IX Iławski Półmaraton La Rive im. Antoniego Gierszewskiego

Iława, Polska
08.09.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamusiak Marlena - 21.097 km / K30 POL Rumia parkrun Rumia

Zapłacone

2. Adamusiak Sławomir - 21.097 km / M40 G
POL Gałdowo Iława biega

Zapłacone

3. Andrzej Herman - 21.097 km / M40 POL Iława

Zapłacone

4. Antczak Izabela - 21.097 km / K40 I
POL Iława Iława Biega

Zapłacone

5. Apanowicz Radosław - 21.097 km / M40 G
POL Elbląg Apacze Team

Zapłacone

6. Bączek Jerzy - 21.097 km / M40 G
POL Mortęgi

Zapłacone

7. Bączek Jerzy - 21.097 km / M40 G
POL Lubawa luzak

Niezapłacone

8. Bajła Mikołaj - JTLB / M POL Iława

Bezpłatne

9. Bajła Tola - JTLB / K POL Czerwona Woda

Bezpłatne

10. Bakaluk Zdzisław - 21.097 km / M50 POL Iława

Zapłacone

11. Balcerak Dariusz - 21.097 km / M30 G
POL Olsztyn

Zapłacone

12. Balicka Laura - MM / K POL Laseczno SP2 Iława

Zapłacone

13. Bałdyga Piotr - 21.097 km / M40 G
POL Ostróda Ostróda Runners

Zapłacone

14. Banach Andrzej - 21.097 km / M30 POL Olsztyn Lecimy Tutej Pisz-Olsztyn

Niezapłacone

15. Barański Łukasz - 21.097 km / M16 POL Susz

Zapłacone

16. Barnaś Agata - 21.097 km / K30 G
POL Malbork Grupa Malbork

Zapłacone

17. Barnaś Krzysztof - 21.097 km / M30 G
POL Malbork Grupa Malbork

Zapłacone

18. Bartoszuk Rafał - 21.097 km / M40 POL Wólka Majdańska

Zapłacone

19. Bednarek Zbigniew - 21.097 km / M30 POL Kwidzyn

Zapłacone

20. Belka Przemysław - 21.097 km / M16 G
I
POL Iława Iława Biega

Zapłacone

21. Białecka Katarzyna - 21.097 km / K30 POL Barczewo BSB Barczewo Biega

Zapłacone

22. Bielak Paweł - 21.097 km / M30 POL Kwidzyn

Zapłacone

23. Bielec Michał - 21.097 km / M40 G
POL Wąbrzeźno

Zapłacone

24. Bielski Piotr - 21.097 km / M40 G
POL Radomno RADOMNO BIEGA

Zapłacone

25. Błaut Damian - 21.097 km / M16 P
POL Ostróda KP PSP Ostróda

Zapłacone

26. Uczestnik anonimowy - 21.097 km / M40 POL Iława

Zapłacone

27. Bogacki Oskar - 21.097 km / M16 POL Babięty Wielkie Rozbiegany Susz

Zapłacone

28. Bogusiewicz Jakub - 21.097 km / M16 I
POL Iława

Niezapłacone

29. Borucka Julia - MM / K POL Iława SP 2 Ilawa

Zapłacone

30. Borucka Zuzanna - MM / K POL Iława SSP Nr 2 Iława

Zapłacone

31. Brach Agnieszka - 21.097 km / K16 I
POL Iława Team Kopeć

Niezapłacone

32. Bratkowski Zdzisław - 21.097 km / M50 G
POL Grudziądz

Zapłacone

33. Brukarzewicz Maciej - 21.097 km / M30 POL Toruń

Zapłacone

34. Bryzek Nadia - JTLB / K POL Emilianowo

Bezpłatne

35. Brzeziński Andrzej - 21.097 km / M40 POL Nowa Biała Rykowisko

Zapłacone

36. Brzozowski Jacek - 21.097 km / M30 POL Elbląg Oddam obiad

Zapłacone

37. Budzińska Dorota - 21.097 km / K16 G
POL Fijewo Biegam U Kolesi

Zapłacone

38. Bulik Grażyna - 21.097 km / K40 POL Laseczno

Zapłacone

39. Bulik Patrycja - MM / K POL Laseczno

Zapłacone

40. Burkiewicz Anna - 21.097 km / K30 I
POL Iława IŁAWA BIEGA

Zapłacone

41. Burkiewicz Łukasz - 21.097 km / M40 POL Iława

Zapłacone

42. Bylicki Wojciech - 21.097 km / M16 POL Kwidzyn

Zapłacone

43. Cebula Bogdan - 21.097 km / M50 POL Sztum Lks Zantyr Sztum

Zapłacone

44. Cebulska Aga - 21.097 km / K30 I
POL Iława-Warszawa Vege runners

Zapłacone

45. Cendrowski Krzysztof - 21.097 km / M50 POL Prabuty Bodex Team

Zapłacone

46. Chabowski Tomasz - 21.097 km / M50 G
POL Sztum sztum biega

Zapłacone

47. Chętnik Rafał - 21.097 km / M40 G
POL Sztum

Zapłacone

48. Chomik Przemek - 21.097 km / M40 POL Poznań

Zapłacone

49. Chyżyńska Marzena - 21.097 km / K40 POL Szczepkowo

Zapłacone

50. Ciepliński Rafał - 21.097 km / M40 G
POL Konojady Brodnica Biega

Zapłacone

51. Ciura Michał - 21.097 km / M30 POL Iława Iława biega

Zapłacone

52. Cosmas Keyva - 21.097 km / M30 KEN Bydgoszsz

Niezapłacone

53. Cybulski Janusz - 21.097 km / M50 POL Iława

Zapłacone

54. Cyrkler Rafał - 21.097 km / M40 G
POL Ostróda Ostróda Runners I/ Są Wolniejsi

Zapłacone

55. Cysewski Mieczysław - 21.097 km / M50 POL Grudziądz

Zapłacone

56. Czajka Artur - 21.097 km / M16 POL Grudziadz

Zapłacone

57. Czarnecka Anna - 21.097 km / K40 POL Gdynia

Zapłacone

58. Czarnecki Adrian - 21.097 km / M16 O
POL Ząbrowo OSP Ząbrowo

Zapłacone

59. Czarzasty Zbigniew - 21.097 km / M40 I
POL Iława ZenoTeam

Zapłacone

60. Czepek Andrzej - 21.097 km / M40 POL Nowe Miasto Lubawskie Kurzętnik biega

Zapłacone

61. Czeszejko Bartłomiej - 21.097 km / M30 I
POL Iława

Zapłacone

62. Czołba Szymon - 21.097 km / M30 POL Mszanowo

Zapłacone

63. Czyżak Kamil - 21.097 km / M30 POL Elbląg

Zapłacone

64. Dąbrowski Jarosław - 21.097 km / M30 I
POL Iława

Zapłacone

65. Dąbrowski Maciej - 21.097 km / M16 POL Giedajty Team Kopeć

Niezapłacone

66. Dąbrowski Marcin - 21.097 km / M40 POL Nikielkowo Nasze Nikielkowo

Niezapłacone

67. Danelska Monika - 21.097 km / K30 G
POL Ostróda ALA TEAM

Zapłacone

68. Dembek Emilia - 21.097 km / K40 POL Grudziądz LA RIVE TEAM

Zapłacone

69. Dembinska Joanna - 21.097 km / K40 I
POL Iława IŁAWA BIEGA

Zapłacone

70. Dembińska Maria - MM / K POL Iława IŁAWA BIEGA

Zapłacone

71. Dembkowski Slawomir - 21.097 km / M30 POL Hartowiec

Zapłacone

72. Deputat Joanna - 21.097 km / K40 G
POL Elbląg

Zapłacone

73. Derbin Jarosław - 21.097 km / M40 POL Iława

Zapłacone

74. Dłuszczakowska Aleksandra - MM / K POL Iława Wir Iława

Zapłacone

75. Dobrzański Wojciech - 21.097 km / M30 POL Iława

Zapłacone

76. Dolecka Katarzyna - 21.097 km / K40 I
POL Iława Iława Biega

Zapłacone

77. Dombrowska Bogusia - 21.097 km / K40 POL Gdańsk

Zapłacone

78. Dombrowski Radek - 21.097 km / M40 POL Gdańsk

Zapłacone

79. Dordzik Małgorzata - 21.097 km / K60 POL Elbląg

Zapłacone

80. Drabiniak Michal - 21.097 km / M30 POL Klęczkowo Motomufi

Niezapłacone

81. Drapiewski Michał - 21.097 km / M30 G
POL Iława #8RANOBASEN EMP IŁAWA

Zapłacone

82. Drażba Dominik - 21.097 km / M30 POL Ełk Team Kopeć

Zapłacone

83. Drzewiecka Alicja - JTLB / POL Iława Sp4 Iława

Bezpłatne

84. Drzewiecka Natalia - MM / K POL Iława Orka Iława Athletics

Zapłacone

85. Drzystek Andrzej - 21.097 km / M16 I
POL Iława

Zapłacone

86. Duda Antonina - JTLB / K POL Iława

Bezpłatne

87. Dudziec Marcin - 21.097 km / M30 POL Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno

Zapłacone

88. Dyas Krzysztof - 21.097 km / M40 POL Elbląg

Zapłacone

89. Dymek Adrian - 21.097 km / M30 G
POL Ostróda Ostróda Runners

Zapłacone

90. Elasri Abderrahim - 21.097 km / M30 POL Chorzów

Zapłacone

91. Etmanski Radek - 21.097 km / M30 I
POL Iława #8ranobasen EMP Iława

Zapłacone

92. Ewert Mariusz - 21.097 km / M30 POL Ostróda forBET Runners

Zapłacone

93. Fafiński Michał - 21.097 km / M40 G
POL Lubawa Biegam U Kolesi

Zapłacone

94. Falkowski Piotr - 21.097 km / M40 G
I
POL Iława

Zapłacone

95. Felka Szymon - 21.097 km / M30 G
POL Ostróda Ostróda Runners

Zapłacone

96. Filipowicz Albert - 21.097 km / M40 G
POL Tyrowo Albert biega

Niezapłacone

97. Frankiewicz Maciej - 21.097 km / M40 G
POL Malbork GRUPA MALBORK

Zapłacone

98. Fukowski Piotr - 21.097 km / M40 POL Piaseczno

Zapłacone

99. Gadomski Marcin - 21.097 km / M30 G
POL Gdańsk

Zapłacone

100. Gałecki Piotr - 21.097 km / M30 O
POL Ząbrowo OSP Ząbrowo

Zapłacone

101. Gałuszka Dorota - 21.097 km / K40 G
POL Grudziądz Wtorkowy Trening

Zapłacone

102. Gawińska Izabela - 21.097 km / K40 G
POL Grudziądz LA RIVE TEAM

Zapłacone

103. Gawińska Nadia - JTLB / POL Laseczno SP2 Iława

Bezpłatne

104. Główczewski Grzegorz - 21.097 km / M40 POL Tczew Biegający Tczew

Zapłacone

105. Golubiński Bartosz - 21.097 km / M30 POL Dywity

Zapłacone

106. Gołaś Robert - 21.097 km / M40 I
POL Iława

Zapłacone

107. Goniszewski Bartosz - 21.097 km / M30 POL Lubawa

Zapłacone

108. Góralska Ewa - 21.097 km / K30 POL Gorzyce

Zapłacone

109. Górecki Rafał - 21.097 km / M40 POL Leszno

Niezapłacone

110. Górski Radosław - 21.097 km / M40 POL Lubawa VEGE RUNNERS

Zapłacone

111. Gosiewska Marta - 21.097 km / K40 POL Ostróda

Zapłacone

112. Gosiewski Cezariusz - 21.097 km / M40 POL Ostróda

Zapłacone

113. Graczyk Kamil - 21.097 km / M30 G
POL Grudziadz

Zapłacone

114. Grala Mariusz - 21.097 km / M40 I
GBR Aberdeen

Zapłacone

115. Gralewski Mateusz - 21.097 km / M30 POL Nml -

Zapłacone

116. Grams Paulina - 21.097 km / K30 POL Olsztyn

Niezapłacone

117. Grążawski Piotr - 21.097 km / M50 POL Gdynia Grą biegiem rowerem

Zapłacone

118. Grochowiecki Karol - 21.097 km / M16 I
POL Iława Spotawheel.pl

Zapłacone

119. Groll Ryszard - 21.097 km / M50 POL Susz Niezależny

Zapłacone

120. Gromadka Krzesimir - MM / M POL Iława

Zapłacone

121. Grubich Damian - 21.097 km / M40 G
POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

122. Grzybek Paweł - 21.097 km / M30 POL Grudziądz

Zapłacone

123. Grzywacz Wojciech - 21.097 km / M40 POL Boleszyn Pobiegali Boleszyn

Zapłacone

124. Guzmann Mateusz - 21.097 km / M16 G
POL Grudziądz

Zapłacone

125. Guzowski Paweł - 21.097 km / M30 I
POL Iława BIEGACZE GORSZEGO SORTU

Zapłacone

126. Guzowski Piotr - 21.097 km / M30 G
I
POL Iława Biegacze Gorszego Sortu

Zapłacone

127. Herman Adrian - MM / M POL Iława

Zapłacone

128. Hoffmann Robert - 21.097 km / M40 POL Warszawa Warsaw Run Club

Zapłacone

129. Hołota Józef - 21.097 km / M50 POL Iława

Zapłacone

130. Hyjek Karol - 21.097 km / M30 POL Giżycko Giżycki Biegacz

Zapłacone

131. Iwicki Krzysztof - 21.097 km / M16 POL Toruń

Zapłacone

132. Jabłońska Małgorzata - 21.097 km / K50 G
POL Grudziądz Wtorkowy Trening

Zapłacone

133. Jabłoński Jakub - 21.097 km / M16 G
POL Grudziądz Wtorkowy Trening

Zapłacone

134. Jabłoński Jarosław - 21.097 km / M40 POL Zieleń Uks Trs Susz

Zapłacone

135. Jachimowicz Bartek - 21.097 km / M30 G
POL Gdańsk

Zapłacone

136. Jagielski Szymon - 21.097 km / M40 POL Łasin

Niezapłacone

137. Jakubczyk Dariusz - 21.097 km / M40 G
POL Malbork Nyborg-Mawent

Zapłacone

138. Jakusik Jacek - 21.097 km / M50 POL Malbork Grupa Malbork

Zapłacone

139. Jasińska Monika - 21.097 km / K40 G
POL Malbork AbsoFuckinLutely Team

Zapłacone

140. Jędra Andrzej - 21.097 km / M40 POL Złotniki

Zapłacone

141. Jędrak Marcin - 21.097 km / M30 G
POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

142. Jędrzejczak Dariusz - 21.097 km / M50 G
POL Grudziądz Grudziądz

Zapłacone

143. Jerzyk Aneta - 21.097 km / K40 O
POL Kaniczki OSP KANICZKI

Zapłacone

144. Jerzyk Robert - 21.097 km / M40 O
POL Kaniczki OSP KANICZKI

Zapłacone

145. Jodko Magda - 21.097 km / K40 G
POL Grudziądz Kujawsko-Pomorskie LA RIVE TEAM

Zapłacone

146. Joyline Chemutai - 21.097 km / K16 KEN Kenya Benedek team

Niezapłacone

147. Józefowicz Paulina - 21.097 km / K16 I
POL Iława

Zapłacone

148. Jurczak Kamil - 21.097 km / M30 POL Grudziądz

Zapłacone

149. Jurczyk Ewa - 21.097 km / K40 G
POL Grudziądz LA RIVE TEAM

Zapłacone

150. Jurewicz Arkadiusz - 21.097 km / M40 G
POL Ostróda-Kajkowo Ostróda Runners

Zapłacone

151. Jurkiewicz Aldona - 21.097 km / K30 POL Susz Rozbiegany Susz

Zapłacone

152. Jurkiewicz Sławomir - 21.097 km / M30 POL Susz Rozbiegany Susz

Zapłacone

153. Kaganiuk Patryk - 21.097 km / M40 POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

154. Uczestnik anonimowy - 21.097 km / M30 I
POL Iława TEAM 666

Niezapłacone

155. Kalisz Agnieszka - 21.097 km / K30 POL Lidzbark

Niezapłacone

156. Kalisz Arkadiusz - 21.097 km / M40 POL Lidzbark

Niezapłacone

157. Kamiński Andrzej - 21.097 km / M60 I
POL Iława Team Kopeć

Zapłacone

158. Kamiński Janusz - 21.097 km / M40 POL Ostróda Ostróda Runners

Zapłacone

159. Kamiński Łukasz - 21.097 km / M16 G
P
POL Dębień Biegam U KOLESI

Niezapłacone

160. Kamiński Michał - 21.097 km / M40 POL Gdańsk LPP TEAM

Zapłacone

161. Kamiński Piotr - 21.097 km / M30 POL Iława Rezerwowe Psy

Zapłacone

162. Kanicz Darek - 21.097 km / M40 POL Iława

Zapłacone

163. Karbowski Marek - 21.097 km / M50 I
POL Iława 1963

Zapłacone

164. Karczewska Olga - 21.097 km / K16 G
POL Grudziądz

Zapłacone

165. Karczewski Dariusz - 21.097 km / M50 POL Grudziądz

Zapłacone

166. Kargiński Adam - 21.097 km / M40 POL Grudziądz Klub Sportowy Tęcza prezesa Ryszarda Ochódzkiego

Niezapłacone

167. Karulski Kamil - 21.097 km / M16 POL Gdańsk

Zapłacone

168. Karwowska Angelika - 21.097 km / K30 G
POL Grudziądz Akademia biegania Grudziądz

Zapłacone

169. Kaska Jakub - 21.097 km / M30 I
POL Iława Iława Biega

Niezapłacone

170. Kasprowicz Marcin - 21.097 km / M40 G
POL Działdowo Rozbiegane Działdowo

Zapłacone

171. Kasprzyk Dariusz - 21.097 km / M40 POL Kwidzyn Kwidzyn Biega

Niezapłacone

172. Kawiak Jacek - 21.097 km / M40 I
POL Ostróda

Zapłacone

173. Kawiak Julia - MM / K POL Ostróda

Niezapłacone

174. Kawski Bartłomiej Dominik - 21.097 km / M40 POL Kisielice

Zapłacone

175. Kępczyńska Marlena - 21.097 km / K40 G
POL Brodnica Brodnica Biega

Niezapłacone

176. Kępiński Sławomir - 21.097 km / M50 POL Elbląg Sławo Team

Zapłacone

177. Kiezik Anna - 21.097 km / K30 POL Olsztyn Skazani na sukces

Zapłacone

178. Kijewski Artur - 21.097 km / M30 POL Iława

Zapłacone

179. Uczestnik anonimowy - 21.097 km / M16 KEN Eldorett Benedek team

Niezapłacone

180. Kipchumba Ezra - 21.097 km / M30 KEN Eldoret Benedek -team

Niezapłacone

181. Kisiel Mariusz - 21.097 km / M30 I
POL Iława Gemini

Zapłacone

182. Klein Marcin - 21.097 km / M30 G
POL Nowe Miasto Lubawskie Kurzętnik Biega

Zapłacone

183. Klimas Marek - 21.097 km / M50 G
POL Barczewo BSB Barczewo

Zapłacone

184. Klinicki Tomasz - 21.097 km / M40 I
POL Iława 8ranobasen emp iława

Zapłacone

185. Klonowski Marcin - 21.097 km / M30 G
POL Sztum Lks Zantyr Sztum

Zapłacone

186. Kłaczyński Mariusz - 21.097 km / M40 G
POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

187. Kłodawski Marek - 21.097 km / M40 POL Bratian kłodasie

Zapłacone

188. Knabe Adam - 21.097 km / M30 POL Kwidzyn

Zapłacone

189. Koc Dariusz - 21.097 km / M40 POL Grębocin

Zapłacone

190. Kochalski Cezary - 21.097 km / M50 I
POL Poznań

Zapłacone

191. Kochalski Konrad - 21.097 km / M16 POL Poznań

Zapłacone

192. Kocieńska Magdalena - 21.097 km / K30 I
POL Iława

Niezapłacone

193. Kogut Sławomir - 21.097 km / M40 POL Szafarnia Kurzętnik Biega

Zapłacone

194. Kołodziejek Kamil - 21.097 km / M16 POL Dobre Miasto Strefa Fitness Dobre Miasto

Zapłacone

195. Komornicki Krzysztof - 21.097 km / M40 G
POL Ostróda Ostróda Runners

Zapłacone

196. Kopańska-Chomik Wioletta - 21.097 km / K40 POL Poznań Gumisiowy Team

Zapłacone

197. Kopeć Bartosz - MM / M POL Iława Orka Iława Athletics

Zapłacone

198. Kopeć Wojciech - 21.097 km / M30 POL Swaderki Team Kopeć

Zapłacone

199. Koprowski Marcin - 21.097 km / M40 POL Olsztyn Km Umk Toruń

Zapłacone

200. Kopyczyński Piotr - 21.097 km / M30 G
POL Grupa Akademia Biegania Grudziądz

Niezapłacone

201. Kosiorowski Andrzej - 21.097 km / M50 POL Kwidzyn IP Kwidzyn TEAM

Zapłacone

202. Kostański Adam - 21.097 km / M30 G
POL Brodnica CBR

Zapłacone

203. Koszczka Karol - 21.097 km / M40 I
POL Iława Iława Biega

Zapłacone

204. Kotlenga Monika - 21.097 km / K40 I
POL Iława S4H

Zapłacone

205. Kotlenga Przemysław - 21.097 km / M30 G
I
POL Iława S4H

Zapłacone

206. Kowalczyk Mariusz - 21.097 km / M40 G
POL Brodnica

Zapłacone

207. Kowalewska Zosia - MM / K POL Iława SP nr 1 Iława

Zapłacone

208. Kowalewski Adam - MM / M POL Iława UKS Mały Jeziorak Iława

Zapłacone

209. Kowalska Aleksandra - MM / K POL Iława Orka Iława Athletics

Zapłacone

210. Kowalska Nadia - JTLB / K POL Iława

Bezpłatne

211. Kowalska Urszula - 21.097 km / K40 POL Radom

Zapłacone

212. Kowalska Wiktoria - MM / K POL Iława

Zapłacone

213. Kowalski Hubert - MM / M POL Iława

Zapłacone

214. Kowalski Marcin - 21.097 km / M40 POL Malbork

Zapłacone

215. Kozibski Tomek - MM / M POL Iława Orka Iława Athletics

Zapłacone

216. Kozłów Wojciech - 21.097 km / M50 POL Gdańsk LKS Zantyr Sztum

Zapłacone

217. Kozłowski Łukasz - 21.097 km / M30 I
POL Iława

Zapłacone

218. Kożuchowski Wojciech - 21.097 km / M40 P
POL Ząbrowo KP PSP IŁAWA

Zapłacone

219. Krajewski Mariusz - 21.097 km / M30 POL Rumienica Biegam u Kolesi

Zapłacone

220. Krajnik Ryszard - 21.097 km / M60 POL Nowe Miasto Lubawskie Kurzętnik Biega

Zapłacone

221. Krajnik Wojciech - 21.097 km / M30 G
POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

222. Krasnodębski Maciej - 21.097 km / M30 G
POL Grudziądz Wildbull

Zapłacone

223. Krawczyk Barbara - 21.097 km / K50 POL Samborowo

Zapłacone

224. Krawczyk Marcin - 21.097 km / M30 P
I
POL Iława

Zapłacone

225. Krawczyk Przemysław - 21.097 km / M40 POL Ciechanów LUKA PWSZ Ciechanów

Niezapłacone

226. Krawiec Adam - 21.097 km / M40 POL Ostróda Ostróda Runners

Zapłacone

227. Krawiec Andrzej - 21.097 km / M50 POL Sztum LKS ZANTYR

Zapłacone

228. Krefta Dagmara - 21.097 km / K30 G
POL Nowe

Zapłacone

229. Kroemer Rafał - 21.097 km / M40 G
POL Gdańsk Olo Team

Zapłacone

230. Król Arkadiusz - 21.097 km / M40 POL Gdańsk Team I-Sport

Niezapłacone

231. Krol Krzysztof - 21.097 km / M40 POL Tyrowo

Zapłacone

232. Król Maria - JTLB / K POL Tyrowo

Bezpłatne

233. Królikowski Janusz - 21.097 km / M60 O
POL Dywity AKM Olsztyn

Niezapłacone

234. Krotowska Marta - 21.097 km / K40 POL Gdańsk

Zapłacone

235. Krotowski Witold - 21.097 km / M30 I
POL Iława Iława Biega

Zapłacone

236. Krupowicz Marcin 1 21.097 km / M30 G
POL Gdańsk

Zapłacone

237. Krzeszewski Grzegorz - 21.097 km / M40 POL Elbląg ECM ElHurt Elbląg

Zapłacone

238. Kubiak Aleksandra - 21.097 km / K40 POL Kwidzyn

Zapłacone

239. Kubiak Rafał - 21.097 km / M40 POL Kwidzyn

Zapłacone

240. Kuciński Hubert - 21.097 km / M40 POL Warszawa ONSLOW Sekcja Dziadków

Zapłacone

241. Kustosz Wojciech - 21.097 km / M40 POL Józefosław

Zapłacone

242. Kuźniarski Tomasz - 21.097 km / M16 POL Brodnica Lazy Pandas Team

Zapłacone

243. Kwasiborski Patryk - 21.097 km / M16 POL Nowe Rościszewo TKKF Kubuś Sierpc

Zapłacone

244. Kwiatkowski Adam - 21.097 km / M16 G
POL Wałdowo Szlacheckie

Zapłacone

245. Kwiatkowski Marcin - 21.097 km / M16 POL Olsztyn

Zapłacone

246. Kwiatkowski Wiesław - 21.097 km / M50 I
POL Franciszkowo Dolne Iława/franciszkowo

Zapłacone

247. Langowski Krzysztof - 21.097 km / M40 POL Morąg

Zapłacone

248. Laskowski Jarosław - 21.097 km / M30 G
POL Małe Bałówki Kurzętnik Biega

Zapłacone

249. Lawniczak-Pietrzak Dagmara - 21.097 km / K30 G
POL Równica

Niezapłacone

250. Leliwa Sylwia - 21.097 km / K16 POL Iława Run Beach Morning Team

Zapłacone

251. Leliwa Tomasz - 21.097 km / M16 I
POL Iława

Zapłacone

252. Lembowicz Kornelia - MM / K POL Iława Ssp2

Zapłacone

253. Lenard Daniel - 21.097 km / M30 POL Olsztyn ostròda runners

Niezapłacone

254. Lenckowski Lech - 21.097 km / M30 POL Dębień Biegam U KOLESI

Zapłacone

255. Lenkiewicz Ryszard - 21.097 km / M60 POL Gdańsk MaratonyPolskie.PL TEAM

Zapłacone

256. Lepisz Piotr - 21.097 km / M40 POL Wąbrzeźno AlaskaTeam

Zapłacone

257. Leśniewski Mariusz - 21.097 km / M40 POL Gdańsk

Zapłacone

258. Leśny Kacper - 21.097 km / M40 POL Działdowo Rozbiegane Działdowo

Niezapłacone

259. Uczestnik anonimowy - 21.097 km / M60 POL Ostrołęka so-biebie-gam

Niezapłacone

260. Leszek Paweł - 21.097 km / M30 POL Iława

Zapłacone

261. Lewandowski Maciej - 21.097 km / M16 G
POL Brodnica

Zapłacone

262. Lewicki Jacek - 21.097 km / M50 O
POL Zalewo OSP Wielowieś

Zapłacone

263. Linkner Łukasz - 21.097 km / M30 O
P
I
POL Iława KP PSP IŁAWA/#8RANOBASEN EMP IŁAWA

Zapłacone

264. Lorkowska Małgorzata - 21.097 km / K40 I
POL Iława IŁAWA BIEGA

Zapłacone

265. Lubecki Stanisław - JTLB / M POL Iława ZawszeBiegamZMamą

Bezpłatne

266. Lulińska Bożena - 21.097 km / K40 POL Susz Rozbiegany Susz

Zapłacone

267. Łabuda Agnieszka - 21.097 km / K30 POL Iława

Zapłacone

268. Łątkowska Mirka - 21.097 km / K40 POL Lubawa OrkaMasters

Zapłacone

269. Łoziński Jakub - 21.097 km / M16 P
I
POL Iława

Zapłacone

270. Łucka Anna - 21.097 km / K40 G
POL Grudziądz LA RIVE TEAM

Zapłacone

271. Łucki Mirosław - 21.097 km / M40 G
POL Grudziądz

Zapłacone

272. Łucko Przemysław - 21.097 km / M40 POL Olsztyn

Zapłacone

273. Łukaszewicz Barbara - 21.097 km / K40 POL Gdańsk MARATONYPOLSKIE. Pl TEAM

Zapłacone

274. Łukaszewski Marcin - 21.097 km / M30 POL Prabuty

Niezapłacone

275. Łyziński Jan - 21.097 km / M50 POL Kuźnia Nieborowska

Zapłacone

276. Machnio Marek - 21.097 km / M40 I
POL Bytom OrkaMasters Iława

Zapłacone

277. Mączewska Marzena - 21.097 km / K50 G
POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

278. Madej Wojciech - MM / M POL Iława UKS Mały Jeziorak

Zapłacone

279. Mądry Krzysztof - 21.097 km / M30 G
POL Iława Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji

Niezapłacone

280. Majek Krzysztof - 21.097 km / M40 POL Katowice Augusteam

Zapłacone

281. Majewski Jan - 21.097 km / M70 G
POL Mrągowo

Niezapłacone

282. Majewski Piotr - 21.097 km / M30 POL Michałowice

Zapłacone

283. Maksimowicz Amelia - MM / K POL Poznań BIEGACZE GORSZEGO SORTU

Zapłacone

284. Malinowska Aleksandra - 21.097 km / K30 POL Ostróda

Zapłacone

285. Małkowski Mateusz - 21.097 km / M16 POL Kwidzyn Traktor Team Gmina Kwidzyn

Zapłacone

286. Marchewka Emil - 21.097 km / M30 POL Gdańsk LKS Zantyr Sztum

Niezapłacone

287. Marchlewski Radosław - 21.097 km / M30 POL Marzęcice Kurzętnik Biega

Zapłacone

288. Markiewicz Paweł - 21.097 km / M30 G
POL Elbląg

Zapłacone

289. Markowski Tomasz - 21.097 km / M40 G
POL Grudziądz

Zapłacone

290. Maśkiewicz Michał - 21.097 km / M30 I
POL Iława 1985

Niezapłacone

291. Matwiejczuk Arkadiusz - 21.097 km / M50 I
POL Iława ORKAMASTERS IŁAWA

Zapłacone

292. Matysiak Dawid - 21.097 km / M16 POL Ilawa

Zapłacone

293. Mazurek Tomasz - 21.097 km / M40 POL Iława

Zapłacone

294. Mazurkiewicz Mateusz - 21.097 km / M30 G
I
POL Iława

Zapłacone

295. Mejer Adam - 21.097 km / M40 POL Rumia

Zapłacone

296. Uczestnik anonimowy - 21.097 km / M30 POL Iława YNWA

Zapłacone

297. Menziński Przemysław - 21.097 km / M30 G
POL Barczewo BSB Barczewo Biega

Zapłacone

298. Michalak Krzysztof - 21.097 km / M30 G
POL Ostróda Ostróda Runners

Zapłacone

299. Miler Anna - 21.097 km / K40 G
POL Grupa

Zapłacone

300. Modrak Maciej - 21.097 km / M50 G
POL Grudziądz Parkrun Grudziąz

Zapłacone

301. Mogiłko Natalia - 21.097 km / K30 G
POL Grudziądz Grudziadzka Fit Mama

Zapłacone

302. Mówińska Anna - 21.097 km / K30 POL Iława

Zapłacone

303. Mroczkowska Ewelina - JTLB / K POL Malbork

Bezpłatne

304. Mroczkowski Leon - JTLB / M POL Iława

Bezpłatne

305. Mroczkowski Tomasz - 21.097 km / M30 G
POL Malbork Grupa Malbork

Zapłacone

306. Mroczkowski Wojciech - 21.097 km / M30 POL Iława

Zapłacone

307. Mroczyński Piotr - 21.097 km / M60 POL Brodnica

Zapłacone

308. Mrozek Mariusz - 21.097 km / M40 POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

309. Myszka Rafał - 21.097 km / M30 POL Tarnobrzeg

Zapłacone

310. Uczestnik anonimowy - 21.097 km / M16 I
POL Iława

Zapłacone

311. Myszkiewicz Patryk - MM / M POL Iława

Zapłacone

312. Narwojsz Monika - 21.097 km / K30 I
POL Iława BIEGACZE GORSZEGO SORTU

Zapłacone

313. Nazaruk Wiktor - 21.097 km / M30 I
POL Iława

Zapłacone

314. Niemkiewicz Grzegorz - 21.097 km / M30 POL Susz NIEMKIEWICZ TEAM

Zapłacone

315. Niewiadomski Aleksander - 21.097 km / M30 G
POL Gdańsk Olo Team

Zapłacone

316. Niewiadomski Patryk - 21.097 km / M16 G
POL Czarlin Sowiński Team / Biegający Tczew

Zapłacone

317. Nikodemczyk Julia - JTLB / K POL Gdynia Gorillas Ocr

Bezpłatne

318. Uczestnik anonimowy - 21.097 km / K30 POL Gdynia BigYellowFoot Adventure Team

Niezapłacone

319. Nikodemczyk Szymon - MM / M POL Gdynia Gorillas Ocr

Niezapłacone

320. Nojman Rafał - 21.097 km / M30 G
POL Dobre Miasto Są Wolniejsi / 4W-M BOT

Zapłacone

321. Nosewicz Sylwia - 21.097 km / K30 POL Barczewo BSB Barczewo Biega

Zapłacone

322. Nowakowski Cxzeslaw - 21.097 km / M70 G
POL Warszawa Klub Biegacza GOCH

Zapłacone

323. Nowakowski Marek - 21.097 km / M60 POL Turza Mała

Zapłacone

324. Nowakowski Wojciech - 21.097 km / M40 G
POL Malbork Grupa Malbork

Zapłacone

325. Nowicka Beata - 21.097 km / K40 G
POL Nowa Wieś Malborska BluMarianTeam

Zapłacone

326. Nowicki Michał - 21.097 km / M40 G
POL Nowa Wieś Malborska BluMarianTeam

Zapłacone

327. Olszewik Arkadiusz - 21.097 km / M40 POL Ostróda Brzozowski Team

Zapłacone

328. Olszewska Mariola - 21.097 km / K50 POL Sztum

Zapłacone

329. Olszewski Jacek - 21.097 km / M40 POL Płock 1977

Zapłacone

330. Olszewski Jarosław - 21.097 km / M40 G
I
POL Iława IŁAWA BIEGA

Zapłacone

331. Olszlegier Grzegorz - 21.097 km / M40 I
POL Iława

Zapłacone

332. Omernik Iwona - 21.097 km / K40 POL Kwidzyn

Zapłacone

333. Osińska Amelia - MM / K POL Grupa

Zapłacone

334. Osiński Ryszard - 21.097 km / M50 G
POL Malbork Active Malbork/Biegowa Rodzinka

Zapłacone

335. Osinski Tomasz - 21.097 km / M30 G
POL Grupa

Zapłacone

336. Uczestnik anonimowy - JTLB / M POL Gdańsk LDK

Bezpłatne

337. Pajewski Marcin - 21.097 km / M40 POL Tarnów Team DOBREHAKI.PL

Zapłacone

338. Panfil Magdalena - 21.097 km / K40 POL Ostróda

Zapłacone

339. Parafiniuk Krzysia - 21.097 km / K30 POL Sztum

Niezapłacone

340. Patalon Adam - 21.097 km / M50 POL Marzęcice Kurzętnik Biega

Zapłacone

341. Pawlak Mariusz - 21.097 km / M40 G
POL Działdowo

Zapłacone

342. Pawlikowski Adam - 21.097 km / M40 POL Grudziądz THE RAMONES

Zapłacone

343. Pawłowska Dorota - 21.097 km / K30 POL Marzęcice Zamek Kurzętnik

Niezapłacone

344. Pawłowski Mariusz - 21.097 km / M40 POL Olsztyn

Zapłacone

345. Pędziwiatr Krzysztof - 21.097 km / M30 P
POL Podkowa Leśna Państwowa Straż Pożarna

Zapłacone

346. Peglan Marta - 21.097 km / K16 POL Rudzienice

Zapłacone

347. Pepliński Tomasz - 21.097 km / M40 POL Olsztyn

Zapłacone

348. Petrykowski Piotr - 21.097 km / M16 POL Nowa Wieś

Zapłacone

349. Petrykowski Tomasz - 21.097 km / M50 POL Nowa Wieś IŁAWA BIEGA

Zapłacone

350. Pfajfer Marek - 21.097 km / M30 POL Legbąd Spójnia Białe Błota

Zapłacone

351. Piatek Adam - 21.097 km / M70 POL Elbląg BAZANT

Zapłacone

352. Piechocka Katarzyna - 21.097 km / K40 G
POL Ostróda

Zapłacone

353. Piechocki Paweł - 21.097 km / M40 POL Ostróda

Zapłacone

354. Pieczkowski Artur - 21.097 km / M30 G
POL Nowe Miasto Lubawskie Radomno Biega

Zapłacone

355. Pietruszyński Janusz - 21.097 km / M40 POL Elbląg

Zapłacone

356. Pilniak Mariusz - 21.097 km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

357. Piotrowska Justyna - 21.097 km / K40 G
POL Butowo

Zapłacone

358. Piotrowski Krzysztof - 21.097 km / M60 POL Gdańsk

Zapłacone

359. Piotrowski Sławek - 21.097 km / M40 POL Gdańsk

Zapłacone

360. Pisarski Andrzej - 21.097 km / M60 POL Iława IŁAWA bIEGA

Zapłacone

361. Piszewska Renata - 21.097 km / K40 I
POL Iława IŁAWA BIEGA

Zapłacone

362. Uczestnik anonimowy - 21.097 km / K50 POL Biały Bór Grudziądz

Zapłacone

363. Pobłocka-Głogowska Katarzyna - 21.097 km / K16 G
POL Lębork Uks Ekonomik Maratończyk Lębork

Zapłacone

364. Podsiadły Bartosz - 21.097 km / M16 G
P
POL Dragacz OSP Dragacz

Zapłacone

365. Podwalski Krzysztof - 21.097 km / M50 POL Iława

Zapłacone

366. Uczestnik anonimowy - 21.097 km / K30 I
POL Iława

Niezapłacone

367. Polguj Kinga - 21.097 km / K16 G
POL Brodnica

Zapłacone

368. Popławski Michał - 21.097 km / M16 POL Nidzica Nidzica Trashers

Zapłacone

369. Porzelski Piotr - 21.097 km / M50 POL Ostróda

Zapłacone

370. Potkaj Marcin - 21.097 km / M40 G
POL Ostróda Ostróda Runners

Zapłacone

371. Potorska Joanna - 21.097 km / K30 POL Czernin

Zapłacone

372. Projs Hanna - 21.097 km / K50 POL Łubianka

Zapłacone

373. Projs Tomasz - 21.097 km / M50 POL Łubianka KM Truchcik Łubianka

Zapłacone

374. Pronobis Beata - 21.097 km / K40 G
POL Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA

Zapłacone

375. Przybylski Krzysztof - 21.097 km / M40 P
POL Boreczno KP PSP Nowe Miasto Lubawskie

Zapłacone

376. Przybyła Adrian - 21.097 km / M16 G
I
POL Iława Team Kopeć

Zapłacone

377. Przybyłek Michał - 21.097 km / M30 POL Morąg Policyjny Klub Sportowy „Mazury”

Zapłacone

378. Przybyłek Patrycja - 21.097 km / K30 I
POL Iława BIEGACZE GORSZEGO SORTU

Zapłacone

379. Przybyłek Patryk - MM / M POL Morąg

Zapłacone

380. Przybyszewski Aleksander - 21.097 km / M16 G
I
POL Iława WIR Iława

Niezapłacone

381. Psiuk Andrzej - 21.097 km / M50 POL Rybno Biegam U KOLESI

Zapłacone

382. Pucek Artur - 21.097 km / M40 POL Mały Głęboczek Głęboczek

Zapłacone

383. Puchniarz Artur - 21.097 km / M40 POL Nawra

Zapłacone

384. Puławski Kazimierz - 21.097 km / M50 POL Łyse LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża

Zapłacone

385. Pysiak Paweł - 21.097 km / M16 POL Linowiec

Zapłacone

386. Rachoń Jacek - 21.097 km / M30 POL Grudziądz Kravmaga_Fighter

Zapłacone

387. Raciniewski Rafał - 21.097 km / M30 POL Poznań

Zapłacone

388. Radczyc Maciej - 21.097 km / M40 POL Łódź Pietrzyk Running Team

Zapłacone

389. Rajkowski Leszek - 21.097 km / M40 G
I
POL Iława Iława

Zapłacone

390. Rajkowski Walter - 21.097 km / M30 G
POL Gdańsk

Zapłacone

391. Uczestnik anonimowy - 21.097 km / K16 I
POL Nowe Miasto Lubawskie Szop

Zapłacone

392. Remus Tomek - 21.097 km / M30 POL Lubawa Biegam U KOLESI

Zapłacone

393. Reszczyński Adam - 21.097 km / M50 POL Kwidzyn

Niezapłacone

394. Rodacka-Wiśniewska Martyna - 21.097 km / K30 G
POL Malbork AbsoFuckinLutely Team

Zapłacone

395. Rogiewicz Grzegorz - 21.097 km / M40 POL Rumia Rumia Biega

Zapłacone

396. Romanowska Małgorzata - 21.097 km / K30 G
I
POL Iława

Zapłacone

397. Różycka Joanna - 21.097 km / K30 POL Gdańsk

Niezapłacone

398. Ruciński Marek - 21.097 km / M50 G
POL Gdynia VEL-DĄBRÓWNO

Zapłacone

399. Ruczyński Kacper - MM / M POL Iława

Zapłacone

400. Ruczyński Mirosław - 21.097 km / M40 G
I
POL Iława Team Kopeć

Zapłacone

401. Ruczyński Norbert - 21.097 km / M40 I
POL Iława

Zapłacone

402. Ruszczyk Daniel - 21.097 km / M30 POL Nikielkowo

Zapłacone

403. Rydzanowska Żaneta - 21.097 km / K40 POL Biskupiec Biskupiec Biega

Zapłacone

404. Rydzanowski Tomasz - 21.097 km / M50 POL Biskupiec Biskupiec Biega Egger

Zapłacone

405. Rygielski Arkadiusz - 21.097 km / M30 G
I
POL Iława Klub Biegacza Mowi

Zapłacone

406. Ryński Bogdan - 21.097 km / M50 G
POL Lidzbark

Zapłacone

407. Rzeszotek Marek - 21.097 km / M40 POL Radomno RADOMNO BIEGA

Zapłacone

408. Sarnowski Łukasz - 21.097 km / M30 POL Iława DRINKteam

Zapłacone

409. Sawicki Mariusz - 21.097 km / M40 POL Olsztyn

Zapłacone

410. Schmidt Robert - 21.097 km / M40 POL Ostróda Ostróda Runners

Zapłacone

411. Semeniuk Tomasz - 21.097 km / M30 G
POL Iława

Zapłacone

412. Sepioło Katarzyna - 21.097 km / K16 POL Kwidzyn

Zapłacone

413. Seroczyński Adam - 21.097 km / M16 I
POL Iława

Zapłacone

414. Siebert Leszek - 21.097 km / M50 POL Ulnowo

Zapłacone

415. Sierdzińska Beata - 21.097 km / K40 G
I
POL Iława IŁAWA BIEGA

Zapłacone

416. Sierdziński Tadeusz - 21.097 km / M50 G
I
POL Iława IŁAWA BIEGA

Zapłacone

417. Sitnik Sylwia - 21.097 km / K16 O
P
POL Ząbrowo OSP Ząbrowo

Niezapłacone

418. Skiba Piotr - 21.097 km / M40 POL Olsztyn

Zapłacone

419. Skomski Krzysztof - 21.097 km / M60 POL Kraków Negatyw

Zapłacone

420. Skonka Aleksander - 21.097 km / M40 G
POL Gdańsk Olo Team

Zapłacone

421. Skorupski Rafał - 21.097 km / M40 POL Ostróda

Zapłacone

422. Skrajda Szymon - 21.097 km / M50 POL Kwidzyn Żut Milewski

Zapłacone

423. Słowiński Maciej - 21.097 km / M40 POL Olsztyn

Zapłacone

424. Śmigielski Janusz - 21.097 km / M50 POL Iława Pro-Efekt Ewa Śmigielska

Zapłacone

425. Śniadała Dominik Klaudiusz - 21.097 km / M16 I
POL Iława Dominik93

Zapłacone

426. Socha Amadeusz - 21.097 km / M30 I
POL Iława

Zapłacone

427. Sołowiej Daniel - 21.097 km / M40 G
POL Elbląg

Zapłacone

428. Sosnowski Adam - 21.097 km / M30 G
POL Ostróda FORbet Runners

Zapłacone

429. Stankiewicz Krzysztof - 21.097 km / M30 G
POL Ostróda forBET Runners

Zapłacone

430. Uczestnik anonimowy - JTLB / K POL Iława

Bezpłatne

431. Stefaniak Barbara - 21.097 km / K40 I
POL Iława

Zapłacone

432. Stefaniak Bartosz - MM / M POL Iława Orka Iława Athletics

Zapłacone

433. Stempowska Alicja - JTLB / POL Rudzienice AA

Bezpłatne

434. Stempowski Aleksander - JTLB / M POL Rudzienice AA

Bezpłatne

435. Stempowski Tomasz - 21.097 km / M40 POL Rudzienice OT

Zapłacone

436. Stendera Tomasz - 21.097 km / M16 POL Gdańsk LOTOS Running Team

Zapłacone

437. Strzałkowski Marcin - 21.097 km / M30 POL Górsk

Zapłacone

438. Strzyżewski Przemysław - 21.097 km / M40 POL Gniezno

Zapłacone

439. Suchocki Artur - 21.097 km / M16 POL Iława

Niezapłacone

440. Suchodół Michał - 21.097 km / M30 POL Toruń

Niezapłacone

441. Sulewski Krzysztof - 21.097 km / M30 G
POL Barczewo BSB Barczewo Biega

Zapłacone

442. Sulima Robert - 21.097 km / M40 POL Gdańsk Grupa Trójmiasto

Zapłacone

443. Święcki Dariusz - 21.097 km / M40 G
I
POL Iława Sport A-Z Team Iława

Zapłacone

444. Święcki Przemysław - 21.097 km / M30 G
I
POL Iława Sport A-Z Team Iława

Zapłacone

445. Świętkowski Tadeusz - 21.097 km / M60 I
POL Iława

Zapłacone

446. Szatkiewicz Sławomir - 21.097 km / M30 POL Ostróda

Zapłacone

447. Szczecina Agnieszka - MM / K POL Iława IŁAWA BIEGA

Zapłacone

448. Szczecina Patryk - MM / M POL Iława IŁAWA BIEGA

Zapłacone

449. Szczecina Rafał - 21.097 km / M40 I
POL Iława IŁAWA BIEGA

Zapłacone

450. Szczepaniak Piotr - 21.097 km / M50 POL Olsztyn Są Wolniejsi

Zapłacone

451. Szerszeń Michał - 21.097 km / M16 POL Kwidzyn

Zapłacone

452. Szner Jakub - 21.097 km / M16 POL Iława

Zapłacone

453. Szoch Tomasz - 21.097 km / M40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

454. Szpalerski Adam - 21.097 km / M40 POL Sztum

Niezapłacone

455. Szpręgel Jakub - 21.097 km / M16 POL Gdańsk gryze_asfalt_team

Zapłacone

456. Sztajnborn Tomasz - 21.097 km / M40 POL Iława

Zapłacone

457. Szwaracka Aneta - 21.097 km / K40 POL Grudziądz

Niezapłacone

458. Szwaracki Sławomir - 21.097 km / M40 POL Grudziądz

Zapłacone

459. Szych Katarzyna - 21.097 km / K40 POL Szczecin RAZ SZCZECIN

Zapłacone

460. Szych Robert - 21.097 km / M40 POL Szczecin RAZ SZCZECIN

Zapłacone

461. Szymański Jerzy - 21.097 km / M70 POL Kurzętnik Kurzętnik Biega

Zapłacone

462. Szymański Zdzisław - 21.097 km / M50 POL Kisielice

Zapłacone

463. Szymczak Bart - 21.097 km / M40 G
POL Iława 8ranobasen emp Iława

Zapłacone

464. Tadejewski Paweł - 21.097 km / M40 G
POL Ostróda

Zapłacone

465. Tęcza Filip - JTLB / M POL Iława

Bezpłatne

466. Tęcza Kacper - JTLB / M POL Iława

Bezpłatne

467. Tekliński Dawid - 21.097 km / M30 G
POL Grudziądz Wtorkowy Trening

Zapłacone

468. Tomaszczyk Stanisław - 21.097 km / M16 POL Lębork

Zapłacone

469. Tomaszewska Joanna - 21.097 km / K40 I
POL Iława BIEGACZE GORSZEGO SORTU IŁAWA

Zapłacone

470. Tomaszewski Wojciech - 21.097 km / M40 POL Kwidzyn

Zapłacone

471. Tomaszko Seweryn - 21.097 km / M30 POL Zajączki

Zapłacone

472. Uczestnik anonimowy - 21.097 km / K30 POL Elblag

Zapłacone

473. Torbowski Damian - 21.097 km / M30 O
P
POL Grwbowo KP PSP KWIDZYN / OSP KANICZKI

Zapłacone

474. Treć Leon - 21.097 km / M60 POL Sztum LKS Zantyr Sztum

Zapłacone

475. Trukawka Piotr - 21.097 km / M60 G
I
POL Rakowiec-Kwidzyn Rakowiec - Kwidzyn

Zapłacone

476. Trukawka Tadeusz - 21.097 km / M50 G
POL Janowo

Zapłacone

477. Truszczynski Krzysztof - 21.097 km / M30 POL Szwarcenowo Team Kopeć

Zapłacone

478. Trzebiatowska Agata - MM / K POL Olsztyn BGS Iława

Zapłacone

479. Trzebiatowska Alicja - MM / K POL Poznań BGS Iława

Zapłacone

480. Trzebiatowski Michał - 21.097 km / M40 I
POL Iława BIEGACZE GORSZEGO SORTU IŁAWA

Zapłacone

481. Trzebiatowski Paweł - 21.097 km / M40 POL Poznań Biegacze Gorszego Sortu

Zapłacone

482. Trzebiatowski Wiktor - MM / M POL Poznań BGS Iława

Zapłacone

483. Trzmielewska Aleksandra - MM / K POL Iława

Zapłacone

484. Tur Marcin - 21.097 km / M30 G
POL Malbork Grupa Malbork/Biegaj z Bartkiem

Zapłacone

485. Tuwalska Małgorzata - 21.097 km / K40 G
POL Gdańsk Lks Zantyr Sztum

Zapłacone

486. Tymiński Przemysław - 21.097 km / M30 G
POL Grudziądz LA RIVE TEAM

Zapłacone

487. Urban Grzegorz - 21.097 km / M30 G
POL Susz Ziarnpol

Zapłacone

488. Urbański Marcin - 21.097 km / M40 G
POL Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz

Zapłacone

489. Wacławski Bartosz - 21.097 km / M30 POL Warszawa OrkaMasters Iława

Zapłacone

490. Wacławski Krzysztof - 21.097 km / M50 I
POL Iława OrkaMasters Iława

Zapłacone

491. Walentynowicz Aneta - 21.097 km / K40 G
POL Pruszcz Gdański Pruszcz Biega / Lotos Running Team

Zapłacone

492. Waruszewski Karol - 21.097 km / M40 POL Tczew Biegający Tczew

Niezapłacone

493. Wasilewski Mirosław - 21.097 km / M40 G
I
POL Iława ORKAMASTERS IŁAWA

Zapłacone

494. Wasilewski Piotr - 21.097 km / M50 POL Olsztyn

Zapłacone

495. Wdowiak Wojciech - 21.097 km / M40 G
POL Olsztyn

Zapłacone

496. Welerowicz Artur - 21.097 km / M40 POL Iława Jessie3

Zapłacone

497. Wesołowski Paweł - 21.097 km / M30 POL Pruszcz Gdański STRunners

Zapłacone

498. Wiatrowska-Kubicka Karolina - 21.097 km / K30 POL Iława

Zapłacone

499. Wiatrowski Emil - MM / M POL Iława

Zapłacone

500. Wiatrowski Marcel - MM / M POL Iława

Zapłacone

501. Wiatrowski Marek - 21.097 km / M30 POL Iława

Zapłacone

502. Wierzbowska Agnieszka - 21.097 km / K30 G
POL Hartowiec Biegam U Kolesi

Zapłacone

503. Wierzbowski Krzysztof - 21.097 km / M30 G
POL Nowe Grodziczno Biegam U Kolesi

Zapłacone

504. Wiktor Katarzyna - 21.097 km / K40 POL Grudziądz LA RIVE TEAM

Zapłacone

505. Wiliński Tomasz - 21.097 km / M40 POL Olsztyn

Niezapłacone

506. Wiśniewska Hania - JTLB / K POL Iława

Bezpłatne

507. Wiśniewska Laura - JTLB / K POL Iława

Bezpłatne

508. Wiśniewska Laura - MM / K POL Iława JA TEŻ LUBIĘ BIEGAĆ

Niezapłacone

509. Wiśniewska Nadia - JTLB / K POL Iława

Bezpłatne

510. Wiśniewska Sandra - MM / K POL Iława SSP Orka Iława

Zapłacone

511. Włodarczyk Maciek - 21.097 km / M30 POL Poznań

Zapłacone

512. Wojas Aneta - 21.097 km / K30 G
POL Grudziadz

Zapłacone

513. Wojas Artur - MM / M POL Grudziadz olimpia grudziadz

Zapłacone

514. Wójcik Paweł - 21.097 km / M16 O
P
POL Dębogórze KP PSP WEJHEROWO

Zapłacone

515. Wojewoda Norbert - 21.097 km / M16 I
POL Iława Iława Biega

Zapłacone

516. Wolnicki Jarek - 21.097 km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

517. Wolski Piotr - 21.097 km / M30 G
POL Grudziądz Łubudubu

Zapłacone

518. Woronecka Sylwia - 21.097 km / K30 G
POL Morąg Finisz Morąg

Zapłacone

519. Woźniewski Leszek - 21.097 km / M30 G
POL Tylice

Zapłacone

520. Wrażeń Justyna - 21.097 km / K30 POL Olsztyn

Zapłacone

521. Wróblewski Gracjan - 21.097 km / M30 O
P
I
POL Iława

Zapłacone

522. Wronski Leslaw - 21.097 km / M40 G
POL Malbork

Zapłacone

523. Wydrych Barbara - 21.097 km / K30 POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

524. Wysocka Agnieszka - 21.097 km / K40 POL Iława IŁAWA BIEGA

Zapłacone

525. Wysocka Magdalena - 21.097 km / K40 G
POL Pacółtowo

Zapłacone

526. Zabłocka Joanna - 21.097 km / K30 I
POL Iława

Zapłacone

527. Zalewski Bartosz - MM / M POL Iława

Zapłacone

528. Zalewski Jakub - MM / M POL Iława

Zapłacone

529. Zalewski Michał - 21.097 km / M30 I
POL Iława Lubawa Kocha Biegać

Zapłacone

530. Zalewski Paweł - 21.097 km / M30 I
POL Iława WMBOT 42blp

Zapłacone

531. Zawada Remigiusz - 21.097 km / M30 POL Rybno

Zapłacone

532. Zembroń Jakub - 21.097 km / M30 POL Przeworsk

Zapłacone

533. Zięba Mariusz - 21.097 km / M16 G
I
POL Iława BIEGACZE GORSZEGO SORTU

Zapłacone

534. Zieja Kasia - 21.097 km / K30 POL Olsztyn SKAZANI NA SUKCES

Zapłacone

535. Zieliński Krzysztof - 21.097 km / M30 POL Iława Pro-Efekt Ewa Śmigielska

Zapłacone

536. Zieliński Przemysław - 21.097 km / M40 POL Olsztyn Wydział Matematyki i Informatyki UWM/Team Jana

Zapłacone

537. Ziętarski Jerzy - 21.097 km / M40 O
POL Elgiszewo OSP Elgiszewo

Niezapłacone

538. Żyła Justyna - 21.097 km / K40 G
POL Wałdowo Szlacheckie La Rive Team

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU