Bieg Wolności i Solidarności z okazji 30 rocznicy wolnych wyborów

Słupsk, Polska
04.06.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub
1. Adach Łukasz - 1.9 / M POL Słupsk SAMOLEJ ZTS
2. Badziąg Waldemar - 1.9 / M POL Słupsk Elite Team
3. Bąk Sebastian - 1.9 / M POL Jezierzyce ŁOSOŚ t.e.a.m
4. Banach Kacper - 1.9 / M POL Słupsk Akademia Pomorska
5. Banach Zofia - 1.9 / K POL Słupsk
6. Bartoszko Jacek - 1.9 / M POL Slupsk -
7. Białek Zuzia - 1.9 / K POL Ustka
8. Błencki Piotr - 1.9 / M POL Słupsk Night Runners Słupsk
9. Bock Maciej - 1.9 / M POL Tychowo Vacu Activ Gym
10. Bogumiłow Marcin - 1.9 / M POL Słupsk Decathlo Power Słupsk
11. Broll Wioletta - 1.9 / K POL Jezierzyce Decathlon Power Słupsk
12. Brysik Dariusz - 1.9 / M POL Słupsk W.P.K. SŁOŃ TEAM
13. Uczestnik anonimowy - 1.9 / K POL Słupsk
14. Budzyńska Elżbieta - 1.9 / K POL Słupsk
15. Burzyński Aleksander - 1.9 / M POL Słupsk Team Spirit Słupsk
16. Bzdek Teresa - 1.9 / K POL Słupsk
17. Ch Karol - 1.9 / M POL Słupsk
18. Chełmikowska-Wawrzyniak Agata - 1.9 / K POL Słupsk
19. Cholewińska Laura - 1.9 / K POL Słupsk Sprint team
20. Cholewiński Artur - 1.9 / M POL Słupsk Decathlon Power
21. Cholewiński Filip - 1.9 / M POL Słupsk Sprint team
22. Ciszewska Anna - 1.9 / K POL Słupsk
23. Cizmowska Barbara - 1.9 / K POL Kępice MTS HAMER MIASTKO
24. Czarkowska Kinga - 1.9 / K POL Miastko
25. Czech Roman - 1.9 / M POL Słupsk GOCH BYTÓW
26. Czyżykowski Krzysztof - 1.9 / M POL Słupsk
27. Deliga Agata - 1.9 / K POL Słupsk
28. Deliga Szymon - 1.9 / M POL Słupsk Słupsk
29. Downar-Zapolski Paweł - 1.9 / M POL Słupsk
30. Duda Róża - 1.9 / K POL Słupsk Best Beasts
31. Dutkiewicz Marcin - 1.9 / M POL Słupsk Narodowe Siły Zbrojne Rzeczypospolitej Polskiej
32. Dutkiewicz Maria - 1.9 / K POL Słupsk
33. Uczestnik anonimowy - 1.9 / K POL Słupsk
34. Franczak Krzysztof - 1.9 / M POL Słupsk
35. Fruba Andrzej - 1.9 / M POL Redzikowo
36. Fruba Karina - 1.9 / K POL Redzikowo STOPA Słupsk
37. Gawron Piotr - 1.9 / M POL Bytów Kb Goch Bytów
38. Głowacki Łukasz - 1.9 / M POL Reblinko
39. Gontek Łukasz - 1.9 / M POL Słupsk Vwbatory
40. Górecki Patryk - 1.9 / M POL Ustka
41. Grajczak Dagmara - 1.9 / K POL Słupsk Parafia Ewangelicko-Augsburska w Słupsku
42. Grzenkowicz Agnieszka - 1.9 / K POL Słupsk Aktywna Fabryka
43. Gucwa Łukasz - 1.9 / M POL Słupsk W.P.K SŁOŃ TEAM
44. Gusmann Zbigniew - 1.9 / M POL Słupsk
45. Guzik Piotr - 1.9 / M POL Słupsk
46. Hałas Piotr - 1.9 / M POL Słupsk
47. Hinc Karolina - 1.9 / K POL Sierakowice
48. Janusiak Tomasz - 1.9 / M POL Słupsk Propacta Running Team
49. Jaroszewicz Barbara - 1.9 / K POL Słupsk U FOCZKI
50. Uczestnik anonimowy - 1.9 / K POL Bytów KB GOCH Bytów
51. Jarzmicka Lidia - 1.9 / K POL Mianowice
52. Jażdżewska Elżbieta - 1.9 / K POL Słupsk Best Beasts
53. Jazownik Filip - 1.9 / M POL Słupsk
54. Jazownik Monika - 1.9 / K POL Słupsk
55. Jedlińska Kamila - 1.9 / K POL Słupsk
56. Jedlińska Michalina - 1.9 / K POL Słupsk
57. Kachelek Wioleta - 1.9 / K POL Słupsk AML Słupsk
58. Kaja Justyna - 1.9 / K POL Słupsk
59. Kamil Kamil - 1.9 / M POL Slupsk
60. Kamińska Joanna - 1.9 / K POL Słupsk
61. Kańduła Mariusz - 1.9 / M POL Nowy Tomyśl Węzeł Teleinformatyczny Słupsk
62. Kania Brajan - 1.9 / M POL Słupsk – / Akademia Pomorska w Słupsku
63. Kargul Jacek - 1.9 / M POL Słupsk Night Runners Słupsk
64. Kargul Mateusz - 1.9 / M POL Słupsk
65. Kargul Milena - 1.9 / K POL Słupsk
66. Karwowski Szymon - 1.9 / M POL Kwidzyn
67. Kasprzyńska Aneta - 1.9 / K POL Słupsk
68. Kasprzyński Roman - 1.9 / M POL Słupsk
69. Kęsik Agnieszka - 1.9 / K POL Słupsk Świat Płytek U Kryspina
70. Kki Mariusz - 1.9 / M POL Słupsk
71. Kloskowski Dariusz - 1.9 / M POL Słupsk
72. Kociołek Robert - 1.9 / M POL Słupsk Słupsk
73. Kopyciński Rafał - 1.9 / M POL Koszalin
74. Kosicka Iwona - 1.9 / K POL Słupsk Stopa Słupsk
75. Kosicki Piotr - 1.9 / M POL Słupsk
76. Kosicki Tomasz - 1.9 / M POL Słupsk Stopa Słupsk
77. Kośla Justyna - 1.9 / K POL Słupsk SUBVENTUM Team
78. Kostrzewa Paweł - 1.9 / M POL Słupsk Sacreble
79. Kot Daniel - 1.9 / M POL Slupsk KOT TEAM
80. Kot Iwona - 1.9 / K POL Słupsk KOT TEAM
81. Kowalska Milena - 1.9 / K POL Słupsk Słupsk
82. Kowalski Bartosz - 1.9 / M POL Włynkówko SAMOLEJ ZTS
83. Kowalski Krzysztof - 1.9 / M POL Słupsk Stopa-Słupsk
84. Kowalski Łukasz - 1.9 / M POL Słupsk Słupsk
85. Kozaczuk Jarosław - 1.9 / M POL Słupsk
86. Krawiec Gosia - 1.9 / K POL Siemirowice
87. Krzyżanek Marta - 1.9 / K POL Gardna Wielka
88. Kumaniecka Magdalena - 1.9 / K POL Słupsk Decathlon Słupsk
89. Kwaśniak Zdzisław - 1.9 / M POL Słupsk Decathlon Power/STOPA
90. Lemańczyk Andrzej - 1.9 / M POL Stary Kraków Klub Biegacza Nieregularnego
91. Lenc Sara - 1.9 / K POL Słupsk
92. Lewandowska Maria - 1.9 / K POL Ustka W.p.k Słoń Team Ustka
93. Lewandowski Adam - 1.9 / M POL Ustka W.p.k Słoń Team Ustka
94. Lewicki Marcin - 1.9 / M POL Wierzbięcin SAMOLEJ ZTS
95. Linkiewicz Paweł - 1.9 / M POL Słupsk
96. Łańcucki Jaroslaw - 1.9 / M POL Słupsk Slupsk
97. Łopaciuk Magdalena - 1.9 / K POL Słupsk
98. Łubkowska Magdalena - 1.9 / K POL Słupsk
99. Maciejewski Tomasz - 1.9 / M POL Słupsk
100. Majkowski Stanisław - 1.9 / M POL Bytów KB GOCH Bytów
101. Marcjan Malgorza - 1.9 / K POL Słupsk
102. Marczak Małgorzata - 1.9 / K POL Żelkowo
103. Marszeniuk Mariusz - 1.9 / M POL Słupsk
104. Medwid Michał - 1.9 / M POL Słupsk BATALION OCHRONY BAZY W REDZIKOWIE
105. Michalak-Małecka Anna - 1.9 / K POL Kobylnica Vacu Activ Gym
106. Michalska Agnieszka - 1.9 / K POL Lulemino
107. Motowidło-Zawadzka Izabella - 1.9 / K POL Słupsk Decathlon Power Słupsk
108. Mrozik Dorian - 1.9 / M POL Słupsk
109. Mrozik Joanna - 1.9 / K POL Słupsk
110. Murawska Katarzyna - 1.9 / K POL Słupsk
111. Murawski Rafał - 1.9 / M POL Słupsk Decathlon Power
112. Nizioł Małgorzata - 1.9 / K POL Kobylnica Best Beasts
113. Nizioł Patryk - 1.9 / M POL Kobylnica Best Beasts
114. Nowacka Zbigniew - 1.9 / M POL Bolesławice GKS Luzino
115. Osiński Paweł - 1.9 / M POL Słupsk
116. Osiński Wojciech - 1.9 / M POL Słupsk
117. Ostapko Wiktoria - 1.9 / K POL Słupsk
118. Pawlik Krystian - 1.9 / M POL Ustka Ustka
119. Piwoński Robert - 1.9 / M POL Słupsk Night Runners Słupsk
120. Polaczek Beata - 1.9 / K POL Słupsk
121. Pouch Martyna - 1.9 / K POL Reda
122. Pruska Agnieszka - 1.9 / K POL Widzino
123. Uczestnik anonimowy - 1.9 / M POL Słupsk
124. Puszklewicz Tomasz - 1.9 / M POL Słupsk
125. Remus Janusz - 1.9 / M POL Redzikowo Best beast
126. Remus Monika - 1.9 / K POL Redzikowo Best Beasts
127. Rudnik Janina Ewa - 1.9 / K POL Krępa Słupska
128. Ruszczynska Karolina - 1.9 / K POL Słupsk Vacu Activ Gym
129. Ruszczyński Łukasz - 1.9 / M POL Słupsk
130. Rychlińska Iwona - 1.9 / K POL Słupsk
131. Rychliński Damian - 1.9 / M POL Słupsk Wataha - Łączy Nas Bieganie
132. Sałaj Angelika - 1.9 / K POL Zbyszewo Starostwo Powiatowe Slupsk
133. Samolej-Kowalska Anna - 1.9 / K POL Włynkówko SAMOLEJ ZTS
134. Sidor Izabela - 1.9 / K POL Słupsk DECATHLON SŁUPSK
135. Sidor Lena - 1.9 / K POL Słupsk DECATHLON SŁUPSK
136. Sidor Mariusz - 1.9 / M POL Słupsk DECATHLON SŁUPSK
137. Sidor Zuzia - 1.9 / K POL Słupsk DECATHLON SŁUPSK
138. Skumiał Bogumiła - 1.9 / K POL Słupsk brak
139. Skumiał Robert - 1.9 / M POL Słupsk Brak
140. Skwarek Monika - 1.9 / K POL Słupsk
141. Słodzińska Martyna - 1.9 / K POL Jezierzyce ŁOSOŚ t.e.a.m
142. Słodziński Gabriel - 1.9 / M POL Jezierzyce ŁOSOŚ t.e.a.m
143. Śmietański Ireneusz - 1.9 / M POL Słupsk BRAVE TEAM
144. Śmietański Krzysztof - 1.9 / M POL Słupsk BRAVE TEAM
145. Smolińska Edyta - 1.9 / K POL Głobino Smolińscy TEAM
146. Stefańska Agnieszka - 1.9 / K POL Potęgowo SP w Potęgowie
147. Stefanska Eliza - 1.9 / K POL Darżyno SP w Potęgowie
148. Stefanski Ksawery - 1.9 / M POL Darżyno SP w Potęgowie
149. Stenka Martyna - 1.9 / K POL Słupsk
150. Uczestnik anonimowy - 1.9 / M POL Słupsk
151. Sufryt Aleksandra - 1.9 / K POL Słupsk
152. Uczestnik anonimowy - 1.9 / M POL Ustka Brak
153. Sychla Monika - 1.9 / K POL Łosino Vacu Activ Gym
154. Syski Aleksander - 1.9 / M POL Słupsk
155. Szewczyk Agata - 1.9 / K POL Kobylnica
156. Szewczyk Karolina - 1.9 / K POL Słupsk
157. Szewczyk Paweł - 1.9 / M POL Słupsk
158. Szmigiero Adrianna - 1.9 / K POL Słupsk W. P. K. SŁOŃ TEAM
159. Szmigiero Arkadiusz - 1.9 / M POL Słupsk W.P.K. Słoń Team
160. Szudobaj Hanna - 1.9 / K POL Słupsk
161. Szyposzyńska Róża - 1.9 / K POL Słupsk BEST BEASTS
162. Tarała Michał - 1.9 / M POL Rzeszów
163. Tomaszewska Anu - 1.9 / M POL Słupsk
164. Tomaszewska Misheel - 1.9 / M POL Słupsk
165. Tomaszewska Oyuna - 1.9 / M POL Słupsk
166. Tomaszewski Antoni - 1.9 / M POL Słupsk
167. Tomaszewski Mateusz - 1.9 / M POL Słupsk
168. Tomczak Dominik - 1.9 / M POL Słupsk Night Runners Słupsk
169. Tomczak Sebastian - 1.9 / M POL Ustka Ustka
170. Turczyn Grzegorz - 1.9 / M POL Słupsk Night Runners Słupsk
171. Tyborczyk-Kargul Aneta - 1.9 / K POL Słupsk Night Runners Słupsk
172. Usowicz Łukasz - 1.9 / M POL Słupsk
173. Wasilewski Ksawery - 1.9 / M POL Słupsk
174. Wątor Piotr - 1.9 / M POL Słupsk
175. Wawrzyniak Antonina - 1.9 / K POL Słupsk
176. Wawrzynik Jarosław - 1.9 / M POL Słupsk
177. Weiland Adrian - 1.9 / M POL Słupsk Night Wolves Słupsk
178. Weiland Agnieszka - 1.9 / K POL Słupsk Night Wolves Słupsk
179. Weiland Cyprian - 1.9 / M POL Słupsk Night Wolves Słupsk
180. Werra Krzysztof - 1.9 / M POL Słupsk Kpz Słupsk
181. Wierzbinski Krzysztof - 1.9 / M POL Slupsk
182. Wilczyński Bary - 1.9 / M POL Słupsk
183. Wilkowska Marta - 1.9 / K POL Słupsk
184. Wilkowski Wiktor - 1.9 / M POL Słupsk
185. Włodarczyk Marta - 1.9 / K POL Słupsk STOPA SŁUPSK
186. Uczestnik anonimowy - 1.9 / K POL Borzęcino
187. Uczestnik anonimowy - 1.9 / K POL Borzęcino -
188. Wojdziak Sebastian - 1.9 / M POL Włynkówko
189. Wojlanis Dariusz - 1.9 / M POL Słupsk
190. Wojtucki Krystian - 1.9 / M POL Strzelino
191. Wróblewska Edyta - 1.9 / K POL Słupsk
192. Wróblewski Adrian - 1.9 / M POL Słupsk
193. Zarzycka Izabela - 1.9 / K POL Ustka W. P. K Słoń Team Ustka
194. Zarzycki Dariusz - 1.9 / M POL Ustka W.P.K Słoń Team Ustka
195. Zawadzki Maksym - 1.9 / M POL Słupsk Decathlon Power Słupsk
196. Zawadzki Miłosz - 1.9 / M POL Słupsk Decathlon Power Słupsk
197. Zielińska Marzena - 1.9 / K POL Slupsk Decathlon Słupsk
198. Zieliński Krystian - 1.9 / M POL Lębork Decathlon Power
199. Zielonka Mateusz - 1.9 / M POL Słupsk Baltic Seals
200. Żmijewski Wojciech - 1.9 / M POL Słupsk

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU