X BIeg Górski Leszno-Grzybowo

Leszno, Polska
22.02.2020

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczak Arkadiusz 75 10 / M POL Leszno

Zapłacone

2. Adamiak Mateusz 114 10 / M POL Przybyszewo

Zapłacone

3. Antoniak Jakub 261 10 / M POL Leszno ZMECH

Zapłacone

4. Bagrowski Piotr 293 10 / M POL Głogów

Zapłacone

5. Banaszak Paweł 201 10 / M POL Leszno Maraton Leszno/PSS Pozytywnie Zakręceni

Zapłacone

6. Barszowski Paweł 10 10 / M POL Leszno 64-sto Jerzyk Team

Zapłacone

7. Bartkowiak Hubert 102 10 / M POL Radziądz KB SUKCES ŻMIGRÓD

Zapłacone

8. Bartkowiak Marcin 163 10 / M POL Leszno RUN.LOG.COM

Zapłacone

9. Bartkowiak Marek 72 10 / M POL Śrem Best Team Śrem

Zapłacone

10. Bartosik Anna 260 10 / K POL Leszno Drużyna Szpiku

Zapłacone

11. Bartosik Daniel 88 10 / M POL Leszno DRUŻYNA SZPIKU

Zapłacone

12. Bartosik Marek 85 10 / M POL Głogów KGHM ZG RUN

Zapłacone

13. Bielecka Karolina 68 10 / K POL Michałowo MKL JAROCIN

Zapłacone

14. Uczestnik anonimowy 71 10 / K POL Michałowo MKL JAROCIN

Zapłacone

15. Bielecki Robert 127 10 / M POL Leszno

Zapłacone

16. Bieńczak Łukasz 248 10 / M POL Dąbcze

Zapłacone

17. Biniak Paweł 197 10 / M POL Grodzisk Wielkopolski Speed B

Zapłacone

18. Błachowiak Jakub 46 10 / M POL Leszno Strefasportu.pl MW Invest

Zapłacone

19. Błaszczyk Tomasz 35 10 / M POL Góra

Zapłacone

20. Błaszyk Arkadiusz 47 10 / M POL Leszno

Zapłacone

21. Błaszyk Wojciech 225 10 / M POL Leszno Błaszyk Team

Zapłacone

22. Błesnowski Krzysztof 36 10 / M POL Śmigiel Bieganie Na Śniadanie Śmigiel

Zapłacone

23. Boinska Magdalena 294 10 / K POL Leszno CKB Leszno

Zapłacone

24. Brandenburg Michał 89 10 / M POL Kąkolewo Od Poniedziałku Krzemieniewo

Zapłacone

25. Brychcy Dariusz 237 10 / M POL Wschowa Endorfina Wschowa

Zapłacone

26. Bura Krystian 139 10 / M POL Leszno KFC RUN

Zapłacone

27. Burkowski Jarosław 198 10 / M POL Leszno

Zapłacone

28. Cebulski Piotr 177 10 / M POL Leszno Euro Jump Leszno

Zapłacone

29. Chlebowski Krzysztof 202 10 / M POL Śrem BEST TEAM ŚREM

Zapłacone

30. Chraplak Karol 167 10 / M POL Leszno Nasz Dom Nasz Swiat

Zapłacone

31. Chuda Renata 262 10 / K POL Żychlewo Biegaj z Krobią WOMEN

Zapłacone

32. Chudy Arek 125 10 / M POL Gostyń Chudy

Zapłacone

33. Chudy Ariel 119 10 / M POL Rydzyna R-TEAM

Zapłacone

34. Chudy Bartek 90 10 / M POL Gostyń PARKRUN GOSTYŃ

Zapłacone

35. Chudy Tobiasz 54 10 / M POL Rydzyna R-TEAM

Zapłacone

36. Cichoszewska Dagmara 203 10 / K POL Komorniki

Zapłacone

37. Cichoszewski Emil 204 10 / M POL Komorniki

Zapłacone

38. Cichowlas Rafał 118 10 / M POL Pępowo

Zapłacone

39. Cieplik Dawid 19 10 / M POL Dąbcze Lesz No Limits Runers

Zapłacone

40. Ciesielski Paweł 205 10 / M POL Leszno PGB Sportowa Paczka

Zapłacone

41. Cieślak Bartosz 192 10 / M POL Leszno

Zapłacone

42. Cieślak Sebastian 82 10 / M POL Śrem Night Runners

Zapłacone

43. Cieślik Sławomir 91 10 / M POL Rydzyna AntonTeam

Zapłacone

44. Cybulski Piotr 76 10 / M POL Góra

Zapłacone

45. Czekaj Karol 263 10 / M POL Leszno Leszno

Zapłacone

46. Czekała Magdalena 186 10 / K POL Leszno

Zapłacone

47. Czerwinski Hubert 224 10 / M POL Wilkowice WilkoRun

Zapłacone

48. Danek Monika 264 10 / K POL Rokosowo Biegaj z Krobią WOMEN

Zapłacone

49. Danielczyk Maria 232 10 / K POL Piaski RB Active/Kobiety w biegu

Zapłacone

50. Domagała Bartosz 140 10 / M POL Leszno Leszczyńscy Patrioci

Zapłacone

51. Dratwa Damian 206 10 / M POL Kościan ArtFitness Kościan

Zapłacone

52. Dubiał Rafał 207 10 / M POL Leszno Zico Racing Speed Team

Zapłacone

53. Dudziak Adam 208 10 / M POL Leszno Dobiconnect

Zapłacone

54. Dworczak Maciej 37 10 / M POL Gostyń Runaway

Zapłacone

55. Dydymski Jacek 265 10 / M POL Psarskie Wiocha Biega

Zapłacone

56. Dymarska Irmina 133 10 / K POL Tuliszków

Zapłacone

57. Dziechciowski Jacek 20 10 / M POL Śrem

Zapłacone

58. Dzitkowski Witold 29 10 / M POL Gowarzewo Innvigo

Zapłacone

59. Fabijańczyk Paweł 92 10 / M POL Leszno

Zapłacone

60. Feledziak Wojciech 104 10 / M POL Gostyń Gostyń

Zapłacone

61. Fiszer Sebastian 168 10 / M POL Oporowo Canicross

Zapłacone

62. Fiuk Kacper 179 10 / M POL Szlichtyngowa ENERGETYKA Sp. z.o.o

Zapłacone

63. Frybel Damian 106 10 / M POL Obra Wolsztyńska Akademia Biegowa

Zapłacone

64. Furmańczak Danuta 291 10 / K POL Leszno

Zapłacone

65. German Zofia 266 10 / K POL Leszno BBKTS

Zapłacone

66. Gidaszewska Jolanta 209 10 / K POL Leszno NESSI

Zapłacone

67. Girtler Tomasz 141 10 / M POL Nowa Wieś

Zapłacone

68. Glapiak Maciej 25 10 / M POL Leszno 4steps

Zapłacone

69. Glapiak Piotr 169 10 / M POL Poniec

Zapłacone

70. Gorgoń Kacper 77 10 / M POL Leszno KS Lesna Leszno

Zapłacone

71. Górny Tomasz 236 10 / M POL Święciechowa Drużyna Szpiku

Zapłacone

72. Gorwa Sławomir 142 10 / M POL Długie Stare

Zapłacone

73. Graf Remigiusz 38 10 / M POL Leszno Turbo Run Leszno

Zapłacone

74. Grajnert Paulina 295 10 / K POL Leszno Galibier Funbike Team

Zapłacone

75. Grec Michal 255 10 / M POL Luboń Topfarm

Zapłacone

76. Grelak Adam 86 10 / M POL Wolsztyn Wolsztyńska Akademia Biegowa

Zapłacone

77. Grodzka Daria 267 10 / K POL Pępowo Biegaj z Krobią WOMEN

Zapłacone

78. Grodzki Dawid 8 10 / M POL Leszno ANTON Team

Zapłacone

79. Grzegorowski Beata 134 10 / K POL Leszno Jerzykteam

Zapłacone

80. Grzemski Błażej 34 10 / M POL Bruczków KB MIŚ BOREK WLKP.

Zapłacone

81. Habernik Łukasz 87 10 / M POL Czempiń Helios Czempiń

Zapłacone

82. Hampel Patryk 103 10 / M POL Leszno

Zapłacone

83. Hamrol Łukasz 170 10 / M POL Śmigiel Bliźniak Team Śmigiel

Zapłacone

84. Handkiewicz Robert 234 10 / M POL Kostrzyn Wielkopolski

Zapłacone

85. Hauser-Giers Monika 143 10 / K POL Nowy Lubosz Kościan Team

Zapłacone

86. Heleniak Tomasz 268 10 / M POL Kokorzyn

Zapłacone

87. Idziak Dawid 115 10 / M POL Śrem Tomchem

Zapłacone

88. Jagiełka Krzysztof 61 10 / M POL Leszno Jerzyk Team

Zapłacone

89. Jagodzik Michał 62 10 / M POL Gostyń #FeiferTrenuje

Zapłacone

90. Janiak Monika 144 10 / K POL Leszno

Zapłacone

91. Jarmuda Justyna 250 10 / K POL Poznań

Zapłacone

92. Jaszkiewicz Adrian 48 10 / M POL Wojnowice Team Bimber Power

Zapłacone

93. Jędraszczyk Mateusz 26 10 / M POL Nowy Targ

Zapłacone

94. Jerzyk Agieszka 3 10 / K POL Leszno 64-sto Jerzyk Team

Zapłacone

95. Jęsiek Aleksander 164 10 / M POL Leszno Ciesiółka Team/ Maraton Leszno

Zapłacone

96. Jęsiek Artur 14 10 / M POL Leszno Akupunktura Leszno

Zapłacone

97. Jeż Jolanta 74 10 / K POL Gostyń

Zapłacone

98. Józefowicz Edyta 165 10 / K POL Kościan Kościan Team

Zapłacone

99. Jurczak Karolina 193 10 / K POL Leszno Lucky Luki

Zapłacone

100. Juskowiak Mikołaj 190 10 / M POL Leszno

Zapłacone

101. Kabat Szymon 183 10 / M POL Krotoszyn

Zapłacone

102. Kaczmarek Anna 296 10 / K POL Leszno Orienteering Leszno

Zapłacone

103. Kaczmarek Łukasz 93 10 / M POL Gostyń Parkrun Gostyń

Zapłacone

104. Kaczmarek Mirosław 63 10 / M POL Śrem Runners Power

Zapłacone

105. Kaczmarek Monika 269 10 / K POL Nowy Tomyśl

Zapłacone

106. Kajewski Rafał 210 10 / M POL Śrem ultrafał / Wiocha Biega

Zapłacone

107. Kajoch Mirosław 181 10 / M POL Leszno Galibier Bikefun Leszno

Zapłacone

108. Kałka Marcin 161 10 / M POL Rawicz

Zapłacone

109. Kapitańczyk Mateusz 16 10 / M POL Kościan

Zapłacone

110. Karaś Sławomir 94 10 / M POL Leszno Independent Runner

Zapłacone

111. Kasprzyk Adrian 299 10 / M POL Leszno LeszNO Limits Runners

Zapłacone

112. Katarzynski Piotr 66 10 / M POL Kłoda

Zapłacone

113. Kaźmierczak Hanna 270 10 / K POL Śrem Wiocha biega

Zapłacone

114. Kaźmierczak Łukasz 271 10 / M POL Zakwasy Team Zakwasy Team

Zapłacone

115. Kaźmierczak Mikołaj 110 10 / M POL Leszno

Zapłacone

116. Kaźmierczak Tomasz 39 10 / M POL Leszno T-MAKS

Zapłacone

117. Kempa Joanna 300 10 / K POL Leszno Nie

Zapłacone

118. Klimaszewski Jacek 258 10 / M POL Krzemieniewo Od poniedziałku

Zapłacone

119. Kłopocki Wojciech 184 10 / M POL Murzynowo Leśne

Zapłacone

120. Kmieć Leszek 95 10 / M POL Psarskie

Zapłacone

121. Knaflewska Justyna 67 10 / K POL Dąbcze R-Team Rydzyna

Zapłacone

122. Knaflewski Krystian 55 10 / M POL Leszno R-team Rydzyna

Zapłacone

123. Knop Zbigniew 228 10 / M POL Leszno

Zapłacone

124. Konczewicz Sylwia 272 10 / K POL Krobia Biegaj z Krobią WOMEN

Zapłacone

125. Konieczny Cyprian 180 10 / M POL Leszno Spinko Leszno

Zapłacone

126. Koszel Jakub 273 10 / M POL Leszno ACTIVE LIFESTYLE

Zapłacone

127. Kozaczek Adrian 211 10 / M POL Gostyń

Zapłacone

128. Kozicki Bartosz 212 10 / M POL Śrem Ks Rapid Śrem

Zapłacone

129. Kozłowska Iwona 185 10 / K POL Leszno LeszNo Limits Runners

Zapłacone

130. Kozłowski Leszek 128 10 / M POL Leszno

Zapłacone

131. Krasicki Michał 145 10 / M POL Rawicz Runnin_Gym

Zapłacone

132. Krause Dawid 227 10 / M POL Leszno Leszczynscy Patrioci

Zapłacone

133. Kubicki Piotr 274 10 / M POL Kościan Kościan Team

Zapłacone

134. Kucharski Marcin 302 10 / M POL Leszno Morsy

Zapłacone

135. Kuciak Bartosz 59 10 / M POL Krosno

Zapłacone

136. Kucner Monika 275 10 / K POL Leszno Alberts TEAM

Zapłacone

137. Kuik Bartosz 84 10 / M POL Śrem Runners Power

Zapłacone

138. Kuraś Szymon 30 10 / M POL Nowy Tomyśl NKB Chyży Nowy Tomyśl

Zapłacone

139. Kuszyński Damian 45 10 / M POL Śrem REHAU CROSSACTIVE

Zapłacone

140. Kwinto Lidia 213 10 / K POL Chorzemin Wolsztyńska Akademia Biegowa

Zapłacone

141. Leśniak Michał 11 10 / M POL Poznań #FeiferTrenuje / NRGBOX

Zapłacone

142. Uczestnik anonimowy 240 10 / M POL Leszno

Zapłacone

143. Lewandowski Bartłomiej 189 10 / M POL Leszno ZSE Leszno

Zapłacone

144. Liszczynski Adam 259 10 / M POL Gostyn Zutb Budmech

Zapłacone

145. Lorek Adam 96 10 / M POL Leszno Biegam dla siebie

Zapłacone

146. Łaski Wojciech 171 10 / M POL Pudliszki

Zapłacone

147. Maciejak Marzanna 292 10 / K POL Leszno

Zapłacone

148. Maciuk Krzysztof 132 10 / M POL Leszno ACTIVE LIFESTYLE

Zapłacone

149. Majcher Tomasz 108 10 / M POL Śrem Wiocha Biega

Zapłacone

150. Majchrzak Jacek 109 10 / M POL Koscian Koscian Team

Zapłacone

151. Majewski Zbyszek 70 10 / M POL Krobia Biegaj z Krobią

Zapłacone

152. Manel Mariusz 194 10 / M POL Kąkolewo Drużyna Szpiku

Zapłacone

153. Marcinkowski Michał 199 10 / M POL Rydzyna Rteam Rydzyna

Zapłacone

154. Marcjanek Łukasz 4 10 / M POL Szczytna Kudowianka Run

Zapłacone

155. Marczyńska Marta 230 10 / K POL Mosina Urząd Miasta Luboń

Zapłacone

156. Matysiak Dariusz 79 10 / M POL Tarnowo Podgórne 5 Minut Dystansu

Zapłacone

157. Uczestnik anonimowy 13 10 / M POL Gostyń Dzika Kuna

Zapłacone

158. Mayer Łukasz 31 10 / M POL Gostyń BE3 Cityzen / TRI Gostyń

Zapłacone

159. Mazurek Wojciech 276 10 / M POL Leszno

Zapłacone

160. Menes Marcin 120 10 / M POL Leszno Klub Matyldy Leszno

Zapłacone

161. Merta Zbigniew 146 10 / M POL Kłoda R-Team

Zapłacone

162. Mierzyński Paweł 53 10 / M POL Włoszakowice Kołownik Włoszakowice

Zapłacone

163. Milewski Arkadiusz 191 10 / M POL Robakowo Pss Pozytywnie Zakręceni

Zapłacone

164. Miłuch Tomasz 40 10 / M POL Wałbrzych SOWIE TEAM

Zapłacone

165. Molicki Daniel 78 10 / M POL Kęblowo

Zapłacone

166. Moskwa Krzysztof 251 10 / M POL Leszno tak se pomykam !

Zapłacone

167. Mróz Tomasz 174 10 / M POL Pysząca Wiocha Biega

Zapłacone

168. Musiał Tomasz 33 10 / M POL Rydzyna Szymanowski-Team

Zapłacone

169. Musielak Maciej 226 10 / M POL Leszno

Zapłacone

170. Musielak Mariusz 235 10 / M POL Bojanowo Husaria Race Tem

Zapłacone

171. Naglak Hubert 12 10 / M POL Szelejewo Runaway Team

Zapłacone

172. Nagły Jaromir 195 10 / M POL Leszno Owal Leszno

Zapłacone

173. Nagły Jarosław 241 10 / M POL Leszno Polonia Oldboy 1912 Leszno

Zapłacone

174. Nawrocki Szymon 200 10 / M POL Mierzejewo

Zapłacone

175. Nehring Jarosław 147 10 / M POL Leszno Jw 1517 1Ldplot

Zapłacone

176. Nenkała Mateusz 41 10 / M POL Leszno Jerzyk TEAM

Zapłacone

177. Nogała Jerzy 148 10 / M POL Leszno METABO TORA BIKE

Zapłacone

178. Nowacki Cezary 172 10 / M POL Rydzyna Rteem

Zapłacone

179. Nowak Basia 297 10 / K POL Leszno Team Leszno

Zapłacone

180. Nowak Kornel 130 10 / M POL Leszno Karkonoscy Ultrasi

Zapłacone

181. Nowak Marcin 97 10 / M POL Borek Wielkoplski KB MIŚ BOREK WLKP.

Zapłacone

182. Nowak Przemek 214 10 / M POL Leszno

Zapłacone

183. Nowiński Rafał 28 10 / M POL Wschowa Endorfina Wschowa

Zapłacone

184. Okupniczak Rafał 136 10 / M POL Leszno 1517

Zapłacone

185. Olejniczak Marek 231 10 / M POL Pawłowice

Zapłacone

186. Olejniczak Mateusz 113 10 / M POL Zaborowice Zryw Zaborowice

Zapłacone

187. Olejniczak Piotr 149 10 / M POL Leszno

Zapłacone

188. Osiński Łukasz 150 10 / M POL Przemków Aby do mety Przemków

Zapłacone

189. Paczkowski Jakub 254 10 / M POL Rawicz

Zapłacone

190. Pazoła Jarosław 277 10 / M POL Śrem Runners Power

Zapłacone

191. Pazoła Korneliusz 58 10 / M POL Pępowo Hells gym OCR Pępowo

Zapłacone

192. Piątkowiak Aleksandra 151 10 / K POL Poznań gRUNwald team Poznań

Zapłacone

193. Pieszak Marcin 215 10 / M POL Luboń

Zapłacone

194. Uczestnik anonimowy 98 10 / M POL Góra Kanapowe pampry

Zapłacone

195. Pieszak Zosia 111 10 / K POL Góra Kanapowe Pampry

Zapłacone

196. Pięta Tomasz 252 10 / M POL Poznań Topfarm

Zapłacone

197. Pietraszewski Dariusz 42 10 / M POL Śrem Rehau crossactive

Zapłacone

198. Piszczelak Mateusz 121 10 / M POL Gostyń NETBOX BIEGA

Zapłacone

199. Polaszek Tomasz 239 10 / M POL Leszno

Zapłacone

200. Popiela Sebastian 117 10 / M POL Leszno Optyk Bartkowiak TEAM

Zapłacone

201. Prałat Arkadiusz 7 10 / M POL Leszno #ArekPrałatTeam

Zapłacone

202. Prozorowska Lidia 290 10 / K POL Leszno Maraton Leszno

Zapłacone

203. Przybylak Damian 135 10 / M POL Święciechowa Matuszeski Team

Zapłacone

204. Przybylak Sławek 247 10 / M POL Gostyń Uks Biskupianka Stara Krobia, Sporty Walki Gostyń

Zapłacone

205. Przybył Piotr 60 10 / M POL Czachorowo EASY RUNNERS

Zapłacone

206. Uczestnik anonimowy 278 10 / M POL Leszno xxx

Zapłacone

207. Przydróżna Julita 279 10 / K POL Jezierzyce Kościelne

Zapłacone

208. Przywecki Lech 112 10 / M POL Kościan Kościan TEAM / KP PSP Rawicz

Zapłacone

209. Rabiega Monika 152 10 / K POL Leszno Lucky Luki

Zapłacone

210. Rabiega Szczepan 99 10 / M POL Leszno Lucky Luki

Zapłacone

211. Rabiega Wiktoria 196 10 / K POL Leszno Achilles Leszno

Zapłacone

212. Rajtar Robert 288 10 / M POL Gorzów Wielkopolski guardian

Zapłacone

213. Raszke Łukasz 64 10 / M POL Rakoniewice REAL TEAM

Zapłacone

214. Ratajczak Aldona 301 10 / K POL Leszno Team Leszno

Zapłacone

215. Ratajczak Arnold 216 10 / M POL Dąbcze

Zapłacone

216. Rolnik Adam 176 10 / M POL Gostyń

Zapłacone

217. Rostecki Tomasz 242 10 / M POL Złotniki Rosteam

Zapłacone

218. Roszak Marcin 21 10 / M POL Borek Wlkp KB Miś Borek Wlkp.

Zapłacone

219. Różanek Stefan 153 10 / M POL Leszno

Zapłacone

220. Rozmus Mateusz 6 10 / M POL Głogów Bieganie w teorii/AZS Leszno

Zapłacone

221. Rozwalka Marcin 32 10 / M POL Gronówko

Zapłacone

222. Rudziewicz Mariusz 286 10 / M POL Rydzyna

Zapłacone

223. Rupa Sławomir 83 10 / M POL Grodzisk Wielkopolski

Zapłacone

224. Samol Ryszard 243 10 / M POL Leszno Lesz No Limits Runners

Zapłacone

225. Schabel Robert 244 10 / M POL Leszno Ciesiółka Team

Zapłacone

226. Sielągowski Sebastian 81 10 / M POL Włoszakowice GOOD Team Włoszakowice

Zapłacone

227. Sierżant Karol 154 10 / M POL Gostyń FIKU-MIKU GOSTYŃ

Zapłacone

228. Sikora Barbara 280 10 / K POL Sikorzyn Biegaj z Krobią WOMEN

Zapłacone

229. Sikora Bronislaw 289 10 / M POL Leszno LKB Amator Leszno

Zapłacone

230. Sikora Piotr 155 10 / M POL Kiełczewo TGV / Speed Feet16

Zapłacone

231. Skowroński Janusz 49 10 / M POL Oleśnica

Zapłacone

232. Skrzypczak Radosław 217 10 / M POL Poznań roundspace.pl

Zapłacone

233. Skrzypińska Agnieszka 253 10 / K POL Leszno 1982

Zapłacone

234. Skrzypiński Arkadiusz 156 10 / M POL Leszno Psi Patrol

Zapłacone

235. Smektała Adam 281 10 / M POL Gostyń Ninjamonkeys

Zapłacone

236. Sobalski Stanisław 298 10 / M POL Gostyń Herkules

Zapłacone

237. Sobierajski Krzysztof 129 10 / M POL Manieczki Autogaz Manieczki

Zapłacone

238. Sroka Monika 257 10 / K POL Mosina Psi patrol

Zapłacone

239. Stachowiak Adam 15 10 / M POL Dabcze LeszNoLimitsRunners

Zapłacone

240. Stachowiak Magda 233 10 / K POL Dąbcze

Zapłacone

241. Stadnicki Krystian 218 10 / M POL Lubin

Zapłacone

242. Stadnicki Robert 173 10 / M POL Lubin Biegająca Kasta Miedziowego Miasta

Zapłacone

243. Stamm Daniel 43 10 / M POL Leszno MARATON LESZNO

Zapłacone

244. Stamm Waldemar 100 10 / M POL Leszno Maraton Leszno

Zapłacone

245. Staszko Michał 249 10 / M POL Bojanowo

Zapłacone

246. Strzelczyk Paulina 219 10 / K POL Morownica NESSI

Zapłacone

247. Stypa Tomasz 220 10 / M POL Leszno

Zapłacone

248. Styperek Jakub 22 10 / M POL Psarskie Vege Runners

Zapłacone

249. Świstek Lucjan 65 10 / M POL Gostyń NETBOX BIEGA

Zapłacone

250. Syc Robert 44 10 / M POL Leszno Real 64-Sto

Zapłacone

251. Szaj Weronika 256 10 / K POL Puławy Psi Patrol

Zapłacone

252. Szczechowiak Przemysław 221 10 / M POL Gronówko

Zapłacone

253. Szcześniewski Miłosz 2 10 / M POL Dąbcze Salco Garmin Team / LeszNO Limits Runners

Zapłacone

254. Szczykutowicz Kamil 223 10 / M POL Leszno Euro Jump Leszno

Zapłacone

255. Szewczyk Mateusz 285 10 / M POL Leszno

Zapłacone

256. Szmyt Łukasz 56 10 / M POL Leszno

Zapłacone

257. Szumna Kasia 238 10 / K POL Opole

Zapłacone

258. Szutta Natalia 245 10 / K POL Siedlec Wolsztyńska Akademia Biegowa

Zapłacone

259. Szymczak Łukasz 282 10 / M POL Leszno

Zapłacone

260. Szymkowiak Paweł 105 10 / M POL Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza

Zapłacone

261. Taciak Karol 187 10 / M POL Śrem BEST TEAM ŚREM

Zapłacone

262. Tomczak Dariusz 123 10 / M POL Gostyń

Zapłacone

263. Tomiński Tomasz 229 10 / M POL Leszno HOTT98

Zapłacone

264. Turbańska Beata 182 10 / K POL Leszno

Zapłacone

265. Twardy Dariusz 131 10 / M POL Leszno PGB Sportowa Paczka

Zapłacone

266. Tyrała Adam 162 10 / M POL Święciechowa Matuszeski Team

Zapłacone

267. Ujejska Danuta 222 10 / K POL Święciechowa Lucky Luki

Zapłacone

268. Ujejski Robert 246 10 / M POL Święciechowa LesznoBiega

Zapłacone

269. Urbańczak Szymon 157 10 / M POL Osieczna BlueBull

Zapłacone

270. Urbańska Jolanta 283 10 / K POL Krobia Biegaj z Krobią WOMEN

Zapłacone

271. Urbański Przemysław 57 10 / M POL Głogów

Zapłacone

272. Wachowiak Rafał 69 10 / M POL Kościan Kościan Team

Zapłacone

273. Walczak Emilia 80 10 / K POL Poznań KB Maniac Poznań

Zapłacone

274. Walczak Maciej 17 10 / M POL Poznań QUAY POZNAŃ/HERCOG RUNNING TEAM

Zapłacone

275. Waligórski Łukasz 101 10 / M POL Wolsztyn

Zapłacone

276. Waligórski Ryszard 73 10 / M POL Wolsztyn Wolsztyński Klub Biegowy

Zapłacone

277. Walkowiak Mateusz 50 10 / M POL Gostyń Szymanowski Team

Zapłacone

278. Warczewski Tomasz 23 10 / M POL Leszno Tomi

Zapłacone

279. Wawrzyniak Remigiusz 175 10 / M POL Leszno

Zapłacone

280. Wilczkowiak Jan 137 10 / M POL Wojnowice 22 Amator

Zapłacone

281. Winiarska Monika 287 10 / K POL Warszawa DxTreeM Running

Zapłacone

282. Winiarski Andrzej 24 10 / M POL Warszawa DxTreeM Running

Zapłacone

283. Wira Mariusz 9 10 / M POL Borek Wielkopolski KB MIŚ BOREK WLKP.

Zapłacone

284. Witczak Justyna 158 10 / K POL Leszno

Zapłacone

285. Wojciechowski Przemysław 18 10 / M POL Czempiń ChampionMan Team

Zapłacone

286. Wojtal Marcin 159 10 / M POL Leszno ART-SPED Transport

Zapłacone

287. Wozniak Damian 160 10 / M POL Leszno

Zapłacone

288. Woźniak Krzysztof 27 10 / M POL Leszno KAT-W

Zapłacone

289. Woźniak Paweł 126 10 / M POL Wschowa Endorfina Wschowa

Zapłacone

290. Woźniak Stanisław 51 10 / M POL Poznań gRunwald Team Poznań

Zapłacone

291. Uczestnik anonimowy 166 10 / M POL Osieczna

Zapłacone

292. Wróbel Łukasz 5 10 / M POL Leszno Maraton Leszno / Pozytywnie Zakręceni

Zapłacone

293. Wujek Marcin 52 10 / M POL Gostyń Dzika kuna

Zapłacone

294. Wujek Tobiasz 178 10 / M POL Gostyń Wataha - Łączy nas bieganie

Zapłacone

295. Zając Lech 124 10 / M POL Włoszakowice

Zapłacone

296. Zakaszewska Alicja 284 10 / K POL Góra

Zapłacone

297. Zalewski Mariusz 107 10 / M POL Strzelce Kraj Fizjoterapia Dziecięca D. Zalewski

Zapłacone

298. Załuska-Lipa Agnieszka 138 10 / K POL Mosina

Zapłacone

299. Zdonek Filip 122 10 / M POL Leszno Achilles Leszno

Zapłacone

300. Zielińska Martyna 116 10 / K POL Leszno Panda GYM Team

Zapłacone

301. Żok Jerzy 188 10 / M POL Wolsztyn

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU