Bieg o Puchar Dyrektora MOSIR

Kutno, Polska
30.06.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Piotr 89 5 km / M POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

2. Adrjańczyk Jakub 84 5 km / M POL Kutno Kutno

Zapłacone

3. Anglard Mateusz 43 5 km / M POL Kutno

Zapłacone

4. Augustynowicz Marcin 52 5 km / M POL Kutno KUTNO BIEGA

Zapłacone

5. Banasiak Piotr 90 5 km / M POL Ozorków KRZAL ADVENTURE TEAM

Zapłacone

6. Baranowski Krzysztof 31 5 km / M POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

7. Baranowski Mariusz 3 5 km / M POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

8. Białek Damian 104 5 km / M POL Ozorków KS Grucha

Zapłacone

9. Bienias Konrad 108 5 km / M POL Płock Active Runners Płock

Zapłacone

10. Bińczak Kamil 55 5 km / M POL Kutno

Zapłacone

11. Błaszczyk Arkadiusz 152 5 km / M POL Kutno

Zapłacone

12. Błaszczyk Czesław 28 5 km / M POL Krośniewice Stowarzyszenie Integracja Krośniewice

Zapłacone

13. Bocian Piotr 116 5 km / M POL Ozorków Klub Sportowy Grucha

Zapłacone

14. Bonawenturczak Andrzej 63 5 km / M POL Krośniewice Niezrzeszony

Zapłacone

15. Brudnowski Dominik 94 5 km / M POL Krośniewice

Zapłacone

16. Bryl Magdalena 14 5 km / K POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

17. Byczkowski Łukasz 1 5 km / M POL Konstantynów Łódzki

Zapłacone

18. Ciechomski Kazimierz 111 5 km / M POL Kutno

Zapłacone

19. Cieślak Krzysztof 25 5 km / M POL Łódź Fajnie Czasem Biegać (FCB)

Zapłacone

20. Cybulski Mateusz 117 5 km / M POL Ozorków Klub Sportowy Grucha

Zapłacone

21. Cygański Adam 36 5 km / M POL Suchodębie

Zapłacone

22. Uczestnik anonimowy 142 5 km / M POL Płock Active Runners Płock

Zapłacone

23. Dembowski Mariusz 127 5 km / M POL Lidzbark H+H Polska

Zapłacone

24. Domżał Michał 34 5 km / M POL Kutno

Zapłacone

25. Dragan Aleksander 66 5 km / M POL Kielce

Zapłacone

26. Dul Patryk 67 5 km / M POL Bronoszewice Brak

Niezapłacone

27. Durys Jarosław 131 5 km / M POL Żychlin ROZBIEGANI ŻYCHLIN

Zapłacone

28. Duszyński Sebastian 95 5 km / M POL Rawa Mazowiecka

Zapłacone

29. Florczak Łukasz 61 5 km / M POL Kutno

Zapłacone

30. Frąc Bartłomiej 44 5 km / M POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

31. Frydrysiak Igor 16 5 km / M POL Kutno kutno biega

Zapłacone

32. Gasik Jan 133 5 km / M POL Bedlno

Zapłacone

33. Gawrysiak Miłosz 153 5 km / M POL Krośniewice Niezrzeszony

Zapłacone

34. Góralski Jarosław 9 5 km / M POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

35. Goszczyński Kamil 98 5 km / M POL Płock Active Runners Płock

Zapłacone

36. Grzeszczuk Waldemar 92 5 km / M POL Złotniki-Kolonia

Zapłacone

37. Grzeszkowiak Bogumiła 79 5 km / K POL Kutno

Zapłacone

38. Gutkowski Krystian 119 5 km / M POL Ozorków Klub Sportowy Grucha

Zapłacone

39. Hałaczkiewicz Sylwia 99 5 km / K POL Bełchatów

Zapłacone

40. Iwański Maciej 149 5 km / M POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

41. Jabłoński Marek 46 5 km / M POL Żychlin

Zapłacone

42. Jachnik Joanna 59 5 km / K POL Koło

Zapłacone

43. Janecki Kamil 122 5 km / M POL Ozorków Klub Sportowy Grucha

Zapłacone

44. Januszewska Ewa 109 5 km / K POL Mała Wieś niezrzeszona

Zapłacone

45. Jaroszewski Jan 148 5 km / M POL Błenna Mks Brdów

Zapłacone

46. Jaszczak Mateusz 125 5 km / M POL Ozorków Klub Sportowy Grucha

Zapłacone

47. Jędrzejczak Kacper 93 5 km / M POL Krośniewice

Zapłacone

48. Jędrzejewski Marceli 87 5 km / M POL Gostynin No Age Limit Płock Biega

Zapłacone

49. Jerulank Wiesław 76 5 km / M POL Grajewo Maratonka Grajewo

Zapłacone

50. Kacprzak Beata 126 5 km / K POL Samogoszcz Kutno Biega

Zapłacone

51. Kajak Agnieszka 26 5 km / K POL Żychlin Rozbiegani-Żychlin

Zapłacone

52. Kąpielski Piotr 105 5 km / M POL Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT

Zapłacone

53. Kawka Grzegorz 146 5 km / M POL Kutno

Zapłacone

54. Kazimierski Maciej 49 5 km / M POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

55. Kemicer Igor 83 5 km / M POL Płock Płock Biega No Age Limit

Zapłacone

56. Kludziński Adam 23 5 km / M POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

57. Kołowacik Magdalena 15 5 km / K POL Kutno KUTNO BIEGA

Zapłacone

58. Kosecki Konrad 107 5 km / M POL Aleksandrów Łódzki Meble BENY

Niezapłacone

59. Kossowska-Toć Beata 35 5 km / K POL Kutno Kutno biega

Zapłacone

60. Kotfas Piotr 78 5 km / M POL Grodno OSP GRODNO

Niezapłacone

61. Kowalczuk Adam 150 5 km / M POL Żychlin AZS SGGW

Zapłacone

62. Kowalska Monika 39 5 km / M POL Kutno KUTNO BIEGA

Zapłacone

63. Kowalski Robert 38 5 km / M POL Kutno KUTNO BIEGA

Zapłacone

64. Kozak Maciej 154 5 km / M POL Łódź

Zapłacone

65. Krajewski Piotr 81 5 km / M POL Słupno Gąbin Biega

Niezapłacone

66. Uczestnik anonimowy 29 5 km / M POL Kutno Kutno biega

Zapłacone

67. Uczestnik anonimowy 147 5 km / M POL Koło

Niezapłacone

68. Kupińska Marta 106 5 km / K POL Płock Active Runners Płock

Zapłacone

69. Kurhanskaya Sviatlana 135 5 km / K BLR Minsk Amatar

Zapłacone

70. Labziuk Oleksandr 112 5 km / M UKR Winnica LKB Rudnik

Zapłacone

71. Lewicki Tomasz 5 5 km / M POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

72. Łomnicki Dariusz 115 5 km / M POL Płock Płock Biega No Age Limit

Zapłacone

73. Łuczak Krystian 118 5 km / M POL Ozorków Klub Sportowy Grucha

Niezapłacone

74. Majda Maksymilian 47 5 km / M POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

75. Majda Michal 48 5 km / M POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

76. Makowski Bogdan 86 5 km / M POL Płock Płock Biega No Age Limit

Zapłacone

77. Mamczarek Krzysztof 30 5 km / M POL Kutno Rozbiegani Żychlin

Zapłacone

78. Masnyk Iryna 85 5 km / K POL Kępno Płock Biega No Age Limit

Zapłacone

79. Matejczuk Agata 72 5 km / K POL Parzęczew Klub Sportowy Grucha

Zapłacone

80. Matusiak Artur 120 5 km / M POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

81. Matusiak Kacper 121 5 km / M POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

82. Miaśkiewicz Marcin 113 5 km / M POL Płock

Zapłacone

83. Michalak Karolina 64 5 km / K POL Łódź

Zapłacone

84. Mieloch Tamara 137 5 km / K POL Podkowa Leśna

Niezapłacone

85. Mikulski Tomek 45 5 km / M POL Kampinos UKS Filipides Teresin

Zapłacone

86. Miler Dawid 73 5 km / M POL Kutno

Zapłacone

87. Uczestnik anonimowy 75 5 km / K POL Kutno

Zapłacone

88. Milewska Martyna 110 5 km / K POL Mała Wieś Sokół Bodzanów

Zapłacone

89. Młynarz Kamil 138 5 km / M POL Łęcznowola SKB Kraśnik

Zapłacone

90. Mosakowski Marcin 82 5 km / M POL Płock

Zapłacone

91. Nikodemiak Paulina 10 5 km / K POL Kutno KUTNO BIEGA

Zapłacone

92. Nowicki Konrad 68 5 km / M POL Płock brak

Zapłacone

93. Olczak Tomasz 18 5 km / M POL Kutno niezrzeszony

Zapłacone

94. Olejniczak Kamil 50 5 km / M POL Kutno Tenis kutno

Zapłacone

95. Olęncki Krystian 51 5 km / M POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

96. Olesińska Agnieszka 40 5 km / K POL Kutno

Zapłacone

97. Olesiński Jacek 74 5 km / M POL Kutno

Zapłacone

98. Oliinyk Oleksij 141 5 km / M UKR Winnica

Niezapłacone

99. Oliinyk Pavel 140 5 km / M UKR Czernigiw

Niezapłacone

100. Pachniewska Agnieszka 132 5 km / K POL Płock

Zapłacone

101. Pakuła Justyna 8 5 km / K POL Kutno

Zapłacone

102. Pankowska Urszula 144 5 km / K POL Płock

Zapłacone

103. Pankowski Zbigniew 143 5 km / M POL Płock

Zapłacone

104. Pawlak Marek 58 5 km / M POL Łowicz R-Team Łowicz

Zapłacone

105. Pawlak Przemysław 57 5 km / M POL Łowicz R-Team Łowicz

Zapłacone

106. Pawłowska Lilianna 97 5 km / K POL Gostynin

Zapłacone

107. Podlasin Aga 151 5 km / K POL Kutno Fitness Kutno

Niezapłacone

108. Pokropińska Weronika 96 5 km / K POL Gostynin

Zapłacone

109. Przybylski Rafał 33 5 km / M POL Kutno Przybyl-Kutno

Zapłacone

110. Radzka Beata 134 5 km / K POL Gostynin

Zapłacone

111. Rędzikowska Ewelina 129 5 km / K POL Kutno

Zapłacone

112. Rędzikowski Tomasz 128 5 km / M POL Kutno

Zapłacone

113. Romański Bartosz 56 5 km / M POL Kutno BMK Kutno

Zapłacone

114. Rozpiórska Edyta 21 5 km / K POL Kutno

Zapłacone

115. Rozpiórski Paweł 22 5 km / M POL Kutno

Zapłacone

116. Rykowski Arek 24 5 km / M POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

117. Sabaciński Piotr 65 5 km / M POL Łódź

Zapłacone

118. Sanko Alex 136 5 km / M BLR Minsk Amatar

Zapłacone

119. Siemieniak Arkadiusz 103 5 km / M POL Nowe Grabie

Zapłacone

120. Skibiński Adam 139 5 km / M POL Lubień Kujawski

Zapłacone

121. Skonieczny Dawid 12 5 km / M POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

122. Sobczak Krzysztof 53 5 km / M POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

123. Sowińska Katarzyna 20 5 km / K POL Łęczyca

Niezapłacone

124. Stacherczak Natalia 145 5 km / K POL Płock ActiveRunners

Niezapłacone

125. Stachurski Mateusz 6 5 km / M POL Kutno BMK Kutno

Zapłacone

126. Stanczak Edmund 88 5 km / M POL Płock Płock Biega No Age Limit

Zapłacone

127. Stawicki Bogusz 27 5 km / M POL Kutno

Zapłacone

128. Stawicki Wojciech 32 5 km / M POL Kutno

Zapłacone

129. Stolinski Lukasz 2 5 km / M POL Ktery

Zapłacone

130. Syska Iza 19 5 km / K POL Gawrony

Zapłacone

131. Szczepańska Anna 100 5 km / K POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

132. Sztejka Joanna 11 5 km / K POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

133. Szymańska Agnieszka 124 5 km / K POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

134. Szymański Arkadiusz 123 5 km / M POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

135. Talaga Paweł 60 5 km / M POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

136. Tarka Marta 70 5 km / K POL Płock

Zapłacone

137. Tarka Piotr Paweł 69 5 km / M POL Płock

Zapłacone

138. Uczestnik anonimowy 13 5 km / M POL Kutno Kutno Biega

Niezapłacone

139. Tomczak Wioleta 41 5 km / K POL Bedlno

Zapłacone

140. Twardowski Piotr 7 5 km / M POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

141. Urbanek Cezary 4 5 km / M POL Kutno

Zapłacone

142. Wicha Iwona 80 5 km / K POL Góra Kalwaria OCR Poland, LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża, PUKS Młode Orły

Zapłacone

143. Wielec Magdalena 71 5 km / K POL Kutno

Zapłacone

144. Wiśniewski Remigiusz 77 5 km / M POL Kutno

Zapłacone

145. Witczak Dariusz 114 5 km / M POL Krosniewice

Zapłacone

146. Włodarczyk Dawid 54 5 km / M POL Kutno

Zapłacone

147. Wojnicki Łukasz 42 5 km / M POL Kutno

Zapłacone

148. Wolińska Agnieszka 17 5 km / K POL Kutno KUTNO BIEGA

Zapłacone

149. Wozniak Agnieszka 91 5 km / K POL Kutno

Zapłacone

150. Zielak Jarosław 101 5 km / M POL Kutno

Zapłacone

151. Zielak Michał 102 5 km / M POL Kutno

Zapłacone

152. Zielińska Katarzyna 62 5 km / K POL Podgórzyce

Zapłacone

153. Zieliński Maciej 130 5 km / M POL Łódź

Zapłacone

154. Ziętek Alicja 37 5 km / K POL Klonowiec Stary

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU