IX Bieg Górski Leszno-Grzybowo

Leszno, Polska
16.02.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczak Arkadiusz 1 10 km / M POL Leszno

Zapłacone

2. Adamczak Szymon 2 10 km / M POL Kąkolewo

Zapłacone

3. Adler Lukasz 3 10 km / M POL Wilkowice Lesz No Limits Runners

Zapłacone

4. Andrzejczak Aneta 4 10 km / K POL Gloginin

Zapłacone

5. Antoniak Jakub 5 10 km / M POL Leszno Zmech

Zapłacone

6. Baksalary Lidia 6 10 km / K POL Leszno

Zapłacone

7. Banaszak Paweł 7 10 km / M POL Leszno Maraton Leszno/pss Pozytywnie Zakręceni

Zapłacone

8. Banaszak Tomasz 8 10 km / M POL Gostyń KD7W

Zapłacone

9. Barszowska Agata 9 10 km / K POL Leszno REAL 64-sto

Zapłacone

10. Barszowski Paweł 10 10 km / M POL Leszno Real 64-sto

Zapłacone

11. Bartkowiak Iwona 11 10 km / K POL Leszno Nessi kolorowa druzyna

Zapłacone

12. Bartkowiak Marek 12 10 km / M POL Śrem BESTTEAM ŚREM

Zapłacone

13. Bartosik Anna 13 10 km / K POL Leszno

Zapłacone

14. Bartosik Daniel 14 10 km / M POL Leszno Drużyna Szpiku

Zapłacone

15. Bartosz Mariusz 15 10 km / M POL Leszno

Zapłacone

16. Bieńczak Łukasz 16 10 km / M POL Dąbcze

Zapłacone

17. Bieniek Grzegorz 17 10 km / M POL Leszno PEKHO

Zapłacone

18. Biernaczyk Marek 18 10 km / M POL Oporówko

Zapłacone

19. Błaszczyk Tomasz 19 10 km / M POL Góra

Zapłacone

20. Uczestnik anonimowy 20 10 km / M POL Leszno Błaszyk Team

Zapłacone

21. Bober Jakub 21 10 km / M POL Leszno Łajdak Team

Zapłacone

22. Bojek Beata 22 10 km / K POL Rydzyna Active Lifestyle / R-Team

Zapłacone

23. Bojek Lukasz 23 10 km / M POL Rydzyna Active Lifestyle / R-Team

Zapłacone

24. Borowski Damian 24 10 km / M POL Leszno Ciesiółka Auto Group

Zapłacone

25. Brychcy-Nowak Paulina 25 10 km / K POL Strzyżewo TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ

Zapłacone

26. Uczestnik anonimowy 26 10 km / M POL Leszno

Zapłacone

27. Bura Krystian 27 10 km / M POL Leszno #bbkts

Zapłacone

28. Burkowski Jarek 28 10 km / M POL Leszno

Zapłacone

29. Chmielewski Bartosz 29 10 km / M POL Witkowo 33 Baza Lotnictwa Transportowego

Zapłacone

30. Chraplak Karol 30 10 km / M POL Leszno Nasz Dom Nasz Swiat

Zapłacone

31. Chudy Ariel 31 10 km / M POL Rydzyna R-team Rydzyna

Zapłacone

32. Chudy Tobiasz 32 10 km / M POL Rydzyna R-TEAM

Zapłacone

33. Cichy Andrzej 33 10 km / M POL Leszno

Zapłacone

34. Cieślik Sławomir 34 10 km / M POL Rydzyna REAL TEAM / AntonTeam

Zapłacone

35. Czekaj Marcin 35 10 km / M POL Leszno Q-SYSTEMS

Zapłacone

36. Czekała Magdalena 36 10 km / K POL Leszno

Zapłacone

37. Domagała Bartosz 37 10 km / M POL Leszno Leszczyńscy Patrioci

Zapłacone

38. Donaj Adam 38 10 km / M POL Kościan niezrzszony

Zapłacone

39. Drgas Roman 39 10 km / M POL Prochy PKO Bank Polski

Zapłacone

40. Dubiał Halina 40 10 km / K POL Leszno Babcie Biegają

Zapłacone

41. Dubiał Rafał 41 10 km / M POL Leszno Zico Racing Speed Team

Zapłacone

42. Dudziak Adam 42 10 km / M POL Leszno Dobiconnect

Zapłacone

43. Dudziński Daniel 43 10 km / M POL Leszno

Zapłacone

44. Dworczak Maciej 44 10 km / M POL Gostyń Runaway

Zapłacone

45. Dzierla Michał 45 10 km / M POL Gostyń

Zapłacone

46. Dzikowski Dariusz 46 10 km / M POL Gostyń Parkrun Gostyń

Zapłacone

47. Fiebig Natalia 47 10 km / K POL Leszno www.FIEBIG.pl

Zapłacone

48. Fiebig Stefan 48 10 km / M POL Janiszewo www.FIEBIG.pl

Zapłacone

49. Fiszer Sebastian 49 10 km / M POL Oporowo Canicross

Zapłacone

50. Frański Łukasz 50 10 km / M POL Nowy Tomyśl NKB Chyży Nowy Tomyśl

Zapłacone

51. Furmańczak Danuta 51 10 km / K POL Leszno

Zapłacone

52. Gajkowski Andrzej 52 10 km / M POL Wiewierz ENDORFINY WĄSOSZ

Zapłacone

53. Gembalski Mirosław 53 10 km / M POL Leszno LUCKY LUKI

Zapłacone

54. German Zofia 54 10 km / K POL Leszno BBKTS

Zapłacone

55. Gerowska Aleksandra 55 10 km / K POL Gostyń GSPZ NOE / GET Team / MS-FIT

Zapłacone

56. Gerowski Maciej 56 10 km / M POL Gostyń Gostyń Easy Trail / Lesz NO Limits Runners

Zapłacone

57. Gidaszewska Jolanta 57 10 km / K POL Leszno Kolorowa Drużyna Nessi

Zapłacone

58. Gieda Elżbieta 58 10 km / K POL Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO

Zapłacone

59. Giera Marcin 59 10 km / M POL Krzemieniewo Od poniedziałku

Zapłacone

60. Girtler Tomasz 60 10 km / M POL Nowa Wieś

Zapłacone

61. Glapiak Maciej 61 10 km / M POL Leszno 4steps

Zapłacone

62. Glapiak Piotr 62 10 km / M POL Leszno Glapiak biega

Zapłacone

63. Gorgoń Kacper 63 10 km / M POL Leszno MYKAM PO ZATORZU

Zapłacone

64. Górny Tomasz 64 10 km / M POL Święciechowa Spinko Leszno

Zapłacone

65. Gorwa Sławomir 65 10 km / M POL Długie Stare

Zapłacone

66. Uczestnik anonimowy 66 10 km / M POL Radwanice AO Team

Zapłacone

67. Graf Radomir 67 10 km / M POL Leszno Jespol

Zapłacone

68. Graf Remigiusz 68 10 km / M POL Leszno PL TURBO RUN Leszno

Zapłacone

69. Grelak Adam 69 10 km / M POL Wolsztyn Wolsztyńska Akademia Biegowa

Zapłacone

70. Gryczka Mateusz 70 10 km / M POL Leszno NBR TEAM

Zapłacone

71. Grzegorowski Beata 71 10 km / K POL Leszno Jerzykteam

Zapłacone

72. Grzemski Błażej 72 10 km / M POL Bruczków Kb Miś Borek Wielkopolski

Zapłacone

73. Haupt Krzysztof 73 10 km / M POL Suchy Las Zzsk Suchy Las

Zapłacone

74. Hauser-Giers Monika 74 10 km / K POL Nowy Lubosz Kościan Team

Zapłacone

75. Humerski Piotr 75 10 km / M POL Wolkowo

Zapłacone

76. I Jerzy 76 10 km / M POL Góra Kruszyniec p

Zapłacone

77. Idziak Dawid 77 10 km / M POL Śrem TOMCHEM

Zapłacone

78. Jagiełka Krzysztof 78 10 km / M POL Leszno ksiegowoscleszno.pl

Zapłacone

79. Jakubowski Rafał 79 10 km / M POL Gostyń Active Lifestyle / R-Team

Zapłacone

80. Janiak Monika 80 10 km / K POL Leszno

Zapłacone

81. Janik Artur 81 10 km / M POL Leszno Ambit Racing Team

Zapłacone

82. Janik Ewa 82 10 km / K POL Leszno Ambit Racing Team

Zapłacone

83. Jankowski Grzegorz 83 10 km / M POL Jaczów KGHM ZG RUN

Zapłacone

84. Janowicz Karol 84 10 km / M POL Osieczna Great Gratula Murator

Zapłacone

85. Janowicz Wojciech 85 10 km / M POL Rydzyna 1976

Zapłacone

86. Jędraszczyk Mateusz 86 10 km / M POL Nowy Targ Banda Grudnia

Zapłacone

87. Jerzyk Agnieszka 87 10 km / K POL Święciechowa IDMAR Real 64-sto

Zapłacone

88. Jęsiek Aleksander 88 10 km / M POL Leszno Ciesiółka Auto

Zapłacone

89. Jęsiek Artur 89 10 km / M POL Leszno MASAŻ I AKUPUNKTURA

Zapłacone

90. Jeż Jolanta 90 10 km / K POL Gostyń

Zapłacone

91. Józefowicz Edyta 91 10 km / K POL Kościan Kościan Team

Zapłacone

92. Józwik Piotr 92 10 km / M POL Wrocław

Zapłacone

93. Jurczak Karolina 93 10 km / K POL Leszno Lucky Luki, JW 1517

Zapłacone

94. Juskowiak Marek 94 10 km / M POL Leszno Active lifestyle

Zapłacone

95. Juskowiak Mikołaj 95 10 km / M POL Leszno

Zapłacone

96. Kabat Szymon 96 10 km / M POL Krotoszyn TeamRomans

Zapłacone

97. Kaczmarek Arek 97 10 km / M POL Strzyżewice FITNESS KLUB SPORTING

Zapłacone

98. Kaczmarek Łukasz 98 10 km / M POL Gostyń Parkrun Gostyń

Zapłacone

99. Kaczmarek Mirosław 99 10 km / M POL Śrem

Zapłacone

100. Kajewski Rafał 100 10 km / M POL Śrem Migrena Team / Wiocha Biega

Zapłacone

101. Kajoch Mirosław 101 10 km / M POL Leszno Galibier Bikefun Leszno

Zapłacone

102. Kalitka Monika 102 10 km / K POL Gostyn Dworczak Team

Zapłacone

103. Kalitka Tomasz 103 10 km / M POL Gostyń Dworczak Team

Zapłacone

104. Kałka Marcin 104 10 km / M POL Rawicz

Zapłacone

105. Karaś Sławomir 105 10 km / M POL Leszno Independent Runner

Zapłacone

106. Kasprzak Maciej 106 10 km / M POL Krzemieniewo OD PONIEDZIAŁKU

Zapłacone

107. Kłopocki Wojciech 107 10 km / M POL Murzynowo Leśne brak

Zapłacone

108. Knaflewska Justyna 108 10 km / K POL Dąbcze Maraton Leszno/R-Team Rydzyna

Zapłacone

109. Knaflewski Krystian 109 10 km / M POL Leszno maraton leszno

Zapłacone

110. Knapp Janusz 110 10 km / M POL Gostyń NETBOX BIEGA / LeszNo Limits Runners

Zapłacone

111. Konieczny Cyprian 111 10 km / M POL Leszno Spinko Leszno

Zapłacone

112. Kostrzewski Dariusz 112 10 km / M POL Gostyń Gkr Gostyń

Zapłacone

113. Koszel Kuba 113 10 km / M POL Leszno ACTIVE LIFESTYLE

Zapłacone

114. Kotecki Paweł 114 10 km / M POL Poznań Night Runners MeteoRunner

Zapłacone

115. Kowalski Michał 115 10 km / M POL Leszno

Zapłacone

116. Kozaczek Adrian 116 10 km / M POL Gostyń

Zapłacone

117. Kozak Adriana 117 10 km / K POL Leszno Active lifestyle

Zapłacone

118. Kozicki Bartosz 118 10 km / M POL Śrem Ks Rapid Śrem

Zapłacone

119. Kozłowski Leszek 119 10 km / M POL Leszno

Zapłacone

120. Uczestnik anonimowy 120 10 km / M POL Leszno Leszczynscy Patrioci

Zapłacone

121. Kuciak Bartosz 121 10 km / M POL Krosno

Zapłacone

122. Kucner Monika 122 10 km / K POL Kąkolewo Alberts Team

Zapłacone

123. Kuczyński Rafał 123 10 km / M POL Leszno 26.2

Zapłacone

124. Kukla Piotr 124 10 km / M POL Leszno Galibier Bikefun Leszno

Zapłacone

125. Kwaśnik Krzysztof 125 10 km / M POL Niechlów Zg Run

Zapłacone

126. Uczestnik anonimowy 126 10 km / K POL Wolsztyn Wolsztyńska Akademia Biegowa

Zapłacone

127. Laska Krzysia 127 10 km / K POL Niesłabin Runners Power

Zapłacone

128. Leśniak Michał 128 10 km / M POL Ceradz Dolny www.NRGBOX.pl

Zapłacone

129. Lewandowski Paweł 129 10 km / M POL Mosina

Zapłacone

130. Lewiński Adam 130 10 km / M POL Wrocław

Zapłacone

131. Ludwiczak Mateusz 131 10 km / M POL Leszno LKS SZAWER LESZNO

Zapłacone

132. Łabędzki Bartosz 132 10 km / M POL Nowa Wieś

Zapłacone

133. Łuczak Jakub 133 10 km / M POL Wilkowice

Zapłacone

134. Łupicki Andrzej 134 10 km / M POL Osieczna Osieczna Biega

Zapłacone

135. Maciuk Krzysztof 135 10 km / M POL Leszno Active Lifestyle

Zapłacone

136. Madalińska Sylwia 136 10 km / K POL Leszno

Zapłacone

137. Uczestnik anonimowy 137 10 km / M POL Pianowo Koscian Team

Zapłacone

138. Majchrzak Rafał 138 10 km / M POL Nowe Oborzyska TGV Club

Zapłacone

139. Majer Jakub 139 10 km / M POL Leszno

Zapłacone

140. Majewski Zbyszek 140 10 km / M POL Krobia Biegaj z Krobią

Zapłacone

141. Uczestnik anonimowy 141 10 km / M POL Poznań

Zapłacone

142. Uczestnik anonimowy 142 10 km / M POL Krzywiń Lucky Luki

Zapłacone

143. Matuszewska Małgorzata 143 10 km / K POL Śrem Runners Power

Zapłacone

144. Matuszewski Marek 144 10 km / M POL Śrem Runners Power

Zapłacone

145. Matyja Rafał 145 10 km / M POL Lipno LeszNolimits Runners

Zapłacone

146. Mazurek Wojciech 146 10 km / M POL Drezdenko

Zapłacone

147. Medel Lidia 147 10 km / K POL Poznań

Zapłacone

148. Mendyka Kasia 148 10 km / K POL Gostyń Gostyń

Zapłacone

149. Menes Marcin 149 10 km / M POL Leszno Klub Matyldy Leszno

Zapłacone

150. Merta Zbigniew 150 10 km / M POL Kłoda RTeam

Zapłacone

151. Michalski Tomasz 151 10 km / M POL Domachowo Dworczak Team

Zapłacone

152. Mikołajczak Tomasz 152 10 km / M POL Leszno Połączeni Pasją

Zapłacone

153. Mikołajczak Wiesław 153 10 km / M POL Gostyń

Zapłacone

154. Mikurda Tomasz 154 10 km / M POL Poznań Fanklub Bartosza Kuciaka

Zapłacone

155. Milewski Arkadiusz 155 10 km / M POL Robakowo Pozytywnie Zakręceni

Zapłacone

156. Misan Filip 156 10 km / M POL Poznań 64-STO

Zapłacone

157. Misiak Patryk 157 10 km / M POL Leszno

Zapłacone

158. Moskal Izabella 158 10 km / K POL Poznań Drużyna Szpiku

Zapłacone

159. Moskwa Krzysztof 159 10 km / M POL Leszno tak se pomykam !

Zapłacone

160. Musielak Maciej 160 10 km / M POL Leszno

Zapłacone

161. Muszyński Konrad 161 10 km / M POL Leszno GreatGratula

Zapłacone

162. Nagły Jaromir 162 10 km / M POL Leszno KLUB RUGBY Owal Leszno

Zapłacone

163. Nagły Jarosław 163 10 km / M POL Leszno Polonia 1912 Oldboy Leszno

Zapłacone

164. Nehring Jarosław 164 10 km / M POL Leszno JW 1517 1Ldplot

Zapłacone

165. Nenkała Mateusz 165 10 km / M POL Leszno 64-STO

Zapłacone

166. Nieporowska Beata 166 10 km / K POL Zielona Góra

Zapłacone

167. Nieporowski Leszek 167 10 km / M POL Zielona Góra

Zapłacone

168. Nogała Nogała 168 10 km / M POL Leszno METABO TORA BIKE

Zapłacone

169. Nowacka Marlena 169 10 km / K POL Piaski JAN-MAR.PL

Zapłacone

170. Nowak Kornel 170 10 km / M POL Leszno

Zapłacone

171. Nowak Marcin 171 10 km / M POL Borek Wielkopolski KB.MIŚ Borek Wlkp.

Zapłacone

172. Olejniczak Piotr 172 10 km / M POL Leszno Agricon Running Team

Zapłacone

173. Olejnik Maciej 173 10 km / M POL Kąkolewo Burning Runners Wlkp

Zapłacone

174. Olszewska Jolanta 174 10 km / K POL Wolsztyn Wolsztyńska Akademia Biegowa

Zapłacone

175. Pacholski Łukasz 175 10 km / M POL Leszno 125 blp

Zapłacone

176. Paduch Ewa 176 10 km / K POL Jerzmanowa

Zapłacone

177. Paszke Aleksander 177 10 km / M POL Leszno Awilux Discover

Zapłacone

178. Pawłowski Tomek 178 10 km / M POL Włoszakowice Sokół Włoszakowice

Zapłacone

179. Plackowski Marcin 179 10 km / M POL Gostyń Gostyń

Zapłacone

180. Poloch Bartosz 180 10 km / M POL Leszno ACTIVE LIFESTYLE

Zapłacone

181. Prałat Arkadiusz 181 10 km / M POL Leszno ZdrowyBus.pl / #SobasTeam

Zapłacone

182. Prozorowska Lidia 182 10 km / K POL Leszno Maraton Leszno

Zapłacone

183. Przybylak Paweł 183 10 km / M POL Leszno Almark Leszno

Zapłacone

184. Przybylak Sławek 184 10 km / M POL Gostyń Uks Biskupianka Stara Krobia, Sporty Walki Gostyń

Zapłacone

185. Przybylska-Kicińska Iwona 185 10 km / K POL Kłoda R-Team

Zapłacone

186. Przybył Piotr 186 10 km / M POL Czachorowo EASY RUNNERS

Zapłacone

187. Przybysz Jaromir 187 10 km / M POL Leszno xxx

Zapłacone

188. Przydróżna Julita 188 10 km / K POL Włoszakowice 26,2

Zapłacone

189. Przywecki Lech 189 10 km / M POL Kościan Kościan TEAM / KP PSP Rawicz

Zapłacone

190. Rabiega Monika 190 10 km / K POL Leszno Lucky Luki

Zapłacone

191. Rabiega Szczepan 191 10 km / M POL Leszno Lucky Luki

Zapłacone

192. Rabiega Wiktoria 192 10 km / K POL Leszno UKS Achilles Leszno

Zapłacone

193. Raszewski Grzegorz 193 10 km / M POL Gostyń ArdaghGroup Gostyń (Huta Szkła)

Zapłacone

194. Ratajczak Anna 194 10 km / K POL Dolsk HERNIK TEAM

Zapłacone

195. Ratajczak Arnold 195 10 km / M POL Dąbcze

Zapłacone

196. Ratajczak Dariusz 196 10 km / M POL Dolsk HERNIK TEAM

Zapłacone

197. Ratajczak Mateusz 197 10 km / M POL Leszno

Zapłacone

198. Ratajczyk Anna 198 10 km / K POL Zalasewo Drużyna Szpiku

Zapłacone

199. Rostecki Tomasz 199 10 km / M POL Złotniki

Zapłacone

200. Roszak Marcin 200 10 km / M POL Borek Wlkp KB Miś Borek Wlkp.

Zapłacone

201. Rozmus Mateusz 201 10 km / M POL Głogów/serby 3R PWSZ dla Regionu

Zapłacone

202. Rupa Sławomir 202 10 km / M POL Grodzisk Wielkopolski

Zapłacone

203. Rzeźnik Mariusz 203 10 km / M POL Rawicz Rozbiegany Rawicz

Zapłacone

204. Sadowski Marek 204 10 km / M POL Góra MUKS SZOK BOJANOWO

Zapłacone

205. Samol Ryszard 205 10 km / M POL Leszno Lesz No Limits Runners

Zapłacone

206. Schabel Robert 206 10 km / M POL Leszno Ciesiółka Team

Zapłacone

207. Sielągowski Sebastian 207 10 km / M POL Włoszakowice Kołownik Włoszakowice

Zapłacone

208. Skrzypczak Radosław 208 10 km / M POL Poznań Roundspace.pl

Zapłacone

209. Skrzypiński Arkadiusz 209 10 km / M POL Leszno Psi Patrol

Zapłacone

210. Śliwiński Janusz 210 10 km / M PCN Rydzyna Moja Stopa

Zapłacone

211. Śmigielska Anna 211 10 km / K POL Święciechowa

Zapłacone

212. Sobalski Stanisław 212 10 km / M POL Gostyń Herkules Gostyń

Zapłacone

213. Sobierajski Krzysztof 213 10 km / M POL Gostyń Kaniasiatka Gostyń

Zapłacone

214. Solarski Michał 214 10 km / M POL Krosinko Drużyna Szpiku

Zapłacone

215. Stachowiak Magda 215 10 km / K POL Dąbcze

Zapłacone

216. Stachowiak Marcin 216 10 km / M POL Gostyń MS-FIT STUDIO GOSTYŃ

Zapłacone

217. Stachowiak Wiesław 217 10 km / M POL Wrocław Night Runners Wrocław

Zapłacone

218. Stamm Daniel 218 10 km / M POL Leszno 1993

Zapłacone

219. Stamm Waldemar 219 10 km / M POL Leszno Maraton Leszno

Zapłacone

220. Stasiński Krzysztof 220 10 km / M POL Leszno Ciesiółka Auto Group

Zapłacone

221. Staszko Michał 221 10 km / M POL Bojanowo

Zapłacone

222. Stępniak Marcin 222 10 km / M POL Siedlnica KGHM ZG Run

Zapłacone

223. Stokłosa Sebastian 223 10 km / M POL Leszno Lesz No Limits Runners

Zapłacone

224. Strzelczyk Paulina 224 10 km / K POL Morownica Kolorowa Drużyna Nessi

Zapłacone

225. Świstek Lucjan 225 10 km / M POL Gostyń NETBOX BIEGA

Zapłacone

226. Syc Robert 226 10 km / M POL Leszno Real 64-Sto

Zapłacone

227. Szczechowiak Przemysław 227 10 km / M POL Gronówko

Zapłacone

228. Szczepanek Monika 228 10 km / K POL Janków Zaleśny

Zapłacone

229. Szczepaniak Konrad 229 10 km / M POL Wielichowo

Zapłacone

230. Szmyt Łukasz 230 10 km / M POL Leszno

Zapłacone

231. Szutta Natalia 231 10 km / K POL Siedlec Wolsztyńska Akademia Biegowa

Zapłacone

232. Szymański Marek 232 10 km / M POL Gostyń Runaway

Zapłacone

233. Tamborski Rafał 233 10 km / M POL Leszno Companieros

Zapłacone

234. Tkaczyk Jakub 234 10 km / M POL Lubin

Zapłacone

235. Tomaszewski Artur 235 10 km / M POL Borek Wielkopolski Kb Miś Borek Wlkp.

Zapłacone

236. Tomczak Dariusz 236 10 km / M POL Gostyń Runaway

Zapłacone

237. Tomczak Zbigniew 237 10 km / M POL Gnieznio Altom Gniezno

Zapłacone

238. Tomiński Tomasz 238 10 km / M POL Leszno HOTT98

Zapłacone

239. Trzcińska Marta 239 10 km / K POL Książ Wlkp

Zapłacone

240. Turbańska Beata 240 10 km / K POL Leszno

Zapłacone

241. Twardy Dariusz 241 10 km / M POL Leszno

Zapłacone

242. Tyliński Arkadiusz 242 10 km / M POL Leszno Amator

Zapłacone

243. Ujejska Danuta 243 10 km / K POL Święciechowa Lucky Luki

Zapłacone

244. Ujejski Robert 244 10 km / M POL Święciechowa LesznoBiega

Zapłacone

245. Uliasz Jerzy 245 10 km / M POL Bystrzyca Kłodzka L.K.S.Iskra Jaszkowa

Zapłacone

246. Urbańczak Szymon 246 10 km / M POL Osieczna BlueBull

Zapłacone

247. Urbaniak Hubert 247 10 km / M POL Rawicz Rozbiegany Rawicz

Zapłacone

248. Urbański Przemysław 248 10 km / M POL Głogów Głogów ,,Jesteś u celu

Zapłacone

249. Wachowiak Rafał 249 10 km / M POL Kościan Kościan Team

Zapłacone

250. Wachowska Patrycja 250 10 km / K POL Grójec Mały TKKF „Łabędź” Zbąszyń

Zapłacone

251. Uczestnik anonimowy 251 10 km / M POL Leszno UKS Achilles Leszno

Zapłacone

252. Walkowiak Mateusz 252 10 km / M POL Gostyń Walkowiak Team Gostyń

Zapłacone

253. Warczewski Tomasz 253 10 km / M POL Leszno Tomi

Zapłacone

254. Wawrzyniak Jerzy 254 10 km / M POL Srem Rehau Team

Zapłacone

255. Węclewski Robert 255 10 km / M POL Śrem BESTTEAM ŚREM

Zapłacone

256. Weryszko Adam 256 10 km / M POL Leszno Lesz No Limits Runners

Zapłacone

257. Wilczkowiak Jan 257 10 km / M POL Wojnowice 22 Amator

Zapłacone

258. Wira Mariusz 258 10 km / M POL Borek Wielkopolski KB MIŚ BOREK WLKP.

Zapłacone

259. Wisniewski Tomasz 259 10 km / M POL Leszno Maraton Leszno

Zapłacone

260. Wojciechowski Marcin 260 10 km / M POL Leszno

Zapłacone

261. Wozniak Damian 261 10 km / M POL Leszno 26.2

Zapłacone

262. Woźniak Krzysztof 262 10 km / M POL Leszno

Zapłacone

263. Wróbel Łukasz 263 10 km / M POL Leszno Maraton Leszno/ Pozytywnie Zakręceni/ Mountain Fuel Pols

Zapłacone

264. Z Alicja 264 10 km / K POL Góra

Zapłacone

265. Zając Leszek 265 10 km / M POL Włoszakowice L.o.t.a.Z

Zapłacone

266. Zdonek Filip 266 10 km / M POL Leszno ZSR-B Leszno

Zapłacone

267. Zielińska Martyna 267 10 km / K POL Leszno Panda GYM Team

Zapłacone

268. Ziemek Radosław 268 10 km / M POL Leszno

Zapłacone

269. Żok Jerzy 269 10 km / M POL Wolsztyn

Zapłacone

270. Żok Michał 270 10 km / M POL Wolsztyn

Zapłacone

271. Zwierzchowski Piotr 271 10 km / M POL Krotoszyn Parkrun Poznań

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU