Adrenaline.pl Triathlon Szczytno 2020

Szczytno, Polska
11.07.2020

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adakimowicz Dominika - D / K12-13 POL Solanka

Zapłacone

2. Adakimowicz Sylwia - R / K31-40 POL Solanka

Zapłacone

3. Aleksandra Ola - C1/16 / K31-40 POL Płock Night Runners Płock
4. Ambroziak Artur - O / M31-40 POL Warszawa

Zapłacone

5. Andrzejczak Marcin - O / M41-50 S
POL Olsztyn
6. Uczestnik anonimowy - C1/16 / K18-30 POL Chynów

Zapłacone

7. Bachorski Bogdan - O / M41-50 POL Przasnysz KS Przaśnik Przasnysz

Zapłacone

8. Belka Rafał - C1/8 / M18-30 POL Warszawa Homokomando

Zapłacone

9. Całka Marcin - C1/16 / M31-40 M
POL Ciechanów 5MBOT
10. Cekała Mateusz - O / M31-40 POL Szczytno

Zapłacone

11. Charubin Mariusz - O / M41-50 POL Pisz Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych NSZ
12. Chelminski Grzegorz - C1/8 / M31-40 S
POL Szczytno AKB SZCZYTNO
13. Chmiel Andrzej - O / M61-99 POL Łódź PULS TRI TEAM

Zapłacone

14. Chmiel Paulina - O / K31-40 POL Łódź PULS TRI TEAM

Zapłacone

15. Domaszewski Damian - O / M31-40 POL Łomża

Zapłacone

16. Dudziński Paweł - O / M31-40 POL Warszawa

Zapłacone

17. Fijałkowski Kamil - O / M18-30 POL Radzymim Radzymin RUN Team

Zapłacone

18. Fitas Marcin - C1/8 / M41-50 M
POL Skierdy

Zapłacone

19. Fitas Zuzanna - O / K18-30 POL Józefosław SZYMI TEAM

Zapłacone

20. Góreczny Kamila - C1/8 / K41-50 POL Piaseczno KB Jurund Szczytno

Zapłacone

21. Grabowski Cezary - O / M41-50 POL Krasnosielc

Zapłacone

22. Gruszczyński Krzysztof - C1/16 / M18-30 POL Chynów

Zapłacone

23. Gumkowski Michał - O / M18-30 POL Olsztyn

Zapłacone

24. Hain Andrzej - O / M31-40 POL Szczytno

Zapłacone

25. Hermann Tomasz - C1/16 / M41-50 POL Olsztyn www.olsztyn.biznes.pl

Zapłacone

26. Horszczaruk Jacek - C1/8 / M51-60 POL Warszawa Jożin Z Bażin

Zapłacone

27. Jarzębowska Jagna - D / K14-15 POL Rypin SEJWAL Rypin

Zapłacone

28. Jarzębowski Maciej - O / M41-50 K
POL Rypin FAMILY TEAM RYPIN

Zapłacone

29. Jarzębowski Maciej - C1/16 / M41-50 POL Rypin Agrolok Sport Team

Zapłacone

30. Jarzębowski Mieszko - C1/16 / M18-30 POL Rypin Cykliści Rypin

Zapłacone

31. Juchniewicz Lidia - O / K31-40 POL Lidzbark Warmiński Trening Czyni Mistrza

Zapłacone

32. Kaczmarczyk Krzysztof - C1/16 / M31-40 M
K
POL Mrągowo

Zapłacone

33. Uczestnik anonimowy - R / K31-40 S
POL Szczytno
34. Karpiński Wojciech - R / M31-40 S
POL Szczytno
35. Karpiński Wojciech - C1/16 / K31-40 S
POL Szczytno
36. Karpiński Wojciech - C1/16 / M31-40 S
POL Szczytno
37. Kęprowski Andrzej - C1/16 / M51-60 POL Gdańsk

Zapłacone

38. Klepacki Tomasz - O / M61-99 POL Warszawa KS Triathlon Rawa

Zapłacone

39. Klimas Marek - O / M51-60 POL Barczewo BSB Barczewo

Zapłacone

40. Kołosowski Kamil - O / M31-40 POL Białystok 200 Procent Tętna Peleton.pl Nadaktywni

Zapłacone

41. Komorowska Olga - C1/8 / K18-30 POL Warszawa

Zapłacone

42. Kord Arkadiusz - C1/8 / M18-30 POL Barczewo Intersport Team
43. Kuśmierska Agnieszka - C1/16 / K18-30 POL Warszawa

Zapłacone

44. Lenart Miłosz - O / M51-60 M
POL Kętrzyn Drużyna ML
45. Lewandowski Linus - C1/8 / M18-30 POL Warszawa Homokomando

Zapłacone

46. Lukowska Anna - C1/16 / K31-40 M
POL Płock Rodzinny Team Środkowa
47. Lukowski Grzegorz - C1/16 / M41-50 POL Płock Rodzinny Team Środkowa
48. Lukowski Grzegorz - C1/8 / M41-50 POL Płock Rodzinny Team Środkowa

Zapłacone

49. Łażewski Andrzej - O / M51-60 POL Warszawa

Zapłacone

50. Łazicki Tomasz - C1/8 / M31-40 POL Olsztyn Janusze TRAJLONU

Zapłacone

51. Uczestnik anonimowy - C1/8 / M41-50 M
POL Kętrzyn TRI Kętrzyn

Zapłacone

52. Uczestnik anonimowy - O / M41-50 POL Olsztyn

Zapłacone

53. Majewski Mariusz - C1/8 / M31-40 POL Warszawa
54. Markowski Rafał - C1/8 / M41-50 POL Mrągowo Mazury MTB team

Zapłacone

55. Matwiejczuk Eliza - C1/8 / K31-40 POL Olsztyn

Zapłacone

56. Mika Tomasz - C1/8 / M51-60 POL Szczytno

Zapłacone

57. Mikołajczuk Jarek - O / M51-60 POL Międzyrzec Podlaski

Zapłacone

58. Modzelewski Krzysztof - O / M51-60 K
POL Ostrołęka Starglass Team Ostrołęka

Zapłacone

59. Myślak Mariusz - O / M31-40 S
POL Szczytno UKS OLIMPIJCZYK SZCZYTNO

Zapłacone

60. Nagow Michał - C1/16 / M41-50 POL Bydgoszcz Sparrow Team

Zapłacone

61. Nowak Andrzej - O / M51-60 POL Mława Tempo Mława

Zapłacone

62. Ochenkowski Sebastian - O / M31-40 POL Warszawa

Zapłacone

63. Olbryś Michał - O / M18-30 POL Ostrołęka

Zapłacone

64. Olszewski Marek - C1/8 / M51-60 POL Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
65. Orłowski Piotr - O / M41-50 POL Olsztyn PersonalTriathlon.pl

Zapłacone

66. Orzoł Anna - O / K31-40 S
POL Szczytno Morsy Szczytno#Reser
67. Orzołek Joanna - C1/8 / K31-40 POL Samławki Biskupiec Biega

Zapłacone

68. Osowski Adam - O / M31-40 POL Dzialdowo Rozbiegane Działdowo

Zapłacone

69. Palmowski Łukasz - O / M41-50 POL Szczytno

Zapłacone

70. Palowska Asia - C1/8 / K18-30 POL Olsztyn Są Wolniejsi

Zapłacone

71. Uczestnik anonimowy - C1/16 / K18-30 POL Gdynia

Zapłacone

72. Pitkiewicz Jacek - C1/16 / M41-50 POL Słupno

Zapłacone

73. Pitkiewicz Oliwia - C1/16 / K18-30 POL Słupno

Zapłacone

74. Robertt Ja - O / M41-50 S
POL Wałpusz SPzOI2

Zapłacone

75. Uczestnik anonimowy - C1/8 / M31-40 POL Olsztyn Janusze TRAJLONU

Zapłacone

76. Roślicki Jarosław - O / M31-40 M
POL Wrocław Ubezpieczenia dla Aktywnych
77. Sikorski Krystian - O / M18-30 M
POL Bartoszyce 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana

Zapłacone

78. Skrodzki Łukasz - C1/16 / M31-40 POL Pisz OlikomTeam

Zapłacone

79. Śledzik Daniel - O / M31-40 S
POL Szczytno Football Academy Szczytno

Zapłacone

80. Ślęzak Adam - C1/16 / M31-40 M
POL Gmina Tolkmicko OSP POGRODZIE

Zapłacone

81. Sopyło Stefan - R / M31-40 POL Warszawa

Zapłacone

82. Sopyło Stefan - C1/16 / M31-40 POL Warszawa

Zapłacone

83. Stawski Paweł - O / M31-40 POL Płock Active Runners Płock/Rykowisko Team
84. Strojek Bartosz - O / M31-40 POL Połaniec Kuźnia triathlonu

Zapłacone

85. Sugier Dawid - C1/8 / M18-30 POL Olsztyn Trenuje mnie Jezus

Zapłacone

86. Sugier Dawid - O / M18-30 POL Olsztyn Trenuje mnie Jezus

Zapłacone

87. Syguła Mateusz - R / M41-50 POL Michałowice Kolarski.eu Team

Zapłacone

88. Szarmacher Artur - O / M31-40 POL Dzialdowo SzarmacherTriathlonTeam

Zapłacone

89. Szarmacher Sebastian - O / M31-40 POL Działdowo Szarmacher Triathlon Team

Zapłacone

90. Szklarczyk Artur - O / M31-40 POL Warszawa Go Sport Scrapper Team

Zapłacone

91. Szklarczyk Michal - O / M18-30 POL Warszawa

Zapłacone

92. Szwejkowski Marcin - C1/8 / M31-40 POL Szczytno
93. Szydlik-Trunecka Jolanta - C1/16 / K31-40 POL Gdańsk

Zapłacone

94. Trzaska Marek - O / M31-40 S
POL Szczytno

Zapłacone

95. Turowski Marcin - C1/8 / M31-40 S
POL Szczytno

Zapłacone

96. Uminowicz Olga - C1/16 / K41-50 K
POL Giżycko

Zapłacone

97. Wachowski Karol - SC1/16 / M41-50 M
POL Warszawa

Zapłacone

98. Walasik Wiesław - C1/8 / M61-99 POL Płock Rodzinny Team Środkowa

Zapłacone

99. Warchoł Artur - O / M41-50 M
POL Kuchary Królewskie KB im P. Sękowskiego
100. Wejkuć Grzegorz - SC1/8 / M41-50 K
POL Mrągowo Ciapu Ciapu Team ;-)

Zapłacone

101. Wejkuć Grzegorz - O / M41-50 POL Mrągowo Piasecki Concept

Zapłacone

102. Wiśniewski Piotr - O / M18-30 POL Inowrocław Szczycieński Klub Kyokushin Karate

Zapłacone

103. Wojciechowska Julia - C1/16 / K18-30 S
POL Szczytno

Zapłacone

104. Wojciechowski Jakub - C1/16 / M18-30 S
POL Szczytno Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

Zapłacone

105. Wojciechowski Maciej - C1/16 / M41-50 M
S
POL Szczytno WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE

Zapłacone

106. Wojciechowski Maciej - SC1/8 / M41-50 M
S
K
POL Szczytno WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE

Zapłacone

107. Wojciechowski Ryszard - O / M51-60 POL Warszawa Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

108. Uczestnik anonimowy - C1/16 / M18-30 POL Bydgoszcz Sparrow team

Zapłacone

109. Zajączkowski Marcin - C1/16 / M31-40 M
S
POL Głogów RDLP Olsztyn MTB Team

Zapłacone

110. Zakrzewski Michał - O / M41-50 POL Łódź SNG WILD DUCKS

Zapłacone

111. Zalewski Michał - O / M41-50 POL Ostrołęka STARGLASS TEAM

Zapłacone

112. Zyhatynski Maciej - C1/8 / M51-60 POL Warszawa Wilanow

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU