II Bieg Charytatywny na Powitanie Wiosny w Gminie Smołdzino

Smołdzino, Polska
21.03.2020

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Ewa - D5 / K19-99 POL Słupsk

Zapłacone

2. Bartosiak Bartłomiej - D5 / M19-99 POL Włynkówko Gmina Słupsk

Niezapłacone

3. Basarab Piotr - 10 km / M19-99 POL Potęgowo SPONTAN Potęgowo

Zapłacone

4. Bogumiłow Marcin - 10 km / M19-99 POL Słupsk Decathlon power Słupsk

Niezapłacone

5. Boryński Paweł - 10 km / M19-99 POL Słupsk

Zapłacone

6. Budzyńska Elżbieta - 10 km / K19-99 POL Słupsk

Zapłacone

7. Burzyński Aleksander - 10 km / M19-99 POL Słupsk Biegamikadze

Niezapłacone

8. Ćwigoń Kinga - 10 km / K19-99 POL Sławno USB Ustka

Zapłacone

9. Cyman Małgorzata - D5 / K19-99 POL Ustka

Zapłacone

10. Czajkowska-Jeżak Agata - 10 km / K19-99 POL Ustka USB Ustka

Zapłacone

11. Czerwińska Anna - D5 / K19-99 POL Słupsk Best Beasts

Zapłacone

12. Damps Julita - 10 km / K19-99 POL Słupsk Night Runners Słupsk

Niezapłacone

13. Duda Grzegorz - 10 km / M19-99 POL Bukówka Best Beasts

Zapłacone

14. Durka Paweł - 10 km / M19-99 POL Gardna Wielka

Niezapłacone

15. Dwulit Janusz - 10 km / M19-99 S
POL Gardna Wielka

Zapłacone

16. Dziuba Dominik - 10 km / M19-99 S
POL Gardna Wielka

Niezapłacone

17. Fabich Adrian - D5 / M19-99 POL Ustka Ustecka szkoła biegania

Niezapłacone

18. Fortunka Natalia - D5 / K19-99 POL Lębork Lębork

Niezapłacone

19. Fostacz Zofia - NW5 / K19-99 S
POL Żelazo

Zapłacone

20. Gawlik Marzena - D5 / K19-99 S
POL Siecie

Zapłacone

21. Gieresz Agnieszka - 10 km / K19-99 S
POL Bukowa Atomówki

Niezapłacone

22. Uczestnik anonimowy - 10 km / K19-99 S
POL Smołdziński Las

Zapłacone

23. Gołgowska Małgorzata - 10 km / K19-99 POL Ustka USB Ustka

Zapłacone

24. Grabowska Kinga - 10 km / K19-99 POL Slupsk Orange polska

Niezapłacone

25. Hann Grzegorz - 10 km / M19-99 POL Słupsk Stopa Słupsk

Niezapłacone

26. Jaworski Krzysztof - 10 km / M19-99 POL Słupsk

Niezapłacone

27. Jażdżewska Elżbieta - 10 km / K19-99 POL Słupsk Best Beasts

Zapłacone

28. Jedynak Beniamin - D5 / M10-18 S
POL Wierzchocino

Niezapłacone

29. K-Ak Paweł - D5 / M19-99 S
POL Gardna Wielka

Zapłacone

30. Kaczmarek Eugeniusz - NW5 / M19-99 S
POL Słupsk

Zapłacone

31. Kaja Justyna - D5 / K19-99 POL Słupsk Best Beasts

Zapłacone

32. Kamiński Marcin - D5 / M19-99 S
POL Smołdzino Moczymordy Team

Zapłacone

33. Kamiński Marcin - 10 km / M19-99 S
POL Smołdzino Zespół Szkolno-Przedszkolny w Smołdzinie

Zapłacone

34. Kania Brajan - 10 km / M19-99 POL Słupsk –/Akademia Pomorska w Słupsku

Zapłacone

35. Karczewski Piotr - 10 km / M19-99 POL Kobylnica Best Beasts

Zapłacone

36. Kaśnicka Tamara - NW5 / K19-99 POL Potegowo

Zapłacone

37. Kaśnicka Tamara - 10 km / K19-99 POL Potegowo

Zapłacone

38. Kowalczyk Anna - NW5 / M19-99 POL Czysta Pracownia Ceramiczna Gliniana Zagroda

Zapłacone

39. Kowalczyk Anna - NW5 / K19-99 POL Czysta Pracownia Ceramiczna Gliniana Zagroda

Zapłacone

40. Kozak Krzysztof - 10 km / M19-99 POL Potęgowo SPONTAN POTĘGOWO

Zapłacone

41. Kozimor Mariusz - 10 km / M19-99 POL Ustka USB Ustka

Zapłacone

42. Uczestnik anonimowy - 10 km / M19-99 POL Bydlino Best Beasts

Niezapłacone

43. Krzyżanek Marcin - 10 km / M19-99 POL Gardna Wielka Moczymordy Team

Zapłacone

44. Krzyżanek Marta - 10 km / K19-99 S
POL Gardna Wielka Moczymordy Team

Zapłacone

45. Kubicka Marta - D5 / K19-99 POL Słupsk Vacu Activ Gym Łosino

Niezapłacone

46. Lange Emilia - D5 / K19-99 S
POL Żelazo

Zapłacone

47. Lesner-Mączyńska Monika - 10 km / K19-99 POL Ustka USB Ustka

Zapłacone

48. Łubkowska Magdalena - 10 km / K19-99 POL Słupsk

Zapłacone

49. Magdalena Marta - 10 km / K19-99 POL Siemianice TT Marlin Słupsk

Zapłacone

50. Marczak Andrzej - 10 km / M19-99 POL Żelkowo

Zapłacone

51. Marczak Małgorzata - 10 km / K19-99 POL Żelkowo

Zapłacone

52. Margas Marcin - D5 / M19-99 POL Słupsk

Zapłacone

53. Motowidło-Zawadzka Izabella - 10 km / K19-99 POL Słupsk Decathlon Power Słupsk

Niezapłacone

54. Osowska Jagoda - D5 / K19-99 S
POL Wierzchocino

Zapłacone

55. Pela Hanna - 10 km / K19-99 POL Wodnica Usb Ustka

Zapłacone

56. Piotrowski Marek - D5 / M19-99 POL Gdynia Samotny Dzik

Zapłacone

57. Popławska Justyna - D5 / K19-99 S
POL Żelazo

Zapłacone

58. Potocki Hubert - 10 km / M19-99 POL Słupsk Best Beasts

Zapłacone

59. Remus Janusz - D5 / M19-99 POL Słupsk Best Beasts

Zapłacone

60. Rusinek Krzysztof - D5 / M19-99 S
POL Słupsk

Zapłacone

61. Sadowska Dominika - D5 / K19-99 S
POL Smołdzino

Niezapłacone

62. Sałaj Angelika - D5 / K19-99 POL Zbyszewo Starostwo Powiatowe Słupsk

Zapłacone

63. Sałaj Jadwiga - NW5 / K19-99 S
POL Żelazo

Zapłacone

64. Schismak Łukasz - D5 / M19-99 S
POL Wierzchocino TL Warcino

Niezapłacone

65. Seweryn Tomasz - D5 / M19-99 POL Bukowka Best Beasts

Zapłacone

66. Sidor Mariusz - 10 km / M19-99 POL Słupsk DECATHLON POWER

Niezapłacone

67. Siecinska Emilia - 10 km / K19-99 POL Ustka USB USTKA

Niezapłacone

68. Skocelas Grzegorz - 10 km / M19-99 S
POL Smołdzino

Zapłacone

69. Słomiński Kamil - 10 km / M19-99 POL Ustka

Zapłacone

70. Słomska Monika - D5 / K19-99 S
POL Wierzchocino

Zapłacone

71. Smorawski Bartosz - D5 / M10-18 S
POL Gardna Wielka ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W SMOŁDZINIE

Zapłacone

72. Sobczyńska Ewa - D5 / K19-99 S
POL Smołdzino

Zapłacone

73. Sobczyński Maciej - D5 / M19-99 S
POL Smołdzino

Zapłacone

74. Sobczyński Maciej - 10 km / M19-99 S
POL Smołdzino

Zapłacone

75. Sobczyński Mikołaj - D5 / M10-18 S
POL Smołdzino

Zapłacone

76. Spychalska Małgorzata - D5 / K19-99 POL Gardna Wielka

Zapłacone

77. Spychalski Artur - 10 km / M19-99 S
POL Gardna Wielka Zespół Szkolno-Przedszkolny w Smołdzinie

Zapłacone

78. Staniaszek Bogusław - 10 km / M19-99 POL Głobino Tupot Ustka

Niezapłacone

79. Stawicki Marek - 10 km / M19-99 S
POL Smołdzino OSP Smołdzino

Niezapłacone

80. Stec Jakub Kuba - 10 km / M19-99 POL Niewierowo BestBeasts

Niezapłacone

81. Szapiel Piotr - 10 km / M19-99 POL Słupsk

Zapłacone

82. Szlachetka Małgorzata - D5 / K19-99 POL Słupsk

Zapłacone

83. Szlachetka Piotr - D5 / M19-99 POL Słupsk

Zapłacone

84. Szlachetka Piotr - 10 km / M19-99 POL Słupsk

Zapłacone

85. Tomicka Marta - D5 / K19-99 POL Gardna Mała

Zapłacone

86. Walach Agnieszka - D5 / K19-99 S
POL Żelazo

Zapłacone

87. Walach Arkadiusz - 10 km / M19-99 S
POL Żelazo

Zapłacone

88. Walach Arkadiusz - 10 km / M19-99 S
PCN Żelazo

Niezapłacone

89. Wencławski Michał - 10 km / M19-99 POL Słupsk Decathlon Power Słupsk

Zapłacone

90. Wielgat Łukasz - D5 / M19-99 POL Pieńkowo Kb Bryza Postomino

Niezapłacone

91. Wielgus Aleksandra - 10 km / K19-99 POL Potęgowo SPONTAN POTĘGOWO

Zapłacone

92. Wojtysiak Daniel - 10 km / M19-99 POL Słupsk

Zapłacone

93. Zielińska Marzena - 10 km / K19-99 POL Slupsk Decathlon Słupsk

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU