XIX Bieg Uliczny Św. Jakuba

Lębork, Polska
20.07.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamowski Andrzej - D10 / M40 POL Elbląg Elbląg Team

Zapłacone

2. Adamski Piotr - D10 / M40 POL Hipolitów PKBI Team

Zapłacone

3. Adryan Adam - D10 / M40 POL Wielichowo Wataha Łaczy nas Bieganie

Zapłacone

4. Andryskowski Zdzisław - D10 / M40 POL Lębork Kolarz-Pol

Niezapłacone

5. Andrzejewska Paulina - D10 / K20 L
POL Lębork

Niezapłacone

6. Antczak Robert - D10 / M30 POL Racibórz Easy Run Racibórz

Zapłacone

7. Aranowska Irena - D10 / K50 L
POL Lębork Niezrzeszona

Niezapłacone

8. Arciuch Żanetta - D10 / K40 POL Gdynia Parkrun Gdynia

Zapłacone

9. Babińska Joanna - D10 / K30 L
POL Łeba Błękitne Morsy Łebskie

Niezapłacone

10. Badziong Mateusz - D10 / M20 L
POL Lębork

Niezapłacone

11. Bagrowski Tomasz - D10 / M30 POL Gdańsk Radość Biegania

Zapłacone

12. Bąk Przemek - D10 / M30 L
POL Lębork

Niezapłacone

13. Baranowska-Trzasko Aleksandra - D10 / K40 POL Gdynia Kujawscy Runners

Zapłacone

14. Bargańska Justyna - D10 / K40 POL Bytów RUNTaStyczni Team Bytów

Zapłacone

15. Barszczewski Sebastian - D10 / M40 POL Mielenko Błękitny Patrol WWF

Zapłacone

16. Basarab Piotr - D10 / M40 POL Potęgowo SPONTAN Potęgowo

Zapłacone

17. Bierzanowski Rafał - D10 / M40 POL Słupsk

Zapłacone

18. Bizewska Malgorzata - D10 / K30 POL Lebork

Niezapłacone

19. Bleja Michał - D10 / M30 POL Puck

Zapłacone

20. Błaszczyk Patryk - D10 / M20 POL Ustka Lks Jantar ustka

Niezapłacone

21. Bochra Paweł - D10 / M30 POL Okszów Okszów Biega

Zapłacone

22. Bojanowski Damian - D10 / M30 POL Sierakowice

Zapłacone

23. Bojanowski Michał - D10 / M30 L
POL Lębork Klub 42,2

Niezapłacone

24. Bołtruczyk Krzysztof - D10 / M40 POL Bytów

Niezapłacone

25. Borządek Aleksandra - D10 / K16 POL Grodzisk Mazowiecki Legia Run Club

Zapłacone

26. Borządek Krzysztof - D10 / M40 POL Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

27. Budzyńska Elżbieta - D10 / K50 POL Słupsk

Zapłacone

28. Bulczak Karol - D10 / M40 POL Strzepcz

Zapłacone

29. Bulman Jacek - D10 / M20 L
POL Łebunia

Niezapłacone

30. Bulman Paweł - D10 / M20 L
POL Lębork UKS Ekonomik Maratończyk Lębork

Niezapłacone

31. Burszczan Elżbieta - D10 / K40 L
POL Siemirowice

Niezapłacone

32. Burszczan Mariusz - D10 / M40 L
POL Siemirowice

Niezapłacone

33. Buś Aleksander - D10 / M40 L
POL Mosty

Niezapłacone

34. Buś Kamilla - D10 / K40 L
POL Mosty

Niezapłacone

35. Cemerys Karol - D10 / M30 L
POL Siemirowice Siemirowice Biegają!

Niezapłacone

36. Chabowski Tomasz - D10 / M40 POL Tczew Biegający Tczew

Zapłacone

37. Chętnik Rafał - D10 / M40 POL Sztum

Zapłacone

38. Chołka Michał - D10 / M30 POL Rzeszów

Zapłacone

39. Chudziaszek Mateusz - D10 / M20 L
POL Lębork

Zapłacone

40. Cichosz Aleksandra - D10 / K30 POL Gdańsk

Zapłacone

41. Cichosz Tomasz - D10 / M30 L
POL Lębork

Niezapłacone

42. Cichosz-Mielewczyk Mateusz - D10 / M30 POL Rzepnica

Zapłacone

43. Ciesiulska Natalia - D10 / K30 POL Potęgowo Kębłowo Biega

Niezapłacone

44. Ciesiulski Dariusz - D10 / M30 L
POL Kębłowo Nowowiejskie Kębłowo Biega

Niezapłacone

45. Ciesiulski Marek - D10 / M20 L
POL Kębłowo Nowowiejskie Kw Kębłowo

Niezapłacone

46. Ciesiulski Przemysław - D10 / M30 L
POL Kębłowo Nowowiejskie Kębłowo Biega

Niezapłacone

47. Cieszyńska Marta - D10 / K40 L
POL Lębork BEAUTY-STUDIO LĘBORK

Niezapłacone

48. Cieszyński Mariusz - D10 / M40 L
POL Lębork BEAUTY-STUDIO LĘBORK

Niezapłacone

49. Ciszewski Adam - D10 / M40 L
POL Lębork

Niezapłacone

50. Uczestnik anonimowy - D10 / M40 L
POL Lębork

Niezapłacone

51. Czaja Andrzej - D10 / M50 POL Łęczyce Ekonomic maratonczyk lębork

Zapłacone

52. Czaja Marcin - D10 / M30 POL Łęczyce

Zapłacone

53. Czarnowski Emilian - D10 / M20 POL Kozin WKS NOŻYNO

Niezapłacone

54. Czechowicz Jarosław - D10 / M20 L
POL Lębork

Niezapłacone

55. Czerwionka Jakub - D10 / M20 L
POL Wicko GMINA WICKO

Niezapłacone

56. Czynszak Jagoda - D10 / K20 L
POL Lębork

Niezapłacone

57. Damaszk Małgorzata - D10 / K20 POL Choczewo Runners Choczewo

Zapłacone

58. Damps Anna - D10 / K30 L
POL Lębork Farm Frites Poland

Niezapłacone

59. Dargacz Artur - D10 / M40 POL Gdynia MARCOPOL Running Team

Zapłacone

60. Dargacz Maciej - D10 / M20 POL Bolszewo Agoga Gym Lębork

Niezapłacone

61. Dariusz Zębala - D10 / M40 POL Bytów DRUTEX

Niezapłacone

62. Dawidowska Dorota - D10 / K30 L
POL Lębork

Niezapłacone

63. Dawidowska Ewa - D10 / K20 POL Unichowo AML Słupsk

Zapłacone

64. Dawidowski Sebastian - D10 / M30 L
POL Lębork

Niezapłacone

65. Deliga Szymon - D10 / M30 POL Słupsk Słupsk

Zapłacone

66. Dembowski Mariusz - D10 / M30 POL Lidzbark H+H Polska

Zapłacone

67. Dobek Błażej - D10 / M20 L
POL Lębork

Niezapłacone

68. Dobrowolski Emil - D10 / M30 POL Chotomów zabieganidobrowolscy.pl / LŁKS Prefbet Śniadowo

Zapłacone

69. Doda Michał - D10 / M30 L
POL Lębork

Niezapłacone

70. Domanowski Marek - D10 / M30 L
POL Lebork

Niezapłacone

71. Drywa Alan - D10 / M16 L
POL Cewice

Niezapłacone

72. Drywa Daniel - D10 / M20 L
POL Cewice

Niezapłacone

73. Durzyńska Justyna - D10 / K30 L
POL Lębork

Niezapłacone

74. Durzyński Tomasz - D10 / M30 L
POL Lębork 42,2 L,ebork

Niezapłacone

75. Dycha Tomasz - D10 / M30 POL Słupsk Jw 5718

Zapłacone

76. Dziembowski Piotr - D10 / M30 L
POL Krepa Kaszubska

Niezapłacone

77. Elendt Mariusz - D10 / M30 POL Strzebielino

Zapłacone

78. Englert Paweł - D10 / M40 POL Gdynia BHMW_GDYNIA

Zapłacone

79. Falitarski Stanisław - D10 / M30 L
POL Lębork REBIX

Niezapłacone

80. Feszak Jarosław - D10 / M50 L
POL Lębork

Niezapłacone

81. Fidor Tomasz - D10 / M30 L
POL Lębork

Niezapłacone

82. Fierka Tomasz - D10 / M30 L
POL Lębork Klub 42,2 Lębork

Niezapłacone

83. Figiel Dominika - D10 / K20 POL Słupsk MUAY Night Runners Słupsk

Niezapłacone

84. Fikus Mirosław - D10 / M30 L
POL Lębork

Niezapłacone

85. Filip Krzysztof - D10 / M60 L
POL Lębork

Niezapłacone

86. Filip Krzysztof - D10 / M40 POL Dębogórze noClub

Zapłacone

87. Formella Sławek - D10 / M40 POL Kościerzyna Formex

Zapłacone

88. Frankiewicz Michał - D10 / M30 L
POL Lębork Farm Frites Poland

Niezapłacone

89. Frydrychowski Piotr - D10 / M20 POL Kleczew LKB im. Braci Petk Lębork

Zapłacone

90. Furmanek Mariusz - D10 / M40 POL Busko-Zdrój Szybka Grupa Bukovina

Niezapłacone

91. Furmann Łukasz - D10 / M30 L
POL Łebunia

Niezapłacone

92. Furtak Leszek - D10 / M60 L
POL Siemirowice 44 Baza Morska

Niezapłacone

93. Gajda Patryk - D10 / M20 POL Gdynia

Zapłacone

94. Gajda Sandra - D10 / K20 POL Gdynia

Zapłacone

95. Gajek Ireneusz - D10 / M40 POL Ciechanów

Zapłacone

96. Gańska Urszula - D10 / K40 L
POL Cewice CEWICE

Niezapłacone

97. Gański Janusz - D10 / M40 L
POL Cewice CEWICE

Niezapłacone

98. Gapiński Arek - D10 / M30 L
POL Lębork Agoga Gym Lębork / PGS Group

Zapłacone

99. Garska Joanna - D10 / K40 POL Bytów Świat Płytek u Kryspina

Niezapłacone

100. Garski Dawid - D10 / M20 POL Bytów Baszta Bytów

Zapłacone

101. Garski Kryspin - D10 / M40 POL Bytów Świat Płytek u Kryspina

Niezapłacone

102. Garus Wiktor - D10 / M40 POL Wejherowo Mechanika Radmor

Zapłacone

103. Gaweł Zbigniew - D10 / M60 POL Słupsk POMERIDERS Słupsk

Zapłacone

104. Gazarkiewicz Antoni - D10 / M60 POL Gdańsk BHMW_GDYNIA

Zapłacone

105. Gdaniec Anna - D10 / K40 POL Starogard Gdański

Zapłacone

106. Gertner Anna - D10 / K40 L
POL Łeba Błękitne Morsy Łebskie

Niezapłacone

107. Gilla Grzegorz - D10 / M30 POL Wyszecino

Niezapłacone

108. Glezman Marcin - D10 / M30 L
POL Lębork Kreativsport

Niezapłacone

109. Glinka Agnieszka - D10 / K30 L
POL Lębork Kreativ Sport

Niezapłacone

110. Gliszczyński Łukasz - D10 / M20 POL Bytów Świat Płytek U Kryspina

Niezapłacone

111. Gliszczyński Michał - D10 / M20 POL Soszyca Nadleśnictwo Bytów

Zapłacone

112. Głogowski Adam - D10 / M20 POL Gdynia UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK/ ATC-Cargo Team

Niezapłacone

113. Głombiowska Zuzanna - D10 / K20 POL Gdynia Runpassion.pl TEAM

Zapłacone

114. Górski Antoni - D10 / M70 L
POL Lębork Lębork

Niezapłacone

115. Gościński Grzegorz - D10 / M30 L
POL Lębork Jw1889

Niezapłacone

116. Grajewski Piotr - D10 / M30 L
POL Lębork

Zapłacone

117. Grobelny Michal - D10 / M40 L
POL Lebork

Niezapłacone

118. Groenwald Dariusz - D10 / M40 POL Połczyno ISKRA Połczyno

Zapłacone

119. Groth Grzegorz - D10 / M50 L
POL Lębork Weterynarz

Niezapłacone

120. Groth Marzena - D10 / K40 L
POL Lębork

Niezapłacone

121. Grudziński Marcin - D10 / M40 L
POL Lębork

Niezapłacone

122. Grzenkowicz Mateusz - D10 / M20 POL Rozłazino Klub Sportowy Rozłazino

Zapłacone

123. Grzenkowicz Paweł - D10 / M30 L
POL Roszczyce

Zapłacone

124. Grzonka Kamila - D10 / K30 POL Bytonia KS Sokół Zblewo

Zapłacone

125. Hejka Wladek - D10 / M40 POL Kartuzy

Zapłacone

126. Hejza Leszek - D10 / M20 POL Obłęże

Zapłacone

127. Heller Zdzisław - D10 / M60 POL Koszalin Niezrzeszony

Zapłacone

128. Hendrich Kamil - D10 / M30 L
POL Lębork

Niezapłacone

129. Hendrich Rafał - D10 / M30 POL Kartuzy Ribena

Zapłacone

130. Herman Karina - D10 / K40 POL Słupsk

Zapłacone

131. Herzberg Przemysław - D10 / M30 POL Toruń

Zapłacone

132. Heyka Ireneusz - D10 / M40 L
POL Lębork

Niezapłacone

133. Heyka Jarosław - D10 / M40 L
POL Lębork Morska Jednostka Rakietowa

Niezapłacone

134. Hildebrandt Waldemar - D10 / M30 POL Wejherowo BYŁO WLECZONE

Zapłacone

135. Hinc Iwona - D10 / K40 L
POL Żukowo Kolorowa Drużyna Nessi

Niezapłacone

136. Hincka Marzena - D10 / K30 POL Gnieżdżewo Biegamy Razem Władysławowo

Zapłacone

137. Hirsch Piotr - D10 / M30 L
POL Lębork Igakarolinapiotr

Niezapłacone

138. Holk-Łebiński Mateusz - D10 / M20 POL Sierakowice

Zapłacone

139. Hońdo Radek - D10 / M30 GBR Evesham DCWRP

Niezapłacone

140. Horbacz Grzegorz - D10 / M40 POL Slupsk

Zapłacone

141. Høyum Per Arvid - D10 / M30 NOR Bergen Vik il

Niezapłacone

142. Jabłonowski Wojtek - D10 / M40 L
POL Lębork Klub 42,2/fm2012

Niezapłacone

143. Jabłoński Zbigniew - D10 / M30 L
POL Lebork

Niezapłacone

144. Jaffke Jarosław - D10 / M40 POL Łebcz Jaffi z Łebcza

Zapłacone

145. Jakubowski Marek - D10 / M40 POL Pszczółki SPRINT S.A.

Zapłacone

146. Janiszewski Marek - D10 / M30 L
POL Bytów Drutex

Niezapłacone

147. Jankowski Paweł - D10 / M30 L
POL Lębork Lębork

Niezapłacone

148. Jankowski Sebastian - D10 / M30 POL Luzino Wikęd Luzino

Zapłacone

149. Jaros Adam - D10 / M40 POL Slupsk

Zapłacone

150. Jaskulski Piotr - D10 / M40 L
POL Lębork

Niezapłacone

151. Jefimczyk Norbert - D10 / M20 POL Damno LKS Fenix Slupsk

Zapłacone

152. Jonik Maciej - D10 / M40 POL Słupsk MJR

Zapłacone

153. Jonik Paweł - D10 / M20 POL Słupsk Radio METEOR Poznań

Zapłacone

154. Jóskowska Barbara - D10 / K30 L
POL Łebunia

Niezapłacone

155. Jóskowska Beata - D10 / K30 L
POL Rekowo Lęborskie REKOWO BIEGA

Niezapłacone

156. Jóskowski Bogdan - D10 / M40 L
POL Rekowo Lęborskie Rekowo Biega

Niezapłacone

157. Jóskowski Sylwester - D10 / M30 L
POL Łebunia

Niezapłacone

158. Jóźwiak Łukasz - D10 / M40 POL Rumia

Zapłacone

159. Kaleta Tomasz - D10 / M40 POL Goszczyno Krokowa Biega

Niezapłacone

160. Kalinowska Paulina - D10 / K30 POL Kiełpino Akademia Biegowa Kiełpino

Zapłacone

161. Kaliński Przemysław - D10 / M30 L
POL Lębork Farm Frites Poland

Niezapłacone

162. Kamińska Justyna - D10 / K40 POL Krępa Słupska Stopa Słupsk

Zapłacone

163. Uczestnik anonimowy - D10 / K40 DEU Krefeld Wkurw_Team

Zapłacone

164. Kamiński Witold - D10 / M40 POL Krępa Słupska Stopa Słupsk

Zapłacone

165. Kamionka Henryk - D10 / M50 L
POL Lębork

Niezapłacone

166. Kankowska Dominika - D10 / K16 POL Luzino Gks Kaszubi Luzino

Zapłacone

167. Kankowska Justyna - D10 / K30 POL Luzino GKS KASZUBI LUZINO

Zapłacone

168. Kankowski Paweł - D10 / M30 POL Luzino GKS KASZUBI LUZINO

Zapłacone

169. Kański Robert - D10 / M30 POL Lębork

Niezapłacone

170. Kapera Monika - D10 / K20 POL Piła Azs Awf Katowice

Zapłacone

171. Karczewski Damian - D10 / M30 L
POL Kębłowo Kębłowo Biega

Niezapłacone

172. Kasprzak Marek - D10 / M30 POL Gdynia biegamyrazem.pl

Niezapłacone

173. Keslinke Łukasz - D10 / M30 POL Gdynia biegamyrazem.pl

Niezapłacone

174. Kilar Tomasz - D10 / M40 POL Koszalin Kilar Team

Niezapłacone

175. Kita Anna - D10 / K30 L
POL Siemirowice MKS Fighter

Niezapłacone

176. Kita Radosław - D10 / M20 L
POL Lębork

Niezapłacone

177. Klebba Artur - D10 / M40 POL Bytów DRUTEX

Zapłacone

178. Kliks Przemysław - D10 / M30 POL Poznań

Zapłacone

179. Klonowski Marcin - D10 / M30 POL Sztum Lks Zantyr Sztum

Niezapłacone

180. Kluczewska Emila - D10 / K30 POL Bytów Runtastyczni Team Bytów

Zapłacone

181. Kluk Sylwia - D10 / K40 POL Kępice

Zapłacone

182. Uczestnik anonimowy - D10 / M30 POL Modlnica Los Trepos Companieros

Zapłacone

183. Knauber Mariusz - D10 / M40 L
POL Siemirowice

Niezapłacone

184. Kobus Zbigniew - D10 / M40 POL Gdańsk

Zapłacone

185. Koiszewska Izabela - D10 / K40 L
POL Lębork Klub 42,2 Lębork

Niezapłacone

186. Koiszewski Krzysztof - D10 / M40 L
POL Lębork klub 42.2 Lębork

Niezapłacone

187. Kołakowski Piotr - D10 / M40 POL Rosnowo

Zapłacone

188. Uczestnik anonimowy - D10 / M40 L
POL Lębork

Niezapłacone

189. Konarzewska Martyna - D10 / K20 POL Działdowo UKS MOSiR Działdowo

Niezapłacone

190. Konieczki Dariusz - D10 / M40 POL Wejherowo Maja Team

Zapłacone

191. Konkel Andrzej - D10 / M40 POL Władysławowo Biegamy Razem Władysławowo

Zapłacone

192. Konkel Karol - D10 / M20 L
POL Lębork

Niezapłacone

193. Koprowska Witosława - D10 / K40 POL Gdańsk

Zapłacone

194. Kostecki Radosław - D10 / M20 L
POL Lębork

Niezapłacone

195. Kotecki Daniel - D10 / M30 L
POL Lębork JW 1889

Niezapłacone

196. Kotuła Andrzej - D10 / M60 L
POL Szczenurze

Niezapłacone

197. Kowalczyk Anna - D10 / K30 L
POL Lębork Iza Zumba Team Lębork

Niezapłacone

198. Kowalski Adam - D10 / M50 POL Mielżyn BARTYMAJOS

Zapłacone

199. Kowalski Filip - D10 / M20 POL Mielżyn

Zapłacone

200. Kowalski Waldemar - D10 / M30 POL Borkowo LP TEAM

Zapłacone

201. Kozak Krzysztof - D10 / M30 POL Potęgowo SPONTAN POTĘGOWO

Zapłacone

202. Kozerska-Bulczak Małgorzata - D10 / K40 POL Strzepcz

Zapłacone

203. Kozikowski Dariusz - D10 / M30 POL Straszyn

Zapłacone

204. Kozioł Krzysztof - D10 / M30 L
POL Lębork

Niezapłacone

205. Kozłowski Łukasz - D10 / M30 L
POL Lębork Agoga Gym Lębork

Niezapłacone

206. Kożyczkowski Marcin - D10 / M30 L
POL Mosty 42,2

Niezapłacone

207. Król Błażej - D10 / M30 POL Kębłowo GKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSKA

Zapłacone

208. Uczestnik anonimowy - D10 / M30 BLR Minsk Amatar/BeRunner

Zapłacone

209. Kruszyński Przemysław - D10 / M20 L
POL Lębork

Niezapłacone

210. Kruzel Karol - D10 / M20 L
POL Lębork Agoga Gym Lębork

Niezapłacone

211. Krysztofiak Slawomir - D10 / M50 POL Bydgoszcz Krysztofiak Time

Zapłacone

212. Krzewniak Bogdan - D10 / M60 L
POL Nowa Wieś Lęborska

Niezapłacone

213. Kubicka Sylwia - D10 / K40 L
POL Lębork Iza Zumba Team Lębork

Niezapłacone

214. Kujawa Wiktor - D10 / M20 POL Olsztyn KS AZS UWM Olsztyn

Niezapłacone

215. Kujawski Grzegorz - D10 / M40 POL Puck

Zapłacone

216. Kunt Ireneusz - D10 / M60 L
POL Lębork Pt Alfa

Niezapłacone

217. Kupczyk Mateusz - D10 / M30 POL Lębork

Niezapłacone

218. Kupski Michał - D10 / M30 POL Ustka

Zapłacone

219. Kuptz Daniel - D10 / M60 POL Sopieszyno

Zapłacone

220. Kuptz Mariola - D10 / K50 POL Sopieszyno AKKUS

Zapłacone

221. Kurs Aleksander - D10 / M16 L
POL Lębork

Niezapłacone

222. Kuźmiński Andrzej - D10 / M60 POL Lębork LKB im. Braci Petk

Niezapłacone

223. Labuda Adam - D10 / M50 L
POL Lębork

Niezapłacone

224. Labuda Adam - D10 / M30 L
POL Redkowice

Niezapłacone

225. Labuda Marek - D10 / M50 L
POL Lębork

Niezapłacone

226. Labuda Piotr - D10 / M20 L
POL Lębork

Niezapłacone

227. Lange Tomasz - D10 / M40 L
POL Lębork Niezrzeszony

Niezapłacone

228. Lata Sylwia - D10 / K30 POL Choczewo

Niezapłacone

229. Lawrenc Grzegorz - D10 / M30 L
POL Niebędzino

Niezapłacone

230. Lenkiewicz Ryszard - D10 / M60 POL Gdańsk MaratonyPolskie.PL TEAM

Zapłacone

231. Lewańczyk Marcin - D10 / M30 POL Stężyca Metrożercy

Zapłacone

232. Lewandowska Sylwia - D10 / K20 POL Kościerzyna Świat Płytek u Kryspina

Niezapłacone

233. Licau Anetta - D10 / K40 POL Rozłazino Klub Sportowy Rozłazino

Zapłacone

234. Licau Krzysztof - D10 / M50 POL Rozłazino KS Rozłazino

Zapłacone

235. Lipska Małgorzata - D10 / K20 L
POL Lębork Klub 42,2

Niezapłacone

236. Lipski Jan-Dominik - D10 / M70 L
POL Lębork LKB im BRACI PETK/ Nowa Różanka

Niezapłacone

237. Lipski Łukasz - D10 / M30 POL Szlachta MKP Szlachta

Zapłacone

238. Listwan Krzysztof - D10 / M40 POL Gdańsk Kocur team

Zapłacone

239. Lulis Zbigniew - D10 / M50 POL Gdańsk Atlas

Zapłacone

240. Lunk Krzysztof - D10 / M40 POL Puck Livestrong

Zapłacone

241. Łabacka Adriana - D10 / K20 L
POL Lębork Ślimaki

Niezapłacone

242. Łeske Jan - D10 / M30 POL Grodzisk Wielkopolski

Zapłacone

243. Łoboda Daniel - D10 / M30 L
POL Lubowidz

Niezapłacone

244. Łojko Paweł - D10 / M30 L
POL Lębork

Niezapłacone

245. Łukaszewicz Barbara - D10 / K40 POL Gdańsk MARATONYPOLSKIE. Pl TEAM

Zapłacone

246. Uczestnik anonimowy - D10 / K40 POL Gdansk KINO Rekin

Niezapłacone

247. Łydka Rafał - D10 / M30 L
POL Lębork Lębork Team

Niezapłacone

248. Maciejewski Rafał - D10 / M40 POL Strzepcz Wikęd Luzino

Zapłacone

249. Maciejewski Sebastian - D10 / M40 POL Lębork

Zapłacone

250. Maciejowski Wiesław - D10 / M60 POL Olkusz Olkusz biega.

Zapłacone

251. Mackowska Paulina - D10 / K30 POL Slupsk

Zapłacone

252. Maik Daria - D10 / K20 POL Bydgoszcz LUKS START NAKŁO

Zapłacone

253. Majewski Paweł - D10 / M30 L
POL Lębork Farm Frites Poland

Niezapłacone

254. Majewski Zbigniew - D10 / M50 L
POL Lębork Lębork

Niezapłacone

255. Majna Kazimierz - D10 / M60 POL Gdynia Parkrun Gdynia

Zapłacone

256. Malek Andrzej - D10 / M60 L
POL Kościerzyna

Zapłacone

257. Malinowski Adam - D10 / M30 L
POL Lębork

Niezapłacone

258. Małys Andrzej - D10 / M50 POL Kisewo Niezrzeszony

Zapłacone

259. Marchewka Emil - D10 / M30 POL Gdańsk LKS Zantyr Sztum

Zapłacone

260. Markiewicz Paweł - D10 / M30 POL Elbląg

Zapłacone

261. Maszota Rafał - D10 / M40 L
POL Lębork

Niezapłacone

262. Mazerski Jarosław - D10 / M30 POL Toruń

Zapłacone

263. Mazurek Marcin - D10 / M30 POL Barcino

Zapłacone

264. Mazurek Sebastian - D10 / M40 POL Szczypkowice

Zapłacone

265. Mechliński Łukasz - D10 / M30 L
POL Lębork

Niezapłacone

266. Mechliński Tomasz - D10 / M40 L
POL Lębork

Niezapłacone

267. Medwid Michał - D10 / M30 POL Słupsk BATALION OCHRONY BAZY W REDZIKOWIE

Zapłacone

268. Uczestnik anonimowy - D10 / K30 L
POL Lebork Centrum Ruchu Funkcjonalnego Lębork

Niezapłacone

269. Michalewicz Magdalena - D10 / K20 POL Szczecin Greg Team !

Zapłacone

270. Michnowicz Piotr - D10 / M50 POL Gdańsk

Zapłacone

271. Mielewczyk Leszek - D10 / M60 L
POL Lębork

Niezapłacone

272. Mielniczuk Andrzej - D10 / M30 POL Reda

Zapłacone

273. Mielniczuk Paulina - D10 / K30 POL Reda

Niezapłacone

274. Miszke Zygmunt - D10 / M50 L
POL Lębork Klub 42,2 Lębork

Niezapłacone

275. Młyński Karol - D10 / M20 L
POL Zdrzewno Połeć team

Niezapłacone

276. Motowidło-Zawadzka Izabella - D10 / K40 POL Słupsk Decathlon Power Słupsk

Niezapłacone

277. Muller Jarosław - D10 / M50 POL Rumia

Zapłacone

278. Muszak Łukasz - D10 / M20 POL Bytów LKB im. Braci Petk Lębork

Zapłacone

279. Myszk Dariusz - D10 / M40 L
POL Janowice Ambitious Runners Team

Niezapłacone

280. Myszkowski Sebastian - D10 / M30 L
POL Lębork

Niezapłacone

281. Naczk Leonard - D10 / M40 L
POL Lębork Lkb Im Braci Petk

Niezapłacone

282. Naczk Michał - D10 / M30 L
POL Lębork

Niezapłacone

283. Naczk Wiktoria - D10 / K16 L
POL Lębork Lkb Im Braci Petk

Niezapłacone

284. Nagórek Krzysztof - D10 / M60 POL Słupsk Tupot Ustka

Zapłacone

285. Nagórska Gabriela - D10 / K30 L
POL Lębork NFM Production

Niezapłacone

286. Narewski Tomasz - D10 / M40 L
POL Lębork

Niezapłacone

287. Naumiuk-Santarek Joanna - D10 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

288. Niedbała Ireneusz - D10 / M50 POL Wejherowo

Zapłacone

289. Niemiec Marek - D10 / M50 POL Gdynia ACTIV EAGLES PRO

Zapłacone

290. Niwinski Stanislaw - D10 / M80 L
POL Gdansk POM.KLUB WETERANOW L.A. W SOPOCIE

Zapłacone

291. Norbi Norbi - D10 / M30 L
POL Łeba

Niezapłacone

292. Uczestnik anonimowy - D10 / M20 L
POL Lębork

Niezapłacone

293. Uczestnik anonimowy - D10 / M20 L
POL Lębork

Niezapłacone

294. Nowacki Marek - D10 / M50 L
POL Lębork MUSCULUS-STUDIO MASAŻU

Niezapłacone

295. Nowak Robert - D10 / M20 L
POL Lębork Śmietanka 18% Team

Niezapłacone

296. Nowak Weronika - D10 / K20 POL Gościcino

Zapłacone

297. Obalińska Marta - D10 / K30 L
POL Lębork

Niezapłacone

298. Obuchowskij Oleksij - D10 / M20 UKR Winnica

Zapłacone

299. Okołotowicz Sebastian - D10 / M30 POL Słupsk

Zapłacone

300. Okrój Daniel - D10 / M30 POL Linia

Zapłacone

301. Oleszczuk Mieczysław - D10 / M50 L
POL Lębork

Niezapłacone

302. Oliinyk Pavel - D10 / M30 UKR Czernigiw

Niezapłacone

303. Orlikowski Tadeusz - D10 / M60 POL Gdynia Biegająca Gdynia

Zapłacone

304. Orliński Ryszard - D10 / M50 L
POL Lędziechowo

Niezapłacone

305. Orzada Anna - D10 / K40 POL Słupsk STOPS SŁUPSK

Zapłacone

306. Osipowicz Paweł - D10 / M40 L
POL Lębork

Niezapłacone

307. Ostojski Dawid - D10 / M16 POL Reda

Zapłacone

308. Ostrówka Waldemar - D10 / M50 L
POL Lębork LKB im BRACI PETK

Niezapłacone

309. Owśnicki Wojciech - D10 / M40 POL Lipnica

Zapłacone

310. Paprocka Ewelina - D10 / K30 POL Luzino

Zapłacone

311. Paprocki Krzysztof - D10 / M30 POL Luzino

Zapłacone

312. Parzyński Adam - D10 / M50 L
POL Lębork

Niezapłacone

313. Pasztaleniec Władysław - D10 / M40 POL Trąbki Wielkie

Zapłacone

314. Pawelczyk Krzysztof - D10 / M40 POL Tczew Biegający Tczew

Niezapłacone

315. Pawlik Szymon - D10 / M20 L
POL Lębork

Niezapłacone

316. Penk Krzysztof - D10 / M30 L
POL Lębork

Niezapłacone

317. Pick Tomasz - D10 / M40 POL Koszalin SKSG KORONA SZCZECIN

Zapłacone

318. Uczestnik anonimowy - D10 / K20 L
POL Lębork

Zapłacone

319. Piłczyński Paweł - D10 / M30 POL Widzino

Zapłacone

320. Piłczyński Zbigniew - D10 / M50 POL Słupsk Niezrzeszony

Zapłacone

321. Piotrowski Jakub - D10 / M16 POL Wrocław Pegaz

Zapłacone

322. Piotrowski Łukasz - D10 / M30 L
POL Lębork

Niezapłacone

323. Piotrowski Marek - D10 / M30 L
POL Lębork Klub 42,2

Niezapłacone

324. Pirycki Tadeusz - D10 / M50 L
POL Lębork Ks Rozłazino

Niezapłacone

325. Pisarski Łukasz - D10 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

326. Piwka Sławomir - D10 / M30 L
POL Lębork

Niezapłacone

327. Plewiński Rafał - D10 / M30 POL Gdańsk

Zapłacone

328. Płotka Karol - D10 / M20 L
POL Lębork

Niezapłacone

329. Pniewski Mirosław - D10 / M40 L
POL Lębork

Niezapłacone

330. Pniok Tadeusz - D10 / M40 POL Jankowice

Niezapłacone

331. Poblocki Piotr - D10 / M50 L
POL Lębork UKS Ekonomik Maratończyk Lębork

Niezapłacone

332. Pobłocka Bożena - D10 / K50 L
POL Lębork UKS Ekonomik Maratończyk Lębork

Niezapłacone

333. Pobłocka-Głogowska Katarzyna - D10 / K20 L
POL Lębork Uks Ekonomik Maratończyk Lębork

Niezapłacone

334. Pobłocki Adam - D10 / M30 POL Mściszewice

Niezapłacone

335. Początek Mikołaj - D10 / M30 POL Rumia

Zapłacone

336. Podlewski Jakub - D10 / M30 L
POL Cewice

Niezapłacone

337. Podolak Dorota - D10 / K40 L
POL Lębork

Niezapłacone

338. Pogorzelski Paweł - D10 / M20 POL Gdynia

Zapłacone

339. Polewik Małgorzata - D10 / K40 POL Słupsk

Zapłacone

340. Połeć Adrian - D10 / M20 POL Ruda Śląska KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska

Zapłacone

341. Połeć Arkadiusz - D10 / M20 POL Gdynia KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska

Zapłacone

342. Ponarad Magdalena - D10 / K30 L
POL Lębork KreativSport

Niezapłacone

343. Potrykus Marcin - D10 / M30 L
POL Lębork

Niezapłacone

344. Prochera Marek - D10 / M30 POL Kraków Ciele

Zapłacone

345. Proena Maria - D10 / K30 L
POL Lębork

Niezapłacone

346. Pruchnik-Chołka Małgorzata - D10 / K30 POL Rzeszów

Zapłacone

347. Przyborski Michał - D10 / M40 POL Gdynia

Zapłacone

348. Przybysz Rafał - D10 / M30 L
POL Lębork PRZYBYSZ TEAM

Niezapłacone

349. Puchowska Ewelina - D10 / K30 POL Gdansk Apteka Gemini Team

Zapłacone

350. Puszklewicz Tomasz - D10 / M40 POL Słupsk

Zapłacone

351. Puzdrowska Joanna - D10 / K40 L
POL Bukowina

Niezapłacone

352. Puzdrowski Jacek - D10 / M40 L
POL Bukowina

Niezapłacone

353. Rahn Łukasz - D10 / M30 L
POL Nowa Wieś Lęborska

Niezapłacone

354. Redzimski Adam - D10 / M50 POL Gdynia Gdynia Północ

Zapłacone

355. Reszkowski Sebastian - D10 / M30 L
POL Siemirowice

Niezapłacone

356. Rogiewicz Andrzej - D10 / M20 POL Grudziądz PACKMAN TEAM

Niezapłacone

357. Rojewski Wojciech - D10 / M30 POL Luzino

Zapłacone

358. Romiński Rafał - D10 / M30 L
POL Siemirowice

Niezapłacone

359. Roraf Magdalena - D10 / K30 L
POL Puck Team Kreft

Zapłacone

360. Rubaszko Michał - D10 / M30 L
POL Lębork

Niezapłacone

361. Ruchlewicz Natalia - D10 / K20 POL Sztum

Zapłacone

362. Rudek Krzysztof - D10 / M50 POL Gdynia METEO

Zapłacone

363. Rudnik Jerzy - D10 / M60 POL Chojnice Florianchojnice

Niezapłacone

364. Ruksztełło Michał - D10 / M30 POL Reda

Zapłacone

365. Ruszkowski Arkadiusz - D10 / M20 L
POL Lębork

Niezapłacone

366. Rybacki Dawid - D10 / M30 POL Bożepole Wielkie Skm

Zapłacone

367. Rząd Krzysztof - D10 / M30 POL Bożepole Wielkie Synopsys Running Team

Zapłacone

368. Rzeszutek Sławomir - D10 / M30 POL Bolszewo

Niezapłacone

369. Salamonik Piotr - D10 / M50 POL Słupsk

Zapłacone

370. Sałabon Grzegorz - D10 / M50 POL Lębork lęboreskie lwy

Niezapłacone

371. Sałabon Marcin - D10 / M20 L
POL Lębork

Niezapłacone

372. Uczestnik anonimowy - D10 / M20 L
POL Lębork

Niezapłacone

373. Santarek Wojciech - D10 / M40 POL Szczecin Niezrzeszony

Zapłacone

374. Sawczuk Joanna - D10 / K40 POL Gdańsk Body In Motion/Taka RYBA

Zapłacone

375. Sekuła Kasia - D10 / K20 POL Dębogórze CTS

Zapłacone

376. Uczestnik anonimowy - D10 / K30 BLR Brest --

Niezapłacone

377. Sidor Krzysztof - D10 / M40 POL Dobieszewko

Zapłacone

378. Sieklucki Robert - D10 / M40 L
POL Lębork Kreativsport

Niezapłacone

379. Sienkiewicz Marta - D10 / K30 POL Gdańsk

Zapłacone

380. Sienkiewicz Michał - D10 / M30 POL Gdańsk RMDC

Zapłacone

381. Sikora Jarosław - D10 / M30 L
POL Lębork

Niezapłacone

382. Sikorska Agnieszka - D10 / K30 POL Gdynia #BBKTS

Zapłacone

383. Sitvjenkins Igors - D10 / M40 L
POL Lębork

Zapłacone

384. Siuda Sebastian - D10 / M40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

385. Skowyrski Janusz - D10 / M50 POL Biesiekierz Tkkf koszalin

Niezapłacone

386. Skrzypski Stanisław - D10 / M70 POL Gdansk

Zapłacone

387. Uczestnik anonimowy - D10 / M30 L
POL Lębork (Z) Warty Team

Niezapłacone

388. Śliwiński Andrzej - D10 / M20 POL Kosakowo Rada Gminy Kosakowo / Kosakowski Klub HDK

Zapłacone

389. Słomiński Kamil - D10 / M30 POL Ustka

Zapłacone

390. Słupek Maksymilian - D10 / M20 POL Gdańsk

Niezapłacone

391. Śmigaj Mirosław - D10 / M60 POL Gdańsk MIŚ Biega

Zapłacone

392. Smuczyński Maciej - D10 / M20 L
POL Lębork Śmietanka 18% Team

Niezapłacone

393. Sobolewski Piotr - D10 / M60 POL Czeladź ToPo Czeladź

Niezapłacone

394. Uczestnik anonimowy - D10 / M30 L
POL Lębork uks ekonomik

Zapłacone

395. Uczestnik anonimowy - D10 / M30 L
POL Gdańsk

Niezapłacone

396. Sokołowski Ryszard - D10 / M30 POL Słupsk LKS Fenix Słupsk

Zapłacone

397. Solak Halina - D10 / K60 POL Bytów Świat Płytek u Kryspina

Niezapłacone

398. Sowa Renata - D10 / K40 POL Elbląg IKS Atak Elbląg

Niezapłacone

399. Spretka Patryk - D10 / M20 L
POL Lębork LZKA Wataha

Niezapłacone

400. Springman Krystian - D10 / M30 L
POL Lębork Klub 42,2

Niezapłacone

401. Śrutkowski Sylwester - D10 / M20 POL Sztum

Zapłacone

402. Uczestnik anonimowy - D10 / K60 POL Bialogard BTC,,ORZEL

Niezapłacone

403. Stefaniak Piotr - D10 / M50 L
POL Lębork Łeba Mors Poland

Niezapłacone

404. Stefanowicz Krzysztof - D10 / M30 POL Poznań Stefanowicz Running Academy

Zapłacone

405. Stefanowicz Monika - D10 / K30 POL Poznań WKS Grunwald Poznań

Zapłacone

406. Stefański Łukasz - D10 / M30 POL Redystowo KS Rozłazino

Zapłacone

407. Stenka Marcin - D10 / M30 L
POL Lębork Klub 42,2 Lębork

Niezapłacone

408. Stolzenburg Honorata - D10 / K40 L
POL Lębork

Niezapłacone

409. Stopnicki Ignacy - D10 / M70 POL Ustka Tupot Ustka

Zapłacone

410. Straszak Piotr - D10 / M16 POL Szemud LKS Zorza Gdynia

Zapłacone

411. Stromski Dawid - D10 / M20 L
POL Siemirowice Jaszczurka Smaczna Team

Niezapłacone

412. Stromski Grzegorz - D10 / M40 L
POL Siemirowice Jaszczurka Smaczna Team

Niezapłacone

413. Studzinski Darek - D10 / M40 L
POL Gdynia

Zapłacone

414. Studzinski Dariusz - D10 / M40 POL Krakow GALWANIZERNIA RADMOR

Niezapłacone

415. Studziński Piotr - D10 / M30 L
POL Siemirowice

Niezapłacone

416. Stylska Anna - D10 / K20 POL Gdańsk Miśki

Zapłacone

417. Stylski Michał - D10 / M30 POL Gdańsk Miśki

Zapłacone

418. Swęd Krzysztof - D10 / M30 L
POL Lębork

Zapłacone

419. Świątkowska Paulina - D10 / K20 L
POL Lębork

Niezapłacone

420. Syldatk Adrian - D10 / M30 L
POL Lębork

Niezapłacone

421. Syldatk Agata - D10 / K30 L
POL Lębork

Niezapłacone

422. Syldatk Karol - D10 / M30 POL Mściszewice Metrożercy

Zapłacone

423. Syldatk Mariusz - D10 / M40 L
POL Lębork

Niezapłacone

424. Syldatk Wioleta - D10 / K30 POL Mściszewice Metrożercy

Zapłacone

425. Szafirski Marek - D10 / M50 POL Słupsk Camino Slupsk

Zapłacone

426. Szalaty Marcin - D10 / M30 L
POL Siemirowice Baza44

Niezapłacone

427. Szarko Maciej - D10 / M40 POL Elbląg DRUŻYNA PIERŚCIENIA

Niezapłacone

428. Szczepaniak Wojciech - D10 / M40 L
POL Lębork Wydymała

Niezapłacone

429. Szczypior Leszek - D10 / M60 POL Wejherowo ST Runners

Zapłacone

430. Szczypior Marek - D10 / M20 L
POL Lębork

Niezapłacone

431. Szkaradek Aleksander - D10 / M40 POL Kłodzko EBIEGI.PL

Zapłacone

432. Szmigiero Sebastian - D10 / M40 POL Słupsk W.P.K SŁOÑ TEAM

Zapłacone

433. Szrama Marian - D10 / M50 L
POL Lębork BAZA 44

Niezapłacone

434. Uczestnik anonimowy - D10 / M20 L
POL Lębork

Niezapłacone

435. Szremski Marek - D10 / M40 POL Łysomice PSB Słupsk

Niezapłacone

436. Szrywer Daniel - D10 / M20 POL Bytów Świat płytek u Kryspina

Niezapłacone

437. Szulc Marek - D10 / M30 L
POL Lębork

Niezapłacone

438. Szwaba Marcin - D10 / M30 L
POL Lębork

Niezapłacone

439. Szymański Adam - D10 / M40 L
POL Lębork Lębork Biegacze

Niezapłacone

440. Szymikowska Agata - D10 / K20 L
POL Lebork

Niezapłacone

441. Szymura Grzegorz - D10 / M40 POL Leszczyny Leszczyny

Zapłacone

442. Tabaka Waldemar - D10 / M40 L
POL Nowa Wieś Lęborska

Niezapłacone

443. Tarasiuk Barbara - D10 / K40 L
POL Nowa Wieś Lęborska Iza Zumba team lębork

Niezapłacone

444. Terman Dariusz - D10 / M40 L
POL Lubowidz

Niezapłacone

445. Tracewicz Grzegorz - D10 / M40 L
POL Lębork Klub 42,2 Lębork

Niezapłacone

446. Treder Marian - D10 / M50 POL Łosino Team Treder

Zapłacone

447. Treder Piotr - D10 / M20 L
POL Łowcze

Niezapłacone

448. Treder Roman - D10 / M40 L
POL Nowa Wieś Lęborska

Niezapłacone

449. Trusiuk Tomasz - D10 / M40 L
POL Lębork FFP Lębork

Niezapłacone

450. Trybański Marek - D10 / M40 L
POL Lębork Twoja Telewizja Morska

Niezapłacone

451. Trzeciak Sebastian - D10 / M20 L
POL Pogorzelice Kębłowo Biega

Niezapłacone

452. Tur Leszek - D10 / M50 POL Borzytuchom

Niezapłacone

453. Turczyn Grzegorz - D10 / M40 POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

454. Tutak Tomasz - D10 / M40 L
POL Lębork Klub 42,2 Lębork

Niezapłacone

455. Tuwalska Małgorzata - D10 / K40 POL Gdańsk Lks Zantyr Sztum

Zapłacone

456. Tymkowska Alicja - D10 / K30 L
POL Przeworsk

Niezapłacone

457. Ulenberg Paweł - D10 / M20 L
POL Lębork BOCHB JW 5718

Niezapłacone

458. Urzędowski Przemysław - D10 / M30 L
POL Siemirowice 44 Baza Lotnictwa Morskiego Siemirowice

Niezapłacone

459. Uczestnik anonimowy - D10 / M40 L
POL Janowice

Niezapłacone

460. Walkusz Marta - D10 / K30 L
POL Lębork Ambitious Runners Team

Niezapłacone

461. Wąsicki Sebastian - D10 / M30 POL Reda 33 Dywizjon Rakietowy Obrony Powietrznej

Zapłacone

462. Wasilewski Arkadiusz - D10 / M40 POL Sopot

Zapłacone

463. Wasilewski Marcin - D10 / M40 POL Gdynia BigYellowFoot Adventure Team

Zapłacone

464. Wasilka Sławomir - D10 / M40 POL Wejherowo Hermes

Zapłacone

465. Wasiukiewicz Eliza - D10 / K20 L
POL Lębork

Niezapłacone

466. Wątroba Dorota - D10 / K30 L
POL Lębork KLUB 42,2

Niezapłacone

467. Wątroba Marek - D10 / M30 L
POL Lębork KLUB 42,2

Niezapłacone

468. Wawrzyniak Anna - D10 / K40 POL Grąsino

Zapłacone

469. Wegner Beata - D10 / K20 L
POL Lębork Active Gym

Niezapłacone

470. Wenta Adrian - D10 / M30 L
POL Łebunia

Niezapłacone

471. Wenta Brygida - D10 / K30 L
POL Lębork

Niezapłacone

472. Wenta Franciszek - D10 / M60 POL Nowa Wieś Lęborska

Zapłacone

473. Wenta Piotr - D10 / M30 L
POL Lębork

Niezapłacone

474. Węsierski Krystian - D10 / M30 POL Bytów Drutex

Niezapłacone

475. Westrych Julia - D10 / K30 POL Gdynia

Zapłacone

476. Weta Marcin - D10 / M30 L
POL Lębork

Niezapłacone

477. Wetta Daniel - D10 / M40 L
POL Lęboek ALFA

Niezapłacone

478. Wetta Mirosław - D10 / M50 POL Linia

Zapłacone

479. Wetta Patryk - D10 / M20 L
POL Lębork

Niezapłacone

480. Wicki Karol - D10 / M20 L
POL Lębork -

Niezapłacone

481. Wieczorek Alan - D10 / M16 POL Słupsk AML Słupsk

Zapłacone

482. Wieczorek Marcin - D10 / M30 L
POL Lębork Sportowa Lębork

Niezapłacone

483. Wielgus Aleksandra - D10 / K30 L
POL Potęgowo SPONTAN POTĘGOWO

Zapłacone

484. Uczestnik anonimowy - D10 / M40 L
POL Lębork KP PSP Lębork

Niezapłacone

485. Wiercigroch Stanisław - D10 / M60 L
POL Lebork

Niezapłacone

486. Wilkosz Dariusz - D10 / M30 L
POL Cewice

Niezapłacone

487. Wirkus Antonina - D10 / K30 POL Szczecinek Mkl Szczecinek

Zapłacone

488. Wirkus Łukasz - D10 / M30 POL Lipnica LKB im.Braci Petk w Lęborku

Zapłacone

489. Wiśniewska Marlena - D10 / K40 L
POL Wrześcienko

Niezapłacone

490. Wiśniewski Zbigniew - D10 / M60 POL Gdynia

Zapłacone

491. Witka Grażyna - D10 / K50 L
POL Garczegorze Agoga-gym Lębork

Niezapłacone

492. Witka Piotr - D10 / M50 L
POL Garczegorze Łeba Mors Poland

Niezapłacone

493. Witkowska Agnieszka - D10 / K20 L
POL Lębork

Niezapłacone

494. Witkowska Aleksandra - D10 / K20 L
POL Lębork

Niezapłacone

495. Witkowski Jarosław - D10 / M60 POL Gdańsk RMDC

Niezapłacone

496. Witowski Krzysztof - D10 / M30 L
POL Siemirowice Siemirowice Biegają!

Niezapłacone

497. Witt Grażyna - D10 / K60 POL Sopot Maratonypolskie.PL Team

Zapłacone

498. Wlodarczyk Patrycja - D10 / K30 POL Jaworzno Jkla Jawor

Zapłacone

499. Właz Tadeusz - D10 / M70 POL Gdańsk

Zapłacone

500. Włusek Monika - D10 / K20 L
POL Łebień

Niezapłacone

501. Wnuk Stanisław - D10 / M50 POL Wielki Klincz Maratończyk Wielki Klincz

Zapłacone

502. Wozbanowicz Jacek - D10 / M40 POL Straszyn Straszyn biega

Zapłacone

503. Woźniak Grzegorz - D10 / M30 POL Krajenka TSK ORZEŁ OSIEK

Zapłacone

504. Wróblewski Bogusław - D10 / M30 L
POL Lębork

Niezapłacone

505. Wróblewski Leszek - D10 / M30 POL Kościerzyna Świat Płytek u Kryspina

Niezapłacone

506. Wróblewski Marek - D10 / M40 L
POL Lębork

Niezapłacone

507. Wronka Cezary - D10 / M30 POL Gdańsk Bike U Up

Zapłacone

508. Wroński Jarosław - D10 / M50 L
POL Nowa Wieś Lęborska

Niezapłacone

509. Wroński Mateusz - D10 / M20 L
PCN Nowa Wieś Lęborska

Niezapłacone

510. Uczestnik anonimowy - D10 / M40 L
POL Lębork

Niezapłacone

511. Wyszomirski Marek - D10 / M30 POL Słupsk Aktywna Fabryka

Zapłacone

512. Ząbkiewicz Tomasz - D10 / M30 L
POL Lębork JW 1889

Niezapłacone

513. Zadka Krzysztof - D10 / M30 POL Gdynia

Zapłacone

514. Uczestnik anonimowy - D10 / M60 POL Lysomice biegam dla zdrowia

Zapłacone

515. Zając Bartosz - D10 / M20 L
POL Łebień

Niezapłacone

516. Zblewski Tadeusz - D10 / M30 POL Bytów LKB im. Braci Petk

Zapłacone

517. Zębala Dariusz - D10 / M40 POL Bytów DRUTEX

Zapłacone

518. Zębala Sławomir - D10 / M30 POL Bytów KB GOCH BYTÓW

Zapłacone

519. Zielińska Marzena - D10 / K40 POL Slupsk Decathlon Słupsk

Niezapłacone

520. Zieliński Jarosław - D10 / M30 POL Gdańsk Atomowa Nikola

Zapłacone

521. Zielonka Ryszard - D10 / M50 L
POL Lębork SURSUM Lębork

Niezapłacone

522. Zimnowoda Radosław - D10 / M30 L
POL Lębork

Niezapłacone

523. Zinka Maciej - D10 / M40 POL Łubiana

Zapłacone

524. Żuchowski Jan - D10 / M60 POL Gdynia

Zapłacone

525. Каптеров Юра - D10 / M30 BLR Mogilev

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU