Grand Prix Biegamy razem w Słupsku

Słupsk, Polska
15.06.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Ewa 1 5 km / K POL Słupsk Best Beasts

Zapłacone

2. Adamiec Marek 2 5 km / M POL Słupsk W.P.K. Słoń Team

Zapłacone

3. Antosiak Grzegorz 3 5 km / M POL Słupsk Decathlon Power

Zapłacone

4. Bengier Joanna 4 5 km / K POL Bydlino

Zapłacone

5. Bengier Tymoteusz 5 5 km / M POL Bydlino Best Beasts

Zapłacone

6. Bijok Małgorzata - 5 km / K POL Kobylnica VacuActivGYM

Niezapłacone

7. Uczestnik anonimowy - 5 km / M POL Słupsk Decathlon power Słupsk

Niezapłacone

8. Borodziuk Aneta 6 5 km / K POL Słupsk

Zapłacone

9. Brodacka Katarzyna 7 5 km / K POL Słupsk

Zapłacone

10. Brzezińska Agnieszka 8 5 km / K POL Słupsk

Zapłacone

11. Budzyńska Elżbieta - 5 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

12. Burzymowicz Justyna 9 5 km / K POL Słupsj

Zapłacone

13. Uczestnik anonimowy 10 5 km / M POL Słupsk Team Spirit

Zapłacone

14. Cerapiński Maciek 11 5 km / M POL Słupsk Słupsk

Zapłacone

15. Chwalewski Daniel 12 5 km / M POL Słupsk

Zapłacone

16. Ciachla Agnieszka 13 5 km / K POL Słupsk

Zapłacone

17. Czech Roman - 5 km / M POL Słupsk GOCH BYTÓW

Niezapłacone

18. Czerniewski Marcin 14 5 km / M POL Słupsk Batalion Ochrony Bazy Redzikowo

Zapłacone

19. Czerwińska Anna 15 5 km / K POL Słupsk Best Beasts

Zapłacone

20. Czyżykowski Krzysztof 16 5 km / M POL Słupsk

Zapłacone

21. Czyżykowski Mateusz 17 5 km / M POL Słupsk

Zapłacone

22. Dawidowska Ewa - 5 km / K POL Unichowo AML Słupsk

Niezapłacone

23. Domagała Edyta 18 5 km / K POL Słupsk Vacu Activ

Zapłacone

24. Domańska Justyna 19 5 km / K POL Słupsk -

Zapłacone

25. Dt Aleksandra 20 5 km / K POL Słupsk

Zapłacone

26. Duda Róża 21 5 km / K POL Słupsk Best Beasts

Zapłacone

27. Dupik Anna 22 5 km / K POL Słupsk

Zapłacone

28. Franczak Krzysztof 23 5 km / M POL Słupsk

Zapłacone

29. Fruba Andrzej 24 5 km / M POL Redzikowo

Zapłacone

30. Fruba Karina 25 5 km / K POL Redzikowo STOPA Słupsk

Zapłacone

31. Furman Tomasz 26 5 km / M POL Słupsk STOPA Słupsk

Zapłacone

32. Fursewicz-Wróbel Monika - 5 km / K POL Słupsk Best Beasts

Niezapłacone

33. Gierszyńska Izabela 27 5 km / K POL Słupsk Vacu Activ Gym

Zapłacone

34. Gil Dawid 28 5 km / M POL Słupsk Słupsk

Zapłacone

35. Gliszczyński Łukasz - 5 km / M POL Bytów Świat Płytek U Kryspina

Niezapłacone

36. Gontek Łukasz 29 5 km / M POL Słupsk VWBATORY

Zapłacone

37. Gosia Ma 30 5 km / K POL Słupsk

Zapłacone

38. Uczestnik anonimowy 31 5 km / M POL Słupsk

Zapłacone

39. Grajczak Dagmara 32 5 km / K POL Słupsk Parafia Ewangelicko-Augsburska w Słupsku

Zapłacone

40. Grzybek Bogusław 33 5 km / M POL Słupsk Wolny Strzelec

Zapłacone

41. Gucwa Łukasz 34 5 km / M POL Słupsk W.P.K SŁOŃ TEAM

Zapłacone

42. Gusmann Zbigniew 35 5 km / M POL Słupsk

Zapłacone

43. Hałkowska-Kmiecik Ewa 36 5 km / K POL Słupsk

Zapłacone

44. Horbacz Grzegorz 37 5 km / M POL Slupsk

Zapłacone

45. Jakubowska Aleksandra 38 5 km / K POL Bydlino

Zapłacone

46. Jankowski Grzegorz 39 5 km / M POL Bytów Świat płytek u Kryspina

Zapłacone

47. Jankowy Łukas 40 5 km / M POL Słupsk

Zapłacone

48. Janus Anna 41 5 km / K POL Słupsk

Zapłacone

49. Junak Jakub 42 5 km / M POL Słupsk AML SŁUPSK

Zapłacone

50. Kaczmarek Eugeniusz 43 5 km / M POL Słupsk

Zapłacone

51. Kaja Justyna 44 5 km / K POL Słupsk Best Beasts

Zapłacone

52. Kałuzińska Katarzyna 45 5 km / K POL Słupsk VACU ACTIV GYM

Zapłacone

53. Kamiński Marcin 46 5 km / M POL Smołdzino Moczymordy Team

Zapłacone

54. Kania Brajan 47 5 km / M POL Słupsk – / Akademia Pomorska w Słupsku

Zapłacone

55. Kargul Jacek 48 5 km / M POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

56. Karpowicz Joanna - 5 km / K POL Supsk www.GeoVertex.pl

Niezapłacone

57. Kaziów Ryszard 49 5 km / M POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

58. Kępka Karolina 50 5 km / K POL Słupsk STOPA SŁUPSK

Zapłacone

59. Klejdysz Beata 51 5 km / K POL Słupsk

Zapłacone

60. Knap Marta 52 5 km / K POL Słupsk Vacu Active GYM

Zapłacone

61. Knap Paweł 53 5 km / M POL Słupsk Vacu Active GYM

Zapłacone

62. Koch Katarzyna - 5 km / K POL Słupsk -

Niezapłacone

63. Kosicki Piotr 54 5 km / M POL Słupsk

Zapłacone

64. Kowalski Bartosz 55 5 km / M POL Włynkówko SAMOLEJ ZTS

Zapłacone

65. Kryszpin Krzysztof 56 5 km / M POL Słupsk 7BOW

Zapłacone

66. Kucharek Marcin 57 5 km / K POL Słupsk STOPA Słupsk

Zapłacone

67. Kurkul Janek - 5 km / M POL Pałówko KB Bryza Postomino

Niezapłacone

68. Kurkul Przemek - 5 km / M POL Pałówko KB Bryza Postomino

Niezapłacone

69. Kurzedlak Jadwiga 58 5 km / K POL Słupsk Vacu Activ Gym

Zapłacone

70. Laskowska Agnieszka 59 5 km / K POL Słupsk Mobile Plus

Zapłacone

71. Lemańczyk Monika - 5 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

72. Lenkiewicz Maria - 5 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

73. Lepka Bartosz 60 5 km / M POL Słupsk Słomiane Bambusy

Zapłacone

74. Lesner-Mączyńska Monika 61 5 km / K POL Ustka

Zapłacone

75. Lewandowska Beata 62 5 km / K POL Słupsk STOPA Słupsk

Zapłacone

76. Lewandowska Maria 63 5 km / K POL Ustka W.p.k Słoń Team Ustka

Zapłacone

77. Lewandowski Adam 64 5 km / M POL Ustka W.p.k Słoń Team Ustka

Zapłacone

78. Litwin Barbara 65 5 km / K POL Słupsk STOPA Słupsk

Zapłacone

79. Łopaciuk Anna 66 5 km / K POL Słupsk

Zapłacone

80. Łopaciuk Magdalena 67 5 km / K POL Słupsk

Zapłacone

81. Łubkowska Magdalena 68 5 km / K POL Słupsk

Zapłacone

82. Maciejewski Tomasz 69 5 km / M POL Słupsk

Zapłacone

83. Madej Krzysztof 70 5 km / M POL Kuleszewo Mróweczki

Zapłacone

84. Majkowska Magdalena 71 5 km / K POL Słupsk Słupsk

Zapłacone

85. Majkowski Krzysztof 72 5 km / M POL Słupsk Kaliop Poland

Zapłacone

86. Marcjan Małgorzata 73 5 km / K POL Słupsk

Zapłacone

87. Marczak Małgorzata 74 5 km / K POL Żelkowo -

Zapłacone

88. Medwid Michał 75 5 km / M POL Słupsk BATALION OCHRONY BAZY W REDZIKOWIE

Zapłacone

89. Michalak-Małecka Anna 76 5 km / K POL Kobylnica Vacu Activ Gym

Zapłacone

90. Michalska Agnieszka - 5 km / K POL Lulemino

Niezapłacone

91. Motowidło-Zawadzka Izabella 77 5 km / K POL Słupsk Decayhlon Power Słupsk

Zapłacone

92. Mrozik Joanna 78 5 km / K POL Słupsk

Zapłacone

93. Mrugalski Stanisław 79 5 km / M POL Przęsin MTS Hamer Miastko

Zapłacone

94. Murawska Katarzyna 80 5 km / K POL Słupsk

Zapłacone

95. Murawski Rafał 81 5 km / M POL Słupsk

Zapłacone

96. Niemiec Ewa 82 5 km / K POL Słupsk

Zapłacone

97. Nowacki Kamil 83 5 km / M POL Bolesławice 7 BOW

Zapłacone

98. Nowacki Zbigniew 84 5 km / M POL Bolesławice GKS Luzino

Zapłacone

99. Pacholczyk Krzysztof 85 5 km / M POL Słupsk

Zapłacone

100. Pająk Michał 86 5 km / M POL Słupsk

Zapłacone

101. Pakuła Mateusz 87 5 km / M POL Słupsk Słupsk

Zapłacone

102. Patyna Paweł - 5 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

103. Pawlik Krystian 88 5 km / M POL Ustka Ustka

Zapłacone

104. Piątkowski Michał 89 5 km / M POL Słupsk Czarni Słupsk

Zapłacone

105. Piłat Kacper 90 5 km / M POL Włynkowo Best Beasts

Zapłacone

106. Pluta Marcin 91 5 km / M POL Słupsk Vacu Activ Gym

Zapłacone

107. Podlak Piotr 92 5 km / M POL Ustka

Zapłacone

108. Powarzyński Daniel 93 5 km / M POL Słupsk Akademia Marynarki Wojennej

Zapłacone

109. Pruska Agnieszka - 5 km / K POL Widzino

Niezapłacone

110. Przysiecki Miłosz 94 5 km / M POL Słupsk

Zapłacone

111. Pudelska Ilona 95 5 km / K POL Ustka Ustka

Zapłacone

112. Pudelska Oliwia 96 5 km / K POL Ustka Ustka

Zapłacone

113. Uczestnik anonimowy 97 5 km / M POL Słupsk

Zapłacone

114. Puszklewicz Tomasz 98 5 km / M POL Słupsk

Zapłacone

115. Rodak Mirosława - 5 km / K POL Słupsk SOSIR

Niezapłacone

116. Rojek Piotr 99 5 km / M POL Słupsk

Zapłacone

117. Ruszczyńska Kinga 100 5 km / K POL Słuspk Vacu Activ Gym Łosino

Zapłacone

118. Ruszczyński Łukasz 101 5 km / M POL Słupsk

Zapłacone

119. Rychliński Damian 102 5 km / M POL Słupsk Wataha - Łączy Nas Bieganie

Zapłacone

120. Rygielski Arkadiusz - 5 km / M POL Sławno Klub Biegacza Mowi

Niezapłacone

121. Samolej-Kowalska Anna 103 5 km / K POL Włynkówko SAMOLEJ ZTS

Zapłacone

122. Seemann Sławomir 104 5 km / M POL Kobylnica

Zapłacone

123. Seweryn Tomasz 105 5 km / M POL Bukowka

Zapłacone

124. Sidor Lena 106 5 km / K POL Słupsk DECATHLON POWER SŁUPSK

Zapłacone

125. Sidor Mariusz 107 5 km / M POL Słupsk DECATHLON POWER SŁUPSK

Zapłacone

126. Uczestnik anonimowy 108 5 km / K POL Slupsk

Zapłacone

127. Siwak Marcin 109 5 km / M POL Słupsk

Zapłacone

128. Skępiec Adam 110 5 km / M POL Słupsk Leć Adam, leć... :)

Zapłacone

129. Skibiński Rafał 111 5 km / M POL Słupsk

Zapłacone

130. Skwarek Monika 112 5 km / K POL Słupsk

Zapłacone

131. Smolińska Edyta 113 5 km / K POL Głobino Smolińscy TEAM

Zapłacone

132. Smoliński Krzysztof 114 5 km / M POL Głobino Smolińscy TEAM

Zapłacone

133. Sobański Mariusz 115 5 km / M POL Słupsk Vacu Activ Gym

Zapłacone

134. Stępień Maria 116 5 km / K POL Ustka Mobile Plus

Zapłacone

135. Straszak Kamil 117 5 km / M POL Słupsk Aktywna Fabryka

Zapłacone

136. Sull Agnieszka 118 5 km / K POL Wodnica Night Runners Słupsk

Zapłacone

137. Sull Kacper 119 5 km / M POL Wodnica Night Runners Słupsk

Zapłacone

138. Sychla Monika 120 5 km / K POL Łosino Vacu Activ Gym

Zapłacone

139. Szafrańska Katarzyna 121 5 km / K POL Słupsk Słupsk

Zapłacone

140. Szewczuk Piotr 122 5 km / M POL Słupsk

Zapłacone

141. Szewczyk Agata - 5 km / K POL Kobylnica

Niezapłacone

142. Szmigiero Agnieszka - 5 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

143. Szmigiero Sebastian 123 5 km / M POL Słupsk

Zapłacone

144. Szmigiero Weronika - 5 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

145. Szołtysik Agnieszka 124 5 km / K POL Ustka

Zapłacone

146. Szudarski Edward 125 5 km / M POL Słupsk Dwa Kije Słupsk

Zapłacone

147. Szudarski Marek 126 5 km / M POL Słupsk Dwa Kije Słupsk

Zapłacone

148. Szudobaj Hanna 127 5 km / K POL Słupsk Dwa Kije

Zapłacone

149. Talaśka Lucyna 128 5 km / K POL Ustka

Zapłacone

150. Tokarczyk Arkadiusz 129 5 km / M POL Słupsk

Zapłacone

151. Tomczak Dominik 130 5 km / M POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

152. Turczyn Grzegorz 131 5 km / M POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

153. Usowicz Łukasz 132 5 km / M POL Słupsk

Zapłacone

154. Waliszewska Joanna 133 5 km / K POL Słupsk

Zapłacone

155. Wawrzyniak Anna 134 5 km / K POL Grąsino

Zapłacone

156. Wilkołek-Szudarska Marek 135 5 km / K POL Słupsk Dwa Kije Słupsk

Zapłacone

157. Włodarczyk Marta 136 5 km / K POL Słupsk STOPA SŁUPSK

Zapłacone

158. Zarzycka Izabela 137 5 km / K POL Ustka W.P.K. Słoń Team Ustka

Zapłacone

159. Zdanowicz Marta 138 5 km / K POL Słupsk Dwa Kije Słupsk

Zapłacone

160. Zielonka Mateusz 139 5 km / M POL Słupsk Baltic Seals

Zapłacone

161. Żulińska Wioletta 140 5 km / K POL Sycewice Vacu Active Gym

Zapłacone

162. Żylicz Paweł 141 5 km / M POL Słupsk Stopa Słupsk / USB Ustka

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU