IV Chodzieska Zadyszka

Chodzież, Polska
08.09.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Amanowicz Magdalena 1 10 km / K30 POL Chodzież

Zapłacone

2. Andrzejczak Bartosz 2 10 km / M20 C
POL Stróżewo OSP Stróżewo

Zapłacone

3. Andrzejczak Natalia 3 10 km / K20 POL Kcynia BBL Szubin

Zapłacone

4. Antczak Sławomir 4 10 km / M30 POL Szamocin

Zapłacone

5. Bączkowski Rafal 7 10 km / M40 POL Chodzież

Zapłacone

6. Bąk Krzysztof 8 10 km / M40 POL Wronki

Zapłacone

7. Barkowski Waldemar 5 10 km / M30 POL Piła

Zapłacone

8. Bazimierowski Sylwester 6 10 km / M40 POL Dolaszewo Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo

Zapłacone

9. Bednarski Józef 9 10 km / M70 POL Poznań Night Runners

Zapłacone

10. Behrendt Magdalena 10 10 km / K40 C
POL Chodzież pch_run

Zapłacone

11. Bialoboki Agnieszka 11 10 km / K30 POL Chodziez

Zapłacone

12. Bielawiak Dariusz 12 10 km / M30 POL Oborniki Team Bielawiak

Zapłacone

13. Binkowski Artur 13 10 km / M40 POL Stróżewo OSP Stróżewo

Zapłacone

14. Binkowski Jakub 14 10 km / M16 POL Poznań OSP Stróżewo

Zapłacone

15. Binkowski Sławomir 15 10 km / M40 POL Poznań OSP Stróżewo

Zapłacone

16. Biszof Tomasz 16 10 km / M40 C
POL Chodzież

Zapłacone

17. Bodnar Zbigniew - 10 km / M70 POL Szczecin

Zapłacone

18. Buczkowski Przemysław 17 10 km / M40 C
POL Strzelce PCH RUN

Zapłacone

19. Chmara Marta 18 10 km / K30 POL Chodzież

Zapłacone

20. Chmara Sylwia 19 10 km / K30 POL Nakło Nad Notecią

Zapłacone

21. Chojnacki Maciej 20 10 km / M30 C
POL Chodzież

Zapłacone

22. Ciesielczyk Filip 21 10 km / M40 POL Kruszewnia PP

Zapłacone

23. Czarnecka Danuta 22 10 km / K50 C
POL Chodzież Pch_Run

Zapłacone

24. Czekalska Daria 23 10 km / K30 POL Chodzież PCH_RUN

Zapłacone

25. Czekalski Piotr 24 10 km / M30 POL Chodzież PCH_RUN, LODOŻERCY CHODZIEŻ

Zapłacone

26. Dewo Ewa 25 10 km / K30 POL Poznań

Zapłacone

27. Dymel Sławomir 26 10 km / M40 POL Raczyn

Zapłacone

28. Fórman Anna 27 10 km / K40 C
POL Chodzież LODOŻERCY_CHODZIEŻ

Zapłacone

29. Fórman Daniel 28 10 km / M40 C
POL Chodzież LODOŻERCY_CHODZIEŻ

Zapłacone

30. Frankowski Michał 29 10 km / M30 C
POL Chodzież Lodożercy Chodzież

Zapłacone

31. Gajc Artur 30 10 km / M40 C
POL Zacharzyn

Zapłacone

32. Gajc Magdalena 31 10 km / K40 C
POL Zacharzyn

Zapłacone

33. Garbarczyk Michał 32 10 km / M30 POL Szamocin

Zapłacone

34. Gawlak Sara 33 10 km / K20 POL Kaczory

Zapłacone

35. Uczestnik anonimowy 34 10 km / M30 C
POL Chodzież

Zapłacone

36. Głowacki Dominik 35 10 km / M16 POL Inowrocław Inowrocławski Klub Sportowy Karate

Zapłacone

37. Głowacki Marcin 36 10 km / M40 POL Inowrocław Inowrocławski Klub Sportowy Karate

Zapłacone

38. Gola Monika 37 10 km / K30 POL Chodzież

Zapłacone

39. Gołembecki Jakub 38 10 km / M40 C
POL Chodzież

Zapłacone

40. Góra Krzysztof 39 10 km / M40 C
POL Chodzież

Zapłacone

41. Górny Tadeusz 40 10 km / M70 POL Piła

Zapłacone

42. Grabek Maciej 41 10 km / M20 POL Wysoka Fabryka Formy Gorzów Wlkp.

Zapłacone

43. Grabowska Sylwia 42 10 km / K40 C
POL Chodzież PCH_RUN

Zapłacone

44. Grabowski Dominik 43 10 km / M40 C
POL Chodzież PCH_RUN

Zapłacone

45. Grams Marek 44 10 km / M40 C
POL Chodzież PCH_RUN

Zapłacone

46. Grochal Leszek 45 10 km / M40 POL Ujście

Zapłacone

47. Gronowski Piotr 46 10 km / M50 POL Ryczywół Team Curie

Zapłacone

48. Harasimowicz Michał 47 10 km / M30 POL Szczecinek

Zapłacone

49. Hepner Tomasz 48 10 km / M30 C
POL Chodzież GVT

Zapłacone

50. Hordych Janek 49 10 km / M20 C
POL Szamocin PCH_RUN/wkurw_team

Zapłacone

51. Humerczyk Adam 50 10 km / M40 C
POL Chodzież 40 LETNIE CIACHA CHODZIESKIE

Zapłacone

52. Izbaner Piotr 51 10 km / M40 POL Koronowo

Zapłacone

53. Janicki Grzegorz 52 10 km / M50 C
POL Chodzież Morganity Fitness

Zapłacone

54. Jarosz Roman 53 10 km / M50 POL Wałcz 1962 Wałcz

Zapłacone

55. Jesiołowski Kamil 54 10 km / M40 C
POL Chodzież 40 LETNIE CIACHA CHODZIESKIE

Zapłacone

56. Juszkiewicz Wojciech 55 10 km / M40 POL Wałcz

Zapłacone

57. Kądziela Henryk 61 10 km / M60 POL Piła niezrzeszony

Zapłacone

58. Kałek Rafał 56 10 km / M40 POL Lusówko Osiedle Rozalin w Lusówku

Zapłacone

59. Kapecka Małgorzata 57 10 km / K30 POL Wałcz Wataha Wałcz

Zapłacone

60. Karolak Grzegorz 58 10 km / M50 POL Poznań

Zapłacone

61. Kasperczak Karolina 59 10 km / K20 C
POL Szamocin Zabiegany Szamocin

Zapłacone

62. Kasprzycki Marek 60 10 km / M40 C
POL Chodzież PCH_RUN

Zapłacone

63. Kędzierska Paulina 62 10 km / K30 C
POL Chodzież Lodożercy Chodzież

Zapłacone

64. Kledzik Natalia 63 10 km / K30 C
POL Chodzież

Zapłacone

65. Kłak Ewa 64 10 km / K40 POL Swarzedz

Zapłacone

66. Kłak Sebastian 65 10 km / M40 POL Swarzedz

Zapłacone

67. Kmiotek Andrzej 66 10 km / M40 POL Chodzież TAURUS

Zapłacone

68. Kmiotek Daria 67 10 km / K16 POL Chodziez TAURUS

Zapłacone

69. Kolebuk Tadeusz 68 10 km / M60 C
POL Turek KB Maraton Turek

Zapłacone

70. Kołda Halina 69 10 km / K50 C
POL Chodzież Pch_Run

Zapłacone

71. Kołodziejczyk Roman 70 10 km / M50 C
POL Chodzież PCH_RUN

Zapłacone

72. Kopertowicz Paweł 71 10 km / M30 POL Kaczory

Zapłacone

73. Kopienka Kornelia 72 10 km / K16 C
POL Chodzież 2001

Zapłacone

74. Kosiór Małgorzata 73 10 km / K30 POL Rąbczyn Zabiegani PTTK Wągrowiec

Zapłacone

75. Kosiór Marcin 74 10 km / M30 POL Rąbczyn Zabiegani PTTK Wągrowiec

Zapłacone

76. Uczestnik anonimowy 75 10 km / M20 POL Studzieniec

Zapłacone

77. Krupa Piotr 76 10 km / M40 POL Chodzież PCH_RUN

Zapłacone

78. Krząkała Jakub 77 10 km / M30 POL Chodzież

Zapłacone

79. Uczestnik anonimowy 78 10 km / K20 POL Poznań

Zapłacone

80. Lehmann Krzysztof 79 10 km / M40 POL Chodziez Pchrun

Zapłacone

81. Lewandowska Katarzyna 80 10 km / K40 POL Chodzież

Zapłacone

82. Linka Kamil 81 10 km / M20 POL Kaczory

Zapłacone

83. Łukaszczyk Krzysiu 82 10 km / M40 C
POL Chodzież

Zapłacone

84. Maćkowski Maciej 83 10 km / M30 POL Bydgoszcz UPS Bydgoszcz/TEAMOCHAL

Zapłacone

85. Mączyński Grzegorz 89 10 km / M50 C
POL Margonin Wataha-łączy nas bieganie

Zapłacone

86. Majewska Małgorzata 84 10 km / K60 POL Poznań MM

Zapłacone

87. Małachowska Joanna 85 10 km / K40 C
POL Chodzież 40 LETNIE CIACHA CHODZIESKIE

Zapłacone

88. Matusik Ewa 86 10 km / K30 POL Tuczno niezrzeszona

Zapłacone

89. Matusik Janusz 87 10 km / M60 POL Tuczno Niezrzeszony/Tuczno

Zapłacone

90. Matz Paweł 88 10 km / M16 C
POL Chodzież

Zapłacone

91. Michalska Natalia 90 10 km / K30 POL Kaczory

Zapłacone

92. Mielcarek Patryk 91 10 km / M20 C
POL Chodzież ZASAPANI

Zapłacone

93. Miernik Ewelina 92 10 km / K30 POL Konin -

Zapłacone

94. Munc Joanna 93 10 km / K30 POL Chodzież

Zapłacone

95. Niedopytała Aleksandra 94 10 km / K40 POL Chodzież

Zapłacone

96. Niedopytała Michał 95 10 km / M40 POL Chodzież

Zapłacone

97. Nowaczyk Adam 96 10 km / M20 C
POL Chodzież

Zapłacone

98. Nowaczyk Grzegorz 97 10 km / M40 C
POL Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN

Zapłacone

99. Nowak Łukasz 98 10 km / M30 POL Kcynia 1982

Zapłacone

100. Nowak Marta 99 10 km / K30 POL Chodzież PCH RUN

Zapłacone

101. Nowak Wojciech 100 10 km / M40 C
POL Chodzież

Zapłacone

102. Paletta Małgorzata 101 10 km / K40 POL Pietrowice Wielkie

Zapłacone

103. Paletta Norbert 102 10 km / M50 POL Pietrowice Wielkie

Zapłacone

104. Pankowski Filip 103 10 km / M20 POL Ryczywół Ryczywół

Zapłacone

105. Pasternak Piotr 104 10 km / M20 C
POL Margonin

Zapłacone

106. Pawłowski Robert 105 10 km / M40 C
POL Rataje Vege Runners

Zapłacone

107. Peksa Ewa 106 10 km / K40 POL Wągrowiec

Zapłacone

108. Perski Patryk 107 10 km / M20 POL Kaczory

Zapłacone

109. Piechota Maciej 108 10 km / M30 POL Romanowo Dolne

Zapłacone

110. Początek Michał 109 10 km / M60 POL Piła niezrzeszony

Zapłacone

111. Poznański Martin 110 10 km / M20 POL Gołańcz Team Run Gołańcz

Zapłacone

112. Prendecki Marcin 111 10 km / M40 POL Wałcz Prendki TRI

Zapłacone

113. Przybylski Przemysław 112 10 km / M20 POL Chodzież

Zapłacone

114. Radomski Robert 113 10 km / M40 C
POL Chodzież

Zapłacone

115. Ratajczak Adam 114 10 km / M40 PCN Lubasz

Zapłacone

116. Rogowicz Paweł 115 10 km / M30 POL Garby CTS

Zapłacone

117. Romańczyk Piotr 116 10 km / M40 C
POL Chodzież PCH_RUN

Zapłacone

118. Romańczyk Sylwia 117 10 km / K40 C
POL Chodzież PCH_RUN

Zapłacone

119. Roszczyk Karol 118 10 km / M40 POL Lubasz

Zapłacone

120. Rudzińska Julita 119 10 km / K20 POL Zacharzyn

Zapłacone

121. Rutkowska Anna 120 10 km / K50 POL Wałcz Wataha Wałcz

Zapłacone

122. Rybakowska Katarzyna 121 10 km / K30 POL Poznań

Zapłacone

123. Salita Lech 122 10 km / M50 POL Gniezno ALTOM GNIEZNO

Zapłacone

124. Sawiński Łukasz 123 10 km / M20 POL Kcynia BBL Szubin

Zapłacone

125. Skibińska Justyna 124 10 km / K40 C
POL Szamocin PCH_RUN

Zapłacone

126. Skibińska Karolina 125 10 km / K20 POL Ujście

Zapłacone

127. Skokowski Marek 126 10 km / M30 POL Szczecinek

Zapłacone

128. Śliwiński Marek 138 10 km / M30 C
POL Chodzież PCH_RUN

Zapłacone

129. Sokołowska Adriana 127 10 km / K30 POL Margonin Vege Runners

Zapłacone

130. Sprawka Joanna 128 10 km / K20 C
POL Chodzież Pch_Run

Zapłacone

131. Śramski Jakub 139 10 km / M30 C
POL Chodzież

Zapłacone

132. Sroka Piotr 129 10 km / M20 C
POL Chodzież PCH_RUN LODOŻERCY CHODZIEŻ

Zapłacone

133. Staniewski Jakub 130 10 km / M20 POL Chodzież PCH_RUN

Zapłacone

134. Stefanowicz Krzysztof 131 10 km / M30 POL Poznań Stefanowicz Running Academy

Zapłacone

135. Stefanowicz Monika 132 10 km / K30 POL Poznań WKS Grunwald Poznań

Zapłacone

136. Strychalskarysz Danuta 133 10 km / K30 POL Gołańcz Team Run Gołańcz

Zapłacone

137. Strzępka Aleksandra 134 10 km / K30 C
POL Chodzież

Zapłacone

138. Superczyńska Aneta 135 10 km / K40 C
POL Chodzież Lodożercy Chodzież

Zapłacone

139. Światły Robert 140 10 km / M50 C
POL Chodziez Lodożercy Chodziez

Zapłacone

140. Świerad Przemysław 141 10 km / M30 POL Wałcz 100 batalion łączność

Zapłacone

141. Śwital Leszek 142 10 km / M40 C
POL Margonin Lodołamacze Margonin

Zapłacone

142. Śwital Mateusz 143 10 km / M20 C
POL Margonin Lodołamacze Margonin

Zapłacone

143. Szczech Paulina 136 10 km / K30 POL Ujście

Zapłacone

144. Szrama Dariusz 137 10 km / M40 POL Dąbrówka Leśna Fire Angel

Zapłacone

145. Tokarz Monika 144 10 km / K30 C
POL Chodzież

Zapłacone

146. Trznadel Roksana 145 10 km / K20 POL Szamocin Szamocin

Zapłacone

147. Tylicki Robert 146 10 km / M40 POL Leszno Karkonosz Running Team

Zapłacone

148. Urszulak Joanna 147 10 km / K30 POL Chodzież

Zapłacone

149. Wachowiak Krzysztof 148 10 km / M16 C
POL Heliodorowo ExCeLenT

Zapłacone

150. Walczak Małgorzata 149 10 km / K40 POL Chodzież PCH_RUN

Zapłacone

151. Walczak Tomasz 150 10 km / M40 POL Chodzież PCH_RUN

Zapłacone

152. Wawrzyniuk Mariusz 151 10 km / M40 POL Skwierzyna TEAM KOPEĆ

Zapłacone

153. Westfal Jacek 152 10 km / M40 POL Trzcianka

Zapłacone

154. Wieczorek Kamil 153 10 km / M20 POL Chodzież

Zapłacone

155. Uczestnik anonimowy 154 10 km / K30 C
POL Chodzież

Zapłacone

156. Wiśniewska Barbara 155 10 km / K40 C
POL Chodzież

Zapłacone

157. Wiśniewska Weronika 156 10 km / K30 C
POL Zacharzyn

Zapłacone

158. Wiśniewski Krzysztof 157 10 km / M20 C
POL Chodzież TRI Lakes City

Zapłacone

159. Wiśniewski Szymon 158 10 km / M30 C
POL Zacharzyn

Zapłacone

160. Witkowski Krzysztof 159 10 km / M30 C
POL Chodzież PCH_RUN

Zapłacone

161. Witkowski Paweł 160 10 km / M30 C
POL Chodzież 1987

Zapłacone

162. Wojcieszak Adam 161 10 km / M30 POL Wągrowiec Bliga bliga

Zapłacone

163. Wojszcz Tomasz 162 10 km / M30 POL Plewiska

Zapłacone

164. Woźniak Tomasz 163 10 km / M40 C
POL Chodzież Niezrzeszony

Zapłacone

165. Wyka Angelika 164 10 km / K30 C
POL Chodziez PCH_RUN

Zapłacone

166. Wyka Błażej 165 10 km / M30 C
POL Chodzież Pch_Run

Zapłacone

167. Wylegała Izabela 166 10 km / K30 POL Chodzież PCH_RUN

Zapłacone

168. Wylegała Michał 167 10 km / M40 C
POL Chodzież PCH_RUN

Zapłacone

169. Wysz Damian 168 10 km / M40 C
POL Poznań

Zapłacone

170. Zadrożna Magdalena 169 10 km / K40 POL Wałcz

Zapłacone

171. Zadrożny Szymon 170 10 km / M40 POL Wałcz Wataha Wałcz

Zapłacone

172. Zemke Michał 171 10 km / M30 C
POL Chodzież Pch_Run

Zapłacone

173. Zieliński Marcin 172 10 km / M20 C
POL Chodzież PCH_RUN

Zapłacone

174. Zodrow Norbert 173 10 km / M16 C
POL Chodziez

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU