38. Międzynarodowe Biegi im. Bronisława Malinowskiego

Grudziądz, Polska
28.09.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Jan - 10 km / M50-59 G
POL Grudziadz baz

Zapłacone

2. Adamczyk Mateusz - 10 km / M16-19 G
POL Grudziadz

Zapłacone

3. Adamczyk Paweł - 10 km / M20-29 D
G
POL Grudziądz Ping-pong Grudziądz

Zapłacone

4. Albekier Karolina - 10 km / K30-39 D
POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

5. Aniszewski Dariusz - 10 km / M40-49 POL Gardeja niezrzeszony

Zapłacone

6. Babiarz Malgorzata - 10 km / K40-49 POL Dragacz
7. Bączkowski Sławomir - 10 km / M30-39 G
POL Grudziądz V Runner
8. Bałdyga Adam - 10 km / M40-49 POL Grudziądz

Zapłacone

9. Banaszewski Michał - 10 km / M40-49 D
G
POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

10. Barczak Tomasz - 10 km / M40-49 POL Bydgoszcz

Zapłacone

11. Barczyk Orlando - 10 km / M16-19 D
G
POL Grudziądz Stal Grudziądz

Zapłacone

12. Bartkowski Mariusz - 10 km / M30-39 G
POL Grudziądz

Zapłacone

13. Bednarczyk Przemysław - 10 km / M30-39 POL Grudziądz Dajerade

Zapłacone

14. Berendt Janusz - 10 km / M20-29 D
G
POL Rogóźno PROFESSOR.PL

Zapłacone

15. Białkowski Krzysztof - 10 km / M20-29 D
POL Kwidzyn Gmina Gardeja Biega
16. Bielak Paweł - 10 km / M30-39 G
POL Grudziądz

Zapłacone

17. Błażejewski Dariusz - 10 km / M50-59 POL Świecie Klub HDK w Świeciu

Zapłacone

18. Bratko Marcin - 10 km / M30-39 POL Gdańsk

Zapłacone

19. Broda Szymon - 10 km / M20-29 POL Jabłonowo Pomorskie ABiC Jabłonowo Pomorskie

Zapłacone

20. Brzeziński Bartosz - 10 km / M20-29 G
POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

21. Budzik Kazimierz - 10 km / M60-99 G
POL Grudziądz Projkaz
22. Cackowski Karol - 10 km / M30-39 D
G
POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

23. Cackowski Łukasz - 10 km / M30-39 D
G
POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

24. Cerk Tomasz - 10 km / M30-39 G
POL Grudziądz

Zapłacone

25. Chełmicki Grzegorz - 10 km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

26. Chmura Ewa - 10 km / K30-39 POL Grudziądz

Zapłacone

27. Chmura Tomasz - 10 km / M40-49 POL Grudziądz

Zapłacone

28. Chojnacka Katarzyna - 10 km / K40-49 POL Krusze

Zapłacone

29. Chojnacki Andrzej - 10 km / M40-49 POL Krusze
30. Chudek Justyna - 10 km / K40-49 D
G
POL Gubiny Parkrun Grudziądz
31. Chudziński Piotr - 10 km / M40-49 G
POL Grudziądz

Zapłacone

32. Chyliński Łukasz - 10 km / M30-39 G
POL Grudziądz
33. Cieślik Tomek - 10 km / M30-39 POL Pruszcz PKO BP

Zapłacone

34. Cybulska Monika - 10 km / K40-49 G
POL Grudziądz

Zapłacone

35. Cyrklaff Marcin - 10 km / M30-39 POL Płużnica

Zapłacone

36. Cysewski Mieczysław - 10 km / M50-59 G
POL Grudziądz

Zapłacone

37. Czaykowski Wojciech - 10 km / M30-39 D
POL Gdynia Wojto_Sport_Story / Mamy To!
38. Czepek Andrzej - 10 km / M40-49 POL Nowe Miasto Lubawskie Kurzętnik Biega

Zapłacone

39. Czerwińska Agnieszka - 10 km / K30-39 POL Grudziądz

Zapłacone

40. Czerwiński Krzysztof - 10 km / M20-29 D
POL Osno Akademia Biegania Grudziądz
41. Uczestnik anonimowy - 10 km / K60-99 POL Grudziądz
42. Dąbrowski Paweł - 10 km / M20-29 POL Toruń

Zapłacone

43. Dackiewicz Marek - 10 km / M30-39 POL Malbork Grupa Malbork

Zapłacone

44. Dahl Bartosz - 10 km / M40-49 G
POL Grudziądz
45. Dereszewski Piotr - 10 km / M30-39 G
POL Grudziądz
46. Dereziński Daniel - 10 km / M40-49 POL Toruń daNN

Zapłacone

47. Domeracka Ewa - 10 km / K30-39 D
POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

48. Draszczyk Marcin - 10 km / M30-39 POL Łazyn Rebel Runners

Zapłacone

49. Dudkowiak Michał - 10 km / M30-39 POL Toruń Random Drinkers Team

Zapłacone

50. Dulski Tadeusz - 10 km / M50-59 G
POL Grudziądz SP 8 Grudziądz
51. Dyjach Robert - 10 km / M30-39 POL Gruczno Schumacher Team Bydgoszcz

Zapłacone

52. Ekman Sławomir - 10 km / M40-49 POL Grudziądz

Zapłacone

53. Fierek Bożena - 10 km / K60-99 POL Czersk ABCzersk

Zapłacone

54. Fierek Leszek - 10 km / M50-59 POL Czersk ABCzersk

Zapłacone

55. Florek Łukasz - 10 km / M30-39 D
G
POL Grupa runteam Florasy
56. Frąckowski Patryk - 10 km / M20-29 POL Tuchola Biegające Śliwice
57. Gajda Patryk - 10 km / M20-29 POL Gdynia

Zapłacone

58. Gałuszka Dorota - 10 km / K40-49 D
G
POL Grudziądz Wtorkowy Trening

Zapłacone

59. Gapiński Łukasz - 10 km / M30-39 POL Wąbrzeźno BORN TO RUN - CHOJNICKI TEAM

Zapłacone

60. Glinowiecki Marcin - 10 km / M30-39 D
POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

61. Gładysz Krzysztof - 10 km / M40-49 POL Świecie Gładziorki

Zapłacone

62. Gołach Daniel - 10 km / M30-39 POL Grudziądz 2Lazy2Run Team

Zapłacone

63. Gontowski Arkadiusz - 10 km / M40-49 POL Gać

Zapłacone

64. Górski Marian - 10 km / M60-99 POL Solec Kujawski Jastrząb Ruda Sląska

Zapłacone

65. Gradowski Piotr - 10 km / M30-39 POL Śliwice

Zapłacone

66. Gratowska Katarzyna - 10 km / K40-49 POL Grudziądz Gratosie TEAM

Zapłacone

67. Grota Artur - 10 km / M40-49 POL Solec Kujawski Solec Kujawski

Zapłacone

68. Grubich Damian - 10 km / M40-49 D
G
POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

69. Gruszeczka Jacek - 10 km / M30-39 D
G
POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

70. Gruszeczka Patryk - 10 km / M30-39 D
G
POL Grudziądz parkrun Grudziądz

Zapłacone

71. Grząślewicz Marek - 10 km / M50-59 POL Grudziądz

Zapłacone

72. Guliński Grzegorz - 10 km / M30-39 G
POL Grudziądz Team Kopeć
73. Guzowska-Boiwka Kinga - 10 km / K30-39 POL Kwidzyn LEKI NATURY

Zapłacone

74. Hausman Magdalena - 10 km / K40-49 D
POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

75. Hernik Marcin - 10 km / M30-39 POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

76. Hillar Jacek - 10 km / M40-49 D
POL Kwidzyn Kwidzyn Biega
77. Uczestnik anonimowy - 10 km / K50-59 POL Wielki Lubień
78. Jabłońska Magdalena - 10 km / K40-49 POL Czersk ABCzersk

Zapłacone

79. Jabłoński Andrzej - 10 km / M40-49 POL Czarne

Zapłacone

80. Jabłoński Jakub - 10 km / M20-29 D
G
POL Grudziądz Wtorkowy Trening

Zapłacone

81. Jabłoński Piotr - 10 km / M40-49 POL Czersk ABCzersk

Zapłacone

82. Jagielska Ewa - 10 km / K30-39 POL Wyszków LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA

Zapłacone

83. Jagielski Szymon - 10 km / M40-49 POL Łasin
84. Jagła Dagmara - 10 km / K40-49 POL Grudziądz Endorfina Fitness Club

Zapłacone

85. Jagodziński Piotr - 10 km / M50-59 D
POL Kwidzyn Kwidzyn Biega

Zapłacone

86. Janikowska Mariola - 10 km / K40-49 D
POL Czersk ABCzersk

Zapłacone

87. Jaskulska Mirela - 10 km / K50-59 G
POL Grudziądz Grudziądz

Zapłacone

88. Jaszczerska Grażyna - 10 km / K50-59 G
POL Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz

Zapłacone

89. Jaszczerski Paweł - 10 km / M20-29 G
POL Grudziądz invictuc3city

Zapłacone

90. Jaworowska Justyna - 10 km / K40-49 POL Grudziądz
91. Jędrzejczak Dariusz - 10 km / M50-59 G
POL Grudziądz GRUDZIĄDZ

Zapłacone

92. Jegierska Anna - 10 km / K30-39 POL Grudziądz AMATORKA

Zapłacone

93. Jegierski Dariusz - 10 km / M40-49 POL Grudziądz Amator
94. Jerzyk Aneta - 10 km / K40-49 POL Kaniczki TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN / OSP KANICZKI

Zapłacone

95. Jerzyk Michał - 10 km / M30-39 D
POL Wiśliny Traktor Team Gmina Kwidzyn

Zapłacone

96. Jerzyk Robert - 10 km / M40-49 POL Kaniczki TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN / OSP KANICZKI

Zapłacone

97. Jeżowski Grzegorz - 10 km / M40-49 G
POL Grudziądz

Zapłacone

98. Kaczerzewski Sebastian - 10 km / M30-39 POL Toruń

Zapłacone

99. Kakowski Przemysław - 10 km / M20-29 POL Grudziądz
100. Karbowski Michał - 10 km / M30-39 POL Gdańsk

Zapłacone

101. Karnecki Rafał - 10 km / M30-39 POL Świecie The Runners Świecie

Zapłacone

102. Karpińska Milena - 10 km / K20-29 POL Grudziądz
103. Kasprzyk Dariusz - 10 km / M40-49 POL Kwidzyn Kwidzyn Biega
104. Kaszubowski Zenon - 10 km / M50-59 POL Malbork Active Malbork

Zapłacone

105. Kawalec Sebastian - 10 km / M30-39 G
POL Grudziądz

Zapłacone

106. Kawski Bartłomiej Dominik - 10 km / M40-49 POL Kisielice

Zapłacone

107. Keler Krzysztof - 10 km / M20-29 POL Inowrocław BBL INOWROCŁAW

Zapłacone

108. Kitzermann Adam - 10 km / M30-39 POL Grudziądz

Zapłacone

109. Klajbor Mariusz - 10 km / M40-49 POL Czersk Świecki Terenowy

Zapłacone

110. Klarowski Wojtek - 10 km / M40-49 POL Toruń
111. Klawitter Robert - 10 km / M40-49 POL Bydgoszcz SKS FRISTOM

Zapłacone

112. Kłaczyński Mariusz - 10 km / M40-49 D
G
POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

113. Kniter Dariusz - 10 km / M40-49 G
POL Grudziądz

Zapłacone

114. Kniter Grzegorz - 10 km / M40-49 POL Wojnowice

Zapłacone

115. Kochalski Tobiasz - 10 km / M30-39 G
POL Grudziądz

Zapłacone

116. Kochański Tomasz - 10 km / M30-39 D
G
POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

117. Kokoszyński Marcin - 10 km / M40-49 G
POL Grudziądz

Zapłacone

118. Kokoszyński Marcin - 10 km / M40-49 G
POL Grudziądz
119. Konarzewska-Szcześnik Nikola - 10 km / K30-39 POL Rogóźno

Zapłacone

120. Konrad Łukasz - 10 km / M30-39 POL Toruń

Zapłacone

121. Kopiński Robert - 10 km / M40-49 D
POL Kwidzyn Kwidzyn Biega
122. Kornacki Ariel - 10 km / M30-39 G
POL Grudziądz

Zapłacone

123. Kosakowska Dominika - 10 km / K20-29 POL Toruń

Zapłacone

124. Kosowicz Małgorzata - 10 km / K50-59 D
POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

125. Kosowicz Michał - 10 km / M60-99 D
POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

126. Kosowicz Sylwia - 10 km / K20-29 D
POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

127. Kotowicz Bartosz - 10 km / M40-49 D
POL Kwidzyn Kwidzyn Biega

Zapłacone

128. Kotz Marcin - 10 km / M40-49 POL Grudziadz

Zapłacone

129. Kowalewski Łukasz - 10 km / M30-39 D
POL Gardeja Gmina Gardeja Biega

Zapłacone

130. Kowalski Dominik - 10 km / M30-39 POL Grudziądz Hojnie Obdarzeni

Zapłacone

131. Kozub Beata - 10 km / K40-49 D
POL Kwidzyn Biegam z psem

Zapłacone

132. Kraiński Michał - 10 km / M30-39 POL Śliwice

Zapłacone

133. Król Grzegorz - 10 km / M40-49 POL Różyny

Zapłacone

134. Król Krzysztof - 10 km / M40-49 POL Steblewo

Zapłacone

135. Kryspin Marta - 10 km / K30-39 D
G
POL Grudziądz V Runner
136. Krzemiński Maciej - 10 km / M30-39 D
G
POL Grudziądz Grudziadz365

Zapłacone

137. Krzyżykowski Tomasz - 10 km / M30-39 POL Piaski
138. Kuciejczyk Henryk - 10 km / M60-99 POL Szydłowo Tempo Mława

Zapłacone

139. Kulpa Marcin - 10 km / M40-49 G
POL Grudziądz
140. Kurzawińska-Jabłońska Kasia - 10 km / K40-49 POL Czarne Czarne Biega

Zapłacone

141. Kurzeja Sebastian - 10 km / M40-49 POL Kwidzyn MTS Kwidzyn

Zapłacone

142. Kussowski Andrzej - 10 km / M40-49 POL Malbork

Zapłacone

143. Kuźma Anna - 10 km / K40-49 D
POL Świecie THE RUNNERS ŚWIECIE

Zapłacone

144. Kwiatkowski Adam - 10 km / M20-29 POL Wałdowo Szlacheckie

Zapłacone

145. Kwiatkowski Daniel - 10 km / M30-39 D
G
POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

146. Kwiatkowski Rafał - 10 km / M30-39 POL Warszawa Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

147. Kwiecińska Małgorzata - 10 km / K40-49 D
POL Grudziądz LA RIVE TEAM

Zapłacone

148. Kwieciński Krzysztof - 10 km / M40-49 D
POL Grudziądz PARKRUN GRUDZIĄDZ

Zapłacone

149. Uczestnik anonimowy - 10 km / K30-39 POL Grudziądz

Zapłacone

150. Lamkowski Ariel - 10 km / M40-49 G
POL Grudziądz

Zapłacone

151. Langowska Katarzyna - 10 km / K40-49 D
G
POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

152. Langowski Tomasz - 10 km / M40-49 D
G
POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

153. Laskowski Dariusz - 10 km / M40-49 POL Grudziądz Brak

Zapłacone

154. Laskowski Jarosław - 10 km / M30-39 D
POL Małe Bałówki Kurzętnik Biega
155. Laskowski Tomasz - 10 km / M40-49 POL Grudziądz

Zapłacone

156. Lewandowska Anna - 10 km / K20-29 POL Gdańsk

Zapłacone

157. Lewandowski Krzysztof - 10 km / M20-29 D
POL Linowo Parkrun Grudziądz

Zapłacone

158. Lewandowski Krzysztof - 10 km / M30-39 POL Toruń

Zapłacone

159. Lewandowski Łukasz - 10 km / M20-29 POL Michale

Zapłacone

160. Lewandowski Marcin - 10 km / M30-39 POL Kuczwały BBKTS
161. Lonert Marcin - 10 km / M30-39 POL Grudziadz

Zapłacone

162. Łączkowski Wojcech - 10 km / M30-39 POL Grudziądz

Zapłacone

163. Łosiński Damian - 10 km / M30-39 POL Gdańsk LOTOS Running Team

Zapłacone

164. Macioszek Wioletta - 10 km / K40-49 D
POL Rogóźno Parkrun Grudziądz

Zapłacone

165. Mączewska Marzena - 10 km / K50-59 D
G
POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

166. Makowska Danuta - 10 km / K40-49 POL Jabłonowo Pomorskie ABiC Jabłonowo Pomorskie

Zapłacone

167. Malinowska Anna - 10 km / K30-39 POL Grudziądz BiegamBoLubie

Zapłacone

168. Malinowska Żaneta - 10 km / K40-49 G
POL Grudziądz
169. Małkowski Mateusz - 10 km / M20-29 POL Kwidzyn Traktor Team Gmina Kwidzyn

Zapłacone

170. Marchlewski Radosław - 10 km / M30-39 D
POL Marzęcice Kurzętnik Biega

Zapłacone

171. Markowska Anna - 10 km / K30-39 D
G
POL Grudziądz Sp8 Grudziądz
172. Markowska Katarzyna - 10 km / K30-39 G
POL Grudziądz SP 18

Zapłacone

173. Markowski Lukasz - 10 km / M30-39 D
G
POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

174. Markowski Tomasz - 10 km / M40-49 G
POL Grudziądz

Zapłacone

175. Martini Przemysław - 10 km / M30-39 POL Grudziądz

Zapłacone

176. Matern Andrzej - 10 km / M40-49 POL Świecie PGB Sportowa Paczka

Zapłacone

177. Matlewska Marzena - 10 km / K40-49 POL Elbląg Drużyna Pierścienia
178. Matuszak Daniel - 10 km / M30-39 POL Grudziądz
179. Mejka Mirosław - 10 km / M50-59 POL Nowe Miasto Lubawskie -
180. Michałowski Maciej - 10 km / M20-29 D
POL Warlubie Parkrun Grudziądz

Zapłacone

181. Miedzianowski Norbert - 10 km / M40-49 POL Grudziądz

Zapłacone

182. Mięsikowski Robert - 10 km / M50-59 POL Grudziadz

Zapłacone

183. Miler Anna - 10 km / K40-49 D
POL Grupa Parkrun Grudziadz

Zapłacone

184. Modrak Maciej - 10 km / M50-59 D
G
POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

185. Moltzan Zbigniew - 10 km / M40-49 POL Toruń Reebok Run Crew
186. Moltzan-Małkowska Magdalena - 10 km / K40-49 POL Toruń KM UMK/RRC Toruń
187. Morczyńska Gabriela - 10 km / K60-99 POL Grupa

Zapłacone

188. Moritz Karol - 10 km / M50-59 POL Mokre Biegiem dla Magdy
189. Mówiński Robert - 10 km / M30-39 D
POL Bratian Kurzętnik Biega

Zapłacone

190. Murawski Bartłomiej - 10 km / M20-29 G
POL Grudziądz

Zapłacone

191. Nalaskowska Anna - 10 km / K40-49 G
POL Grudziądz
192. Nieżurawska Ewa - 10 km / K40-49 POL Czersk ABCzersk

Zapłacone

193. Nieżurawski Robert - 10 km / M40-49 POL Czersk ABCzersk

Zapłacone

194. Nowicka Tatiana - 10 km / K40-49 POL Świecie
195. Ochocińska Katarzyna - 10 km / K40-49 POL Gdańsk Top Gun Grill Bar

Zapłacone

196. Ogorzałek Łukasz - 10 km / M40-49 POL Wąbrzeźno Miastoaktywni.pl

Zapłacone

197. Okońska Zaneta - 10 km / K30-39 D
G
POL Grudziądz Grudziądz365

Zapłacone

198. Okoński Adrian - 10 km / M16-19 D
G
POL Grudziądz Grudziądz365

Zapłacone

199. Okoński Piotr - 10 km / M30-39 D
G
POL Grudziądz Grudziądz365

Zapłacone

200. Olińska Małgorzata - 10 km / K40-49 D
POL Grudziądz Parkrun

Zapłacone

201. Olińska Marzena - 10 km / K30-39 D
G
POL Gardeja

Zapłacone

202. Olkowski Jurek - 10 km / M60-99 POL Świecie THE RUNNERS ŚWIECIE

Zapłacone

203. Olszewski Andrzej - 10 km / M50-59 POL Aleksandrów Kujawski Modrzejewski Team

Zapłacone

204. Olszewski Łukasz - 10 km / M30-39 D
POL Kwidzyn Kwidzyn Biega
205. Ornowski Zbigniew - 10 km / M50-59 D
G
POL Grudziądz Wtorkowy Trening

Zapłacone

206. Osiński Tomasz - 10 km / M30-39 POL Grupa
207. Uczestnik anonimowy - 10 km / K50-59 G
POL Grudziądz

Zapłacone

208. Palczewski Marek - 10 km / M40-49 POL Grudziądz

Zapłacone

209. Pawlak Magdalena - 10 km / K30-39 D
G
POL Grudziądz Wtorkowy Trening

Zapłacone

210. Pawlik Mateusz - 10 km / M30-39 POL Grudziądz 2Lazy2Run

Zapłacone

211. Pawłowski Andrzej - 10 km / M40-49 G
POL Grudziądz

Zapłacone

212. Pawłowski Mateusz - 10 km / M20-29 G
POL Grudziądz AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ

Zapłacone

213. Pęk Grzegorz - 10 km / M40-49 POL Grupa Żołnierze
214. Pierzchała Sławomir - 10 km / M50-59 POL Golub-Dobrzyń
215. Piórkowska Wioletta - 10 km / K40-49 POL Okrągła Łąka Traktor Team Gmina Kwidzyn

Zapłacone

216. Piotrowska Natalia - 10 km / K20-29 G
POL Grudziądz
217. Piszkalski Piotr - 10 km / M50-59 D
G
POL Grudziądz O.S.A. Bushcraft Grudziądz

Zapłacone

218. Pless Wojciech - 10 km / M40-49 G
POL Rogóźno Brak
219. Plewa Bartosz - 10 km / M40-49 G
POL Grudziądz

Zapłacone

220. Pobłocka-Głogowska Katarzyna - 10 km / K20-29 POL Lębork Uks Ekonomik Maratończyk Lębork
221. Podsiadły Bartosz - 10 km / M20-29 POL Dragacz OSP Dragacz

Zapłacone

222. Polkowska Beata - 10 km / K40-49 D
G
POL Grudziądz

Zapłacone

223. Popaszkiewicz Alina - 10 km / K30-39 D
POL Kwidzyn Sweet Dream Team
224. Poźniak Cezary - 10 km / M40-49 D
POL Kwidzyn Kwidzyn Biega

Zapłacone

225. Pożywiłko Marcin - 10 km / M40-49 POL Grudziądz SIG Grudziądz

Zapłacone

226. Preuss Damian - 10 km / M30-39 POL Radzyń Chełmiński
227. Przeczewska Monika - 10 km / K30-39 G
POL Grudziądz

Zapłacone

228. Pytyński Arkadiusz - 10 km / M30-39 D
G
POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

229. Pyżewska Beata - 10 km / K40-49 POL Czersk ABCzersk

Zapłacone

230. Pyżewski Grzegorz - 10 km / M40-49 POL Czersk ABCzersk

Zapłacone

231. Rachoń Jacek - 10 km / M30-39 POL Grudziądz Kravmaga_Fighter
232. Radacki Przemek - 10 km / M30-39 POL Grudziądz

Zapłacone

233. Radtke Aleksander - 10 km / M16-19 G
POL Grudziądz
234. Rakoczy Maciej - 10 km / M40-49 G
POL Grudziądz Vadain Running
235. Ramlau Agata - 10 km / K20-29 G
POL Grabowiec

Zapłacone

236. Ramlau Paweł - 10 km / M20-29 G
POL Grabowiec

Zapłacone

237. Retecki Krzysztof - 10 km / M40-49 POL Ostromecko LKS Bogmar / Presto Ostromecko

Zapłacone

238. Reuschel Karolina - 10 km / K40-49 POL Bochlin V Runner
239. Roczyński Krzysztof - 10 km / M30-39 G
POL Grudziądz
240. Rosinka Michał - 10 km / M40-49 POL Gdańsk wojto_sport_story
241. Różycki Jerzy - 10 km / M50-59 D
G
POL Grudziądz Grudziadz365

Zapłacone

242. Rutkowska Sylwia - 10 km / K30-39 G
POL Grudziądz

Zapłacone

243. Rutkowski Andrzej - 10 km / M40-49 POL Łasin

Zapłacone

244. Ryśnik Jakub - 10 km / M40-49 D
G
POL Grudziądz Olimpia Grudziądz
245. Rzepka Miłosz - 10 km / M30-39 G
POL Grudziądz MMs
246. Schroeder Małgorzata - 10 km / K30-39 POL Gdańsk

Zapłacone

247. Schroeder Paweł - 10 km / M20-29 G
POL Grudziądz

Zapłacone

248. Schutz Tomasz - 10 km / M40-49 POL Gdynia Browar Gdynia
249. Ścisłowska Aleksandra - 10 km / K30-39 POL Parpary

Zapłacone

250. Ścisłowski Rafał - 10 km / M40-49 POL Parpary

Zapłacone

251. Serocka Magdalena - 10 km / K20-29 D
G
POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

252. Serocki Zbigniew - 10 km / M50-59 D
G
POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

253. Serwaczak Grzegorz - 10 km / M30-39 D
POL Golub-Dobrzyń WMGA G-D
254. Siciarek Marta - 10 km / K20-29 POL Grudziądz MM

Zapłacone

255. Skorek Joanna - 10 km / K16-19 D
POL Grudziadz Parkrun Grudziądz
256. Sobieraj Magdalena - 10 km / K40-49 POL Grudziądz
257. Soboczyńska-Śledź Joanna - 10 km / K40-49 G
POL Grudziądz ENDORFINA FITNESS CLUB

Zapłacone

258. Spych Krzysztof - 10 km / M50-59 POL Świecie

Zapłacone

259. Stręciwilk Tomasz - 10 km / M30-39 D
G
POL Grudziądz Wtorkowy Trening

Zapłacone

260. Strojny Mateusz - 10 km / M30-39 G
POL Grudziądz
261. Studzinski Robert - 10 km / M40-49 POL Bydgoszcz świnie w kosmosie

Zapłacone

262. Świerczyński Krzysztof - 10 km / M50-59 G
POL Grudziądz Brak

Zapłacone

263. Świstowska Katarzyna - 10 km / K16-19 POL Grupa

Zapłacone

264. Świstowska Małgorzata - 10 km / K40-49 POL Grupa

Zapłacone

265. Szarszewska Małgorzata - 10 km / K30-39 D
G
POL Grudziądz Parkrun Grudziądz
266. Szatkowski Józef - 10 km / M60-99 G
POL Grudziądz Morsy z Grudziądza

Zapłacone

267. Szmelter Anna - 10 km / K20-29 D
G
POL Grudziądz Parkrun Grudziądz
268. Szulc Joanna - 10 km / K30-39 POL Grudziądz

Zapłacone

269. Szulc Michał - 10 km / M30-39 POL Grudziądz

Zapłacone

270. Szulc Paweł - 10 km / M40-49 G
POL Grudziądz
271. Taczyński Marcin - 10 km / M30-39 D
POL Gardeja Gmina Gardeja Biega

Zapłacone

272. Tekliński Dawid - 10 km / M30-39 D
G
POL Grudziądz Wtorkowy Trening

Zapłacone

273. Tobolska Grażyna - 10 km / K60-99 POL Bydgoszcz Akademia Biegania Grudziądz
274. Tobolska Małgorzata - 10 km / K30-39 POL Bydgoszcz

Zapłacone

275. Tomaszewski Radek - 10 km / M30-39 POL Grudziądz Kokoro Gym

Zapłacone

276. Tomsza Marek - 10 km / M30-39 POL Grudziądz
277. Tracka-Sobocińska Urszula - 10 km / K50-59 POL Grudziądz Biegam bo lubię
278. Trzciński Radosław - 10 km / M30-39 D
POL Kwidzyn Traktor Team Gmina Kwidzyn

Zapłacone

279. Tubacki Marek - 10 km / M40-49 POL Grudziądz KMP Grudziądz

Zapłacone

280. Turowski Sławomir - 10 km / M40-49 POL Grudziądz Motocykliczni Grudziądz

Zapłacone

281. Tusk Lucyna - 10 km / K40-49 POL Skarszewy

Zapłacone

282. Tyburczy Fryderyk - 10 km / M40-49 G
POL Grudziądz

Zapłacone

283. Tymiński Przemysław - 10 km / M30-39 D
POL Grudziądz LA RIVE TEAM

Zapłacone

284. Urban Henryk - 10 km / M60-99 POL Kwidzyn ROCK 70 RUNNER

Zapłacone

285. Van Marke De Lumen Grzegorz - 10 km / M40-49 POL Toruń

Zapłacone

286. Walczak Jacek - 10 km / M40-49 D
POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

287. Waśkiewicz Jolanta - 10 km / K30-39 POL Toruń

Zapłacone

288. Wichrowski Mirek - 10 km / M30-39 POL Kwidzyn
289. Wielińska Zofia - 10 km / K60-99 POL Gdańsk niezrzeszona

Zapłacone

290. Wieliński Jacek - 10 km / M60-99 POL Gdańsk GRUPA LOTOS

Zapłacone

291. Wilewski Dariusz - 10 km / M40-49 G
POL Grudziadz Rubinada

Zapłacone

292. Wilkiewicz Krzysztof - 10 km / M50-59 POL Świecie
293. Wilkiewicz Radek - 10 km / M40-49 POL Mokre Stomil Training

Zapłacone

294. Wiśniewska-Jaworska Natalia - 10 km / K30-39 POL Grudziadz

Zapłacone

295. Wiśniewski Michał - 10 km / M40-49 D
G
POL Grudziądz Drunk Runners Team, Syty Kaban Team

Zapłacone

296. Wojas Aneta - 10 km / K30-39 G
POL Grudziadz
297. Wojdan Mirosław - 10 km / M40-49 POL Gdynia Boot Camp Polska Gdynia
298. Wojnowska Natalia - 10 km / K30-39 D
POL Pniewite Aktywne Lisewo

Zapłacone

299. Uczestnik anonimowy - 10 km / K30-39 POL Toruń

Zapłacone

300. Wojtowicz Wojciech - 10 km / M30-39 POL Toruń

Zapłacone

301. Wolski Piotr - 10 km / M30-39 D
G
POL Grudziądz Łubudubu

Zapłacone

302. Wróblewski Krzysztof - 10 km / M40-49 POL Grudziądz

Zapłacone

303. Wszelak Dariusz - 10 km / M50-59 POL Grudziądz
304. Wtorek Krzysztof - 10 km / M40-49 D
POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

305. Wydrych Barbara - 10 km / K30-39 D
G
POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

306. Wysmolińska Karolina - 10 km / K40-49 POL Biernatki

Zapłacone

307. Wysmoliński Rafał - 10 km / M40-49 POL Biernatki

Zapłacone

308. Zaborski Mirosław - 10 km / M30-39 D
POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

309. Zakrzewski Igor - 10 km / M40-49 POL Gdańsk Top Gun Grill Bar

Zapłacone

310. Zakrzewski Sławomir - 10 km / M40-49 POL Grupa SIS
311. Żeżnik Czesław - 10 km / M60-99 POL Przywidz niezrzeszony

Zapłacone

312. Zielinska Magdalena - 10 km / K20-29 POL Kwidzyn Traktor Team Gmina Kwidzyn
313. Zieliński Tomasz - 10 km / M30-39 D
G
POL Mokre Akademia Biegania Grudziądz

Zapłacone

314. Zimecki Szymon - 10 km / M20-29 G
POL Grudziądz

Zapłacone

315. Ziółkowski Krzysztof - 10 km / M30-39 G
POL Grudziadz Nie pałam zapałem
316. Ziuziakowska Katarzyna - 10 km / K40-49 D
POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

317. Żuchowska Anna - 10 km / K20-29 POL Płonne Eko-opał Płonne
318. Żuchowski Jan - 10 km / M60-99 POL Gdynia

Zapłacone

319. Żuchowski Józef - 10 km / M40-49 POL Płonne Eko opał
320. Zygmunt Marcin - 10 km / M40-49 G
POL Grudziądz Zygabiega

Zapłacone

321. Żyła Justyna - 10 km / K40-49 POL Wałdowo Szlacheckie La Rive

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU