Muza - Biegam Bo Lubię Lasy - Zima

Wejherowo, Polska
28.12.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamowski Andrzej - 10 km / M40 POL Elbląg Elbląg Team

Zapłacone

2. Bialkowski Marcin - 10 km / M40 POL Gdynia

Zapłacone

3. Boltruczyk Krzysztof - 10 km / M40 POL Bytów

Zapłacone

4. Uczestnik anonimowy - 10 km / M30 L
POL Wejherowo

Zapłacone

5. Busłowicz Katarzyna - 10 km / K40 POL Choczewo

Zapłacone

6. Chojnacki Krzysztof - 10 km / M30 POL Reda IBIZIAK

Zapłacone

7. Czarnecka Adrianna - 10 km / K30 L
POL Gdynia

Niezapłacone

8. Dąbrowska Aleksandra - 10 km / K40 POL Bolszewo Run Babys

Zapłacone

9. Dobkowska Agnieszka - 10 km / K40 L
POL Wejherowo MTB-Małe Trójmiasto Biega

Zapłacone

10. Doering Natalia - 10 km / K30 POL Reda Run Natka

Zapłacone

11. Dorcia Dorota - 10 km / K40 L
POL Kąpino ECO-KĄPINO

Zapłacone

12. Drobinski Marek - 10 km / M40 POL Kąpino

Zapłacone

13. Dukaczewski Michał - 10 km / M30 POL Gdynia

Zapłacone

14. Gambal Kamil - 10 km / M30 POL Siechnice

Zapłacone

15. Glembin Aleksander - 10 km / M30 POL Żelistrzewo Drużyna Szpiku

Zapłacone

16. Goc Małgorzata - 10 km / K30 POL Smołdziński Las

Zapłacone

17. Gogoliński Karol - 10 km / M30 L
POL Somonino Somonino biega.

Niezapłacone

18. Górkowska Elżbieta - 10 km / K30 POL Rumia Bojano Biega

Zapłacone

19. Górkowski Marcin - 10 km / M40 POL Rumia

Zapłacone

20. Gruba Tymoteusz - 10 km / M20 POL Linia

Zapłacone

21. Halmann Mirek - 10 km / M30 POL Wejherowo Pgb sportowa paczka

Zapłacone

22. Hann Grzegorz - 10 km / M40 POL Słupsk Stopa Słupsk

Niezapłacone

23. Herman Jacek - 10 km / M40 POL Wejherowo

Zapłacone

24. Herman Krystiana - 10 km / K40 POL Wejherowo

Zapłacone

25. Hilla Paulina - 10 km / K20 POL Bożepole Wielkie

Niezapłacone

26. Iwasiuta Bartłomiej - 10 km / M30 L
POL Bolszewo Kopeć Team

Zapłacone

27. Kałamejka Grzegorz - 10 km / M40 POL Wejherowo Wejherowskie Towarzystwo Cyklistów

Zapłacone

28. Kankowska Dominika - 10 km / K16 POL Luzino GKS KASZUBI LUZINO

Zapłacone

29. Kankowska Justyna - 10 km / K30 POL Luzino GKS KASZUBI LUZINO

Zapłacone

30. Kankowski Paweł - 10 km / M30 POL Luzono GKS KASZUBI LUZINO

Zapłacone

31. Konarzewski Jacek - 10 km / M40 POL Rumia Rumia Biega

Zapłacone

32. Konarzewski Krzysztof - 10 km / M16 POL Rumia Rumia biega

Zapłacone

33. Konkol Joanna - 10 km / K30 POL Kąpino Eco-Kąpino

Zapłacone

34. Konkol Piotr - 10 km / M40 POL Kąpino Eco Kąpino

Zapłacone

35. Kościelski Mariusz - 10 km / M50 POL Gdynia COM-DKM

Zapłacone

36. Kostrzewska Jolanta - 10 km / K30 POL Aleksandrów Kujawski #Bieganienawesoło

Zapłacone

37. Kowalski Tomasz - 10 km / M30 POL Wejherowo MTB-Małe Trójmiasto Biega

Zapłacone

38. Krauza Grażyna - 10 km / K50 POL Bolszewo Run Babys

Zapłacone

39. Król Błażej - 10 km / M30 POL Kębłowo Gks Tęcza Nowa Wieś Lęborska

Zapłacone

40. Kujawska Frejlich Joanienka - 10 km / K30 POL Gdynia Alte Media Team

Niezapłacone

41. Kukiełko Agnieszka - 10 km / K50 L
POL Mosty

Zapłacone

42. Kukiełko Artur - 10 km / M40 POL Mosty

Zapłacone

43. Kurzawa Marcin - 10 km / M40 POL Kębłowo T.A.G.

Zapłacone

44. Kurzawa Urszula - 10 km / K40 POL Ķębłowo T.A.G

Zapłacone

45. Kwiatkowska Agnieszka - 10 km / K30 POL Rumia WieWiór Team

Niezapłacone

46. Kwiatkowski Grzegorz - 10 km / M40 POL Rumia WieWiór Team

Niezapłacone

47. Uczestnik anonimowy - 10 km / K30 POL Wejherowo

Zapłacone

48. Lewandowska Beata - 10 km / K30 POL Wejherowo Stowarzyszenie wejherowski klub morsów

Zapłacone

49. Lubowiecka Alicja - 10 km / K30 POL Wejherowo Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów

Zapłacone

50. Luniak Ewa - 10 km / K40 POL Mosty MODULO

Niezapłacone

51. Łęgowski Maciej - 10 km / M50 POL Gdynia Run Natka

Zapłacone

52. Maj-Płotka Ewa - 10 km / K30 POL Wejherowo Maja Team

Zapłacone

53. Majna Kazimierz - 10 km / M60 L
POL Gdynia Parkrun Gdynia

Zapłacone

54. Marzeion Grzegorz - 10 km / M40 POL Wejherowo

Zapłacone

55. Meyer-Szary Krystian - 10 km / M30 POL Gdynia Nadmorski Zakątek

Zapłacone

56. Michalak Izabela - 10 km / K30 L
POL Lebork Centrum Ruchu Funkcjonalnego Lębork

Niezapłacone

57. Michno Anna - 10 km / K40 POL Gdańsk

Zapłacone

58. Mickiewicz Ilona - 10 km / K30 POL Wejherowo

Zapłacone

59. Migga Beata - 10 km / K40 L
POL Kąpino

Zapłacone

60. Milewczyk Rafał - 10 km / M30 POL Wejherowo Biegnę bo Dawidek prosił

Zapłacone

61. Mislisz Piotr - 10 km / M50 POL Osłonino

Zapłacone

62. Miszke Patryk - 10 km / M30 POL Lębork Klub 42.2

Zapłacone

63. Moska Dawid - 10 km / M30 POL Wejherowo

Zapłacone

64. Muller Tadeusz - 10 km / M40 POL Wejherowo

Niezapłacone

65. Myszk Dariusz - 10 km / M40 POL Janowice GKS Tęcza Nowa Wieś

Zapłacone

66. Naczke Dariusz - 10 km / M40 POL Wejherowo

Zapłacone

67. Niewolin Tomasz - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

68. Oberzig Łukasz - 10 km / M30 POL Wejherowo MTB - Małe Trójmiasto Biega

Zapłacone

69. Okrój Gabriela - 10 km / K50 POL Domatówko

Zapłacone

70. Olejarczyk Piotr - 10 km / M50 L
POL Elbląg

Niezapłacone

71. Orlikowski Tadeusz - 10 km / M60 POL Gdynia Biegająca Gdynia

Zapłacone

72. Pallach Monika - 10 km / K30 POL Wejherowo MTB- Małe Trójmiasto Biega

Zapłacone

73. Pallach Piotr - 10 km / M30 POL Wejherowo Nocny Turysta

Zapłacone

74. Pawełczak Karolina - 10 km / K20 POL Gdynia Jatrenuje

Zapłacone

75. Pionk Michał - 10 km / M40 POL Wejherowo Wejherowskie Towarzystwo Cyklistów

Zapłacone

76. Poblocki Piotr - 10 km / M50 POL Lębork UKS Ekonomik Maratończyk Lębork

Zapłacone

77. Pobłocka Bożena - 10 km / K50 POL Lębork UKS Ekonomik Maratończyk Lębork

Zapłacone

78. Pobłocka-Głogowska Katarzyna - 10 km / K20 POL Lębork Uks Ekonomik Maratończyk Lębork

Niezapłacone

79. Pobłocki Piotr - 10 km / M50 POL Lębork UKS Ekonomik Maratończyk Lębork

Niezapłacone

80. Pranczke Leszek - 10 km / M50 POL Kębłowo MTB Małe Trójmiasto Biega

Zapłacone

81. Ratajczak Konrad - 10 km / M40 POL Rumia Trochę już biegam ;)

Zapłacone

82. Reiter Marek - 10 km / M40 POL Kąpino

Zapłacone

83. Rohda Kazimierz - 10 km / M60 L
POL Wejherowo

Zapłacone

84. Roman Krzysztof - 10 km / M40 POL Bolszewo Przecinak77

Zapłacone

85. Roman Magdalena - 10 km / K40 POL Bolszewo Przecinak77

Zapłacone

86. Ropel Mirosław - 10 km / M60 L
POL Wejherowo KIS TRANSPORT

Zapłacone

87. Roszman Henryk - 10 km / M60 POL Orle

Zapłacone

88. Rychlik Patryk - 10 km / M16 POL Klucze Lisy Pustyni

Niezapłacone

89. Rychlik Sebastian - 10 km / M40 POL Klucze Lisy Pustyni

Niezapłacone

90. Schmidt Waldek - 10 km / M60 POL Gowino MTB-Małe Trójmiasto Biega Wejherowo

Zapłacone

91. Sobiecka Danuta - 10 km / K30 POL Wejherowo MTB MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA

Zapłacone

92. Sobiecki Sebastian - 10 km / M30 POL Wejherowo MTB MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA

Zapłacone

93. Socha Anna - 10 km / K40 POL Wejherowo Wejherowskie Towarzystwo Cyklistów

Zapłacone

94. Solek Mietek - 10 km / M60 POL Wejherowo COM-DKM

Zapłacone

95. Struk Joanna - 10 km / K40 POL Brzyno

Zapłacone

96. Świtała Marcin - 10 km / M40 L
POL Wejherowo MTB

Zapłacone

97. Sylwia Sylwia - 10 km / K30 POL Aleksandrów Kujawski #BIEGANIENAWESOŁO

Zapłacone

98. Szczygieł Arkadiusz - 10 km / M40 POL Wejherowo WTC

Zapłacone

99. Szczypior Artur - 10 km / M30 POL Wyszecino GKS Kaszubi Luzino

Zapłacone

100. Szuszkiewicz Sebastian - 10 km / M30 L
POL Lębork

Zapłacone

101. Szymański Adam - 10 km / M40 POL Lębork Lębork Biegacze

Zapłacone

102. Szymański Krzysztof - 10 km / M30 POL Domatówko

Zapłacone

103. Szymański Paweł - 10 km / M20 POL Orle

Zapłacone

104. Tabaka Waldemar - 10 km / M40 POL Nowa Wieś Lęborska

Zapłacone

105. Tracewicz Grzegorz - 10 km / M40 POL Lębork Klub 42,2 Lębork

Zapłacone

106. Walaszkowska Dominika - 10 km / K30 POL Gościcino BIESY

Zapłacone

107. Wasilka Sławomir - 10 km / M40 POL Wejherowo Hermes

Zapłacone

108. Wasiniewski Dawid - 10 km / M30 POL Wejherowo MTT Wejherowo

Zapłacone

109. Wasylka Łukasz - 10 km / M30 POL Luzino 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej

Zapłacone

110. Weiland Karina - 10 km / K40 POL Sopot

Niezapłacone

111. Willner Waldemar - 10 km / M50 POL Domatówko Kicaj Domatówko

Zapłacone

112. Wolański Tomasz - 10 km / M40 POL Rumia

Zapłacone

113. Wolski Jerzy - 10 km / M40 L
POL Krojanty

Zapłacone

114. Worzala Wojciech - 10 km / M40 POL Gdynia

Zapłacone

115. Wyganowski Dariusz - 10 km / M30 POL Rumia

Niezapłacone

116. Wyganowski Konrad - 10 km / M40 POL Rumia JA trenuje

Zapłacone

117. Zawaluk Marcin - 10 km / M40 POL Jankowo Gdańskie ST Runners

Niezapłacone

118. Zaworski Daniel - 10 km / M40 POL Żelistrzewo Runforrest

Zapłacone

119. Ziemiński Roman - 10 km / M60 POL Wejherowo Apiko

Zapłacone

120. Zinkel Jacek - 10 km / M50 POL Luzino Gks Kaszubi Luzino

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU