IX Bieg Górski Leszno-Grzybowo

Leszno, Polska
16.02.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Adamczak Arkadiusz 1 10 km / M POL Leszno

Zapłacone

Adamczak Szymon 2 10 km / M POL Kąkolewo

Zapłacone

Adler Lukasz 3 10 km / M POL Wilkowice Lesz No Limits Runners

Zapłacone

Andrzejczak Aneta 4 10 km / K POL Gloginin

Zapłacone

Antoniak Jakub 5 10 km / M POL Leszno Zmech

Zapłacone

Baksalary Lidia 6 10 km / K POL Leszno

Zapłacone

Banaszak Paweł 7 10 km / M POL Leszno Maraton Leszno/pss Pozytywnie Zakręceni

Zapłacone

Banaszak Tomasz 8 10 km / M POL Gostyń KD7W

Zapłacone

Barszowska Agata 9 10 km / K POL Leszno REAL 64-sto

Zapłacone

Barszowski Paweł 10 10 km / M POL Leszno Real 64-sto

Zapłacone

Bartkowiak Iwona 11 10 km / K POL Leszno Nessi kolorowa druzyna

Zapłacone

Bartkowiak Marek 12 10 km / M POL Śrem BESTTEAM ŚREM

Zapłacone

Bartosik Anna 13 10 km / K POL Leszno

Zapłacone

Bartosik Daniel 14 10 km / M POL Leszno Drużyna Szpiku

Zapłacone

Bartosz Mariusz 15 10 km / M POL Leszno

Zapłacone

Bieńczak Łukasz 16 10 km / M POL Dąbcze

Zapłacone

Bieniek Grzegorz 17 10 km / M POL Leszno PEKHO

Zapłacone

Biernaczyk Marek 18 10 km / M POL Oporówko

Zapłacone

Błaszczyk Tomasz 19 10 km / M POL Góra

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 20 10 km / M POL Leszno Błaszyk Team

Zapłacone

Bober Jakub 21 10 km / M POL Leszno Łajdak Team

Zapłacone

Bojek Beata 22 10 km / K POL Rydzyna Active Lifestyle / R-Team

Zapłacone

Bojek Lukasz 23 10 km / M POL Rydzyna Active Lifestyle / R-Team

Zapłacone

Borowski Damian 24 10 km / M POL Leszno Ciesiółka Auto Group

Zapłacone

Brychcy-Nowak Paulina 25 10 km / K POL Strzyżewo TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 26 10 km / M POL Leszno

Zapłacone

Bura Krystian 27 10 km / M POL Leszno #bbkts

Zapłacone

Burkowski Jarek 28 10 km / M POL Leszno

Zapłacone

Chmielewski Bartosz 29 10 km / M POL Witkowo 33 Baza Lotnictwa Transportowego

Zapłacone

Chraplak Karol 30 10 km / M POL Leszno Nasz Dom Nasz Swiat

Zapłacone

Chudy Ariel 31 10 km / M POL Rydzyna R-team Rydzyna

Zapłacone

Chudy Tobiasz 32 10 km / M POL Rydzyna R-TEAM

Zapłacone

Cichy Andrzej 33 10 km / M POL Leszno

Zapłacone

Cieślik Sławomir 34 10 km / M POL Rydzyna REAL TEAM / AntonTeam

Zapłacone

Czekaj Marcin 35 10 km / M POL Leszno Q-SYSTEMS

Zapłacone

Czekała Magdalena 36 10 km / K POL Leszno

Zapłacone

Domagała Bartosz 37 10 km / M POL Leszno Leszczyńscy Patrioci

Zapłacone

Donaj Adam 38 10 km / M POL Kościan niezrzszony

Zapłacone

Drgas Roman 39 10 km / M POL Prochy PKO Bank Polski

Zapłacone

Dubiał Halina 40 10 km / K POL Leszno Babcie Biegają

Zapłacone

Dubiał Rafał 41 10 km / M POL Leszno Zico Racing Speed Team

Zapłacone

Dudziak Adam 42 10 km / M POL Leszno Dobiconnect

Zapłacone

Dudziński Daniel 43 10 km / M POL Leszno

Zapłacone

Dworczak Maciej 44 10 km / M POL Gostyń Runaway

Zapłacone

Dzierla Michał 45 10 km / M POL Gostyń

Zapłacone

Dzikowski Dariusz 46 10 km / M POL Gostyń Parkrun Gostyń

Zapłacone

Fiebig Natalia 47 10 km / K POL Leszno www.FIEBIG.pl

Zapłacone

Fiebig Stefan 48 10 km / M POL Janiszewo www.FIEBIG.pl

Zapłacone

Fiszer Sebastian 49 10 km / M POL Oporowo Canicross

Zapłacone

Frański Łukasz 50 10 km / M POL Nowy Tomyśl NKB Chyży Nowy Tomyśl

Zapłacone

Furmańczak Danuta 51 10 km / K POL Leszno

Zapłacone

Gajkowski Andrzej 52 10 km / M POL Wiewierz ENDORFINY WĄSOSZ

Zapłacone

Gembalski Mirosław 53 10 km / M POL Leszno LUCKY LUKI

Zapłacone

German Zofia 54 10 km / K POL Leszno BBKTS

Zapłacone

Gerowska Aleksandra 55 10 km / K POL Gostyń GSPZ NOE / GET Team / MS-FIT

Zapłacone

Gerowski Maciej 56 10 km / M POL Gostyń Gostyń Easy Trail / Lesz NO Limits Runners

Zapłacone

Gidaszewska Jolanta 57 10 km / K POL Leszno Kolorowa Drużyna Nessi

Zapłacone

Gieda Elżbieta 58 10 km / K POL Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO

Zapłacone

Giera Marcin 59 10 km / M POL Krzemieniewo Od poniedziałku

Zapłacone

Girtler Tomasz 60 10 km / M POL Nowa Wieś

Zapłacone

Glapiak Maciej 61 10 km / M POL Leszno 4steps

Zapłacone

Glapiak Piotr 62 10 km / M POL Leszno Glapiak biega

Zapłacone

Gorgoń Kacper 63 10 km / M POL Leszno MYKAM PO ZATORZU

Zapłacone

Górny Tomasz 64 10 km / M POL Święciechowa Spinko Leszno

Zapłacone

Gorwa Sławomir 65 10 km / M POL Długie Stare

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 66 10 km / M POL Radwanice AO Team

Zapłacone

Graf Radomir 67 10 km / M POL Leszno Jespol

Zapłacone

Graf Remigiusz 68 10 km / M POL Leszno PL TURBO RUN Leszno

Zapłacone

Grelak Adam 69 10 km / M POL Wolsztyn Wolsztyńska Akademia Biegowa

Zapłacone

Gryczka Mateusz 70 10 km / M POL Leszno NBR TEAM

Zapłacone

Grzegorowski Beata 71 10 km / K POL Leszno Jerzykteam

Zapłacone

Grzemski Błażej 72 10 km / M POL Bruczków Kb Miś Borek Wielkopolski

Zapłacone

Haupt Krzysztof 73 10 km / M POL Suchy Las Zzsk Suchy Las

Zapłacone

Hauser-Giers Monika 74 10 km / K POL Nowy Lubosz Kościan Team

Zapłacone

Humerski Piotr 75 10 km / M POL Wolkowo

Zapłacone

I Jerzy 76 10 km / M POL Góra Kruszyniec p

Zapłacone

Idziak Dawid 77 10 km / M POL Śrem TOMCHEM

Zapłacone

Jagiełka Krzysztof 78 10 km / M POL Leszno ksiegowoscleszno.pl

Zapłacone

Jakubowski Rafał 79 10 km / M POL Gostyń Active Lifestyle / R-Team

Zapłacone

Janiak Monika 80 10 km / K POL Leszno

Zapłacone

Janik Artur 81 10 km / M POL Leszno Ambit Racing Team

Zapłacone

Janik Ewa 82 10 km / K POL Leszno Ambit Racing Team

Zapłacone

Jankowski Grzegorz 83 10 km / M POL Jaczów KGHM ZG RUN

Zapłacone

Janowicz Karol 84 10 km / M POL Osieczna Great Gratula Murator

Zapłacone

Janowicz Wojciech 85 10 km / M POL Rydzyna 1976

Zapłacone

Jędraszczyk Mateusz 86 10 km / M POL Nowy Targ Banda Grudnia

Zapłacone

Jerzyk Agnieszka 87 10 km / K POL Święciechowa IDMAR Real 64-sto

Zapłacone

Jęsiek Aleksander 88 10 km / M POL Leszno Ciesiółka Auto

Zapłacone

Jęsiek Artur 89 10 km / M POL Leszno MASAŻ I AKUPUNKTURA

Zapłacone

Jeż Jolanta 90 10 km / K POL Gostyń

Zapłacone

Józefowicz Edyta 91 10 km / K POL Kościan Kościan Team

Zapłacone

Józwik Piotr 92 10 km / M POL Wrocław

Zapłacone

Jurczak Karolina 93 10 km / K POL Leszno Lucky Luki, JW 1517

Zapłacone

Juskowiak Marek 94 10 km / M POL Leszno Active lifestyle

Zapłacone

Juskowiak Mikołaj 95 10 km / M POL Leszno

Zapłacone

Kabat Szymon 96 10 km / M POL Krotoszyn TeamRomans

Zapłacone

Kaczmarek Arek 97 10 km / M POL Strzyżewice FITNESS KLUB SPORTING

Zapłacone

Kaczmarek Łukasz 98 10 km / M POL Gostyń Parkrun Gostyń

Zapłacone

Kaczmarek Mirosław 99 10 km / M POL Śrem

Zapłacone

Kajewski Rafał 100 10 km / M POL Śrem Migrena Team / Wiocha Biega

Zapłacone

Kajoch Mirosław 101 10 km / M POL Leszno Galibier Bikefun Leszno

Zapłacone

Kalitka Monika 102 10 km / K POL Gostyn Dworczak Team

Zapłacone

Kalitka Tomasz 103 10 km / M POL Gostyń Dworczak Team

Zapłacone

Kałka Marcin 104 10 km / M POL Rawicz

Zapłacone

Karaś Sławomir 105 10 km / M POL Leszno Independent Runner

Zapłacone

Kasprzak Maciej 106 10 km / M POL Krzemieniewo OD PONIEDZIAŁKU

Zapłacone

Kłopocki Wojciech 107 10 km / M POL Murzynowo Leśne brak

Zapłacone

Knaflewska Justyna 108 10 km / K POL Dąbcze Maraton Leszno/R-Team Rydzyna

Zapłacone

Knaflewski Krystian 109 10 km / M POL Leszno maraton leszno

Zapłacone

Knapp Janusz 110 10 km / M POL Gostyń NETBOX BIEGA / LeszNo Limits Runners

Zapłacone

Konieczny Cyprian 111 10 km / M POL Leszno Spinko Leszno

Zapłacone

Kostrzewski Dariusz 112 10 km / M POL Gostyń Gkr Gostyń

Zapłacone

Koszel Kuba 113 10 km / M POL Leszno ACTIVE LIFESTYLE

Zapłacone

Kotecki Paweł 114 10 km / M POL Poznań Night Runners MeteoRunner

Zapłacone

Kowalski Michał 115 10 km / M POL Leszno

Zapłacone

Kozaczek Adrian 116 10 km / M POL Gostyń

Zapłacone

Kozak Adriana 117 10 km / K POL Leszno Active lifestyle

Zapłacone

Kozicki Bartosz 118 10 km / M POL Śrem Ks Rapid Śrem

Zapłacone

Kozłowski Leszek 119 10 km / M POL Leszno

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 120 10 km / M POL Leszno Leszczynscy Patrioci

Zapłacone

Kuciak Bartosz 121 10 km / M POL Krosno

Zapłacone

Kucner Monika 122 10 km / K POL Kąkolewo Alberts Team

Zapłacone

Kuczyński Rafał 123 10 km / M POL Leszno 26.2

Zapłacone

Kukla Piotr 124 10 km / M POL Leszno Galibier Bikefun Leszno

Zapłacone

Kwaśnik Krzysztof 125 10 km / M POL Niechlów Zg Run

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 126 10 km / K POL Wolsztyn Wolsztyńska Akademia Biegowa

Zapłacone

Laska Krzysia 127 10 km / K POL Niesłabin Runners Power

Zapłacone

Leśniak Michał 128 10 km / M POL Ceradz Dolny www.NRGBOX.pl

Zapłacone

Lewandowski Paweł 129 10 km / M POL Mosina

Zapłacone

Lewiński Adam 130 10 km / M POL Wrocław

Zapłacone

Ludwiczak Mateusz 131 10 km / M POL Leszno LKS SZAWER LESZNO

Zapłacone

Łabędzki Bartosz 132 10 km / M POL Nowa Wieś

Zapłacone

Łuczak Jakub 133 10 km / M POL Wilkowice

Zapłacone

Łupicki Andrzej 134 10 km / M POL Osieczna Osieczna Biega

Zapłacone

Maciuk Krzysztof 135 10 km / M POL Leszno Active Lifestyle

Zapłacone

Madalińska Sylwia 136 10 km / K POL Leszno

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 137 10 km / M POL Pianowo Koscian Team

Zapłacone

Majchrzak Rafał 138 10 km / M POL Nowe Oborzyska TGV Club

Zapłacone

Majer Jakub 139 10 km / M POL Leszno

Zapłacone

Majewski Zbyszek 140 10 km / M POL Krobia Biegaj z Krobią

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 141 10 km / M POL Poznań

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 142 10 km / M POL Krzywiń Lucky Luki

Zapłacone

Matuszewska Małgorzata 143 10 km / K POL Śrem Runners Power

Zapłacone

Matuszewski Marek 144 10 km / M POL Śrem Runners Power

Zapłacone

Matyja Rafał 145 10 km / M POL Lipno LeszNolimits Runners

Zapłacone

Mazurek Wojciech 146 10 km / M POL Drezdenko

Zapłacone

Medel Lidia 147 10 km / K POL Poznań

Zapłacone

Mendyka Kasia 148 10 km / K POL Gostyń Gostyń

Zapłacone

Menes Marcin 149 10 km / M POL Leszno Klub Matyldy Leszno

Zapłacone

Merta Zbigniew 150 10 km / M POL Kłoda RTeam

Zapłacone

Michalski Tomasz 151 10 km / M POL Domachowo Dworczak Team

Zapłacone

Mikołajczak Tomasz 152 10 km / M POL Leszno Połączeni Pasją

Zapłacone

Mikołajczak Wiesław 153 10 km / M POL Gostyń

Zapłacone

Mikurda Tomasz 154 10 km / M POL Poznań Fanklub Bartosza Kuciaka

Zapłacone

Milewski Arkadiusz 155 10 km / M POL Robakowo Pozytywnie Zakręceni

Zapłacone

Misan Filip 156 10 km / M POL Poznań 64-STO

Zapłacone

Misiak Patryk 157 10 km / M POL Leszno

Zapłacone

Moskal Izabella 158 10 km / K POL Poznań Drużyna Szpiku

Zapłacone

Moskwa Krzysztof 159 10 km / M POL Leszno tak se pomykam !

Zapłacone

Musielak Maciej 160 10 km / M POL Leszno

Zapłacone

Muszyński Konrad 161 10 km / M POL Leszno GreatGratula

Zapłacone

Nagły Jaromir 162 10 km / M POL Leszno KLUB RUGBY Owal Leszno

Zapłacone

Nagły Jarosław 163 10 km / M POL Leszno Polonia 1912 Oldboy Leszno

Zapłacone

Nehring Jarosław 164 10 km / M POL Leszno JW 1517 1Ldplot

Zapłacone

Nenkała Mateusz 165 10 km / M POL Leszno 64-STO

Zapłacone

Nieporowska Beata 166 10 km / K POL Zielona Góra

Zapłacone

Nieporowski Leszek 167 10 km / M POL Zielona Góra

Zapłacone

Nogała Nogała 168 10 km / M POL Leszno METABO TORA BIKE

Zapłacone

Nowacka Marlena 169 10 km / K POL Piaski JAN-MAR.PL

Zapłacone

Nowak Kornel 170 10 km / M POL Leszno

Zapłacone

Nowak Marcin 171 10 km / M POL Borek Wielkopolski KB.MIŚ Borek Wlkp.

Zapłacone

Olejniczak Piotr 172 10 km / M POL Leszno Agricon Running Team

Zapłacone

Olejnik Maciej 173 10 km / M POL Kąkolewo Burning Runners Wlkp

Zapłacone

Olszewska Jolanta 174 10 km / K POL Wolsztyn Wolsztyńska Akademia Biegowa

Zapłacone

Pacholski Łukasz 175 10 km / M POL Leszno 125 blp

Zapłacone

Paduch Ewa 176 10 km / K POL Jerzmanowa

Zapłacone

Paszke Aleksander 177 10 km / M POL Leszno Awilux Discover

Zapłacone

Pawłowski Tomek 178 10 km / M POL Włoszakowice Sokół Włoszakowice

Zapłacone

Plackowski Marcin 179 10 km / M POL Gostyń Gostyń

Zapłacone

Poloch Bartosz 180 10 km / M POL Leszno ACTIVE LIFESTYLE

Zapłacone

Prałat Arkadiusz 181 10 km / M POL Leszno ZdrowyBus.pl / #SobasTeam

Zapłacone

Prozorowska Lidia 182 10 km / K POL Leszno Maraton Leszno

Zapłacone

Przybylak Paweł 183 10 km / M POL Leszno Almark Leszno

Zapłacone

Przybylak Sławek 184 10 km / M POL Gostyń Uks Biskupianka Stara Krobia, Sporty Walki Gostyń

Zapłacone

Przybylska-Kicińska Iwona 185 10 km / K POL Kłoda R-Team

Zapłacone

Przybył Piotr 186 10 km / M POL Czachorowo EASY RUNNERS

Zapłacone

Przybysz Jaromir 187 10 km / M POL Leszno xxx

Zapłacone

Przydróżna Julita 188 10 km / K POL Włoszakowice 26,2

Zapłacone

Przywecki Lech 189 10 km / M POL Kościan Kościan TEAM / KP PSP Rawicz

Zapłacone

Rabiega Monika 190 10 km / K POL Leszno Lucky Luki

Zapłacone

Rabiega Szczepan 191 10 km / M POL Leszno Lucky Luki

Zapłacone

Rabiega Wiktoria 192 10 km / K POL Leszno UKS Achilles Leszno

Zapłacone

Raszewski Grzegorz 193 10 km / M POL Gostyń ArdaghGroup Gostyń (Huta Szkła)

Zapłacone

Ratajczak Anna 194 10 km / K POL Dolsk HERNIK TEAM

Zapłacone

Ratajczak Arnold 195 10 km / M POL Dąbcze

Zapłacone

Ratajczak Dariusz 196 10 km / M POL Dolsk HERNIK TEAM

Zapłacone

Ratajczak Mateusz 197 10 km / M POL Leszno

Zapłacone

Ratajczyk Anna 198 10 km / K POL Zalasewo Drużyna Szpiku

Zapłacone

Rostecki Tomasz 199 10 km / M POL Złotniki

Zapłacone

Roszak Marcin 200 10 km / M POL Borek Wlkp KB Miś Borek Wlkp.

Zapłacone

Rozmus Mateusz 201 10 km / M POL Głogów/serby 3R PWSZ dla Regionu

Zapłacone

Rupa Sławomir 202 10 km / M POL Grodzisk Wielkopolski

Zapłacone

Rzeźnik Mariusz 203 10 km / M POL Rawicz Rozbiegany Rawicz

Zapłacone

Sadowski Marek 204 10 km / M POL Góra MUKS SZOK BOJANOWO

Zapłacone

Samol Ryszard 205 10 km / M POL Leszno Lesz No Limits Runners

Zapłacone

Schabel Robert 206 10 km / M POL Leszno Ciesiółka Team

Zapłacone

Sielągowski Sebastian 207 10 km / M POL Włoszakowice Kołownik Włoszakowice

Zapłacone

Skrzypczak Radosław 208 10 km / M POL Poznań Roundspace.pl

Zapłacone

Skrzypiński Arkadiusz 209 10 km / M POL Leszno Psi Patrol

Zapłacone

Śliwiński Janusz 210 10 km / M PCN Rydzyna Moja Stopa

Zapłacone

Śmigielska Anna 211 10 km / K POL Święciechowa

Zapłacone

Sobalski Stanisław 212 10 km / M POL Gostyń Herkules Gostyń

Zapłacone

Sobierajski Krzysztof 213 10 km / M POL Gostyń Kaniasiatka Gostyń

Zapłacone

Solarski Michał 214 10 km / M POL Krosinko Drużyna Szpiku

Zapłacone

Stachowiak Magda 215 10 km / K POL Dąbcze

Zapłacone

Stachowiak Marcin 216 10 km / M POL Gostyń MS-FIT STUDIO GOSTYŃ

Zapłacone

Stachowiak Wiesław 217 10 km / M POL Wrocław Night Runners Wrocław

Zapłacone

Stamm Daniel 218 10 km / M POL Leszno 1993

Zapłacone

Stamm Waldemar 219 10 km / M POL Leszno Maraton Leszno

Zapłacone

Stasiński Krzysztof 220 10 km / M POL Leszno Ciesiółka Auto Group

Zapłacone

Staszko Michał 221 10 km / M POL Bojanowo

Zapłacone

Stępniak Marcin 222 10 km / M POL Siedlnica KGHM ZG Run

Zapłacone

Stokłosa Sebastian 223 10 km / M POL Leszno Lesz No Limits Runners

Zapłacone

Strzelczyk Paulina 224 10 km / K POL Morownica Kolorowa Drużyna Nessi

Zapłacone

Świstek Lucjan 225 10 km / M POL Gostyń NETBOX BIEGA

Zapłacone

Syc Robert 226 10 km / M POL Leszno Real 64-Sto

Zapłacone

Szczechowiak Przemysław 227 10 km / M POL Gronówko

Zapłacone

Szczepanek Monika 228 10 km / K POL Janków Zaleśny

Zapłacone

Szczepaniak Konrad 229 10 km / M POL Wielichowo

Zapłacone

Szmyt Łukasz 230 10 km / M POL Leszno

Zapłacone

Szutta Natalia 231 10 km / K POL Siedlec Wolsztyńska Akademia Biegowa

Zapłacone

Szymański Marek 232 10 km / M POL Gostyń Runaway

Zapłacone

Tamborski Rafał 233 10 km / M POL Leszno Companieros

Zapłacone

Tkaczyk Jakub 234 10 km / M POL Lubin

Zapłacone

Tomaszewski Artur 235 10 km / M POL Borek Wielkopolski Kb Miś Borek Wlkp.

Zapłacone

Tomczak Dariusz 236 10 km / M POL Gostyń Runaway

Zapłacone

Tomczak Zbigniew 237 10 km / M POL Gnieznio Altom Gniezno

Zapłacone

Tomiński Tomasz 238 10 km / M POL Leszno HOTT98

Zapłacone

Trzcińska Marta 239 10 km / K POL Książ Wlkp

Zapłacone

Turbańska Beata 240 10 km / K POL Leszno

Zapłacone

Twardy Dariusz 241 10 km / M POL Leszno

Zapłacone

Tyliński Arkadiusz 242 10 km / M POL Leszno Amator

Zapłacone

Ujejska Danuta 243 10 km / K POL Święciechowa Lucky Luki

Zapłacone

Ujejski Robert 244 10 km / M POL Święciechowa LesznoBiega

Zapłacone

Uliasz Jerzy 245 10 km / M POL Bystrzyca Kłodzka L.K.S.Iskra Jaszkowa

Zapłacone

Urbańczak Szymon 246 10 km / M POL Osieczna BlueBull

Zapłacone

Urbaniak Hubert 247 10 km / M POL Rawicz Rozbiegany Rawicz

Zapłacone

Urbański Przemysław 248 10 km / M POL Głogów Głogów ,,Jesteś u celu

Zapłacone

Wachowiak Rafał 249 10 km / M POL Kościan Kościan Team

Zapłacone

Wachowska Patrycja 250 10 km / K POL Grójec Mały TKKF „Łabędź” Zbąszyń

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 251 10 km / M POL Leszno UKS Achilles Leszno

Zapłacone

Walkowiak Mateusz 252 10 km / M POL Gostyń Walkowiak Team Gostyń

Zapłacone

Warczewski Tomasz 253 10 km / M POL Leszno Tomi

Zapłacone

Wawrzyniak Jerzy 254 10 km / M POL Srem Rehau Team

Zapłacone

Węclewski Robert 255 10 km / M POL Śrem BESTTEAM ŚREM

Zapłacone

Weryszko Adam 256 10 km / M POL Leszno Lesz No Limits Runners

Zapłacone

Wilczkowiak Jan 257 10 km / M POL Wojnowice 22 Amator

Zapłacone

Wira Mariusz 258 10 km / M POL Borek Wielkopolski KB MIŚ BOREK WLKP.

Zapłacone

Wisniewski Tomasz 259 10 km / M POL Leszno Maraton Leszno

Zapłacone

Wojciechowski Marcin 260 10 km / M POL Leszno

Zapłacone

Wozniak Damian 261 10 km / M POL Leszno 26.2

Zapłacone

Woźniak Krzysztof 262 10 km / M POL Leszno

Zapłacone

Wróbel Łukasz 263 10 km / M POL Leszno Maraton Leszno/ Pozytywnie Zakręceni/ Mountain Fuel Pols

Zapłacone

Z Alicja 264 10 km / K POL Góra

Zapłacone

Zając Leszek 265 10 km / M POL Włoszakowice L.o.t.a.Z

Zapłacone

Zdonek Filip 266 10 km / M POL Leszno ZSR-B Leszno

Zapłacone

Zielińska Martyna 267 10 km / K POL Leszno Panda GYM Team

Zapłacone

Ziemek Radosław 268 10 km / M POL Leszno

Zapłacone

Żok Jerzy 269 10 km / M POL Wolsztyn

Zapłacone

Żok Michał 270 10 km / M POL Wolsztyn

Zapłacone

Zwierzchowski Piotr 271 10 km / M POL Krotoszyn Parkrun Poznań

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU