Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Kościelna 8, Człuchów, Polska
01.03.2020

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Bartosz 65 D10 / M30-39 NZZC
POL Człuchów Sportowy Człuchów BiałaSquad

Zapłacone

2. Andrzejewska Zuzanna 228 D1963 / K POL Człuchów Żółwie Człuchów

Zapłacone

3. Barton Krystyna - D10 / K60-69 POL Przechlewo Przechlewo

Zapłacone

4. Buczko Bartosz 21 D10 / M16-29 NZZC
POL Człuchów Cmkl Człuchów

Zapłacone

5. Bzowski Krzysztof 4 D10 / M30-39 NZZC
POL Człuchów Sportowy Człuchów by_wzw

Zapłacone

6. Chałupczak Filip 238 D1963 / M POL Kujanki UKS Wiking Rychnowy

Zapłacone

7. Chlasta Rafał 95 D10 / M40-49 POL Chojnice TriTur Chojnice

Zapłacone

8. Chlastacz Jagoda 23 D10 / K30-39 NZZC
POL Człuchów

Zapłacone

9. Chmielewska Elżbieta 42 D10 / K50-59 POL Konarzyny

Zapłacone

10. Chmielewski Mariusz 43 D10 / M50-59 POL Konarzyny

Zapłacone

11. Ćwiek Sławomir 56 D10 / M40-49 POL Sępólno Krajeńskie Wysadzeni z fotela

Zapłacone

12. Czapiewski Łukasz 44 D10 / M40-49 POL Chojnice

Zapłacone

13. Czubkowski Sebastian 66 D10 / M30-39 POL Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie

Zapłacone

14. Danielska Monika 58 D10 / K40-49 POL Charzykowy Tripaka Przechlewo

Zapłacone

15. Dorszyński Grzegorz 90 D10 / M30-39 NZZC
POL Człuchów UKS Wiking Rychnowy

Zapłacone

16. Drost Dariusz 223 D1963 / M POL Opole Odra

Zapłacone

17. Drost Szymon 224 D1963 / M POL Opole Gwardia

Zapłacone

18. Erdmańczyk Andrzej 17 D10 / M50-59 POL Brusy KARATE KYOKUSHIN

Zapłacone

19. Fankidejski Piotr 40 D10 / M30-39 POL Markocin UKS Włóczykij

Zapłacone

20. Fąs Bartosz 86 D10 / M30-39 POL Łobżenica LZS Jedność Łobżenica

Zapłacone

21. Frieske Ania 235 D1963 / K POL Debrzno Wieś UKS Wiking Rychnowy

Zapłacone

22. Garapuczyk Agnieszka 18 D10 / K40-49 POL Konarzyny

Zapłacone

23. Gasperowicz Magdalena 27 D10 / K30-39 POL Zielona Huta

Zapłacone

24. Gołębiewski Tomasz 92 D10 / M16-29 NZZC
POL Człuchów UKS Wiking Rychnowy

Zapłacone

25. Idzi Mateusz 225 D1963 / M POL Prudnik

Zapłacone

26. Janik Andrzej 99 D10 / M30-39 POL Chojnice Komputronik Chojnice

Zapłacone

27. Janke Damian 67 D10 / M30-39 POL Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie

Zapłacone

28. Jaruga Małgorzata 29 D10 / K30-39 POL Czarne

Zapłacone

29. Jaruga Rafał 28 D10 / M30-39 POL Czluchow

Zapłacone

30. Jasieniecki Robert 22 D10 / M40-49 NZZC
POL Człuchów

Zapłacone

31. Kabat Kuba 79 D10 / M16-29 POL Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie

Zapłacone

32. Kaczmarek Łukasz 53 D10 / M30-39 POL Człuchów

Zapłacone

33. Kaczmarski Dariusz 15 D10 / M50-59 POL Człuchów Tripaka Przechlewo

Zapłacone

34. Kaczor Agnieszka 226 D10 / K30-39 POL Debrzbo UKS Wiking Rychnowy

Zapłacone

35. Kannenberg Maciej 70 D10 / M16-29 POL Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie

Zapłacone

36. Klatecki Adam 59 D10 / M30-39 POL Pruszcz

Zapłacone

37. Knut Damian 82 D10 / M40-49 POL Człuchów

Zapłacone

38. Korba Agata 239 D1963 / K POL Kujanki UKS Wiking Rychnowy

Zapłacone

39. Kosiarkiewicz Krzysztof 93 D10 / M40-49 NZZC
POL Nowe Gronowo UKS Wiking Rychnowy

Zapłacone

40. Kosiarkiewicz Martyna 234 D1963 / K POL Nowe Gronowo UKS Wiking Rychnowy

Zapłacone

41. Kosiński Jakub 89 D10 / M16-29 NZZC
POL Słupsk Sportowy Człuchów

Zapłacone

42. Kosiński Maciej 20 D10 / M16-29 NZZC
POL Człuchów Sportowy Człuchów

Zapłacone

43. Kowalczyk Małgorzata 55 D10 / K40-49 NZZC
POL Człuchów

Zapłacone

44. Kowalski Jarosław 88 D10 / M30-39 NZZC
POL Człuchów Biotoom Człuchów

Zapłacone

45. Koziej Leszek 84 D10 / M30-39 NZZC
POL Biskupnica Kultywator Pedziszewo

Zapłacone

46. Krauze Damian 222 D1963 / M POL Człuchów

Zapłacone

47. Król Michał 35 D10 / M30-39 POL Przechlewo Tripaka Przechlewo

Zapłacone

48. Krotla Bartłomiej 60 D10 / M16-29 NZZC
POL Człuchów KLDZ TEAM

Zapłacone

49. Krygowski Tomasz 54 D10 / M40-49 POL Tuchola

Zapłacone

50. Kryzel Tomasz 10 D10 / M16-29 NZZC
POL Człuchów UKS Wiking Rychnowy

Zapłacone

51. Kula Katarzyna 85 D10 / K40-49 POL Chojnice Totalnie Biegnięci

Zapłacone

52. Kutek Marta 11 D10 / K16-29 NZZC
POL Nowe Gronowo

Zapłacone

53. Kwiatkowski Romulad 2 D10 / M30-39 NZZC
POL Człuchów Jezus Chrystus Królem Polski

Zapłacone

54. Lenio Beata 98 D10 / K50-59 POL Człuchów

Zapłacone

55. Lesyk Rafał 31 D10 / M30-39 POL Szczecinek Team Biegowy Szczecinek

Zapłacone

56. Lewandowski Remigiusz 80 D10 / M60-69 POL Złotów KLUB BIEGOW TSK Orzeł Osiek

Zapłacone

57. Lewińska Iwona 6 D10 / K40-49 POL Człuchów

Zapłacone

58. Lewinski Konrad 242 D1963 / M POL Człuchów UKS Wiking Rychnowy

Zapłacone

59. Lubowiecka Elżbieta 68 D10 / K30-39 POL Sępólno Krajeńskie

Zapłacone

60. Lubowiecki Paweł 78 D10 / M16-29 POL Złocieniec

Zapłacone

61. Łangowski Mateusz 87 D10 / M16-29 POL Chojnice Aktywni Borowiacy Czersk

Zapłacone

62. Ławecki Darek 96 D10 / M40-49 NZZC
POL Człuchów Tripaka CZŁUCHÓW

Zapłacone

63. Majewski Paweł 97 D10 / M30-39 POL Lębork Farm Frites Poland

Zapłacone

64. Marczewska Małgorzata 45 D10 / K40-49 NZZC
POL Człuchów JW 3775

Zapłacone

65. Markiewicz Paulina 233 D1963 / K POL Nowe Gronowo UKS Wiking Rychnowy

Zapłacone

66. Markowska Karolina 5 D10 / K30-39 POL Człuchów Żółwie Człuchów

Zapłacone

67. Maszczak Paweł 77 D10 / M30-39 NZZC
POL Człuchów

Zapłacone

68. Matczak Monika 9 D10 / K40-49 NZZC
POL Stare Gronowo Żółwie Człuchów

Zapłacone

69. Melnyk Emilian 229 D1963 / M POL Człuchów ŻÓŁWIE Człuchów

Zapłacone

70. Melnyk Piotr 7 D10 / M40-49 NZZC
POL Człuchów ŻÓŁWIE Człuchów

Zapłacone

71. Mielczarek Agnieszka 16 D10 / K30-39 NZZC
POL Człuchów

Zapłacone

72. Miszewski Krzysztof 47 D10 / M40-49 POL Chojnice

Zapłacone

73. Modrzejewski Mateusz 14 D10 / M16-29 POL Debrzno Kopeć Team

Zapłacone

74. Modrzejewski Wojciech 46 D10 / M40-49 POL Chojnice Lichnowy WT CHOJNICE

Zapłacone

75. Mól Rafał 94 D10 / M40-49 POL Chojnice KARAT

Zapłacone

76. Niedziałek Adrian 232 D1963 / M POL Kujanki UKS Wiking Rychnowy

Zapłacone

77. Niemczewska Angelika 62 D10 / K40-49 POL Łobżenica LZS Jedność Łobżenica

Zapłacone

78. Olearczyk Arkadiusz 33 D10 / M40-49 POL Bobolice Bobolickie Bractwo Biegowe

Zapłacone

79. Orlikowska Dorota 221 D1963 / K POL Człuchów

Zapłacone

80. Osiowy Aneta 227 D1963 / K POL Człuchów

Zapłacone

81. Paliga Antoni 64 D10 / M50-59 POL Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie

Zapłacone

82. Paliga Mateusz 63 D10 / M16-29 POL Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie

Zapłacone

83. Pałosz Andrzej 8 D10 / M40-49 NZZC
POL Człuchów

Zapłacone

84. Patz Aneta 71 D10 / K40-49 POL Chojnice

Zapłacone

85. Pawłowska Marlena 61 D10 / K40-49 NZZC
POL Człuchów Człuchów

Zapłacone

86. Piekarzewicz Tomasz 32 D10 / M50-59 POL Bobolice Bobolickie Bractwo Biegowe

Zapłacone

87. Płóciennik Łukasz 24 D10 / M30-39 NZZC
POL Człuchów

Zapłacone

88. Płościńska Maja 240 D1963 / K POL Kujanki UKS Wiking Rychnowy

Zapłacone

89. Pokojski Łukasz 52 D10 / M30-39 POL Rumia

Zapłacone

90. Pokojski Sebastian 50 D10 / M16-29 POL Rumia

Zapłacone

91. Prądzińska Amelia 241 D1963 / K POL Wierzchowo UKS Wiking Rychnowy

Zapłacone

92. Prądzyński Mariusz 39 D10 / M30-39 POL Lipienice FunRun

Zapłacone

93. Rudnik Jerzy 48 D10 / M60-69 POL Chojnice Florianchojnice

Zapłacone

94. Rużyło Szymon 13 D10 / M16-29 NZZC
POL Człuchów

Zapłacone

95. Rybacki Dawid 49 D10 / M30-39 POL Koszalin

Zapłacone

96. Rydygier Robert 76 D10 / M40-49 POL Chojnice Chojnice

Zapłacone

97. Seliga Piotr 34 D10 / M40-49 POL Mirosławiec SuSeł

Zapłacone

98. Skwierawski Wiesław 74 D10 / M50-59 POL Ostrowite Florian Chojnice

Zapłacone

99. Sobczak Wojciech 1 D10 / M50-59 POL Chojnice Florian Chojnice

Zapłacone

100. Sójka Klaudia 230 D1963 / K POL Mosiny UKS Wiking Rychnowy

Zapłacone

101. Sprenger Daniel 19 D10 / M16-29 NZZC
POL Piaskowo Cmkl Człuchów

Zapłacone

102. Stryszyk Marek 81 D10 / M30-39 POL Kamień Krajeński

Zapłacone

103. Trusiuk Tomasz 83 D10 / M40-49 POL Lębork FFP Lębork

Zapłacone

104. Turzyńska Daria 244 D1963 / K POL Rychnowy UKS Wiking Rychnowy

Zapłacone

105. Turzyńska Joanna 237 D1963 / K POL Rychnowy UKS Wiking Rychnowy

Zapłacone

106. Turzyńska Justyna 243 D1963 / K POL Rychnowy UKS Wiking Rychnowy

Zapłacone

107. Turzyńska Kamila 236 D1963 / K POL Rychnowy UKS Wiking Rychnowy

Zapłacone

108. Tybuś Łukasz 26 D10 / M30-39 POL Starogard Gdański

Zapłacone

109. Tybuś Wojciech 25 D10 / M30-39 POL Starogard Gdański

Zapłacone

110. Wanat Wojciech 30 D10 / M16-29 NZZC
POL Wałcz

Zapłacone

111. We Mariusz 3 D10 / M30-39 POL Debrzno Kopeć Team

Zapłacone

112. Werner Krzysztof 12 D10 / M40-49 POL Chojnice Totalnie Biegnięci

Zapłacone

113. Wirkus Kacper 91 D10 / M16-29 POL Bukowo UKS Wiking Rychnowy

Zapłacone

114. Wirkus Waldemar 38 D10 / M50-59 POL Charzykowy FunRun

Zapłacone

115. Wiśniewska Oliwia 75 D10 / K16-29 NZZC
POL Człuchów

Zapłacone

116. Wójcik Wiesław 69 D10 / M40-49 NZZC
POL Człuchów

Zapłacone

117. Wojtas Stefan 36 D10 / M40-49 NZZC
POL Człuchów Tripaka Przechlewo

Zapłacone

118. Wroblewski Jerzy 51 D10 / M60-69 POL Szczecinek Parkrun Szczecinek

Zapłacone

119. Zakościelny Krzysztof 41 D10 / M50-59 POL Więcbork Wkkw Więcbork

Zapłacone

120. Zakrzewska Sara 231 D1963 / K POL Bukowo UKS Wiking Rychnowy

Zapłacone

121. Zawadzka Barbara 72 D10 / K50-59 POL Piaskowo Visus

Zapłacone

122. Zawadzki Rafał 73 D10 / M50-59 POL Piaskowo Visus

Zapłacone

123. Zielnik Daniel 37 D10 / M40-49 NZZC
POL Człuchów

Zapłacone

124. Zmija Dariusz 57 D10 / M40-49 POL Charzykowy Tripaka Przechlewo

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU