Grand Prix Biegamy razem w Słupsku

Słuspk
29.12.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Ewa - D5 / K POL Słupsk Best Beasts

Zapłacone

2. Andrzejewska Paulina - D5 / K POL Słupsk Vacu activ

Brak miejsc

3. Antosiak Grzegorz - D5 / M POL Słupsk Decathlon Power

Zapłacone

4. Badziąg Waldemar - D5 / M POL Słupsk Niezniszczalni

Zapłacone

5. Bajer Maciej - D5 / M POL Słupsk

Zapłacone

6. Bancewicz Radek - D5 / M POL Bukówka Decathlon Słupsk

Zapłacone

7. Bartosiak Bartłomiej - D5 / M POL Włynkówko Gmina Słupsk

Zapłacone

8. Bernat Dominika - D5 / K POL Slupsk

Zapłacone

9. Bielecka Katarzyna - D5 / K POL Słupsk

Brak miejsc

10. Bijok Małgorzata - D5 / K POL Kobylnica Vacu Activ Gym

Zapłacone

11. Bobowicz Piotr - D5 / M POL Słupsk AML

Zapłacone

12. Bogdanowicz Paula - D5 / K POL Słupsk Decathlon Słupsk

Brak miejsc

13. Bogumiłow Marcin - D5 / M POL Słupsk Decathlon power Słupsk

Brak miejsc

14. Bork Karolina - D5 / K POL Słupsk

Brak miejsc

15. Brzezińska Agnieszka - D5 / K POL Słupsk

Zapłacone

16. Budzyńska Elżbieta - D5 / K POL Słupsk

Zapłacone

17. Burda Sebastian - D5 / M POL Slupsk WPK Slon Team

Zapłacone

18. Cała Bartosz - D5 / M POL Bytów Cała Team

Zapłacone

19. Cerapiński Maciek - D5 / M POL Słupsk Słupsk

Zapłacone

20. Chałubinski Karol - D5 / M POL Słupsk

Zapłacone

21. Chmielewski Piotr - D5 / M POL Słupsk

Zapłacone

22. Ciachla Agnieszka - D5 / K POL Słupsk Vacu activ Łosino

Zapłacone

23. Ćwirko Sławomir - D5 / M POL Słupsk STOPA Słupsk

Zapłacone

24. Cyman Małgorzata - D5 / K POL Ustka

Zapłacone

25. Czerniewski Marcin - D5 / M POL Słupsk AML Słupsk

Zapłacone

26. Dabrowska Dagmara - D5 / K POL Słupsk Baltic Seals

Brak miejsc

27. Drwal Piotr - D5 / M POL Ustka usb ustka

Zapłacone

28. Dupik Anna - D5 / K POL Słupsk

Zapłacone

29. Dyśko Monika - D5 / K POL Słupsk

Zapłacone

30. Dyśko Wojciech - D5 / M POL Słupsk

Zapłacone

31. Franczak Krzysztof - D5 / M POL Słupsk

Zapłacone

32. Fruba Karina - D5 / K POL Redzikowo STOPA Słupsk /Korona Szczecin

Zapłacone

33. Fursewicz-Wróbel Monika - D5 / K POL Słupsk Best Beasts

Brak miejsc

34. Uczestnik anonimowy - D5 / M POL Słupsk

Zapłacone

35. Gierlach Jacek - D5 / M POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

36. Gliniecka-Woś Anna - D5 / K POL Słupsk Vacu Activ GYM

Zapłacone

37. Gontek Łukasz - D5 / M POL Słupsk

Zapłacone

38. Grala Mariusz - D5 / M POL Słupsk

Brak miejsc

39. Gruszka Iwka - D5 / K POL Kobylnica

Zapłacone

40. Grzybek Bogdan - D5 / M POL Slupsk

Zapłacone

41. Grzybek Bogdan - D5 / M POL Słupsk wolny strzelec

Brak miejsc

42. Hałkowska-Kmiecik Ewa - D5 / K POL Słupsk

Zapłacone

43. Horbacz Grzegorz - D5 / M POL Slupsk

Zapłacone

44. Jakubowski Patryk - D5 / M POL Kobylnica

Zapłacone

45. Jankowski Grzegorz - D5 / M POL Bytów Biegnijmy razem

Zapłacone

46. Jaroszewicz Mirek - D5 / M POL Słupsk

Zapłacone

47. Kaja Justyna - D5 / K POL Słupsk Best Beasts

Zapłacone

48. Kalinowska Wioletta - D5 / K POL Słupsk Best Beasts

Zapłacone

49. Kalinowski Rafał - D5 / M POL Piła Chamany

Zapłacone

50. Kałuzińska Katarzyna - D5 / K POL Słupsk VACU ACTIV GYM

Zapłacone

51. Kania Brajan - D5 / M POL Słupsk – / Akademia Pomorska w Słupsku

Zapłacone

52. Kapczyński Damian - D5 / M POL Słupsk Best Beasts

Zapłacone

53. Karaś Radosław - D5 / M POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

54. Kargul Jacek - D5 / M POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

55. Karpowicz Jadwiga - D5 / K POL Pękanino www.GeoVertex.pl

Zapłacone

56. Kasprowicz Aron - D5 / M POL Słupsk

Zapłacone

57. Kasprowicz Małgorzata - D5 / K POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

58. Kaziul Krystian - D5 / M POL Słupsk Słupsk

Zapłacone

59. Klauz Barbara - D5 / K POL Słupsk

Zapłacone

60. Klejdysz Beata - D5 / K POL Słupsk

Zapłacone

61. Klimczak Agnieszka - D5 / K POL Siemianice SOSIR SŁUPSK

Zapłacone

62. Knap Marta - D5 / K POL Słupsk Vacu Activ GYM

Zapłacone

63. Knap Paweł - D5 / M POL Słupsk Vacu Activ GYM

Zapłacone

64. Kołodziejczyk Danuta - D5 / K POL Biesowice Prorunning Promotion

Brak miejsc

65. Uczestnik anonimowy - D5 / K POL Słupsk

Brak miejsc

66. Kosicki Piotr - D5 / M POL Słupsk

Zapłacone

67. Kot Daniel - D5 / M POL Slupsk KOT TEAM

Zapłacone

68. Kot Iwona - D5 / K POL Słupsk KOT TEAM

Zapłacone

69. Kowal Zbigniew - D5 / M POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

70. Kowalska Anna - D5 / K POL Włynkówko SAMOLEJ ZTS

Zapłacone

71. Kowalski Bartosz - D5 / M POL Włynkówko SAMOLEJ ZTS

Zapłacone

72. Kozaczuk Jarosław - D5 / M POL Słupsk

Zapłacone

73. Uczestnik anonimowy - D5 / M POL Bydlino Best Beasts

Zapłacone

74. Krawczyk Dorota - D5 / K POL Słupsk Vacu Activ Gym

Brak miejsc

75. Król Krzysztof - D5 / M POL Kępice

Zapłacone

76. Książek Małgorzata - D5 / K POL Słupsk

Zapłacone

77. Książek Waldemar - D5 / M POL Słupsk

Zapłacone

78. Kulak Rafał - D5 / M POL Głobino BALTIC SEALS

Brak miejsc

79. Labuda Monika - D5 / K POL Słupsk

Zapłacone

80. Laskowska Agnieszka - D5 / K POL Słupsk Nielegalni

Zapłacone

81. Lenkiewicz Maria - D5 / K POL Miastko DwaKije

Brak miejsc

82. Lesner-Mączyńska Monika - D5 / K POL Ustka USB Ustka

Zapłacone

83. Lewandowska Maria - D5 / K POL Ustka W.P.K Słoń Team Ustka

Zapłacone

84. Lewandowska Sylwia - D5 / K POL Kościerzyna Świat Płytek u Kryspina

Zapłacone

85. Lewandowski Adam - D5 / M POL Ustka W.p.k Słoń Team Ustka

Zapłacone

86. Lewna Weronika - D5 / K POL Słupsk LKS FENIX SŁUPSK

Zapłacone

87. Łopaciuk Anna - D5 / K POL Słupsk

Zapłacone

88. Łopaciuk Magdalena - D5 / K POL Słupsk

Zapłacone

89. Łubkowska Magdalena - D5 / K POL Słupsk

Zapłacone

90. Maciejewski Tomasz - D5 / M POL Słupsk Night Wolves Słupsk

Zapłacone

91. Majkowska Magdalena - D5 / K POL Słupsk

Zapłacone

92. Majkowski Krzysztof - D5 / M POL Słupsk Kaliop Poland

Zapłacone

93. Marcjan Małgorzata - D5 / K POL Słupsk Dwa kije

Zapłacone

94. Marczak Andrzej - D5 / M POL Żelkowo

Zapłacone

95. Marczak Małgorzata - D5 / K POL Żelkowo -

Zapłacone

96. Margas Marcin - D5 / M POL Słupsk

Zapłacone

97. Masłowski Mateusz - D5 / M POL Słupsk Team Rogelli

Zapłacone

98. Michalak-Małecka Anna - D5 / K POL Kobylnica Vacu Activ Gym

Zapłacone

99. Mrugalski Stanisław - D5 / M POL Przęsin

Zapłacone

100. Murawska Katarzyna - D5 / K POL Słupsk

Zapłacone

101. Murawski Rafał - D5 / M POL Słupsk

Brak miejsc

102. Murawski Rafał - D5 / M POL Słupsk

Zapłacone

103. Nowacki Kamil - D5 / M POL Słupsk

Zapłacone

104. Nowak Paweł - D5 / M POL Słupsk Baltic Seals

Brak miejsc

105. Orłowski Edward - D5 / M POL Słupsk

Zapłacone

106. Pacan Mira - D5 / K POL Bytów

Zapłacone

107. Pakuła Mateusz - D5 / M POL Słupsk Słupsk

Zapłacone

108. Pawlik Krystian - D5 / M POL Ustka USB Ustka

Zapłacone

109. Pelo Artur - D5 / M POL Starnice 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA

Zapłacone

110. Piekarski Jacek - D5 / M POL Dębnica Kaszubska

Zapłacone

111. Uczestnik anonimowy - D5 / K POL Słupsk

Zapłacone

112. Piłat Kacper - D5 / M POL Włynkowo Best Beasts

Zapłacone

113. Piłat Paweł - D5 / M POL Włynkowo Best Beasts

Zapłacone

114. Piotraschke Paweł - D5 / M POL Słupsk Szkoła Policji Słupsk

Zapłacone

115. Piotrkowski Tomasz - D5 / M POL Słupsk STOPA Słupsk/Decathlon Power

Zapłacone

116. Piotrowski Mirosław - D5 / M POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

117. Uczestnik anonimowy - D5 / K POL Słupsk

Zapłacone

118. Uczestnik anonimowy - D5 / M POL Słupsk

Zapłacone

119. Pluta Marcin - D5 / M POL Slupsk Vacu Activ Gym Łosino

Zapłacone

120. Płodzień Karolina - D5 / K POL Karzcino

Zapłacone

121. Podlak Piotr - D5 / M POL Ustka

Zapłacone

122. Potocka Kinga - D5 / K POL Słupsk Best Beasts

Zapłacone

123. Potocki Hubert - D5 / M POL Słupsk Best Beasts

Zapłacone

124. Pruska Agnieszka - D5 / K POL Widzino Dwa Kije

Zapłacone

125. Przysiecki Miłosz - D5 / M POL Słupsk

Zapłacone

126. Uczestnik anonimowy - D5 / M POL Słupsk WJBN TEAM

Zapłacone

127. Puszklewicz Tomasz - D5 / M POL Słupsk

Zapłacone

128. Raczyńska Anna - D5 / K POL Słupsk Baltic Seals

Zapłacone

129. Rakowska Katarzyna - D5 / K POL Słupsk W.p.k Słoń Team Ustka

Zapłacone

130. Roszkowski Damian - D5 / M POL Slupsk Bagna Izbickie

Zapłacone

131. Rudnik Janina Ewa - D5 / K POL Krępa Słupska SP 8 Słupsk

Brak miejsc

132. Rudnik Krzysztof - D5 / M POL Krępa Słupska

Zapłacone

133. Ruszczyńska Kinga - D5 / K POL Słuspk Vacu Activ Gym Łosino

Zapłacone

134. Sidor Lena - D5 / K POL Słupsk Decathlon Power

Zapłacone

135. Sidor Mariusz - D5 / M POL Słupsk DECATHLON SŁUPSK

Zapłacone

136. Skępiec Adam - D5 / M POL Słupsk Leć Adam, leć... :)

Zapłacone

137. Skibiński Rafał - D5 / M POL Słupsk AJ Team

Brak miejsc

138. Skorupski Robert - D5 / M POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

139. Skumiał Oskar - D5 / M POL Ustka USB Ustka

Brak miejsc

140. Smolińska Edyta - D5 / K POL Głobino Smolińscy TEAM

Zapłacone

141. Smoliński Krzysztof - D5 / M POL Głobino Smolińscy TEAM

Zapłacone

142. Sokolowski Ryszard - D5 / M POL Slupsk 7 Brygada Obrony Wybrzeża

Zapłacone

143. Stępień Maria - D5 / K POL Ustka

Zapłacone

144. Szafrańska Katarzyna - D5 / K POL Słupsk

Zapłacone

145. Szalewska Aleksandra - D5 / K POL Słupsk Best Beasts

Zapłacone

146. Szewczuk Piotr - D5 / M POL Słupsk

Zapłacone

147. Szlachetka Małgorzata - D5 / K POL Słupsk Bbl Słupsk

Zapłacone

148. Szlachetka Piotr - D5 / M POL Słupsk

Zapłacone

149. Szmidt Joanna - D5 / K POL Włynkówko

Brak miejsc

150. Szmidt Piotr - D5 / M POL Włynkówko

Brak miejsc

151. Szmigiero Sebastian - D5 / M POL Słupsk W.P.K SŁOÑ TEAM

Zapłacone

152. Szołtysik Agnieszka - D5 / K POL Ustka

Brak miejsc

153. Szudarski Marek - D5 / M POL Słupsk Dwa Kije Słupsk

Zapłacone

154. Szudobaj Hanna - D5 / K POL Słupsk Niezniszczalni

Zapłacone

155. Szyposzyński Mikołaj - D5 / M POL Slupsk Best Beasts

Brak miejsc

156. Talaśka Lucyna - D5 / K POL Chojnice 7bow

Zapłacone

157. Tokarczyk Arkadiusz - D5 / M POL Słupsk Kaliop Poland

Zapłacone

158. Tomczak Dominik - D5 / M POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

159. Tomczak Sebastian - D5 / M POL Ustka Ustka

Brak miejsc

160. Tyborczyk-Kargul Aneta - D5 / K POL Słupsk

Zapłacone

161. Urban Ewelina - D5 / K POL Dębnica Kaszubska GMINA SŁUPSK

Zapłacone

162. Waliszewska Joanna - D5 / K POL Slupsk

Zapłacone

163. Wdowik-Bobowicz Kasia - D5 / K POL Słupsk

Zapłacone

164. Wencławski Michał - D5 / M POL Słupsk Decathlon Power

Zapłacone

165. Wilczyński Piotr - D5 / M POL Jezierzyce

Zapłacone

166. Wilkołek-Szudarska Saturnina - D5 / K POL Słupsk Dwa Kije Słupsk

Zapłacone

167. Wróblewski Leszek - D5 / M POL Kościerzyna Świat Płytek u Kryspina

Zapłacone

168. Wyszomirski Marek - D5 / M POL Słupsk Aktywny Garaż

Zapłacone

169. Zabielski Sebastian - D5 / M POL Słupsk STOPA Słupsk

Zapłacone

170. Zarzycka Izabela - D5 / K POL Ustka W.P.K Słoń Team Ustka

Zapłacone

171. Zielińska Marzena - D5 / K POL Slupsk Decathlon Słupsk

Zapłacone

172. Zielonka Mateusz - D5 / M POL Słupsk Baltic Seals

Zapłacone

173. Zielonka Paweł - D5 / M POL Słupsk

Zapłacone

174. Żurawik Piotr - D5 / M POL Kępice Korzybskie Rekiny

Zapłacone

175. Zygowska Paulina - D5 / K POL Słupsk Baltic Seals

Brak miejsc

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU