XX Jubileuszowy Bieg Dookoła Morynia i Jeziora Morzycko

Moryń, Polska
20.07.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Antkiewicz Agnieszka - 15 km / K30 POL Dobra
2. Balcarczyk Emilia - 15 km / K30 POL Dębno Dębnowskie Człapaki
3. Bartyszak Jarosław - 15 km / M40 POL Moryń Przyjezierze

Zapłacone

4. Bedkowski Marcin - 15 km / M40 M
POL Gryfino Lillestrom Romerike Runners Team

Zapłacone

5. Bernacki Mariusz - 15 km / M40 POL Dołgie MODLITWA BIEGANIA GRYFINO

Zapłacone

6. Białek Beata - 15 km / K40 POL Żarczyn KB Hermes Gryfino

Zapłacone

7. Błoniarczyk Krzysztof - 15 km / M50 POL Chojna AGB Nygus

Zapłacone

8. Bobińska Maria - 15 km / K40 POL Barlinek BBL Barlinek

Zapłacone

9. Bodnar Zbigniew - 15 km / M70 POL Szczecin

Zapłacone

10. Budzyński Radosław - 15 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

11. Butrymowicz Kamila - 15 km / K30 POL Barlinek BBL
12. Butrynowska Agnieszka - 15 km / K40 POL Smolnica
13. Cebeńko Maria - 15 km / K50 POL Nowe Czarnowo KB Hermes Gryfino

Zapłacone

14. Cejba Jan - 15 km / M40 POL Gorzów Wlkp Unbreakable / vetoquinol.pl

Zapłacone

15. Chodyniecki Tomasz - 15 km / M30 POL Warzymice

Zapłacone

16. Uczestnik anonimowy - 15 km / M60 M
POL Moryn Morzycko Moryn
17. Cichowska Jadwiga - 4 km / K POL Lisie Pola Polne Lisy

Zapłacone

18. Cichowski Mieczysław - 15 km / M30 POL Lisie Pola Polne Lisy

Zapłacone

19. Cieślak Adam - 15 km / M50 POL Gryfino LEGENDARY POWER SZEWC

Zapłacone

20. Cieślak Helena - 15 km / K50 POL Gryfino LEGENDARY POWER SZEWC

Zapłacone

21. Czekalski Krzysztof - 15 km / M40 POL Chojna AGB Nygus

Zapłacone

22. Denisiuk Krzysztof - 15 km / M60 POL Szczecin Szczecin
23. Długokęcki Mateusz - 15 km / M30 POL Gryfino Elitarny Klub Biegacza POWOLNI Z NADWAGĄ

Zapłacone

24. Dmytrów Krzysztof - 15 km / M40 POL Szczecin TT Szczecin

Zapłacone

25. Drochomirecki Piotr - 15 km / M20 POL Łazy Netto grupa biegowa 42.195 Dębno

Zapłacone

26. Ferfet Eliza - 4 km / K POL Chojna Szkoła Języków Obcych Professional School
27. Filipowski Dariusz - 15 km / M40 POL Szczecin Świat Biegacza Fehlau Run Team

Zapłacone

28. Frydryszak Wojciech - 15 km / M30 POL Chojna

Zapłacone

29. Gaweł Barbara - 15 km / K40 POL Mieszkowice --kgb
30. Gaweł Tomasz - 15 km / M40 POL Mieszkowice
31. Gorszka Damian - 15 km / M20 POL Szczecin Parkrun Szczecin

Zapłacone

32. Greczuk Paweł - 15 km / M30 POL Szczecin CzarnaRozpaczTeam
33. Hałka Arkadiusz - 15 km / M40 POL Łobez Trucht Łobez
34. Hałka Justyna - 15 km / K30 POL Łobez Trucht Łobez
35. Herba Zbigniew - 15 km / M60 POL Nowe Linie Ja Się Nie Ścigam-Stargard.Holstar-Pęzino.
36. Horożaniecki Michał - 15 km / M30 POL Szczecin KUNY Stare Łysogórki

Zapłacone

37. Hryciuk Łukasz - 15 km / M30 POL Dębno Dębnowskie czlapaki
38. Huszcza Bernardeta - 15 km / K40 POL Dębno Akcja Motywacja
39. Jakubik Sławek - 15 km / M20 POL Chojna

Zapłacone

40. Jaz Aneta - 15 km / K20 POL Chojna AGB NYGUS
41. Jaz Justyna - 15 km / K20 POL Chojna Agb Nygus
42. Jaz Krzysztof - 15 km / M40 POL Mieszkowice KM TEAM
43. Jaz Leszek - 15 km / M40 POL Chojna

Zapłacone

44. Jaz Małgorzata - 15 km / K40 POL Mieszkowice KM TEAM
45. Jaz Paulina - 15 km / K20 POL Chojna AGB Nygus
46. Jemczura Rafał - 15 km / M20 POL Dębno Netto Grupa Biegowa 42,195 Dębno
47. Judek Krzysztof - 15 km / M60 POL Mierzyn

Zapłacone

48. Uczestnik anonimowy - 4 km / K POL Moryń

Zapłacone

49. Juzyszyn Ryszard - 4 km / M POL Moryń

Zapłacone

50. Kaczmar Dominik - 15 km / M30 M
POL Moryn UKS Morzycko Moryń

Zapłacone

51. Kaczorowski Jan - 15 km / M30 POL Dębno Dębnowskie Człapaki

Zapłacone

52. Kaczyński Artur - 15 km / M40 POL Pilchowo

Zapłacone

53. Kasia Barbara - 15 km / K30 POL Chojna
54. Kaźmierczak Krzysztof - 15 km / M40 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

55. Kliczka Jan - 15 km / M60 POL Witnica Rozbiegajmy Witnicę
56. Kobus Adam - 15 km / M50 POL Gardno KB HERMES GRYFINO

Zapłacone

57. Korzeniewski Jarosław - 15 km / M40 POL Gorzów Wielkopolski Team Kopeć

Zapłacone

58. Kowalczyk Paweł - 15 km / M30 POL Daleszewo Elitarny Klub Biegacza Powolni z Nadwagą

Zapłacone

59. Kowalewska Joanna - 15 km / K30 POL Nowe Czarnowo Royal Runners Team

Zapłacone

60. Kowalski Tomasz - 15 km / M30 POL Dębno Zmęcony Sezonem

Zapłacone

61. Koziniec Krystian - 15 km / M40 POL Przyjezierze Drużyna Filipa

Zapłacone

62. Krygier-Rosiak Monika - 15 km / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

63. Kucab Grzegorz - 15 km / M30 POL Chojna KKK

Zapłacone

64. Kucharska Anna - 15 km / K30 POL Dębno Dębnowskie człapaki
65. Kulig Krzysztof - 15 km / M40 POL Dołgie Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

66. Kurlej Mariusz - 15 km / M50 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

67. Kwaśniewska Patrycja - 15 km / K30 POL Szczecin śRUNdunia Szczecin
68. Kwaśniewski Patryk - 15 km / M30 POL Stare Łysogorki
69. Lewicki Andrzej - 15 km / M60 M
POL Moryń Brzozowa Team
70. Lewicki Michał - 15 km / M20 M
POL Moryń Brzozowa Team
71. Lindhoff Sven - 15 km / M40 DEU Berlin

Zapłacone

72. Madera Krzysztof - 15 km / M30 POL Chojna Agb Nygus

Zapłacone

73. Markowski Krzysztof - 15 km / M40 POL Myślibórz

Zapłacone

74. Maszczyk Marta - 15 km / K30 POL Gryfino
75. Michalak Jacek - 15 km / M50 POL Szczecin

Zapłacone

76. Uczestnik anonimowy - 15 km / M30 POL Dębno MM RUN TEAM

Zapłacone

77. Mikołajczyk Alicja - 15 km / K30 POL Trzcińsko-Zdrój AGB Nygus

Zapłacone

78. Młynarczyk Krzysztof - 15 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

79. Możdżeń Paweł - 15 km / M30 POL Mieszkowice

Zapłacone

80. Narejko Paweł - 15 km / M20 POL Warzymice Kuny Stare Łysogórki

Zapłacone

81. Uczestnik anonimowy - 4 km / K POL Chojna
82. Nowacki Damian - 4 km / M POL Stare Łysogórki Kuny Stare Łysogórki
83. Nowak Wieslaw - 15 km / M70 POL Szczecin rowery-turowski

Zapłacone

84. Nowakowski Wojciech - 15 km / M40 POL Poznań NIGHT RUNNERS

Zapłacone

85. Okonek Izabela - 4 km / K POL Gorzów Wlkp

Zapłacone

86. Okonek Kazimierz - 4 km / M POL Gorzów Wielkopolski
87. Pawlewski Krzysztof - 15 km / M40 POL Krzywin Gryfiński AGB NYGUS

Zapłacone

88. Pawluk Piotr - 15 km / M30 POL Kozielice

Zapłacone

89. Peda Leszek - 15 km / M60 POL Police Police

Zapłacone

90. Piasecka Marta - 15 km / K40 POL Moryń Szczecin

Zapłacone

91. Pieczyński Krzysztof - 15 km / M60 POL Szczecin

Zapłacone

92. Piotrowski Edward - 15 km / M50 POL Lisie Pole

Zapłacone

93. Piotrowski Konrad - 15 km / M30 POL Lisie Pole

Zapłacone

94. Plata Tadeusz - 15 km / M60 POL Szczecin Maratończyk Team Szczecin

Zapłacone

95. Podgórski Jarosław - 15 km / M30 POL Witnica Chojeńska

Zapłacone

96. Poręba Agnieszka - 15 km / K50 M
POL Moryń Karate Kyokushin Mortń
97. Potasznik Artur - 15 km / M40 POL Szczecin Maratończyk Team Szczecin

Zapłacone

98. Prokop Agata - 4 km / K POL Szczecin
99. Prokop Grzegorz - 15 km / M40 POL Dębno Król Gór

Zapłacone

100. Pruszanow Marcin - 15 km / M40 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

101. Rajfur Joanna - 15 km / K30 POL Daleszewo Elitarny Klub Biegacza Powolni z Nadwagą

Zapłacone

102. Rajtar Robert - 15 km / M40 POL Gorzów Wielkopolski guardian
103. Rękawiecki Krzysztof - 15 km / M30 POL Słubice

Zapłacone

104. Rojewska Weronika - 4 km / K POL Szczecin

Zapłacone

105. Rojewski Mateusz - 15 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

106. Rosiak Marcin - 15 km / M30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

107. Rożko Sebastian - 15 km / M30 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

108. Rudziński Jacek - 15 km / M50 POL Gryfino KB HERMES Gryfino

Zapłacone

109. Rzeszowska-Bindas Paulina - 4 km / K POL Chojna

Zapłacone

110. Sawicki Bartosz - 15 km / M20 POL Gorzów Wielkopolski BBL Gorzów Wlkp.

Zapłacone

111. Ścierko Dawid - 15 km / M20 POL Szczecin Dzikie Wieprze

Zapłacone

112. Sierzputowska-Mantur Joanna - 15 km / K50 POL Dobra

Zapłacone

113. Skarżyńska Anna - 4 km / K POL Chojna Kuny Stare Łysogórki

Zapłacone

114. Skiba Eugeniusz - 4 km / M POL Gorzów Wielkopolski
115. Słodownik Konrad - 4 km / M POL Chojna Szkoła języków Obcych Professional School
116. Sójka Małgorzata - 4 km / K DEU Berlin

Zapłacone

117. Srokowski Mateusz - 15 km / M20 POL Mieszkowice Kuny Stare łysogorki

Zapłacone

118. Stefaniak Paweł - 15 km / M30 POL Stargard 14bUJ/12BZ
119. Strelczuk Mariusz - 15 km / M40 M
POL Moryń

Zapłacone

120. Szczerbińska Barbara - 4 km / K POL Gryfino

Zapłacone

121. Szewczyk Tomasz - 15 km / M40 POL Dębno Akcja Motywacja

Zapłacone

122. Szymański Marek - 15 km / M30 POL Kamień Pomorski KB Kamień Pomorski

Zapłacone

123. Szyszka Henryk - 15 km / M50 POL Dębno BALSA TEAM

Zapłacone

124. Tatara Marek - 15 km / M40 POL Kostrzyn Nad Odrą
125. Tomaszewski Michał - 15 km / M30 POL Kostrzyn Nad Odrą Moim trenerem jest sam Mo Farah

Zapłacone

126. Trochimiuk Andrzej - 15 km / M40 M
POL Moryń AGB NYGUS/OSP Moryń
127. Trochimiuk Justyna - 15 km / K40 M
POL Moryń AGB NYGUS
128. Walentynowicz Monika - 15 km / K30 POL Gorzów Wielkopolski Parkrun Gorzów Wlkp.
129. Węgrzynowska Anna - 4 km / K POL Barlinek BBL Barlinek

Zapłacone

130. Wieliński Krzysztof - 15 km / M60 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

131. Wloczyk Bożena - 4 km / K DEU Berlin
132. Wojnach Andrzej - 15 km / M40 POL Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
133. Wojtasik Kasia - 15 km / K30 POL Dębno Stowarzyszenie Maraton Debno
134. Wójtowicz Maciej - 15 km / M30 POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają
135. Woźnica Konrad - 15 km / M20 POL Czelin Kuny Stare Łysogórki
136. Wyganowski Karol - 4 km / M DEU Berlin

Zapłacone

137. Zaczko Jacek - 15 km / M40 POL Szczecin TURBO ŚLIMAK

Zapłacone

138. Zając Bożena - 15 km / K50 POL Daleszewo legendary power szewc

Zapłacone

139. Zazulak Andrzej - 15 km / M50 POL Chojna

Zapłacone

140. Zelek Mariusz - 15 km / M40 POL Szczecin Modlitwa Biegania Gryfino
141. Zembik Grzegorz - 15 km / M50 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

142. Żołnowska Aleksandra - 15 km / K30 POL Szczecin
143. Żygieło Monika - 15 km / K40 POL Choszczno choszczeńska 10

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU