XIX Ogólnopolski Bieg Mikołajkowy Powitanie Zimy 2019

Jarosławiec, Polska
07.12.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamus Piotr 14 10 km / M POL Bobolice Bobolickie Bractwo Biegowe

Zapłacone

2. Adaszyński Wiesław 15 10 km / M POL Bobolice Bobolice morsjanie

Zapłacone

3. Alexandra Marta 16 10 km / K POL Kalisz PKB KMP KALISZ

Zapłacone

4. Andryskowski Marek 17 10 km / M POL Lębork 42.2 Stowarzyszenie Lębork

Zapłacone

5. Andryskowski Zdzisław 18 10 km / M POL Lębork Kolarz-Pol

Zapłacone

6. Antosik Grażyna 19 10 km / K POL Sławsko KS OLSZEWSKI I SYNOWIE SŁAWSKO

Zapłacone

7. Antosik Grzegorz 3 10 km / M POL Masłowice KB BRYZA POSTOMINO

Zapłacone

8. Bakalarz Adam 20 10 km / M POL Darłowo REHA OMT

Zapłacone

9. Barszczewski Sebastian - 10 km / M POL Mielenko Błękitny Patrol WWF

Niezapłacone

10. Bartha Adrian 21 10 km / M POL Kołobrzeg

Zapłacone

11. Basiak Krystian 22 10 km / M POL Miastko JW1223

Zapłacone

12. Bazydło Arkadiusz - 10 km / M POL Strzekęcino

Niezapłacone

13. Błaszczyk Patryk - 10 km / M POL Ustka LKS Jantar ustka

Niezapłacone

14. Bogacka Lucyna 23 10 km / K POL Koszalin TKKF Koszalin

Zapłacone

15. Bogacki Tomasz 24 10 km / M POL Koszalin TKKF Koszalin

Zapłacone

16. Bogdanowicz Paula 25 10 km / K POL Słupsk Decathlon Słupsk

Zapłacone

17. Boruc Barbara 26 10 km / K POL Szczecinek Parkrun Szczecinek

Zapłacone

18. Bosak Aleksandra 27 10 km / K POL Pieńkówko

Zapłacone

19. Breszka Monika 28 10 km / K POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

20. Breszka Tomasz 29 10 km / M POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

21. Brzostowska Ewa 4 10 km / K POL Pieńkowo KB Bryza Postomino

Zapłacone

22. Buze-Lisowska Małgorzata 30 10 km / K POL Sławno

Zapłacone

23. Bystram Aleksandra 31 10 km / K POL Puck TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO

Zapłacone

24. Cerk Łukasz 32 10 km / M POL Szczecinek BIEGAJ Z CERKIEM

Zapłacone

25. Chruszcz Mateusz 33 10 km / M POL Rusinowo Grono Dom Gościnny

Zapłacone

26. Ciechański Michał 34 10 km / M POL Zajączkowo Zdarte podeszwy

Zapłacone

27. Ciemny Dominik 5 10 km / M POL Nacmierz Kb Bryza Postomino

Zapłacone

28. Ciesiulski Marek 35 10 km / M POL Nowa Wieś Lęborska Kw Kębłowo

Zapłacone

29. Ciesiulski Przemysław 36 10 km / M POL Kębłowo Nowowiejskie Kębłowo Biega

Zapłacone

30. Cyngler Marcin 37 10 km / M POL Gliwice UM Gliwice

Zapłacone

31. Cyprych Katarzyna 38 10 km / K POL Słupsk BATALION Ochrony Bazy Redzikowo

Zapłacone

32. Czaja Andrzej 39 10 km / M POL Łęczyce Ekonomik maratonczyk lębork

Zapłacone

33. Czaja Marcin 40 10 km / M POL Łęczyce -

Zapłacone

34. Czerniewski Marcin 41 10 km / M POL Słupsk LKS Fenix Słupsk

Zapłacone

35. Czerski Piotr 42 10 km / M POL Kretomino

Zapłacone

36. Czupa Oskar - 10 km / M POL Barcino

Niezapłacone

37. Czyżykowski Łukasz 43 10 km / M POL Radom

Zapłacone

38. Dąbrowska Alicja 44 10 km / K POL Sianów TKKF KOSZALIN

Zapłacone

39. Dąbrowska Sylwia - 10 km / K POL Bierkowo

Niezapłacone

40. Dęga Ryszard 45 10 km / M POL Ustka TUPOT-USTKA

Zapłacone

41. Dryja Tomasz 46 10 km / M POL Słupsk

Zapłacone

42. Drzewiecka Justyna 47 10 km / K POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

43. Dudek Dariusz 48 10 km / M POL Rosnowo

Zapłacone

44. Dyrmo Ania 49 10 km / K POL Słupsk brak

Zapłacone

45. Dziemianko Karol 50 10 km / M POL Krosnowo Zawisza Borzytuchom

Zapłacone

46. Filipowski Zenon 51 10 km / M POL Komorniki Scim / W Triteam

Zapłacone

47. Fiłonowicz Monika 52 10 km / K POL Szczecinek Team Biegowy Szczecinek

Zapłacone

48. Gajek Artur 53 10 km / M POL Kępice KORZYBSKIE REKINY

Zapłacone

49. Gawęda Emil 54 10 km / M POL Stary Jarosław Darłowskie Charty

Zapłacone

50. Gawiecka Mariola 55 10 km / K POL Koszalin Rozbiegany Koszalin

Zapłacone

51. Gawiecki Piotr 56 10 km / M POL Koszalin Rozbiegany Koszalin

Zapłacone

52. Gawron Piotr 57 10 km / M POL Bytów KB Goch Bytów

Zapłacone

53. Gierlach Jacek 58 10 km / M POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

54. Głogowski Adam 59 10 km / M POL Gdynia UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK/ ATC-Cargo Team

Zapłacone

55. Głowacki Włodzimierz 60 10 km / M POL Koszalin

Zapłacone

56. Goc Małgorzata 61 10 km / K POL Smołdziński Las

Zapłacone

57. Golec Anna 62 10 km / K POL Koszalin

Zapłacone

58. Gołgowska Małgorzata 63 10 km / K POL Ustka USB Ustka

Zapłacone

59. Gostomczyk Krzysztof 64 10 km / M POL Sławno KB SPOKO Sławno

Zapłacone

60. Grabowicz Jerzy 65 10 km / M POL Ustka TUPOT USTKA

Zapłacone

61. Grabowicz Michał 66 10 km / M POL Ustka

Zapłacone

62. Grzymala Angelika 67 10 km / K POL Koszalin

Zapłacone

63. Hann Grzegorz 68 10 km / M POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

64. Haupa Wojciech - 10 km / M POL Ustka USB USTKA

Niezapłacone

65. Hejza Leszek 69 10 km / M POL Obłęże

Zapłacone

66. Heller Zdzisław 70 10 km / M POL Koszalin herbmaratonow.pl

Zapłacone

67. Hnatowski Artur 71 10 km / M POL Koszalin

Zapłacone

68. Hryciów Paweł 72 10 km / M POL Białogard JW1223

Zapłacone

69. Huruk Jan 1 10 km / M POL Poddąbie Orw Słowiniec Poddąbie

Zapłacone

70. Jabłoński Tomasz 73 10 km / M POL Sławno KB SPOKO Sławno

Zapłacone

71. Uczestnik anonimowy 74 10 km / M POL Bytów Runtastyczni Team Bytów

Zapłacone

72. Jałkiewicz Juliusz 75 10 km / M POL Warszawa

Zapłacone

73. Janczewski Jacek 76 10 km / M POL Koszalin Rozbiegany Koszalin

Zapłacone

74. Jankowski Grzegorz 77 10 km / M POL Bytów

Zapłacone

75. Janowicz Jerzy - 10 km / M POL Leszno Achilles leszno

Niezapłacone

76. Jarosz Przemysław 78 10 km / M POL Wyczechy JW 1223/Blog

Zapłacone

77. Jasiński Tomasz 79 10 km / M POL Gliwice UM GLIWICE

Zapłacone

78. Jaworski Robert 13 10 km / M POL Pieszcz kb bryza poatomino

Zapłacone

79. Jochym Mariusz 80 10 km / M POL Rosnowo WATAHA

Zapłacone

80. Kamieniecki Rafał 81 10 km / M POL Ustka TUPOT-USTKA

Zapłacone

81. Kamiński Tomasz 82 10 km / M POL Koszalin Jednostka Wojskowa1223

Zapłacone

82. Kaniowski Jacek 83 10 km / M POL Sławno W.p.k.słon Team Ustka

Zapłacone

83. Kaśnicka Tamara 84 10 km / K POL Nieckowo

Zapłacone

84. Kasperski Dariusz - 10 km / M POL Bydlino

Niezapłacone

85. Kazimierczak Leszek 85 10 km / M POL Koszalin FOR-REST-RUN

Zapłacone

86. Kazimierowicz Radosław 86 10 km / M POL Koszalin VTT KOSZALIN

Zapłacone

87. Kędzierski Andrzej 87 10 km / M POL Szczecinek

Zapłacone

88. Kępka Karolina 88 10 km / K POL Słupsk Stopa

Zapłacone

89. Kęsik Michał 89 10 km / M POL Koszalin Zdarte Podeszwy

Zapłacone

90. Kilar Tomasz - 10 km / M POL Koszalin Kilar Team

Niezapłacone

91. Kilar Zofia 90 10 km / K POL Koszalin

Zapłacone

92. Kinczel Wojciech 91 10 km / M POL Sławno

Zapłacone

93. Klasa Jan 92 10 km / M POL Nozyno UG czarna dabrowka

Zapłacone

94. Knut-Potocznik Gabriela 93 10 km / K POL Polanów Stowarzyszenie Kierunek Polanów

Zapłacone

95. Kocieniewska Beata 94 10 km / K POL Koszalin

Zapłacone

96. Kocieniewski Rafał 95 10 km / M POL Koszalin

Zapłacone

97. Koczwara Joanna 96 10 km / K POL Szczecinek

Zapłacone

98. Komoda Mariusz 97 10 km / M POL Koszalin ROZBIEGANY KOSZALIN

Zapłacone

99. Kopij Julianna - 10 km / K POL Stowięcino

Niezapłacone

100. Kopowska Beata 98 10 km / K POL Sławno

Zapłacone

101. Korman Kamil 99 10 km / M POL Koszalin

Zapłacone

102. Korol Elżbieta 100 10 km / K POL Koszalin

Zapłacone

103. Korolczuk Karolina 101 10 km / K POL Sławno

Zapłacone

104. Kos Krystian 102 10 km / M POL Kobylnica

Zapłacone

105. Kosicka Iwona 103 10 km / K POL Słupsk stopa Słupsk

Zapłacone

106. Kosiedowski Sebastian 104 10 km / M POL Ustka USB Ustka

Zapłacone

107. Kowalewski Jacek - 10 km / M POL Barcino Korzybskie Rekiny

Niezapłacone

108. Kowalik Natalia - 10 km / K POL Szczecinek MKL Szczecinek

Niezapłacone

109. Kozdra Piotr 105 10 km / M POL Sławno

Zapłacone

110. Kozimor Mariusz 106 10 km / M POL Ustka USB Ustka

Zapłacone

111. Krakowiak Paweł 107 10 km / M POL Darłowo Laboratorium VITA

Zapłacone

112. Krasiński Witold 108 10 km / M POL Koszalin

Zapłacone

113. Krawczuk Aleksandra 109 10 km / K POL Gleźnowo

Zapłacone

114. Krawczuk Szymon 110 10 km / M POL Gleźnowo Darłowskie Charty

Zapłacone

115. Kreft Maciej 111 10 km / M POL Puck TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO /7 PBOT

Zapłacone

116. Krotowski Grzegorz 112 10 km / M POL Ustka TUPOT USTKA

Zapłacone

117. Kruszynski Stanisław 113 10 km / M POL Warszawa DARŁOWSKIE CHARTY ,KLUB MORSÓW DARŁOWO,

Zapłacone

118. Krzewińska Małgorzata 114 10 km / K POL Koszalin Tkkf Koszalin

Zapłacone

119. Krzewińska Monika 115 10 km / K POL Koszalin TKKF Koszalin

Zapłacone

120. Kubawska Agnieszka 116 10 km / K POL Łebcz WYMIATACZE

Zapłacone

121. Kucharek Marcin 117 10 km / M POL Słupsk STOPA

Zapłacone

122. Kucharski Tomasz 118 10 km / M POL Słupsk Jantar Active Team

Zapłacone

123. Kulczyk Katarzyna 6 10 km / K POL Sławsko KB Bryza Postomino

Zapłacone

124. Kurek Aneta 119 10 km / K POL Manowo SP Manowo

Zapłacone

125. Kurkul Janek 7 10 km / M POL Pałówko KB Bryza Postomino

Zapłacone

126. Kurkul Przemek 8 10 km / M POL Pałówko KB Bryza Postomino

Zapłacone

127. Kwidziński Michał 120 10 km / M POL Białogard

Zapłacone

128. Kwietniewski Daniel 121 10 km / M POL Koszalin

Zapłacone

129. Laska Agieszka 122 10 km / K POL Sławno

Zapłacone

130. Lesner-Mączyńska Monika 123 10 km / K POL Ustka USB Ustka

Zapłacone

131. Lewandowska Beata 124 10 km / K POL Słupsk STOPA

Zapłacone

132. Lewna Weronika 125 10 km / K POL Słupsk Lks Fenix Słupsk

Zapłacone

133. Ludwikowski Marek 126 10 km / M POL Dzierżęcin

Zapłacone

134. Łubkowska Magdalena - 10 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

135. Macias Justyna 127 10 km / K POL Jezierzany

Zapłacone

136. Maciejewska Katarzyna 128 10 km / K POL Drawsko Pomorskie

Zapłacone

137. Maciejewska Lucyna 129 10 km / K POL Drawsko Pomorskie

Zapłacone

138. Maciejewski Andrzej 130 10 km / M POL Drawsko Pomorskie

Zapłacone

139. Maj Agnieszka 131 10 km / K POL Sławno

Zapłacone

140. Majkowski Stanisław - 10 km / M POL Bytów KB GOCH Bytów

Niezapłacone

141. Majsiuk Agnieszka 132 10 km / K POL Koszalin

Zapłacone

142. Makowska Monika 133 10 km / K POL Słowino

Zapłacone

143. Mankiewicz Piotr 134 10 km / M POL Chojniczki Florian Chojnice

Zapłacone

144. Mariusz Mariusz 135 10 km / M POL Malechowko

Zapłacone

145. Mazur Mirosław 136 10 km / M POL Koszalin

Zapłacone

146. Mazurek Barbara 137 10 km / K POL Koszalin Babeczki Koszalin

Zapłacone

147. Micerski Tomasz 138 10 km / M POL Koszalin Tkkf Koszalin

Zapłacone

148. Mieczkowska Małgorzata 139 10 km / K POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

149. Uczestnik anonimowy 140 10 km / M POL Lębork LTS Lębork

Zapłacone

150. Mielewczyk Łukasz 141 10 km / M POL Wicko LKB Braci Petk Lębork

Zapłacone

151. Mierzwa Witold 142 10 km / M POL Darłowo

Zapłacone

152. Mikiciuk Piotr 143 10 km / M POL Ustka USB USTKA

Zapłacone

153. Mikinka Magdalena 144 10 km / K POL Sławno

Zapłacone

154. Uczestnik anonimowy 145 10 km / M POL Bobolice Sam dla siebie

Zapłacone

155. Moszyński Jacek 146 10 km / M POL Koszalin Tkkf Koszalin

Zapłacone

156. Motykowska Ksenia 147 10 km / K POL Sławno KB SPOKO Sławno

Zapłacone

157. Możejko Anna 148 10 km / K POL Koszalin

Zapłacone

158. Musić Alicja 149 10 km / K POL Obłęże

Zapłacone

159. Nachyła Piotr 150 10 km / M POL Słupsk Stopa

Zapłacone

160. Narloch Wojciech 151 10 km / M POL Pawłówko Florian Chojnice

Zapłacone

161. Nieckarz Monika 152 10 km / K POL Sławno Spoko Sławno

Zapłacone

162. Niwiński Grzegorz 153 10 km / M POL Ustka KB Tupot Ustka

Zapłacone

163. Norek Ryszard 154 10 km / M POL Sławno

Zapłacone

164. Nowacki Mariusz 155 10 km / M POL Sławsko

Zapłacone

165. Nowaczyk Agata 156 10 km / K POL Komorniki

Zapłacone

166. Nowak Oskar - 10 km / M POL Ustka LKS Jantar Ustka

Niezapłacone

167. Nowak Wioleta 157 10 km / K POL Darlowo

Zapłacone

168. Nowicki Mateusz 158 10 km / M POL Ustka Centrum Szkolenia MW Ustka

Zapłacone

169. Olearczyk Arkadiusz 159 10 km / M POL Bobolice Bobolickie Bractwo Biegowe

Zapłacone

170. Olszar Grzegorz 160 10 km / M POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

171. Ordak Iwona - 10 km / K POL Stary Jarosław Samasobie

Niezapłacone

172. Ordak Sławomir - 10 km / M POL Stary Jarosław Samsobie

Niezapłacone

173. Pakulski Marcin 161 10 km / M POL Koszalin

Zapłacone

174. Patyna Paweł - 10 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

175. Pawlik Krystian 162 10 km / M POL Ustka USB Ustka

Zapłacone

176. Pękała Piotr 163 10 km / M POL Koszalin SP Manowo

Zapłacone

177. Piekarzewicz Sylwia 164 10 km / K POL Bobolice Bobolickie Bractwo Biegowe

Zapłacone

178. Piekarzewicz Tomasz 165 10 km / M POL Bobolice Bobolickie Bractwo Biegowe

Zapłacone

179. Piotrowski Mirosław - 10 km / M POL Słupsk Stopa Słupsk

Niezapłacone

180. Płaza Ryszard 166 10 km / M POL Darłowo

Zapłacone

181. Płoski Krzysztof 167 10 km / M POL 1Rblog Wałcz/skład Darłowo/bobolin Darłowskie Charty.

Zapłacone

182. Poblocka Bożena 168 10 km / K POL Lębork Rada Miasta

Zapłacone

183. Poblocki Piotr 169 10 km / M POL Lębork UKS Ekonomik Maratończyk Lębork

Zapłacone

184. Pobłocka-Głogowska Katarzyna 170 10 km / K POL Lębork Uks Ekonomik Maratończyk Lębork

Zapłacone

185. Pokorny Edward 171 10 km / M POL Ustka Tupot Ustka

Zapłacone

186. Polewik Małgorzata 172 10 km / K POL Słupsk

Zapłacone

187. Pryzwan Karolina - 10 km / K POL Rusko

Niezapłacone

188. Pudelski Józef 173 10 km / M POL Ustka Mowi

Zapłacone

189. Pudelski Józek - 10 km / M POL Ustka Mowi

Niezapłacone

190. Puścian Krzysztof 174 10 km / M POL Manowo Szkoła Podstawowa w Manowie

Zapłacone

191. Putno Małgorzata 175 10 km / K POL Sławno KB SPOKO Sławno

Zapłacone

192. Ratajczyk Grażyna 176 10 km / K POL Słupsk Polska Kobrzyński rekiny

Zapłacone

193. Ratajczyk Monika 177 10 km / K RUS Słupsk Mowi

Zapłacone

194. Redlak Tomasz 178 10 km / M POL Słupsk 1974

Zapłacone

195. Rękawek Modest - 10 km / M POL Ustka LKS Jantar Ustka

Niezapłacone

196. Remplakowski Krzysztof 179 10 km / M POL Rosnowo We Run

Zapłacone

197. Reszkowski Sebastian 180 10 km / M POL Siemirowice Baza 44

Zapłacone

198. Rodziński Damian 181 10 km / M POL Słupsk STOPA Słupsk

Zapłacone

199. Rudnik Krzysztof 182 10 km / M POL Krępa Słupska

Zapłacone

200. Rudnikowski Maciej 183 10 km / M POL Darłowo Darłowski Charty / Bieguzdrowiskowy.pl

Zapłacone

201. Rutkowska Anna 184 10 km / K POL Wałcz Wataha Wałcz

Zapłacone

202. Rygielski Arkadiusz - 10 km / M POL Słupsk Klub Biegacza MOWI

Niezapłacone

203. Ryng Anna 185 10 km / K POL Słupsk Pieńkówko

Zapłacone

204. Rządkowska Maria 186 10 km / K POL Ustka

Zapłacone

205. Sadowski Paweł 187 10 km / M POL Słupsk STOPA Słupsk

Zapłacone

206. Sarapuk Gabriela 188 10 km / K POL Koszalin TKKF

Zapłacone

207. Sarapuk Piotr 189 10 km / M POL Koszalin

Zapłacone

208. Sawa Mariusz 190 10 km / M POL Darłowo

Zapłacone

209. Serowski Dominik - 10 km / M POL Bobolice

Niezapłacone

210. Serowski Łukasz 253 10 km / M POL Drzewiany

Zapłacone

211. Sienicki Piotr 191 10 km / M POL Koszalin Opium

Zapłacone

212. Skomorowski Michał 192 10 km / M POL Ustka Mowi Running Team

Zapłacone

213. Skorupska Anna - 10 km / K POL Bolesławice STOPA Słupsk

Niezapłacone

214. Skorupski Robert - 10 km / M POL Słupsk Stopa Słupsk

Niezapłacone

215. Słupecka Aneta 193 10 km / K POL Koszalin

Zapłacone

216. Sominka Andrzej 194 10 km / M POL Darłowo SSB(SobieSamBiegam)

Zapłacone

217. Staniaszek Bogusław 195 10 km / M POL Głobino tupot Ustka

Zapłacone

218. Stanioch Krzysztof 196 10 km / M POL Ustka

Zapłacone

219. Stawicki Marek 197 10 km / M POL Smołdzino OSP Smołdzino

Zapłacone

220. Stawicki Oskar 198 10 km / M POL Smołdzino

Zapłacone

221. Stec Edyta 199 10 km / K POL Koszalin Biegam bo lubie ciastka

Zapłacone

222. Stefaniak Piotr 200 10 km / M POL Lębork Łeba Mors Poland

Zapłacone

223. Stopa Marcin 201 10 km / M POL Kanin OSP Karsino

Zapłacone

224. Stopnicki Ignacy 202 10 km / M POL Ustka Tupot Ustka

Zapłacone

225. Struś Artur 2 10 km / M POL Wrześnica Kb Bryza Postomino

Zapłacone

226. Strzelecka-Dragun Halina 203 10 km / K POL Słupsk IKS ZRYW SŁUPSK

Zapłacone

227. Strzelecki Zbigniew 204 10 km / M POL Korzybie KORZYBSKIE REKINY

Zapłacone

228. Studziński Piotr 205 10 km / M POL Siemirowice

Zapłacone

229. Sułek Dorota 9 10 km / K POL Masłowice KB Bryza Postomino

Zapłacone

230. Świta Jacek 216 10 km / M POL Koszalin

Zapłacone

231. Sworowska Kasia 206 10 km / K POL Koszalin

Zapłacone

232. Szczepaniak Jacek 207 10 km / M POL Kępice korzybskie rekiny

Zapłacone

233. Szczęsny Piotr 208 10 km / M POL Łeba lkbbp lębork

Zapłacone

234. Szkatulski Tomasz 209 10 km / M POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

235. Szot Ewa 210 10 km / K POL Koszalin Biegam bo lubię jeść ciastka

Zapłacone

236. Szpiter Tomasz 211 10 km / M POL Złotoryja OLAWS Złotoryja

Zapłacone

237. Szrywer Daniel - 10 km / M POL Bytów Świat płytek u Kryspina

Niezapłacone

238. Szuszkiewicz Sebastian 212 10 km / M POL Lębork

Zapłacone

239. Szymański Piotr 213 10 km / M POL Rosnowo CSSP

Zapłacone

240. Szymański Sylwester 214 10 km / M POL Szczecinek ULKS Barwice-MKL Szczecinek

Zapłacone

241. Szyszkowski Tomasz 215 10 km / M POL Koszalin FOR-REST-RUN

Zapłacone

242. Tabaka Waldemar 217 10 km / M POL Nowa Wieś Lęborska

Zapłacone

243. Tatarynowicz Marian 218 10 km / M POL Zielona Góra niezrzeszony

Zapłacone

244. Telesiewicz Henryk 219 10 km / M POL Sławno KB SPOKO Sławno

Zapłacone

245. Timashov Volodymyr - 10 km / M UKR Lwow

Niezapłacone

246. Tłustek Łukasz 10 10 km / M POL Rusinowo KB BRYZA POSTOMINO

Zapłacone

247. Tomczyk Mateusz 220 10 km / M POL Sławno

Zapłacone

248. Tur Leszek 221 10 km / M POL Borzytuchom KS ZAWISZA BORZYTUCHOM

Zapłacone

249. Turczyn Grzegorz 222 10 km / M POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

250. Turczyn Tomasz 223 10 km / M POL Sławno Dziennik Sławieński

Zapłacone

251. Urbaniak Szymon 224 10 km / M POL Wrzesnica CSSP Koszalin

Zapłacone

252. Von Bardeleben Agnieszka 225 10 km / K POL Koszalin BBLC

Zapłacone

253. Wachholz Beata 11 10 km / K POL Sławno KB Bryza Postomino

Zapłacone

254. Wardęga Mateusz 226 10 km / M POL Lubostronie ULKS BARWICE

Zapłacone

255. Wąsicki Jacek 228 10 km / M POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

256. Wasyłyk Łukasz 227 10 km / M POL Czarnków

Zapłacone

257. Wegner Przemysław 229 10 km / M POL Ustka

Zapłacone

258. Went Jakub 230 10 km / M POL Łeba

Zapłacone

259. Wieczorek Daniel 231 10 km / M POL Szczecinek BIEGAJ Z CERKIEM

Zapłacone

260. Wieczorek Jacek 232 10 km / M POL Slawno Slawno

Zapłacone

261. Wieczorek Łukasz 233 10 km / M POL Koszalin Centrum Szkolenia Sił Powietrznych

Zapłacone

262. Wielgat Łukasz 12 10 km / M POL Pieńkowo Kb Bryza Postomino

Zapłacone

263. Wiernicki Remigiusz 234 10 km / M POL Darłowo Darłowo

Zapłacone

264. Wilkowski Krzysztof 235 10 km / M POL Koszalin FOR-REST-RUN

Zapłacone

265. Winkowski Andrzej 236 10 km / M POL Żelice

Zapłacone

266. Witka Grażyna 237 10 km / K POL Garczegorze Łeba Mors Poland

Zapłacone

267. Witka Piotr 238 10 km / M POL Garczegorze Łeba Mors Poland

Zapłacone

268. Witkiewicz Eryk 239 10 km / M POL Białogard Kb 10 bialogard

Zapłacone

269. Witkiewicz Magda 240 10 km / K POL Białogard Kb 10 bialogard

Zapłacone

270. Właśniak Łukasz 241 10 km / M POL Lubuczewo mowi

Zapłacone

271. Włodarczyk Marta 242 10 km / K POL Słupsk STOPA SŁUPSK

Zapłacone

272. Uczestnik anonimowy 243 10 km / M POL Białogard KB Dziesiątka Białogard

Zapłacone

273. Woźniak Dariusz 244 10 km / M POL Sławno Www.limo300C.com

Zapłacone

274. Wróblewska Marta 245 10 km / K POL Koszalin

Zapłacone

275. Wychowałek Dawid 246 10 km / M POL Darłowo KS Darpol Barzowic

Zapłacone

276. Zadrożny Szymon 247 10 km / M POL Wałcz Wataha Wałcz

Zapłacone

277. Zarzycka Izabela 248 10 km / K POL Ustka W.P.K. Słoń Team Ustka

Zapłacone

278. Zarzycki Dariusz 249 10 km / M POL Ustka W.P.K Słoń Team Ustka

Zapłacone

279. Zblewski Tadeusz 250 10 km / M POL Bytów LKB im. Braci Petk Lębork

Zapłacone

280. Żelazek Katarzyna - 10 km / K POL Ustka USB USTKA

Niezapłacone

281. Zielińska Marzena - 10 km / K POL Slupsk Decathlon Słupsk

Niezapłacone

282. Ziomko Rafał 251 10 km / M POL Kołobrzeg

Zapłacone

283. Żukowski Cezary 252 10 km / M POL Koszalin Migawkowe.pl

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU