Solid Run Przyłęk

Przyłęk ul. Leśna 39 64-300 Nowy Tomyśl
22.06.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Andrzejczak Anna - 10 km P1 / K31 POL Nowy Tomyśl NKB Chyży Nowy Tomyśl

Zapłacone

2. Andrzejczak Łukasz - 10 km P2 / M31 POL Nowy Tomyśl NKB Chyży Nowy Tomyśl

Zapłacone

3. Andrzejczak Mateusz - D / M1 POL Nowy Tomyśl NKB Chyży Nowy Tomyśl

Zapłacone

4. Andrzejczak Natalia - D / K5 POL Nowy Tomyśl NKB Chyży Nowy Tomyśl

Zapłacone

5. Anioła Eliza - D / K0 POLSKA Leszno

Niezapłacone

6. Anioła Ludwik - D / M5 POL Leszno

Niezapłacone

7. Uczestnik anonimowy - 10 km P2 / K31 POL Nowy Tomyśl NKB Chyży Nowy Tomyśl

Niezapłacone

8. Bilski Piotr - 10 km P2 / M21 POL Rostarzewo

Niezapłacone

9. Błażejczak Tomasz - 10 km P2 / M31 POL Leszno

Zapłacone

10. Bogucka Barbara - 10 km P1 / K41 POL Rakoniewice Skate2City

Zapłacone

11. Bończek Michał - 10 km P1 / M41 POL Leszno

Zapłacone

12. Bończek Michał - D / M5 POL Leszno Przedszkole nr 3 Leszno

Zapłacone

13. Bończek Tosia - D / K8 POL Leszno SP 9 Leszno

Zapłacone

14. Borowska Patrycja - 10 km P1 / K21 POL Gronówko

Niezapłacone

15. Bortkiewicz Monika - 10 km P1 / K41 POL Lubin KGHM ZG RUN

Zapłacone

16. Cebernik Maria - 10 km P1 / K31 POL Lwówek Phoenix Contact Wielkopolska

Zapłacone

17. Chwirot Kazimierz - 10 km P2 / M41 POL Lwówek KMT LWÓWEK

Zapłacone

18. Cieślewicz-Galas Katarzyna - 10 km P1 / K31 POL Poznań

Zapłacone

19. Czekała Magdalena - 10 km P1 / K41 POL Leszno

Zapłacone

20. Czeszak Maja - D / K5 POL Kościan

Zapłacone

21. Dokowicz Jarek - 10 km P1 / M41 POL Cicha Góra86A TEAM BEROTU

Zapłacone

22. Dolata Adam - D / M5 POL Chwałkowo

Niezapłacone

23. Dymitrowski Iwo - D / M5 POL Wolsztyn IDMAR RACING TEAM TRIATHLON DIVISION

Zapłacone

24. Fabian Paweł - 10 km P2 / M41 POL Nowy Tomyśl

Zapłacone

25. Galas-Kaczmarek Patrycja - 10 km P2 / K31 POL Cicha Góra

Zapłacone

26. Giel Jarosław - 10 km P1 / M31 POL Nowy Tomyśl NKB Chyży Nowy Tomyśl

Zapłacone

27. Górczyński Rafał - 10 km P2 / M41 POL Przyłęk

Zapłacone

28. Uczestnik anonimowy - 10 km P1 / M21 POL Radwanice AO Team

Niezapłacone

29. Haliniak Marek - 10 km P1 / M41 POL Nowy Tomyśl NKB Chyży Nowy Tomyśl

Niezapłacone

30. Hauser-Giers Monika - 10 km P1 / K31 POL Nowy Lubosz Kościan Team

Zapłacone

31. Intek Przemek - 10 km P2 / M31 POL Nowy Tomyśl

Zapłacone

32. Jankiewicz Ksawery - D / M8 POL Nowy Tomyśl

Zapłacone

33. Jankiewicz Monika Dolecka - 10 km P1 / K31 POL Nowy Tomyśl

Zapłacone

34. Jankowska Janina - D / K5 POL Nowy Tomyśl

Zapłacone

35. Jankowski Grzegorz - D / M8 POL Nowy Tomyśl NTonBIKE

Zapłacone

36. Jarożek Milena - 10 km P1 / K21 POL Leszno

Zapłacone

37. Jędrzejczak Amelia - D / K8 POL Leszno

Niezapłacone

38. Jędrzejczak Renata - 10 km P1 / K31 POL Rakoniewice

Zapłacone

39. Kaczmarek Dominik - 10 km P1 / M31 POL Poznań

Niezapłacone

40. Kaczmarek Maciej - 10 km P2 / M21 POL Nowy Tomyśl TEAM BEROTU

Zapłacone

41. Kandulski Robert - 10 km P2 / M41 POL Nowy Tomyśl Jednoosobowy Klub Brodatych Informatyków Harleyowców :)

Zapłacone

42. Kańduła Damian - 10 km P1 / M41 POL Nowy Tomyśl Phoenix Contact

Zapłacone

43. Kasperczak Anna - 10 km P2 / K31 POL Przyłęk NTonBIKE

Zapłacone

44. Kaźmierczak Mikołaj - 10 km P2 / M21 POL Leszno

Zapłacone

45. Kazubski Łukasz - 10 km P2 / M41 POL Rakoniewice

Zapłacone

46. Kierzek Grzegorz - 10 km P2 / M31 POL Przybyszewo jw1517

Zapłacone

47. Uczestnik anonimowy - 10 km P1 / K31 POL Przyłęk

Zapłacone

48. Konieczny Piotr - 10 km P2 / M31 POL Nowy Tomyśl NKB Chyży Nowy Tomyśl

Niezapłacone

49. Końka Magdalena - 10 km P1 / K31 POL Cicha Góra TEAM BEROTU

Zapłacone

50. Końka Tomasz - 10 km P1 / M31 POL Cicha Góra TEAM BEROTU

Zapłacone

51. Koprucka Dominika - D / K8 POL Zdrój

Zapłacone

52. Kramska Justyna - 10 km P1 / K21 POL Stara Tuchorza Phoenix Contact Wielkpolska

Zapłacone

53. Kubiak Ewa - 10 km P1 / K31 POL Lipno

Zapłacone

54. Kubiak Julia - D / K8 POL Lipno

Zapłacone

55. Kurzyński Piotr - 10 km P1 / M31 POL Zbąszynek TEAM BEROTU

Zapłacone

56. Lasik Natalia - D / K11 POL Lipno

Niezapłacone

57. Lasik Przemek - D / M8 POL Lipno

Niezapłacone

58. Lisek Janusz - 10 km P1 / M31 POL Nowy Tomyśl TEAM BEROTU

Zapłacone

59. Lisek Oskar - D / M8 POL Nowy Tomyśl TEAM BEROTU

Zapłacone

60. Łopata Krzysztof - 10 km P1 / M41 POL Przyłęk

Zapłacone

61. Łuczak Zbyszek - 10 km P2 / M41 POL Nowy Tomyśl Nowotomyska Akademia Biegania

Zapłacone

62. Maciejewski Hubert - 10 km P2 / M31 POL Nowy Tomyśl TEAM BEROTU

Niezapłacone

63. Maćkowiak Paulina - 10 km P1 / K31 POL Polkowice KGHM ZG RUN

Zapłacone

64. Majchrzak Piotr - 10 km P2 / M41 POL Gniezno

Niezapłacone

65. Michalska Karolina - D / K5 POL Kościan Kościan Team

Zapłacone

66. Michalski Michał - 10 km P1 / M31 POL Kościan Kościan Team

Zapłacone

67. Michałowicz Jakub - 10 km P2 / M31 POL Nowy Tomyśl Bech Packaging Team

Zapłacone

68. Mikołajczyk Cyprian - D / M8 POL Nowy Tomyśl

Zapłacone

69. Mikołajczyk Jakub - 10 km P2 / M31 POL Nowy Tomyśl

Zapłacone

70. Mikołajczyk Kalina - D / K0 POL Nowy Tomyśl

Zapłacone

71. Miller Tomek - 10 km P1 / M41 POL Lubin KGHM ZG RUN

Zapłacone

72. Mokrzycka Emilia - 10 km P2 / K31 POL Przyłęk

Zapłacone

73. Mokrzycka Nadia - D / K11 POL Nowy Tomyśl

Zapłacone

74. Mokrzycka Sasha - D / K8 POL Przyłęk

Zapłacone

75. Nowak Krystian - 10 km P1 / M21 POL Kuślin NKB Chyży Nowy Tomyśl

Zapłacone

76. Nyga Emilia - 10 km P1 / K21 POL Sątopy TEAM BEROTU

Zapłacone

77. Ososiński Dominik - 10 km P1 / M21 POL Belęcin Team Phoenix

Zapłacone

78. Pawłowska Wiktoria - D / K11 POL Śrem

Niezapłacone

79. Pazoła Jarosław - 10 km P2 / M41 POL Śrem PGO BIEGA

Zapłacone

80. Perz Szymon - 10 km P2 / M31 POL Grodzisk Wielkopolski PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA

Zapłacone

81. Pilarczyk Paweł - 10 km P1 / M31 POL Przyłęk

Zapłacone

82. Prętki Aleksander - D / M8 POL Zbąszyń

Zapłacone

83. Prętki Szymon - D / M5 POL Zbąszyń

Zapłacone

84. Przybyła Jurek - 10 km P2 / M31 POL Rostarzewo

Zapłacone

85. Pukacki Jarosław - 10 km P1 / M41 POL Przyłęk

Zapłacone

86. Pukacki Marcin - 10 km P1 / M16 POL Przyłęk

Zapłacone

87. Rabiega Joachim - D / M8 POL Leszno Lucky Luky

Zapłacone

88. Rabiega Monika - 10 km P1 / K31 POL Leszno Lucky Luky

Zapłacone

89. Rabiega Szczepan - 10 km P1 / M41 POL Leszno Lucky Luky

Zapłacone

90. Rączka Jakub - D / M5 POL Leszno

Zapłacone

91. Rączka Zuzanna - D / K5 POL Leszno

Zapłacone

92. Ranecki Alex - D / M8 POL Opalenica Phoenix Contact Wielkopolska

Zapłacone

93. Ranecki Piotr - 10 km P2 / M31 POL Opalenica Phoenix Contact Wielkopolska

Zapłacone

94. Sieroń Kamil - 10 km P1 / M21 POL Nowy Tomyśl Team Berotu

Zapłacone

95. Skrzypińska Agnieszka - 10 km P2 / K31 POL Leszno

Zapłacone

96. Skrzypiński Arkadiusz - 10 km P2 / M41 POL Leszno Psi Patrol

Zapłacone

97. Skrzypiński Maksymilian - D / M1 POL Leszno

Zapłacone

98. Skrzypiński Mikołaj - D / M5 POL Leszno

Zapłacone

99. Skrzypinski Rafał - 10 km P2 / M21 POL Rostarzewo

Zapłacone

100. Smogur Damian - 10 km P2 / M31 POL Oborniki 6-pak Poznań

Zapłacone

101. Spychała Łukasz - 10 km P1 / M31 POL Glinno TEAM BEROTU

Zapłacone

102. Stachowiak Tomek - 10 km P1 / M21 POL Nowy Tomyśl Pxcw

Zapłacone

103. Starzak Arkadiusz - 10 km P2 / M31 POL Pniewy Aktywnie w Pniewach

Zapłacone

104. Szadach Aldona - 10 km P1 / K41 POL Ptaszkowo

Zapłacone

105. Szofer Adam - 10 km P1 / M31 POL Satopy Nkb Chyzy Nowy Tomysl

Zapłacone

106. Szofer Wojciech - D / M1 POL Satopy

Zapłacone

107. Uczestnik anonimowy - D / M8 POL Nowy Tomyśl

Niezapłacone

108. Uczestnik anonimowy - D / K5 POL Nowy Tomyśl

Niezapłacone

109. Teleszyńska Agata - 10 km P2 / K41 POL Przyłęk

Niezapłacone

110. Teleszyński Rafał - 10 km P2 / M41 POL Przyłęk

Zapłacone

111. Uczestnik anonimowy - 10 km P1 / K31 POL Wschowa

Niezapłacone

112. Toboła Tamara - D / K5 POL Wschowa

Niezapłacone

113. Warchala Marek - 10 km P1 / M41 POL Lubin KGHM ZG RUN

Zapłacone

114. Wesoły Antoni - D / M8 POL Nowy Tomyśl

Niezapłacone

115. Wesoły Maciej - 10 km P1 / M41 POL Nowy Tomyśl

Niezapłacone

116. Wilczynski Krzysztof - 10 km P1 / M51 POL Jarocin

Zapłacone

117. Wiśniewski Piotr - D / M13 POL Zdrój

Zapłacone

118. Wittholz Filip - 10 km P1 / M41 POL Jastrzębsko Stare PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA

Zapłacone

119. Woźniczka Anna - 10 km P2 / K31 POL Pniewy Aktywnie w Pniewach

Zapłacone

120. Zerbst Sławek - 10 km P2 / M31 POL Nowy Tomyśl

Zapłacone

121. Ziemek Tomasz - 10 km P1 / M31 POL Nowy Tomyśl TEAM BEROTU

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU