26.Biegu św. Dominika - Bieg Kobiet

Gdańsk, Polska
03.08.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Abramik Maria 100 5 / K45 POL Gdańsk

Zapłacone

2. Adamczyk Edyta 101 5 / K35 POL Władysławowo

Zapłacone

3. Adamska Zofia 102 5 / K30 POL Złotniki Run The Event

Zapłacone

4. Aftyka Anna 103 5 / K45 POL Gdańsk

Zapłacone

5. Andreichyk Natallia 104 5 / K45 BLR Grodno Grodnooblsport

Zapłacone

6. Andrzejewicz Alicja 105 5 / K35 POL Gdańsk

Zapłacone

7. Anszperger Anna 106 5 / K65 POL Gdynia

Zapłacone

8. Arendt Agnieszka 107 5 / K40 POL Gdansk Żarta Wataha

Zapłacone

9. Bąbol Justyna 114 5 / K25 POL Wola Moszczenicka Wkurw_team

Zapłacone

10. Baca Katarzyna 108 5 / K50 POL Gniewowo

Zapłacone

11. Bara Anna 109 5 / K35 POL Gdańsk

Zapłacone

12. Baran Ewelina 110 5 / K25 POL Boręty

Zapłacone

13. Barcikowska Weronika 111 5 / K25 POL Koronowo

Zapłacone

14. Bartoszczyk Dorota 112 5 / K25 POL Gdańsk

Zapłacone

15. Bartula Sylwia 113 5 / K35 POL Libiąż Parkrun Chrzanów

Zapłacone

16. Bejer Paulina 115 5 / K20 POL Gdańsk

Zapłacone

17. Biała Beata 116 5 / K55 POL Gdańsk

Zapłacone

18. Bieganska Sandra 117 5 / K25 POL Gdansk

Zapłacone

19. Bigorajska Aleksandra 118 5 / K20 POL Nowe Proboszczewice Biegaj z Dymkiem

Zapłacone

20. Bisko Karolina 119 5 / K35 POL Gdynia

Zapłacone

21. Błaszczyk Kamila 120 5 / K35 POL Gdańsk

Zapłacone

22. Błaszczyk-Parka Anna 121 5 / K25 POL Gdynia

Zapłacone

23. Bobrowska Karolina 122 5 / K20 POL Gdańsk

Zapłacone

24. Bogucka Magdalena 123 5 / K35 POL Sopot

Zapłacone

25. Bojan Ania Andrzej 124 5 / K40 POL Gdynia

Zapłacone

26. Borek Jolanta 125 5 / K40 POL Gdańsk

Zapłacone

27. Borkowska Monika 126 5 / K25 POL Gdańsk

Zapłacone

28. Borowicz Anna 127 5 / K35 POL Piła

Zapłacone

29. Boulkamh Grazyna 128 5 / K40 POL Elbląg

Zapłacone

30. Brac Grażyna 129 5 / K60 POL Grudziądz

Zapłacone

31. Brodzik Martyna 130 5 / K30 POL Malbork Panache

Zapłacone

32. Brucka Magdalena 131 5 / K40 POL Gdańsk BigYellowFoot Adventuree Team

Zapłacone

33. Brzezińska Ewa 132 5 / K55 POL Gdynia

Zapłacone

34. Bubeła Kamila 133 5 / K35 POL Gdańsk

Zapłacone

35. Bubeła Magda 134 5 / K40 POL Warszawa Vision Express Team

Zapłacone

36. Budek Agnieszka 135 5 / K30 POL Płock Biegaj z Dymkiem

Zapłacone

37. Butowska Katarzyna 136 5 / K35 POL Starogard Gdański

Zapłacone

38. Cebienko-Żaczek Zenia 137 5 / K30 POL Kwidzyn

Zapłacone

39. Chełminiak Monika 138 5 / K35 POL Bydgoszcz #BIEGACZE

Zapłacone

40. Chmara Marzenna 139 5 / K50 POL Świecie

Zapłacone

41. Chmielarz Justyna 140 5 / K30 POL Kruszwica Chmielarz Team

Zapłacone

42. Cyprych Katarzyna 141 5 / K30 POL Słupsk LKS Fenix Słupsk

Zapłacone

43. Cysewska Weronika 142 5 / K20 POL Grudziądz

Zapłacone

44. Czarna Czarna 143 5 / K30 POL Gdańsk Kontener Formy

Zapłacone

45. Czerepaniak Ewa 144 5 / K25 POL Gdańsk

Zapłacone

46. Czernia Michalina 145 5 / K20 POL Straszyn

Zapłacone

47. Dąbrowska Kamila 149 5 / K20 POL Grudziądz

Zapłacone

48. Dąbrowska Paulina 150 5 / K20 POL Grudziądz

Zapłacone

49. Dahm Beata 146 5 / K40 POL Gniew

Zapłacone

50. Dalak-Ożóg Grażyna 147 5 / K55 POL Laskowice TKKF Kolejarz Bydgoszcz

Zapłacone

51. Damps Karolina 148 5 / K20 POL Gdynia

Zapłacone

52. Deik Elżbieta 151 5 / K65 POL Przyjaźń

Zapłacone

53. Dobrońska Katarzyna 152 5 / K25 POL Szczytno LOTOS RUNNING TEAM

Zapłacone

54. Domagała Magdalena 153 5 / K20 POL Pelikan Szymanowski team

Zapłacone

55. Domosławska Daria 154 5 / K40 POL Płock

Zapłacone

56. Dubiela Halina 155 5 / K55 POL Tczew TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ

Zapłacone

57. Duszyńska Anna 156 5 / K20 POL Gdańsk Team Duszka

Zapłacone

58. Duszyńska Karolina 157 5 / K25 POL Gdansk Team Duszka

Zapłacone

59. Dybowska Agata 158 5 / K25 POL Gdynia

Zapłacone

60. Dymel Małgorzata 159 5 / K35 POL Pruszcz Gdański LOTOS Running Team

Zapłacone

61. Dziweńka Beata 160 5 / K35 POL Malbork

Zapłacone

62. Elżbieta Makowska 161 5 / K60 POL Gdynia

Zapłacone

63. Falecka Joanna 162 5 / K25 POL Suwałki

Zapłacone

64. Uczestnik anonimowy 163 5 / K25 POL Reszel

Zapłacone

65. Fedorczuk Anita 164 5 / K25 POL Gdańsk

Zapłacone

66. Fierek Bożena 165 5 / K60 POL Czersk BBL

Zapłacone

67. Figiela Joanna 166 5 / K30 POL Żnin Idealnie Niedoskonali

Zapłacone

68. Figiela Monika 167 5 / K25 POL Poznań Idealnie Niedoskonali

Zapłacone

69. Filipowicz Natalia 168 5 / K25 POL Warszawa

Zapłacone

70. Gadomska Maria 169 5 / K65 POL Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ

Zapłacone

71. Gajowniczek Anna 170 5 / K20 POL Gdańsk

Zapłacone

72. Galinska Sylwia 171 5 / K45 POL Rotmanka

Zapłacone

73. Gałecka Bożena 172 5 / K40 POL Żyrardów Żyrardów

Zapłacone

74. Gątarska Hanna 173 5 / K30 POL Gdańsk

Zapłacone

75. Głombiowska Zuzanna 174 5 / K20 POL Gdynia Runpassion.pl TEAM

Zapłacone

76. Głowacka Anna 175 5 / K45 POL Elbląg

Zapłacone

77. Gołembowska Sylwia 176 5 / K45 POL Gdańsk Lejdis

Zapłacone

78. Gomółka-Bigus Monika 177 5 / K45 POL Gdynia Step by step Trójmiasto

Zapłacone

79. Gorwa Agnieszka 178 5 / K30 POL Gdańsk

Zapłacone

80. Grabowska-Biernat Kornelia 179 5 / K25 POL Olsztyn

Zapłacone

81. Groth Dagmara 180 5 / K20 POL Glincz Kujawscy Runners

Zapłacone

82. Gruchała Natalia 181 5 / K30 POL Bytów Runtastyczni Team Bytów

Zapłacone

83. Grzeszak Danuta 182 5 / K65 POL Mogilno

Zapłacone

84. Grzonkowska Edyta 183 5 / K30 POL Malbork

Zapłacone

85. Gurna Jolanta 184 5 / K50 POL Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz

Zapłacone

86. Uczestnik anonimowy 185 5 / K30 POL Gdansk

Zapłacone

87. Hinc Iwona 186 5 / K40 POL Borkowo Kolorowa Drużyna Nessi

Zapłacone

88. Indeka Sylwia 187 5 / K20 POL Jankowice LKS Pszczyna

Zapłacone

89. Jackiewicz Monika 188 5 / K25 POL Kazanice MKL Szczecin

Zapłacone

90. Jagielska Ewa 189 5 / K35 POL Wyszków LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA

Zapłacone

91. Jagieło Sylwia 190 5 / K40 POL Inowrocław BIEGAM BO LUBIĘ INOWROCŁAW

Zapłacone

92. Jamróz Renata 191 5 / K45 POL Gdynia BigYellow Foot Adenture Team

Zapłacone

93. Janas Ilona 192 5 / K35 POL Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM

Zapłacone

94. Janczak Urszula 193 5 / K65 POL Gdańsk Gdański Klub Morsów

Zapłacone

95. Janczynska Maria 194 5 / K60 POL Dąbrówka Tczewska

Zapłacone

96. Janicka Ilona 195 5 / K35 POL Pogórze RRRR

Zapłacone

97. Janikowska Mariola 196 5 / K40 POL Czersk bbl

Zapłacone

98. Jankowska Sylwia 197 5 / K40 POL Gdańsk

Zapłacone

99. Jantowska Małgorzata 198 5 / K50 POL Reda MOTYWATORNIA TEAM

Zapłacone

100. Jarnut Agnieszka 199 5 / K40 POL Pogórze

Zapłacone

101. Jaroch-Lidzbarska Magdalena 200 5 / K30 POL Chwaszczyno Ambitious Runners Team

Zapłacone

102. Jarosiewicz Małgosia 201 5 / K40 POL Gdańsk

Zapłacone

103. Jastrzębska Agnieszka 202 5 / K45 POL Wrocław WKB Piast Wrocław

Zapłacone

104. Jesiołowska Żaneta 203 5 / K30 POL Rudno Rulinskirunningteam

Zapłacone

105. Jóźwik Agnieszka 204 5 / K35 POL Straszyn

Zapłacone

106. Kaczmarek Zuzanna 205 5 / K20 POL Poznań

Zapłacone

107. Kalinowska Paulina 206 5 / K30 POL Kiełpino Akademia Biegowa Kiełpino

Zapłacone

108. Kałas Magdalena 207 5 / K25 POL Gdańsk

Zapłacone

109. Kałowska Marta 208 5 / K30 POL Gdańsk MarciaTime

Zapłacone

110. Kamień Dorota 209 5 / K45 POL Warszawa AWF Warszawa

Zapłacone

111. Kaniecka Katarzyna 210 5 / K30 POL Gdańsk

Zapłacone

112. Karcz Jolanta 211 5 / K60 POL Szczecin Niezrzeszona

Zapłacone

113. Kardacka Ania 212 5 / K35 POL Sieradz

Zapłacone

114. Karlikowska-Antosiak Małgorzata 213 5 / K40 POL Łęczyca Kobiety W Biegu

Zapłacone

115. Karpenko Lilia 214 5 / K50 UKR Charkow

Zapłacone

116. Karpińska Anna 215 5 / K35 POL Gdańsk

Zapłacone

117. Karpińska Kamila 216 5 / K35 POL Gdansk BigYellowFoot Adventure Team

Zapłacone

118. Karwowska Danuta 217 5 / K35 POL Mosty KosakowskI Klub HDK

Zapłacone

119. Kasierska Ewa 218 5 / K65 POL Poznań WKB META LUBLINIEC

Zapłacone

120. Kaska-Łobodowska Ewelina 219 5 / K35 POL Siennica RaceFighter Gosir Dębe Wielkie

Zapłacone

121. Kawczyńska Magdalena 220 5 / K35 POL Gdańsk

Zapłacone

122. Keller Marta 221 5 / K25 POL Warszawa Warsaw Run Club

Zapłacone

123. Kisiel Joanna 222 5 / K50 POL 80-282 Gdańsk Sanus Dentes in motion

Zapłacone

124. Klawikowska Magdalena 223 5 / K40 POL Rumia

Zapłacone

125. Klawikowska Martyna 224 5 / K20 POL Rumia

Zapłacone

126. Klosinska Magdalena 225 5 / K35 POL Gdynia MMM’s Team

Zapłacone

127. Kluczewska Emila 226 5 / K35 POL Bytów Runtastyczni Team Bytów

Zapłacone

128. Kochanek Agata 227 5 / K25 POL Dębogórze Kontener Formy

Zapłacone

129. Koczubiej Zofia 228 5 / K65 POL Sosnowiec LEFT FREE

Zapłacone

130. Kolator Anna 229 5 / K20 POL Gdańsk -

Zapłacone

131. Kollek Anna 230 5 / K55 POL Władysławowo Biegamy Razem Władysławowo/ ART

Zapłacone

132. Kołatka Danuta 231 5 / K45 POL Iława IŁAWA BIEGA

Zapłacone

133. Kołatka Monika 232 5 / K20 POL Iława IŁAWA BIEGA

Zapłacone

134. Kołomańska Sandra 233 5 / K25 POL Gdynia Daleko Jeszcze

Zapłacone

135. Komossa Ania 234 5 / K40 POL Gdańsk

Zapłacone

136. Komossa Marysia 235 5 / K16 POL Gdańsk

Zapłacone

137. Konecko Izabela 236 5 / K50 POL Sopot Sopot team

Zapłacone

138. Kopczyńska Milena 237 5 / K25 POL Gdańsk

Zapłacone

139. Uczestnik anonimowy 238 5 / K40 POL Gdańsk Kopiki

Zapłacone

140. Koprowska Witosława 239 5 / K40 POL Gdańsk

Zapłacone

141. Korpal Anna 240 5 / K45 POL Gdańsk TRIMAMA

Zapłacone

142. Korzonek Emilia 241 5 / K20 POL Janowiec Wielkopolski

Zapłacone

143. Uczestnik anonimowy 242 5 / K25 POL Gdańsk

Zapłacone

144. Kostanian Mariam - 5 / K20 POL Berlin Ncaa

Zapłacone

145. Kowalczyk Beata 243 5 / K50 POL Opole

Zapłacone

146. Kowalczyk Magdalena 244 5 / K30 POL Szubin

Zapłacone

147. Kowalik Beata 245 5 / K55 POL Dobrzewino Kowaliki

Zapłacone

148. Kowalik-Banasiak Magda 246 5 / K25 POL Gdynia Kowaliki

Zapłacone

149. Kozdemba Emilia 247 5 / K25 POL Wiślinka

Zapłacone

150. Kozerska-Bulczak Małgorzata 248 5 / K45 POL Strzepcz

Zapłacone

151. Krueger Kamila 249 5 / K16 POL Somonino Akademia biegowa Kartuzy i kiełpino

Zapłacone

152. Kryger Joanna 250 5 / K45 POL Mosty

Zapłacone

153. Krzystek Magdalena 251 5 / K35 POL Pruszcz Gdański LOTOS Running Team

Zapłacone

154. Kühn Joanna 252 5 / K40 SWE Stockholm

Zapłacone

155. Kujach Agnieszka 253 5 / K25 POL Sopot TKKF Kolejarz Bydgoszcz

Zapłacone

156. Kulczyk Karolina 254 5 / K35 POL Kwidzyn Kwidzyn Biega

Zapłacone

157. Kurowska Izabela 255 5 / K40 POL Berkanowo UKL Feniks Świdwin

Zapłacone

158. Kurowska Sandra 256 5 / K40 POL Gdańsk LENIUCHA

Zapłacone

159. Kurpiewska Monika 257 5 / K30 POL Kołobrzeg

Zapłacone

160. Kwiatkowska Beata 258 5 / K35 POL Gdynia Loko Radoslaw Kreft

Zapłacone

161. Kwiatkowska Justyna 259 5 / K30 POL Nowy Dwór Gdański

Zapłacone

162. Uczestnik anonimowy 260 5 / K25 POL Gdańsk

Zapłacone

163. Kwinta Patrycja 261 5 / K25 POL Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM

Zapłacone

164. Lachowicz Agnieszka 262 5 / K45 POL Grudziądz Delfin sport i rekreacja

Zapłacone

165. Lange Joanna 263 5 / K30 POL Gdańsk

Zapłacone

166. Lewandowska Beata 264 5 / K35 POL Wejherowo Stowarzyszenie wejherowski klub morsów

Zapłacone

167. Lewandowska Sylwia 265 5 / K20 POL Kościerzyna Świat Płytek u Kryspina

Zapłacone

168. Licau Anetta 266 5 / K45 POL Rozłazino KS Rozłazino

Zapłacone

169. Lipińska Justyna 267 5 / K35 POL Gdańsk

Zapłacone

170. Lipko Adrianna 268 5 / K30 POL Gdynia Biegamyrazem.pl

Zapłacone

171. Lubowiecka Alicja 269 5 / K35 POL Wejherowo

Zapłacone

172. Łada Magdalena 270 5 / K50 POL Gdynia

Zapłacone

173. Łapuć Anna 271 5 / K25 POL Gdańsk

Zapłacone

174. Ławrów Sylwia 272 5 / K25 POL Gdańsk IHS Markit

Zapłacone

175. Łokucijewska Izabela 273 5 / K25 POL Gdańsk Babillonia Babieniec

Zapłacone

176. Madziąg Natalia 274 5 / K20 POL Gdańsk

Zapłacone

177. Maik Daria 275 5 / K20 POL Bydgoszcz LUKS START NAKŁO

Zapłacone

178. Makowska Izabela 276 5 / K60 POL Gdynia

Zapłacone

179. Malinowska Katarzyna 277 5 / K25 POL Gdańsk

Zapłacone

180. Małecka Natalia 278 5 / K30 POL Wejherowo

Zapłacone

181. Małek Aleksandra 279 5 / K50 POL Kąpino Run Babys

Zapłacone

182. Małkińska-Bięga Dorota 280 5 / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

183. Mardzińska Sylwia 281 5 / K40 POL Wejherowo maja team

Zapłacone

184. Mateja Bożena 282 5 / K60 POL Gdańsk

Zapłacone

185. Matlewska Marzena 283 5 / K45 POL Elbląg Drużyna pierścienia

Zapłacone

186. Matysiak Weronika 284 5 / K20 POL Gdańsk

Zapłacone

187. Uczestnik anonimowy 285 5 / K30 POL Gdańsk

Zapłacone

188. Megger Eliza 286 5 / K20 POL Warlubie LKS Pszczyna

Zapłacone

189. Mejka Monika 287 5 / K30 POL Gdańsk

Zapłacone

190. Mendalka Adrianna 288 5 / K20 POL Elbląg

Zapłacone

191. Metel Izabela 289 5 / K40 POL Bytów RUNtastyczni Team Bytów

Zapłacone

192. Michalczyk Mirosława 290 5 / K45 POL Pruszcz Gdański Pruszcz Biega

Zapłacone

193. Michalik-Tomczak Hanna 291 5 / K40 POL Poznań Smashing Pąpkins

Zapłacone

194. Michalska Katarzyna 292 5 / K40 GBR Cheltenham Almost Athletes

Zapłacone

195. Mielczarek Alicja 293 5 / K40 POL Nidzica Nidzica Biega

Zapłacone

196. Mikszuta Emilia 294 5 / K16 POL Gdansk SLA Sopot

Zapłacone

197. Misiak Alicja 295 5 / K25 POL Susz Siostry team

Zapłacone

198. Mizera Agnieszka 296 5 / K50 POL Lędowo Osiedle Byledobiec Anin

Zapłacone

199. Mizura-Stecel Anetta 297 5 / K40 POL Starogard Gdański

Zapłacone

200. Monkus Sylwia - 5 / K30 POL Gdańsk

Zapłacone

201. Moroz-Markiewicz Kasia 298 5 / K35 IRL Sligo

Zapłacone

202. Mroczkowska Joanna 299 5 / K50 POL Kwidzyn

Zapłacone

203. Mrowicka Małgorzata 300 5 / K55 POL Rumia

Zapłacone

204. Mróz Gabriela 301 5 / K25 POL Warszawa MUKS Podkarpacie Jedlicze

Zapłacone

205. Mróz Katarzyna 302 5 / K35 POL Wrocław

Zapłacone

206. Mudzińska Dorota 303 5 / K40 POL Trąbki Wielkie

Zapłacone

207. Murawska Katarzyna 304 5 / K40 POL Starogard Gdański

Zapłacone

208. Naczk Wiktoria 305 5 / K16 POL Lębork LKBimBraciPetk

Zapłacone

209. Nadwodna-Stachacz Agata 306 5 / K50 POL Ostrołęka ZPHU Drewmax

Zapłacone

210. Niemyjska Beata 307 5 / K16 POL Nowy Dwór Gdański

Zapłacone

211. Niesporek Ewa 308 5 / K60 POL Toruń

Zapłacone

212. Nieszczerzewska Hanna 309 5 / K50 POL Świecie

Zapłacone

213. Nowak Monika 310 5 / K40 POL Gdańsk

Zapłacone

214. Nowakowska Edyta 311 5 / K25 POL Morąg

Zapłacone

215. Nowakowska Sylwia 312 5 / K40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

216. Nowicka Maryla 313 5 / K40 POL Suchy Las

Zapłacone

217. Nurkowska Katarzyna 314 5 / K50 POL Gdańsk Lotos Running Team

Zapłacone

218. Obara Żaneta 315 5 / K40 POL Nekla UKS SZYBKI LOPES NEKLA

Zapłacone

219. Ochocińska Katarzyna 317 5 / K40 POL Gdańsk

Zapłacone

220. Ochocińska Katarzyna 316 5 / K45 POL Gdańsk Top Gun Grill Bar

Zapłacone

221. Oremus Zuzanna 318 5 / K16 POL Warlubie

Zapłacone

222. Osowska Magdalena 319 5 / K16 POL Świecie

Zapłacone

223. Ossowska Beata 320 5 / K25 POL Gdańsk FC FALCIA

Zapłacone

224. Panek Aneta 321 5 / K40 POL Gdynia step by step trójmiasto

Zapłacone

225. Pasek Patrycja 322 5 / K25 POL Gdańsk Nest Run

Zapłacone

226. Paszkowska Izabela 323 5 / K40 POL Malbork Drużyna Pierścienia

Zapłacone

227. Pawłowska Dorota 324 5 / K35 POL Marzęcice Zamek Kurzętnik

Zapłacone

228. Pawłowska Kamila 325 5 / K16 POL Marzęcice Zamek Kurzętnik

Zapłacone

229. Peplińska Iwona 326 5 / K50 POL Lębork ŁEBA MORS POLAND

Zapłacone

230. Petka Lucyna 327 5 / K40 POL Starogard Gdański SKL Filippides

Zapłacone

231. Piątek Justyna 328 5 / K30 POL Gdańsk

Zapłacone

232. Piekarska Krysia 329 5 / K40 POL Wrocław

Zapłacone

233. Pietruszyńska Paulina 330 5 / K30 POL Gdańsk

Zapłacone

234. Piotrowicz-Gnyp Sylwia 331 5 / K40 POL Różyny

Zapłacone

235. Pitura Eliza 332 5 / K40 POL Lublin Lubelska Grupa Triathlonu

Zapłacone

236. Uczestnik anonimowy 333 5 / K40 POL Gdynia

Zapłacone

237. Pobłocka-Dobrowolska Kamila 334 5 / K25 POL Lębork UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork

Zapłacone

238. Pobożan Agnieszka 335 5 / K25 POL Inowrocław BIEGAM BO LUBIĘ INOWROCŁAW

Zapłacone

239. Pochranowicz Aleksandra 336 5 / K25 POL Gdańsk MKL Szczecinek

Zapłacone

240. Pohnke Patrycja 337 5 / K16 POL Stanisławowo BIEGAM Z DZIADKIEM

Zapłacone

241. Prasek Lucyna 338 5 / K60 POL Gdynia Body in Motion

Zapłacone

242. Predela Justyna 339 5 / K40 POL Bukowiec

Zapłacone

243. Predela Michalina 340 5 / K16 POL Bukowiec

Zapłacone

244. Uczestnik anonimowy 341 5 / K25 POL Gdańsk

Zapłacone

245. Prygoń Katarzyna 342 5 / K40 POL Lublin Lubelska Grupa Triathlonu

Zapłacone

246. Przybylska Karolina 343 5 / K30 POL Bydgoszcz Orlen Running Team

Zapłacone

247. Przybylski Katarzyna 344 5 / K35 POL Mogilno Power Run Gniezno

Zapłacone

248. Pudłowska Patrycja 345 5 / K25 POL Gdynia Mamy-Biegamy

Zapłacone

249. Pyżewska Beata 346 5 / K40 POL Czersk BBL Czersk

Zapłacone

250. Regulska Ewa 347 5 / K35 POL Warszawa

Zapłacone

251. Rek Ewa 348 5 / K30 POL Płock Biegaj Z Dymkiem

Zapłacone

252. Reszka Gabriela 349 5 / K45 POL Skierniewice

Zapłacone

253. Rogala Anna 350 5 / K30 POL Gdańsk

Zapłacone

254. Rogińska Ewelina 351 5 / K30 POL Gdynia

Zapłacone

255. Rolle Agnieszka 352 5 / K40 DEU Sindelfingen TSV GRAFENAU

Zapłacone

256. Roppel Bogumiła 353 5 / K40 POL Gdańsk

Zapłacone

257. Różańska Magdalena 354 5 / K40 POL Warszswa

Zapłacone

258. Rudnik Dagmara 355 5 / K30 POL Pruszcz Gdański

Zapłacone

259. Rychta Anna 356 5 / K40 POL Łuków Biegacze Pomagacze

Zapłacone

260. Rymkiewicz Hanna 357 5 / K25 POL Gdańsk

Zapłacone

261. Uczestnik anonimowy 358 5 / K50 POL Bydgoszcz

Zapłacone

262. Saunders Małgorzata 359 5 / K45 POL Gdańsk

Zapłacone

263. Sawczuk Joanna 360 5 / K45 POL Gdańsk Body In Motion/ Taka RYBA

Zapłacone

264. Sawicka Olga 361 5 / K45 POL Gdańsk

Zapłacone

265. Sazhnieva Maryna 362 5 / K25 UKR Zhytomyr

Zapłacone

266. Uczestnik anonimowy 363 5 / K35 POL Rumia

Zapłacone

267. Serafinowska-Wysmyk Jadwiga 364 5 / K60 POL Gdynia

Zapłacone

268. Uczestnik anonimowy 365 5 / K35 POL Rakowiska

Zapłacone

269. Sieniawska Janina 366 5 / K60 POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

270. Sikora Alicja 367 5 / K65 POL Bielsko Biała

Zapłacone

271. Siuma Emilia 368 5 / K35 POL Gdańsk TriMama Team

Zapłacone

272. Skocka Ania 369 5 / K45 POL Rumia parkrun rumia

Zapłacone

273. Skosolas Agnieszka 370 5 / K40 POL Mosty

Zapłacone

274. Skowyrska Jolanta 371 5 / K40 POL Gdańsk

Zapłacone

275. Skrzyńska Emilia 372 5 / K35 POL Gniewino Pani

Zapłacone

276. Słodkowska Dorota 373 5 / K45 POL Gdańsk brak

Zapłacone

277. Słomion Alicja 374 5 / K25 POL Gdańsk

Zapłacone

278. Słówko Adrianna 375 5 / K25 POL Gdańsk

Zapłacone

279. Smolińska Edyta 376 5 / K35 POL Głobino Smolińscy TEAM

Zapłacone

280. Sobczyk Kasia 377 5 / K20 POL Grudzyny

Zapłacone

281. Sobolewska Aleksandra 378 5 / K25 POL Bydgoszcz ReebokRunCrew BDG / DuoFluoAM

Zapłacone

282. Solak Halina 379 5 / K65 POL Bytów Świat Płytek u Kryspina

Zapłacone

283. Sołtys Urszula 380 5 / K50 POL Gdansk

Zapłacone

284. Sontowska Agnieszka 381 5 / K30 POL Gdańsk 88062707602

Zapłacone

285. Sowa Renata 382 5 / K45 POL Elbląg IKS Atak Elbląg

Zapłacone

286. Stańczyk Martyna 384 5 / K25 POL Tomaszów Mazowiecki

Zapłacone

287. Stankiewicz Agata 383 5 / K45 POL Białystok

Zapłacone

288. Uczestnik anonimowy 385 5 / K65 POL Wrocław 89040904211

Zapłacone

289. Starzyńska-Kościuszko Katarzyna 386 5 / K30 POL Olsztyn Pszczółkowski Team

Zapłacone

290. Stasiak-Betlejewska Renata 387 5 / K40 POL Częstochowa ROZBIEGANI z PCz

Zapłacone

291. Stolarów Agnieszka 388 5 / K45 POL Malbork Drużyna Pierścienia

Zapłacone

292. Stonyakina Diana 389 5 / K30 RUS Moscow Sport Is In The Air

Zapłacone

293. Stramska Beata 390 5 / K35 POL Gdańsk

Zapłacone

294. Stys Anna 391 5 / K30 POL Gdańsk

Zapłacone

295. Sułkowska Sylwia 392 5 / K35 POL Zielona Góra Harpagan ZG

Zapłacone

296. Surmacz Anita 393 5 / K16 POL Otomin

Zapłacone

297. Surmacz Urszula 394 5 / K45 POL Otomin

Zapłacone

298. Sutkowska Elżbieta 395 5 / K40 POL Pruszcz Gdański Pruszcz Biega

Zapłacone

299. Świątkowska Paulina 411 5 / K25 POL Lębork

Zapłacone

300. Syrewicz Małgorzata 396 5 / K40 POL Gdańsk Trimama team

Zapłacone

301. Szachta Marta 397 5 / K20 POL Skórcz RulińskiRunningTeam

Zapłacone

302. Uczestnik anonimowy 398 5 / K45 POL Kraków AZS AWF Kraków Masters

Zapłacone

303. Szcześ-Wójcicka Zuzanna 399 5 / K30 POL Kraków

Zapłacone

304. Szenk Marta 400 5 / K35 POL Bydgoszcz

Zapłacone

305. Szewczyk Ludmiła 401 5 / K30 POL Malbork Drużyna Pierścienia

Zapłacone

306. Szłapka Monika 402 5 / K30 POL Gdynia

Zapłacone

307. Uczestnik anonimowy 403 5 / K35 POL Gdańsk

Zapłacone

308. Szpilarewicz Olga 404 5 / K30 POL Stojcino

Zapłacone

309. Szulc Katarzyna 405 5 / K30 POL Gdańsk

Zapłacone

310. Szweda Mirosława 406 5 / K30 POL Toruń TKKF Kolejarz Bydgoszcz

Zapłacone

311. Szwichtenberg Aldona 407 5 / K40 POL Wieżyca

Zapłacone

312. Szydłowska Małgorzata 408 5 / K35 POL Gdansk LOTOS RUNNING TEAM

Zapłacone

313. Szymaniuk Małgorzata 409 5 / K45 POL Sopot

Zapłacone

314. Szymańska Izabela 410 5 / K30 POL Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM

Zapłacone

315. Talar Patrycja 412 5 / K30 POL Pobiedziska RunnersWorld P-ń/KB UE P-ń

Zapłacone

316. Tarka Marta 413 5 / K40 POL Płock

Zapłacone

317. Towarnicka Izabela 414 5 / K45 POL Gdynia Team Deaf

Zapłacone

318. Trzebiatowska Kinga 415 5 / K20 POL Słupsk

Zapłacone

319. Turkiewicz Natalia 416 5 / K30 POL Pomorsko

Zapłacone

320. Tustanowska Julia 417 5 / K35 POL Gdansk

Zapłacone

321. Tuwalska Elżbieta 418 5 / K40 POL Gdańsk LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA

Zapłacone

322. Tuwalska Małgorzata 419 5 / K40 POL Gdańsk LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA

Zapłacone

323. Tyczyńska Joanna 420 5 / K35 POL Czerwonak Mamy-Biegamy

Zapłacone

324. Tyniec Agnieszka 421 5 / K30 POL Gdańsk

Zapłacone

325. Urbańska Marta 422 5 / K35 POL Łódź ŁÓDŹ KOCHA SPORT

Zapłacone

326. Walas Katarzyna 423 5 / K30 POL Gdynia Na Sportowo

Zapłacone

327. Wasilewska Iwona 424 5 / K40 POL Gdańsk

Zapłacone

328. Wasinska Izabela 425 5 / K35 POL Dzierzgon Dzierzgoń Team

Zapłacone

329. Wawryniuk Emilia 426 5 / K20 POL Kamińsk

Zapłacone

330. Wicek Aneta - 5 / K35 POL Starogard Gdański

Zapłacone

331. Wielgos Joanna 427 5 / K40 POL Gdynia Parkrun Rumia

Zapłacone

332. Wierzbicka Anna 428 5 / K40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

333. Wilga Gosia 429 5 / K30 POL Gdańsk

Zapłacone

334. Winiecka Dorota 430 5 / K45 POL Rojewo Dorota Winiecka

Zapłacone

335. Wiśniewska Małgorzata 431 5 / K35 POL Gdynia

Zapłacone

336. Witecka Anna 432 5 / K35 POL Warszawa Bemowo Bega

Zapłacone

337. Witka Grażyna 433 5 / K50 POL Garczegorze Agoga-gym Lębork

Zapłacone

338. Witkowska Gosia 434 5 / K40 POL Gorzów Wlkp

Zapłacone

339. Witt Grażyna 435 5 / K65 POL Sopot MaratonyPolskie.PL TEAM-Sopot

Zapłacone

340. Włodarczyk Alicja 436 5 / K65 POL Jaworzno JKLA JAWOR

Zapłacone

341. Wolny Małgorzata 437 5 / K35 POL Rotmanka

Zapłacone

342. Wróbel Natalia 438 5 / K30 POL Łódź mBank

Zapłacone

343. Żarska Joanna 447 5 / K30 POL Stare Pole

Zapłacone

344. Zięba Natalia 441 5 / K25 POL Gdansk

Zapłacone

345. Zięcina Mirela 442 5 / K50 POL Kraków

Zapłacone

346. Zielińska Dorota 439 5 / K20 POL Warszawa

Zapłacone

347. Zienkiewicz Aleksandra 440 5 / K40 POL Elbląg

Zapłacone

348. Ziółkowska Anna 443 5 / K45 POL Tczew Biegający Tczew

Zapłacone

349. Ziółkowska Marzena 444 5 / K35 POL Gdynia

Zapłacone

350. Znarowska Bożna 445 5 / K55 POL Elbląg Drużyna Pierścienia

Zapłacone

351. Żuchowska Anna 448 5 / K20 POL Płonne

Zapłacone

352. Żukowska Janina 449 5 / K65 POL Gdańsk Morsy Gdańskie

Zapłacone

353. Żuraniewska Agnieszka 450 5 / K40 POL Warszawa Nudne Piątki

Zapłacone

354. Zwierzchowska Katarzyna 446 5 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

355. Żydek Katarzyna 451 5 / K25 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU