Niepodległościowy Bieg Orła

Grabowo Parchowskie, Polska
28.09.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Angel Patrycja 149 5 km / K18-29 POL Gdynia

Zapłacone

2. Baczyńska Marika 115 5 km / K18-29 POL Podolin Hydroaktywni

Zapłacone

3. Barton Krystyna 11 10 km / K50-59 POL Przechlewo Tripaka Przechlewo

Zapłacone

4. Bednarek Adam 114 5 km / M50-59 POL Kłodno Nadleśnictwo Lipusz

Zapłacone

5. Uczestnik anonimowy 205 NW 5 km / K40-49 POL Lipusz

Zapłacone

6. Bigus Marta 151 5 km / K30-39 POL Lipusz Nadleśnictwo Lipusz

Zapłacone

7. Błaszkowska Agata 202 NW 5 km / K18-29 POL Parchowo

Niezapłacone

8. Boberska Karolina 157 5 km / K40-49 POL Gdańsk

Zapłacone

9. Boberski Artur 156 5 km / M40-49 POL Gdańsk RMDC

Zapłacone

10. Borkowska Katarzyna 123 5 km / K30-39 POL Bytów Fabryka Zdrowia

Zapłacone

11. Borowicz Marcin 144 5 km / M40-49 POL Dywan Nadleśnictwo Lipusz

Zapłacone

12. Breza Katarzyna 136 5 km / K18-29 POL Kalisz Kaszubski Nadleśnictwo Lipusz

Zapłacone

13. Buszmann Andrzej 221 NW 5 km / M50-59 POL Bytów Buszmann Team

Zapłacone

14. Cała Małgorzata 10 10 km / K40-49 POL Bytów Runtastyczni Team Bytów

Zapłacone

15. Cheba Hubert 110 5 km / M18-29 POL Słupsk

Zapłacone

16. Uczestnik anonimowy 230 NW 5 km / K50-59 POL Parchowo

Niezapłacone

17. Cierson Aneta 134 5 km / K40-49 POL Bytów Fabryka Zdrowia Bytów

Zapłacone

18. Ćwiek Renata 209 NW 5 km / K60-69 POL Łódź

Zapłacone

19. Ćwiek Sławomir 13 10 km / M60-69 POL Łódź asapruner

Zapłacone

20. Czajka Katarzyna 31 10 km / K30-39 POL Lipusz Nadleśnictwo Lipusz

Zapłacone

21. Czech Dariusz 127 5 km / M40-49 POL Płotowo Ścigał Team

Zapłacone

22. Doczyk Adam 150 5 km / M30-39 POL Kościerzyna

Zapłacone

23. Dołębska Katarzyna 223 NW 5 km / K30-39 POL Nakla Dołębski Team

Zapłacone

24. Dołębska Kazimiera 222 NW 5 km / K60-69 POL Nakla Dołębski Team

Zapłacone

25. Dołebski Andrzej 215 NW 5 km / M50-59 POL Nakla Urząd gminy Parchowo

Zapłacone

26. Domaszk Zbigniew 2 10 km / M40-49 POL Bytów Świat Płytek U Kryspina

Niezapłacone

27. Dróbka Daniel 26 10 km / M30-39 POL Banino

Zapłacone

28. Drozd Michał 16 10 km / M30-39 POL Bytów KPP Bytów

Zapłacone

29. Dyks Danuta 212 NW 5 km / K40-49 POL Mądrzechowo

Zapłacone

30. Dyks Krzysztof 213 NW 5 km / M40-49 POL Mądrzechowo

Zapłacone

31. Uczestnik anonimowy 132 5 km / M40-49 POL Bytów

Zapłacone

32. Glazik Dariusz 126 5 km / M40-49 POL Bytów Ścigał Team

Zapłacone

33. Gliszczyńska-Klasa Olga 128 5 km / K40-49 POL Lipusz Nadleśnictwo Lipusz

Zapłacone

34. Gliszczyński Łukasz 217 NW 5 km / M18-29 POL Bytów Świat Płytek U Kryspina

Niezapłacone

35. Gliszczyński Łukasz 100 5 km / M18-29 POL Bytów Świat Płytek U Kryspina

Niezapłacone

36. Głuszek Bożena 33 10 km / K50-59 POL Gdynia

Zapłacone

37. Gołuński Radosław 148 5 km / M18-29 POL Kościerzyna Nadleśnictwo Lipusz

Zapłacone

38. Góra Bartosz 129 5 km / M7-17 POL Rzepnica Świat Płytek u Kryspina

Zapłacone

39. Góra Sławek 104 5 km / M40-49 POL Rzepnica Świat Płytek U Kryspina

Zapłacone

40. Uczestnik anonimowy 220 NW 5 km / K60-69 POL Łódż

Niezapłacone

41. Grabo Daniel 25 10 km / M30-39 POL Banino #pdfjgrabo

Zapłacone

42. Gruchała Dominika 139 5 km / K8-17 POL Kościerzyna

Zapłacone

43. Grzywnowicz Natalia 122 5 km / K30-39 POL Bytów Fabryka zdrowia

Zapłacone

44. Uczestnik anonimowy 207 NW 5 km / K50-59 POL Lipusz

Zapłacone

45. Uczestnik anonimowy 155 5 km / M18-29 POL Bytów Runtastyczni Team Bytów

Zapłacone

46. Uczestnik anonimowy 3 10 km / M18-29 POL Bytów Runtastyczni Team Bytów

Zapłacone

47. Jankowski Grzegorz 1 10 km / M40-49 POL Bytów

Zapłacone

48. Jażdżewska Elżbieta 105 5 km / K30-39 POL Słupsk Best Beasts

Zapłacone

49. Jereczek Joanna 19 10 km / K50-59 POL Sulęczyno Fabryka Zdrowia Bytów

Zapłacone

50. Kaczyński Daniel 12 10 km / M30-39 POL Starogard Gdański Morsy Zblewo

Zapłacone

51. Karczeski Piotr 138 5 km / M7-17 POL Lębork

Zapłacone

52. Klaman Katarzyna 145 5 km / K30-39 POL Bytów Fabryka Zdrowia Bytów

Zapłacone

53. Uczestnik anonimowy 214 NW 5 km / M70-99 POL Bytów

Zapłacone

54. Kluczewska Emila 20 10 km / K30-39 POL Bytów Runtastyczni Team Bytów

Zapłacone

55. Kobiela Wiktoria 140 5 km / K8-17 POL Gdańsk

Zapłacone

56. Korpal Cezary 219 NW 5 km / M50-59 POL Koszalin Wychodzę z kijami Koszalin

Zapłacone

57. Kożyczkowska Magdalena 124 5 km / K18-29 POL Nakla Akademia Biegowa Kościerzyna

Zapłacone

58. Kożyczkowski Krzysztof 27 10 km / M30-39 POL Banino No excuses

Zapłacone

59. Krefft Barbara 201 NW 5 km / K50-59 POL Parchowo

Zapłacone

60. Krefta Piotr 141 5 km / M7-17 POL Kartuzy

Zapłacone

61. Krzoska Dorota 14 10 km / K40-49 POL Brusy

Zapłacone

62. Kucharczyk Zbigniew 29 10 km / M40-49 POL Gdańsk

Niezapłacone

63. Kuklinska Joanna 200 NW 5 km / K30-39 POL Miroszewo Metrożercy

Zapłacone

64. Kuklinski Maciej 4 10 km / M40-49 POL Miroszewo Metrożercy

Zapłacone

65. Kulczycki Jan 228 NW 5 km / M60-69 POL Gdańsk 1950

Zapłacone

66. Uczestnik anonimowy 203 NW 5 km / M60-69 POL Gdańsk Step by Step Trójmiasto

Zapłacone

67. Labuda Patrycja 109 5 km / K18-29 POL Słupsk

Zapłacone

68. Labuda Renata 118 5 km / K40-49 POL Bytów Nadleśnictwo Lipusz

Zapłacone

69. Langmesser Danuta 225 NW 5 km / K50-59 POL Pinczyn Morsy Zblewo

Zapłacone

70. Langowski Damian 15 10 km / M30-39 POL Bytów KPP Bytów

Zapłacone

71. Leik Leszek 102 5 km / M40-49 POL Bytów

Niezapłacone

72. Lipińska Zofia 210 NW 5 km / K40-49 POL Lipusz

Zapłacone

73. Lis-Driwaa Barbara 142 5 km / K30-39 POL Kartuzy

Zapłacone

74. Loose Anna 22 10 km / K30-39 POL Starogard Gdański Morsy Zblewo

Zapłacone

75. Uczestnik anonimowy 218 NW 5 km / M30-39 POL Gdynia Elite team

Zapłacone

76. Łosińska Katarzyna 23 10 km / K40-49 POL Łubiana

Zapłacone

77. Mądry Dorota 211 NW 5 km / K40-49 POL Studzienice

Zapłacone

78. Marchewka Mateusz 21 10 km / M18-29 POL Wielki Klincz

Zapłacone

79. Mazur Bernadeta 231 NW 5 km / K60-69 POL Sulęczyno

Zapłacone

80. Metel Izabela 6 10 km / K40-49 POL Bytów Runtastyczni Team Bytów

Zapłacone

81. Metel Justyna 121 5 km / K30-39 POL Bytów Fabryka Zdrowia Bytów

Zapłacone

82. Uczestnik anonimowy 106 5 km / M30-39 POL Parchowo

Zapłacone

83. Mikołajczyk Tomasz 17 10 km / M30-39 POL Bytów Błotniaki

Niezapłacone

84. Muchowska Lucyna 204 NW 5 km / K40-49 POL Zblewo

Zapłacone

85. Neumuller Katarzyna 226 NW 5 km / K40-49 POL Bytów

Zapłacone

86. Okopińska Agnieszka 32 10 km / K30-39 POL Bytów Runtastyczni Team Bytów

Zapłacone

87. Okseniuk Agnieszka 113 5 km / K30-39 POL Lipusz Nadleśnictwo Lipusz

Zapłacone

88. Olejarczyk Katarzyna 119 5 km / K30-39 POL Dąbrówka Fabryka Zdrowia Bytów

Zapłacone

89. Ossowska Ewa 24 10 km / K60-69 POL Zblewo Morsy zblewo

Zapłacone

90. Pela Karolina 111 5 km / K18-29 POL Sulęczyno Fabryka Zdrowia Bytów

Zapłacone

91. Peplińska Arletta 206 NW 5 km / K50-59 POL Elbląg BIEGACZE WOLNOŚCI

Zapłacone

92. Pepliński Marek 103 5 km / M60-69 POL Elbląg BIEGACZE WOLNOŚCI

Zapłacone

93. Uczestnik anonimowy 36 10 km / M30-39 POL Łódź

Niezapłacone

94. Przyłucka Ewa 133 5 km / K40-49 POL Gdańsk

Niezapłacone

95. Uczestnik anonimowy 107 5 km / M50-59 POL Bytów

Zapłacone

96. Radomska Natalia 229 NW 5 km / K18-29 POL Dziemiany Nadleśnictwo Lipusz

Zapłacone

97. Reclaf Daria 147 5 km / K18-29 POL Borzestowo BORZESTOWO

Zapłacone

98. Reclaf Piotr 146 5 km / M30-39 POL Borzestowo BORZESTOWO

Zapłacone

99. Sadoń Karolina 120 5 km / K18-29 POL Dąbrówka Fabryka Zdrowia Bytów

Zapłacone

100. Skowroński Dariusz 158 5 km / M18-29 POL Gdynia Radmor S.a

Zapłacone

101. Ślęzak Adam 137 5 km / M30-39 POL Gmina Tolkmicko OSP POGRODZIE

Zapłacone

102. Stachyra Alfred 208 NW 5 km / M70-99 POL Bytów GBY43

Niezapłacone

103. Stoltmann Helena 216 NW 5 km / K50-59 POL Dziemiany

Zapłacone

104. Świgoń Daniel 18 10 km / M40-49 POL Bytów Błotniaki Team Bytów

Niezapłacone

105. Szrywer Daniel 101 5 km / M18-29 POL Bytów Świat płytek u Kryspina

Niezapłacone

106. Szumann Ewa 117 5 km / K30-39 POL Rekowo Hydroaktywni

Zapłacone

107. Szumann Michał 9 10 km / M30-39 POL Wapno Hydroaktywni

Zapłacone

108. Szumann Teresa 116 5 km / K50-59 POL Wapno Hydroaktywni

Zapłacone

109. Uczestnik anonimowy 131 5 km / K40-49 POL Mądrzechowo

Zapłacone

110. Szymichowska Patrycja 143 5 km / K30-39 POL Kartuzy

Zapłacone

111. Taras Michał 112 5 km / M18-29 POL Bytów Nadlesnictwo Lipusz

Zapłacone

112. Tchórz Łukasz 5 10 km / M30-39 POL Poznań Sii Running Team

Zapłacone

113. Tłokiński Mirosław 135 5 km / M60-69 POL Parchowo Parchowo

Zapłacone

114. Trzepizur Bartek 108 5 km / M18-29 POL Słupsk

Zapłacone

115. Tusk Telimena 224 NW 5 km / K30-39 POL Parchowo niezrzeszona

Zapłacone

116. Urzędowski Przemysław 154 5 km / M30-39 POL Siemirowice 44 Baza Lotnictwa Morskiego Siemirowice

Niezapłacone

117. Uzdrowski Piotr 153 5 km / M7-17 POL Gdynia

Zapłacone

118. Wawro Dariusz 28 10 km / M50-59 POL Suchy Dwór

Zapłacone

119. Wenta Ewelina 34 10 km / K30-39 POL Gdynia

Zapłacone

120. Wenta Paweł 35 10 km / M30-39 POL Gdynia

Zapłacone

121. Wenta Wojciech 152 5 km / M7-17 POL Gdynia

Zapłacone

122. Werra Jerzy 227 NW 5 km / M50-59 POL Parchowo

Zapłacone

123. Uczestnik anonimowy 130 5 km / K40-49 POL Bytów

Zapłacone

124. Wysocki Krzysztof 159 5 km / M18-29 POL Gdynia Radmor S.a

Zapłacone

125. Zalewska Renata 125 5 km / K40-49 POL Sulęczyno HYDROAKTYWNI

Zapłacone

126. Zasada Joanna 8 10 km / K40-49 POL Mosty WYMIATACZE

Zapłacone

127. Zbawicki Marcin 160 5 km / M40-49 POL Radmor S.a

Zapłacone

128. Zdanko Dorota 7 10 km / K40-49 POL Gdynia Motywatornia Team

Niezapłacone

129. Uczestnik anonimowy 37 10 km / K18-29 POL Łódź

Niezapłacone

130. Zmija Dariusz 30 10 km / M40-49 POL Charzykowy Tripaka Przechlewo

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU