 4 km / K POL Mieszkowice

Zapłacone

163. Michalak Jacek 304 15 km / M50 POL Szczecin

Zapłacone

164. Mierzwińska-Kudła Marta 305 15 km / K30 POL Dębno

Zapłacone

165. Mika Jerzy 306 15 km / M60 M
POL Moryń

Zapłacone

166. Uczestnik anonimowy 307 15 km / M30 POL Dębno MM RUN TEAM

Zapłacone

167. Mikołajczyk Alicja 308 15 km / K30 POL Trzcińsko-Zdrój AGB Nygus

Zapłacone

168. Mikołajewska Marta 132 4 km / K M
POL Gądno

Zapłacone

169. Młynarczyk Krzysztof 309 15 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

170. Mokrzycka Beata 133 4 km / K M
POL Mieszkowice

Zapłacone

171. Mościcki Mirosław - 4 km / M POL Chojna Active Chojna

Zapłacone

172. Możdżeń Paweł 310 15 km / M30 POL Mieszkowice

Zapłacone

173. Mróz Dariusz 311 15 km / M40 POL Gryfino Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

174. Mularczyk Justyna 312 15 km / K20 M
POL Moryń

Zapłacone

175. Murawska Wioletta 313 15 km / K50 POL Szczecin

Zapłacone

176. Nadolna Monika 134 4 km / K POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

177. Nadolny Przemysław 314 15 km / M40 POL Szczecin Parkrun Szczecin

Zapłacone

178. Narejko Paweł 315 15 km / M20 POL Warzymice Kuny Stare Łysogórki

Zapłacone

179. Naujok Jurgen 135 4 km / M POL Moryn

Zapłacone

180. Naujok Weronika 136 4 km / K POL Moryn

Zapłacone

181. Uczestnik anonimowy - 4 km / K POL Chojna
182. Nowacki Damian 137 4 km / M POL Stare Łysogórki Kuny Stare Łysogórki

Zapłacone

183. Nowak Daniel 316 15 km / M30 POL Goleniów Rozbiegany Goleniów

Zapłacone

184. Nowak Wieslaw 317 15 km / M70 POL Szczecin rowery-turowski

Zapłacone

185. Nowakowski Wojciech 318 15 km / M40 POL Poznań NIGHT RUNNERS

Zapłacone

186. Okonek Izabela 138 4 km / K POL Gorzów Wlkp

Zapłacone

187. Okonek Kazimierz 319 15 km / M70 POL Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

188. Olejnik Przemek 320 15 km / M50 POL Szczecin niezrzeszony

Zapłacone

189. Oleśków Norbert 321 15 km / M40 POL Chojna Active Chojna

Zapłacone

190. Orłowska Ewa 139 4 km / K POL Przyjezierze Drużyna Filipa

Zapłacone

191. Ostrowski Marian - 15 km / M60 POL Złocieniec
192. Ostrowski Wiesław 322 15 km / M70 POL Szczecin

Zapłacone

193. Owczarz Krystyna 323 15 km / K40 POL Barlinek

Zapłacone

194. Pańko Andrzej 324 15 km / M20 POL Żarczyn KB HERMES GRYFINO

Zapłacone

195. Pawlewski Krzysztof 325 15 km / M40 POL Krzywin Gryfiński AGB NYGUS

Zapłacone

196. Pawluk Piotr 326 15 km / M30 POL Kozielice

Zapłacone

197. Peda Leszek 327 15 km / M60 POL Police Police

Zapłacone

198. Pejska-Babińska Justyna 328 15 km / K30 M
POL Gryfino ROYAL RUNNERS TEAM

Zapłacone

199. Piasecka Marta 329 15 km / K40 POL Moryń Szczecin

Zapłacone

200. Piątek Karolina 140 4 km / K POL Warzymice

Zapłacone

201. Piątek Szymon 141 4 km / M POL Warzymice

Zapłacone

202. Piątkowski Michał 330 15 km / M30 POL Dębno IMC PROTEAM

Zapłacone

203. Piątkowski Przemysław 331 15 km / M40 POL Gorzów Wielkopolski Team Kopeć

Zapłacone

204. Pieczyński Krzysztof 332 15 km / M60 POL Szczecin

Zapłacone

205. Uczestnik anonimowy 333 15 km / M20 POL Jenin Browar Jenin

Zapłacone

206. Piotrowski Edward 334 15 km / M50 POL Lisie Pole

Zapłacone

207. Piotrowski Konrad 335 15 km / M30 POL Lisie Pole

Zapłacone

208. Plata Tadeusz 336 15 km / M60 POL Szczecin Maratończyk Team Szczecin

Zapłacone

209. Pluta Grzegorz 337 15 km / M50 POL Nowe Czarnowo Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

210. Podgórski Jarosław 338 15 km / M30 POL Witnica Chojeńska

Zapłacone

211. Pokrywiecki Łukasz 339 15 km / M30 POL Dębno Dębnowskie człapaki

Zapłacone

212. Pokrzywiński Krzysztof 340 15 km / M50 POL Police Z CH Police

Zapłacone

213. Poręba Agnieszka 341 15 km / K50 M
POL Moryń Karate Kyokushin Mortń

Zapłacone

214. Potasznik Artur 342 15 km / M40 POL Szczecin Maratończyk Team Szczecin

Zapłacone

215. Pożarycka Aleksandra 142 4 km / K POL Mieszkowice

Zapłacone

216. Prokop Agata - 4 km / K POL Szczecin
217. Prokop Grzegorz 343 15 km / M40 POL Dębno Król Gór

Zapłacone

218. Pruss Kasia 344 15 km / K40 POL Szczecin Wkurw Team

Zapłacone

219. Pruss Sławek 345 15 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

220. Pruszanow Marcin 346 15 km / M40 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

221. Rajfur Joanna 347 15 km / K30 POL Daleszewo Elitarny Klub Biegacza Powolni z Nadwagą

Zapłacone

222. Rajtar Robert 348 15 km / M40 POL Gorzów Wielkopolski guardian

Zapłacone

223. Rękawiecki Krzysztof 349 15 km / M30 POL Słubice

Zapłacone

224. Rohrlack Stefanie 350 15 km / K30 DEU Prenzlau TSV 62 Prenzlau

Zapłacone

225. Rojewska Weronika 143 4 km / K POL Szczecin

Zapłacone

226. Rojewski Mateusz 351 15 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

227. Rolla Dorian 352 15 km / M40 POL Warzymice

Zapłacone

228. Rosiak Marcin 353 15 km / M30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

229. Rudziński Jacek 354 15 km / M50 POL Gryfino KB HERMES Gryfino

Zapłacone

230. Rutkowski Krzysztof 355 15 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

231. Rycak Bartosz - 15 km / M20 POL Police 5 pułk inżynieryjny
232. Rzeszowska-Bindas Paulina 144 4 km / K POL Chojna

Zapłacone

233. Sawicki Bartosz 356 15 km / M20 POL Gorzów Wielkopolski BBL Gorzów Wlkp.

Zapłacone

234. Ścierko Dawid 378 15 km / M20 POL Szczecin Dzikie Wieprze

Zapłacone

235. Shehynska Galyna - 4 km / K POL Kostrzyn Nad Odrą
236. Sieczkowski Michał 145 4 km / M POL Szczecin

Zapłacone

237. Sierzputowska-Mantur Joanna 357 15 km / K50 POL Dobra

Zapłacone

238. Sikora Robert - 4 km / M POL Barlinek
239. Skarżyńska Anna 146 4 km / K POL Chojna Kuny Stare Łysogórki

Zapłacone

240. Skiba Eugeniusz - 4 km / M POL Gorzów Wielkopolski
241. Skorek Jarosław - 4 km / M POL Moryń
242. Słoboda Robert 358 15 km / M40 POL Gryfino Elitarny klub biegacza Powolni z nadwagą

Zapłacone

243. Słodownik Konrad 147 4 km / M POL Chojna Szkoła języków Obcych Professional School

Zapłacone

244. Smoliński Stanisław 148 4 km / M POL Szczecin Maratończyk Team Szczecin

Zapłacone

245. Sójka Małgorzata 149 4 km / K DEU Berlin

Zapłacone

246. Sokół Katarzyna 359 15 km / K40 POL Dębno Lubuskie Król Gór

Zapłacone

247. Sokół Mirosław 360 15 km / M50 POL Dębno Król Gór

Zapłacone

248. Sosińska Katarzyna 361 15 km / K30 POL Goleniów Zabiegani Goleniów

Zapłacone

249. Srokowski Mateusz 362 15 km / M20 POL Mieszkowice Kuny Stare łysogorki

Zapłacone

250. Stańczyk Sławomir - 15 km / M30 POL Stargard Stargard. Ja Się Nie Ścigam
251. Stefaniak Paweł 363 15 km / M30 POL Stargard 14bUJ/12BZ

Zapłacone

252. Stelmach Mariusz 364 15 km / M30 POL Szczecin Aktywne Prawobrzeże Szczecin

Zapłacone

253. Stojecki Bartosz 365 15 km / M40 POL Goleniów Czuby z Goleniowa

Zapłacone

254. Strabel Jacek 366 15 km / M30 POL Komorniki KB Intrex Poznań

Zapłacone

255. Strelczuk Mariusz 367 15 km / M40 M
POL Moryń

Zapłacone

256. Strzelec Tomasz 368 15 km / M40 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

257. Strzępka Damian 369 15 km / M40 M
POL Rurka

Zapłacone

258. Strzępka Halina 150 4 km / K POL Chojna

Zapłacone

259. Suchecka Elżbieta 370 15 km / K50 POL Witnica Rozbiegajmy Witnicę

Zapłacone

260. Swędra Radosław 371 15 km / M30 POL Namyślin

Zapłacone

261. Świerzko Artur 379 15 km / M40 POL Gorzów Wielkopolski BBL Gorzów Wlkp.

Zapłacone

262. Szcząbrowski Jakub 372 15 km / M30 POL Mieszkowice

Zapłacone

263. Szczepański Adam 373 15 km / M30 POL Szczecin KB Pionier Szczecin

Zapłacone

264. Szczerbińska Barbara 151 4 km / K POL Gryfino

Zapłacone

265. Szewczyk Tomasz 374 15 km / M40 POL Dębno Akcja Motywacja

Zapłacone

266. Szulc Anna 375 15 km / K30 GER Schwedt TSV Blau Weiss/Schwedter Hasen

Zapłacone

267. Szymański Marek 376 15 km / M30 POL Kamień Pomorski KB Kamień Pomorski

Zapłacone

268. Szyszka Henryk 377 15 km / M50 POL Dębno BALSA TEAM

Zapłacone

269. Tatara Marek 380 15 km / M40 POL Kostrzyn Nad Odrą

Zapłacone

270. Tomaszewski Michał 381 15 km / M30 POL Kostrzyn Nad Odrą Moim trenerem jest sam Mo Farah

Zapłacone

271. Tomczyk Ferdynand 382 15 km / M50 POL Gryfino Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

272. Trochimiuk Andrzej 383 15 km / M40 M
POL Moryń AGB NYGUS/OSP Moryń

Zapłacone

273. Trochimiuk Justyna 384 15 km / K40 M
POL Moryń AGB NYGUS

Zapłacone

274. Turkiewicz Monika 385 15 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

275. Tuzinek Kamila 152 4 km / K M
POL Moryń

Zapłacone

276. Węgrzynowska Anna 153 4 km / K POL Barlinek BBL Barlinek

Zapłacone

277. Weisskopf Madelyn - 4 km / K DEU Berlin
278. Weisskopf Madlyne - 4 km / K DEU Berlin

Zapłacone

279. Wieliński Krzysztof 386 15 km / M60 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

280. Wierny Rafał 387 15 km / M30 POL Dębno Dębno

Zapłacone

281. Winkel Arkadiusz 388 15 km / M40 POL Gryfino 100%EG

Zapłacone

282. Winkler Marcin 389 15 km / M30 POL Bogusław Kostrzyn nad Odrą

Zapłacone

283. Winnicka Beata 390 15 km / K50 POL Dębno

Zapłacone

284. Winnicki Dariusz 391 15 km / M50 POL Dębno

Zapłacone

285. Witkowska Karolina 392 15 km / K30 POL Cychry

Zapłacone

286. Witkowski Andrzej 393 15 km / M50 POL Gorzów Wlkp

Zapłacone

287. Witkowski Piotr 394 15 km / M40 POL Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

288. Wloczyk Bożena 154 4 km / K DEU Berlin

Zapłacone

289. Wójcik Damian - 15 km / M40 POL Darłowo Runnerswalde Darłowo
290. Wójcik Justyna - 15 km / K30 POL Porto
291. Wojnach Andrzej 395 15 km / M40 POL Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE

Zapłacone

292. Wojtaszak Sylwia 155 4 km / K POL Gryfino

Zapłacone

293. Worm Bernd 396 15 km / M60 M
POL Moryń

Zapłacone

294. Worm Cornelia 156 4 km / K POL Moryn

Zapłacone

295. Woźnica Konrad 157 4 km / M POL Czelin Kuny Stare Łysogórki

Zapłacone

296. Wyganowski Karol 158 4 km / M DEU Berlin

Zapłacone

297. Wypych Rafał 397 15 km / M40 POL Gryfino ROYAL RUNNERS TEAM

Zapłacone

298. Zaczko Jacek 398 15 km / M40 POL Szczecin TURBO ŚLIMAK

Zapłacone

299. Zając Bożena 399 15 km / K50 POL Daleszewo legendary power szewc

Zapłacone

300. Zapała Kryspina 400 15 km / K30 POL Kostrzyn Nad Odrą

Zapłacone

301. Zawadzka Marta 159 4 km / K POL Chojna

Zapłacone

302. Zazulak Andrzej 401 15 km / M50 POL Chojna

Zapłacone

303. Zdanowski Dariusz 160 4 km / M POL Kostrzyn Nad Odrą Kostrzyńska Grupa Biegowa

Zapłacone

304. Zelek Mariusz 402 15 km / M40 POL Szczecin Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

305. Zembik Grzegorz 403 15 km / M50 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

306. Żygieło Monika 404 15 km / K40 POL Choszczno choszczeńska 10

Zapłacone

307. Żywicki Janusz 405 15 km / M50 POL Szczecin Kb Pionier Szczecin

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU