9. Lubawska Dycha

Lubawa, Polska
18.08.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamski Jacek - 10 km / M40 D
POL Giżycko 15 GBZ

Niezapłacone

2. Adamusiak Sławomir - 10 km / M40 D
POL Iława Iława biega

Niezapłacone

3. Antczak Izabela - 10 km / K40 D
POL Iława Iława Biega

Niezapłacone

4. Anzel Jerzy - 10 km / M50 POL Brodnica Brodnica Biega

Niezapłacone

5. Bączek Jerzy - NW / M POL Mortęgi luzak

Niezapłacone

6. Uczestnik anonimowy - 10 km / M50 POL Brodnica Niezrzeszony

Niezapłacone

7. Bałdyga Piotr - 10 km / M40 D
POL Ostróda Ostróda Runners I

Niezapłacone

8. Bestvater Marcel - 10 km / M20 POL Dąbrówno

Niezapłacone

9. Bielski Piotr - 10 km / M40 D
POL Radomno Radomno Biega

Niezapłacone

10. Błaut Damian - 10 km / M20 D
POL Ostróda Ostróda Runners I

Niezapłacone

11. Bojarowski Piotr - 10 km / M50 POL Dąbrówno Team Kopeć

Niezapłacone

12. Brodziński Mariusz - 10 km / M40 POL Bartniczka Samindruk Brodnica

Niezapłacone

13. Brodziński Michał - 10 km / M30 D
POL Nielbark SAMINDRUK

Niezapłacone

14. Brzozowski Maciej - 10 km / M20 D
R
POL Olsztyn Wataha Cioci Basi

Niezapłacone

15. Brzozowski Michał - 10 km / M20 D
R
POL Olsztyn Wataha Cioci Basi

Niezapłacone

16. Brzozowski Piotr - 10 km / M40 D
POL Rokitki Wataha Cioci Basi

Niezapłacone

17. Brzozowski Stanisław - 10 km / M50 D
R
POL Olsztyn Wataha Cioci Basi

Niezapłacone

18. Budzińska Dorota - 10 km / K20 D
POL Fijewo Biegam U Kolesi

Niezapłacone

19. Bytner Leszek - 10 km / M40 POL Brzozie Lubawskie

Niezapłacone

20. Cap Dorota - 10 km / K40 POL Susz Rozbiegany Susz

Niezapłacone

21. Cap Tomasz - 10 km / M40 POL Susz Rozbiegany Susz

Niezapłacone

22. Chelminski Grzegorz - 10 km / M30 POL Szczytno AKB SZCZYTNO

Niezapłacone

23. Uczestnik anonimowy - 10 km / M50 POL Ostróda Ostróda

Niezapłacone

24. Chraboszcz Jerzy - 10 km / M50 POL Ostroda

Niezapłacone

25. Ciećko Ela - 10 km / K20 POL Dobre Miasto Są Wolniejsi / Decathlon Olsztyn

Niezapłacone

26. Ciura Michał - 10 km / M30 POL Iława Iława biega

Niezapłacone

27. Cyrkler Rafał - 10 km / M40 D
POL Ostróda Ostróda Runners I

Niezapłacone

28. Czarzasty Zbigniew - 10 km / M40 POL Iława ZenoTeam

Niezapłacone

29. Czepek Andrzej - 10 km / M40 D
POL Nowe Miasto Lubawskie Kurzętnik Biega

Niezapłacone

30. Czeszejko Bartłomiej - 10 km / M30 POL Iława

Niezapłacone

31. Dąbrowski Jarosław - 10 km / M30 POL Iława

Niezapłacone

32. Danelska Monika - 10 km / K30 POL Ostróda ALA TEAM

Niezapłacone

33. Dembkowski Slawomir - 10 km / M30 POL Hartowiec

Niezapłacone

34. Dembowski Mariusz - 10 km / M30 POL Lidzbark H+H Polska

Niezapłacone

35. Dolecka Katarzyna - 10 km / K40 D
POL Iława Iława Biega

Niezapłacone

36. Dolewska Dorota - 10 km / K30 POL Lubawa

Niezapłacone

37. Doliwka Paweł - 10 km / M30 D
POL Lubawa Lubawa Kocha Biegać

Niezapłacone

38. Dombkowski Andrzej - 10 km / M40 D
L
POL Lubawa Lubawa Kocha Biegać

Niezapłacone

39. Ewert Mariusz - 10 km / M30 POL Ostróda forBET Runners

Niezapłacone

40. Fafiński Michał - 10 km / M40 D
L
POL Lubawa Biegam U KOLESI

Niezapłacone

41. Falba Wioletta - 10 km / K40 D
POL Działdowo Rozbiegane Działdowo

Niezapłacone

42. Falkowski Piotr - 10 km / M40 POL Iława

Niezapłacone

43. Felka Szymon - 10 km / M30 D
POL Ostróda Ostróda Runners I

Niezapłacone

44. Filipczyk Joanna - 10 km / K40 D
POL Ostróda Ostróda Runners

Niezapłacone

45. Filipowicz Albert - 10 km / M40 POL Tyrowo Albert biega

Niezapłacone

46. Gajewski Przemysław - 10 km / M30 D
POL Działdowo Rozbiegane Działdowo

Niezapłacone

47. Gawkowski Robert - 10 km / M40 POL Legionowo DAX ROWERY LEGIONOWO

Niezapłacone

48. Głębocki Arkadiusz - 10 km / M30 POL Nowe Miasto Lubawskie

Niezapłacone

49. Głowiak Rafał - 10 km / M30 L
POL Lubawa Razem Trenujemy Sport

Niezapłacone

50. Golubiewska Katarzyna - NW / K POL Kajkowo

Niezapłacone

51. Golubski Kacper - 10 km / M16 POL Nowe Miasto Lubawskie

Niezapłacone

52. Gołkowska Marlena - 10 km / K40 POL Brodnica Brodnica Biega

Niezapłacone

53. Gomulski Marcin - 10 km / M30 D
POL Morąg Finisz Morag

Niezapłacone

54. Górna Justyna - 10 km / K50 POL Brodnica

Niezapłacone

55. Górski Radosław - 10 km / M40 L
POL Lubawa Vege runners

Niezapłacone

56. Gucejt Karol - 10 km / M20 POL Prątnica

Niezapłacone

57. Guzowski Paweł - 10 km / M30 D
POL Iława BIEGACZE GORSZEGO SORTU

Niezapłacone

58. Guzowski Piotr - 10 km / M30 D
POL Iława BIEGACZE GORSZEGO SORTU

Niezapłacone

59. Jakubowski Paweł - 10 km / M20 L
POL Lubawa Orka Masters Iława

Niezapłacone

60. Jankowski Marcin - 10 km / M40 L
POL Lubawa Terra Lubavia

Niezapłacone

61. Januszewski Karol - 10 km / M30 POL Olsztyn 4 WARMIŃSKO- MAZURSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ

Niezapłacone

62. Jurewicz Arkadiusz - 10 km / M40 POL Ostróda-Kajkowo Ostróda Runners

Niezapłacone

63. Jurkiewicz Aldona - 10 km / K30 D
POL Susz Rozbiegany Susz

Niezapłacone

64. Jurkiewicz Hubert - 10 km / M16 D
POL Susz Rozbiegany Susz

Niezapłacone

65. Jurkiewicz Sławomir - 10 km / M30 D
POL Susz Rozbiegany Susz

Niezapłacone

66. Kaczorowski Dawid - 10 km / M20 POL Gdynia

Niezapłacone

67. Kaczorowski Robert - 10 km / M20 D
R
POL Olsztyn Skazani na Sukces

Niezapłacone

68. Kaczorowski Ryszard - 10 km / M50 D
R
POL Olsztyn Skazani na sukces

Niezapłacone

69. Kamińska Teresa - 10 km / K40 POL Mięsiączkowo Teresa Biega

Niezapłacone

70. Kamiński Janusz - 10 km / M40 POL Ostróda Ostróda Runners

Niezapłacone

71. Kaniecki Mirosław - 10 km / M50 POL Iława

Niezapłacone

72. Karpińska Monika - 10 km / K40 POL Pokrzydowo SieBiega

Niezapłacone

73. Karpiński Robert - 10 km / M40 POL Pokrzydowo SieBiega

Niezapłacone

74. Kasprowicz Marcin - 10 km / M40 D
R
POL Działdowo Rozbiegane Działdowo

Niezapłacone

75. Kasprowicz Wioletta - 10 km / K20 D
R
POL Działdowo Rozbiegane Działdowo

Niezapłacone

76. Uczestnik anonimowy - 10 km / K30 L
POL Lubawa

Niezapłacone

77. Kawiak Jacek - 10 km / M40 POL Ostróda

Niezapłacone

78. Kawski Bartłomiej Dominik - 10 km / M40 POL Kisielice

Niezapłacone

79. Knozowski Marcin - 10 km / M30 D
L
POL Lubawa Aktywna Lubawa

Niezapłacone

80. Uczestnik anonimowy - 10 km / M20 POL Iława Misiek_Runner / ULG

Niezapłacone

81. Końpa Krzysztof - 10 km / M40 POL Brodnica Niezrzeszony

Niezapłacone

82. Kopistecki Michał - 10 km / M30 L
POL Lubawa #8ranobasen emp iława

Niezapłacone

83. Kościk Jakub - 10 km / M30 POL Warszawa Królewski Klub Biegacza

Niezapłacone

84. Uczestnik anonimowy - 10 km / M50 POL Ostrołęka Biegamy dla zdrowia

Niezapłacone

85. Kowalkowski Mariusz - 10 km / M30 L
POL Lubawa FIZJOTERAPIA Mariusz Kowalkowski

Niezapłacone

86. Kowalkowski Wojciech - 10 km / M16 POL Fijewo

Niezapłacone

87. Kowalska Amelia - 10 km / K40 D
POL Ostróda Ostróda Runners

Niezapłacone

88. Kowalski Bartosz - 10 km / M40 POL Włynkówko SAMOLEJ ZTS

Niezapłacone

89. Koziatek Sebastian - 10 km / M20 D
POL Szczytno Klub biegacza JURUND Szczytno

Niezapłacone

90. Kozłowski Piotr - 10 km / M16 L
POL Lubawa

Niezapłacone

91. Kozłowski Radosław - 10 km / M40 POL Henryków-Urocze Lecimy

Niezapłacone

92. Kozłowski Wiesław - 10 km / M40 POL Grabowo

Niezapłacone

93. Krajewski Mariusz - 10 km / M30 D
POL Rumienica BIEGAM U KOLESI

Niezapłacone

94. Krajnik Ryszard - 10 km / M50 POL Nowe Miasto Lubawskie Kurzętnik Biega

Niezapłacone

95. Krajza Przemysław - 10 km / M30 D
POL Jedwabno Klub biegacza JURUND Szczytno

Niezapłacone

96. Krawiecki Mateusz - 10 km / M30 L
POL Lubawa Husaria Race Team

Niezapłacone

97. Krupa Wojciech - 10 km / M40 POL Bydgoszcz

Niezapłacone

98. Krupiński Bogumił - 10 km / M40 POL Olsztyn

Niezapłacone

99. Kryszkiewicz Mariusz - 10 km / M30 POL Radzymin

Niezapłacone

100. Kuchciński Sławomir - 10 km / M40 POL Mława LOTOS Running Team

Niezapłacone

101. Kulczycki Jan - NW / M POL Gdańsk

Niezapłacone

102. Kuźniarski Tomasz - 10 km / M20 POL Brodnica

Niezapłacone

103. Kwiatkowski Ryszard - 10 km / M50 POL Brodnica Niezrzeszony

Niezapłacone

104. Kwiatkowski Wiesław - 10 km / M50 POL Franciszkowo Dolne Iława/franciszkowo

Niezapłacone

105. Labziuk Oleksandr - 10 km / M40 UKR Winnica Achilles Leszno

Niezapłacone

106. Laskowski Jarosław - 10 km / M30 D
POL Małe Bałówki Kurzętnik Biega

Niezapłacone

107. Lenkiewicz Andrzej - 10 km / M50 POL Bądki Piękny

Niezapłacone

108. Lewandowski Wojciech - 10 km / M20 D
L
POL Jamielnik Kurzetnik Biega

Niezapłacone

109. Liberacka Anna - 10 km / K30 D
L
POL Lubawa Lubawa kocha biegać

Niezapłacone

110. Lorkowska Małgorzata - 10 km / K40 D
POL Iława IŁAWA BIEGA

Niezapłacone

111. Uczestnik anonimowy - 10 km / K40 POL Tarczyny

Niezapłacone

112. Łukaszewicz Piotr - 10 km / M30 R
POL Robakowo

Niezapłacone

113. Łukaszewski Gabriel - 10 km / M30 D
POL Nowe Grodziczno Biegam U Kolesi

Niezapłacone

114. Maraszek Mirosław - 10 km / M40 POL Susz Rozbiegany Susz

Niezapłacone

115. Marchlewski Radosław - 10 km / M30 D
POL Marzęcice Kurzętnik Biega

Niezapłacone

116. Matras Przemysław - 10 km / M30 POL Szczytno Klub biegacza JURUND Szczytno

Niezapłacone

117. Mejka Mirosław - 10 km / M50 POL Nowe Miasto Lubawskie --

Niezapłacone

118. Milas Mariusz - 10 km / M50 POL Susz Rozbiegany Susz

Niezapłacone

119. Mówiński Robert - 10 km / M30 D
POL Bratian Kurzętnik Biega

Niezapłacone

120. Mroziński Dariusz - 10 km / M40 D
POL Działdowo Rozbiegane Działdowo

Niezapłacone

121. Napierska Marlena - 10 km / K40 POL Jajkowo Się Biega

Niezapłacone

122. Narwojsz Monika - 10 km / K30 D
POL Iława BIEGACZE GORSZEGO SORTU

Niezapłacone

123. Nawrot Piotr - 10 km / M40 POL Grudziądz

Niezapłacone

124. Nazaruk Wiktor - 10 km / M30 POL Iława

Niezapłacone

125. Niedźwiecki Paweł - 10 km / M30 L
POL Lubawa Running Bears Lubawa

Niezapłacone

126. Niedźwiecki Piotr - 10 km / M30 D
L
POL Lubawa Running Bears Lubawa

Niezapłacone

127. Nowak Andrzej - 10 km / M50 POL Mława Tempo Mława

Niezapłacone

128. Orłowska Paulina - 10 km / K20 D
R
POL Morąg Finisz Morąg

Niezapłacone

129. Osowski Adam - 10 km / M30 D
POL Dzialdowo Rozbiegane Działdowo

Niezapłacone

130. Ostrowski Jan - 10 km / M20 POL Pokrzydowo

Niezapłacone

131. Paczkowski Dariusz - 10 km / M50 POL Iława

Niezapłacone

132. Panfil Magdalena - 10 km / K40 POL Ostróda

Niezapłacone

133. Paszko Kamil - 10 km / M20 D
POL Florczaki Finisz Morąg

Niezapłacone

134. Paszkowski Janusz - 10 km / M50 POL Brodnica --------

Niezapłacone

135. Piątkowski Tadeusz - 10 km / M50 D
POL Nowe Miasto Lubawskie Kurzętnik Biega

Niezapłacone

136. Pielenc Dariusz - 10 km / M30 D
L
POL Lubawa Lubawa Kocha Biegać

Niezapłacone

137. Pietrzak Jakub - 10 km / M30 POL Działdowo Rozbiegane Działdowo

Niezapłacone

138. Pisarski Andrzej - 10 km / M50 POL Iława IŁAWA BIEGA

Niezapłacone

139. Pokojski Piotr - 10 km / M40 D
L
POL Lubawa Lubawa Kocha Biegać

Niezapłacone

140. Potkaj Marcin - 10 km / M40 POL Ostróda Ostróda Runners

Niezapłacone

141. Pruchniewski Marek - 10 km / M40 L
POL Lubawa

Niezapłacone

142. Przybyła Adrian - 10 km / M20 D
POL Iława Team Kopeć

Niezapłacone

143. Przybyła Roman - 10 km / M50 D
POL Iława Team Kopeć

Niezapłacone

144. Przybyłek Patrycja - 10 km / K30 D
POL Iława BIEGACZE GORSZEGO SORTU

Niezapłacone

145. Psiuk Andrzej - 10 km / M50 D
R
POL Rybno Biegam U KOLESI

Niezapłacone

146. Psiuk Joanna - 10 km / K50 D
R
POL Rybno Biegam U KOLESI

Niezapłacone

147. Pucek Artur - 10 km / M40 POL Mały Głęboczek Głęboczek

Niezapłacone

148. Pulkowska Kinga - 10 km / K20 POL Ostróda Ostróda Runners

Niezapłacone

149. Pulkowski Dariusz - 10 km / M50 POL Ostróda Ostróda Runners

Niezapłacone

150. Pysiak Paweł - 10 km / M20 POL Linowiec

Niezapłacone

151. Radomski Marcin - NW / M POL Płock Biegam W Sfetsze

Niezapłacone

152. Rajkowski Leszek - 10 km / M40 D
POL Iława

Niezapłacone

153. Rębowski Andrzej - 10 km / M40 D
POL Działdowo Rozbiegane Działdowo

Niezapłacone

154. Remus Tomek - 10 km / M30 D
L
POL Lubawa Biegam U KOLESI

Niezapłacone

155. Rogiewicz Andrzej - 10 km / M20 POL Grudziądz PACKMAN TEAM

Niezapłacone

156. Rogozińska Edyta - 10 km / K40 POL Nowe Miasto Lubawskie

Niezapłacone

157. Roznerski Adam - 10 km / M20 POL Poznań Roznerski Team

Niezapłacone

158. Ruchlewicz Natalia - 10 km / K20 POL Sztum

Niezapłacone

159. Ruczyński Mirosław - 10 km / M40 D
POL Iława Team Kopeć

Niezapłacone

160. Ruczyński Norbert - 10 km / M40 POL Iława

Niezapłacone

161. Rzepka Andrzej - 10 km / M40 POL Brzozie Morsy Głęboczek

Niezapłacone

162. Rzepka Ewa - NW / K POL Wielki Głęboczek Morsy Głęboczek

Niezapłacone

163. Rzeszotek Marek - 10 km / M40 POL Radomno RADOMNO BIEGA

Niezapłacone

164. Sadowska Kamila - 10 km / K30 D
L
POL Lubawa Lubawa Kocha Biegać

Niezapłacone

165. Sankiewicz Karolina - 10 km / K20 POL Wąbrzeźno

Niezapłacone

166. Sendzicki Aleksander - 10 km / M16 D
POL Działdowo Rozbiegane Działdowo

Niezapłacone

167. Seroczyński Adam - 10 km / M20 POL Iława

Niezapłacone

168. Ślęzak Adam - 10 km / M30 POL Gmina Tolkmicko OSP POGRODZIE

Niezapłacone

169. Smolanko Bartosz - 10 km / M30 POL Olsztyn CTS Team Olsztyn

Niezapłacone

170. Śrutkowski Sylwester - 10 km / M20 POL Sztum

Niezapłacone

171. Stefaniak Barbara - 10 km / K40 POL Iława

Niezapłacone

172. Stempowski Tomasz - 10 km / M40 POL Rudzienice OT

Niezapłacone

173. Stępniak Barbara - 10 km / K40 D
POL Susz Rozbiegany Susz

Niezapłacone

174. Suliński Dariusz - 10 km / M30 D
POL Susz Rozbiegany Susz

Niezapłacone

175. Sulkowski Jacek - 10 km / M30 POL Traczyska Ślęzak Team

Niezapłacone

176. Suski Mariusz - 10 km / M40 R
POL Susz SUSKI TEAM

Niezapłacone

177. Suski Mateusz - 10 km / M30 R
POL Susz SUSKI TEAM

Niezapłacone

178. Świątkowski Łukasz - 10 km / M30 L
POL Lubawa Running Bears Lubawa

Niezapłacone

179. Święcki Dariusz - 10 km / M40 D
POL Iława Sport A-Z Team Iława

Niezapłacone

180. Święcki Przemysław - 10 km / M30 D
POL Iława Sport A-Z Team Iława

Niezapłacone

181. Świtała Roman - 10 km / M50 POL Kwidzyn Amator

Niezapłacone

182. Szczygieł Daniel - 10 km / M20 POL Gniezno

Niezapłacone

183. Szelc Monika - 10 km / K40 POL Toruń

Niezapłacone

184. Sztajnborn Tomasz - 10 km / M40 POL Iława

Niezapłacone

185. Szuliński Rafał - 10 km / M20 POL Liwa

Niezapłacone

186. Szymański Jerzy - 10 km / M50 POL Kurzętnik Kurzętnik Biega

Niezapłacone

187. Taranowski Sebastian - 10 km / M30 POL Iława

Niezapłacone

188. Tomaszewska Joanna - 10 km / K40 D
POL Iława BIEGACZE GORSZEGO SORTU

Niezapłacone

189. Trzebiatowski Michał - 10 km / M40 D
POL Iława BIEGACZE GORSZEGO SORTU

Niezapłacone

190. Trzebiatowski Paweł - 10 km / M40 D
POL Poznań Biegacze Gorszego Sortu

Niezapłacone

191. Trzeciak Magdalena - 10 km / K20 POL Olsztyn AZS UWM Olsztyn

Niezapłacone

192. Tur Marcin - 10 km / M30 POL Malbork Grupa Malbork

Niezapłacone

193. Walerowicz Agnieszka - 10 km / K30 D
L
POL Lubawa Lubawa Kocha Biegać

Niezapłacone

194. Warcaba Waldemar - 10 km / M50 POL Ostróda onemanclub

Niezapłacone

195. Wasielewski Krzysztof - 10 km / M30 D
POL Rybno Biegam U KOLESI

Niezapłacone

196. Wdowiak Robert - 10 km / M20 R
POL Olsztyn

Niezapłacone

197. Wdowiak Wojciech - 10 km / M40 R
POL Olsztyn

Niezapłacone

198. Welerowicz Artur - 10 km / M40 POL Iława Jessie3

Niezapłacone

199. Wierzbowska Agnieszka - 10 km / K30 D
R
POL Hartowiec Biegam U Kolesi

Niezapłacone

200. Wierzbowski Krzysztof - 10 km / M30 D
R
POL Nowe Grodziczno Biegam U Kolesi

Niezapłacone

201. Wilczewska Martyna - 10 km / K20 D
POL Dębień Biegam U Kolesi

Niezapłacone

202. Wisiński Piotr - 10 km / M50 POL Szabda BRODNICA BIEGA

Niezapłacone

203. Witka Bogdan - 10 km / M40 POL Ostróda

Niezapłacone

204. Witka Dawid - 10 km / M20 R
POL Ostróda

Niezapłacone

205. Wodzyński Bogusław - 10 km / M50 D
POL Działdowo Rozbiegane Działdowo

Niezapłacone

206. Wojdyło Mariusz - 10 km / M30 POL Brodnica Brodnica Biega

Niezapłacone

207. Wojewoda Norbert - 10 km / M20 D
POL Iława Iława Biega

Niezapłacone

208. Wolak Grzegorz - 10 km / M30 POL Ostróda

Niezapłacone

209. Wolski Wojciech - 10 km / M40 POL Brodnica -

Niezapłacone

210. Woźniewski Leszek - 10 km / M30 POL Tylice

Niezapłacone

211. Wrońska Laura - 10 km / K16 POL Lubawa LKS Lubawa

Niezapłacone

212. Wszelak Dariusz - 10 km / M50 POL Grudziądz

Niezapłacone

213. Zajączkowski Artur - 10 km / M40 D
POL Działdowo Rozbiegane Działdowo

Niezapłacone

214. Zalewski Michał - 10 km / M30 D
L
POL Iława Lubawa Kocha Biegać

Niezapłacone

215. Żarczyński Błażej - 10 km / M30 D
POL Uzdowo Biegam u Kolesi

Niezapłacone

216. Zięba Adrian - 10 km / M30 POL Lubawa

Niezapłacone

217. Zięba Mariusz - 10 km / M20 D
POL Iława BIEGACZE GORSZEGO SORTU

Niezapłacone

218. Zieliński Przemysław - 10 km / M40 POL Olsztyn Wydział Matematyki i Informatyki UWM/Team Jana

Niezapłacone

219. Żmijewska Katarzyna - 10 km / K20 POL Lubawa

Niezapłacone

220. Żmijewski Mateusz - 10 km / M30 L
POL Lubawa

Niezapłacone

221. Żuchowski Jozef - 10 km / M40 POL Płonne

Niezapłacone

222. Zygajdowska Joanna - 10 km / K50 POL Kwidzyn

Niezapłacone

223. Uczestnik anonimowy - 10 km / K50 POL Kwidzyn

Niezapłacone

224. Zygajdowski Kazimierz - 10 km / M50 POL Kwidzyn

Niezapłacone

225. Оксенюк Оксана - 10 km / K30 D
UKR Luck Krysztofiak Team

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU