Ogólnopolski Bieg Mikołajkowy Powitanie Zimy

Jarosławiec, Polska
01.12.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Abczyński Robert 3 10 km / M POL Świecie

Zapłacone

Andryskowski Zdzisław 4 10 km / M POL Lębork Kolarz-Pol

Zapłacone

Andrzejczak Sławomir 5 10 km / M POL Ustka GRZESŁAW USTKA

Zapłacone

Antosiak Grzegorz 6 10 km / M POL Decathlon Słupsk

Zapłacone

Antosik Grażyna 7 10 km / K POL Sławsko KS OLSZEWSKI I SYNOWIE

Zapłacone

Bakalarz Adam 8 10 km / M POL Darłowo Reha Omt

Zapłacone

Baranowski Marek 9 10 km / M POL Kosakowo CO-DKM

Zapłacone

Barszczewski Sebastian 10 10 km / M POL Mielenko Błękitny Patrol WWF

Zapłacone

Białek Jarosław 11 10 km / M POL Darłowo KB . BRYZA POSTOMINO

Zapłacone

Bogacka Lucyna 12 10 km / K POL Koszalin TKKF Koszalin

Zapłacone

Bogacki Tomasz 13 10 km / M POL Koszalin TKKF Koszalin

Zapłacone

Bojkowski Janusz 1 10 km / M POL Jezierzany Kb Bryza Postomino

Zapłacone

Borek Monika 14 10 km / K POL Złocieniec Traper

Zapłacone

Borzęcki Norbert 15 10 km / M POL Koszalin

Zapłacone

Bożek Łukasz 16 10 km / M POL Ustka

Zapłacone

Breszka Paweł 17 10 km / M POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

Brugier Anna 18 10 km / K POL Kowalewice

Zapłacone

Brygała Magdalena 19 10 km / K POL Darłowo

Zapłacone

Brygała Tomasz 20 10 km / M POL Darłowo

Zapłacone

Bryłka Andrzej 21 10 km / M POL Gdynia Com-Dkm

Zapłacone

Brzostowska Ewa 22 10 km / K POL Pieńkowo Kb Bryza Postomino

Zapłacone

Budzyńska Elżbieta 23 10 km / K POL Słupsk

Zapłacone

Burzyński Aleksander 24 10 km / M POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

Buze Małgorzata 25 10 km / K POL Sławno Olszewski I Synowie

Zapłacone

Cholewiński Artur 26 10 km / M POL Słupsk Decathlon Słupsk

Zapłacone

Chorąży Karolina 27 10 km / K POL Koszalin LEO-TEAM

Zapłacone

Chudy Henryk 28 10 km / M POL Sławsko K S Olszewski I Synowie

Zapłacone

Ciemny Dominik 29 10 km / M POL Nacmierz Bryza Postomino

Zapłacone

Ciżmowska Barbara 30 10 km / K POL Kępice

Zapłacone

Ćwigoń Kinga 39 10 km / K POL Sławno USB Ustka

Zapłacone

Cyngler Marcin 31 10 km / M POL Gliwice UM Gliwice

Zapłacone

Cynkiel Maciej 32 10 km / M POL Gdynia COM-DKM

Zapłacone

Czaja Andrzej 33 10 km / M POL Łęczyce Uks ekonomik maratonczyk

Zapłacone

Czaja Marcin 34 10 km / M POL Łęczyce

Zapłacone

Czajkowska-Jeżak Agata 35 10 km / K POL Ustka USB Ustka

Zapłacone

Czech Roman 36 10 km / M POL Słupsk GOCH BYTÓW

Zapłacone

Czerniawski Paweł 37 10 km / M POL Bydlino

Zapłacone

Czyż Izabella 38 10 km / K POL Słupsk STOPA Slupsk

Zapłacone

Dąbrowska Alicja 40 10 km / K POL Sianów TKKF Koszalin

Zapłacone

Duda Grzegorz 41 10 km / M POL Bukówka METALCORP TEAM

Zapłacone

Dudek Bartłomiej 42 10 km / M POL Sławno Bryza Postomino

Zapłacone

Dudziak Piotr 43 10 km / M POL Koszalin For-Rest-Run Koszalin

Zapłacone

Fabisz Natalia 44 10 km / K POL Siemianice Decathlon Słupsk

Zapłacone

Fiłonowicz Monika 45 10 km / K POL Szczecinek

Zapłacone

Fruba Karina 46 10 km / K POL Redzikowo STOPA Słupsk

Zapłacone

Fursewicz Bartłomiej Fursant 47 10 km / M POL Siemianice KS Burza

Zapłacone

Gajek Artur 48 10 km / M POL Kępice KORZYBSKIE REKINY

Zapłacone

Gałkowska Patrycja 49 10 km / K POL Sławsko Bryza Postomino

Zapłacone

Gawęda Emil 51 10 km / M POL Stary Jarosław Darłowskie Charty

Zapłacone

Gaweł Zbigniew 50 10 km / M POL Słupsk miasto słupsk

Zapłacone

Gawiecka Mariola 52 10 km / K POL Koszalin Rozbiegany Koszalin

Zapłacone

Gawiecki Piotr 53 10 km / M POL Koszalin Rozbiegany Koszalin

Zapłacone

Gierlach Jacek 54 10 km / M POL Słupsk STOPA SŁUPSK

Zapłacone

Głogowski Adam 55 10 km / M POL Gdynia UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork / ATC-Cargo Team

Zapłacone

Gołgowska Małgorzata 56 10 km / K POL Ustka USB Ustka

Zapłacone

Gontarz Wojciech 57 10 km / M POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

Gorzkowski Paweł 59 10 km / M POL Słupsk Decathlon Słupsk

Zapłacone

Gostkowski Łukasz 58 10 km / M POL Bytów Kb GOCH BYTÓW

Zapłacone

Gostomczyk Krzysztof 60 10 km / M POL Sławno Spoko Sławno

Zapłacone

Grabowska-Lesisz Aneta 61 10 km / K POL Koszalin

Zapłacone

Grzymala Angelika 62 10 km / K POL Koszalin Babeczki

Zapłacone

Hann Grzegorz 63 10 km / M POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

Hanula Piotr 64 10 km / M POL Darłowo Błękitny Patrol Wwf

Zapłacone

Harasim Emila 65 10 km / K POL Słupsk

Zapłacone

Harbutiak Monika 66 10 km / K POL Cisowo Żyj Z Energią

Zapłacone

Hejza Leszek 67 10 km / M POL Obłęże

Zapłacone

Heller Zdzisław 68 10 km / M POL Koszalin Niezrzeszony

Zapłacone

Hryciów Paweł 69 10 km / M POL Białogard JW1223

Zapłacone

Iwaniec Dariusz 70 10 km / M POL Sierakowo Tkkf Koszalin

Zapłacone

Jabłoński Tomasz 71 10 km / M POL Sławno KB SPOKO Sławno

Zapłacone

Jakubik Przemysław 72 10 km / M POL Sławno CSSP Koszalin

Zapłacone

Janczewski Jacek 73 10 km / M POL Koszalin Rozbiegany Koszalin

Zapłacone

Jankowski Grzegorz 75 10 km / M POL Bytów Świat Płytek U Kryspina

Zapłacone

Jankowski Paweł 74 10 km / M POL Wrocław Jankes

Zapłacone

Jasiński Tomasz 76 10 km / M POL Gliwice UM Gliwice

Zapłacone

Jaworski Robert 77 10 km / M POL Postomino KB BRYZA POSTOMINO

Zapłacone

Jefimczyk Norbert 78 10 km / M POL Damno

Zapłacone

Kachlicki Borys 80 10 km / M POL Koszalin

Zapłacone

Kachlicki Kamil 79 10 km / M POL Koszalin rozbiegany Koszalin

Zapłacone

Kaczmarowski Andrzej 81 10 km / M POL Słupsk

Zapłacone

Kamieniecki Rafał 82 10 km / M POL Ustka TUPOT-USTKA

Zapłacone

Kaniowski Jacek 83 10 km / M POL Sławno W.p.k.słon Team Ustka

Zapłacone

Kapczyńska-Gontarz Agata 84 10 km / K POL Darłowo

Zapłacone

Kaśnicka Tamara 86 10 km / K POL Nieckowo

Zapłacone

Kasperski Dariusz 85 10 km / M POL Bydlino

Zapłacone

Kazusek Jan 87 10 km / M POL Sławno Bryza Postomino

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 88 10 km / M POL Szczecinek 1980

Zapłacone

Kilar Zofia 89 10 km / K POL Koszalin

Zapłacone

Kisieliński Igor 90 10 km / M POL Koszalin

Zapłacone

Klasa Jan 91 10 km / M POL Nożyno UG CZARNA DĄBRÓWKA

Zapłacone

Kluk Sylwia 92 10 km / K POL Kępice

Zapłacone

Kocieniewska Beata 93 10 km / K POL Koszalin

Zapłacone

Kocieniewski Rafał 94 10 km / M POL Koszalin

Zapłacone

Komoda Mariusz 95 10 km / M POL Koszalin ROZBIEGANY KOSZALIN

Zapłacone

Konkel Agnieszka 96 10 km / K POL Koszalin

Zapłacone

Konkel Joanna 97 10 km / K POL Sławno MKS "Święc" Sławno

Zapłacone

Konkel Łukasz 98 10 km / M POL Koszalin

Zapłacone

Kordylas Michał 99 10 km / M POL Słupsk

Zapłacone

Korol Elżbieta 100 10 km / K POL Koszalin Babeczki Koszalin

Zapłacone

Kościelski Mariusz 102 10 km / M POL Gdynia Com-Dkm

Zapłacone

Kosicka Iwona 101 10 km / K POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

Kowalski Bartosz 103 10 km / M POL Włynkówko Samolej ZTS

Zapłacone

Kowalski Konrad 104 10 km / M POL Włynkówko SAMOLEJ ZTS

Zapłacone

Kowalski Krzysztof 105 10 km / M POL Słupsk Stopa-Słupsk

Zapłacone

Kowalski Mirosław 106 10 km / M POL Szczecinek Szczecineckie Bractwo Biegowe

Zapłacone

Kozłowiecki Waldemar 107 10 km / M POL Koszalin TKKF

Zapłacone

Krasiński Witold 108 10 km / M POL Koszalin

Zapłacone

Krawczuk Szymon 109 10 km / M POL Gleźnowo Darłowskie Charty

Zapłacone

Kruszyński Stanisław 110 10 km / M POL Darłowo DARŁOWSKIE CHARTY

Zapłacone

Kucharek Marcin 111 10 km / M POL Słupsk STOPA SŁUPSK

Zapłacone

Kulczyk Katarzyna 112 10 km / K POL Sławsko Bryza Postomino

Zapłacone

Kurcz Barbara 113 10 km / K POL Koszalin Babeczki Koszalin

Zapłacone

Kurek Aneta 114 10 km / K POL Manowo

Zapłacone

Kurkul Janek 115 10 km / M POL Pałówko KB Bryza Postomino

Zapłacone

Kurkul Przemek 116 10 km / M POL Pałówko KB Bryza Postomino

Zapłacone

Kwaśniak Zdzisław 117 10 km / M POL Słupsk Decathlon Tri Team

Zapłacone

Laska Agnieszka 118 10 km / K POL Sławno Święc Sławno

Zapłacone

Lewandowska Beata 119 10 km / K POL Słupsk STOPA SŁUPSK

Zapłacone

Lewandowski Jacek 120 10 km / M POL Gdynia

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 121 10 km / K POL Darłowo Żyj Z Energią

Zapłacone

Łubkowska Magdalena 122 10 km / K POL Słupsk

Zapłacone

Łuczejko Sławomir 123 10 km / M POL Szczecinek Team Biegowy Szczecinek

Zapłacone

Łunkiewicz Mateusz 124 10 km / M POL Ustka Ustecka Szkoła Biegania

Zapłacone

Macias Justyna 125 10 km / K POL Jezierzany

Zapłacone

Maciejewska Katarzyna 126 10 km / K POL Drawsko Pomorskie

Zapłacone

Maciejewska Lucyna 127 10 km / K POL Drawsko Pomorskie

Zapłacone

Maciejewski Andrzej 128 10 km / M POL Drawsko Pomorskie

Zapłacone

Maćkowiak Krzysztof 129 10 km / M POL Koszalin Rozbiegany Koszalin

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 130 10 km / M POL Bytów KB GOCH Bytów

Zapłacone

Malinowska Agnieszka 131 10 km / K POL Koszalin Cioteczki.pl

Zapłacone

Malinowski Adam 132 10 km / M POL Pomiłowo MKS SWIEC SŁAWNO

Zapłacone

Małkiński Józef 133 10 km / M POL Bydgoszcz

Zapłacone

Marczak Małgorzata 134 10 km / K POL Żelkowo -

Zapłacone

Mastyła Radosław 135 10 km / M POL Szczecinek Husaria Race Team

Zapłacone

Mastyła Suzana 136 10 km / K POL Szczecinek Husaria Race Team

Zapłacone

Mazan Aleksandra 137 10 km / K POL Złocieniec Traper

Zapłacone

Mazan Bartłomiej 138 10 km / M POL Złocieniec UKS Traper Złocieniec

Zapłacone

Mazurek Barbara 139 10 km / K POL Koszalin Babeczki Koszalin

Zapłacone

Metera Piotr 140 10 km / M POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

Michalak Anna 141 10 km / K POL Koszalin

Zapłacone

Mickiewicz Grzegorz 142 10 km / M POL Sławno

Zapłacone

Mierzwa Witold 143 10 km / M POL Darłowo Darłowo

Zapłacone

Mikinka Magdalena 144 10 km / K POL Sławno

Zapłacone

Mizera Agnieszka 145 10 km / K POL Lędowo Osiedle Byledobiec Anin

Zapłacone

Moczynski Leszek 146 10 km / M POL Bydgoszcz Biegam dla Bydgoszczy

Zapłacone

Modrzejewska Lidia 147 10 km / K POL Grabów Nad Prosną Moja Rodzina

Zapłacone

Modrzejewski Roman 148 10 km / M POL Grabów Nad Prosną Kings of Metal

Zapłacone

Moszczyński Jarosław 149 10 km / M POL Bobolice Bobolice

Zapłacone

Moszyński Jacek 150 10 km / M POL Koszalin Tkkf Koszalin

Zapłacone

Motowidło-Zawadzka Izabella 151 10 km / K POL Słupsk

Zapłacone

Motykowska Ksenia 152 10 km / K POL Sławno Spoko

Zapłacone

Możejko Anna 153 10 km / K POL Koszalin Babeczki Koszalin

Zapłacone

Nędzusiak Dariusz 154 10 km / M POL Aleksandrów Kujawski DBN Sukurs

Zapłacone

Nieckarz Monika 155 10 km / K POL Sławno SPOKO Sławno

Zapłacone

Niwiński Grzegorz 156 10 km / M POL Ustka Tupot Ustka

Zapłacone

Norek Ryszard 157 10 km / M POL Sławno

Zapłacone

Nowacki Mariusz 158 10 km / M POL Sławno Sławsko

Zapłacone

Nowak Adam 159 10 km / M POL Szczecinek Szczecineckie Bractwo Biegowe

Zapłacone

Olearczyk Arkadiusz 160 10 km / M POL Bobolice Bobolice

Zapłacone

Oleszczuk Dominik 161 10 km / M POL Szczecin

Zapłacone

Olszar Grzegorz 162 10 km / M POL Darłowo Mswia

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 164 10 km / K POL Stary Jarosław samasobie

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 163 10 km / M POL Stary Jarosław samsobie

Zapłacone

Pakulski Marcin 165 10 km / M POL Koszalin www.autoserwiskoszalin.pl

Zapłacone

Paprocka Ewelina 166 10 km / K POL Obliwice

Zapłacone

Parwanicki Wiktor 167 10 km / M POL Wlynkowko "Tupot" Ustka

Zapłacone

Pękała Piotr 168 10 km / M POL Koszalin

Zapłacone

Piekarzewicz Sylwia 169 10 km / K POL Bobolice BOBOLICE

Zapłacone

Piekarzewicz Tomasz 170 10 km / M POL Bobolice Bobolice

Zapłacone

Piotrowski Mirosław 171 10 km / M POL Słupsk Stopa Słupsk koszulka rozm.L

Zapłacone

Płaza Ryszard 172 10 km / M POL Darłowo

Zapłacone

Płoski Krzysztof 173 10 km / M POL Bobolin 1Rblog Wałcz/skład Darłowo/ Darłowskie Charty.

Zapłacone

Poblocki Piotr 174 10 km / M POL Lębork Uks ekonomik maratończyk

Zapłacone

Pobłocka Bożena 175 10 km / K POL Lębork RADA MIASTA Lębork

Zapłacone

Pobłocka Katarzyna 176 10 km / K POL Lębork Uks Ekonomik Maratończyk Lębork

Zapłacone

Protasewicz Andrzej 177 10 km / M POL Sławno SPOKO Sławno

Zapłacone

Pryca Adam 178 10 km / M POL Przewłoka

Zapłacone

Pryzwan Karolina 179 10 km / K POL Rusko

Zapłacone

Przybyłowicz Lidia 180 10 km / K POL Ustka

Zapłacone

Puścian Krzysztof 181 10 km / M POL Manowo Szkoła Podstawowa W Manowie

Zapłacone

Raszpla Ilona 182 10 km / K POL Koszalin CIOTECZKI.PL

Zapłacone

Raszpla Radosław 183 10 km / M POL Koszalin BBL

Zapłacone

Ratajczyk Grażyna 184 10 km / K POL Słupsk

Zapłacone

Ratajczyk Monika 185 10 km / K RUS Słupsk

Zapłacone

Rawski Jaroslaw 186 10 km / M POL Słupsk STOPA Slupsk

Zapłacone

Reszkowski Sebastian 187 10 km / M POL Siemirowice BAZA 44

Zapłacone

Roganowska Danuta 188 10 km / K POL Koszalin For - Rest - Run

Zapłacone

Roganowski Rafał 189 10 km / M POL Koszalin For - Rest - Run

Zapłacone

Rudnicka Mariola 190 10 km / K POL Szczecinek

Zapłacone

Rudnik Krzysztof 191 10 km / M POL Krępa Słupska

Zapłacone

Rudnikowski Maciej 192 10 km / M POL Darłowo Darłowski Charty / Bieguzdrowiskowy.pl

Zapłacone

Rutecka Sylwia 193 10 km / K POL Ustka Tupot Ustka

Zapłacone

Rutkowska Anna 194 10 km / K POL Wałcz Wataha Wałcz

Zapłacone

Rygielski Arkadiusz 195 10 km / M POL Sławno Klub Biegacza SPOKO Sławno

Zapłacone

Sadowski Paweł 196 10 km / M POL Słupsk STOPASłupsk

Zapłacone

Sawa Mariusz 197 10 km / M POL Darłowo

Zapłacone

Sawicki Piotr 198 10 km / M POL Darłowo

Zapłacone

Sidor Mariusz 199 10 km / M POL Słupsk DECATHLON SŁUPSK

Zapłacone

Siecinska Emilia 200 10 km / K POL Ustka USB USTKA

Zapłacone

Skierka-Kordyla Anna 201 10 km / K POL Sławno

Zapłacone

Skoczyńska Renata 202 10 km / K POL Ustka USB Ustka

Zapłacone

Skowroński Tomasz 203 10 km / M POL Chałupy

Zapłacone

Skumiał Oskar 204 10 km / M POL Ustka USB Ustka

Zapłacone

Słomski Zenon 205 10 km / M POL Korzybie Korzybskie Rekiny

Zapłacone

Sobczyk Damian 206 10 km / M POL Wilkowice Kb Bryza Postomino

Zapłacone

Sołtys Rafał 207 10 km / M POL Koszalin JW 1223

Zapłacone

Springer Marcin 208 10 km / M POL Złocieniec

Zapłacone

Stadnik Agata 209 10 km / K POL Darłowo

Zapłacone

Stopnicki Ignacy 210 10 km / M POL Ustka "Tupot" Ustka

Zapłacone

Struś Artur 2 10 km / M POL Wrześnica KB Bryza Postomino

Zapłacone

Strzelecka-Dragun Halina 211 10 km / K POL Słupsk IKS ZRYW

Zapłacone

Strzelecki Bogdan 212 10 km / M POL Słupsk

Zapłacone

Strzelecki Zbigniew 213 10 km / M POL Korzybie KORZYBSKIE REKINY

Zapłacone

Szczepaniak Jacek 214 10 km / M POL Kępice KORZYBSKIE REKINY

Zapłacone

Szczęsny Piotr 215 10 km / M POL Łeba

Zapłacone

Szczypka Arkadiusz 216 10 km / M POL Gdynia

Zapłacone

Szlachetka Piotr 217 10 km / M POL Słupsk Decathlon Słupsk

Zapłacone

Szopiński Tomasz 218 10 km / M POL Darłowo KB Bryza Postomino

Zapłacone

Szponarski Leszek 219 10 km / M POL Dziechlino lęborskie towarzystwo biegowe Orzeł Biały

Zapłacone

Szrama Marian 220 10 km / M POL Lębork BAZA 44

Zapłacone

Szymański Sylwester 221 10 km / M POL Szczecinek Ulks Barwice-Mkl Szczecinek

Zapłacone

Szyszkowski Tomasz 222 10 km / M POL Koszalin

Zapłacone

Telesiewicz Henryk 223 10 km / M POL Sławno Spoko Sławno

Zapłacone

Tłustek Łukasz 224 10 km / M POL Rusinowo HWT-Hard Working Truckers Elite

Zapłacone

Tomczak Dominik 225 10 km / M POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

Tomczyk Mateusz 226 10 km / M POL Sławno

Zapłacone

Treder Marian 227 10 km / M POL Łosino

Zapłacone

Tur Leszek 228 10 km / M POL Borzytuchom niezrzeszony

Zapłacone

Turczyn Grzegorz 229 10 km / M POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

Urbaniak Szymon 230 10 km / M POL Slawno CSSP Koszalin

Zapłacone

Vonbardelebeben Agnieszka 231 10 km / K POL Koszalin Babeczki Koszalin

Zapłacone

Wachholz Beata 232 10 km / K POL Sławno KB Bryza Postomino

Zapłacone

Walczak Agnieszka 233 10 km / K POL Koszalin Tkkf Koszalin

Zapłacone

Walo Jacek 234 10 km / M POL Koszalin

Zapłacone

Wardęga Angelika 235 10 km / K POL Lubostronie ULKS BARWICE

Zapłacone

Wardęga Mateusz 236 10 km / M POL Lubostronie ULKS BARWICE

Zapłacone

Wąsicki Jacek 238 10 km / M POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

Wasyłyk Łukasz 237 10 km / M POL Czarnków

Zapłacone

Wdowiak Kasia 239 10 km / K POL Szczecinek Wkurw_Team

Zapłacone

Wegner Przemysław 240 10 km / M POL Ustka

Zapłacone

Wencławski Michał 241 10 km / M POL Słupsk Decathlon Słupsk

Zapłacone

Went Jakub 242 10 km / M POL Łeba

Zapłacone

Wenta Franciszek 243 10 km / M POL Krokowa

Zapłacone

Wiatrzyk Krzysztof 244 10 km / M POL Darłowo DARŁOWO

Zapłacone

Wieczorek Jacek 245 10 km / M POL Slawno Slawno

Zapłacone

Wielgat Łukasz 246 10 km / M POL Pieńkowo KB Bryza Postomino

Zapłacone

Wiernicka Natalia 247 10 km / K POL Darłowo

Zapłacone

Wiernicki Łukasz 249 10 km / M POL Darłowo

Zapłacone

Wiernicki Remigiusz 248 10 km / M POL Darłowo Darłowo

Zapłacone

Wiktorowicz Małgorzata 251 10 km / K POL Koszalin Cioteczki. pl

Zapłacone

Wiktorowicz Sławomir 250 10 km / M POL Koszalin JW 1223 /blov

Zapłacone

Winkowski Andrzej 252 10 km / M POL Żelice

Zapłacone

Witka Grażyna 253 10 km / K POL Garczegorze Łeba Mors Poland

Zapłacone

Witka Piotr 254 10 km / M POL Garczegorze Łeba Mors Poland

Zapłacone

Witkiewicz Eryk 255 10 km / M POL Białogard

Zapłacone

Witkiewicz Magdalena 256 10 km / K POL Białogard kb 10 białogard

Zapłacone

Witt Grażyna 257 10 km / K POL Sopot Maratonypolskie.PL Team

Zapłacone

Wójcicki Grzegorz 261 10 km / M POL Sławno 1983

Zapłacone

Wojtkiewicz Mateusz 258 10 km / M POL Białogard KB Dziesiątka Białogard

Zapłacone

Wołyńska Wioletta 259 10 km / K POL Koszalin

Zapłacone

Woźniak Dariusz 260 10 km / M POL Sławno Www.limo300C.com

Zapłacone

Wróblewska Marta 262 10 km / K POL Koszalin

Zapłacone

Zadrożny Szymon 263 10 km / M POL Wałcz Wataha Wałcz

Zapłacone

Zarębski Maciej 264 10 km / M POL Ustka punkt apteczny stokrotka

Zapłacone

Zarzycka Izabela 265 10 km / K POL Ustka W.P.K Słoń Team Ustka

Zapłacone

Zarzycki Dariusz 266 10 km / M POL Ustka W.P.K Słoń Team Ustka

Zapłacone

Zblewski Tadeusz 267 10 km / M POL Bytów LKB im. Braci Petk Lębork

Zapłacone

Zielińska Marzena 268 10 km / K POL Slupsk Decathlon Słupsk

Zapłacone

Żukowski Cezary 269 10 km / M POL Koszalin Migawkowe.pl

Zapłacone

Żurawik Piotr 270 10 km / M POL Kępice Korzybskie Rekiny

Zapłacone

Żylis Katarzyna 271 10 km / K POL Sławno SPOKO Sławno

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU