3. Słupski Półmaraton Biegiem do Jantara

CH Jantar, Szczecińska, Słupsk, Polska
29.09.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamiec Marek 11 21km / M40 POL Słupsk W.P.K. Słoń Team

Zapłacone

2. Uczestnik anonimowy 12 21km / M18 POL Trzcianka

Zapłacone

3. Andrusiuk Piotr 13 21km / M40 S
POL Słupsk

Zapłacone

4. Anioł Aurelia 14 21km / K40 POL Słupsk

Zapłacone

5. Antosiak Grzegorz 15 21km / M18 S
POL Słupsk Decathlon Power Słupsk

Zapłacone

6. Art Kamila 16 21km / K30 POL Niemica

Zapłacone

7. Babińska Joanna 17 21km / K30 POL Łeba Błękitne Morsy Łebskie

Zapłacone

8. Baranowski Piotr 18 21km / M40 POL Koszalin

Zapłacone

9. Bargańska Justyna 19 21km / K40 POL Bytów RUNTaStyczni Team Bytów

Zapłacone

10. Basarab Piotr 20 21km / M40 POL Potęgowo SPONTAN POTĘGOWO

Zapłacone

11. Belińska Patrycja 21 21km / K30 POL Bydgoszcz RUN Bygdoszcz

Zapłacone

12. Bengier Kamil 5 21km / M40 POL Bydlino Best Beasts

Zapłacone

13. Bierzanowski Rafał 22 21km / M40 POL Słupsk

Zapłacone

14. Bluma Tomasz 23 21km / M30 S
POL Słupsk ATPB TRI TEAM

Zapłacone

15. Błencki Piotr 24 21km / M30 S
POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

16. Bodo Rafał 25 21km / M30 POL Koszalin ZOZKosz Koszalin

Zapłacone

17. Bogumiłow Marcin 26 21km / M30 S
POL Słupsk Decathlon Power Słupsk

Zapłacone

18. Bondarenko Jan 27 21km / M60 POL Słupsk Biegajło Słupsk

Zapłacone

19. Borodziuk Aneta 28 21km / K30 S
POL Słupsk

Zapłacone

20. Borychowski Mariusz 29 21km / M40 POL Kobylnica 1 Lęborski Batalion Zmechanizowany

Zapłacone

21. Bozek Maciej 371 S21km / M POL Krzemienica

Zapłacone

22. Brzezińska Agnieszka 30 21km / K30 POL Słupsk

Zapłacone

23. Bucewka Monika 31 21km / K40 POL Warszawa 2Fm Sportsteam

Zapłacone

24. Burzyński Aleksander 32 21km / M40 S
POL Słupsk Team Spirit

Zapłacone

25. Cała Bartosz 33 21km / M40 POL Bytów Świat Płytek u Kryspina

Zapłacone

26. Cerapiński Maciek 34 21km / M30 S
POL Słupsk Słupsk

Zapłacone

27. Cholewiński Artur 35 21km / M30 S
POL Słupsk Decathlon Power

Zapłacone

28. Christyniuk Piotr 36 21km / M40 S
POL Słupsk

Zapłacone

29. Uczestnik anonimowy 37 21km / M30 POL Szczecin Trigym Szczecin

Zapłacone

30. Chwalewski Daniel 38 21km / M18 POL Słupsk

Zapłacone

31. Cichała Damian 39 21km / M30 S
POL Słupsk

Zapłacone

32. Cieślik Marta 41 21km / K18 POL Pruszcz Gdański Pruszcz Biega Show Must Go On

Zapłacone

33. Cieszyński Artur 40 21km / M40 POL Gdańsk

Zapłacone

34. Cyprych Katarzyna 42 21km / K30 S
POL Słupsk Batalion Ochrony Bazy

Zapłacone

35. Cywińska Agnieszka 300 21km / K30 POL Miastko MTS Hamer Miastko

Zapłacone

36. Czerniewski Marcin 43 21km / M18 S
POL Słupsk Batalion Ochrony Bazy Redzikowo/ LKS Fenix Słupsk

Zapłacone

37. Czerwionka Jakub 301 21km / M18 POL Wicko GMINA WICKO

Zapłacone

38. Częstochowski Arkadiusz 44 21km / M40 S
POL Gniezno

Zapłacone

39. Dombrowski Szymon 45 21km / M18 POL Słupsk

Zapłacone

40. Drewniak Tomasz 46 21km / M40 S
POL Słupsk

Zapłacone

41. Dryja Tomasz 47 21km / M40 POL Słupsk

Zapłacone

42. Duda Grzegorz 2 21km / M40 POL Bukówka Best Beasts

Zapłacone

43. Dupik Anna 48 21km / K18 POL Słupsk

Zapłacone

44. Durka Paweł 49 21km / M30 POL Słupsk

Zapłacone

45. Dycha Tomasz 50 21km / M30 S
POL Słupsk Jw 5718

Zapłacone

46. Dyś Jarek 51 21km / M40 POL Słupsk Markos Running Team

Zapłacone

47. Dyśko Wojciech 52 21km / M30 S
POL Słupsk Aktywna Fabryka Słupsk

Zapłacone

48. Uczestnik anonimowy 53 21km / M18 POL Gdańsk

Zapłacone

49. Fabich Adrian 302 21km / M30 S
POL Ustka Ustecka szkoła biegania

Zapłacone

50. Figiel Dominika 54 21km / K18 S
POL Słupsk MUAY Night Runners Słupsk

Zapłacone

51. Fijołek Krzysztof 55 21km / M40 POL Warsaw

Zapłacone

52. Firlong Maciej 56 21km / M30 S
POL Słupsk Markos Running Team

Zapłacone

53. Fruba Karina 57 21km / K30 POL Redzikowo STOPA Słupsk / Korona Szczecin

Zapłacone

54. Fudro Agnieszka 58 21km / K40 POL Słupsk

Zapłacone

55. Fudro Piotr 59 21km / M40 POL Słupsk

Zapłacone

56. Fursewicz Bartłomiej 60 21km / M30 S
POL Siemianice KS BURZA

Zapłacone

57. Gajek Artur 61 21km / M40 POL Kepice KORZYBSKIE REKINY

Zapłacone

58. Gapiński Łukasz 62 21km / M30 POL Wąbrzeźno BORN RUNNERS - CHOJNICKI TEAM

Zapłacone

59. Garncarek Paweł 63 21km / M30 POL Świeszyno Orzeł Świeszyno

Zapłacone

60. Gaweł Zbigniew 64 21km / M60 S
POL Słupsk POMERIDERS Słupsk

Zapłacone

61. Gertner Anna 65 21km / K40 POL Łeba Błękitne Morsy Łebskie

Zapłacone

62. Golusinski Krzysztof 303 21km / M30 S
POL Będzino

Zapłacone

63. Gonera Hubert 66 21km / M30 POL Slupsk

Zapłacone

64. Grabowski Przemyslaw 67 21km / M40 POL Korzybie GRAS

Zapłacone

65. Grebienik Andrzej 68 21km / M40 S
POL Słupsk W.p.k Słoń Team

Zapłacone

66. Gregorczyk Piotr 69 21km / M40 POL Słupsk

Zapłacone

67. Grochowski Henryk 70 21km / M50 S
POL Słupsk

Zapłacone

68. Grulkowski Damian 71 21km / M40 POL Słupsk

Zapłacone

69. Grządkowska Monika 72 21km / K18 POL Toruń

Zapłacone

70. Uczestnik anonimowy 73 21km / M40 S
POL Słupsk NSP7 Słupsk

Zapłacone

71. Guzik Piotr 74 21km / M18 POL Słupsk

Zapłacone

72. Hanc Michał 304 21km / M30 POL Sławno HaJaLe16

Zapłacone

73. Harasim Emila 75 21km / K30 POL Słupsk

Zapłacone

74. Hasiuk Jarek 76 21km / M40 POL Olsztyn

Zapłacone

75. Hejna Artur 77 21km / M30 POL Słupsk

Zapłacone

76. Hejza Leszek 78 21km / M18 POL Obłęże

Zapłacone

77. Heller Zdzisław 79 21km / M60 POL Koszalin Niezrzeszony

Zapłacone

78. Herman Karina 80 21km / K40 S
POL Słupsk

Zapłacone

79. Horbacz Grzegorz 81 21km / M40 S
POL Slupsk

Zapłacone

80. Ignaciuk Paweł 82 21km / M30 POL Słupsk

Zapłacone

81. Jakobschy Łukasz 83 21km / M40 POL Gdańsk F3Team

Zapłacone

82. Janulis Sebastian 84 21km / M30 POL Kobylnica

Zapłacone

83. Jaros Adam 85 21km / M40 POL Słupsk

Zapłacone

84. Jaroszewicz Mirek 86 21km / M40 POL Słupsk

Zapłacone

85. Uczestnik anonimowy 87 21km / M18 POL Słupsk

Zapłacone

86. Jażdziewski Dawid 88 21km / M18 POL Chojnice

Zapłacone

87. Jęcek Krzysztof 89 21km / M30 POL Krępa Słupska Markos Running Team

Zapłacone

88. Józefiak Adrian 90 21km / M30 POL Rymań

Zapłacone

89. Jungling Piotr 91 21km / M50 POL Kępice

Zapłacone

90. Jurczyszyn Rafał 92 21km / M30 POL Kościerzyna

Zapłacone

91. Juszczyk Rafał 93 21km / M40 POL Gdynia

Zapłacone

92. Kabaciński Bronisław 94 21km / M60 POL Ustka Tupot Ustka

Zapłacone

93. Kaczmarek Wiesław 95 21km / M60 POL Słupsk

Zapłacone

94. Kaczmarski Dariusz 96 21km / M50 POL Człuchów Tripaka Przechlewo

Zapłacone

95. Kaliński Przemysław 97 21km / M30 POL Lębork Farm Frites Poland

Zapłacone

96. Kamelski Piotr 98 21km / M40 POL Sławno SPOKO SŁAWNO

Zapłacone

97. Kamińska Justyna 99 21km / K40 POL Krępa Słupska Stopa Słupsk

Zapłacone

98. Kamińska Monika 100 21km / K30 POL Słupsk

Zapłacone

99. Kamiński Marcin 101 21km / M40 POL Smołdzino Moczymordy Team

Zapłacone

100. Kania Brajan 102 21km / M18 S
POL Słupsk – / Akademia Pomorska w Słupsku

Zapłacone

101. Kaniak Marcin 103 21km / M40 POL Słupsk

Zapłacone

102. Kapczyński Damian 104 21km / M30 POL Maszewo Lęborskie Best Beasts

Zapłacone

103. Karaś Radosław 105 21km / M30 S
POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

104. Karcz Andrzej 106 21km / M30 S
POL Słupsk

Zapłacone

105. Karnicki Zygmunt 107 21km / M60 POL Koszalin Tkkf Koszalin

Zapłacone

106. Kasprowicz Małgorzata 108 21km / K30 S
POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

107. Kawka Adrian 109 21km / M30 S
POL Słupsk

Zapłacone

108. Kędzierski Paweł 110 21km / M30 POL Gdynia

Zapłacone

109. Kędzierski Sławomir 111 21km / M30 S
POL Słupsk

Zapłacone

110. Kępka Karolina 112 21km / K40 S
POL Słupsk STOPA SŁUPSK

Zapłacone

111. Kiełczyński Dawid 113 21km / M30 POL Słupsk TEAM DAVE

Zapłacone

112. Kleinszmidt Ryszard 114 21km / M50 POL Bytów UNIPEX

Zapłacone

113. Klejdysz Beata 115 21km / K40 POL Słupsk

Zapłacone

114. Klimski Michał 116 21km / M30 POL Slupsk markos running team

Zapłacone

115. Klinkusz Adrian 117 21km / M40 S
POL Slupsk markos running team

Zapłacone

116. Kmiecik Joanna 118 21km / K40 POL Starkowo GOPS Trzebielino

Zapłacone

117. Uczestnik anonimowy 119 21km / M18 POL Ustka

Zapłacone

118. Kociołek Robert 120 21km / M50 POL Słupsk

Zapłacone

119. Kolaszt Dariusz 121 21km / M40 POL Stara Niedziałka Dąbrowski Team

Zapłacone

120. Kołodziejczak Grzegorz 122 21km / M40 POL Turowo Parkrun Szczecinek

Zapłacone

121. Kołodziejczak Marcin 123 21km / M40 POL Kobylnica

Zapłacone

122. Kołodziejczyk Danuta 124 21km / K50 POL Biesowice Prorunning Promotion

Zapłacone

123. Kopacz Rafal 125 21km / M30 POL Koszalin

Zapłacone

124. Kosicka Iwona 305 21km / K40 S
POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

125. Kosicki Tomasz 126 21km / M40 S
POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

126. Kot Marek 127 21km / M30 POL Słupsk

Zapłacone

127. Kowalczyk Bartosz 128 21km / M18 S
POL Smołdzino

Zapłacone

128. Kowalczyk Piotr 129 21km / M30 POL Koszalin For-Rest-Run Koszalin

Zapłacone

129. Kowalewski Maciej 130 21km / M40 POL Słupsk STT Marlin Słupsk

Zapłacone

130. Uczestnik anonimowy 306 21km / M40 POL Rzuszcze TNB

Zapłacone

131. Krasiński Witold 131 21km / M40 POL Koszalin

Zapłacone

132. Krasucka Żaneta 132 21km / K40 POL Słupsk

Zapłacone

133. Kreft Dawid 307 21km / M30 POL Rumia Komando Flaki

Zapłacone

134. Krekora Marcin 133 21km / M40 POL Włynkówko

Zapłacone

135. Król Arkadiusz 134 21km / M40 POL Gdańsk Team I-Sport

Zapłacone

136. Krukowski Tadeusz 135 21km / M60 POL Dębnica Kaszubska

Zapłacone

137. Krzyżanek Marta 136 21km / K40 POL Gardna Wielka

Zapłacone

138. Kubarko Robert 137 21km / M50 S
POL Słupsk

Zapłacone

139. Kubińska Beata 138 21km / K50 S
POL Słupsk NIGHT RUNNERS SŁUPSK

Zapłacone

140. Kubiński Rafał 139 21km / M50 S
POL Słupsk NIGHT RUNNERS SŁUPSK

Zapłacone

141. Kucharek Marcin 140 21km / M40 S
POL Słupsk 1972

Zapłacone

142. Kucharski Tomasz 141 21km / M40 S
POL Słupsk JANTAR Active T.

Zapłacone

143. Kujałowicz Michał 142 21km / M30 POL Gdańsk

Zapłacone

144. Kurkul Janek 308 21km / M18 POL Pałówko KB Bryza Postomino

Zapłacone

145. Kużel Marian 143 21km / M50 POL Redzikowo RADA GMINY SŁUPSK

Zapłacone

146. Langner-Kapczyńska Edyta 144 21km / K30 POL Słupsk BEST BEASTS

Zapłacone

147. Lemańska Katarzyna 145 21km / K18 POL Ustka USB Ustka

Zapłacone

148. Uczestnik anonimowy 146 21km / K18 POL Słupsk

Zapłacone

149. Leśniewski Mariusz 147 21km / M40 POL Gdańsk Ja Sam

Zapłacone

150. Lewandowska Beata 148 21km / K40 S
POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

151. Litwin Barbara 149 21km / K30 S
POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

152. Lubińska Liliana 150 21km / K50 POL Slupsk Night Runners

Zapłacone

153. Łakomski Wojciech 151 21km / M30 S
POL Słupsk Łakomscy na bieganie!

Zapłacone

154. Łukaszewski Piotr 152 21km / M30 POL Poznań Night Runners

Zapłacone

155. Łysek Grzegorz 153 21km / M30 POL Szczecin ŁYSEKY

Zapłacone

156. Macias Justyna 154 21km / K18 POL Jezierzany

Zapłacone

157. Majewski Paweł 155 21km / M30 POL Lębork Farm Frites Poland S.A

Zapłacone

158. Majkowski Krzysztof 156 21km / M30 S
POL Słupsk Kaliop Poland

Zapłacone

159. Malinowski Sławek 157 21km / M40 S
POL Słupsk

Zapłacone

160. Małecki Tomasz 158 21km / M40 POL Kobylnica Vacu Activ Gym

Zapłacone

161. Marczak Małgorzata 159 21km / K50 POL Żelkowo

Zapłacone

162. Masłowski Mateusz 3 21km / M30 S
POL Słupsk ROGELLI TEAM

Zapłacone

163. Mateusz Adrian 160 21km / M30 POL Łebunia Sołectwo Łebunia

Zapłacone

164. Matuszyn Arkadiusz 161 21km / M18 S
POL Słupsk

Zapłacone

165. Mazurek Ryszard 162 21km / M60 S
POL Słupsk

Zapłacone

166. Megger Agata 163 21km / K40 POL Siemianice

Zapłacone

167. Michalak Marek 164 21km / M18 POL Jezierzyce

Zapłacone

168. Michalski Wojciech 165 21km / M30 POL Słupsk Margines Records

Zapłacone

169. Mielczarek Andrzej 166 21km / M40 S
POL Słupsk

Zapłacone

170. Mieleszczuk Piotr 167 21km / M30 POL Damnica

Zapłacone

171. Motowidło-Zawadzka Izabella 168 21km / K40 S
POL Słupsk Decathlon Power Słupsk

Zapłacone

172. Musiał Łukasz 309 21km / M18 POL Słońsk Runners Słońsk

Zapłacone

173. Musiał Mirela 169 21km / K50 POL Pruszcz LUKS Serock

Zapłacone

174. Nachyła Piotr 170 21km / M40 S
POL Słupsk Stopa

Zapłacone

175. Nadolny Piotr 171 21km / M40 POL Grabno USB Ustka

Zapłacone

176. Nagórek Kamil 172 21km / M30 S
POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

177. Nagórek Krzysztof 173 21km / M60 S
POL Słupsk Tupot Ustka

Zapłacone

178. Nieckarz Krzysztof 174 21km / M30 POL Sławno Spoko Sławno

Zapłacone

179. Nieckarz Monika 175 21km / K30 POL Sławno Spoko Sławno

Zapłacone

180. Niwiński Grzegorz 176 21km / M60 POL Ustka KB Tupot Ustka

Zapłacone

181. Nowicki Artur 310 21km / M30 POL Malczyce 1 Lęborski Batalion Zmechanizowany

Zapłacone

182. Obrzud Katarzyna 177 21km / K40 POL Bożepole Wielkie

Zapłacone

183. Obrzud Krzysztof 178 21km / M40 POL Bożepole Wielkie

Zapłacone

184. Ochnio Ryszard 179 21km / M40 POL Jastrowie POLONIA JASTROWIE

Zapłacone

185. Okołotowicz Sebastian 180 21km / M30 POL Słupsk

Zapłacone

186. Oleszczuk Dominik 311 21km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

187. Olszar Grzegorz 181 21km / M30 POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

188. Pakmur Michał 182 21km / M30 POL Sławno Byli Otyli

Zapłacone

189. Pakuła Mateusz 183 21km / M30 S
POL Słupsk Słupsk

Zapłacone

190. Paluch Jacek 184 21km / M40 POL Sopot

Zapłacone

191. Parol Łukasz 185 21km / M30 POL Słupsk

Zapłacone

192. Pawlik Krystian 186 21km / M18 POL Ustka Ustka

Zapłacone

193. Pękała Piotr 189 21km / M40 POL Koszalin

Zapłacone

194. Uczestnik anonimowy 187 21km / K30 POL Studzienice

Zapłacone

195. Pela Michal 188 21km / M30 POL Studzienice

Zapłacone

196. Pełka Iwona 372 S21km / K POL Koszalin

Zapłacone

197. Pępko Joanna 190 21km / K30 S
POL Słupsk

Zapłacone

198. Perlik Katarzyna 312 21km / K18 POL Miastko MTS HAMER MIASTKO

Zapłacone

199. Pick Tomasz 191 21km / M40 POL Koszalin SKSG KORONA SZCZECIN

Zapłacone

200. Piekarski Jacek 192 21km / M30 POL Dębnica Kaszubska

Zapłacone

201. Piesik Przemek 193 21km / M30 POL Gdynia Ci co zaufali Panu biegną bez zmęczenia (Iz 40,31)

Zapłacone

202. Pietrasik Przemysław 194 21km / M30 S
POL Słupsk

Zapłacone

203. Pietrzak Michał 195 21km / M40 POL Okonek

Zapłacone

204. Piłczyński Paweł 196 21km / M30 POL Widzino

Zapłacone

205. Piłczyński Zbigniew 197 21km / M50 POL Słupsk Niezrzeszony

Zapłacone

206. Pionk Rafał 198 21km / M30 POL Miszewo Kujawscy Runners

Zapłacone

207. Piotrowski Daniel 313 21km / M18 POL Gdyni SwimStory

Zapłacone

208. Piwoński Robert 199 21km / M30 S
POL Słupsk Night Runners Słupsk, CSMW Ustka

Zapłacone

209. Płuciennik Paweł 314 21km / M40 POL Podgaj Janikowo Na Sportowo

Zapłacone

210. Podlak Piotr 200 21km / M30 POL Ustka

Zapłacone

211. Podsiadły Wojtek 201 21km / M18 POL Słupsk

Zapłacone

212. Pozorski Krzysztof 202 21km / M30 POL Kobylnica Markos Running Team

Zapłacone

213. Protasewicz Andrzej 203 21km / M40 POL Sławno KB SPOKO Sławno

Zapłacone

214. Przewrocki Andrzej 204 21km / M30 POL Wytowno

Zapłacone

215. Przysiecki Miłosz 205 21km / M30 S
POL Słupsk

Zapłacone

216. Przytarski Michał 206 21km / M30 POL Kołczygłowy ADA TEAM

Zapłacone

217. Puścian Krzysztof 208 21km / M40 POL Manowo Szkoła Podstawowa w Manowie

Zapłacone

218. Puszklewicz Tomasz 207 21km / M40 S
POL Słupsk

Zapłacone

219. Rogala Lukasz 209 21km / M30 S
POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

220. Rolbiecki Łukasz 210 21km / M30 POL Kobylnica

Zapłacone

221. Roniarski Adam 211 21km / M40 POL Wejherowo

Zapłacone

222. Rosiak Jacek 212 21km / M40 S
POL Słupsk Drzewniak

Zapłacone

223. Roszkowski Damian 213 21km / M30 S
POL Slupsk Bagna Izbickie

Zapłacone

224. Rubinowski Sebastian 214 21km / M30 POL Poznań

Zapłacone

225. Ruciński Arkadiusz 215 21km / M30 POL Kolobrzeg

Zapłacone

226. Rudnik Janina Ewa 216 21km / K40 POL Krępa Słupska

Zapłacone

227. Rudnik Krzysztof 1 21km / M30 POL Krępa Słupska

Zapłacone

228. Rudzki Wojciech 217 21km / M40 POL Gdańsk BANCOVO

Zapłacone

229. Uczestnik anonimowy 218 21km / M40 POL Redzikowo

Zapłacone

230. Rybicki Andrzej 219 21km / M30 POL Malechowo KB Spoko Sławno

Zapłacone

231. Rygielski Arkadiusz 220 21km / M30 S
POL Słupsk Klub Biegacza Mowi

Zapłacone

232. Rządkowska Maria 221 21km / K40 POL Ustka

Zapłacone

233. Sadowski Paweł 222 21km / M40 S
POL Słupsk STOPA Słupsk

Zapłacone

234. Salamonik Piotr 223 21km / M50 S
POL Słupsk

Zapłacone

235. Sikorski Witold 224 21km / M50 POL Rosnowo KB Run 42

Zapłacone

236. Simpkin Joseph 225 21km / M18 GBR Wigan

Zapłacone

237. Sitnik Mikołaj 226 21km / M18 POL Ustka

Zapłacone

238. Siuda Łukasz 227 21km / M30 POL Banino

Zapłacone

239. Siwak Marcin 4 21km / M30 POL Słupsk Gast- eko

Zapłacone

240. Skępiec Adam 228 21km / M40 POL Słupsk Leć Adam, leć... :)

Zapłacone

241. Skoczyńska Renata 229 21km / K30 POL Ustka USB USTKA

Zapłacone

242. Skomorowski Michał 315 21km / M30 POL Ustka Morpol Running Team

Zapłacone

243. Skumiał Oskar 230 21km / M30 POL Ustka USB Ustka

Zapłacone

244. Ślusarczyk Andrzej 258 21km / M40 POL Pruszcz Gdański Pruszcz Biega Show Must Go On

Zapłacone

245. Ślusarski Przemysław 259 21km / M30 POL Bydgoszcz RUN PASJA

Zapłacone

246. Słomiński Kamil 231 21km / M30 POL Ustka

Zapłacone

247. Smereczanski Przemek 232 21km / M40 S
POL Manchester

Zapłacone

248. Smoliński Krzysztof 233 21km / M40 POL Głobino Smolińscy TEAM

Zapłacone

249. Smuga Andrzej 234 21km / M40 S
POL Słupsk Band IT

Zapłacone

250. Sobczyk Mariusz 235 21km / M40 POL Słupsk

Zapłacone

251. Soboń Wojciech 236 21km / M50 S
POL Słupsk

Zapłacone

252. Sokołowski Ryszard 237 21km / M30 S
POL Słupsk Lks Fenix Slupsk

Zapłacone

253. Spolska Weronika 238 21km / K18 POL Świeszyno

Zapłacone

254. Spychalski Artur 239 21km / M40 POL Gardna Wielka Moczymordy Team

Zapłacone

255. Staniaszek Bogusław 240 21km / M60 POL Głobino Tupot Ustka

Zapłacone

256. Staniaszek Romuald 241 21km / M40 S
POL Słupsk

Zapłacone

257. Staniuk Bartosz 374 S21km / M POL Slupsk toyota kawisbike team słupsk

Zapłacone

258. Stefaniak Piotr 243 21km / M50 POL Lębork Łeba Mors Poland

Zapłacone

259. Stepniewski Marcin 244 21km / M40 POL Siemianice Markos Running Team

Zapłacone

260. Stojewski Jarek 245 21km / M30 POL Sławno KB Spoko

Zapłacone

261. Struś Artur 316 21km / M50 POL Wrześnica KB Bryza Postomino

Zapłacone

262. Strzelecki Zbigniew 246 21km / M60 POL Korzybie KORZYBSKIE REKINY

Zapłacone

263. Świetlik Tomasz 260 21km / M50 POL Koszalin LEO TEAM

Zapłacone

264. Sychla Mateusz 247 21km / M30 POL Łosino VacuActiGym

Zapłacone

265. Syski Aleksander 248 21km / M30 POL Słupsk

Zapłacone

266. Szałkowski Wojtek 249 21km / M40 POL Ustka Tupot Ustka

Zapłacone

267. Szatkowski Marcin 250 21km / M30 POL Bydgoszcz ProfiLingua Gdańsk

Zapłacone

268. Szczęk Małgorzata 251 21km / K30 S
POL Bytów Runtastyczni Team Bytów

Zapłacone

269. Szewczuk Piotr 252 21km / M30 S
POL Słupsk

Zapłacone

270. Szewczyk Karolina 253 21km / K30 POL Słupsk

Zapłacone

271. Szostakiewicz Krzysztof 254 21km / M18 POL Warszkowo

Zapłacone

272. Szwaba Marcin 255 21km / M30 POL Lębork

Zapłacone

273. Szymański Mateusz 256 21km / M30 POL Miastko MTS Hamer Miastko

Zapłacone

274. Szymański Tomasz 257 21km / M40 S
POL Słupsk

Zapłacone

275. Tocha Zbigniew 261 21km / M60 POL Skórcz Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

276. Tomczak Dominik 262 21km / M40 S
POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

277. Tomczak Marek 263 21km / M40 POL Koszalin Rozbiegany Koszalin

Zapłacone

278. Treder Marian 264 21km / M50 POL Łosino

Zapłacone

279. Trośniak Piotr 265 21km / M40 POL Białogard

Zapłacone

280. Trusiak Agnieszka 373 S21km / K POL Słupsk Subventum Team

Zapłacone

281. Tulimowska Monika 266 21km / K18 POL Gdańsk

Zapłacone

282. Turczyn Grzegorz 267 21km / M40 S
POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

283. Turczyn Tomasz 268 21km / M40 POL Sławmo Dziennik sławieński

Zapłacone

284. Uhura Rafał 7 21km / M40 POL Poznań #OwocBiega

Zapłacone

285. Usowicz Łukasz 269 21km / M30 POL Słupsk

Zapłacone

286. Ustjanowska Kasia 270 21km / K30 POL Drzonowo

Zapłacone

287. Wachholz Beata 317 S21km / K POL Sławno KB Bryza Postomino

Zapłacone

288. Walińska Agnieszka 318 21km / K40 S
POL Słupsk Bbl

Zapłacone

289. Wdowik-Bobowicz Katarzyna 271 21km / K40 S
POL Słupsk AML

Zapłacone

290. Wenta Brygida 272 21km / K30 POL Łebunia -

Zapłacone

291. Wenta Piotr 273 21km / M30 POL Łebunia -

Zapłacone

292. Węsierski Krystian 274 21km / M30 S
POL Bytów Drutex

Zapłacone

293. Więckowski Dariusz 276 21km / M30 POL Bydgoszcz AMS Triathlon Bydgoszcz

Zapłacone

294. Wielgat Łukasz 319 21km / M30 POL Pieńkowo Kb Bryza Postomino

Zapłacone

295. Wierzbinski Krzysztof 275 21km / M18 POL Słupsk

Zapłacone

296. Wilczyński Piotr 277 21km / M30 POL Jezierzyce

Zapłacone

297. Wilusz Krzysztof 278 21km / M30 S
POL Słupsk STOPA Słupsk

Zapłacone

298. Winkowski Andrzej 279 21km / M50 POL Kępice

Zapłacone

299. Witka Grażyna 280 21km / K50 POL Garczegorze Łeba Mors Poland

Zapłacone

300. Witka Piotr 281 21km / M50 POL Garczegorze Łeba Mors Poland

Zapłacone

301. Włodarczyk Marta 282 21km / K30 S
POL Słupsk STOPA SŁUPSK

Zapłacone

302. Wojciechowski Oskar 283 21km / M18 POL Słupsk

Zapłacone

303. Wojtalik Adrian 284 21km / M30 S
POL Słupsk Aktywna Fabryka

Zapłacone

304. Wojtaszak Rafał 285 21km / M40 POL Gdynia Dwa59

Zapłacone

305. Wojtecka Beata 286 21km / K50 POL Słupsk

Zapłacone

306. Uczestnik anonimowy 287 21km / M30 POL Słupsk

Zapłacone

307. Wroński Jarosław 288 21km / M50 POL Nowa Wieś Lęborska

Zapłacone

308. Wrzachol Piotr 289 21km / M18 POL Ustka

Zapłacone

309. Zaderetska Sofiya 290 21km / K18 S
POL Słupsk

Zapłacone

310. Zagrodzki Ireneusz 291 21km / M60 POL Ustka KB TUPOT USTKA

Zapłacone

311. Zawada Piotr 292 21km / M50 S
POL Słupsk

Zapłacone

312. Zblewski Patryk 293 21km / M30 S
POL Słupsk Nightrunners

Zapłacone

313. Zielińska Marzena 294 21km / K40 POL Slupsk Decathlon Power Slupsk

Zapłacone

314. Zieliński Damian 295 21km / M30 POL Darłowo

Zapłacone

315. Zielonka Paweł 296 21km / M18 POL Słupsk aktywna fabryka

Zapłacone

316. Żuk Dariusz 6 21km / M40 POL Dębnica Kaszubska

Zapłacone

317. Żurawik Piotr 298 21km / M40 POL Kępice Korzybskie Rekiny

Zapłacone

318. Zygowska Paulina 297 21km / K30 POL Słupsk Słupsk

Zapłacone

319. Żyliński Marcin 299 21km / M18 POL Trzcianka 4 Run Team Piła

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU