VIII Maraton Mazury

Gałkowo, Polska
01.06.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Albińska Anna 201 10 km / K18 POL Biała Piska

Zapłacone

2. Alicka Katarzyna 1 42.195 km / K40 M
POL Pisz

Zapłacone

3. Alicki Marcin 202 10 km / M40 M
POL Pisz Pędzące banany

Zapłacone

4. Ambroziak Marcin - 10 km / M30 M
POL Ryn DąbrowskiTeam

Niezapłacone

5. Antoniewski Przemysław 2 42.195 km / M40 POL Gdańsk

Zapłacone

6. Austin Graham 3 42.195 km / M40 AUS Canberra

Zapłacone

7. Baczewska Klaudia 203 10 km / K18 POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Zapłacone

8. Bałdyga Agnieszka 204 10 km / K30 POL Kętrzyn

Zapłacone

9. Banach Andrzej 205 10 km / M30 M
B
R
POL Olsztyn Pisz-Olsztyn

Zapłacone

10. Bandoch Marta 206 10 km / K30 POL Olsztyn PWPW S.A.

Zapłacone

11. Bandurska Iwona 207 10 km / K30 M
POL Filice

Zapłacone

12. Bańka Katarzyna 208 10 km / K30 POL Szczytno

Zapłacone

13. Bartczak Janusz 4 42.195 km / M50 POL Bodzanów Więckowski Team

Zapłacone

14. Uczestnik anonimowy 209 10 km / M40 POL Suwałki BBL Suwałki

Zapłacone

15. Bębenek Marek 5 42.195 km / M30 POL Olsztyn Akademia Sztuk Walki Jonkowo

Zapłacone

16. Bednarzak Tadeusz 6 42.195 km / M60 M
POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

17. Belka Przemysław 7 42.195 km / M18 M
POL Iława Iława Biega

Zapłacone

18. Betkowski Piotr 8 42.195 km / M30 POL Warszawa CITY TRAIL Team

Zapłacone

19. Białobrzewska Magdalena 210 10 km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

20. Białobrzewski Marek 211 10 km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

21. Biegun Marcin - 10 km / M40 POL Bielsko-Biala mistrz amator

Niezapłacone

22. Błaszczyk Arkadiusz 212 10 km / M40 M
POL Łódź

Zapłacone

23. Boguski Adrian 213 10 km / M30 POL Krzewo Run Team Piątnica

Zapłacone

24. Borkowski Jacek 214 10 km / M30 M
POL Olsztyn

Zapłacone

25. Uczestnik anonimowy 215 10 km / M40 POL Piaseczno

Zapłacone

26. Borowiec Marta - 42.195 km / K40 POL Piaseczno BWM

Niezapłacone

27. Borowiec Slawomir 216 10 km / M40 M
POL Warszawa

Zapłacone

28. Boruta Anna 217 10 km / K60 POL Siedlce

Zapłacone

29. Browarski Mariusz 9 42.195 km / M40 POL Poznań RUNMAN

Zapłacone

30. Brynska Weronika 218 10 km / K18 R
POL Warszawa Warsaw Run Club

Zapłacone

31. Brzozowski Mariusz 10 42.195 km / M40 POL Gomunice

Zapłacone

32. Brzozowski Piotr 11 42.195 km / M40 POL Rokitki Biegający Tczew

Zapłacone

33. Buniek Mateusz 12 42.195 km / M18 M
POL Ełk Patatas Bravas

Zapłacone

34. Cegiełko Anna 219 10 km / K30 POL Biskupiec

Zapłacone

35. Cejko Wojciech 220 10 km / M40 POL Banino Dead on Arrival

Zapłacone

36. Celiński Tomasz - 42.195 km / M50 POL Otwock TOPTUś Otwock

Niezapłacone

37. Chalecki Grzegorz 13 42.195 km / M50 POL Suwałki SUWALSKA GRUPA BIEGOWA

Zapłacone

38. Chełchowska Ewa 14 42.195 km / K18 M
POL Olsztyn BRBK - biegli w podatkach/Pszczółkowski Team

Zapłacone

39. Chyżewska Kasia - 42.195 km / K30 POL Olsztyn

Niezapłacone

40. Chyżewska Katarzyna - 42.195 km / K30 POL Olsztyn

Niezapłacone

41. Ciołek Magdalena 221 10 km / K18 M
POL Mrągowo

Zapłacone

42. Clajot Fabian 222 10 km / M18 POL Warszawa Fc Grabowa

Zapłacone

43. Cwalina Mariusz - 10 km / M30 POL Pisz

Niezapłacone

44. Ćwikowski Artur 223 10 km / M30 POL Olecko

Zapłacone

45. Czapiewska Małgorzata 15 42.195 km / K50 POL Brodnica Brodnica Biega

Zapłacone

46. Czapiewski Maciej 224 10 km / M50 POL Brodnica Brodnica Biega

Zapłacone

47. Czarnecka Monika 16 42.195 km / K30 POL Pisz

Zapłacone

48. Czartoryjski Jakub 225 10 km / M18 POL Warszawa

Zapłacone

49. Czechowska Katarzyna 226 10 km / K18 POL Sochaczew

Zapłacone

50. Czechowski Artur - 10 km / M30 M
POL Sochaczew

Niezapłacone

51. Uczestnik anonimowy - 10 km / K18 M
B
POL Kętrzyn

Niezapłacone

52. Czerwiński Tomasz 227 10 km / M30 M
B
R
POL Ząbki Kanciak Team

Zapłacone

53. Czerwonka Monika 228 10 km / K30 POL Nidzica

Zapłacone

54. Czykwin Jerzy 17 42.195 km / M50 POL Bielsk Podlaski

Zapłacone

55. Dąbrowska-Skwarek Monika 229 10 km / K40 POL Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY

Zapłacone

56. Danielewski Radosław - 10 km / M30 POL Warszawa

Niezapłacone

57. Daszkiewicz Paweł 18 42.195 km / M30 POL Ostrołęka

Zapłacone

58. Dębski Slawomir 19 42.195 km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

59. Diaczek Halina 230 10 km / K50 M
POL Giżycko

Zapłacone

60. Dobosz Urszula 231 10 km / K40 POL Chyliczki Biegunki Kabackie

Zapłacone

61. Dołęga Beata 232 10 km / K30 M
POL Pisz Pędzące banany

Zapłacone

62. Dołęga Marcin 233 10 km / M40 M
POL Pisz Pędzące banany

Zapłacone

63. Domurat Leszek 234 10 km / M50 R
POL Ruczaj Domurat Team Krutyński Piecek

Zapłacone

64. Domurat Zbigniew 235 10 km / M40 M
POL Chrzanów Domurat Team Krutyński Piecek

Zapłacone

65. Domurat Zdzisław 236 10 km / M60 M
POL Alwernia Domurat Team Krutyński Piecek

Zapłacone

66. Duszak Michał 237 10 km / M40 POL Olsztyn Dzikie Dziki Dla Edyty

Zapłacone

67. Dzięgielewski Zbyszek 238 10 km / M50 M
POL Ryn

Zapłacone

68. Dziekońska Magdalena 239 10 km / K30 M
POL Giżycko 15 Brygada Zmechanizowana

Zapłacone

69. Ef Sto - 10 km / K40 POL Ostroleka Biegam Bo Lubie Ostroleka

Niezapłacone

70. Fafiński Marcin 20 42.195 km / M30 M
POL Mikołajki

Zapłacone

71. Faltynowski Tomasz 21 42.195 km / M40 POL Gronity

Zapłacone

72. Ferenstein-Krasko Karolina 240 10 km / K40 M
B
POL Galkowo

Zapłacone

73. Fiedorczyk Janusz - 10 km / M60 POL Ełk Maratonka--Grajewo--Ełk

Niezapłacone

74. Filipek Paweł 22 42.195 km / M30 POL Warszawa biegusiem.pl

Zapłacone

75. Forc Tomasz 23 42.195 km / M40 M
POL Elbląg

Zapłacone

76. Gajlewicz Sebastian 241 10 km / M40 POL Olsztyn SmithNephew

Zapłacone

77. Galocz-Ilkow Agnieszka 242 10 km / K40 POL Józefosław Biegunki Kabackie

Zapłacone

78. Galocz-Ilkow Michał 243 10 km / M18 POL Józefosław Biegunki Kabackie

Zapłacone

79. Gałacka Joanna 24 42.195 km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

80. Gałązka Paweł 25 42.195 km / M40 POL Warszawa ABNEGAT WARSZAWA

Zapłacone

81. Giorewa-Brach Dani 26 42.195 km / K30 POL Gdańsk

Zapłacone

82. Glajska Kasia 244 10 km / K30 POL Łódź Olej Running Team

Zapłacone

83. Glińska Anna 245 10 km / K18 M
POL Bartoszyce Drużyna Wilka

Zapłacone

84. Glińska Danuta 246 10 km / K50 POL Bartoszyce

Zapłacone

85. Glinski Zbigniew 247 10 km / M50 M
B
R
POL Bartoszyce Barty

Zapłacone

86. Głupczyk Tadeusz 27 42.195 km / M50 B
POL Warszawa Wydawnictwo Bauer

Zapłacone

87. Godlewska Diana 28 42.195 km / K30 POL Lomza

Zapłacone

88. Godlewski Andrzej 404 10 km / M30 POL Borawskie Biegamy dla Zdrowia

Zapłacone

89. Golon Justyna 248 10 km / K30 POL Myszyniec

Zapłacone

90. Gołda Tomasz 249 10 km / M50 POL Kraków

Zapłacone

91. Górski Daniel - 10 km / M18 M
POL Pisz Powiatowa akademia sportu i rekreacji

Niezapłacone

92. Gosk Grzegorz 250 10 km / M40 B
POL Gdańsk Biznes po Olsztyńsku

Zapłacone

93. Gosk Maria 251 10 km / K18 POL Gdańsk Kosmetolog Ruciane-Nida

Zapłacone

94. Grabczak Łukasz 252 10 km / M30 POL Bartoszyce

Zapłacone

95. Grabowska-Biernat Kornelia 253 10 km / K18 POL Olsztyn

Zapłacone

96. Grzesiuk Martyna 29 42.195 km / K30 M
POL Ełk Daleko jeszcze?!

Zapłacone

97. Grzeszczuk Grzegorz 30 42.195 km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

98. Grzeszczuk Wojciech 31 42.195 km / M50 POL Warszawa Visual Family Collective

Zapłacone

99. Grzeszczyk Marcin 254 10 km / M30 POL Olsztyn

Zapłacone

100. Grzybała Andrzej 32 42.195 km / M60 POL Łomża KR-B Eko Łomża

Zapłacone

101. Grzybowska Marzena 255 10 km / K40 POL Mława

Zapłacone

102. Grzybowski Krzysztof 33 42.195 km / M50 POL Mlawa

Zapłacone

103. Grzymala Katie 256 10 km / K30 WIELKA BRY Gizycko

Zapłacone

104. Gzyl Krzysztof 257 10 km / M40 POL Warszawa PTAK WARSAW EXPO RUNNERS

Zapłacone

105. Hoffmann Jan 258 10 km / M40 POL Ruciane Nida

Zapłacone

106. Hryciuk Robert 259 10 km / M40 POL Siedlce RACE FIGHTER

Zapłacone

107. Ignatowicz Radosław 260 10 km / M30 M
POL Ełk TEAM KOPEĆ

Zapłacone

108. Iwaszko Urszula 261 10 km / K40 POL Wydminy 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana / Wioska Biegaczy

Zapłacone

109. Janowski Przemek 34 42.195 km / M30 B
POL Warszawa

Zapłacone

110. Januszewski Wiesław 35 42.195 km / M50 POL Łomża

Zapłacone

111. Jarosz Wojciech 262 10 km / M40 M
POL Kętrzyn

Zapłacone

112. Jastrzębski Mariusz 263 10 km / M30 M
POL Szczytno EGGER Runs

Zapłacone

113. Jatczak-Łukasik Ewa 264 10 km / K40 POL Chyliczki Biegunki Kabackie

Zapłacone

114. Józefczyk Diana 265 10 km / K18 M
POL Warszawa KK

Zapłacone

115. Kaczan Norbert 266 10 km / M40 B
POL Olsztyn Wyborcza Olsztyn/Pszczółkowski Team

Zapłacone

116. Kaczynska Barbara 267 10 km / K50 POL Pisz

Zapłacone

117. Kaflik Gabriela 268 10 km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

118. Kalczyńska Anna 269 10 km / K30 POL ...

Zapłacone

119. Kaleciak Mariusz - 42.195 km / M40 POL Gizycko BBl

Niezapłacone

120. Kaliński Przemysław 36 42.195 km / M30 POL Warszawa-Ursus Biegaj z Ursusem

Zapłacone

121. Kaliski Sławomir 37 42.195 km / M30 POL Olsztyn 4. Warmińsko-Mazurska Brygada Obrony Wybrzeża

Zapłacone

122. Kamiński Kamil 270 10 km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

123. Kania Łukasz 271 10 km / M30 POL Warszawa Interlux Team

Zapłacone

124. Kaniewska Anna 272 10 km / K40 POL Ostrołęka

Zapłacone

125. Kaniewski Artur 273 10 km / M40 POL Ostrołęka

Zapłacone

126. Karasiewicz Katarzyna 274 10 km / K40 R
POL Kuligów

Zapłacone

127. Karbarz Marcin 275 10 km / M40 POL Warszawa WChUW Obiegówa

Zapłacone

128. Kaźmierczak Michał 38 42.195 km / M40 POL Łódź MPK-ŁÓDŹ

Zapłacone

129. Kesler Anna 39 42.195 km / K30 POL Stare Lubiejewo Walnięta z kopyta stare Lubiejewo

Zapłacone

130. Kiernozek Tomasz - 10 km / M30 M
POL Szczytno Team DR

Niezapłacone

131. Klasa Łukasz 40 42.195 km / M30 POL Gdańsk

Zapłacone

132. Kliś Maciej 276 10 km / M40 POL Warszawa Dead on Arrival

Zapłacone

133. Kliś Mateusz 277 10 km / M18 POL Warszawa Dead on Arrival

Zapłacone

134. Kłosowski Karol 41 42.195 km / M30 POL Modlnica Los Trepos Companieros

Zapłacone

135. Knap Grzegorz 42 42.195 km / M30 POL Chełm

Zapłacone

136. Kobus Dorota 278 10 km / K40 POL Ostrołęka BBL Ostrołęka

Zapłacone

137. Kobyliński Rafał - 10 km / M30 M
POL Ełk

Niezapłacone

138. Kocisz Kamil 43 42.195 km / M40 M
POL Giżycko BBL GIŻYCKO

Zapłacone

139. Koćwin Artur 279 10 km / M50 POL Ruciane-Nida

Zapłacone

140. Koczaj Anna 44 42.195 km / K40 POL Szeroki Bór Piski

Zapłacone

141. Koczkodon Julita 280 10 km / K30 M
POL Cierzpięty

Zapłacone

142. Kołodziejski Krystian 45 42.195 km / M30 M
POL Olsztyn

Zapłacone

143. Kołtysz Roman 46 42.195 km / M30 POL Myszków

Zapłacone

144. Kopeć Krzysztof 281 10 km / M50 M
POL Warszawa KK

Zapłacone

145. Kopeć Łukasz 282 10 km / M18 M
POL Warszawa KK

Zapłacone

146. Koralewska Irena 283 10 km / K50 POL Sadlinki Traktor Team Gmina Kwidzyn

Zapłacone

147. Uczestnik anonimowy - 42.195 km / M40 POL Biłgoraj BUT Biłgoraj Ultra Trail

Niezapłacone

148. Korzep-Czekalska Dorota 284 10 km / K40 POL Białobiel Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Zapłacone

149. Kosiński Marcin 47 42.195 km / M30 POL Kolno Petunie

Zapłacone

150. Kostrubiec Joanna 285 10 km / K30 M
POL Warszawa

Zapłacone

151. Kosz Beata 286 10 km / K30 POL Kętrzyn

Zapłacone

152. Kosztyła Paulina - 10 km / K40 POL Smardowskie Olendry

Niezapłacone

153. Kosztyła Tomasz - 10 km / M40 POL Smardowskie Olendry

Niezapłacone

154. Koszyk Katarzyna 287 10 km / K40 POL Tczew Biegający Tczew

Zapłacone

155. Koszyk Krzysztof 48 42.195 km / M40 POL Tczew Biegający Tczew

Zapłacone

156. Kow Anna 405 10 km / K18 POL Warszawa

Zapłacone

157. Kowalczuk Paweł 288 10 km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

158. Kowalczyk Grzegorz 289 10 km / M40 POL Warszawa Dzikie Dziki Dla Edyty

Zapłacone

159. Kowalska Karolina 290 10 km / K30 M
POL Ełk

Zapłacone

160. Kowalska-Pasieka Bożena 291 10 km / K50 POL Kwidzyn Druzyna Szpiku

Zapłacone

161. Kowalski Piotr 292 10 km / M30 POL Bartoszyce

Zapłacone

162. Kozikowski Łukasz - 42.195 km / M30 POL Piątnica Poduchowna Run Team Piątnica

Niezapłacone

163. Kraśko Piotr 293 10 km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

164. Krassowski Karl 294 10 km / M60 DEU Velbert

Zapłacone

165. Król Aneta 49 42.195 km / K30 POL Nowe Guty NAVAL POLSKA

Zapłacone

166. Kruczyński Jan 295 10 km / M30 POL Ostrołęka

Zapłacone

167. Kruczyński Janusz 50 42.195 km / M60 POL Ostrołęka

Zapłacone

168. Krupa Agnieszka 51 42.195 km / K40 POL Katowice

Zapłacone

169. Krysiak Tomasz 52 42.195 km / M30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

170. Krzysztofowicz Andrzej 296 10 km / M40 R
POL Warszawa

Zapłacone

171. Krzysztofowicz Karolina 297 10 km / K40 R
POL Warszawa

Zapłacone

172. Kudła Dominika 298 10 km / K30 POL Białystok

Zapłacone

173. Kuflowski Artur - 42.195 km / M40 POL Grójec 1.ORel

Niezapłacone

174. Kuligowska Marta 299 10 km / K30 POL ...

Zapłacone

175. Kulis Stanisław 300 10 km / M40 POL Sępopol

Zapłacone

176. Kurhanskaya Sviatlana - 10 km / K30 BLR Minsk Amatar

Niezapłacone

177. Kurowska Julita 301 10 km / K40 POL Ostrołęka

Zapłacone

178. Kuś Marcin 302 10 km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

179. Kutyła Mariusz 53 42.195 km / M30 POL Puławy

Zapłacone

180. Landgren Ewa - 10 km / K50 SWE Oslo

Niezapłacone

181. Laskowski Grzegorz 54 42.195 km / M18 M
B
POL Łomża Run Team Piątnica

Zapłacone

182. Laszczkowski Przemysław 303 10 km / M30 POL Ruciane Nida Brak

Zapłacone

183. Lebioda Elżbieta 304 10 km / K40 POL Inowrocław trendy Inowrocław

Zapłacone

184. Lebioda Oktawia 305 10 km / K18 POL Inowrocław

Zapłacone

185. Lebioda Robert 306 10 km / M40 POL Inowrocław RENEGAT INOWROCŁAW

Zapłacone

186. Leszczyńska Beata 307 10 km / K40 M
POL Warszawa Elastyczne dynamiczne

Zapłacone

187. Lewonik Małgorzata 55 42.195 km / K40 POL Białystok

Zapłacone

188. Lukasik Filip 308 10 km / M40 POL Chyliczki Biegunki Kabackie

Zapłacone

189. Łoś Rafał 56 42.195 km / M40 POL Słupsk Befitatsea

Zapłacone

190. Ługowoj Michał 309 10 km / M40 POL Piaseczno biegunki kabackie

Zapłacone

191. Łuńska Regina 310 10 km / K60 M
POL Mrągowo

Zapłacone

192. Łuński Zbigniew 57 42.195 km / M60 M
POL Mrągowo

Zapłacone

193. Machalski Mateusz 58 42.195 km / M30 POL Warszawa RESPECT WWA

Zapłacone

194. Maciuszko Wiesia - 10 km / K40 POL Białystok

Niezapłacone

195. Mączka Katarzyna 311 10 km / K40 POL Staszów

Zapłacone

196. Mączka Nikodem 312 10 km / M40 POL Staszów STARiS

Zapłacone

197. Majek Adam 313 10 km / M40 POL Chyliczki Biegunki Kabackie

Zapłacone

198. Majek Danuta 314 10 km / K40 POL Chyliczki Biegunki Kabackie

Zapłacone

199. Majek Maksymilian 315 10 km / M18 POL Chyliczki Biegunki Kabackie

Zapłacone

200. Makarska Lucyna 316 10 km / K30 POL Działdowo Eltrim Kruszywa

Zapłacone

201. Makarski Krzysztof 317 10 km / M40 POL Działdowo Eltrim Kruszywa

Zapłacone

202. Maksimowski Krzysztof 108 42.195 km / M40 M
POL Augustów POW

Zapłacone

203. Małagocka Marzenna 318 10 km / K50 R
POL Alwernia Domurat Team Krutynski Piecek

Zapłacone

204. Małkowski Maciej 319 10 km / M30 R
POL Ruciane Nida Team Kopeć

Zapłacone

205. Maszota Franciszek 59 42.195 km / M40 M
POL Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny

Zapłacone

206. Maszota Joanna 320 10 km / K40 POL Bartoszyce

Zapłacone

207. Mateńczuk Paweł 60 42.195 km / M40 M
POL Nowe Guty Naval Polska

Zapłacone

208. Merchel Mirosław 61 42.195 km / M40 POL Ostrołęka KS ARCO ŁAWY

Zapłacone

209. Merkler Wojciech 321 10 km / M40 R
POL Mragowo Domurat Team Krutynski piecek

Zapłacone

210. Michalak Magdalena - 10 km / K30 M
POL Grady

Niezapłacone

211. Michalczewska Marzena 62 42.195 km / K40 POL Łódź

Zapłacone

212. Milczarek Magdalena 63 42.195 km / K30 POL Żyrardów Drużyna Orzecha Żyrardów

Zapłacone

213. Uczestnik anonimowy 322 10 km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

214. Mirowski Jarosław 64 42.195 km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

215. Mitraszewski Jakub 65 42.195 km / M40 POL Warszawa Play

Zapłacone

216. Uczestnik anonimowy - 42.195 km / K30 M
POL Kętrzyn

Niezapłacone

217. Młynarczyk Monika 323 10 km / K30 M
POL Olszewo-Borki

Zapłacone

218. Moszczyńska Mariola 324 10 km / K40 POL Ostrołęka

Zapłacone

219. Moszczyński Maciej 325 10 km / M40 POL Ostrołęka kmperun.pl

Zapłacone

220. Mróz Marek 326 10 km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

221. Mucha Anna 327 10 km / K40 POL Otwock

Zapłacone

222. Mucha Jaroslaw 328 10 km / M50 POL Otwock

Zapłacone

223. Napiwodzki Piotr 329 10 km / M30 POL Szczytno

Zapłacone

224. Nawrozidis Sławek 330 10 km / M40 POL Legionowo

Zapłacone

225. Nejman Jakub 331 10 km / M30 POL Otwock

Zapłacone

226. Niebrzydowski Marcin 66 42.195 km / M18 M
POL Olsztyn Olsztyński Klub Kyokushin Karate

Zapłacone

227. Niemczyk Pablo 67 42.195 km / M40 POL Konstancin

Zapłacone

228. Nowak Paweł - 10 km / M40 M
POL Warszawa

Niezapłacone

229. Nowakowski Czesław - 10 km / M70 M
POL Warszawa Klub Biegacza GOCH

Niezapłacone

230. Nowokuński Sylwester 332 10 km / M40 POL Bartoszyce Karos

Zapłacone

231. Oczko Maciej 68 42.195 km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

232. Okońska Agnieszka 333 10 km / K40 POL Łomża 42Naki

Zapłacone

233. Olchowska-Nowokuńska Aleksandra 334 10 km / K30 POL Bartoszyce Karos

Zapłacone

234. Olszak Grzegorz 335 10 km / M18 POL Jozefoslaw

Zapłacone

235. Olszak Marietta 336 10 km / K40 POL Józefosław

Zapłacone

236. Uczestnik anonimowy 69 42.195 km / M40 POL Bielsk Podlaski

Zapłacone

237. Olszewski Roman - 42.195 km / M40 POL Elbląg Elbażant

Niezapłacone

238. Oniszczuk Jarosław 337 10 km / M30 POL Gdańsk

Zapłacone

239. Orzechowdka Anna 338 10 km / K30 M
POL Warszawa

Zapłacone

240. Orzechowski Michał 339 10 km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

241. Uczestnik anonimowy - 10 km / K40 POL Biskupiec

Niezapłacone

242. Owsiany Aleksander 340 10 km / M30 M
POL Gdynia

Zapłacone

243. Pacek Mateusz 341 10 km / M18 M
B
R
POL Wyłudy

Zapłacone

244. Parwicka Ania 70 42.195 km / K30 M
POL Kętrzyn CrossBoxFit Kętrzyn

Zapłacone

245. Pawłowski Remigiusz 71 42.195 km / M40 POL Skierdy

Zapłacone

246. Pejski Cezary 72 42.195 km / M60 POL Warszawa

Zapłacone

247. Piaścik Mateusz 342 10 km / M18 POL Milanówek Zosia Team

Zapłacone

248. Pieloszczyk Joanna 343 10 km / K18 POL Ruciane Nida Brak

Zapłacone

249. Piętka Marzena 406 10 km / K40 POL Nowy Dwór Mazowiecki RozbiegaMy Nowy Dwór

Zapłacone

250. Pietruszewska Katarztyna 344 10 km / K40 R
POL Warszawa ORANGE POLSKA

Zapłacone

251. Pietruszewski Bartłomiej 345 10 km / M40 R
POL Warszawa

Zapłacone

252. Pietryka Artur 346 10 km / M30 POL Warszawa Rokitnik Team

Zapłacone

253. Pilch Aleksandra 347 10 km / K18 POL Chrzanów Domurat Team Krutyński Piecek

Zapłacone

254. Piniewski Robert 348 10 km / M40 M
POL Olsztyn Pszczółkowski Team

Zapłacone

255. Piotrowicz Monika - 10 km / K30 M
POL Giżycko Biegam bo Lubię

Niezapłacone

256. Piotrowski Michał 349 10 km / M30 POL Pruszków Biegunki Kabackie

Zapłacone

257. Plata-Owsiany Joanna 350 10 km / K30 M
POL Gdynia

Zapłacone

258. Plichta Jacek 351 10 km / M30 M
POL Mrągowo

Zapłacone

259. Plichta Joanna 352 10 km / K30 M
POL Mrągowo Niedospani Team

Zapłacone

260. Płuciennik Artur 73 42.195 km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

261. Podlewski Jacek 74 42.195 km / M50 POL Warszawa Warszawa / Gałkowo

Zapłacone

262. Pogorzelski Jacek 353 10 km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

263. Polak Irena 354 10 km / K50 M
POL Biłgoraj BUD BIŁGORAJ

Zapłacone

264. Polakowska Katarzyna 355 10 km / K40 POL Sępopol

Zapłacone

265. Prokopiuk Jarosław - 42.195 km / M50 POL Gdynia PROCAR Gdynia

Niezapłacone

266. Przybyłka Dominika 356 10 km / K30 POL Gdańsk

Zapłacone

267. Puchalska-Kocisz Gabriela 357 10 km / K40 M
POL Giżycko BBL GIżYCKO

Zapłacone

268. Puchalski Robert 358 10 km / M30 POL Szczuczyn

Zapłacone

269. Puchalski Wojciech 359 10 km / M40 POL Białystok

Zapłacone

270. Pupek Aleksandra 360 10 km / K18 M
R
POL Ruciane-Nida Run Ruciane-Nida

Zapłacone

271. Pyśk Kamil 361 10 km / M30 POL Warszawa Biegusiem.pl

Zapłacone

272. Rafalski Eliasz 362 10 km / M50 POL Olsztyn Leśny Cross

Zapłacone

273. Rafalski Eliasz - 42.195 km / M50 M
POL Olsztyn Leśny Cross

Niezapłacone

274. Reptowska Barbara 75 42.195 km / K30 POL Gdańsk ElAla team

Zapłacone

275. Romański Jan 363 10 km / M40 POL Warszawa WChUWObiegówka

Zapłacone

276. Ronkiewicz Mariola 407 10 km / K50 M
B
R
POL Ruciane-Nida

Zapłacone

277. Ropiak Ryszard - 10 km / M70 POL Myszyniec KURPIE Myszyniec

Niezapłacone

278. Ropiak Ryszard - 42.195 km / M70 POL Myszyniec KURPIE Myszyniec

Niezapłacone

279. Uczestnik anonimowy - 42.195 km / M70 POL Myszyniec KURPIE Myszyniec

Niezapłacone

280. Rosa Izabela - 10 km / K30 POL Warszawa Roxy

Niezapłacone

281. Rosińska Ania - 10 km / K30 POL Ostrów Mazowiecka

Niezapłacone

282. Roślicki Jarosław - 42.195 km / M30 M
POL Ozorowice Ubezpieczenia dla Aktywnych

Niezapłacone

283. Rowicki Jarosław 76 42.195 km / M40 M
POL Morąg LEŚNY CROSS

Zapłacone

284. Różewicz Jan 364 10 km / M18 M
R
POL Ruciane-Nida RUN Ruciane-Nida

Zapłacone

285. Rubaszko Michał 77 42.195 km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

286. Rusznica Klaudia 78 42.195 km / K18 POL Ełk Patatas bravas

Zapłacone

287. Rybak Wawrzyniec 79 42.195 km / M40 POL Tczew Biegający Tczew

Zapłacone

288. Rybicki Jakub 365 10 km / M30 POL Jagatowo

Zapłacone

289. Rychlik Jakub 80 42.195 km / M40 POL Płońsk

Zapłacone

290. Rynkowska Katarzyna 366 10 km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

291. Rynkowska Magdalena 367 10 km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

292. Ryński Łukasz 81 42.195 km / M30 POL Marki SII Running Team

Zapłacone

293. S Marek 368 10 km / M50 POL Łuków Łuków

Zapłacone

294. Sadowska-Klasa Alicja 369 10 km / K30 POL Gdańsk

Zapłacone

295. Salek Radoslaw 370 10 km / M40 M
POL Warszawa

Zapłacone

296. Sanko Alex - 10 km / M30 BLR Minsk Amatar

Niezapłacone

297. Sawicki Adam 371 10 km / M40 POL Konstancin-Jeziorna

Zapłacone

298. Sendrowski Dariusz - 10 km / M40 POL Olsztyn

Niezapłacone

299. Siejka Małgorzata 372 10 km / K30 POL Morąg Leśny Cross

Zapłacone

300. Siepioła Cezary 82 42.195 km / M40 POL Morąg Leśny Cross

Zapłacone

301. Skoczyński Tomasz 373 10 km / M40 POL Inowrocław Sam Radę Dam

Zapłacone

302. Skomorowska-Frankowska Iga - 10 km / K18 M
POL Łuków

Niezapłacone

303. Śliwińska Ewelina 374 10 km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

304. Śliwińska Katarzyna 83 42.195 km / K40 POL Gdynia KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej

Zapłacone

305. Śliwiński Paweł 375 10 km / M18 M
POL Bartoszyce Drużyna Wilka

Zapłacone

306. Śliwowski Marcin 376 10 km / M40 POL Zielonka Stare Wilki

Zapłacone

307. Śluzek Mirosław 84 42.195 km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

308. Śmiałek Jacek 377 10 km / M50 M
POL Kraków Boleń

Zapłacone

309. Soborski Grzegorz 85 42.195 km / M30 M
POL Wegorzewo 11 Mazurski Pułk Artylerii

Zapłacone

310. Sójka Paweł 86 42.195 km / M60 POL Warszawa

Zapłacone

311. Soliwoda Jacek 378 10 km / M40 M
POL Kętrzyn 15 Giżycka Brygada Zmechanizowanych

Zapłacone

312. Sowa Iwona 87 42.195 km / K30 POL Gołdap Pepperteam

Zapłacone

313. Sowa Kamil 379 10 km / M30 M
POL Olecko

Zapłacone

314. Stachyra Alfred - 10 km / M70 R
POL Bytów GBY 1943

Niezapłacone

315. Stankiewicz Wiktor 88 42.195 km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

316. Stankiewicz Wiktor - 42.195 km / M18 POL Warszawa

Niezapłacone

317. Stec Agnieszka 89 42.195 km / K30 POL Buczkowice

Zapłacone

318. Stec Marcin 90 42.195 km / M40 POL Buczkowice

Zapłacone

319. Stępień Karolina 380 10 km / K30 M
POL Warszawa

Zapłacone

320. Stolarczuk Anna 381 10 km / K50 POL Łuków

Zapłacone

321. Stolarczyk Joanna 382 10 km / K40 POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię

Zapłacone

322. Stolarczyk Leszek 383 10 km / M40 POL Ostroleka Biegam Bo Lubie Ostroleka

Zapłacone

323. Stolarczyk Tomasz 384 10 km / M40 POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Zapłacone

324. Stramska Beata - 10 km / K30 M
POL Gdańsk

Niezapłacone

325. Uczestnik anonimowy 385 10 km / M30 RUS Gusiew

Zapłacone

326. Uczestnik anonimowy - 42.195 km / M40 RUS Gusew Żuk-biegacz Gusev Gumbinnen

Niezapłacone

327. Uczestnik anonimowy - 42.195 km / M40 RUS Gusiew Żuk-biegacz Gusev Gumbinnen

Niezapłacone

328. Sulewska Kasia 386 10 km / K40 POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Zapłacone

329. Sulewski Maciej 387 10 km / M40 POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Zapłacone

330. Szabelski Maciek 388 10 km / M30 POL Piecki

Zapłacone

331. Szczepkowski Bartłomiej 91 42.195 km / M30 POL Warszawa Santander Running Team

Zapłacone

332. Szewczak Jacek 92 42.195 km / M30 POL Grudziądz Cslog

Zapłacone

333. Szpinda Sebastian - 42.195 km / M40 POL Biłgoraj BUT Biłgoraj Ultra Trail

Niezapłacone

334. Szulborski Dariusz 93 42.195 km / M50 POL Płock TKKF Płock

Zapłacone

335. Szumski Maciej 389 10 km / M50 POL Łomża 42Naki

Zapłacone

336. Szydłowska Dorota 390 10 km / K30 POL Torun

Zapłacone

337. Tkaczyk Mikołaj 391 10 km / M30 R
POL Ruciane-Nida

Zapłacone

338. Tomaszewski Jacek 94 42.195 km / M50 POL Łomża Nocna Straż

Zapłacone

339. Tombacher Krzysztof - 10 km / M30 M
POL Ełk MIRAZ RACE TEAM

Niezapłacone

340. Truchan Wiesław - 10 km / M60 POL Żytkiejmy Płomyk-Żytkiejmy

Niezapłacone

341. Wardaszka Andrzej - 10 km / M40 POL Ostrów Mazowiecka PREFBET SNIADOWO ŁOMŻA

Niezapłacone

342. Warpechowski Paweł 95 42.195 km / M50 POL Siemiatycze

Zapłacone

343. Waszkowski Jakub 96 42.195 km / M30 POL Warszawa KW Warszawa

Zapłacone

344. Wawrzyniak Michał - 42.195 km / M40 M
POL Sopot Małpy Brodwino

Niezapłacone

345. Ważyński Łukasz 97 42.195 km / M30 POL Łomianki

Zapłacone

346. Wdowiak Wojciech 98 42.195 km / M40 M
POL Olsztyn

Zapłacone

347. Wencel Wiktor 392 10 km / M30 POL Adamówek

Zapłacone

348. Widłak Janusz 99 42.195 km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

349. Wiśniewska Kate - 10 km / K40 POL Warszawa Indywidualistka

Niezapłacone

350. Wiśniewska Martyna - 10 km / K30 POL Warsaw adidas Runners Warsaw

Niezapłacone

351. Witkowska Agnieszka 393 10 km / K40 M
POL Kętrzyn

Zapłacone

352. Wobolewicz Wojciech 394 10 km / M50 POL Olsztyn Team Kopeć

Zapłacone

353. Wojciechowski Marcin 100 42.195 km / M40 POL Gdańsk

Zapłacone

354. Wojciechowski Tomasz 101 42.195 km / M30 POL Halinów

Zapłacone

355. Uczestnik anonimowy 395 10 km / M50 POL Warszawa Warszawiaky

Zapłacone

356. Wojda Dariusz 396 10 km / M40 POL Józefów Dzikie Dziki dla Edyty

Zapłacone

357. Wojtas Jacek 102 42.195 km / M40 M
POL Warszawa Zerwany Kask

Zapłacone

358. Wolski Krzysztof 103 42.195 km / M30 POL Gałków Mały Krzysztof Wolski Sport Triathlon

Zapłacone

359. Wolski Marek 397 10 km / M60 POL Łódź Krzysztof Wolski Sport Triathlon

Zapłacone

360. Wołyniec Emilia - 10 km / K30 M
POL Gołdap TRISWIMRUN

Niezapłacone

361. Wosk Jacek 398 10 km / M50 POL Ryki Lost In Sport/B S W/Potrenujemy

Zapłacone

362. Woźniak Marcin 399 10 km / M30 POL Łódź

Zapłacone

363. Wykowska Aneta 400 10 km / K40 M
R
POL Ruciane-Nida RUN Ruciane-Nida

Zapłacone

364. Wysocka-Ługowoj Dorota 401 10 km / K40 POL Warsaw biegunki kabackie

Zapłacone

365. Zabost Anna 402 10 km / K30 POL Warszawa Dam Radę

Zapłacone

366. Załęcki Michał - 10 km / M30 POL Warszawa Lotos Running Team

Niezapłacone

367. Zapolska-Budnicka Joanna - 10 km / K30 M
POL Warszawa

Niezapłacone

368. Zaręba Agnieszka 104 42.195 km / K40 POL Mysłowice

Zapłacone

369. Zdunek Mariusz - 10 km / M30 POL Warszawa ROXY

Niezapłacone

370. Żebrowski Jacek 403 10 km / M30 POL Kierźliny

Zapłacone

371. Zgiet Radek 105 42.195 km / M50 POL Czartajew Czart Czartajew

Zapłacone

372. Zielińska Monika 106 42.195 km / K30 POL Juchnowiec Dolny Drużyna Konopielki

Zapłacone

373. Zielony Ireneusz 107 42.195 km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU