Adrenaline.pl Triathlon Szczytno 2020

Szczytno, Polska
01.08.2020

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adakimowicz Sylwia 1 R / K31-40 POL Solanka

Zapłacone

2. Ambroziak Artur 2 O / M31-40 POL Warszawa

Zapłacone

3. Andrzejczak Marci 3 O / M41-50 POL Szczytno

Zapłacone

4. Antczak Berenika 4 C1/16 / K18-30 POL Chynów

Zapłacone

5. Badyna Agnieszka 5 O / K31-40 POL

Zapłacone

6. Banaszczyk Arkadiusz 6 O / M41-50 POL Ożarów Mazowiecki #runmen

Zapłacone

7. Baranowski Adam 7 O / M31-40 POL Białystok Nadaktywni

Zapłacone

8. Baranowski Kamil 8 O / M31-40

Zapłacone

9. Barwicz Bartłomiej 9 C1/8 / M18-30 POL Warszawa

Zapłacone

10. Belka Rafał 10 C1/8 / M18-30 POL Warszawa Homokomando

Zapłacone

11. Bernatowicz Pawel 11 C1/8 / M31-40 POL Elk

Zapłacone

12. Białczak Michał 12 O / M31-40 M
POL Ostrołęka

Zapłacone

13. Bielec Adam 13 O / M31-40 POL Skępe KCALOKILERZY

Zapłacone

14. Bielski Marcin 14 O / M31-40 POL Warszawa Team Karaś

Zapłacone

15. Bienias Łukasz 15 O / M31-40 POL

Zapłacone

16. Biskupiec Sparta 86 SC1/8 / M31-40 POL

Zapłacone

17. Bistron Alan 63 SC1/16 / M31-40 K
POL Płońsk RozbiegaMy Nowy Dwór

Zapłacone

18. Bistron Alan 87 SC1/8 / M31-40 K
POL Płońsk RozbiegaMy Nowy Dwór

Zapłacone

19. Błazucka Anna 16 C1/16 / K61-99 POL Warszawa

Zapłacone

20. Błazucki Piotr 17 C1/8 / M31-40 POL Warszawa CNC-Warszawa Blaze Technology

Zapłacone

21. Bodych Maciej 18 O / M41-50 POL Ząbki

Zapłacone

22. Brulińska Monika 19 C1/8 / K41-50 POL Płock Płocki Klub Kolarski

Zapłacone

23. Budrewicz Krzysztof 20 C1/16 / M31-40 POL Olsztyn szachus.pl

Zapłacone

24. Bugalski Wojciech 21 O / M41-50 Akademia Mistrzów Sportu Bydgoszcz

Zapłacone

25. Cekała Mateusz 22 C1/8 / M31-40 POL Szczytno

Zapłacone

26. Charubin Mariusz 23 O / M41-50 POL Pisz Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych NSZ

Zapłacone

27. Chmiel Andrzej 24 O / M61-99 POL Łódź PULS TRI TEAM

Zapłacone

28. Chmiel Paulina 25 O / K31-40 POL Łódź PULS TRI TEAM

Zapłacone

29. Chmielewski Rafał 26 O / M41-50 POL Grudziądz TRIDivision Trathlon Team

Zapłacone

30. Chojnacki Marcin 27 O / M41-50 POL Przanowice TriWise

Zapłacone

31. Chrapan Sabina 28 C1/16 / K41-50 POL

Zapłacone

32. Cichanowicz Piotr 29 O / M18-30 POL Warszawa Lange TRI COACH

Zapłacone

33. Cssg Kętrzyn Sztafeta 30 O / K41-50 POL Kętrzyn

Zapłacone

34. Czyż Monika 31 C1/16 / M18-30 POL Chynów

Zapłacone

35. Czyżak Joanna 32 O / K41-50 Akademia Mistrzów Sportu Bydgoszcz

Zapłacone

36. Dagiel Jacek 33 O / M31-40 POL Olsztyn PersonalTriathlon.pl

Zapłacone

37. Dalasiński Andrzej 35 R / M31-40 POL Granica Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

38. Dalasiński Andrzej 34 C1/8 / M31-40 POL Granica Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

39. Damski Lukasz 35 C1/8 / M31-40 POL Tryszczyn Gardenflora Mtb Team

Zapłacone

40. Dołęga Mariusz - O / M31-40 POL Olsztyn

Zapłacone

41. Domańska Emilia 36 O / K31-40 POL Warszawa

Zapłacone

42. Domaszewski Damian 37 O / M31-40 POL Łomża

Zapłacone

43. Drewniak Agata 38 O / K31-40 POL Mińsk Mazowiecki ArturKurek.pro

Zapłacone

44. Dróżdż Małgorzata 39 O / K41-50 Akademia Mistrzów Sportu Bydgoszcz

Zapłacone

45. Dubas Paulina 40 O / K18-30 POL Warszawa TRI AMO/tri club denmark

Zapłacone

46. Dudziński Paweł 41 O / M31-40 POL Warszawa

Zapłacone

47. Duplicki Kamil 42 O / M31-40

Zapłacone

48. Dziedzic Team 43 R / M41-50

Zapłacone

49. Fijałkowski Kamil 43 O / M18-30 POL Radzymim Radzymin RUN Team

Zapłacone

50. Fitas Marcin 44 C1/8 / M41-50 M
POL Skierdy

Zapłacone

51. Fitas Zuzanna 45 O / K18-30 POL Józefosław SZYMI TEAM

Zapłacone

52. Gajda Patryk 46 O / M18-30 POL Gdynia

Zapłacone

53. Gardenflora Team 64 SC1/16 / M41-50

Zapłacone

54. Gawkowski Robert 47 O / M41-50 M
POL Legionowo DAX ROWERY LEGIONOWO

Zapłacone

55. Gawryszczak Anna 48 O / K51-60 IKEA Team

Zapłacone

56. Gierszewska-Kwapisz Anna 49 O / K41-50 POL Sopot TSUNAMI-TRI

Zapłacone

57. Gnatowski Bartosz 50 C1/16 / M18-30 POL

Zapłacone

58. Gniot Jacek 51 O / M41-50 POL Grudziądz Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A.

Zapłacone

59. Golan Rafał 52 O / M31-40 M
POL Ostrołęka

Zapłacone

60. Golombek Piotr 53 C1/16 / M51-60 POL Grudziądz

Zapłacone

61. Góreczny Kamila 54 C1/8 / K41-50 POL Piaseczno KB Jurund Szczytno

Zapłacone

62. Grabarski Paweł 55 O / M31-40 M
POL Piaseczno Banda Tri G

Zapłacone

63. Grabowski Cezary 56 O / M41-50 POL Krasnosielc

Zapłacone

64. Grondziewski Dariusz 57 O / M31-40 POL Słupsk GVT BMC 3SOFT

Zapłacone

65. Gruszecki Piotr 58 C1/16 / POL Mks Truso Elbląg

Zapłacone

66. Gujski Marcin 59 C1/8 / M31-40 POL Mińsk Mazowiecki TriPaka

Zapłacone

67. Gumkowski Michał 60 O / M18-30 POL Olsztyn

Zapłacone

68. Hain Andrzej 61 O / M31-40 POL Szczytno

Zapłacone

69. Hartliński Maciej 62 C1/16 / M31-40 POL Olsztyn TriHarty

Zapłacone

70. Hartliński Maciej 62 R / M31-40 POL Olsztyn TriHarty

Zapłacone

71. Uczestnik anonimowy 65 R / K41-50 S
POL Szczytno

Zapłacone

72. Herman Marcin 65 R / M41-50 S
POL Szczytno

Zapłacone

73. Herman Marcin 65 C1/16 / M41-50 S
POL Szczytno

Zapłacone

74. Hermann Tomasz 65 O / M41-50 POL Olsztyn www.olsztyn.biznes.pl

Zapłacone

75. Hermann Tomasz 65 C1/16 / M41-50 POL Olsztyn www.olsztyn.biznes.pl

Zapłacone

76. Hewelke Filip 66 C1/8 / M41-50 POL Warszawa Triwawa

Zapłacone

77. Horszczaruk Jacek 67 C1/8 / M51-60 POL Warszawa Jożin Z Bażin

Zapłacone

78. Hrynkiewicz Wanesa 68 C1/16 / K41-50 POL Mks Truso Elbląg

Zapłacone

79. Idziak Grzegorz 68 O / M31-40 POL Działdowo

Zapłacone

80. Ikea Team 146 OS / M41-50 IKEA Team

Zapłacone

81. Jarocka Wioleta 69 O / K31-40 POL Legionowo TRI LEVEL

Zapłacone

82. Jaryst Paweł 70 C1/8 / M41-50 POL Ryn TRIHOLIC

Zapłacone

83. Jarzębowscy Team 147 OS / M41-50 Rypin

Zapłacone

84. Jarzębowski Maciej 148 OS / M41-50 K
POL Rypin FAMILY TEAM RYPIN

Zapłacone

85. Jarzębowski Maciej 71 C1/16 / M41-50 POL Rypin Agrolok Sport Team

Zapłacone

86. Jarzębowski Mieszko 71 C1/16 / M18-30 POL Rypin Cykliści Rypin

Zapłacone

87. Jasiński Mateusz 71 O / M31-40

Zapłacone

88. Jastrzębski Jarosław 72 C1/16 / M41-50 POL Bydgoszcz GardenFlora MTB

Zapłacone

89. Jedynak Michał 72 C1/8 / M41-50 POL Skarżysko-Kamienna

Zapłacone

90. Józefowicz Michał 73 C1/8 / M18-30 POL Toruń

Zapłacone

91. Juchniewicz Lidia 74 O / K31-40 POL Lidzbark Warmiński Trening Czyni Mistrza

Zapłacone

92. Jurecka Ewa 75 C1/16 / K51-60 POL Jablonowo Pomorskie

Zapłacone

93. Jurewicz Wojtek 75 O / M51-60 POL Ketrzyn Swiming For layf

Zapłacone

94. Kacperski Wojtek 76 O / M31-40 POL Olsztyn PersonalTriathlon.pl

Zapłacone

95. Kaczan Jarosław 77 O / M41-50 Nadwiślański Oddział Straży Granicznej

Zapłacone

96. Kaczmarczyk Krzysztof 78 C1/16 / M31-40 M
K
POL Mrągowo

Zapłacone

97. Kałuziński Tomasz 78 O / M41-50

Zapłacone

98. Kamiński Paweł 79 O / M31-40 POL Otwock IronmanInspiration

Zapłacone

99. Kapusniak Tomasz 80 O / M41-50 POL Bydgoszcz TAK DLA TRANSPLANTACJI

Zapłacone

100. Karpiński Wojciech 81 R / M31-40 S
POL Szczytno

Zapłacone

101. Karpiński Wojciech 81 C1/16 / K31-40 S
POL Szczytno

Zapłacone

102. Kęprowski Andrzej 81 C1/16 / M51-60 POL Gdańsk

Zapłacone

103. Kiczor Damian 81 O / M31-40 POL Olsztyn TriNEGU

Zapłacone

104. Kielak Artur 82 O / M18-30 POL Ostrołęka S.O.C.

Zapłacone

105. Klejzerowicz Roman 83 C1/8 / M41-50 POL Ełk EGGER Biskupiec biega

Zapłacone

106. Klepacki Tomasz 84 O / M61-99 POL Warszawa KS Triathlon Rawa

Zapłacone

107. Klimas Marek 85 O / M51-60 POL Barczewo BSB Barczewo

Zapłacone

108. Knothe Adam 88 O / M41-50 Akademia Mistrzów Sportu Bydgoszcz

Zapłacone

109. Koksa Łukasz 89 O / M31-40 POL Siedlce Koksa Family Team

Zapłacone

110. Kołosowski Kamil 90 O / M31-40 POL Białystok 200 Procent Tętna Peleton.pl Nadaktywni

Zapłacone

111. Komorowska Olga 91 C1/8 / K18-30 POL Warszawa

Zapłacone

112. Komorowska-Sołodowczuk Katarzyna 91 O / K31-40 M
POL Rumia

Zapłacone

113. Kontakiewicz Daniel 92 O / M41-50 POL Olsztyn

Zapłacone

114. Kopczyk Marcin 93 C1/8 / M31-40 POL Warszawa

Zapłacone

115. Kopczyk Maria 93 C1/16 / K31-40 POL Warszawa

Zapłacone

116. Kościelski Mateusz 93 O / M41-50 POL Kąty Węgierskie Bravehearts Legionowo

Zapłacone

117. Kostrzewa Anita 93 C1/16 / M18-30 POL Warszawa

Zapłacone

118. Kowalczyk Emilia 94 C1/16 / K41-50 POL Szczytno Morsy Reset Szczytno

Zapłacone

119. Kowalczyk Piotr 94 O / M31-40 POL Kaziki

Zapłacone

120. Kowalski Sebastian 95 C1/8 / M31-40 POL Zielonka K Warszawy ZL

Zapłacone

121. Kowalski Szymon 95 C1/8 / M18-30 POL Gdańsk KWS

Zapłacone

122. Kozłowski Karol 95 C1/8 / M41-50 M
POL Giżycko

Zapłacone

123. Kozłowski Michał 95 O / M31-40 POL Poznan

Zapłacone

124. Krieger Łukasz 96 O / M18-30 M
POL Chojniczki H2Oshop.pl / Lange Tri Coach

Zapłacone

125. Króliński Paweł 97 O / M31-40 RitkaRunning

Zapłacone

126. Kropiewnicka Agnieszka 149 OS / K31-40 K
POL Warszawa FantasTRIcs

Zapłacone

127. Krutyń Osp 98 SC1/8 / M41-50 POL Krutyń

Zapłacone

128. Krzemiński Adam 98 O / M41-50 M
POL Kętrzyn TRI Kętrzn

Zapłacone

129. Uczestnik anonimowy 99 C1/8 / M31-40 POL Radom

Zapłacone

130. Kuczmary Team 99 SC1/16 / M41-50

Zapłacone

131. Kujawa Paweł 99 C1/8 / M31-40 POL Biskupiec Biskupiec Biega

Zapłacone

132. Kułak Piotr 99 C1/8 / M41-50 POL Nowe Marcinkowo Biskupiec Biega THE BEST

Zapłacone

133. Kunysz Tomasz 99 O / M51-60 POL Bydlino IM INSPIRATION

Zapłacone

134. Kurczycki Michał 100 C1/8 / M41-50 POL Olsztyn Waniewski Coaching

Zapłacone

135. Kuśmierska Agnieszka 100 C1/16 / K18-30 POL Warszawa

Zapłacone

136. Kwiatkowska Agata 100 C1/16 / K41-50 POL Mks Truso Elbląg

Zapłacone

137. Lassak Bartosz 100 C1/8 / M41-50 Akademia Mistrzów Sportu Bydgoszcz

Zapłacone

138. Lekkoatleci Team 150 OS / M41-50

Zapłacone

139. Lenart Miłosz 100 O / M51-60 M
POL Kętrzyn Drużyna ML

Zapłacone

140. Leon Nowak Nowak Katarzyna 101 R / M41-50 Akademia Mistrzów Sportu Bydgoszcz

Zapłacone

141. Lewandowski Linus 101 C1/8 / M18-30 POL Warszawa Homokomando

Zapłacone

142. Lukowska Anna 101 C1/16 / K31-40 M
POL Płock Rodzinny Team Środkowa

Zapłacone

143. Lukowski Grzegorz 101 C1/16 / M41-50 POL Płock Rodzinny Team Środkowa

Zapłacone

144. Lukowski Grzegorz 101 C1/8 / M41-50 POL Płock Rodzinny Team Środkowa

Zapłacone

145. Łażewski Andrzej 101 O / M51-60 POL Warszawa

Zapłacone

146. Łopuszyński Krzysztof 102 O / M31-40 M
POL Bydgoszcz LANGE TRI COACH

Zapłacone

147. Łukaszewski Łukasz 103 O / M31-40 POL

Zapłacone

148. Łukiewicz Łukasz 104 O / M31-40 POL Elbląg Team Karaś

Zapłacone

149. Uczestnik anonimowy 105 C1/8 / M41-50 M
POL Kętrzyn TRI Kętrzyn

Zapłacone

150. Markowski Rafał 105 C1/8 / M41-50 POL Mrągowo Mazury MTB team

Zapłacone

151. Matwiejczuk Eliza 105 C1/8 / K31-40 POL Olsztyn

Zapłacone

152. Matyjewicz Łukasz 105 O / M31-40 POL Stawiguda

Zapłacone

153. Matysiuk Jakub 106 O / M18-30

Zapłacone

154. Mazgaj Bartłomiej 107 O / M31-40 POL Aleksandrów Łódzki HTF Ludwik Sikorski

Zapłacone

155. Mendelewska Agata 108 C1/8 / K31-40 POL Szczytno KPP Szczytno

Zapłacone

156. Miagkyj Artem 108 O / M31-40

Zapłacone

157. Miaśkiewicz Katarzyna 109 C1/16 / K31-40 POL Słupno

Zapłacone

158. Uczestnik anonimowy 109 C1/8 / M31-40 POL Płock

Zapłacone

159. Michalski Andrzej 109 O / M31-40 POL Radzymin

Zapłacone

160. Michałowski Piotr 110 O / M18-30 Nadaktywni Białystok

Zapłacone

161. Uczestnik anonimowy 111 C1/16 / K41-50 POL Nidzica Nidzica Biega

Zapłacone

162. Mielczarek Alicja 111 R / K41-50 POL Nidzica Nidzica Biega

Zapłacone

163. Mika Tomasz 111 C1/8 / M51-60 POL Szczytno

Zapłacone

164. Mikołajczuk Jarek 111 O / M51-60 POL Międzyrzec Podlaski

Zapłacone

165. Milewski Benedykt 112 C1/8 / M51-60 POL Grążawy Niezrzeszony

Zapłacone

166. Milewski Rafal 112 C1/8 / M31-40 POL Orzysz 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW

Zapłacone

167. Misun Mariola 112 C1/16 / K61-99 Akademia Mistrzów Sportu Bydgoszcz

Zapłacone

168. Misun-Nowak Katarzyna 112 C1/8 / K31-40 Akademia Mistrzów Sportu Bydgoszcz

Zapłacone

169. Mizeria Przemek 112 O / M18-30 POL Działdowo

Zapłacone

170. Myślak Mariusz 113 O / M31-40 S
POL Szczytno UKS OLIMPIJCZYK SZCZYTNO

Zapłacone

171. Nagow Michał 114 C1/16 / M41-50 POL Bydgoszcz Sparrow Team

Zapłacone

172. Narodowski Piott 114 C1/16 / M31-40 POL Biskupiec

Zapłacone

173. Nicolas Maj 114 C1/16 / POL Elbląg

Zapłacone

174. Niemyjski Jarosław 114 C1/16 / M31-40 POL Chotomów Bike Fun Legionowo

Zapłacone

175. Niewiadomski Damian 114 O / M41-50 POL Tarnowskie Góry Trizarza

Zapłacone

176. Nowak Andrzej 115 O / M51-60 POL Mława Tempo Mława

Zapłacone

177. Nowak Artur 116 O / M41-50 M
POL Józefów Bravehearts Legionowo

Zapłacone

178. Ochenkowski Sebastian 117 O / M31-40 POL Warszawa

Zapłacone

179. Ogłoblin Adam 118 O / M18-30 POL Warszawa TRI AMO

Zapłacone

180. Okoń Rafał 119 O / M31-40 POL Kozienice Nowa Wola

Zapłacone

181. Olak Jarosław 120 O / M61-99 IKEA Team

Zapłacone

182. Olbryś Michał 121 O / M18-30 POL Ostrołęka

Zapłacone

183. Olszewski Kamil 122 O / M31-40

Zapłacone

184. Olszewski Marek 123 C1/8 / M51-60 POL Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński

Zapłacone

185. Orłowski Piotr 123 O / M41-50 POL Olsztyn PersonalTriathlon.pl

Zapłacone

186. Orzoł Anna 124 O / K31-40 S
POL Szczytno Morsy Szczytno#Reser

Zapłacone

187. Osowski Adam 125 O / M31-40 POL Dzialdowo Rozbiegane Działdowo

Zapłacone

188. Oświecińska Marzena 126 O / K31-40 POL Bielsk Podlaski TiM Małego

Zapłacone

189. Owski Paweł 127 O / M31-40 POL Warszawa MBC Team

Zapłacone

190. Pagórski Jakub - O / M18-30 POL

Zapłacone

191. Palowska Asia 128 C1/8 / K18-30 POL Olsztyn Są Wolniejsi

Zapłacone

192. Panikowski Tomasz 128 C1/16 / M31-40 POL Bartąg OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU

Zapłacone

193. Panikowski Tomasz 128 R / M31-40 POL Olsztyn OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU

Zapłacone

194. Pardo Norbert 128 O / M18-30 POL Giżycko ŁojWiele

Zapłacone

195. Piasecki Andrzej 129 C1/8 / M61-99 POL Mrągowo Piasecki Concept

Zapłacone

196. Piasecki Patryk 129 O / M31-40 Piasecki Concept

Zapłacone

197. Pichal Kacper 130 C1/8 / M18-30 S
POL Szczytno

Zapłacone

198. Piekarowicz Helena 130 C1/16 / K18-30

Zapłacone

199. Pietrzak Szymon 130 C1/8 / M18-30 POL Żyrardów WOPR Żyrardów

Zapłacone

200. Piotrowski Krzysztof 130 O / M41-50 POL Działdowo Bike-Sport Działdowo

Zapłacone

201. Uczestnik anonimowy 131 C1/16 / M31-40 POL Białystok Nadaktywni

Zapłacone

202. Uczestnik anonimowy 131 C1/16 / K18-30 POL Gdynia

Zapłacone

203. Pitkiewicz Jacek 131 C1/16 / M41-50 POL Słupno

Zapłacone

204. Pitkiewicz Oliwia 131 C1/16 / K18-30 POL Słupno

Zapłacone

205. Płatek Marcin 131 C1/8 / M41-50 POL Ełk Elkapitano

Zapłacone

206. Płotnicki Rafał 131 C1/8 / M41-50 POL Wrocław

Zapłacone

207. Podwysocki Marcin 131 O / M31-40 POL Augustów Cts

Zapłacone

208. Porzeżyński Maciej 132 C1/8 / M18-30 POL Gdańsk Run Beach Morning

Zapłacone

209. Prądzyński Marcin 132 C1/8 / M41-50 Akademia Mistrzów Sportu Bydgoszcz

Zapłacone

210. Prądzyński/szews/szwarc Team 151 OS / M41-50 Akademia Mistrzów Sportu Bydgoszcz

Zapłacone

211. Przybylski Dawid 132 C1/8 / M18-30 S
POL Szczytno Może znajdę

Zapłacone

212. Przysada Krzysztof 132 C1/8 / M41-50 Akademia Mistrzów Sportu Bydgoszcz

Zapłacone

213. Puciłowski Mirosław 132 O / M51-60 Nadaktywni

Zapłacone

214. Pyszka-Bazan Alicja 133 O / K18-30 POL Tychy

Zapłacone

215. Raźniewski Łukasz 134 C1/8 / M41-50 Akademia Mistrzów Sportu Bydgoszcz

Zapłacone

216. Robertt Ja 134 O / M41-50 S
POL Wałpusz SPzOI2

Zapłacone

217. Rogowicki Wojciech 135 C1/8 / M31-40 POL Białystok 200procenttetna

Zapłacone

218. Rogowscy Monika I Krzyś 135 R / M31-40 POL

Zapłacone

219. Roguklski Rafał 135 O / M41-50 POL Ketrzyn Tri Kętrzyn

Zapłacone

220. Uczestnik anonimowy 136 C1/8 / M31-40 POL Olsztyn Janusze TRAJLONU

Zapłacone

221. Rudnik Tomasz 136 O / M41-50 POL

Zapłacone

222. Rudziński Andrzej 137 C1/16 / M41-50 POL Jonkowo Młynago

Zapłacone

223. Ruszczyk Małgorzata 137 O / K31-40 POL Kętrzyn Drużyna ML

Zapłacone

224. Rutkowski Paweł 138 O / M41-50 POL Olsztyn PersonalTriathlon.pl

Zapłacone

225. Rydzanowska Katarzyna 139 SC1/8 / K41-50 POL Biskupiec DZIEWCZYNY SPARTA BISKUPIEC

Zapłacone

226. Sasin Ewellina 139 C1/8 / K31-40

Zapłacone

227. Sasin Paweł 139 C1/8 / M18-30

Zapłacone

228. Sawicki Szymon 139 C1/8 / M18-30 POL Olsztyn

Zapłacone

229. Schlueter Bernard 139 O / M41-50 POL Jaroty personaltriathlon.pl

Zapłacone

230. Sęk Remigiusz 140 SC1/16 / M18-30 POL Lipowiec Triathlon Lipowiec

Zapłacone

231. Siemiński Tomek 140 C1/8 / M31-40 POL Łódź Hippo Cycling

Zapłacone

232. Sikorski Kamil 140 C1/8 / M31-40 POL Lidzbark Warmiński

Zapłacone

233. Sikorski Krystian 140 O / M18-30 M
POL Bartoszyce 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana

Zapłacone

234. Skaczkowska Barbara 141 C1/8 / K31-40 POL Warszawa

Zapłacone

235. Uczestnik anonimowy 141 C1/8 / M31-40 POL Rększowice

Zapłacone

236. Skrodzki Łukasz 141 C1/16 / M31-40 POL Pisz OlikomTeam

Zapłacone

237. Śledzik Daniel 153 O / M31-40 S
POL Szczytno Football Academy Szczytno

Zapłacone

238. Ślęzak Adam 153 C1/16 / M31-40 M
POL Gmina Tolkmicko OSP POGRODZIE

Zapłacone

239. Sobota Krzysiek 141 O / M31-40 POL Jabłonna Bravehearts Legionowo

Zapłacone

240. Sochaczewski Kornel 142 C1/8 / M18-30 POL Szczytno

Zapłacone

241. Sosnowski Łukasz 142 O / M31-40 POL Więcbork Endure Team

Zapłacone

242. Spychowo Nadleśnictwo 152 OS / K41-50 POL Faryny Nadleśnictwo Spychowo

Zapłacone

243. Spychowo Nadleśnictwo 143 SC1/8 / K41-50 POL Faryny Nadleśnictwo Spychowo

Zapłacone

244. Stachnik Paweł 143 C1/8 / M31-40 M
POL Lidzbark Warmiński 9 Pr

Zapłacone

245. Stachurski Daniel 143 O / M41-50 POL

Zapłacone

246. Stępniewski Dariusz 144 O / M51-60 POL Ciechanów Promyk Ciechanów

Zapłacone

247. Stępniewski Dominik 145 C1/8 / M18-30 POL Warszawa I-Sport

Zapłacone

248. Strojek Bartosz 145 O / M31-40 POL Połaniec Kuźnia triathlonu

Zapłacone

249. Strusińska Katarzyna 153 C1/8 / K31-40 POL Mińsk Mazowiecki Tripaka/Mińska Grupa Rowerowa

Zapłacone

250. Sugier Dawid 153 C1/8 / M18-30 POL Olsztyn Trenuje mnie Jezus

Zapłacone

251. Sugier Dawid 153 O / M18-30 POL Olsztyn Trenuje mnie Jezus

Zapłacone

252. Uczestnik anonimowy 153 C1/16 / K31-40 POL Górowo Iławeckie

Zapłacone

253. Syguła Agnieszka 153 R / K31-40 POL Michalowice Kolarski.eu Team

Zapłacone

254. Syguła Mateusz 153 C1/8 / M41-50 POL Michałowice Kolarski.eu Team

Zapłacone

255. Syguła Mateusz 153 R / M41-50 POL Michałowice Kolarski.eu Team

Zapłacone

256. Syldatk Katarzyna 153 C1/8 / K41-50 POL Tczew

Zapłacone

257. Syldatk Katarzyna 153 C1/8 / K41-50 POL Tczew

Zapłacone

258. Szablińska-Piernik Joanna 153 O / K31-40 POL Olsztyn

Zapłacone

259. Szarmacher Artur 153 O / M31-40 POL Dzialdowo SzarmacherTriathlonTeam

Zapłacone

260. Szarmacher Sebastian 153 O / M31-40 POL Działdowo Szarmacher Triathlon Team

Zapłacone

261. Szczebiot Karol 153 O / M31-40 POL Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński

Zapłacone

262. Szczepuchowski Bogdan 153 O / M51-60 POL Nidzica Schulo Team

Zapłacone

263. Szczytno Team 153 SC1/8 / M41-50

Zapłacone

264. Szczytno Reset 4 Morsy 153 SC1/16 / M31-40 POL

Zapłacone

265. Szczytno Reset3 Morsy 153 SC1/16 / M31-40 POL

Zapłacone

266. Szews Marek 153 C1/8 / M41-50 Akademia Mistrzów Sportu Bydgoszcz

Zapłacone

267. Szklarczyk Artur 153 O / M31-40 POL Warszawa Go Sport Scrapper Team

Zapłacone

268. Szklarczyk Michal 153 O / M18-30 POL Warszawa

Zapłacone

269. Szreder Dawid 153 O / M41-50 POL Chojnice Davebikes / EndureTeam

Zapłacone

270. Szulkowski/umiński/wrotny Team 153 SC1/16 / M41-50 POL 8 Szczycieńskiego Batalionu Radiotechnicznego W Lipowcu

Zapłacone

271. Szwarc Paweł 153 C1/8 / M31-40 Akademia Mistrzów Sportu Bydgoszcz

Zapłacone

272. Szydlik-Trunecka Jolanta 153 C1/16 / K31-40 POL Gdańsk

Zapłacone

273. Szymański Adam 153 SC1/8 / M31-40 POL Tryszczyn Szymaniaki Team

Zapłacone

274. Szyszka Łukasz 153 O / M18-30 POL Warszawa

Zapłacone

275. Tkacz Tomasz 153 C1/8 / M31-40 POL Żyrardów WOPR Żyrardów

Zapłacone

276. Tkaczyk Zenon 153 C1/16 / M61-99 POL Góra Kalwaria

Zapłacone

277. Treder Wiesław 153 O / M41-50

Zapłacone

278. Trzaska Marek 153 O / M31-40 S
POL Szczytno

Zapłacone

279. Turowski Marcin 153 C1/8 / M31-40 S
POL Szczytno

Zapłacone

280. Tylutki Kamil 153 O / M31-40 POL Warszawa MBC Team

Zapłacone

281. Uminowicz Olga 153 C1/16 / K41-50 K
POL Giżycko

Zapłacone

282. Villaschi Aline 153 C1/16 / M31-40

Zapłacone

283. Wachowski Karol 153 O / M41-50 Akademia Mistrzów Sportu Bydgoszcz

Zapłacone

284. Walasik Wiesław 153 C1/16 / M61-99 POL Płock Rodzinny Team Środkowa

Zapłacone

285. Waniewski Łukasz 153 C1/16 /

Zapłacone

286. Waniewski Marcin 153 O / M41-50 POL Malbork Waniewski Coaching

Zapłacone

287. Warchoł Artur 153 O / M41-50 M
POL Kuchary Królewskie KB im P. Sękowskiego

Zapłacone

288. Wardęcki Wojtek 153 C1/16 / M18-30 POL Szczytno

Zapłacone

289. Wasilewska Agata 153 C1/8 / K31-40 Akademia Mistrzów Sportu Bydgoszcz

Zapłacone

290. Wasilewska Martyna 153 C1/8 / K31-40 Akademia Mistrzów Sportu Bydgoszcz

Zapłacone

291. Wejkuć Grzegorz 153 SC1/8 / M41-50 K
POL Mrągowo Ciapu Ciapu Team ;-)

Zapłacone

292. Wejkuć Grzegorz 153 O / M41-50 POL Mrągowo Piasecki Concept

Zapłacone

293. Weronika Nowak Tomasz Nowak 153 R / M41-50 Akademia Mistrzów Sportu Bydgoszcz

Zapłacone

294. Wewiórski Paweł 153 C1/8 / M41-50 POL Elbląg ETT Elbląg Triathlon Team

Zapłacone

295. Wiśniewski Piotr 153 O / M18-30 POL Inowrocław Szczycieński Klub Kyokushin Karate

Zapłacone

296. Witkowska Agnieszka 153 C1/8 / K41-50 POL Kętrzyn

Zapłacone

297. Witkowska Karinka 153 C1/16 / K18-30 POL Kętrzyn JCH T

Zapłacone

298. Witkowski Piotr 153 C1/8 / M41-50 POL Ketrzyn JCH T

Zapłacone

299. Wojciechowska Julia 153 C1/16 / K18-30 S
POL Szczytno

Zapłacone

300. Wojciechowski Adam 153 O / M51-60 POL Gdańsk Tomaszewicz Team

Zapłacone

301. Wojciechowski Jakub 153 C1/16 / M18-30 S
POL Szczytno Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

Zapłacone

302. Wojciechowski Maciej 153 C1/16 / M41-50 M
S
POL Szczytno WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE

Zapłacone

303. Wojciechowski Maciej 153 SC1/8 / M41-50 M
S
K
POL Szczytno WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE

Zapłacone

304. Wojciechowski Ryszard 153 O / M51-60 POL Warszawa Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

305. Wojdyło Jakub 153 C1/8 / M31-40 POL Libiąż

Zapłacone

306. Wowtoniuk Mariusz 153 O / M41-50 POL Bielsk Podlaski TiM Małego

Zapłacone

307. Wróbel Aleksandra 153 C1/16 / K18-30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

308. Uczestnik anonimowy 153 C1/16 / M18-30 POL Bydgoszcz Sparrow team

Zapłacone

309. Wróblewski Michał 153 O / M31-40 M
POL Giżycko Szprycha Giżycko

Zapłacone

310. Wujkowska Izabela 153 C1/8 / K18-30 POL Olsztyn 3life Team

Zapłacone

311. Zajączkowski Marcin 153 C1/16 / M31-40 M
S
POL Głogów RDLP Olsztyn MTB Team

Zapłacone

312. Zajk Damian 153 C1/16 / M31-40 POL Reda

Zapłacone

313. Zajk Michał 153 C1/16 / M18-30 POL Reda

Zapłacone

314. Zajk Rafał 153 C1/16 / M31-40 POL Reda Rafał ZAJK

Zapłacone

315. Zakrzewski Maciej 153 R / M41-50 POL Warszawa Warszawa Wilanów

Zapłacone

316. Zakrzewski Maciej 153 O / M41-50 POL Warszawa Warszawa Wilanów

Zapłacone

317. Zakrzewski Michał 153 O / M41-50 POL Łódź SNG WILD DUCKS

Zapłacone

318. Zalewski Michał 153 O / M41-50 POL Ostrołęka STARGLASS TEAM

Zapłacone

319. Zalewski Paweł 153 O / M41-50 POL Warsaw PZU Sport Team

Zapłacone

320. Zalewski Wiesław 153 C1/8 / M51-60 POL Mrągowo Mlekpol Team

Zapłacone

321. Zaniewski Tomasz 153 C1/8 /

Zapłacone

322. Zbutowicz Łukasz 153 O / M31-40 POL Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński

Zapłacone

323. Żebrowski Jędrek 153 SC1/8 / M18-30 POL Ostróda Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team

Zapłacone

324. Zeszutek Natalia 153 O / K31-40 POL Gdynia

Zapłacone

325. Ziniewicz Emil 153 C1/16 / POL Waniewski Coaching

Zapłacone

326. Ziniewicz Leon 153 C1/8 / POL Waniewski Coaching

Zapłacone

327. Żóralski Wojciech 153 C1/8 / M31-40 POL Elbląg ETT

Zapłacone

328. Zurel Michał 153 C1/8 / M41-50 POL Rypin Cykliści Rypin

Zapłacone

329. Zwierzynski Krzysztof 153 O / M41-50 POL Lidzbark Warmiński Behap

Zapłacone

330. Żyłowski Dawid 153 O / M18-30 POL Gdańsk Izerska Grupa Biegowa

Zapłacone

331. Zyskowski Artur 153 C1/8 / M41-50 POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU