26.Biegu św. Dominika - Bieg Mężczyzn

Gdańsk, Polska
03.08.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Marek 1000 5 km / M35 POL Płock Biegaj z Dymkiem

Zapłacone

2. Adamowski Andrzej 1001 5 km / M40 POL Elbląg

Zapłacone

3. Aftyka Mateusz 1002 5 km / M20 POL Zamość

Zapłacone

4. Ambroziak Adam 1003 5 km / M35 POL Kowale Taka RYBA

Zapłacone

5. Uczestnik anonimowy 1004 5 km / M45 BLR Grodno Grodnooblsport

Zapłacone

6. Andreichyk Kiryl 1005 5 km / M20 BLR Grodno grodnooblsport

Zapłacone

7. Anszperger Bogdan 1006 5 km / M65 POL Gdynia

Zapłacone

8. Antkowiak Krystian 1007 5 km / M30 POL Dachowa

Zapłacone

9. Apostolski Wojciech 1008 5 km / M40 POL Sosnowiec

Zapłacone

10. Babciak Jakub 1009 5 km / M16 POL Nowy Staw

Zapłacone

11. Babciak Roman 1010 5 km / M40 POL Nowy Staw Lotos Running Team

Zapłacone

12. Baczewski Daniel 1011 5 km / M35 POL Banino Lotos Running Team

Zapłacone

13. Badowski Mariusz 1012 5 km / M40 POL Gdańsk

Zapłacone

14. Bagrowski Tomasz 1013 5 km / M35 POL Gdańsk LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA

Zapłacone

15. Bąk Jacek 1024 5 km / M45 POL Kraków

Zapłacone

16. Balicki Andrzej 1014 5 km / M65 POL Gdynia

Zapłacone

17. Bałdowski Adrian 1015 5 km / M20 POL Morzewiec

Zapłacone

18. Bandurski Jacek 1016 5 km / M80 POL Sopot Biegam Bo Lubię

Zapłacone

19. Baniel Paweł 1017 5 km / M40 POL Rumia sportpomaga.pl

Zapłacone

20. Bańka Jan 1018 5 km / M70 POL Częstochowa Niezrzeszony

Zapłacone

21. Bańko Andrzej 1019 5 km / M50 POL Jarosław

Zapłacone

22. Baranowski Piotr 1020 5 km / M35 POL Gdańsk

Zapłacone

23. Barski Bartłomiej 1021 5 km / M30 POL Borkowo Visit Gdansk

Zapłacone

24. Bartkowiak Marcin 1022 5 km / M35 POL Gdańsk

Zapłacone

25. Bartula Jan 1023 5 km / M35 POL Libiąż parkrun Chrzanów

Zapłacone

26. Bednarski Marcin 1025 5 km / M40 POL Gdańsk Nordea

Zapłacone

27. Bieńkowski Jarosław 1026 5 km / M45 POL Płock Biegaj z Dymkiem

Zapłacone

28. Uczestnik anonimowy 1027 5 km / M35 POL Warszawa

Zapłacone

29. Bjerre Henrik 1028 5 km / M30 DNK Gdansk Arla

Zapłacone

30. Bloch Przemysław 1029 5 km / M35 POL Czersk Biegające Śliwice

Zapłacone

31. Bogucki Marcin 1030 5 km / M35 POL Sopot

Zapłacone

32. Boguniewicz Witold 1031 5 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

33. Bojan Ania Andrzej 1032 5 km / M40 POL Gdynia Anddach

Zapłacone

34. Borkowski Jacek 1033 5 km / M35 POL Olsztyn

Zapłacone

35. Uczestnik anonimowy 1034 5 km / M45 POL Tucholi Kujavia3Team

Zapłacone

36. Borwiński Hubert 1035 5 km / M20 POL Poznań Winogrady Legends

Zapłacone

37. Uczestnik anonimowy 1036 5 km / M35 POL Gdańsk

Zapłacone

38. Borzęcki Norbert 1037 5 km / M35 POL Koszalin

Zapłacone

39. Brac Marian 1038 5 km / M60 POL Grudziądz

Zapłacone

40. Brzozowski Jacek 1039 5 km / M35 POL Elbląg Oddam obiad

Zapłacone

41. Bubeła Tomasz 1040 5 km / M40 POL Gdańsk

Zapłacone

42. Buczkowski Damian 1041 5 km / M35 POL Władysławowo Biegamy Razem Władysławowo

Zapłacone

43. Bulczak Karol 1042 5 km / M40 POL Strzepcz

Zapłacone

44. Burczyk Robert 1043 5 km / M25 POL Gdańsk LKS Zorza Gdynia

Zapłacone

45. Burtowy Andrzej 1044 5 km / M65 POL Gdańsk Biegam bo lubię AZS AWF Gdańsk

Zapłacone

46. Bystrzycki Radosław 1045 5 km / M50 POL Dobre Miasto Pszczółkowski Team

Zapłacone

47. Chełmicki Grzegorz 1046 5 km / M45 POL Warszawa

Zapłacone

48. Chętka Krzysztof 1047 5 km / M30 POL Rogozino Biegaj Z Dymkiem

Zapłacone

49. Chronowski Waldemar 1048 5 km / M55 POL Gdańsk Firma Mila Waldemar Chronowski

Zapłacone

50. Chrząszcz Bartosz 1049 5 km / M20 POL Pakość Brzezinski Run Club

Zapłacone

51. Chyliński Adam 1050 5 km / M25 POL Gdańsk Nest Run

Zapłacone

52. Ciechanowicz Dawid 1051 5 km / M40 POL Gdańsk

Zapłacone

53. Cysewski Mieczysław 1052 5 km / M55 POL Grudziądz

Zapłacone

54. Czaplicki Piotr 1053 5 km / M40 POL Olsztyn Team Kopeć

Zapłacone

55. Czech Krzysztof 1054 5 km / M50 POL Sandomierz mexico-team

Zapłacone

56. Czernia Jerzy 1055 5 km / M45 POL Straszyn CZERNIA TEAM

Zapłacone

57. Czerniak Grzegorz 1056 5 km / M35 POL Nowa Wieś K Grudziądza Mam ochotę pobiegać

Zapłacone

58. Czerniewski Marcin 1057 5 km / M25 POL Słupsk LKS Fenix Słupsk

Zapłacone

59. Dąbrowski Jarosław 1059 5 km / M55 POL Łódź

Zapłacone

60. Dąbrowski Paweł 1060 5 km / M25 POL Toruń AZS UMK Toruń

Zapłacone

61. Dąbrowski Tadeusz 1061 5 km / M55 POL Gdynia Oksywie

Zapłacone

62. Daszczyński Bartosz 1058 5 km / M30 POL Pruszcz Gdański

Zapłacone

63. Degórski Marcin 1062 5 km / M35 POL Reda Runeda

Zapłacone

64. Demirski Marek 1063 5 km / M60 POL Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

65. Dobrowolski Dariusz 1064 5 km / M40 POL Gdańsk ADVA OPTICAL NETWORKING

Zapłacone

66. Dobrowolski Kamil 1065 5 km / M30 POL Malbork 22 Baza Lotnictwa Taktycznego

Zapłacone

67. Dolański Christopher 1066 5 km / M35 POL Gdańsk

Zapłacone

68. Domański Bartłomiej 1067 5 km / M30 POL Płock Biegaj Z Dymkiem

Zapłacone

69. Domińczak Dariusz 1068 5 km / M45 POL Gdynia

Zapłacone

70. Drabczyk Szymon 1069 5 km / M55 POL Warszawa

Zapłacone

71. Draszawka Łukasz 1070 5 km / M35 POL Warszawa Power training

Zapłacone

72. Dubiel Marcin 1071 5 km / M30 POL Płock Biegaj z Dymkiem

Zapłacone

73. Dudkowiak Michał 1072 5 km / M35 POL Toruń Random Drinkers Team

Zapłacone

74. Dulek Damian 1073 5 km / M35 POL Gdańsk

Zapłacone

75. Dydyna Krzysztof 1074 5 km / M50 POL Kąty Rybackie Wojsko Polskie

Zapłacone

76. Dymek Sebastian 1075 5 km / M35 POL Płock Biegaj z Dymkiem

Zapłacone

77. Dywelski Mirosław 1076 5 km / M60 POL Tczew Biegajacy Tczew

Zapłacone

78. Ejdys Zbigniew 1077 5 km / M40 POL Pruszcz Gdański

Zapłacone

79. Ferenc Janusz 1078 5 km / M65 POL Ludwikowice UKS Ludwikowice

Zapłacone

80. Fierek Leszek 1079 5 km / M55 POL Czersk

Zapłacone

81. Fierka Tomasz 1080 5 km / M35 POL Lębork Klub 42,2 Lębork

Zapłacone

82. Filc Łukasz 1081 5 km / M35 POL Warszawa

Zapłacone

83. Fliciński Jakub 1082 5 km / M20 POL Gdańsk Sportowiec od Boga

Zapłacone

84. Formella Sławek 1083 5 km / M40 POL Kościerzyna Formex

Zapłacone

85. Freiberg Dawid 1084 5 km / M20 POL Gdynia

Zapłacone

86. Furtak Leszek 1085 5 km / M60 POL Siemirowice 44 Baza Morska

Zapłacone

87. Gajda Tomasz 1086 5 km / M35 POL Rybnik HUSARIA

Zapłacone

88. Galikowski Maciej 1087 5 km / M40 POL Jankowo Gdańskie MULTI FOOD SWOJSCY

Zapłacone

89. Gałgowski Bartłomiej 1088 5 km / M30 POL Olsztyn Team Kopeć

Zapłacone

90. Gałka Grzegorz 1089 5 km / M45 POL Gdańsk

Zapłacone

91. Gapski Zbigniew 1090 5 km / M65 POL Starogard Gdański 1953

Zapłacone

92. Garstkowiak Tomasz 1091 5 km / M40 POL Gdańsk

Zapłacone

93. Gąska Maciej 1093 5 km / M45 POL Gdynia Pędzące Ślimaki

Zapłacone

94. Gawarecki Kamil 1092 5 km / M35 POL Pruszcz Gdański LOTOS RUNNING TEAM

Zapłacone

95. Gennady Kandera 1094 5 km / M55 BLR Minsk Popoviti18

Zapłacone

96. Gibas Sławomir 1095 5 km / M40 POL Elbląg

Zapłacone

97. Gierach Krzysztof 1096 5 km / M65 POL Niemcz tTRISPACE

Zapłacone

98. Glaza Henryk 1097 5 km / M45 POL Osieczna

Zapłacone

99. Glaza Przemysław 1098 5 km / M20 POL Osieczna

Zapłacone

100. Glinka Szymon 1099 5 km / M25 POL Wrocław Running Academy

Zapłacone

101. Gnyp Daniel 1100 5 km / M45 POL Różyny wkurw_team

Zapłacone

102. Godek Piotr 1101 5 km / M55 POL Biskupice KB Maniac Poznań

Zapłacone

103. Gojke Dawid 1102 5 km / M30 POL Władysławowo Biegamy Razem Władysławowo

Zapłacone

104. Goldyn Robert 1103 5 km / M35 POL Łódź Łódź Kocha Sport

Zapłacone

105. Goleniewski Mateusz 1104 5 km / M25 POL Toruń Run The Event

Zapłacone

106. Gołembowski Mariusz 1105 5 km / M45 POL Gdańsk Gdańskie Autobusy i Tramwaje- Nie Marnuj Tlenu

Zapłacone

107. Gołofit Artur 1106 5 km / M45 POL Gdansk

Zapłacone

108. Gorczyca Paweł 1107 5 km / M25 POL Gdańsk LPP Team

Zapłacone

109. Gorzołka Stani 1108 5 km / M45 POL Ustroń

Zapłacone

110. Goździewski Jakub 1109 5 km / M30 POL Gdańsk

Zapłacone

111. Grabiński Łukasz 1110 5 km / M35 POL Kwidzyn Kwidzyn Biega

Zapłacone

112. Grabkowski Andrzej 1111 5 km / M70 POL Rypin

Zapłacone

113. Grabowski Mateusz 1112 5 km / M25 POL Gdańsk

Zapłacone

114. Grochala Michał 1113 5 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

115. Grochocki Wojciech 1114 5 km / M80 POL Poznań MALTA POZNAŃ

Zapłacone

116. Grygiel Dariusz 1115 5 km / M50 POL Gdynia Daleko Jeszcze

Zapłacone

117. Grygorowicz Marcin 1116 5 km / M35 POL Rumia Ambitious Runners Team

Zapłacone

118. Gumkowski Szymon 1117 5 km / M20 POL Gdańsk LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA

Zapłacone

119. Gumowski Marcin 1118 5 km / M40 POL Gdańsk GUMA TEAM

Zapłacone

120. Gutowski Mariusz 1119 5 km / M40 POL Białystok-Grabówka

Zapłacone

121. Gwardjak Szymon 1120 5 km / M25 POL Gdynia LKS Zorza Gdynia

Zapłacone

122. Halmann Mirek 1121 5 km / M35 POL Wejherowo Pgb

Zapłacone

123. Haniecki Dominik 1122 5 km / M30 POL Gdańsk

Zapłacone

124. Hartuna Zenon 1123 5 km / M55 POL Piece florian chojnice pkp cargo gdynia

Zapłacone

125. Hejka Wladek 1124 5 km / M45 POL Kartuzy

Zapłacone

126. Helicki Andrzej 1125 5 km / M55 POL Ostrów Wielkopolski Ostrów Wielkopolski

Zapłacone

127. Herzberg Przemysław 1126 5 km / M30 POL Toruń

Zapłacone

128. Heyka Jarosław 1127 5 km / M45 POL Lębork Morska Jednostka Rakietowa

Zapłacone

129. Hojka Tomasz 1128 5 km / M40 POL Lipie

Zapłacone

130. Holk-Łebiński Mateusz 1129 5 km / M25 POL Sierakowice

Zapłacone

131. Hrecki Jarosław 1130 5 km / M55 POL Lniska Grupa Kuflowa no to cyk

Zapłacone

132. Hrycz Paweł 1131 5 km / M45 POL Toruń Kibice Pomorka Team #Biegacze

Zapłacone

133. Hubert Jakub 1132 5 km / M30 POL Pogórze 1wtravel.pl

Zapłacone

134. Ickowski Dariusz 1133 5 km / M40 POL Koszalin

Zapłacone

135. Jabłoński Robert 1134 5 km / M30 POL Gdańsk Tumbo Team Fundacja Hospicyjna

Zapłacone

136. Jacykowski Zbigniew 1135 5 km / M55 POL Gdańsk Trimama Team

Zapłacone

137. Jaczewski Mariusz 1136 5 km / M30 POL Gdańsk

Zapłacone

138. Uczestnik anonimowy 1137 5 km / M20 POL Bytów Runtastyczni Team Bytów

Zapłacone

139. Jakubiak Krzysztof 1138 5 km / M65 POL Poznań MALTA POZNAŃ

Zapłacone

140. Jakubowski Marek 1139 5 km / M45 POL Pszczółki SPRINT S.A.

Zapłacone

141. Jakusz Przemyslaw 1140 5 km / M30 POL Wejherowo

Zapłacone

142. Janas Paweł 1141 5 km / M40 POL Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM

Zapłacone

143. Janczy Sebastian 1142 5 km / M35 POL Pruszcz Gdański

Zapłacone

144. Janczynski Karol 1143 5 km / M35 POL Dąbrówka Tczewska

Zapłacone

145. Janiak Tomasz 1144 5 km / M40 POL Gdańsk

Zapłacone

146. Janik Roman 1145 5 km / M65 POL Kwidzyn Kwidzyn Biega

Zapłacone

147. Jankowski Marcin 1146 5 km / M35 POL Gdańsk

Zapłacone

148. Jantowski Zbigniew 1147 5 km / M50 POL Reda MOTYWATORNIA TEAM

Zapłacone

149. Jaros Piotr 1148 5 km / M60 POL Ostaszewo

Zapłacone

150. Jastrzębski Dominik 1149 5 km / M30 POL Gdynia

Zapłacone

151. Uczestnik anonimowy 1150 5 km / M20 POL Slupsk Lks fenix Slupsk

Zapłacone

152. Jeremicz Kamil 1151 5 km / M20 POL Środa Wielkopolska LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA

Zapłacone

153. Jerulank Wiesław 1152 5 km / M60 POL Grajewo Maratonka Grajewo

Zapłacone

154. Jóźwiak Marek 1153 5 km / M50 POL Katowice Berek

Zapłacone

155. Kamieniecki Rafal 1154 5 km / M40 POL Ustka Tupot- Ustka

Zapłacone

156. Kankowski Paweł 1155 5 km / M35 POL Luzino GKS Kaszubi luzino

Zapłacone

157. Kapa Andrzej 1156 5 km / M60 POL Czeladź

Zapłacone

158. Kapiszka Marcin 1157 5 km / M30 POL Gdańsk

Zapłacone

159. Kapitańczyk Marian 1158 5 km / M60 POL Poznań Malta-Poznań

Zapłacone

160. Karaś Radosław 1159 5 km / M35 POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

161. Karczmarczyk Bogdan 1160 5 km / M50 POL Gdansk

Zapłacone

162. Karmelitow Aleksander 1161 5 km / M16 POL Gdańsk MKP Gdańsk

Zapłacone

163. Uczestnik anonimowy 1162 5 km / M50 POL Gdansk

Zapłacone

164. Karwowski Krystian 1163 5 km / M35 POL Mosty

Zapłacone

165. Kasprzak Daniel 1164 5 km / M40 POL Gdynia

Zapłacone

166. Kaweczyński Krzysztof 1165 5 km / M35 POL Nowe Miasto Lubawskie Team Kopeć

Zapłacone

167. Kędzierski Paweł 1166 5 km / M30 POL Gdynia

Zapłacone

168. Klimczak Zbigniew 1167 5 km / M40 POL Gdańsk KLIMCZAKI

Zapłacone

169. Kmera Rafał 1168 5 km / M40 POL Gdańśk

Zapłacone

170. Knyszewski Kamil 1169 5 km / M35 POL Gdynia Dudycz Run

Zapłacone

171. Uczestnik anonimowy 1170 5 km / M30 POL Gdańsk

Zapłacone

172. Kokot Paweł 1171 5 km / M35 POL Zielona Góra Harpagan ZG

Zapłacone

173. Kolasiński Michał 1172 5 km / M25 POL Gdańsk Sii

Zapłacone

174. Komasara Piotr 1173 5 km / M25 POL Malbork JRG MALBORK

Zapłacone

175. Konieczki Dariusz 1174 5 km / M40 POL Wejherowo Maja Team

Zapłacone

176. Kopczyński Szymon 1175 5 km / M20 POL Węgorzyn Team Kopeć

Zapłacone

177. Kopeć Krystian 1176 5 km / M25 POL Ryczówek

Zapłacone

178. Kopeć Zdzisław 1177 5 km / M55 POL Gdańsk

Zapłacone

179. Kopiński Robert 1178 5 km / M45 POL Kwidzyn Kwidzyn Biega

Zapłacone

180. Kordulasiński Jarek 1179 5 km / M30 POL Płock BIEGAM BO LUBIĘ

Zapłacone

181. Kościelski Mariusz 1182 5 km / M50 POL Gdynia Com-Dkm

Zapłacone

182. Kośmieja Marcin 1183 5 km / M30 POL Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz

Zapłacone

183. Kospał-Pawłowski Łukasz 1180 5 km / M35 POL Gdańsk LOTOS Running Team

Zapłacone

184. Kosznicki Grzegorz 1181 5 km / M35 POL Gdańsk

Zapłacone

185. Kotkiewicz Karol 1184 5 km / M35 POL Gdańsk LOTOS Running Team

Zapłacone

186. Kotrych Jarosław 1185 5 km / M30 POL Ciechocinek

Zapłacone

187. Kotuła Andrzej 1186 5 km / M60 POL Gdańsk

Zapłacone

188. Kowalik Mieczysław 1187 5 km / M55 POL Dobrzewino Kowaliki

Zapłacone

189. Kowalik Piotr 1188 5 km / M35 GBR Loughborough Shepshed RC

Zapłacone

190. Kowalski Maciej 1189 5 km / M45 POL Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM

Zapłacone

191. Kowalski Michal 1190 5 km / M45 POL Gdańsk Julia Michał

Zapłacone

192. Kowalski Michał 1191 5 km / M25 POL Warszawa

Zapłacone

193. Kownacki Bartłomiej 1192 5 km / M40 POL Lasowice Wielkie

Zapłacone

194. Uczestnik anonimowy 1193 5 km / M60 POL Gdansk

Zapłacone

195. Kozdemba Krzysztof 1194 5 km / M55 POL Wiślinka Emilia Kozdemba

Zapłacone

196. Kozłowski Jan 1195 5 km / M30 POL Gdańsk

Zapłacone

197. Kraiński Michał 1196 5 km / M35 POL Śliwice

Zapłacone

198. Krawczuk Andrzej 1197 5 km / M60 POL Gdańsk TeamKaraś-Elbląg

Zapłacone

199. Kreps Krzysztof 1198 5 km / M55 POL Gdańsk Tri-Mama Tem

Zapłacone

200. Krochmal Paweł 1199 5 km / M25 POL Warszawa Pawko Runner Team

Zapłacone

201. Król Błażej 1200 5 km / M30 POL Kębłowo Gks Tęcza Nowa Wieś Lęborska

Zapłacone

202. Królikowski Andrzej 1201 5 km / M55 POL Lipka

Zapłacone

203. Królikowski Bartłomiej 1202 5 km / M25 POL Lipka

Zapłacone

204. Kruczkiewicz Mateusz 1203 5 km / M40 POL Wrocław Kruki

Zapłacone

205. Krueger Wiesław 1204 5 km / M55 POL Somonino Akademia biegowa Kartuzy i kiełpino

Zapłacone

206. Krzykwa Maciej 1205 5 km / M25 POL Olsztyn Pszczółkowski Team

Zapłacone

207. Krzyśko Krzysztof 1206 5 km / M35 POL Banino Kujawscy Runners

Zapłacone

208. Kubarski Julian 1207 5 km / M45 POL Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz

Zapłacone

209. Kubicki Adam 1208 5 km / M30 POL Busko-Zdrój Insignis TFI

Zapłacone

210. Kubicki Leszek 1209 5 km / M35 POL Gdańsk

Zapłacone

211. Kuciński Łukasz 1210 5 km / M25 POL Elbląg El Aktywni

Zapłacone

212. Uczestnik anonimowy 1211 5 km / M30 POL Gdańsk MarciaTime

Zapłacone

213. Kukula Radek 1212 5 km / M30 GBR London

Zapłacone

214. Kulawiński Marek 1213 5 km / M45 POL Kołobrzeg

Zapłacone

215. Kulesza Piotr 1214 5 km / M40 POL Gdańsk Taka RYBA

Zapłacone

216. Kułakowski Robert 1215 5 km / M40 POL Toruń Kibice Pomorka Team #BIEGACZE

Zapłacone

217. Kuna Bartłomiej 1216 5 km / M30 POL Warka KUNA TRIKLUB

Zapłacone

218. Kurajk Marian 1217 5 km / M65 POL Gdańsk

Zapłacone

219. Kurkowski Marek 1218 5 km / M50 POL Starogard Gdański Starogard Gdański

Zapłacone

220. Kurmin Paweł 1219 5 km / M30 POL Olsztyn Team Kopeć

Zapłacone

221. Kurzawa Kamil 1220 5 km / M30 POL Gdańsk

Zapłacone

222. Kusiński Michał 1221 5 km / M45 POL Rębiechowo

Zapłacone

223. Kuzborski Krzysztof 1222 5 km / M35 POL Gdańsk

Zapłacone

224. Uczestnik anonimowy 1223 5 km / M35 POL Kowale

Zapłacone

225. Uczestnik anonimowy 1224 5 km / M60 POL Jelenia Góra PKS TOUR Jelenia Góra

Zapłacone

226. Kwiatkowski Tomasz 1225 5 km / M35 POL Nowy Dwor Gdanski

Zapłacone

227. Labiński Sebastian 1226 5 km / M35 POL Olsztyn

Zapłacone

228. Ladziński Zbigniew 1227 5 km / M40 POL Gdańsk L - run

Zapłacone

229. Lange Michał 1228 5 km / M35 POL Gdańsk

Zapłacone

230. Lenc Janusz 1229 5 km / M65 POL Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz

Zapłacone

231. Lenc Sebastian 1230 5 km / M40 POL Laskowice Pomorskie TKKF Kolejarz Bydgoszcz

Zapłacone

232. Lenkiewicz Andrzej 1231 5 km / M60 POL Bądki Piękny

Zapłacone

233. Lenkiewicz Ryszard 1232 5 km / M60 POL Gdańsk MaratonyPolskie.PL TEAM

Zapłacone

234. Lenkiewicz Tomasz 1233 5 km / M30 POL Miłoradz

Zapłacone

235. Leśkiewicz Filip 1234 5 km / M20 POL Gdańsk

Zapłacone

236. Leśniewski Tomasz 1235 5 km / M55 POL Sopot

Zapłacone

237. Lewandowski Adam 1236 5 km / M35 POL Gdynia

Zapłacone

238. Lewandowski Daniel 1237 5 km / M25 POL Lisewo

Zapłacone

239. Lewiński Krzysztof 1238 5 km / M45 POL Pruszcz Gdański IRON TEAM

Zapłacone

240. Liban Zygfryd 1239 5 km / M75 POL Tczew BIEGAJĄCY TCZEW

Zapłacone

241. Licau Krzysztof 1240 5 km / M50 POL Rozłazino KS Rozłazino

Zapłacone

242. Lis Dawid 1241 5 km / M25 POL Lębork Sehested Transport

Zapłacone

243. Lis Sławomir 1242 5 km / M55 POL Gdańsk

Zapłacone

244. Lisewski Piotr 1243 5 km / M55 POL Bydgoszcz niezrzeszony

Zapłacone

245. Lukhvich Aliaksandr 1244 5 km / M40 BLR Minsk Belarus

Zapłacone

246. Lulis Zbigniew 1245 5 km / M55 POL Gdańsk ATLAS RUNNING TEAM

Zapłacone

247. Luto Paweł 1246 5 km / M35 POL Gdańsk DCT

Zapłacone

248. Lutowski Wojciech 1247 5 km / M30 POL Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz

Zapłacone

249. Łajkowski Marek 1248 5 km / M30 POL Bartoszyce

Zapłacone

250. Łątkowski Jerzy 1249 5 km / M40 POL Gdynia JW 4498

Zapłacone

251. Łęcki Krzysztof 1250 5 km / M25 POL Żyrardów #BIEGACZE

Zapłacone

252. Łęcki Paweł 1251 5 km / M30 POL Żyrardów K(r)opka Team

Zapłacone

253. Łęgowski Michał 1252 5 km / M35 POL Pruszcz Gdański Iron Team

Zapłacone

254. Łobodowski Marcin 1253 5 km / M35 POL Siennica RaceFighter Gosir Dębe Wielkie

Zapłacone

255. Łokucijewski Patryk 1254 5 km / M25 POL Gdańsk Babillonia Babieniec

Zapłacone

256. Łosiński Jakub 1255 5 km / M16 POL Kościerzyna

Zapłacone

257. Łosiński Jarosław 1256 5 km / M50 POL Kościerzyna

Zapłacone

258. Ługowski Oskar 1257 5 km / M35 POL Ustka

Zapłacone

259. Łukanowski Mikołaj 1258 5 km / M35 POL Poznań

Zapłacone

260. Łukomski Andrzej 1259 5 km / M60 POL Sztum LKS Zantyr Sztum

Zapłacone

261. Macniak Lukas 1260 5 km / M35 USA New York

Zapłacone

262. Majewski Ryszard 1261 5 km / M55 POL Dzierzgon Dzierzgoń Team

Zapłacone

263. Majewski Wojciech 1262 5 km / M35 POL Dzierzgoń Dzierzgoń Team

Zapłacone

264. Makar Bartosz 1263 5 km / M25 POL Lipka

Zapłacone

265. Malinowski Tomasz 1264 5 km / M45 POL Jegłownik Drużyna Pierścienia

Zapłacone

266. Małkiński Józef 1265 5 km / M60 POL Bydgoszcz

Zapłacone

267. Marynowski Łukasz 1266 5 km / M40 POL Częstochowa LOTOS Running Team

Zapłacone

268. Maszczyk Michał 1267 5 km / M50 POL Lębork

Zapłacone

269. Maszczyk Piotr 1268 5 km / M16 POL Gdańsk

Zapłacone

270. Mateja Lukasz 1269 5 km / M35 POL Gdansk

Zapłacone

271. Mateja Maciej 1270 5 km / M40 POL Sanok Pozytywnie Zabiegani Sanok / AZS PWSZ Sanok / CRiS Sanok

Zapłacone

272. Matern Andrzej 1271 5 km / M45 POL Świecie PGB Sportowa Paczka

Zapłacone

273. Mattik Damian 1272 5 km / M55 POL Sopot

Zapłacone

274. Mejka Krzysztof 1273 5 km / M30 POL Gdańsk

Zapłacone

275. Melnyk Volodymyr 1274 5 km / M25 POL Gdansk

Zapłacone

276. Michalski Piotr 1276 5 km / M40 GBR Cheltenham Almost Athletes

Zapłacone

277. Michalski Piotr 1275 5 km / M25 POL Gdynia

Zapłacone

278. Michowski Marian 1277 5 km / M80 POL Wrocław

Zapłacone

279. Mielewczyk Leszek 1278 5 km / M60 POL Lębork LTS Lębork

Zapłacone

280. Miks Tomasz 1279 5 km / M35 POL Wejherowo

Zapłacone

281. Milik Zygmunt 1280 5 km / M75 POL Kielce Pospolite Ruszenie

Zapłacone

282. Miotk Krzysztof 1281 5 km / M25 POL Łebno PRZYJACIELE

Zapłacone

283. Miszczuk Michał 1282 5 km / M30 POL Nowy Dwór Gdański WITAJ

Zapłacone

284. Moczynski Leszek 1283 5 km / M65 POL Bydgoszcz Fordon Biega

Zapłacone

285. Moskwa Przemysław 1284 5 km / M45 POL Tychy Wkurw_Team

Zapłacone

286. Musiał Mariusz 1285 5 km / M40 POL Koronowo

Zapłacone

287. Muszak Łukasz 1286 5 km / M25 POL Bytów LKB im. Braci Petk Lębork

Zapłacone

288. Nadolski Tomasz 1287 5 km / M45 POL Prabuty Drużyna Olbrzyma

Zapłacone

289. Nagórek Krzysztof 1288 5 km / M60 POL Słupsk Tupot Ustka

Zapłacone

290. Nawrot Witold 1289 5 km / M30 POL Gdańsk Just 5

Zapłacone

291. Neboha Nikita 1290 5 km / M20 UKR Lwów NIKE RUN CLUB

Zapłacone

292. Nicewicz Paweł 1291 5 km / M25 POL Gdańsk Komedianci

Zapłacone

293. Niemiec Marek 1292 5 km / M50 POL Kędzierzyn-Koźle ACTIV EAGLE PRO

Zapłacone

294. Nitka Kamil 1293 5 km / M20 POL Żnin

Zapłacone

295. Niwiński Stanisław 1294 5 km / M80 POL Gdańsk Klub LA Sopot

Zapłacone

296. Nowak Ryszard 1295 5 km / M60 POL Sosnowiec LEFT FREE

Zapłacone

297. Nowosielski Piotr 1296 5 km / M45 POL Sztum LKS ZANTYR SZTUM

Zapłacone

298. Nurzyński Maciej 1297 5 km / M35 POL Siedlce Biegacze Pomagacze/Fundacja Cegiełkowo

Zapłacone

299. Olejarczyk Piotr 1298 5 km / M55 POL Elbląg 1960

Zapłacone

300. Orzechowski Piotr 1299 5 km / M30 POL Elbląg

Zapłacone

301. Oseńko Adam 1300 5 km / M35 POL Wejherowo BUSPRESTIGE

Zapłacone

302. Osiecki Grzegorz 1301 5 km / M65 POL Kisielice

Zapłacone

303. Osiński Ryszard 1302 5 km / M50 POL Malbork Active Malbork/Biegowa Rodzinka

Zapłacone

304. Osipiak Adam 1303 5 km / M30 POL Gdańsk

Zapłacone

305. Osowski Maciej 1305 5 km / M50 POL Gdynia Vege Runners

Zapłacone

306. Osowski Maciej 1304 5 km / M25 POL Świecie

Zapłacone

307. Ossowski Marcin 1306 5 km / M25 POL Skarszewy

Zapłacone

308. Ostrowski Piotr 1307 5 km / M45 POL Tczew Biegający Tczew

Zapłacone

309. Pacholec Stanisław 1308 5 km / M65 POL Garzewo PSZCZÓŁKOWSKI Team

Zapłacone

310. Paczuszka Piotr 1309 5 km / M35 POL Gdańsk

Zapłacone

311. Palaschke Michał 1310 5 km / M25 POL Gdańsk Sportowy Majkel

Zapłacone

312. Pałasz Edmund 1311 5 km / M70 POL Rumia

Zapłacone

313. Pałuczak Arkadiusz 1312 5 km / M45 AUT Weiz Bałtycka Sztafeta

Zapłacone

314. Pańczyszyn Mariusz 1313 5 km / M40 POL Nysa

Zapłacone

315. Pastushenkov Dmitrii 1314 5 km / M50 RUS Kaliningrad

Zapłacone

316. Paszkowski Stanisław 1315 5 km / M45 POL Malbork Drużyna Pierścienia

Zapłacone

317. Pawlak Łukasz 1316 5 km / M25 POL Nowy Dwór Gdański

Zapłacone

318. Pawlicki Rafał 1317 5 km / M45 POL Gdynia MW

Zapłacone

319. Pelc Marcin 1318 5 km / M35 POL Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz

Zapłacone

320. Pepliński Piotr 1319 5 km / M50 POL Lębork ŁEBA MORS POLAND

Zapłacone

321. Piankowski Piotr 1320 5 km / M20 POL Bobowo

Zapłacone

322. Pieczyrak Stanisław 1321 5 km / M65 POL Gdańsk

Zapłacone

323. Piekarski Piotr 1322 5 km / M40 POL Wrocław

Zapłacone

324. Pietrzak Jacek 1323 5 km / M35 POL Gdynia Przedszkole Elefun Gdynia-Pogórze

Zapłacone

325. Pietrzak Kamil 1324 5 km / M30 POL Gdynia Biegowa Rodzinka

Zapłacone

326. Pietrzak Piotr 1325 5 km / M50 POL Gdańsk LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA

Zapłacone

327. Pijanowski Wojciech 1326 5 km / M25 POL Tczew Sowiński Team / BASE Group

Zapłacone

328. Pikus Przemek 1327 5 km / M40 POL Babice Nowe

Zapłacone

329. Uczestnik anonimowy 1328 5 km / M70 POL Bydgoszcz Brzoza Biega

Zapłacone

330. Pilski Andrzej 1329 5 km / M70 POL Frombork Barefoot Runners Society UK

Zapłacone

331. Piniewski Robert 1330 5 km / M45 POL Olsztyn Pszczółkowski Team

Zapłacone

332. Piórkowski Mariusz 1333 5 km / M35 POL Gdańsk Taka RYBA

Zapłacone

333. Piotrowski Daniel 1331 5 km / M40 POL Wodzisław Śląski HUSARIA

Zapłacone

334. Piotrowski Krystian 1332 5 km / M30 POL Gdansk

Zapłacone

335. Pityński Piotr 1334 5 km / M30 POL Jędrzejów

Zapłacone

336. Pluciński Sylwester 1335 5 km / M45 POL Gdynia brak

Zapłacone

337. Płaczek Piotr 1336 5 km / M55 POL Poznań malta-poznań

Zapłacone

338. Pobłocki Adam 1337 5 km / M30 POL Mściszewice Mściszewice

Zapłacone

339. Podolski Damian 1338 5 km / M35 POL Elbląg

Zapłacone

340. Pogorzelski Paweł 1339 5 km / M25 POL Gdynia

Zapłacone

341. Pohnke Władysław 1340 5 km / M70 POL Gdańsk Biegam Bo Lubię

Zapłacone

342. Polański Piotr 1341 5 km / M50 POL Warszawa Warszawa-Mokotów

Zapłacone

343. Pomagruk Łukasz 1342 5 km / M30 POL Gdańsk

Zapłacone

344. Potarzyński Tomasz 1343 5 km / M35 POL Gdańsk

Zapłacone

345. Poźniak Cezary 1344 5 km / M45 POL Kwidzyn Kwidzyn Biega

Zapłacone

346. Uczestnik anonimowy 1345 5 km / M30 POL Gdańsk

Zapłacone

347. Prochna Krzysztof 1346 5 km / M45 POL Frombork Drużyna Pierścienia

Zapłacone

348. Przywózki Rafał 1347 5 km / M25 POL Przywózki K(r)opka Team

Zapłacone

349. Pyż Sławomir 1348 5 km / M35 POL Gdańsk Gdańskie Autobusy i Tramwaje

Zapłacone

350. Raczyński Andrzej 1349 5 km / M45 POL Wrocław

Zapłacone

351. Raczyński Roman 1350 5 km / M45 PCN Słupsk

Zapłacone

352. Ramczyk Kamil 1351 5 km / M35 POL Gdańsk

Zapłacone

353. Redzimski Adam 1352 5 km / M50 POL Gdynia Gdynia-Północ

Zapłacone

354. Rekowski Kazimierz 1353 5 km / M60 POL 83-110 Tczew Eaton Running Team/ Biegający Tczew

Zapłacone

355. Repinski Marek 1354 5 km / M50 SWE Stockholm AIK

Zapłacone

356. Retecki Krzystof 1355 5 km / M45 POL Ostromecko Bogmar / Presto

Zapłacone

357. Uczestnik anonimowy 1356 5 km / M45 POL Przodkowo Przodkowski Team

Zapłacone

358. Robaczewski Tomasz 1357 5 km / M40 POL Wejherowo biegambolubię

Zapłacone

359. Rodzik Grzegorz 1358 5 km / M50 POL Gdańsk UKS Gedanensis

Zapłacone

360. Rogalski Sebastian 1359 5 km / M35 POL Gdańsk Ekstra fan

Zapłacone

361. Ronduda Robert 1360 5 km / M40 POL Gdynia Policja Gdynia

Zapłacone

362. Roszak Tomasz 1361 5 km / M45 POL Pławinek MILUSIŃSCY

Zapłacone

363. Roszkowski Zdzisław 1362 5 km / M55 POL Borkowo

Zapłacone

364. Różański Robert 1364 5 km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

365. Rozpędowski Patryk 1363 5 km / M25 POL Gdańsk Gdańskie Autobusy i Tramwaje

Zapłacone

366. Różycki Paweł 1365 5 km / M35 POL Gdańsk

Zapłacone

367. Ruczyński Maciej 1366 5 km / M55 POL Rumia Parkrun Rumia

Zapłacone

368. Rudek Krzysztof 1367 5 km / M50 POL Gdynia METEORUN

Zapłacone

369. Rudowski Damian 1368 5 km / M20 POL Dobre Miasto Pszczółkowski Team

Zapłacone

370. Rychta Artur 1369 5 km / M16 POL Łuków Biegacze Pomagacze

Zapłacone

371. Rychta Marcin 1370 5 km / M40 POL Łuków Biegacze Pomagacze

Zapłacone

372. Rychter Krystian 1371 5 km / M25 POL Gdańsk

Zapłacone

373. Rysiewski Robert 1372 5 km / M35 POL Starogard Gdański Skl Filippides Starogard Gdański

Zapłacone

374. Rytlewski Michał 1373 5 km / M35 POL Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

375. Rzepka Andrzej 1374 5 km / M25 POL Gdynia

Zapłacone

376. Rzetelski Daniel 1375 5 km / M16 POL Gorzów Wlkp 1977

Zapłacone

377. Sabady Tomasz Paweł 1376 5 km / M45 POL Koszwały

Zapłacone

378. Schulz Maciej 1377 5 km / M45 POL Pruszcz Gdański 1971

Zapłacone

379. Serocki Adam 1378 5 km / M45 POL Elbląg Drużyna Pierścienia

Zapłacone

380. Siatkowski Łukasz 1379 5 km / M35 POL Gdańsk Gdańskie Autobusy i Tramwaje

Zapłacone

381. Sienkiewicz Czesław 1380 5 km / M60 POL Krotoszyn KS Krotosz Krotoszyn

Zapłacone

382. Sieradzki Łukasz 1381 5 km / M35 POL Puck JW 3936

Zapłacone

383. Sikora Stefan 1382 5 km / M70 POL Bielsko Biala TEAM SIKORA

Zapłacone

384. Silikowski Damian 1383 5 km / M30 POL Wejherowo

Zapłacone

385. Skiba Łukasz 1384 5 km / M30 POL Bydgoszcz Szymi TEAM

Zapłacone

386. Skosolas Janusz 1385 5 km / M45 POL Mosty

Zapłacone

387. Skrzypkowski Daniel 1386 5 km / M45 POL Gdynia LEINAD.pl

Zapłacone

388. Skrzypski Stanisław 1387 5 km / M70 POL Gdansk

Zapłacone

389. Skwiot Stanisław 1388 5 km / M50 POL Gdańsk Taka RYBA

Zapłacone

390. Ślęzak Adam 1433 5 km / M30 POL Gmina Tolkmicko OSP POGRODZIE

Zapłacone

391. Ślęzak Robert 1434 5 km / M40 POL Szczekociny Rydz Team

Zapłacone

392. Słojewski Maciej 1389 5 km / M40 POL Gdańsk

Zapłacone

393. Słomkowski Mateusz 1390 5 km / M25 POL Gdańsk

Zapłacone

394. Smoliński Krzysztof 1391 5 km / M40 POL Głobino Smolińscy TEAM

Zapłacone

395. Sobieraj Grzegorz 1392 5 km / M35 POL Gdańsk Wzorcownia Gdańsk

Zapłacone

396. Sokołowski Ryszard 1393 5 km / M30 POL Słupsk LKS Fenix Slupsk

Zapłacone

397. Sowa Sylwek 1394 5 km / M40 POL Elbląg IKS Atak Elbląg

Zapłacone

398. Sowiński Edmund 1395 5 km / M75 POL Płock TKKF Płock

Zapłacone

399. Stachacz Mirosław 1396 5 km / M50 POL Ostrołęka ZPHU Drewmax

Zapłacone

400. Staniszewski Jacek 1397 5 km / M55 POL Gdynia SANI

Zapłacone

401. Staniszewski Jerzy 1398 5 km / M60 POL Gdansk

Zapłacone

402. Stankiewicz Grzegorz 1399 5 km / M35 POL Gdańsk VINCENT VEGA

Zapłacone

403. Staruch Mariusz 1400 5 km / M40 POL Bolesławiec

Zapłacone

404. Stokwiszewski Krzysztof 1401 5 km / M35 POL Otwock GONG BIEGA

Zapłacone

405. Stolarczyk Maciej 1402 5 km / M45 POL Gdańsk SZKOŁA YOGI ZOFII NETTER

Zapłacone

406. Stolarów Robert 1403 5 km / M45 POL Malbork Drużyna Pierścienia

Zapłacone

407. Stoltman Marcin 1404 5 km / M25 POL Bytów

Zapłacone

408. Strojnowski Konrad 1405 5 km / M30 POL Gdańsk

Zapłacone

409. Strojnowski Sławomir 1406 5 km / M55 POL Gdańsk

Zapłacone

410. Stronkowski Jacek 1407 5 km / M55 POL Siedlce Black Sabbat

Zapłacone

411. Struk Adam 1408 5 km / M25 POL Słuchowo

Zapłacone

412. Suchowirski Rafał 1409 5 km / M40 POL Gdańsk

Zapłacone

413. Suszek Jarosław 1410 5 km / M50 POL Gdynia PGB Paczka Sportowa

Zapłacone

414. Świątkowski Dariusz 1435 5 km / M45 POL Bojano

Zapłacone

415. Świetlik Henryk 1436 5 km / M70 POL Grudzyny TKKF MOSIR CZELADŻ

Zapłacone

416. Sygidus Damian 1411 5 km / M25 POL Gdańsk -

Zapłacone

417. Szałkowski Dariusz 1412 5 km / M50 POL Robakowo ADS-Serwis

Zapłacone

418. Szarko Maciej 1413 5 km / M40 POL Elbląg Drużyna Pierścienia

Zapłacone

419. Szatkowski Tomasz 1414 5 km / M25 POL Olsztyn Team Duszka

Zapłacone

420. Uczestnik anonimowy 1415 5 km / M40 POL Kraków AZS AWF Kraków Masters

Zapłacone

421. Szczucki Piotr 1416 5 km / M35 POL Węgorzewo LOTOS Running Team

Zapłacone

422. Szladewski Oskar 1417 5 km / M25 POL Gdańsk

Zapłacone

423. Szlagowski Mikołaj 1418 5 km / M30 POL Gdańsk LOTOS Running Team

Zapłacone

424. Uczestnik anonimowy 1419 5 km / M35 POL Gdańsk

Zapłacone

425. Szpręgel Jakub 1420 5 km / M25 POL Gdańsk gryze_asfalt_team

Zapłacone

426. Sztul Łukasz 1421 5 km / M25 POL Kościan SzymanowskiTeam

Zapłacone

427. Szubartowicz Marek 1422 5 km / M35 POL Gdynia

Zapłacone

428. Szulc Tomasz 1423 5 km / M50 POL Gdańsk TeDe RUN

Zapłacone

429. Szulc Wojciech 1424 5 km / M25 POL Gdynia

Zapłacone

430. Szuliński Kamil 1425 5 km / M30 POL Gdynia

Zapłacone

431. Szumała Adrian 1426 5 km / M25 POL Gdańsk

Zapłacone

432. Szupienko Tomasz 1427 5 km / M45 POL Gdańsk

Zapłacone

433. Szymaniak Kamil 1428 5 km / M25 POL Pełch K(r)opka Team

Zapłacone

434. Szymański Jerzy 1429 5 km / M75 POL Kurzętnik Kurzętnik Biega

Zapłacone

435. Szymański Michał 1430 5 km / M35 POL Bydgoszcz

Zapłacone

436. Szymczak Jacek 1431 5 km / M45 POL Śmieszkowo KB Gmina Czarnków

Zapłacone

437. Szymczak Pawel 1432 5 km / M30 POL Gdansk

Zapłacone

438. Tarasiewicz Ryszard 1437 5 km / M65 POL Braniewo

Zapłacone

439. Tarka Piotr Paweł 1438 5 km / M45 POL Płock

Zapłacone

440. Tatuś Sebastian 1439 5 km / M45 POL Chorzów

Zapłacone

441. Tkacz Jacek 1440 5 km / M35 POL Olsztyn Team Kopeć

Zapłacone

442. Tołkacz Wojciech 1441 5 km / M55 POL Malbork Malbork Biega

Zapłacone

443. Tomkiel Wojciech 1442 5 km / M45 POL Gdynia

Zapłacone

444. Toporek Rafał 1443 5 km / M40 POL Przodkowo Lęborskie Lwy

Zapłacone

445. Traczyński Daniel 1444 5 km / M25 POL Świdnica Biegowa Świdnica

Zapłacone

446. Trudnowski Maciej 1445 5 km / M45 POL Olsztyn Pszczółkowski Team

Zapłacone

447. Tyczyński Krzysztof 1446 5 km / M35 POL Czerwonak Czerwonak Biega

Zapłacone

448. Ubrych Szczepan 1447 5 km / M40 POL Gdynia

Zapłacone

449. Ucieklak Waldemar 1448 5 km / M55 POL Częstochowa Pszczółkowski Team

Zapłacone

450. Urbański Wiktor 1449 5 km / M40 POL Gdańsk

Zapłacone

451. Urtnowski Henryk 1450 5 km / M80 POL Gdańsk EURO STYL Gdańsk

Zapłacone

452. Vollert Birger 1451 5 km / M40 DEU Rostock

Zapłacone

453. Wąsicki Mariusz 1457 5 km / M35 POL Elbląg

Zapłacone

454. Wasilewski Arkadiusz 1452 5 km / M45 POL Sopot

Zapłacone

455. Wasilewski Grzegorz 1453 5 km / M50 POL Sopot DUDYCZ run

Zapłacone

456. Wasilewski Marcin 1454 5 km / M40 POL Gdynia BigYellowFoot Adventure Team

Zapłacone

457. Wasinski Przemysław 1455 5 km / M35 POL Dzierzgon Dzierzgoń Team

Zapłacone

458. Waszczyk Paweł 1456 5 km / M35 POL Gdańsk

Zapłacone

459. Went Jakub 1458 5 km / M35 POL Łeba

Zapłacone

460. Uczestnik anonimowy 1459 5 km / M50 POL Leerdam

Zapłacone

461. Wierzbicki Jakub 1460 5 km / M50 POL Malbork

Zapłacone

462. Wiktorek Grzegorz 1461 5 km / M45 POL Miastkowo WEKTOR

Zapłacone

463. Wilga Krzysztof 1462 5 km / M30 POL Gdańsk

Zapłacone

464. Winiarski Arkadiusz 1463 5 km / M25 POL Gdańsk

Zapłacone

465. Wiosna Tomasz 1464 5 km / M25 POL Bydgoszcz

Zapłacone

466. Wiśniewski Remigiusz 1465 5 km / M50 POL Kutno

Zapłacone

467. Witka Piotr 1466 5 km / M50 POL Garczegorze Łeba Mors Poland

Zapłacone

468. Witkowski Bartosz 1467 5 km / M25 POL Kielno LKS ZORZA GDYNIA

Zapłacone

469. Witkowski Mateusz 1468 5 km / M16 POL Gorzów Wlkp

Zapłacone

470. Właz Tadeusz 1469 5 km / M70 POL Gdańsk

Zapłacone

471. Włoszczyński Maciej 1470 5 km / M30 POL Elbląg

Zapłacone

472. Wnuk Maciej 1471 5 km / M30 POL Gdańsk Lechia Pany

Zapłacone

473. Wójcicki Adam 1477 5 km / M30 POL Kraków

Zapłacone

474. Wojciechowski Krzysztof 1472 5 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

475. Wojdyło Dominik 1473 5 km / M40 POL Dąbrowa Górnicza Brembo

Zapłacone

476. Wojtaszak Rafał 1474 5 km / M40 POL Gdynia Dwa59

Zapłacone

477. Wojtowicz Andrzej 1475 5 km / M50 POL Skierniewice

Zapłacone

478. Wolny Marcin 1476 5 km / M35 POL Rotmanka

Zapłacone

479. Wróbel Marcin 1478 5 km / M35 POL Łódź

Zapłacone

480. Wróbel Michał 1479 5 km / M16 POL Sztum Sowiński Team

Zapłacone

481. Wróblewski Leszek 1480 5 km / M30 POL Kościerzyna Świat Płytek u Kryspina

Zapłacone

482. Wyganowski Andrzej 1481 5 km / M70 POL Kołobrzeg Wygan

Zapłacone

483. Wymysłowski Michał 1482 5 km / M35 POL Gdańsk

Zapłacone

484. Zahner Martin 1483 5 km / M35 DEU Altenstad Morsy gdyńskie

Zapłacone

485. Zakrzewski Igor 1484 5 km / M45 POL Gdańsk Top Gun Grill Bar

Zapłacone

486. Zakrzewski Jakub 1485 5 km / M35 POL Starogard Gdański CrossElite

Zapłacone

487. Zalewski Daniel 1486 5 km / M20 POL Susz Tri NEGU

Zapłacone

488. Zalewski Dominik 1487 5 km / M35 POL Olsztyn CTS Czaja Training System

Zapłacone

489. Zalewski Jakub 1488 5 km / M25 POL Gdańsk

Zapłacone

490. Zalewski Michał 1489 5 km / M50 POL Gdańsk Dobry preTEXT do biegania

Zapłacone

491. Zawadzki Kazimierz 1490 5 km / M55 POL Błotnia Kazik w biegu

Zapłacone

492. Zdyb Mariusz 1491 5 km / M40 POL Reda GEBERIT Team

Zapłacone

493. Żebrowski Piotr 1499 5 km / M55 POL Wejherowo Wejherowo

Zapłacone

494. Zięba Tadeusz 1496 5 km / M60 POL Połaniec Running Połaniec

Zapłacone

495. Zięcina Marek 1497 5 km / M55 POL Kraków

Zapłacone

496. Zieliński Jarosław 1492 5 km / M30 POL Gdańsk

Zapłacone

497. Uczestnik anonimowy 1493 5 km / M30 POL Bolszewo

Zapłacone

498. Zieliński Marek 1494 5 km / M55 POL Kwidzyn

Zapłacone

499. Zieńczuk Piotr 1495 5 km / M40 POL Gdańsk GAiT - Gdańskie Autobusy I Tramwaje

Zapłacone

500. Żochowski Daniel 1500 5 km / M20 POL Warszawa Żórawski TEAM

Zapłacone

501. Żółtowski Wojciech 1501 5 km / M25 POL Gdańsk Sii

Zapłacone

502. Żuchowski Jan 1502 5 km / M60 POL Gdynia

Zapłacone

503. Żygenda Krzysztof 1503 5 km / M20 POL Gdynia LKS Zorza Gdynia

Zapłacone

504. Zygmuntowicz Piotr 1498 5 km / M65 POL Gdynia Morsy Gdyńskie

Zapłacone

505. Żyliński Gracjan 1504 5 km / M20 POL Bezledy

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU