31 Maraton Juranda oraz biegi towarzyszące

Szczytno, Polska
24.05.2020

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Uczestnik anonimowy - 21.097 / K18-29 POL Władysławowo

Niezapłacone

2. Adakimowicz Sylwia - 10 km / K30-39 POL Solanka

Niezapłacone

3. Ambroziak Marcin - 42.195 / M30-39 M
POL Ryn DąbrowskiTeam

Niezapłacone

4. Bałazy Marcin - 21.097 / M40-49 P
POL Szczytno Grupa ratownicza Autrimpus

Niezapłacone

5. Banaszewski Adam - 42.195 / M40-49 M
POL Oleśnica

Niezapłacone

6. Bany Robert - 42.195 / M40-49 POL Sokołówek Mazovia ProAktiv Ciechanów

Niezapłacone

7. Baran Grzegorz - 42.195 / M40-49 P
POL Olsztyn Napieraj Jak By Nie Było Jutra Squad

Niezapłacone

8. Baraniecki Zbigniew - 42.195 / M60-69 POL Poznań 100Marathon Klub Poland

Niezapłacone

9. Baranowska Alina - 21.097 / K40-49 POL Nidzica Nidzica Biega

Niezapłacone

10. Baranowski Grzegorz - 42.195 / M40-49 POL Nidzica Nidzica Biega

Niezapłacone

11. Bartko Dariusz - 21.097 / M40-49 POL Kętrzyn Drużyna ML

Zapłacone

12. Bastek Zuzanna - 21.097 / K30-39 POL Pisz

Niezapłacone

13. Bednarzak Tadeusz - 42.195 / M60-69 POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Niezapłacone

14. Białczak Grzegorz - 21.097 / M40-49 POL Olsztyn

Niezapłacone

15. Białek Piotr - 42.195 / M30-39 M
POL Olsztyn 3 Bro

Niezapłacone

16. Białousz Izabela - 42.195 / K40-49 POL Olsztyn Pszczółkowski Team

Niezapłacone

17. Bielecka Magdalena - 10 km / K30-39 P
POL Szczytno

Niezapłacone

18. Bielski Dawid - 42.195 / M30-39 P
M
POL Szczytno 4. W-MBOT

Niezapłacone

19. Biernacki Radek - 42.195 / M40-49 POL Garwolin truchtacz.pl

Niezapłacone

20. Bigos Grzegorz - 42.195 / M40-49 POL Jaworzno Grammi

Niezapłacone

21. Bikowska Anna - 21.097 / K30-39 POL Pisz

Niezapłacone

22. Biłogan Łukasz - 42.195 / M40-49 POL Oleśnica Cała Oleśnica Biega

Niezapłacone

23. Bogdan Piotr - 21.097 / M30-39 POL Szczuczyn Szczuczyn Awissa

Niezapłacone

24. Bojarowska Olga - 42.195 / K40-49 POL Szczytno RunFun Wielbark

Niezapłacone

25. Bojarowski Jacek - 42.195 / M40-49 POL Działdowo RunFan Wielbark

Niezapłacone

26. Borawska Anna - 42.195 / K40-49 POL Plock Mała Lady Pank Biegam dla Siebie

Niezapłacone

27. Brodowski Dawid - 42.195 / M40-49 POL Nosarzewo Borowe Brak

Niezapłacone

28. Bryl Mirosław - 10 km / M40-49 M
POL Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY

Niezapłacone

29. Brzostek Krystian - 21.097 / M30-39 POL Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno

Niezapłacone

30. Burdyński Przemysław - 21.097 / M30-39 POL Nidzica Nidzica Biega

Niezapłacone

31. Buszyniewicz Alina - 42.195 / K50-59 POL Pisz Klub Morsów w Piszu

Niezapłacone

32. Byczek Krzysztof - 42.195 / M30-39 P
POL Szczytno

Niezapłacone

33. Cęcelewski Jarek - 42.195 / M50-59 POL Cisie Figlarze

Niezapłacone

34. Chelminski Grzegorz - 42.195 / M30-39 P
POL Szczytno AKB SZCZYTNO

Niezapłacone

35. Chodara Roman - 42.195 / M60-69 POL Kętrzyn Runners Team Kętrzyn

Niezapłacone

36. Chojnacki Szymon - 42.195 / M30-39 POL Łódź

Niezapłacone

37. Cwalińska Ewa - 21.097 / K40-49 POL Wielbark RUNFUN WIELBARK

Niezapłacone

38. Czarkowski Robert - 10 km / M40-49 P
M
POL Warszawa Puzzle

Niezapłacone

39. Czerwińska Ewelina - 10 km / K18-29 POL Mława

Niezapłacone

40. Dąbkowski Roman - 42.195 / M30-39 P
POL Olsztyn

Niezapłacone

41. Dąbrowski Maciej - 10 km / M18-29 POL Giedajty Team Kopeć

Niezapłacone

42. Dadasiewicz Andrzej - 42.195 / M40-49 POL Olsztyn

Niezapłacone

43. Dadasiewicz Marzena - 42.195 / K40-49 POL Olsztyn

Niezapłacone

44. Danilczuk Grzegorz - 42.195 / M18-29 POL Olsztyn Klub biegacza JURUND Szczytno

Niezapłacone

45. Dean Clay - 42.195 / M40-49 CAN Warszawa Nie ma

Niezapłacone

46. Dec Miroslaw - 42.195 / M50-59 P
POL Stankowo Cały czas do przodu

Niezapłacone

47. Den Piotr - 42.195 / M40-49 P
POL Szczytno amator

Niezapłacone

48. Deptuła Wioletta - 21.097 / K40-49 POL Wielbark RunFun Wielbark

Niezapłacone

49. Dobrzyn Zenon - 42.195 / M60-69 POL Giżycko Rowery Zenon Dobrzyn Giżycko

Niezapłacone

50. Dudziec Marcin - 42.195 / M30-39 P
POL Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno

Niezapłacone

51. Dylak Grzegorz - 10 km / M40-49 POL Mrągowo

Niezapłacone

52. Dzikowski Krzysztof - 42.195 / M30-39 POL Warszawa

Niezapłacone

53. Filipiak Grzegorz - 42.195 / M40-49 P
M
POL Targowo cały czas do przodu/ 4 W-M BOT/OSP Targowo

Niezapłacone

54. Filipiak Jan - 42.195 / M50-59 POL Piecki Cały czas do przodu

Niezapłacone

55. Filipiak Magdalena - 42.195 / K40-49 P
M
POL Targowo cały czas do przodu/ 4 W-M BOT/OSP Targowo

Niezapłacone

56. Filipkowski Grzegorz - 21.097 / M18-29 POL Szczuczyn

Niezapłacone

57. Folga-Więcek Agnieszka - 10 km / K40-49 POL Szczytno

Niezapłacone

58. Frąckowiak Agata - 42.195 / K18-29 P
POL Szczytno Zs 2 Szczytno

Niezapłacone

59. Frański Łukasz - 42.195 / M40-49 POL Nowy Tomyśl NKB Chyży Nowy Tomyśl

Niezapłacone

60. Gabruś Dariusz - 42.195 / M40-49 POL Ełk Super Drużyna Ełk

Niezapłacone

61. Gągała Łukasz - 42.195 / M30-39 POL Zielonka

Niezapłacone

62. Gajewski Andrzej - 42.195 / M60-69 POL Olsztyn Gajówka GAJÓWKA OLSZTYN

Niezapłacone

63. Gołota Krzysztof - 10 km / M40-49 P
M
POL Rudka GKS Szczytno

Niezapłacone

64. Gontarz Wiktor - 42.195 / M30-39 P
POL Nowe Gizewo

Niezapłacone

65. Góreczny Kamila - 42.195 / K40-49 POL Piaseczno Klub Biegacza Jurund Szczytno

Niezapłacone

66. Górska Joanna - 42.195 / K30-39 POL Nowa Wieś Wielka TASAK Team

Niezapłacone

67. Górski Janusz - 42.195 / M40-49 P
POL Szczytno

Niezapłacone

68. Górski Radosław - 42.195 / M40-49 POL Lubawa Lubawa Kocha Biegać

Niezapłacone

69. Goworek Piotr - 42.195 / M40-49 M
POL Kołobrzeg

Niezapłacone

70. Grabowski Grzegorz - 21.097 / M50-59 POL Olsztyn Są Wolniejsi

Niezapłacone

71. Grygo Krzysztof - 42.195 / M60-69 M
POL Łomża Akademia Sportu Medyk

Niezapłacone

72. Grzegorz Grzegorz - 42.195 / M30-39 P
POL Szczytno Morsy Szczytno # Reset

Niezapłacone

73. Gumkowski Andrzej - 42.195 / M60-69 POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię/Morsy Ostrołęka

Niezapłacone

74. Guzowski Jacek - 42.195 / M40-49 POL Elbląg

Niezapłacone

75. Hałun Łukasz - 10 km / M30-39 M
POL Giżycko 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana

Niezapłacone

76. Janikowski Slawo - 42.195 / M50-59 DEU Emsbeuren Lauffreunde Emsland

Niezapłacone

77. Janus Artur - 21.097 / M40-49 POL Warszawa Biegam na Tarchominie

Niezapłacone

78. Janusz Krzysztof - 21.097 / M40-49 POL Gniezno

Niezapłacone

79. Januszewski Wiesław - 42.195 / M50-59 M
POL Łomża

Niezapłacone

80. Jecjefjwdk Sjcejcjwf - 10 km / K18-29 POL Władysławowo

Niezapłacone

81. Kałuża Mateusz - 42.195 / M30-39 P
POL Kucbork

Niezapłacone

82. Kamiński Arkadiusz - 42.195 / M30-39 POL Załuzie

Niezapłacone

83. Kamiński Łukasz - 42.195 / M30-39 M
POL Dębień Biegam U KOLESI

Niezapłacone

84. Karcz Artur - 42.195 / M40-49 M
POL Kołobrzeg Piotr Pobłocki Team

Niezapłacone

85. Kesler Anna - 42.195 / K40-49 POL Stare Lubiejewo Walnięta Z Kopyta Stare Lubiejewo

Niezapłacone

86. Kiernozek Tomasz - 21.097 / M30-39 M
POL Szczytno Kopeć Team

Niezapłacone

87. Kiernozek Tomasz - 10 km / M30-39 POL Szczytno Kopeć Team

Niezapłacone

88. Kmieciński Szymon - 21.097 / M30-39 M
POL Bartąg

Niezapłacone

89. Konrad Artur - 42.195 / M40-49 POL Zawiercie Jurajskie Bestie

Niezapłacone

90. Konrad Marcin - 42.195 / M30-39 POL Zawiercie Jurajskie Bestie

Niezapłacone

91. Kordek Jarosław - 42.195 / M40-49 P
M
POL Szczytno Morsy Szczytno #RESET/8brt

Niezapłacone

92. Kość Karol - 42.195 / M30-39 POL Kraków Stuka Puka

Niezapłacone

93. Kosińska Monika - 42.195 / K40-49 P
M
POL Wielbark

Niezapłacone

94. Kosiński Michał - 21.097 / M40-49 P
M
POL Wielbark

Niezapłacone

95. Kot Rafal - 42.195 / M40-49 P
POL Szczytno Muay Running Team

Niezapłacone

96. Kotomska Renata - 42.195 / K40-49 POL Aleksandrówka

Niezapłacone

97. Kotwicki Tomasz - 42.195 / M40-49 POL Zawiercie Jurajskie Bestie

Niezapłacone

98. Kowalczyk Roman - 10 km / M60-99 POL Ostrołęka Biegamy dla Zdrowia

Niezapłacone

99. Kowalski Jacek - 21.097 / M40-49 M
POL Olsztyn

Niezapłacone

100. Kowalski Krzysztof - 42.195 / M30-39 POL Kieźliny Tata_biegoista

Niezapłacone

101. Koziarska Anna - 42.195 / K30-39 M
POL Elbląg

Niezapłacone

102. Kratiuk Karol - 42.195 / M30-39 POL Pruszków Turkuć Podjadek

Niezapłacone

103. Krawczyk Marcin - 21.097 / M40-49 POL Iłowo-Osada Autsajder

Niezapłacone

104. Krukowski Krzysiek - 42.195 / M40-49 POL Nowa Wieś Bbl Ostrołęka

Niezapłacone

105. Krukowski Krzysztof - 42.195 / M40-49 POL Nowa Wieś KS Arco Ławy

Niezapłacone

106. Kruszyński Krzysztof - 42.195 / M50-59 POL Świecie

Niezapłacone

107. Kubit Iwona - 42.195 / K40-49 POL Mława

Niezapłacone

108. Kuczkowski Jerzy - 21.097 / M60-99 POL Ożarów Mazowiecki BIEGNIJ JURAS BIEGNIJ

Niezapłacone

109. Kułakowska Magda - 42.195 / K40-49 POL Olsztyn Pszczółkowski Team

Niezapłacone

110. Kupis Marta - 42.195 / K40-49 POL Olsztyn Cały czas do przodu!

Niezapłacone

111. Kuszpa Andrzej - 21.097 / M50-59 P
POL Witówko

Niezapłacone

112. Kwiatkowska Anna - 21.097 / K40-49 P
POL Wielbark RUNFUN WIELBARK

Niezapłacone

113. Kwiatkowski Robert - 42.195 / M40-49 P
M
POL Wielbark RUNFUN WIELBARK

Niezapłacone

114. Laskowski Grzegorz - 42.195 / M30-39 POL Łomża OSM Piątnica

Niezapłacone

115. Leśniewski Janusz - 42.195 / M30-39 POL Marki

Niezapłacone

116. Liehr-Wehkamp Alexander - 42.195 / M50-59 DEU Neuenkirchen

Niezapłacone

117. Lisek Ewa - 21.097 / K40-49 POL Nidzica Nidzica Biega

Niezapłacone

118. Łachacz Robert - 42.195 / M40-49 P
M
POL Kamionek

Niezapłacone

119. Ładewski Artur - 21.097 / M40-49 POL Kamionek

Niezapłacone

120. Łapiński Wojciech - 10 km / M50-59 S
POL Warszawa Bank BPS

Niezapłacone

121. Łażewski Andrzej - 21.097 / M50-59 POL Sędańsk Kuźnia Triathlonu

Niezapłacone

122. Mackiewicz Wojciech - 21.097 / M40-49 POL Warszawa lackowa997

Niezapłacone

123. Magdaleński Wiktor - 42.195 / M18-29 P
POL Koczek Cały czas do przodu

Niezapłacone

124. Majewski Jan - 42.195 / M70-99 POL Mrągowo

Niezapłacone

125. Makoś Paweł - 42.195 / M30-39 M
POL Ketrzyn 11 Mazurski Pułk Artylerii

Niezapłacone

126. Maksymiuk-Szczyglewska Joanna - 10 km / K40-49 P
POL Szczytno

Niezapłacone

127. Malinowski Paweł - 42.195 / M30-39 POL Toruń

Niezapłacone

128. Malitowski Rafał - 42.195 / M30-39 POL Jelcz-Laskowice KB Harcownik Jelcz-Laskowice

Niezapłacone

129. Małecki Janusz - 42.195 / M50-59 POL Ojrzeń niezrzeszony

Niezapłacone

130. Małkowski Leszek - 42.195 / M50-59 POL Susk Nowy KS ARCO Ławy

Niezapłacone

131. Mańka Renata - 42.195 / K40-49 POL Lubliniec

Niezapłacone

132. Mańkowska Monika - 42.195 / K40-49 POL Olsztyn Cały czas do przodu!

Niezapłacone

133. Maszota Franciszek - 42.195 / M40-49 POL Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny

Niezapłacone

134. Matłoch Justyna - 21.097 / K30-39 S
P
POL Wielbark RunFun Wielbark / BS Szczytno

Niezapłacone

135. Matusiewicz Karolina - 42.195 / K40-49 POL Chotomów

Niezapłacone

136. Merchel Mirosław - 42.195 / M40-49 POL Kruki KS ARCO Ławy

Niezapłacone

137. Merski Karol - 21.097 / M40-49 POL Kętrzyn Drużyna ML

Niezapłacone

138. Michalak Natalia - 42.195 / K18-29 P
M
POL Szczytno 2 OREL

Niezapłacone

139. Mikita Piotr - 42.195 / M40-49 M
POL Szczytno Areszt Śledczy Szczytno /Morsy Szczytno #Reset

Niezapłacone

140. Mikołajewska Anna - 10 km / K40-49 POL Olsztyn

Niezapłacone

141. Mikołajewski Piotr - 21.097 / M18-29 P
POL Szczytno

Niezapłacone

142. Miller Marta - 42.195 / K40-49 POL Olsztyn Pszczółkowski Team

Niezapłacone

143. Moroz Elżbieta - 42.195 / K40-49 POL Kętrzyn

Niezapłacone

144. Myślak Mariusz - 10 km / M30-39 P
POL Szczytno UKS OLIMPIJCZYK SZCZYTNO

Niezapłacone

145. Narbutowicz Ewelina - 42.195 / K30-39 P
POL Kamionek Cały czas do przodu!

Niezapłacone

146. Nestorowicz Marek - 42.195 / M40-49 POL Kętrzyn Klub Biegacza JURUND Szczytno

Niezapłacone

147. Nestorowicz Monika - 10 km / K40-49 POL Kętrzyn Klub Biegacza JURUND Szczytno

Niezapłacone

148. Niksa Milena - 21.097 / K30-39 P
POL Wielbark

Niezapłacone

149. Non Grata Persona - 42.195 / M30-39 W
POL Mikołów

Niezapłacone

150. Nowicki Mateusz - 42.195 / M18-29 POL Warszawa

Niezapłacone

151. Olszewska Malgorzata - 10 km / K40-49 POL Łęgajny Pszczółkowski Team

Niezapłacone

152. Olzacki Piotr - 42.195 / M30-39 POL Szczytno

Niezapłacone

153. Ostaszewski Ireneusz - 42.195 / M40-49 POL Białystok

Niezapłacone

154. Ostrowski Rafał - 42.195 / M30-39 POL Tarnowiec

Niezapłacone

155. Otkińska Anna - 42.195 / K30-39 POL Mrągowo

Niezapłacone

156. Patoleta Arkadiusz - 42.195 / M30-39 POL Augsburg Polonia Augsburg

Niezapłacone

157. Pawłowski Remigiusz - 42.195 / M40-49 POL Skierdy

Niezapłacone

158. Pazio Jakub - 42.195 / M18-29 POL Ostrołęka

Niezapłacone

159. Peczyńska Paulina - 21.097 / K30-39 POL Olsztyn TEAM KOPEĆ

Niezapłacone

160. Peczyńska Paulina - 10 km / K30-39 POL Olsztyn TEAM KOPEĆ

Niezapłacone

161. Peplińska Natalia - 21.097 / K30-39 POL Szczytno

Niezapłacone

162. Pepliński Tomasz - 21.097 / M40-49 POL Ostróda

Niezapłacone

163. Piasecki Rafał - 42.195 / M40-49 POL Piła

Niezapłacone

164. Piotrowski Michał - 42.195 / M40-49 P
POL Świętajno Klub Biegacza Jurund Szczytno

Niezapłacone

165. Piwonska Julita - 42.195 / K40-49 POL Ełk Super Drużyna Ełk

Niezapłacone

166. Podlewska Anna - 21.097 / K40-49 POL Olsztyn

Niezapłacone

167. Podlewski Tomasz - 42.195 / M40-49 POL Olsztyn

Niezapłacone

168. Polewaczyk Tomasz - 42.195 / M18-29 POL Łyse

Niezapłacone

169. Polewaczyk Tomasz - 21.097 / M18-29 POL Łyse

Niezapłacone

170. Polewaczyk Tomasz - 10 km / M18-29 POL Łyse

Niezapłacone

171. Połoński Andrzej - 42.195 / M50-59 POL Radom Biegiem Radom!

Niezapłacone

172. Pontus Robert - 42.195 / M30-39 POL Oleśnica Cała Oleśnica Biega

Niezapłacone

173. Potyraj Mariusz - 21.097 / M40-49 M
POL Przasnysz 2 ORel

Niezapłacone

174. Powała Łukasz - 10 km / M30-39 POL Biskupiec

Niezapłacone

175. Prawdzik Renata - 21.097 / K40-49 POL Ełk Super Drużyna Ełk

Niezapłacone

176. Prusik Arkadiusz - 42.195 / M30-39 POL Nidzica Nidzica Biega

Niezapłacone

177. Prusik Arkadiusz - 42.195 / M30-39 POL Nidzica Nidzica Biega

Niezapłacone

178. Prusinowski Kamil - 42.195 / M30-39 POL Warszawa Grupetto Warszawa

Niezapłacone

179. Przybyłowska Renata - 42.195 / K40-49 P
POL Rozogi Cały czas do przodu

Niezapłacone

180. Przybyłowski Grzegorz - 42.195 / M40-49 P
POL Rozogi Cały czas do przodu

Niezapłacone

181. Przybyłowski Rafał - 21.097 / M18-29 P
POL Szczytno Zespół szkół nr 3 w Szczytnie

Niezapłacone

182. Pszenny Sławek - 42.195 / M30-39 POL Działdowo Działdowo

Niezapłacone

183. Puławski Kazimierz - 10 km / M50-59 POL Łyse GPN

Niezapłacone

184. Raciborski Grzegorz - 42.195 / M40-49 POL Bydgoszcz TASAK Team

Niezapłacone

185. Radziewicz Iwona - 42.195 / K30-39 POL Olsztyn Pszczółkowski Team

Niezapłacone

186. Rogowska Monika - 42.195 / K30-39 P
POL Szczytno Cały czas do przodu

Niezapłacone

187. Roman Aneta - 21.097 / K30-39 P
POL Wielbark RunFun Wielbark

Niezapłacone

188. Rosa Magdalena - 21.097 / K18-29 P
POL Szczytno

Niezapłacone

189. Rotmański Piotr - 42.195 / M40-49 POL Bydgoszcz Polonia Bydgoszcz

Niezapłacone

190. Rudnicka Renata - 10 km / K30-39 P
M
POL Warszawa Puzzle

Niezapłacone

191. Rymkiewicz Aleksandra - 42.195 / K50-59 POL Elbląg Elbażant

Niezapłacone

192. Sabała Andrzej - 42.195 / M50-59 P
M
POL Szczytno

Niezapłacone

193. Sadowski Mieczysław - 42.195 / M40-49 POL Zawiercie Jurajskie Bestie

Niezapłacone

194. Serowiec Emilia - 21.097 / K40-49 POL Olsztyn

Niezapłacone

195. Siemiątkowski Norbert - 42.195 / M40-49 POL Rzekuń KS ARCO Ławy

Niezapłacone

196. Siemieniuk Agnieszka - 42.195 / K30-39 P
POL Szczytno Grupa Ratownicza Autrimpus

Niezapłacone

197. Singer Marcin - 42.195 / M30-39 POL Egiertowo KASZUBY BIEGAJĄ

Niezapłacone

198. Singer Wiesław - 42.195 / M60-69 POL Połęczyno KASZUBY BIEGAJĄ

Niezapłacone

199. Siok Janek - 42.195 / M40-49 P
POL Szczytno

Niezapłacone

200. Siudej Marcin - 42.195 / M30-39 M
POL Mrągowo Dąbrowski Team

Niezapłacone

201. Sławecki Jerzy - 42.195 / M60-69 POL Kętrzyn Runners Team Kętrzyn

Niezapłacone

202. Soliwoda Iwona - 21.097 / K30-39 POL Warmińsko-Mazurskie Klub Biegacza Jurund Szczytno

Niezapłacone

203. Sowiński Bogdan - 21.097 / M50-59 POL Nidzica Nidzica Biega

Niezapłacone

204. Stąpór Lucyna - 21.097 / K18-29 POL Sandomierz

Niezapłacone

205. Strzyżewski Przemysław - 21.097 / M40-49 POL Gniezno

Niezapłacone

206. Sulewski Krzysztof - 42.195 / M30-39 POL Barczewo BSB Barczewo Biega

Niezapłacone

207. Sutor Łukasz - 42.195 / M30-39 POL Kraków

Niezapłacone

208. Szabelski Maciek - 21.097 / M30-39 POL Piecki www.szabelski.pl

Niezapłacone

209. Szałowski Andrzej - 42.195 / M60-69 POL Lublin

Niezapłacone

210. Szlaski Kacper - 42.195 / M18-29 POL Wrociszów Twój Targ

Niezapłacone

211. Szymanowska-Warcholak Agnieszka - 21.097 / K40-49 P
POL Pasym

Niezapłacone

212. Telakowska Anita - 21.097 / K40-49 POL Warszawa

Niezapłacone

213. Telakowski Marcin - 10 km / M40-49 POL Warszawa

Niezapłacone

214. Tłoczkowski Adam - 42.195 / M40-49 M
POL Chorzele 8 batalion radiotechniczny

Niezapłacone

215. Tocki Dariusz - 42.195 / M60-69 POL Olszyna Olszyna Biega

Niezapłacone

216. Tombacher Krzysztof - 21.097 / M30-39 POL Ełk BBKTS

Niezapłacone

217. Torłop Małgorzata - 21.097 / K50-59 POL Gdańsk Grupa Trójmiasto.Tuboteam

Niezapłacone

218. Torłop Przemysław - 42.195 / M50-59 POL Gdańsk Grupa Trójmiasto

Niezapłacone

219. Traczyk Przemek - 42.195 / M30-39 POL Ciechanów Mazovia ProActiv Ciechanów

Niezapłacone

220. Trychta Mateusz - 21.097 / M18-29 POL Jasło

Niezapłacone

221. Umiński Wojciech - 42.195 / M30-39 P
M
POL Szczytno Morsy Szczytno #RESET/8 brt

Niezapłacone

222. Vuco Ivo - 42.195 / M40-49 POL Zamość Hultaj Literacki

Niezapłacone

223. Wagner Jolanta - 42.195 / K50-59 POL Warszawa

Niezapłacone

224. Walerzak Tomasz - 42.195 / M40-49 P
M
POL Szczytno AKB Szczytno

Niezapłacone

225. Wdowiak Wojciech - 21.097 / M40-49 POL Olsztyn

Niezapłacone

226. Wejkuć Dawid - 21.097 / M18-29 POL Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo

Niezapłacone

227. Welkier Marcin - 10 km / M40-49 POL Warszawa Drużyna Blondyna

Niezapłacone

228. Wierzbowska Mariola - 42.195 / K50-59 P
POL Wielbark RUNFUN Wielbark

Niezapłacone

229. Wiśniewski Paweł - 42.195 / M30-39 POL Gdańsk

Niezapłacone

230. Wojciechowska Urszula - 42.195 / K30-39 P
M
POL Szczytno Cały czas do przodu

Niezapłacone

231. Wojnowski Jarek - 21.097 / M40-49 M
POL Kętrzyn Drużyna ML

Niezapłacone

232. Wudarczyk Tomasz - 21.097 / M50-59 POL Władysławowo Mazovia ProActiv Ciechanów

Niezapłacone

233. Zakrzewski Tomasz - 42.195 / M30-39 POL Poznań Rypin

Niezapłacone

234. Zamorski Adam - 42.195 / M50-59 POL Elbląg Elbażant

Niezapłacone

235. Zamorski Adam - 42.195 / M50-59 M
POL Elbląg Elbażant

Niezapłacone

236. Zapadka Rafał - 10 km / M18-29 POL Pasym

Niezapłacone

237. Zbrzeźny Cezary - 42.195 / M30-39 P
POL Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno

Niezapłacone

238. Zdunek Józef - 42.195 / M50-59 P
POL Wałbrzych Klub Biegacza Jurund Szczytno

Niezapłacone

239. Żebrowski Marek - 42.195 / M50-59 POL Rzekuń KS ARCO Ławy

Niezapłacone

240. Żmuda Michał - 21.097 / M40-49 POL Raszyn Żmuda Running Team

Niezapłacone

241. Żyłajtys Monika - 10 km / K30-39 S
POL Szczytno

Niezapłacone

242. Zyśk Arkadiusz - 42.195 / M40-49 POL Ławy KS ARCO Ławy

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU