Prolog Charytatywny Goń Św. Dominika

Gdańsk, Polska
03.08.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub
1. Abramik Anna - 1200 / K POL Gdańsk
2. Abramik Maria - 1200 / K POL Gdańsk
3. Abramik Stanisław - 1200 / M POL Gdańsk
4. Adamowski Andrzej - 1200 / M POL Elbląg Unicorn Team
5. Ahmed Hana - 1200 / K POL Gdynia
6. Ambroziak Adam - 1200 / M POL Kowale TakaRYBA
7. Ambroziak Sylwia - 1200 / K POL Kowale Taka RYBA
8. Anuszkiewicz Marcel - 1200 / M POL Gołdap LA OSIR Gołdap
9. Bąbel Jan - 1200 / M POL Gdańsk
10. Bąbel Sebastian - 1200 / M POL Gdańsk
11. Bąbol Justyna - 1200 / K POL Wola Moszczenicka Wkurw_team
12. Bagrowski Tomasz - 1200 / M POL Gdańsk Radość Biegania
13. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Gdańsk
14. Baj Maksymilian - 1200 / M POL Gdańsk
15. Baj Malwina - 1200 / K POL Gdańsk
16. Bąkowski Zbigniew - 1200 / M POL Gdańsk
17. Bałdowski Adrian - 1200 / M POL Morzewiec
18. Banaś Józef - 1200 / M POL Skotniki Nie należę
19. Banaś Jozef - 1200 / M POL Gdańsk
20. Banaś Klementyna - 1200 / K POL Gdańsk
21. Banaś Mateusz - 1200 / M POL Gdańsk GODBAN PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNE Mateusz Banaś
22. Banasiak Damian - 1200 / M POL Lębork KreativSport Lębork
23. Banaszkiewicz Marek - 1200 / M POL Rumia
24. Bandurski Jacek - 1200 / M POL Sopot Biegam Bo Lubię
25. Barańska Martyna - 1200 / K POL Gdańsk
26. Barcikowska Weronika - 1200 / K POL Koronowo
27. Bartula Jan - 1200 / M POL Libiąż Parkrun Chrzanów
28. Bartula Marcelina - 1200 / K POL Libiąż Parkrun Chrzanów
29. Bartula Sandra - 1200 / K POL Libiąż Parkrun Chrzanów
30. Bartula Sylwia - 1200 / K POL Libiąż Parkrun Chrzanów
31. Basińska-Ahmed Olga - 1200 / K POL Gdynia
32. Baszko Agnieszka - 1200 / K POL Słupsk Night Runners Słupsk
33. Bednarczyk Arkadiusz - 1200 / M POL Gdynia JKLA JAWOR
34. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdynia
35. Bednarska-Osuch Aneta - 1200 / K POL Gdańsk Ekonomik Nysa
36. Bednarski Łukasz - 1200 / M POL Nysa Athletics Nysa
37. Berdys Adam - 1200 / M POL Gdańsk
38. Berdys Szymon - 1200 / M POL Gdańsk
39. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Gdańsk Mario Team
40. Bernatek Anna - 1200 / K POL Ustka
41. Bernatek Damian - 1200 / M POL Wodnica
42. Bernatek Kamil - 1200 / M POL Ustka
43. Bernatek Staś - 1200 / M POL Wodnica
44. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdańsk
45. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdańsk
46. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdańsk
47. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Gdańsk
48. Bienkowski Jakub - 1200 / M POL Gdansk UKS Żabianka
49. Bienkowski Mateusz - 1200 / M POL Gdansk UKS Żabianka
50. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdańsk
51. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Gdańsk
52. Biernat Inga - 1200 / K POL Zgliniec
53. Bieszk Adam - 1200 / M POL Gdańsk
54. Bieszk Amelia - 1200 / K POL Gdańsk
55. Bieszk Ernest - 1200 / K POL Gdańsk
56. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Przetoczyno
57. Bieszke Franciszka - 1200 / M POL Gdańsk
58. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Gdańsk
59. Binkowska Katarzyna - 1200 / K POL Pszczółki
60. Bisko Karolina - 1200 / K POL Gdynia
61. Bitowski Wiktor - 1200 / M POL Gołdap LA OSIR Gołdap
62. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Gdańsk
63. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Gdańsk
64. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Gdańsk
65. Boberska Karolina - 1200 / K POL Gdańsk
66. Boberski Artur - 1200 / M POL Gdańsk
67. Boberski Bartłomiej - 1200 / M POL Gdańsk
68. Boberski Jakub - 1200 / M POL Gdańsk
69. Boberski Tomasz - 1200 / M POL Gdańsk
70. Bocian Nikodem - 1200 / M POL Gdynia Przedszkole nr 31 „Bajeczka” w Gdyni
71. Boguniewicz Julia - 1200 / K POL Szczecin
72. Boguniewicz Katarzyna - 1200 / K POL Szczecin
73. Boguniewicz Miłosz - 1200 / M POL Szczecin
74. Boguniewicz Witold - 1200 / M POL Szczecin
75. Bohdziewicz Kamila - 1200 / K POL Radom UKS HERKULES BIAŁOGARD
76. Bohdziewicz Patryk - 1200 / M POL Kołobrzeg UKS HERKULES BIALOGARD
77. Bojka Aleksandra - 1200 / K POL Barłomino
78. Bork Dorota - 1200 / K POL Gdańsk Wyspa Biega
79. Bork Henio - 1200 / M POL Gdańsk Wyspa Biega
80. Bork Leszek - 1200 / M POL Gdańsk Wyspa Biega
81. Bork Stanisław - 1200 / M POL Gdańsk Wyspa Biega
82. Borkowski Jacek - 1200 / M POL Olsztyn
83. Borkowski Michał - 1200 / M POL Olsztyn
84. Borkowski Miłosz - 1200 / M POL Olsztyn
85. Borwińska Agnieszka - 1200 / K POL Poznań
86. Borwiński Hubert - 1200 / M POL Poznań
87. Borwiński Jerzy - 1200 / M POL Poznań
88. Bramowicz Jacek - 1200 / M POL Juszkowo 1984
89. Bramowicz Maja - 1200 / K POL Juszkowo
90. Bramowicz Małgorzata - 1200 / K POL Juszkowo
91. Brocka Marta - 1200 / K POL Gdańsk
92. Brocki Łukasz - 1200 / M POL Gdańsk
93. Brodowska Aleksandra - 1200 / K POL Gdańsk
94. Bromage Eden - 1200 / M POL Banino
95. Bromage James - 1200 / M POL Banino
96. Bromage Jeff - 1200 / M POL Banino
97. Bruszewska Monika - 1200 / K POL Gdynia Ultra Żółwik
98. Brylowska-Dumańska Monika - 1200 / K POL Gdansk
99. Bujalska Paulina - 1200 / K POL Gdańsk
100. Bujalski Michał - 1200 / M POL Gdańsk
101. Bukowska Kasia - 1200 / K POL Gdańsk
102. Bukowski Mateusz - 1200 / M POL Gdańsk
103. Bunkowska Zuzanna - 1200 / K POL Gdańsk
104. Burdalska Julia - 1200 / K POL Gdańsk
105. Burdalski Maciej - 1200 / M POL Gdańsk
106. Burzyński Michał - 1200 / M POL Gdańsk
107. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Gdańsk
108. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Gdańsk
109. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdańsk Gdańsk
110. Bystrzykowski Tomasz - 1200 / M POL Gdańsk
111. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Gdynia
112. Celmer Ilona - 1200 / K POL Bolszewo
113. Celmer Mateusz - 1200 / M POL Bolszewo
114. Chałupka Miron - 1200 / M POL Radunica
115. Chałupka Oliwier - 1200 / M POL Radunica
116. Chekel Kamila - 1200 / K POL Gdansk
117. Chlad Daria - 1200 / K POL Gdansk wrzeszcz dolny
118. Chlad Dominik - 1200 / M POL Gdansk wrzeszcz dolny
119. Chlad Jaroslaw - 1200 / M POL Gdansk wrzeszcz dolny
120. Chmiel Michalina - 1200 / K POL Gołdap LA OSIR Gołdap
121. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdańsk
122. Chmielewski Sebastian - 1200 / M POL Nasielsk
123. Chojnacka Agata - 1200 / K POL Gdansk
124. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdansk
125. Chojnacka Barbara - 1200 / K POL Gdansk
126. Chojnacki Wojciech - 1200 / M POL Gdansk
127. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Tuchola
128. Chrzanowska Hanna - 1200 / K POL Gdańsk
129. Chrzanowski Maciej - 1200 / M POL Gdańsk
130. Chylińska Alicja - 1200 / K POL Korzeniewo
131. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdańsk
132. Ciborowska-Lipko Bożena - 1200 / K POL Stargard
133. Cichocki Jaroslaw - 1200 / M POL Grzmiaca UKS HERKULES BIALOGARD
134. Cierżnicki Zbigniew - 1200 / M POL Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
135. Ciesielska Amelia - 1200 / K POL Gdańsk
136. Ciesielska Iwona - 1200 / K POL Gdańsk
137. Ciesielska Oliwia - 1200 / K POL Gdańsk
138. Ciesielski Michał - 1200 / M POL Gdańsk
139. Ciesielski Piotr - 1200 / M POL Gdańsk
140. Cłapa Joanna - 1200 / K POL Gdańsk Mukowaleczni
141. Cłapa Mateusz - 1200 / M POL Gdańsk Mukowaleczni
142. Cracco Matteo - 1200 / M POL Białogard UKS HERKULES BIALOGARD
143. Cysewska Renata - 1200 / K POL Grudziądz
144. Cysewska Weronika - 1200 / K POL Grudziądz
145. Cysewski Mieczysław - 1200 / M POL Grudziądz
146. Czajkowski Mateusz - 1200 / M POL Białogard UKS HERKULES BIALOGARD
147. Czapiewski Piotr - 1200 / M POL Gdańsk
148. Czarnecka Anita - 1200 / K POL Gdańsk
149. Czechowska Magdalena - 1200 / K POL Gdansk
150. Czechowska Paulina - 1200 / K POL Gdańsk TeamDycz
151. Czechowski Dominik - 1200 / M POL Gdańsk TeamDycz
152. Czerniak Julia - 1200 / K POL Elbląg
153. Czerniak Tomasz - 1200 / M POL Elbląg
154. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Juszkowo
155. Czerwińska Julia - 1200 / K POL Gdańsk
156. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Juszkowo
157. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Juszkowo
158. Czuba Adrian - 1200 / M POL Tczew
159. Czuryło Jan - 1200 / M POL Gdańsk
160. Czuryło Krzysztof - 1200 / M POL Gdańsk
161. Dąbrowska Elżbieta - 1200 / K POL Gdańsk WolnyTeam
162. Dąbrowska Julia - 1200 / K POL Gdansk FADO
163. Dąbrowska Justyna - 1200 / K POL Grudziądz
164. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdańsk
165. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdansk FADO
166. Dąbrowski Andrzej - 1200 / M POL Gdańsk WolnyTeam
167. Dąbrowski Edmund - 1200 / M POL Grudziądz
168. Dalak-Ożóg Grażyna - 1200 / K POL Laskowice TKKF Kolejarz
169. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdańsk
170. Darecka-Marczak Izabela - 1200 / K POL Gdańsk
171. Deja Artur - 1200 / M POL Gdynia Mtm Team
172. Dekowska Agnieszka - 1200 / K POL Gdańsk
173. Dekowska Joanna - 1200 / K POL Gdańsk
174. Dekowska Zuzanna - 1200 / K POL Gdańsk KL Lechia
175. Dembiński Mateusz - 1200 / M POL Gdańsk
176. Demczuk Igor - 1200 / M POL Gdańsk
177. Demczuk Jakub - 1200 / M POL Gdańsk
178. Demczuk Karolina - 1200 / K POL Gdańsk
179. Demczuk Piotr - 1200 / M POL Gdańsk
180. Denega-Smolińska Monika - 1200 / K POL Sanok Kilometry Oddechów
181. Dmowska-Kopec Danuta - 1200 / K POL Gdańsk
182. Dobkowska Agnieszka - 1200 / K POL Wejherowo MTB-Małe Trójmiasto Biega
183. Dobkowski Kuba - 1200 / M POL Wejherowo Kuba Pędziwiatr
184. Domański Marcin - 1200 / M POL Siennica RaceFighter Gosir Dębe Wielkie
185. Domosławska Daria - 1200 / K POL Płock
186. Drabczyk Szymon - 1200 / M POL Warszawa
187. Drewa Klaudia - 1200 / K POL Tczew
188. Drezner Adam - 1200 / M POL Gdańsk
189. Drezner Jakub - 1200 / M POL Gdańsk
190. Drezner Rafał - 1200 / M POL Gdańsk
191. Drzycimski Filip - 1200 / M POL Gdańsk SP 76 Gdańsk
192. Dubowska Teresa - 1200 / K POL Gdańsk uczestnik indywidualny
193. Dumański Mikołaj - 1200 / M POL Gdansk
194. Dybińska Gabrysia - 1200 / K POL Barcza
195. Dybińska Klaudia - 1200 / K POL Barcza
196. Dybińska Urszula - 1200 / K POL Barcza
197. Dybiński Zbigniew - 1200 / M POL Barcza
198. Dydymska Agata - 1200 / K POL Rumia
199. Dydymska Monika - 1200 / K POL Rumia
200. Dydymski Krzysztof - 1200 / M POL Rumia
201. Dydyna Krzysztof - 1200 / M POL Kąty Rybackie Wojsko Polskie
202. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Gdańsk
203. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Gdańsk
204. Dywelski Mirosław - 1200 / M POL Tczew Biegajacy Tczew
205. Dziekońska Ania - 1200 / K POL Gołdap LA OSIR Gołdap
206. Dzik Cezary - 1200 / M POL Elblag
207. Dzik Ksawery - 1200 / M POL Elblag
208. Dzióbek Dominik - 1200 / M POL Gdańsk
209. Dzióbek Ewa - 1200 / K POL Gdańsk
210. Dzióbek Mateusz - 1200 / M POL Gdańsk
211. Ereciński Damian - 1200 / M POL Gdansk
212. Fierek Bożena - 1200 / K POL Czersk BBL
213. Fierek Leszek - 1200 / M POL Czersk
214. Fijałkowska Karolina - 1200 / K POL Reda
215. Fijałkowski Karol - 1200 / M POL Reda
216. Filipek Paulina - 1200 / K POL Tczew
217. Filipek Rafał - 1200 / M POL Tczew
218. Formella Feliks - 1200 / M POL Bystra
219. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Pruszcz Gdański
220. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Pruszcz Gdański
221. Fowler Ania - 1200 / K POL Banino
222. Fowler Holly - 1200 / K POL Banino
223. Fowler Joanna - 1200 / K POL Banino
224. Fułat Adam - 1200 / M POL Zielonka
225. Fułat Bartosz - 1200 / M POL Cekcyn
226. Fułat Kacper - 1200 / M POL Zielonka
227. Fułat Karol - 1200 / M POL Cekcyn Tkkf Kolejarz Bydgoszcz
228. Fułat Maciej - 1200 / M POL Zielonka
229. Fułat Małgorzata - 1200 / K POL Zielonka
230. Fułat Wiesława - 1200 / M POL Cekcyn
231. Gadomska Maria - 1200 / K POL Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
232. Gajek Bartosz - 1200 / M POL Gdańsk
233. Gajek Julia - 1200 / K POL Gdańsk
234. Gajek Katarzyna - 1200 / K POL Gdańsk
235. Gajewska-Kuna Aleksandra - 1200 / K POL Warka
236. Gałęzowski Marek - 1200 / M POL Gdańsk
237. Gałuszka Marzena - 1200 / K POL Wieliczka
238. Gałuszka Miłosz - 1200 / M POL Wieliczka
239. Garbatenko Anton - 1200 / M UKR Charkow
240. Garstkowiak-Sobieraj Anna - 1200 / K POL Gdańsk Wzorcownia Gdańsk
241. Gątarska Hanna - 1200 / K POL Gdańsk
242. Gawarecka Agnieszka - 1200 / K POL Pruszcz Gdański
243. Gawarecka Aleksandra - 1200 / K POL Kleszczewko SP Wojanowo
244. Gawarecki Kamil - 1200 / M POL Pruszcz Gdański LOTOS RUNNING TEAM
245. Gawarecki Wiktor - 1200 / M POL Kleszczewko SKT AN-DO
246. Gawinkowska Marianna - 1200 / K POL Gdańsk
247. Gawinkowska Patrycja - 1200 / K POL Gdańsk
248. Gawinkowski Franciszek - 1200 / M POL Gdańsk
249. Gawinkowski Jan - 1200 / M POL Gdańsk
250. Gawlik Janusz - 1200 / M POL Gdańsk MSPiR
251. Gawlik Łukasz - 1200 / M POL Gdańsk
252. Gawryś Katarzyna - 1200 / K POL Olsztyn Pszczółkowski Team
253. Gawryś Zofia - 1200 / K POL Olsztyn
254. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdańsk CKZIU nr2
255. Gębura Franek - 1200 / M POL Warszawa Twardziele
256. Gębura Jan - 1200 / M POL Warszawa Twardziele
257. Gębura Katarzyna - 1200 / K POL Warszawa Twardziele
258. Gering Mariusz - 1200 / M POL Gdańsk Dct Drużyna Biegowa
259. Giolda Stefan - 1200 / M POL Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
260. Gliniecka Amelia - 1200 / K POL Wejherowo
261. Gliniecki Tymoteusz - 1200 / M POL Wejherowo
262. Glińska Paulina - 1200 / K POL Gołdap LA OSIR Gołdap
263. Głodowska Dorota - 1200 / K POL Kwidzyn
264. Głodowski Tomasz - 1200 / M POL Kwidzyn
265. Głombiowska Zuzanna - 1200 / K POL Gdynia Runpassion.pl TEAM
266. Głowacka Anna - 1200 / K POL Elbląg
267. Głowacz Renata - 1200 / K POL Słupsk RRRR
268. Gmerek Aneta - 1200 / K POL Mierzeszyn
269. Gmerek Beata - 1200 / K POL Mierzeszyn
270. Gmerek Patryk - 1200 / M POL Mierzeszyn
271. Gmerek Piotr - 1200 / M POL Mierzeszyn
272. Gnyp Daniel - 1200 / M POL Różyny wkurw_team
273. Gnyp Julian - 1200 / M POL Różyny
274. Godek Małgorzata - 1200 / K POL Biskupice
275. Godek Piotr - 1200 / M POL Biskupice KB Maniac Poznań
276. Gojke Dawid - 1200 / M POL Władysławowo Biegamy Razem Władysławowo
277. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdańsk
278. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Gdańsk
279. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Gdańsk
280. Gołofit Artur - 1200 / M POL Gdansk Grasshopper
281. Górecka Anna - 1200 / K POL Gdańsk
282. Gornostalev Tolik - 1200 / M POL Gdańsk
283. Gorzkiewicz Damian - 1200 / M POL Pruszcz Gdański
284. Gorzkiewicz Monika - 1200 / K POL Pruszcz Gdański
285. Gorzołka Maria - 1200 / K POL Ustroń
286. Gorzołka Martin - 1200 / M POL Ustroń
287. Gorzołka Mateusz - 1200 / M POL Ustroń
288. Gorzołka Stani - 1200 / M POL Ustroń
289. Górzyński Robert - 1200 / M POL Bialogard Klub Biegacza Dziesiątka Białogard
290. Grabowska Marzena - 1200 / K POL Gdańsk
291. Graczyk Inka - 1200 / K POL Gdańsk Wrzeszcz
292. Graczyk Magda - 1200 / K POL Gdańsk Wrzeszcz
293. Graczyk Maja - 1200 / K POL Gdańsk Wrzeszcz
294. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Gdańsk
295. Grobelny Filip - 1200 / M POL Juszkowo
296. Grobelny Rafał - 1200 / M POL Juszkowo
297. Gromowska Grażyna - 1200 / K POL Cekcyn TKKF Kolejarz
298. Gruszczyńska Julia - 1200 / K POL Masłów 1981
299. Gruszczyńska Monika - 1200 / K POL Barcza
300. Gruszczyński Bartosz - 1200 / M POL Kielce 2009
301. Gruszczyński Marcin - 1200 / M POL Kielce
302. Gruszka Marek - 1200 / M POL Maksymilianowo Niezrzeszony
303. Grygiel Roksana - 1200 / K POL Gdańsk
304. Grymek Julian - 1200 / M POL Kraków
305. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdańsk
306. Grzegorek Franciszek - 1200 / M POL Gdansk
307. Grzegorzek Jolanta - 1200 / K POL Gdańsk
308. Grzegorzek Mateusz - 1200 / M POL Gdańsk
309. Grzeszak Danuta - 1200 / K POL Mogilno
310. Grzyb Kamil - 1200 / M POL Białogard KB DZIESIĄTKA BIALOGARD
311. Gumkowska Ala - 1200 / K POL Gdańsk Zorza Gdynia
312. Gumkowska Lila - 1200 / K POL Gdańsk
313. Gurna Jolanta - 1200 / K POL Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
314. Gutowska Ela - 1200 / K POL Białystok
315. Gwizdała Ania - 1200 / K POL Wejherowo bA
316. Halman Dominik - 1200 / M POL Gdańsk
317. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Augustów -
318. Hefczyc Ewa - 1200 / K POL Pruszcz Gdański
319. Hefczyc Ewelina - 1200 / K POL Pruszcz Gdański
320. Hefczyc Krzysztof - 1200 / M POL Gdańsk
321. Hefczyc Wojciech - 1200 / M POL Pruszcz Gdański
322. Hejka Jakub - 1200 / M POL Kartuzy
323. Hejka Wladek - 1200 / M POL Kartuzy
324. Helicka Izabella - 1200 / K POL Ostrów Wielkopolski
325. Helicki Andrzej - 1200 / M POL Ostrów Wielkopolski Ostrów Wielkopolski
326. Helicki Marcin - 1200 / M POL Ostrów Wielkopolski NIEZRZESZONY
327. Hencel Ada - 1200 / K POL Łęgowo HEN-CEL
328. Hencel Ewelina - 1200 / K POL Łęgowo HEN-CEL
329. Hencel Iga - 1200 / K POL Łęgowo HEN-CEL
330. Hencel Lena - 1200 / K POL Łęgowo HEN-CEL
331. Hencel Tomasz - 1200 / M POL Łęgowo HEN-CEL
332. Herber Dominik - 1200 / M POL Pruszcz Gdański KASIARKI
333. Herber Weronika - 1200 / K POL Pruszcz Gdański KASIARKI
334. Heyka Ewa - 1200 / K POL Lębork
335. Heyka Jarosław - 1200 / M POL Lębork Morska Jednostka Rakietowa
336. Hinc Hubert - 1200 / M POL Gdynia AP Gdynia
337. Hladushka Alena - 1200 / K BLR Minsk Belarus
338. Homza Dominik - 1200 / M POL Gdynia WKS FLOTA GDYNIA
339. Hoppe Adam - 1200 / M POL Gdańsk LOTOS Running Team
340. Hoppe Anna - 1200 / K POL Gdańsk LOTOS Running Team
341. Hoppe Henryk - 1200 / M POL Gdańsk LOTOS Running Team
342. Hoppe Ignacy - 1200 / M POL Gdańsk LOTOS Running Team
343. Hubert Jakub - 1200 / M POL Pogórze 1wtravel.pl
344. Idziok Tomasz - 1200 / M POL Zgorzelec
345. Idziok Tymoteusz - 1200 / M POL Gdynia
346. Ignaciuk Marta - 1200 / K POL Białystok
347. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Ostrów Mazowiecka Składaczki
348. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Ostrów Mazowiecka Składaczki
349. Jagelska Bieszk Marta - 1200 / K POL Gdańsk
350. Jakubowska Ewa - 1200 / K POL Gdańsk BBL Gdansk AWFiS/ SolwitTeam
351. Jakubowski Paweł - 1200 / M POL Gdańsk BBL Gdansk AWFiS/ SolwitTeam
352. Janczynska Maria - 1200 / K POL Dąbrówka Tczewska
353. Janczynski Zdzisław - 1200 / M POL Dąbrówka Tczewska
354. Janiak Agnieszka - 1200 / K POL Gdańsk
355. Janiak Domika - 1200 / K POL Gdynia
356. Janiak Kacper - 1200 / M POL Gdańsk
357. Janiak Mikołaj - 1200 / M POL Gdynia
358. Janiak Natasza - 1200 / K POL Gdynia
359. Janiak Tomasz - 1200 / M POL Gdańsk
360. Janicka Ilona - 1200 / K POL Pogórze
361. Janik Roman - 1200 / M POL Kwidzyn Kwidzyn Biega
362. Janikowska Mariola - 1200 / K POL Czersk bbl
363. Janikowski Grzegorz - 1200 / M POL Czersk
364. Janikowski Paweł - 1200 / M POL Czersk
365. Janka Maciej - 1200 / M POL Pelplin
366. Januszkiewicz Iwo - 1200 / M POL Gołdap LA OSIR Gołdap
367. Jarocki Bartosz - 1200 / M POL Szczecin
368. Jasiński Tadeusz - 1200 / M POL Gdańsk
369. Jaśkiel Ala - 1200 / K POL Gdańsk
370. Jaśkiel Janusz - 1200 / M POL Gdańsk
371. Jasnoch Lilianna - 1200 / K POL Stare Pole 3-ci wiek
372. Jastrzębska Agnieszka - 1200 / K POL Wrocław
373. Jastrzębska Aleksandra - 1200 / K POL Gdańsk
374. Jastrzębska Magda - 1200 / K POL Wrocław
375. Jastrzębski Dominik - 1200 / M POL Gdynia
376. Jastrzębski Wiktor - 1200 / M POL Gdańsk
377. Jażdżewski Zygmunt - 1200 / M POL Gdańsk
378. Jazownik Filip - 1200 / M POL Słupsk
379. Jazownik Monika - 1200 / K POL Słupsk
380. Jednoralska Hanna - 1200 / K POL Gdańsk
381. Jednoralska Magdalena - 1200 / K POL Gdańsk
382. Jednoralski Jan - 1200 / M POL Gdańsk
383. Jednoralski Jan - 1200 / M POL Gdańsk
384. Jędrzejewska Monika - 1200 / K POL Kołobrzeg
385. Jefimik Julia - 1200 / K POL Gdańsk
386. Jefimik Marcin - 1200 / M POL Gdańsk
387. Jelitto Beata - 1200 / K POL Gdańsk Twardziele
388. Jelitto Dawid - 1200 / M POL Gdańsk
389. Jelitto Jagoda - 1200 / M POL Gdańsk
390. Jelitto Witor - 1200 / M POL Gdańsk Twardziele
391. Jerulank Wiesław - 1200 / M POL Grajewo Maratonka Grajewo
392. Jóźwiak Anna - 1200 / K POL Katowice Berek Katowice
393. Jóźwiak Małgorzata - 1200 / K POL Katowice Berek Katowice
394. Jóźwiak Marek - 1200 / M POL Katowice Berek Katowice
395. Jurczak Franciszek - 1200 / M POL Gdańsk
396. Jurczak Mariola - 1200 / K POL Gdańsk
397. Jurczak Przemek - 1200 / M POL Gdańsk
398. Jurewicz Krzysztof - 1200 / M POL Gdańsk
399. Kaczmar Monika - 1200 / K POL Reda
400. Kalinowska Halina - 1200 / K POL Lublin
401. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Gdynia
402. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Gdynia
403. Kamińska Gabriela - 1200 / K POL Iława
404. Kamińska Helena - 1200 / K POL Gdańsk
405. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Sopot
406. Kamińska-Pietruszka Agnieszka - 1200 / K POL Gdańsk
407. Kamiński Kacper - 1200 / M POL Gdańsk
408. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Sopot
409. Kamiński Roman - 1200 / M POL Iława
410. Kankowska Justyna - 1200 / K POL Luzino GKS KASZUBI LUZINO
411. Kankowski Jakub - 1200 / M POL Luzino
412. Kankowski Kordian - 1200 / M POL Luzino
413. Karaś Krystian - 1200 / M POL Słupsk Night Runners Słupsk
414. Karaś Radosław - 1200 / M POL Słupsk Night Runners Słupsk
415. Karita Katarzyna - 1200 / K POL Gdansk
416. Karniłowicz Dawid - 1200 / M POL Gołdap LA OSIR Gołdap
417. Uczestnik anonimowy - 1200 / M UKR Charkow
418. Karpenko Konstantyn - 1200 / M POL Charkow
419. Karpenko Lilia - 1200 / K UKR Charkow
420. Karwat Anna - 1200 / K POL Gdansk
421. Karwat Jakub - 1200 / M POL Gdansk
422. Karwat Krzysztof - 1200 / M POL Gdansk
423. Karwat Lena - 1200 / K POL Gdansk
424. Karwowska Danuta - 1200 / K POL Mosty KosakowskI Klub HDK
425. Karwowska Karolinka - 1200 / K POL Mosty
426. Karwowski Krystian - 1200 / M POL Mosty
427. Karwowski Tymoteusz - 1200 / M POL Mosty
428. Kasierska Ewa - 1200 / K POL Poznań WKB META LUBLINIEC
429. Kaska-Łobodowska Ewelina - 1200 / K POL Siennica RaceFighter Gosir Dębe Wielkie
430. Kasperuk Ola - 1200 / K POL Gołdap LA OSIR Gołdap
431. Katkowska Beata - 1200 / K POL Gdańsk
432. Katkowska Violetta - 1200 / K POL Gdańsk
433. Katkowski Paweł - 1200 / M POL Gdańsk
434. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Słupsk RRRR
435. Kędzierski Paweł - 1200 / M POL Sopot
436. Kępska Dominika - 1200 / K POL Gdansk
437. Kiedrowska Karolina - 1200 / K POL Gdańsk Biegam bo lubię
438. Kirylenka Nadzeya - 1200 / K POL Gdansk
439. Kisiel Joanna - 1200 / K POL 80-282 Gdańsk Sanus Dentes in motion
440. Kisiel Karol - 1200 / M POL Gdynia
441. Klawikowska Magdalena - 1200 / K POL Rumia
442. Klawikowska Martyna - 1200 / K POL Rumia
443. Kleynhans Agnieszka - 1200 / K POL Skarszewy Kleynhansy
444. Kleynhans Bianka - 1200 / K POL Skarszewy Kleynhansy
445. Kleynhans Frederick - 1200 / M POL Skarszewy Kleynhansy
446. Kliber Oliwier - 1200 / M POL Tczew
447. Kliber Wiktor - 1200 / M POL Tczew
448. Klimowska Karolina - 1200 / K POL Gdańsk Fiki Miki
449. Klimowski Jakub - 1200 / M POL Gdańsk Fiki Miki
450. Knut Grzegorz - 1200 / M POL Gdańsk
451. Kobus Agnieszka - 1200 / K POL Gdańsk
452. Kobus Dominika - 1200 / K POL Gdańsk
453. Kobus Krzysztof - 1200 / M POL Gdańsk
454. Kobus Natalia - 1200 / K POL Gdańsk
455. Kobylański Fabian - 1200 / M POL Ciepielów
456. Kobylański Rafał - 1200 / M POL Chotyze
457. Kochanowski Kuba - 1200 / M POL Gołdap LA OSIR Gołdap
458. Kocięba Łukasz - 1200 / M POL Rzeczków
459. Kokot Paweł - 1200 / M POL Zielona Góra Harpagan Zielona Góra
460. Kolesińska Anna - 1200 / K POL Sopot Fundacja Nie Poddam Cię
461. Kolesińska Zosia - 1200 / K POL Sopot Fundacja Nie Poddam Cię
462. Kollek Anna - 1200 / K POL Władysławowo Biegamy Razem Władysławowo/ ART
463. Kollek Lidia - 1200 / K POL Władysławowo Biegamy Razem Władysławowo
464. Komasara Igor - 1200 / M POL Malbork
465. Komasara Iwona - 1200 / K POL Malbork
466. Komasara Natan - 1200 / M POL Malbork
467. Komasara Piotr - 1200 / M POL Malbork JRG MALBORK
468. Kopeć Andrzej - 1200 / M POL Sopot Sopot
469. Kopicka Eliza - 1200 / K POL Gdańsk Kopiki
470. Kopiec Róża - 1200 / K POL Mikołów Berek Mikołów
471. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdańsk
472. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Gdańsk
473. Kordulasiński Jarek - 1200 / M POL Płock
474. Kosek Paweł - 1200 / M POL Żukowo
475. Kosmowska-Padias Barbara - 1200 / K POL Gdynia Motywatornia Team
476. Kossakowska Bożena - 1200 / K POL Tczew
477. Kossakowska Małgorzata - 1200 / K POL Małżewko
478. Kossakowska Sandra - 1200 / K POL Małżewko
479. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Małżewko
480. Kossakowski Jakub - 1200 / M POL Małżewko
481. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Małżewko
482. Kossakowski Krzysztof - 1200 / M POL Małżewko
483. Kossakowski Mateusz - 1200 / M POL Małżewko
484. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Małżewko
485. Koszyńska Martyna - 1200 / K POL Gdańsk
486. Kotewicz Anna - 1200 / K POL Starogard Gdański
487. Kotłowska Aleksandra - 1200 / K POL Kwidzyn
488. Kotłowska Marlena - 1200 / K POL Kwidzyn Kwidzyn Biega
489. Kotłowski Bartosz - 1200 / M POL Szczecin UKS HERKULES BIALOGARD
490. Kotuła Andrzej - 1200 / M POL Gdańsk
491. Kowalczyk Agata - 1200 / K POL Gdańsk 7 PBOT
492. Kowalczyk Tymon - 1200 / M POL Gdańsk 7 PBOT
493. Kowalik Szymon - 1200 / M POL Białogard UKS HERKULES BIAŁOGARD
494. Kowalska Julia - 1200 / K POL Gdańsk Akademia MMA Fitness Gdańsk
495. Kowalska Kamila - 1200 / K POL Gdańsk
496. Kowalska Laura - 1200 / K POL Gdańsk
497. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Nisko
498. Kowalski Michał - 1200 / M POL Gdańsk Akademia MMA Fitness Gdańsk
499. Kownacka Emilia - 1200 / K POL Lasowice Wielkie
500. Kownacki Bartłomiej - 1200 / M POL Lasowice Wielkie
501. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Gdańsk Ikar
502. Kozikowski Dariusz - 1200 / M POL Straszyn
503. Kozikowski Dominik - 1200 / M POL Straszyn
504. Kozlowska Renata - 1200 / K POL Gdansk
505. Kozlowski Roman - 1200 / M POL Gdansk
506. Kozłowska Aleksandra - 1200 / K POL Elbląg IKS ATAK Elbląg
507. Krajewska Katarzyna - 1200 / K POL Bartoszyce
508. Krause Monika - 1200 / K POL Gdańsk
509. Krawczuk Andrzej - 1200 / M POL Gdańsk TeamKaraś-Elbląg
510. Królik Adam - 1200 / M POL Ostrów Wielkopolski
511. Królik Dawid - 1200 / M POL Ostrów Wielkopolski
512. Królik Magdalena - 1200 / K POL Ostrów Wielkopolski
513. Królik Oliwia - 1200 / K POL Ostrów Wielkopolski
514. Kruczkowski Paweł - 1200 / M POL Grudziądz
515. Kruk Dariusz - 1200 / M POL Gdańsk
516. Kruk Robert - 1200 / M POL Gdańsk
517. Krysiak Michalina - 1200 / K POL Gdańsk
518. Krystkowiak Elżbieta - 1200 / K POL Gdańsk
519. Kubarski Julian - 1200 / M POL Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
520. Kubat Iwona - 1200 / K POL Gdów Gdów Proud Runners
521. Kubat Julia - 1200 / K POL Gdów Gdów Proud Runners
522. Kuchta Anna - 1200 / K POL Starogard Gdański
523. Kucyk Michał - 1200 / M POL Żukowo Kucyk Runnes
524. Kujawska Katarzyna - 1200 / K POL Gdynia
525. Kujawski Robert - 1200 / M POL Gdynia
526. Kujawski Szymon - 1200 / M POL Gdynia SP45 Gdynia
527. Kukla Bogumiła - 1200 / K POL Gdańsk domowa
528. Kukla Krzysztof - 1200 / M POL Gdańsk
529. Uczestnik anonimowy - 1200 / M UKR Charkow
530. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Gdynia Team Pokemon Gdynia
531. Kula Szymon - 1200 / M POL Gdynia Gdynia Obłuże
532. Kulawiński Marek - 1200 / M POL Kołobrzeg
533. Kulawiński Mikołaj - 1200 / M POL Kołobrzeg
534. Kuna Nikodem - 1200 / M POL Warka KUNA TRIKLUB
535. Kurkowski Marek - 1200 / M POL Starogard Gdański Starogard Gdański
536. Kuś Agnieszka - 1200 / K POL Stare Bielice
537. Kuś Krzysztof - 1200 / M POL Stare Bielice
538. Kuśmidrowicz Michalina - 1200 / K POL Jelenia Góra Parkrun Jelenia Góra
539. Kuszyńska Martyna - 1200 / K POL Pruszcz Gdański
540. Kuszyńska Monika - 1200 / K POL Pruszcz Gdański
541. Kuszyński Igor - 1200 / M POL Pruszcz Gdański
542. Kuszyński Jarosław - 1200 / M POL Pruszcz Gdański
543. Kutniewska Maria - 1200 / K POL Żukowo Face Nordic Walking Team
544. Kutnik Eryk - 1200 / M POL Bialogard UKS HERKULES BIALOGARD
545. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Kowale
546. Kwasigroch Krzysztof - 1200 / M POL Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
547. Kwaśniewski Maciej - 1200 / M POL Gdańsk
548. Kwiatkowska Justyna - 1200 / K POL Nowy Dwór Gdański
549. Kwiatkowska Kinga - 1200 / K POL Nowy Dwór Gdański
550. Kwiatkowski Ksawery - 1200 / M POL Nowy Dwór Gdański
551. Kwiatkowski Marcin - 1200 / M POL Brzesko Grupa Lotos
552. Kwiatkowski Tomasz - 1200 / M POL Nowy Dwor Gdanski
553. Kwidzińska Sabina - 1200 / K POL Elbląg
554. Kwidziński Bartosz - 1200 / M POL Elbląg
555. Kwidziński Kacper - 1200 / M POL Elbląg
556. Kwidziński Waldemar - 1200 / M POL Elbląg
557. Kysiak Antonina - 1200 / K POL Gdańsk
558. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdynia
559. Lachiewicz Sylwester - 1200 / M POL Gdansk
560. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdynia
561. Lagonda Irina - 1200 / K POL Gdańsk Gdańsk
562. Lagonda Maria - 1200 / K POL Gdańsk
563. Laniecka Małgorzata - 1200 / K POL Borkowo
564. Laniecka Natalia - 1200 / K POL Borkowo
565. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Borkowo
566. Lejk Danuta - 1200 / K POL Załakowo
567. Lejk Oskar - 1200 / M POL Załakowo
568. Lenc Janusz - 1200 / M POL Bydgoszcz 1953
569. Lenc Sebastian - 1200 / M POL Laskowice Pomorskie TKKF Kolejarz Bydgoszcz
570. Lenczewski Maciej - 1200 / M POL Dywity
571. Lendzion Alexander - 1200 / M POL Gdańsk Szkoła Podstawowa nr 42
572. Lenkiewicz Aleksandra - 1200 / K POL Mątowy Wielkie
573. Lenkiewicz Andrzej - 1200 / M POL Bądki Piękny
574. Lenkiewicz Ryszard - 1200 / M POL Gdańsk MaratonyPolskie.PL TEAM
575. Lenkiewicz Zofia - 1200 / K POL Mątowy Wielkie
576. Lensen Felice - 1200 / K NLD Groesbeek cifla
577. Lensen Joris - 1200 / M NLD Groesbeek cifla
578. Lensen Stef - 1200 / M NLD Groesbeek cifla
579. Leszczyńska Nikola - 1200 / K POL Gdansk
580. Leszczynska-Wiloch Magdalena - 1200 / K POL Gdańsk Thunder Runner - team
581. Lewandowska Beata - 1200 / K POL Wejherowo Stowarzyszenie wejherowski klub morsów
582. Libiszewski Marek - 1200 / M POL Gdańsk Czerniewo Gdańsk
583. Licau Anetta - 1200 / K POL Rozłazino KS Rozłazino
584. Licau Krzysztof - 1200 / M POL Rozłazino KS Rozłazino
585. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Suchacz
586. Lipka Artur - 1200 / M POL Bystra
587. Lipko Adrianna - 1200 / K POL Gdynia
588. Lipko Grzegorz - 1200 / M POL Stargard
589. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Jaworzno JKLA JAWOR
590. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Ciechanów
591. Litewski Tomasz - 1200 / M POL Juszkowo
592. Lubowiecka Alicja - 1200 / K POL Wejherowo
593. Ludziejewska Natalia - 1200 / K POL Gdańsk
594. Ludziejewski Franciszek - 1200 / M POL Gdańsk
595. Ludziejewski Leon - 1200 / M POL Gdańsk
596. Ludziejewski Przemek - 1200 / M POL Gdansk
597. Lukhvich Aliaksandr - 1200 / M BLR Minsk Belarus
598. Lukhvich Tsimafei - 1200 / M BLR Minsk Belarus
599. Lulis Zbigniew - 1200 / M POL Gdańsk ATLAS RUNNING TEAM
600. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Gdańsk
601. Łajkowski Marek - 1200 / M POL Bartoszyce
602. Łęgowska Kornelia - 1200 / K POL Pruszcz Gdański
603. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdańsk
604. Łobodowska Gabriela - 1200 / K POL Siennica RaceFighter Gosir Dębe Wielkie
605. Łobodowski Marcin - 1200 / M POL Siennica RaceFighter Gosir Dębe Wielkie
606. Łopaciński Remigiusz - 1200 / M POL Gdańsk
607. Łuczak Magdalena - 1200 / K POL Gdansk
608. Łukanowska Karolina - 1200 / K POL Poznań
609. Łukanowski Filip - 1200 / M POL Poznań
610. Łukanowski Mikołaj - 1200 / M POL Poznań
611. Łukaszewicz Barbara - 1200 / K POL Gdańsk MARATONYPOLSKIE. Pl TEAM
612. Machnik-Borkowska Agnieszka - 1200 / K POL Olsztyn
613. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Pisz
614. Madej Dominika - 1200 / K POL Gdańsk Pręczawianka
615. Madej Paweł - 1200 / M POL Gdańsk Pgb Sportowa Paczka
616. Magdoń Jan - 1200 / M POL Grodzisk Mazowiecki Maratonka Grajewo
617. Maj Danuta - 1200 / K POL Kutno
618. Maj Magdalena - 1200 / K POL Kutno
619. Majewska Marcelina - 1200 / K POL Dzierzgon
620. Majna Kazimierz - 1200 / M POL Gdynia Parkrun Gdynia
621. Majna Lucyna - 1200 / K POL Gdynia Majna Team
622. Majna Mateusz - 1200 / M POL Gdynia Majna Team
623. Majna Zuzanna - 1200 / K POL Gdynia Majna Team
624. Makowiec Wojciech - 1200 / M POL Gdańsk
625. Makowska Alicja - 1200 / K POL Gdynia Motywatornia Team Reda
626. Makowska Elżbieta - 1200 / K POL Gdynia
627. Mąkowska Paula - 1200 / K POL Pruszcz Gdanski
628. Makowski Mirosław - 1200 / M POL Łódź
629. Malinowski Tomasz - 1200 / M POL Jegłownik Drużyna Pierścienia
630. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Gdańsk
631. Małkiński Józef - 1200 / M POL Bydgoszcz
632. Mańko Kaja - 1200 / K POL Łęgowo
633. Marchewka Emil - 1200 / M POL Gdańsk
634. Marchewka Natalia - 1200 / K POL Gdańsk
635. Marcinkiewicz Cezary - 1200 / M POL Gdańsk Kat
636. Marcinkiewicz Ewa - 1200 / K POL Gdańsk Kat
637. Marcinkiewicz Magdalena - 1200 / K POL Gdańsk Kat
638. Marcinkiewicz Robert - 1200 / M POL Gdańsk Kat
639. Marczak Milan - 1200 / M POL Gdansk
640. Marczak Oliver - 1200 / M POL Gdansk
641. Marczak Renata - 1200 / K POL Pruszcz Gdański
642. Marczak Slawomir - 1200 / M POL Gdańsk
643. Marczak Witold - 1200 / M POL Gdańsk
644. Masowa Cezary - 1200 / M POL Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
645. Mateja Dominik - 1200 / M POL Sanok Pozytywnie Zabiegani Sanok
646. Mateja Maciej - 1200 / M POL Sanok Pozytywnie Zabiegani Sanok / AZS PWSZ Sanok / CRiS Sanok
647. Mattik Damian - 1200 / M POL Sopot
648. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Gdynia
649. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Gdańsk
650. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdynia
651. Medzinski Szymon - 1200 / M POL Bialogard UKS HERKULES BIALOGARD
652. Mendalka Adrianna - 1200 / K POL Elbląg
653. Mentel Julia - 1200 / K POL Gołdap LA OSIR Gołdap
654. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Straszyn
655. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Pruszcz Gdański
656. Michalak Agnieszka - 1200 / K POL Starogard Gdański
657. Michalik Tomasz - 1200 / M POL Gdańsk 4plusMOPS
658. Michalik Tytus - 1200 / M POL Gdańsk 4plusMOPS
659. Mielewczyk Leszek - 1200 / M POL Lębork LTS Lębork
660. Mielewska Marzena - 1200 / K POL Gdańsk 1970
661. Mielniczek-Drezner Marzena - 1200 / K POL Gdańsk
662. Mikołajczyk Karolina - 1200 / K POL Gdańsk
663. Mikołajczyk Maria - 1200 / K POL Gdańsk
664. Mikołajczyk Paweł - 1200 / M POL Rotmanka
665. Mikulska Barbara - 1200 / K POL Gdańsk
666. Mikulski Krzysztof - 1200 / M POL Gdańsk
667. Milaszewska Oliwia - 1200 / K POL Gdańsk
668. Milaszewska Żaneta - 1200 / K POL Gdańsk
669. Milaszewski Arkadiusz - 1200 / M POL Gdańsk
670. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Pruszcz Gdański
671. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Gdańsk
672. Misiak Michał - 1200 / M POL Gdańsk
673. Misiuda Konrad - 1200 / M POL Bialogard UKS HERKULES BIALOGARD
674. Mizera Agnieszka - 1200 / K POL Lędowo Osiedle
675. Mizera Inga - 1200 / K POL Wrocław
676. Młyński Przemysław - 1200 / M POL Gdańsk
677. Moczyńska Malwina - 1200 / K POL Ciechocinek
678. Moczynski Leszek - 1200 / M POL Bydgoszcz Fordon Biega.
679. Mogiłka Aleksander - 1200 / M POL Gdynia
680. Moksa Tomasz - 1200 / M POL Gdańsk
681. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Gdańsk Spartez
682. Moskwa Przemysław - 1200 / M POL Tychy Wkurw_Team
683. Mroczkowski Tomasz - 1200 / M POL Malbork Grupa MALBORK
684. Mróz Katarzyna - 1200 / K POL Wrocław
685. Mróz Kuba - 1200 / M POL Ciepielów
686. Mróz-Kobylańska Iwona - 1200 / K POL Ciepielów
687. Musiał Mariusz - 1200 / M POL Koronowo
688. Naczk Leonard - 1200 / M POL Lębork Lkb Im Braci Petk
689. Naczk Wiktoria - 1200 / K POL Lębork Lkb Im Braci Petk
690. Nadolska Katarzyna - 1200 / K POL Prabuty Drużyna Olbrzyma
691. Nadolski Jakub - 1200 / M POL Prabuty Drużyna Olbrzyma
692. Nasinnyk Serhii - 1200 / M POL Ukraine
693. Nieć Michał - 1200 / M POL Starogard Gdański
694. Niedzwiecka Milena - 1200 / K POL Gdańsk
695. Niemczyk Małgorzata - 1200 / K POL Gdynia
696. Niewiadomska Izabela - 1200 / K POL Gdańsk
697. Niewiadomska Joanna - 1200 / K POL Gdańsk
698. Niewiadomski Józef Lech - 1200 / M POL Grudziądz
699. Niewiadomski Mariusz - 1200 / M POL Gdańsk
700. Niezurawska Ewa - 1200 / M POL Czersk BBLCzersk
701. Niezurawska Ewa - 1200 / K POL Czersk BBL
702. Niezurawski Hubert - 1200 / M POL Czersk BBL Czersk
703. Nikodemczyk Julia - 1200 / K POL Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
704. Nikodemczyk Patrycja - 1200 / K POL Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
705. Nikodemczyk Piotr - 1200 / M POL Gdynia
706. Nikodemczyk Szymon - 1200 / M POL Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
707. Nitka Beata - 1200 / K POL Gdańsk Jasień Biega
708. Niwinski Michal - 1200 / M POL Gdansk biegam bo lubie
709. Niwiński Stanisław - 1200 / M POL Gdańsk Klub LA Sopot
710. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdańsk
711. Nosko Olga - 1200 / K POL Gdańsk
712. Nowak Alex - 1200 / M POL Tomaszów Mazowiecki Jasień Biega
713. Nowak Waldemar - 1200 / M POL Gdańsk 1957
714. Nowoszyński Jakub - 1200 / M POL Gdańsk
715. Nurzyński Maciej - 1200 / M POL Siedlce Biegacze Pomagacze/Fundacja Cegiełkowo
716. Nuszel Paweł - 1200 / M POL Gdynia
717. Ochman Ireneusz - 1200 / M POL Gliwice Easy Runners
718. Odya Małgorzata - 1200 / K POL Gdańsk
719. Olas Nikodem - 1200 / M POL Gdansk
720. Olejnik Tomasz - 1200 / M POL Włocławek
721. Oleszczuk Anna - 1200 / K POL Gdańsk Pędzące Jeże
722. Oleszczuk Paweł - 1200 / M POL Gdańsk Pędzące Jeże
723. Oleszczuk Zosia - 1200 / K POL Gdańsk Pędzące Jeże
724. Opuchowicz Gracjan - 1200 / M POL Białogard UKS HERKULES BIALOGARD
725. Orchowska Małgorzata - 1200 / K POL Pruszcz Gdański
726. Orzechowski Piotr - 1200 / M POL Elbląg
727. Osadowski Leonard - 1200 / M POL Gdańsk
728. Osadowski Przemysław - 1200 / M POL Gdańsk
729. Osial Iga - 1200 / K POL Płońsk KB im. Piotra Sękowskiego
730. Osial Jeremi - 1200 / M POL Płońsk KB im. Piotra Sękowskiego
731. Osial Mariusz - 1200 / M POL Płońsk KB im. Piotra Sękowskiego
732. Osipec Artur - 1200 / M UKR Charkow
733. Osowska-Bąbel Anna - 1200 / K POL Gdańsk
734. Osowski Maciej - 1200 / M POL Gdynia Vege Runners
735. Ostrowska Karolina - 1200 / K POL Elblag
736. Ostrowski Grzegorz - 1200 / M POL Elblag
737. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Olsztyn
738. Ostrowski Nathan - 1200 / M POL Elblag SSP 3 Elblag
739. Osuch Maciej - 1200 / M POL Gdansk Ekonomik Nysa
740. Pabin Liwia - 1200 / K POL Gdańsk
741. Paczkowska Małgorzata - 1200 / K POL Wejherowo
742. Paczkowski Tomasz - 1200 / M POL Wejherowo
743. Paczkowski Wojciech - 1200 / M POL Wejherowo
744. Padias Paweł - 1200 / M POL Gdynia Morski Klub Seniorów Lotnictwa
745. Parat Michalina - 1200 / K POL Gołdap LA OSIR Gołdap
746. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdańsk
747. Patora Angelika - 1200 / K POL Tczew
748. Pavlenko Denis - 1200 / M UKR Charkow
749. Pawelczak-Zaborowska Joanna - 1200 / K POL Bydgoszcz Drużyna Zaworki
750. Pawlik Krzysztof - 1200 / M POL Gdynia
751. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Kraków
752. Pawłowska Zofia - 1200 / K POL Człuchów
753. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Kraków
754. Pawłowski Marek - 1200 / M POL Człuchów
755. Pawłowski Marek - 1200 / M POL Gdańsk
756. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Kraków
757. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Kraków
758. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Kraków
759. Peplińska Iwona - 1200 / K POL Lębork ŁEBA MORS POLAND
760. Pepliński Piotr - 1200 / M POL Lębork ŁEBA MORS POLAND
761. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdańsk
762. Piekarska Monika - 1200 / K POL Wrocław
763. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Kaczki
764. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Kaczki
765. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Kaczki
766. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Kaczki Kaczory
767. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Kaczki Kaczory
768. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdańsk
769. Pietruszka Jakub - 1200 / M POL Gdańsk
770. Pietruszka Łukasz - 1200 / M POL Gdańsk
771. Pietruszyńska Paulina - 1200 / M POL Miedźna
772. Pietrzak Amelia - 1200 / K POL Gdynia Arriba Arriba Andale Arriba Yeppa
773. Pietrzak Jacek - 1200 / M POL Gdynia Arriba Arriba Andale Arriba Yeppa
774. Pietrzak Magdalena - 1200 / K POL Gdynia Arriba Arriba Andale Arriba Yeppa
775. Pietrzak Oliwia - 1200 / K POL Gdynia Arriba Arriba Andale Arriba Yeppa
776. Pietrzycka Julka - 1200 / K POL Luboniek
777. Pietrzycka Kinga - 1200 / K POL Luboniek
778. Pietrzycki Rafał - 1200 / M POL Luboniek
779. Pietrzycki Sławomir - 1200 / M POL Reda Runeda
780. Pijanowski Wojciech - 1200 / M POL Tczew BASE Group
781. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Bydgoszcz
782. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Bydgoszcz Brzoza Biega
783. Pilski Andrzej - 1200 / M POL Frombork Barefoot Runners Society UK
784. Piórkowski Hubert - 1200 / M POL Białogard UKS HERKULES BIAŁOGARD
785. Piotrowicz-Gnyp Sylwia - 1200 / K POL Różyny
786. Piotrowska Aneta - 1200 / K POL Gdańsk
787. Piotrowska Nina - 1200 / K POL Gdansk
788. Piotrowski Joachim - 1200 / M POL Olsztyn
789. Piotrowski Tomasz - 1200 / M POL Gdańsk UKS Neptun Gdańsk
790. Piskulska Nikola - 1200 / K POL Gdynia
791. Piszczek Kuba - 1200 / M POL Gołdap LA OSIR Gołdap
792. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdynia
793. Plata Marcel - 1200 / M POL Gdańsk
794. Plata Marcin - 1200 / M POL Gdańsk
795. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Gdynia
796. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdynia
797. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Gdynia
798. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdynia
799. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdynia
800. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdynia
801. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdynia
802. Plewińska Anastazja - 1200 / K POL Gdańsk
803. Plewińska Justyna - 1200 / K POL Gdańsk
804. Plewiński Rafał - 1200 / M POL Gdańsk
805. Płotka Ilona - 1200 / K POL Kobysewo Kartuzy
806. Podlesna Magdalena - 1200 / K POL Gdańsk
807. Polewaczyk Mateusz - 1200 / M POL Dywity
808. Polna Angelika - 1200 / K POL Rotmanka
809. Poreda Kuba - 1200 / M POL Gołdap LA OSIR Gołdap
810. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Elbląg
811. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Elbląg
812. Potaszkin Dorota - 1200 / K POL Gdansk-Wrzeszcz
813. Potaszkin Jan - 1200 / M POL Gdansk
814. Prasek Bohdan - 1200 / M POL Gdynia Body in Motion
815. Prasek Lucyna - 1200 / K POL Gdynia Body in Motion
816. Przybyła Kinga - 1200 / K POL Gdynia
817. Ptach Jacek - 1200 / M POL Pruszcz Gdański
818. Ptach Weronika - 1200 / K POL Pruszcz Gdański
819. Pyśko Beata - 1200 / K POL Białystok
820. Pyśko Beata - 1200 / K POL Gdańsk
821. Pytel Julia - 1200 / K POL Pruszcz Gdański
822. Pytel Przemysław - 1200 / M POL Pruszcz Gdański
823. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Czersk Bbl
824. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Czersk
825. Raczyński Andrzej - 1200 / M POL Wrocław
826. Raczyński Jakub - 1200 / M POL Wrocław
827. Radomska Joanna - 1200 / K POL Cieplewo STEP BY STEP Trójmiasto
828. Radtka Paweł - 1200 / M POL Rozłazino KS Rozłazino
829. Ramczyk Kamil - 1200 / M POL Gdańsk
830. Rauchfleisch Marek - 1200 / M POL Pruszcz Gdański Kolektyw Trzynasty Schron
831. Rauland Małgorzata - 1200 / K POL Gdansk
832. Rauland-Kowalewicz Michal - 1200 / M POL Gdańsk
833. Rauland-Kowalewicz Szymon - 1200 / M POL Gdansk
834. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Gdansk
835. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Gdańsk
836. Redzimska Anna - 1200 / K POL Gdynia Gdynia-Północ
837. Reinhard Anna - 1200 / K POL Wrocław
838. Reinhard Julia - 1200 / K POL Wrocław
839. Reinhard Krzysztof - 1200 / M POL Wrocław
840. Rekowski Kazimierz - 1200 / M POL 83-110 Tczew Eaton Running Team/ Biegający Tczew
841. Reszka Barbara - 1200 / K POL Skierniewice
842. Reszka Krzysztof - 1200 / M POL Skierniewice
843. Reszka Zofia - 1200 / K POL Skierniewice
844. Richert Franek - 1200 / M POL Gdansk
845. Richter Emilia - 1200 / K POL Gdansk
846. Richter Kasia - 1200 / K POL Gdansk
847. Richter Ola - 1200 / K POL Gdansk
848. Richter Zuzanna - 1200 / K POL Gdansk
849. Rogala Anna - 1200 / M POL Gdańsk
850. Rogalewska Renata - 1200 / K POL Mierzeszyn
851. Rogińska Ewelina - 1200 / K POL Gdynia
852. Rogocka Nicole - 1200 / K POL Gdynia GENETIX TEAM
853. Rogowska Martyna - 1200 / K POL Gdansk MM
854. Rogowska Matylda - 1200 / K POL Warszawa MM
855. Rok-Czapiewska Iwona - 1200 / K POL Gdańsk
856. Romański Wiesław - 1200 / M POL Słupsk UKS SPRAWNI - RAZEM
857. Romska Karolina - 1200 / K POL Żukowo
858. Romska Władysława - 1200 / K POL Żukowo
859. Romska-Wenta Dorota - 1200 / K POL Żukowo
860. Ronduda Robert - 1200 / M POL Gdynia Policja Gdynia
861. Rosa Katarzyna - 1200 / K POL Pruszcz Gdański KasiArki
862. Rózga Mirosław - 1200 / M POL Bnin TKKF Kolejarz Bydgoszcz
863. Ruchwa Szymon - 1200 / M POL Koszalin IKAR
864. Ruczyński Maciej - 1200 / M POL Rumia Parkrun Rumia
865. Rumkowska Beata - 1200 / K POL Gdynia
866. Rumkowski Piotr - 1200 / M POL Gdynia
867. Rutkowska Anna - 1200 / K POL Gdańsk
868. Rutkowska Paulina - 1200 / K POL Gdańsk
869. Rutkowski Mirosław - 1200 / M POL Gdańsk
870. Rybakowski Dawid - 1200 / M POL Gdańsk Czerniewo Gdańsk
871. Rybakowski Mateusz - 1200 / M POL Gdańsk Czerniewo Gdańsk
872. Rybka Katarzyna - 1200 / K POL Gdańsk
873. Rychert Karolina - 1200 / K POL Pruszcz Gdański
874. Rychert Magda - 1200 / K POL Pruszcz Gdański
875. Rychert Marta - 1200 / K POL Gdańsk
876. Rychert Piotr - 1200 / M POL Pruszcz Gdański
877. Rykaczewska Agnieszka - 1200 / K POL Gdynia
878. Rymer Weronika - 1200 / K POL Gdańsk
879. Rynkiewicz Anna - 1200 / K POL Banino
880. Rynkiewicz Czesław - 1200 / M POL Banino
881. Rynkiewicz Karolina - 1200 / K POL Banino
882. Rysiewska Klaudia - 1200 / K POL Starogard Gdański
883. Rysiewski Oskar - 1200 / M POL Starogard Gdański
884. Rysiewski Robert - 1200 / M POL Starogard Gdański Filippides Starogard Gdański
885. Rządkowski Łukasz - 1200 / M POL Września
886. Rzepecka Alrksandra - 1200 / K POL Elblag
887. Rzepka Andrzej - 1200 / M POL Gdynia
888. Rzetelski Andrzej - 1200 / M POL Gdańsk
889. Rzetelski Daniel - 1200 / M POL Gorzów Wielkopolski
890. Sadowska Małgorzata - 1200 / K POL Częstochowa
891. Sadowski Jakub - 1200 / M POL Częstochowa
892. Sadowski Mateusz - 1200 / M POL Gdańsk
893. Saleem Kamil - 1200 / M POL Gdańsk
894. Saleem Monika - 1200 / K POL Gdańsk Wataha-Łączy nas bieganie
895. Santoro Michele - 1200 / M POL Gdansk
896. Santoro Olga - 1200 / K POL Gdansk
897. Sarwińska Dorota - 1200 / K POL Gdańsk
898. Saulewicz Robert - 1200 / M POL Skowarcz
899. Sawczuk Joanna - 1200 / K POL Gdańsk Body In Motion/Taka RYBA
900. Sawicki Piotr - 1200 / M POL Białogard UKS HERKULES BISLOGARD
901. Schulz Maciej - 1200 / M POL Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
902. Sedlaczek Agnieszka - 1200 / K POL Gdańsk
903. Sedlaczek Ewelina - 1200 / K POL Gdańsk
904. Sedlaczek Robert - 1200 / M POL Gdańsk
905. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdańsk
906. Serocki Adam - 1200 / M POL Elbląg Drużyna Pierścienia
907. Shtonda Denys - 1200 / M POL Gdańsk
908. Shtonda Viktoriia - 1200 / K POL Gdańsk
909. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdańsk
910. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Gdańśk
911. Sierka Justyna - 1200 / K POL Kutno
912. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Gdańsk
913. Sikorowicz-Mateja Elżbieta - 1200 / K POL Sanok Pozytywnie Zabiegania Sanok
914. Siomak Michał - 1200 / M POL Gdańsk
915. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Warszawa Składaczki
916. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Warszawa Składaczki
917. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Warszawa Składaczki
918. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Warszawa Składaczki
919. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Dąbrowa Białostocka
920. Skosolas Agnieszka - 1200 / K POL Mosty
921. Skosolas Janusz - 1200 / M POL Mosty
922. Skrzypkowska Daria - 1200 / K POL Gdynia LUMPEK.pl
923. Skrzypkowska Maja - 1200 / K POL Gdynia LUMPEK.pl
924. Skrzypkowski Daniel - 1200 / M POL Gdynia LEINAD.pl
925. Skrzypkowski Dominik - 1200 / M POL Gdynia LUMPEK.pl
926. Skurtys Amelia - 1200 / K POL Reda
927. Skurtys Cezary - 1200 / M POL Reda
928. Skurtys Dagmara - 1200 / K POL Reda
929. Skurtys Kornelia - 1200 / K POL Reda
930. Ślęzak Adam - 1200 / M POL Gmina Tolkmicko OSP POGRODZIE
931. Śliwińska Edyta - 1200 / K POL Kosakowo Team Deaf
932. Slowik Kacper - 1200 / M POL Bialogard UKS HERKULES BIALOGARD
933. Słowińska Agnieszka - 1200 / K POL Rumia
934. Słowińśka Łucja - 1200 / K POL Rumia
935. Smolińska Antonina - 1200 / K POL Sanok Kilometry Oddechów
936. Smolińska Hanna - 1200 / K POL Sanok Kilometry Oddechów
937. Smoliński Paweł - 1200 / M ISR Sanok Hajfa Kilometry Oddechów / Zaporowy Maraton
938. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdańsk
939. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdańsk
940. Sobieraj Grzegorz - 1200 / M POL Gdańsk
941. Sobieraj Piotr - 1200 / M POL Gdańsk Wzorcownia Gdańsk
942. Sobolewska Aleksandra - 1200 / K POL Bydgoszcz ReebokRunCrew Bydgoszcz
943. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdańsk SKLA Sopot
944. Sosnowski Boleslaw - 1200 / M POL Gdansk tkkf ROZSTAJE
945. Sosnowski Bolesław - 1200 / M POL Gdańsk TKKF Rozstaje
946. Sowa Renata - 1200 / K POL Elbląg IKS Atak Elbląg
947. Sowa Sylwek - 1200 / M POL Elbląg IKS Atak Elbląg
948. Spyra Oliwia - 1200 / K POL Gdańsk
949. Spyra Piotr - 1200 / M POL Gdańsk
950. Stachów Agata - 1200 / K POL Kudowa-Zdrój
951. Stachurska Anna - 1200 / K POL Gdańsk
952. Stanczewski Filip - 1200 / M POL Białogard UKS HERKULES BIALOGARD
953. Stando-Krysiak Monika - 1200 / K POL Gdańsk
954. Starula Paweł - 1200 / M POL Kwidzyn
955. Stasiak-Betlejewska Renata - 1200 / K POL Częstochowa ROZBIEGANI z PCz
956. Uczestnik anonimowy - 1200 / K UKR Charkow
957. Stokwiszewski Krzysztof - 1200 / M POL Otwock GONG BIEGA
958. Stolarczyk Maciej - 1200 / M POL Gdańsk SZKOŁA YOGI ZOFII NETTER
959. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdańsk
960. Strojnowski Sławomir - 1200 / M POL Gdańsk
961. Strzelecki Kazimierz - 1200 / M POL Gdańsk
962. Strzyż Kornelia - 1200 / K POL Gdańsk
963. Strzyż Rafał - 1200 / M POL Gdańsk
964. Sulimuk Izabela - 1200 / K POL Sławno
965. Sułkowska Sylwia - 1200 / K POL Zielona Góra Harpagan ZG
966. Surmacz Anita - 1200 / K POL Otomin
967. Surmacz Urszula - 1200 / K POL Otomin
968. Świątkowska Danuta - 1200 / K POL Lębork
969. Świątkowska Dorota - 1200 / K POL Lębork
970. Świątkowska Pola - 1200 / K POL Lębork
971. Świątkowski Dariusz - 1200 / M POL Bojano
972. Świątkowski Kamil - 1200 / M POL Lębork
973. Świątkowski Mirosław - 1200 / M POL Lębork
974. Świsłocka Ewa - 1200 / K POL Mikoszewo Face Nordic Waling Team
975. Świsłocki Bogdan - 1200 / M POL Mikoszewo Face Nordic Walking Team
976. Świtalska Dagmara - 1200 / K POL Gdansk
977. Świtalska Danuta - 1200 / K POL Gdańsk
978. Świtalska Katarzyna - 1200 / K POL Gdansk
979. Świtalski Daniel - 1200 / M POL Gdansk
980. Świtalski Leszek - 1200 / M POL Gdansk
981. Szady Elżbieta - 1200 / K POL Gdańsk
982. Szajbel Katarzyna - 1200 / K POL Częstochowa EDULOVE
983. Szarko Maciej - 1200 / M POL Elbląg Drużyna Pierścienia
984. Szawelska Justyna - 1200 / K POL Gdańsk
985. Szczykutowicz Tomasz - 1200 / M POL Gdańsk Szalony Gdańsk Biega/Gdański Biegacz
986. Szerszeń Andrzej - 1200 / M POL Gdańsk Refree Gdańsk
987. Szerszeń Julian - 1200 / M POL Gdańsk
988. Szerszeń Małgorzata - 1200 / K POL Gdańsk
989. Szerszeń Szymon - 1200 / M POL Gdańsk
990. Szmurło Maria - 1200 / K POL Gdańsk
991. Szopa Małgorzata - 1200 / K POL Gdynia Runeda
992. Szopa Marek - 1200 / M POL Gdynia RUNEDA
993. Szopa Marzena - 1200 / K POL Bochnia
994. Szopa Mateusz - 1200 / M POL Kraków
995. Szopa Patryk - 1200 / M POL Kraków
996. Szopa Rafał - 1200 / M POL Miechów
997. Szostak Adrian - 1200 / M POL Gdańsk
998. Szpek Joanna - 1200 / K POL Gdańsk
999. Szpek Paweł - 1200 / M POL Gdańsk
1000. Szpek Piotr - 1200 / M POL Gdańsk
1001. Szpek Tomasz - 1200 / M POL Gdańsk
1002. Szulc Kajetan - 1200 / M POL Gdańsk
1003. Szupienko Tomasz - 1200 / M POL Gdańsk
1004. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Chojnice
1005. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Chojnice
1006. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Chojnice
1007. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Chojnice Florian Chojnice
1008. Szyca Elżbieta - 1200 / K POL Gdańsk MTM TEAM
1009. Szydłowska Kornelia - 1200 / K POL Gdańsk
1010. Szydłowska Liliana - 1200 / K POL Gdańsk
1011. Szydłowski Marcin - 1200 / M POL Gdańsk
1012. Szymański Iwo - 1200 / M POL Sosnowiec
1013. Szymański Jerzy - 1200 / M POL Gdynia
1014. Szymański Leszek - 1200 / M POL Sosnowiec
1015. Szymański Leszek - 1200 / M POL Gdynia
1016. Szymański Stanisław - 1200 / M POL Gdynia
1017. Szymczak Adam - 1200 / M POL Śmieszkowo Kb Gmina Czarnków
1018. Szymczak Bruno - 1200 / M POL Gdańsk
1019. Szymczak Jacek - 1200 / M POL Śmieszkowo KB Gmina Czarnków
1020. Szymczak Paweł - 1200 / M POL Gdańsk
1021. Tabaczyńska Olga - 1200 / K POL Gdańsk
1022. Tabaczyński Łukasz - 1200 / M POL Gdańsk
1023. Talar Szymon - 1200 / M POL Kwdzyn
1024. Tarasiewicz Ryszard - 1200 / M POL Braniewo
1025. Targońska Marta - 1200 / K POL Gdańsk Padł Na Ryj Team
1026. Tarka Amelia - 1200 / K POL Płock
1027. Tarka Marta - 1200 / K POL Płock
1028. Tarka Piotr Paweł - 1200 / M POL Płock
1029. Tarka Sebastian - 1200 / M POL Płock
1030. Tkaczyk Elżbieta - 1200 / K POL Lasowice Wielkie
1031. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdynia
1032. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdynia
1033. Tomczak Lena - 1200 / K POL Frygnowo
1034. Tomkiel Wojciech - 1200 / M POL Gdynia
1035. Torłop Kornelia - 1200 / K POL Gdańsk
1036. Towarnicka Izabela - 1200 / K POL Gdynia Team Deaf
1037. Trochowska Dominika - 1200 / K POL Elbląg
1038. Troszczynski Marcel - 1200 / M POL Bialogard UKS HERKULES BIALOGARD
1039. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Gdańsk
1040. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Gdańsk
1041. Tusk Adam - 1200 / M POL Tczew
1042. Tuwalska Elżbieta - 1200 / K POL Gdańsk Lks Zantyr Sztum
1043. Tuwalska Małgorzata - 1200 / K POL Gdańsk Lks Zantyr Sztum
1044. Tylkowski Łukasz - 1200 / M POL Inowrocław TurboGroszki.Run
1045. Tyrakowski Szymon - 1200 / M POL Bialogard UKA HERKULES BIALOGARD
1046. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Gdansk IBM Running team
1047. Urban Paulina - 1200 / K POL Bojano
1048. Uzun Taras - 1200 / M POL Gdańsk
1049. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Gdańsk
1050. Walaszkowska Anna - 1200 / M POL Gdańsk
1051. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdańsk
1052. Waldowski Roman - 1200 / M POL Gdańsk biegacze z pomorza
1053. Walentynowicz Aneta - 1200 / K POL Pruszcz Gdański Pruszcz Biega / Lotos Running Team
1054. Walentynowicz Lena - 1200 / K POL Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
1055. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdańsk
1056. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Gdańsk
1057. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdańsk
1058. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdańsk
1059. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdynia
1060. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Gdynia
1061. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Gdynia
1062. Warlikowski Michał - 1200 / M POL Gdańsk
1063. Warlikowski Wojciech - 1200 / M POL Gdańsk
1064. Wąsicka Anna - 1200 / K POL Elbląg 3-ci wiek
1065. Wąsicka Czesława - 1200 / K POL Elblag 3-ci WIEK
1066. Wąsicki Andrzej - 1200 / M POL Elblag 3-ci WIEK
1067. Wąsicki Mariusz - 1200 / M POL Elblag 3-ci wiek
1068. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Straszyn
1069. Wasilewska Iwona - 1200 / K POL Gdańsk
1070. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Straszyn
1071. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Straszyn
1072. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Straszyn
1073. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Straszyn
1074. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Gdańsk
1075. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Gdańsk
1076. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Gdańsk
1077. Wasinski Nicolas - 1200 / M POL Dzierzgon
1078. Wenta Aleksandra - 1200 / K POL Żukowo
1079. Wenta Jakub - 1200 / M POL Żukowo
1080. Wenta Julia - 1200 / K POL Żukowo
1081. Wenta Marek - 1200 / M POL Żukowo
1082. Wesołowska Karolina - 1200 / K POL Gołdap LA OSIR Gołdap
1083. Wheelhouse Adrian - 1200 / M POL Gdańsk
1084. Wheelhouse Beata - 1200 / K POL Gdańsk
1085. Wheelhouse Jenny - 1200 / K POL Gdańsk
1086. Wieczerzak Patryk - 1200 / M POL Wrocław
1087. Wieczorek Alicja - 1200 / K POL Gdańsk
1088. Wieczorek Tomasz - 1200 / M POL Gdańsk WATAHA-łączy nas bieganie
1089. Wieczorkiewicz Filip - 1200 / M POL Białogard UKS HERKULES BIALOGARD
1090. Wielders Bo - 1200 / K NLD Leerdam
1091. Wielders Gerard - 1200 / M NLD Leerdam
1092. Wielgos Joanna - 1200 / K POL Gdynia Parkrun Rumia
1093. Wielgos Oliwia - 1200 / K POL Gdynia PARKRUN RUMIA
1094. Wiloch Jagoda - 1200 / K POL Gdańsk Thunder Runner - team
1095. Wiloch Jakub - 1200 / M POL Gdansk Gdansk
1096. Wiloch Radoslaw - 1200 / M POL Gdansk Thunder Runner - team
1097. Wiśniewska Julia - 1200 / K POL Gdynia
1098. Wiśniewska Maja - 1200 / K POL Gdańsk
1099. Wiśniewska Małgorzata - 1200 / K POL Gdynia
1100. Wiśniewski Andrzej - 1200 / M POL Gdańsk
1101. Witka Grażyna - 1200 / K POL Garczegorze Agoga-gym Lębork
1102. Witka Piotr - 1200 / M POL Garczegorze Łeba Mors Poland
1103. Witkowska Gosia - 1200 / K POL Gorzów Wlkp 1977
1104. Witkowski Mateusz - 1200 / M POL Gorzów Wielkopolski
1105. Witt Grażyna - 1200 / K POL Sopot Maratonypolskie.PL Team
1106. Witt Henryk - 1200 / M POL Sopot Norbsoft
1107. Wittbrodt Joanna - 1200 / K POL Władysławowo Biegamy Razem Władysławowo
1108. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Jaworzno JKLA JAWOR
1109. Wlodarczyk Patrycja - 1200 / K POL Jaworzno
1110. Właz Tadeusz - 1200 / M POL Gdańsk
1111. Wojciechowska Irmina - 1200 / K POL Gdynia
1112. Wojciechowska Katarzyna - 1200 / K POL Września
1113. Wojdyło Dominik - 1200 / M POL Dąbrowa Górnicza Brembo
1114. Wojdyło Joanna - 1200 / K POL Dąbrowa Górnicza
1115. Wojdyło Konrad - 1200 / M POL Dąbrowa Górnicza
1116. Wojdyło Oskar - 1200 / M POL Dąbrowa Górnicza
1117. Wolny Katarzyna - 1200 / K POL Gdańsk WolnyTeam
1118. Wolny Małgorzata - 1200 / K POL Rotmanka
1119. Wolny Marcin - 1200 / M POL Rotmanka
1120. Wolny Michalina - 1200 / K POL Rotmanka
1121. Wolny Staś - 1200 / M POL Gdańsk WolnyTeam
1122. Wolska Dominika - 1200 / K POL Tczew
1123. Wolska Krystyna - 1200 / K POL Skórcz
1124. Wolska Sylwia - 1200 / K POL Rumia MTM TEAM
1125. Wolska Żaneta - 1200 / K POL Tczew
1126. Wolski Jarosław - 1200 / M POL Tczew Biegający Tczew
1127. Wolski Zdzisław - 1200 / M POL Skórcz
1128. Wróbel Marcin - 1200 / M POL Łódź
1129. Wróbel Natalia - 1200 / K POL Łódź mBank
1130. Wróblewska Angelika - 1200 / K POL Starogard Gdański
1131. Wycichowski Tomasz - 1200 / M POL Gdańsk
1132. Wysocka Maria - 1200 / K POL Gdańsk
1133. Wysocki Dariusz - 1200 / M POL Gdańsk 7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
1134. Wysocki Dominik - 1200 / M POL Gdańsk
1135. Wysocki Filip - 1200 / M POL Gdańsk
1136. Zaborowski Marek - 1200 / M POL Bydgoszcz ZAWORKI TEAM
1137. Zaborowski Mariusz - 1200 / M POL Bydgoszcz Drużyna Zaworki
1138. Zakrzewski Arkadiusz - 1200 / M POL Kobysewo Kartuzy
1139. Zalipska Joanna - 1200 / K POL Piaseczno Mario Team
1140. Zamojska Amelia - 1200 / K POL Kobysewo Kartuzy
1141. Zamojska Anastazja - 1200 / K POL Kobysewo Kartuzy
1142. Zamojska Barbara - 1200 / K POL Kobysewo Kartuzy
1143. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Słupsk RRRR
1144. Żarska Maja - 1200 / K POL Stare Pole
1145. Żarski Ariel - 1200 / M POL Stare Pole
1146. Zdancewicz Julia - 1200 / K POL Gołdap LA OSIR Gołdap
1147. Zdunek Sławomir - 1200 / M POL Olsztyn
1148. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Piła
1149. Zięcina Marek - 1200 / M POL Kraków
1150. Zięcina Mirela - 1200 / K POL Kraków
1151. Zielińska Krystyna - 1200 / K POL Malbork Drużyna Pierścienia
1152. Zieliński Marek - 1200 / M POL Kwidzyn
1153. Zieliński Michał - 1200 / M POL Gołdap LA OSIR Gołdap
1154. Ziemann Tomasz - 1200 / M POL Miłobądz Crosselite
1155. Ziętara Benedykt - 1200 / M POL Gdańsk Jasień Biega
1156. Zietara Kamil - 1200 / M POL Gdańsk Jasień Biega
1157. Uczestnik anonimowy - 1200 / K POL Gdańsk
1158. Zinkiewicz-Zdunek Ewelina - 1200 / K POL Olsztyn 1975
1159. Ziolkowska Wioleta - 1200 / K POL Gdańsk
1160. Ziółkowska Julia - 1200 / K POL Tczew
1161. Ziółkowska Karolina - 1200 / K POL Tczew
1162. Ziółkowska Maria - 1200 / K POL Tczew
1163. Znarowska Bożna - 1200 / K POL Elbląg Drużyna Pierścienia
1164. Żuklińska Kamila - 1200 / K POL Jasło Mowi
1165. Zwierzchowski Jan - 1200 / M POL Warszawa Kuźnia Triathlonu
1166. Zwierzchowski Maciej - 1200 / M POL Warszawa Kuźnia Triathlonu
1167. Uczestnik anonimowy - 1200 / M POL Zgierz
1168. Zytkiewicz Paweł - 1200 / M POL Gdansk IBM Running team

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU