31 Maraton Juranda oraz biegi towarzyszące

Szczytno, Polska
24.05.2020

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Uczestnik anonimowy - 21.097 / K18-29 POL Władysławowo

Zapłacone

2. Adakimowicz Sylwia - 10 km / K30-39 POL Solanka

Zapłacone

3. Ambroziak Marcin - 42.195 / M30-39 M
POL Ryn DąbrowskiTeam
4. Bałazy Marcin - 21.097 / M40-49 P
POL Szczytno Grupa ratownicza Autrimpus
5. Banaszewski Adam - 42.195 / M40-49 M
POL Oleśnica

Zapłacone

6. Baran Grzegorz - 42.195 / M40-49 P
POL Olsztyn Napieraj Jak By Nie Było Jutra Squad
7. Baraniecki Zbigniew - 42.195 / M60-69 POL Poznań 100Marathon Klub Poland
8. Baranowska Alina - 21.097 / K40-49 POL Nidzica Nidzica Biega

Zapłacone

9. Baranowski Grzegorz - 42.195 / M40-49 POL Nidzica Nidzica Biega

Zapłacone

10. Bartko Dariusz - 21.097 / M40-49 POL Kętrzyn Drużyna ML

Zapłacone

11. Bastek Zuzanna - 21.097 / K30-39 POL Pisz

Zapłacone

12. Bednarzak Tadeusz - 42.195 / M60-69 POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

13. Białczak Grzegorz - 21.097 / M40-49 POL Olsztyn

Zapłacone

14. Białousz Izabela - 42.195 / K40-49 POL Olsztyn Pszczółkowski Team

Zapłacone

15. Bielecka Magdalena - 10 km / K30-39 P
POL Szczytno

Zapłacone

16. Bielski Dawid - 42.195 / M30-39 P
M
POL Szczytno 4. W-MBOT
17. Bigos Grzegorz - 42.195 / M40-49 POL Jaworzno Grammi

Zapłacone

18. Bikowska Anna - 21.097 / K30-39 POL Pisz
19. Bogdan Piotr - 21.097 / M30-39 POL Szczuczyn Szczuczyn Awissa

Zapłacone

20. Bojarowska Olga - 42.195 / K40-49 POL Szczytno RunFun Wielbark

Zapłacone

21. Bojarowski Jacek - 42.195 / M40-49 POL Działdowo RunFan Wielbark

Zapłacone

22. Borawska Anna - 42.195 / K40-49 POL Plock Mała Lady Pank Biegam dla Siebie

Zapłacone

23. Brodowski Dawid - 42.195 / M40-49 POL Nosarzewo Borowe Brak

Zapłacone

24. Bryl Mirosław - 10 km / M40-49 M
POL Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY
25. Brzostek Krystian - 21.097 / M30-39 POL Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno

Zapłacone

26. Burdyński Przemysław - 21.097 / M30-39 POL Nidzica Nidzica Biega
27. Buszyniewicz Alina - 42.195 / K50-59 POL Pisz Klub Morsów w Piszu
28. Byczek Krzysztof - 42.195 / M30-39 P
POL Szczytno
29. Cęcelewski Jarek - 42.195 / M50-59 POL Cisie Figlarze
30. Chelminski Grzegorz - 42.195 / M30-39 P
POL Szczytno AKB SZCZYTNO
31. Chodara Roman - 42.195 / M60-69 POL Kętrzyn Runners Team Kętrzyn

Zapłacone

32. Cwalińska Ewa - 21.097 / K40-49 POL Wielbark RUNFUN WIELBARK

Zapłacone

33. Czarkowski Robert - 10 km / M40-49 P
M
POL Warszawa Puzzle

Zapłacone

34. Czerwińska Ewelina - 10 km / K18-29 POL Mława
35. Dąbkowski Roman - 42.195 / M30-39 P
POL Olsztyn

Zapłacone

36. Dąbrowski Maciej - 10 km / M18-29 POL Giedajty Team Kopeć

Zapłacone

37. Dadasiewicz Andrzej - 42.195 / M40-49 POL Olsztyn

Zapłacone

38. Dadasiewicz Marzena - 42.195 / K40-49 POL Olsztyn

Zapłacone

39. Danilczuk Grzegorz - 42.195 / M18-29 POL Olsztyn Klub biegacza JURUND Szczytno
40. Dean Clay - 42.195 / M40-49 CAN Warszawa Nie ma

Zapłacone

41. Dec Miroslaw - 42.195 / M50-59 P
POL Stankowo Cały czas do przodu

Zapłacone

42. Den Piotr - 42.195 / M40-49 P
POL Szczytno amator
43. Deptuła Wioletta - 21.097 / K40-49 POL Wielbark RunFun Wielbark

Zapłacone

44. Dobrzyn Zenon - 42.195 / M60-69 POL Giżycko Rowery Zenon Dobrzyn Giżycko

Zapłacone

45. Dudziec Marcin - 42.195 / M30-39 P
POL Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno

Zapłacone

46. Dylak Grzegorz - 10 km / M40-49 POL Mrągowo

Zapłacone

47. Dzikowski Krzysztof - 42.195 / M30-39 POL Warszawa
48. Filipiak Grzegorz - 42.195 / M40-49 P
M
POL Targowo cały czas do przodu/ 4 W-M BOT/OSP Targowo

Zapłacone

49. Filipiak Jan - 42.195 / M50-59 POL Piecki Cały czas do przodu

Zapłacone

50. Filipiak Magdalena - 42.195 / K40-49 P
M
POL Targowo cały czas do przodu/ 4 W-M BOT/OSP Targowo

Zapłacone

51. Filipkowski Grzegorz - 21.097 / M18-29 POL Szczuczyn

Zapłacone

52. Frąckowiak Agata - 42.195 / K18-29 P
POL Szczytno Zs 2 Szczytno
53. Frański Łukasz - 42.195 / M40-49 POL Nowy Tomyśl NKB Chyży Nowy Tomyśl

Zapłacone

54. Gabruś Dariusz - 42.195 / M40-49 POL Ełk Super Drużyna Ełk
55. Gągała Łukasz - 42.195 / M30-39 POL Zielonka

Zapłacone

56. Gajewski Andrzej - 42.195 / M60-69 POL Olsztyn Gajówka GAJÓWKA OLSZTYN
57. Gołota Krzysztof - 10 km / M40-49 P
M
POL Rudka GKS Szczytno

Zapłacone

58. Gontarz Wiktor - 42.195 / M30-39 P
POL Nowe Gizewo

Zapłacone

59. Góreczny Kamila - 42.195 / K40-49 POL Piaseczno Klub Biegacza Jurund Szczytno

Zapłacone

60. Górska Joanna - 42.195 / K30-39 POL Nowa Wieś Wielka TASAK Team
61. Górski Janusz - 42.195 / M40-49 P
POL Szczytno

Zapłacone

62. Grabowski Grzegorz - 21.097 / M50-59 POL Olsztyn Są Wolniejsi
63. Grygo Krzysztof - 42.195 / M60-69 M
POL Łomża Akademia Sportu Medyk

Zapłacone

64. Grzegorz Grzegorz - 42.195 / M30-39 P
POL Szczytno Morsy Szczytno # Reset

Zapłacone

65. Gumkowski Andrzej - 42.195 / M60-69 POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię/Morsy Ostrołęka
66. Janikowski Slawo - 42.195 / M50-59 DEU Emsbeuren Lauffreunde Emsland

Zapłacone

67. Janus Artur - 21.097 / M40-49 POL Warszawa Biegam na Tarchominie
68. Janusz Krzysztof - 21.097 / M40-49 POL Gniezno

Zapłacone

69. Januszewski Wiesław - 42.195 / M50-59 M
POL Łomża

Zapłacone

70. Jecjefjwdk Sjcejcjwf - 10 km / K18-29 POL Władysławowo
71. Kałuża Mateusz - 42.195 / M30-39 P
POL Kucbork

Zapłacone

72. Kamiński Arkadiusz - 42.195 / M30-39 POL Załuzie

Zapłacone

73. Kamiński Łukasz - 42.195 / M30-39 M
POL Dębień Biegam U KOLESI

Zapłacone

74. Konrad Artur - 42.195 / M40-49 POL Zawiercie Jurajskie Bestie

Zapłacone

75. Konrad Marcin - 42.195 / M30-39 POL Zawiercie Jurajskie Bestie

Zapłacone

76. Kordek Jarosław - 42.195 / M40-49 P
M
POL Szczytno Morsy Szczytno #RESET/8brt

Zapłacone

77. Kość Karol - 42.195 / M30-39 POL Kraków Stuka Puka

Zapłacone

78. Kosińska Monika - 42.195 / K40-49 P
M
POL Wielbark
79. Kosiński Michał - 21.097 / M40-49 P
M
POL Wielbark
80. Kot Rafal - 42.195 / M40-49 P
POL Szczytno Muay Running Team

Zapłacone

81. Kotomska Renata - 42.195 / K40-49 POL Aleksandrówka
82. Kotwicki Tomasz - 42.195 / M40-49 POL Zawiercie Jurajskie Bestie

Zapłacone

83. Kowalczyk Roman - 10 km / M60-99 POL Ostrołęka Biegamy dla Zdrowia

Zapłacone

84. Kowalski Jacek - 21.097 / M40-49 M
POL Olsztyn

Zapłacone

85. Kowalski Krzysztof - 42.195 / M30-39 POL Kieźliny Tata_biegoista

Zapłacone

86. Koziarska Anna - 42.195 / K30-39 M
POL Elbląg

Zapłacone

87. Kratiuk Karol - 42.195 / M30-39 POL Pruszków Turkuć Podjadek

Zapłacone

88. Krukowski Krzysiek - 42.195 / M40-49 POL Nowa Wieś Bbl Ostrołęka
89. Kubit Iwona - 42.195 / K40-49 POL Mława
90. Kuczkowski Jerzy - 21.097 / M60-99 POL Ożarów Mazowiecki BIEGNIJ JURAS BIEGNIJ

Zapłacone

91. Kułakowska Magda - 42.195 / K40-49 POL Olsztyn Pszczółkowski Team

Zapłacone

92. Kupis Marta - 42.195 / K40-49 POL Olsztyn Cały czas do przodu!

Zapłacone

93. Kuszpa Andrzej - 21.097 / M50-59 P
POL Witówko

Zapłacone

94. Kwiatkowska Anna - 21.097 / K40-49 P
POL Wielbark RUNFUN WIELBARK

Zapłacone

95. Kwiatkowski Robert - 42.195 / M40-49 P
M
POL Wielbark RUNFUN WIELBARK

Zapłacone

96. Laskowski Grzegorz - 42.195 / M30-39 POL Łomża OSM Piątnica

Zapłacone

97. Leśniewski Janusz - 42.195 / M30-39 POL Marki

Zapłacone

98. Liehr-Wehkamp Alexander - 42.195 / M50-59 DEU Neuenkirchen

Zapłacone

99. Lisek Ewa - 21.097 / K40-49 POL Nidzica Nidzica Biega

Zapłacone

100. Łachacz Robert - 42.195 / M40-49 P
M
POL Kamionek
101. Ładewski Artur - 21.097 / M40-49 POL Kamionek
102. Łapiński Wojciech - 10 km / M50-59 S
POL Warszawa Bank BPS
103. Łażewski Andrzej - 21.097 / M50-59 POL Sędańsk Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

104. Magdaleński Wiktor - 42.195 / M18-29 P
POL Koczek Cały czas do przodu

Zapłacone

105. Majewski Jan - 42.195 / M70-99 POL Mrągowo

Zapłacone

106. Maksymiuk-Szczyglewska Joanna - 10 km / K40-49 P
POL Szczytno

Zapłacone

107. Małecki Janusz - 42.195 / M50-59 POL Ojrzeń niezrzeszony

Zapłacone

108. Małkowski Leszek - 42.195 / M50-59 POL Susk Nowy KS ARCO Ławy

Zapłacone

109. Mańka Renata - 42.195 / K40-49 POL Lubliniec

Zapłacone

110. Mańkowska Monika - 42.195 / K40-49 POL Olsztyn Cały czas do przodu!

Zapłacone

111. Maszota Franciszek - 42.195 / M40-49 POL Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
112. Matłoch Justyna - 21.097 / K30-39 S
P
POL Wielbark RunFun Wielbark / BS Szczytno

Zapłacone

113. Matusiewicz Karolina - 42.195 / K40-49 POL Chotomów

Zapłacone

114. Merchel Mirosław - 42.195 / M40-49 POL Kruki KS ARCO Ławy

Zapłacone

115. Merski Karol - 21.097 / M40-49 POL Kętrzyn Drużyna ML

Zapłacone

116. Mikita Piotr - 42.195 / M40-49 M
POL Szczytno Areszt Śledczy Szczytno /Morsy Szczytno #Reset
117. Mikołajewska Anna - 10 km / K40-49 POL Olsztyn
118. Mikołajewski Piotr - 21.097 / M18-29 P
POL Szczytno
119. Miller Marta - 42.195 / K40-49 POL Olsztyn Pszczółkowski Team

Zapłacone

120. Narbutowicz Ewelina - 42.195 / K30-39 P
POL Kamionek Cały czas do przodu!

Zapłacone

121. Nestorowicz Marek - 42.195 / M40-49 POL Kętrzyn Klub Biegacza JURUND Szczytno

Zapłacone

122. Nestorowicz Monika - 10 km / K40-49 POL Kętrzyn Klub Biegacza JURUND Szczytno

Zapłacone

123. Niksa Milena - 21.097 / K30-39 P
POL Wielbark
124. Non Grata Persona - 42.195 / M30-39 W
POL Mikołów

Zapłacone

125. Nowicki Mateusz - 42.195 / M18-29 POL Warszawa

Zapłacone

126. Olszewska Malgorzata - 10 km / K40-49 POL Łęgajny Pszczółkowski Team
127. Olzacki Piotr - 42.195 / M30-39 POL Szczytno

Zapłacone

128. Ostaszewski Ireneusz - 42.195 / M40-49 POL Białystok

Zapłacone

129. Ostrowski Rafał - 42.195 / M30-39 POL Tarnowiec
130. Otkińska Anna - 42.195 / K30-39 POL Mrągowo

Zapłacone

131. Patoleta Arkadiusz - 42.195 / M30-39 POL Augsburg Polonia Augsburg
132. Pawłowski Remigiusz - 42.195 / M40-49 POL Skierdy

Zapłacone

133. Pazio Jakub - 42.195 / M18-29 POL Ostrołęka

Zapłacone

134. Peczyńska Paulina - 21.097 / K30-39 POL Olsztyn TEAM KOPEĆ
135. Peczyńska Paulina - 10 km / K30-39 POL Olsztyn TEAM KOPEĆ
136. Piasecki Rafał - 42.195 / M40-49 POL Piła

Zapłacone

137. Piotrowski Michał - 42.195 / M40-49 P
POL Świętajno Klub Biegacza Jurund Szczytno

Zapłacone

138. Piwonska Julita - 42.195 / K40-49 POL Ełk Super Drużyna Ełk

Zapłacone

139. Podlewska Anna - 21.097 / K40-49 POL Olsztyn

Zapłacone

140. Podlewski Tomasz - 42.195 / M40-49 POL Olsztyn

Zapłacone

141. Polewaczyk Tomasz - 42.195 / M18-29 POL Łyse
142. Polewaczyk Tomasz - 21.097 / M18-29 POL Łyse
143. Polewaczyk Tomasz - 10 km / M18-29 POL Łyse
144. Połoński Andrzej - 42.195 / M50-59 POL Radom Biegiem Radom!

Zapłacone

145. Potyraj Mariusz - 21.097 / M40-49 M
POL Przasnysz 2 ORel

Zapłacone

146. Powała Łukasz - 10 km / M30-39 POL Biskupiec
147. Prawdzik Renata - 21.097 / K40-49 POL Ełk Super Drużyna Ełk

Zapłacone

148. Prusik Arkadiusz - 42.195 / M30-39 POL Nidzica Nidzica Biega

Zapłacone

149. Prusik Arkadiusz - 42.195 / M30-39 POL Nidzica Nidzica Biega
150. Prusinowski Kamil - 42.195 / M30-39 POL Warszawa Grupetto Warszawa

Zapłacone

151. Przybyłowska Renata - 42.195 / K40-49 P
POL Rozogi Cały czas do przodu

Zapłacone

152. Przybyłowski Grzegorz - 42.195 / M40-49 P
POL Rozogi Cały czas do przodu

Zapłacone

153. Przybyłowski Rafał - 21.097 / M18-29 P
POL Szczytno Zespół szkół nr 3 w Szczytnie

Zapłacone

154. Pszenny Sławek - 42.195 / M30-39 POL Działdowo Działdowo

Zapłacone

155. Puławski Kazimierz - 10 km / M50-59 POL Łyse GPN
156. Raciborski Grzegorz - 42.195 / M40-49 POL Bydgoszcz TASAK Team
157. Radziewicz Iwona - 42.195 / K30-39 POL Olsztyn Pszczółkowski Team

Zapłacone

158. Rogowska Monika - 42.195 / K30-39 P
POL Szczytno Cały czas do przodu

Zapłacone

159. Rosa Magdalena - 21.097 / K18-29 P
POL Szczytno

Zapłacone

160. Rotmański Piotr - 42.195 / M40-49 POL Bydgoszcz Polonia Bydgoszcz

Zapłacone

161. Rudnicka Renata - 10 km / K30-39 P
M
POL Warszawa Puzzle

Zapłacone

162. Sabała Andrzej - 42.195 / M50-59 P
M
POL Szczytno

Zapłacone

163. Sadowski Mieczysław - 42.195 / M40-49 POL Zawiercie Jurajskie Bestie

Zapłacone

164. Serowiec Emilia - 21.097 / K40-49 POL Olsztyn

Zapłacone

165. Siemiątkowski Norbert - 42.195 / M40-49 POL Rzekuń KS ARCO Ławy

Zapłacone

166. Siemieniuk Agnieszka - 42.195 / K30-39 P
POL Szczytno Grupa Ratownicza Autrimpus

Zapłacone

167. Siudej Marcin - 42.195 / M30-39 M
POL Mrągowo Dąbrowski Team
168. Sławecki Jerzy - 42.195 / M60-69 POL Kętrzyn Runners Team Kętrzyn

Zapłacone

169. Soliwoda Iwona - 21.097 / K30-39 POL Warmińsko-Mazurskie Klub Biegacza Jurund Szczytno
170. Sowiński Bogdan - 21.097 / M50-59 POL Nidzica Nidzica Biega

Zapłacone

171. Stąpór Lucyna - 21.097 / K18-29 POL Sandomierz

Zapłacone

172. Sulewski Krzysztof - 42.195 / M30-39 POL Barczewo BSB Barczewo Biega

Zapłacone

173. Szabelski Maciek - 21.097 / M30-39 POL Piecki www.szabelski.pl

Zapłacone

174. Szlaski Kacper - 42.195 / M18-29 POL Wrociszów Twój Targ

Zapłacone

175. Szymanowska-Warcholak Agnieszka - 21.097 / K40-49 P
POL Pasym
176. Telakowska Anita - 21.097 / K40-49 POL Warszawa
177. Telakowski Marcin - 10 km / M40-49 POL Warszawa
178. Tłoczkowski Adam - 42.195 / M40-49 M
POL Chorzele 8 batalion radiotechniczny
179. Tocki Dariusz - 42.195 / M60-69 POL Olszyna Olszyna Biega
180. Tombacher Krzysztof - 21.097 / M30-39 POL Ełk BBKTS
181. Torłop Małgorzata - 21.097 / K50-59 POL Gdańsk Grupa Trójmiasto.Tuboteam
182. Torłop Przemysław - 42.195 / M50-59 POL Gdańsk Grupa Trójmiasto
183. Traczyk Przemek - 42.195 / M30-39 POL Ciechanów Mazovia ProActiv Ciechanów

Zapłacone

184. Trychta Mateusz - 21.097 / M18-29 POL Jasło

Zapłacone

185. Umiński Wojciech - 42.195 / M30-39 P
M
POL Szczytno Morsy Szczytno #RESET/8 brt

Zapłacone

186. Vuco Ivo - 42.195 / M40-49 POL Zamość Hultaj Literacki
187. Wagner Jolanta - 42.195 / K50-59 POL Warszawa

Zapłacone

188. Walerzak Tomasz - 42.195 / M40-49 P
M
POL Szczytno AKB Szczytno
189. Wdowiak Wojciech - 21.097 / M40-49 POL Olsztyn

Zapłacone

190. Wejkuć Dawid - 21.097 / M18-29 POL Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo
191. Welkier Marcin - 10 km / M40-49 POL Warszawa Drużyna Blondyna

Zapłacone

192. Wierzbowska Mariola - 42.195 / K50-59 P
POL Wielbark RUNFUN Wielbark

Zapłacone

193. Wiśniewski Paweł - 42.195 / M30-39 POL Gdańsk

Zapłacone

194. Wojciechowska Urszula - 42.195 / K30-39 P
M
POL Szczytno Cały czas do przodu

Zapłacone

195. Wojnowski Jarek - 21.097 / M40-49 M
POL Kętrzyn Drużyna ML
196. Zakrzewski Tomasz - 42.195 / M30-39 POL Poznań Rypin

Zapłacone

197. Zamorski Adam - 42.195 / M50-59 POL Elbląg Elbażant

Zapłacone

198. Zamorski Adam - 42.195 / M50-59 M
POL Elbląg Elbażant
199. Zbrzeźny Cezary - 42.195 / M30-39 P
POL Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno

Zapłacone

200. Zdunek Józef - 42.195 / M50-59 P
POL Wałbrzych Klub Biegacza Jurund Szczytno

Zapłacone

201. Żebrowski Marek - 42.195 / M50-59 POL Rzekuń KS ARCO Ławy

Zapłacone

202. Żyłajtys Monika - 10 km / K30-39 S
POL Szczytno

Zapłacone

203. Zyśk Arkadiusz - 42.195 / M40-49 POL Ławy KS ARCO Ławy

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU