2. Borowiacka Dycha

Czersk, Polska
12.09.2020

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Awizen Antoni 1 D10 / M70 POL Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz

Zapłacone

2. Bahr Jarosław 2 D10 / M60 POL Tymawa Trunsformacja Gniew

Zapłacone

3. Bąk Oskar 8 D10 / M30 POL Mąkowarsko

Zapłacone

4. Banach Dawid 3 D10 / M30 POL Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

5. Banaszewska Monika 4 D10 / K40 POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

6. Banaszewski Michał 5 D10 / M40 POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

7. Baranowski Andrzej 6 D10 / M30 POL Warszawa TriWawa

Zapłacone

8. Barton Krystyna 7 D10 / K60 POL Przechlewo Przechlewo

Zapłacone

9. Bartsch Aleksandra - D10 / K30 POL Gdynia BigYellowFoot Adventure Team

Niezapłacone

10. Bednarczyk Przemysław 9 D10 / M30 POL Grudziądz Dajerade

Zapłacone

11. Binger Aneta 231 NW 5km / K POL Sępólno Krajeńskie

Zapłacone

12. Bloch Ewa 232 NW 5km / K POL Czersk

Zapłacone

13. Bloch Przemysław 10 D10 / M30 NMCz
NMCh
POL Czersk Biegające Śliwice

Zapłacone

14. Bloch Szymon 11 D10 / M30 POL Czersk

Zapłacone

15. Borzyszkowska Jolanta - NW 5km / K POL Puck BEZ KIJA NIE PODCHODŹ

Niezapłacone

16. Braun Krzysztof 12 D10 / M30 POL Skrzynki Rzeźnik

Zapłacone

17. Brewka Bogdan - D10 / M40 POL Chojnice bez klubu

Niezapłacone

18. Brzezinski Robert 13 D10 / M16 POL Czersk Aktywni Borowiacy Czersk

Zapłacone

19. Brzoskowska Wioletta - D10 / K40 POL Szałamaje

Niezapłacone

20. Butowicz Adam 14 D10 / M50 POL Szczecinek

Zapłacone

21. Chmara Anna - D10 / K30 POL Smolarnia Nadleśnictwo Zamrzenica

Niezapłacone

22. Chrzanowska Cecylia 15 D10 / K60 POL Lisewo Aktywne Lisewo

Zapłacone

23. Chudek Justyna - D10 / K40 POL Gubiny Parkrun Grudziądz

Niezapłacone

24. Chudzik Piotr 16 D10 / M50 POL Łobżenica LZS Jedność Łobżenica

Zapłacone

25. Cichowska Joanna 17 D10 / K16 POL Durąg

Zapłacone

26. Cygan Małgorzata 18 D10 / K30 POL Szczecinek

Zapłacone

27. Cyron Bogumił 19 D10 / M50 POL Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

28. Czabaj Jacek 20 D10 / M50 POL Kwidzyn Kwidzyn Biega

Zapłacone

29. Czaja Leszek - D10 / M40 POL Starogard Gdański TRI STAROGARD GD

Niezapłacone

30. Czapiewska Karolina 21 D10 / K30 POL Gutowiec

Zapłacone

31. Czapla Natalia - D10 / K16 POL Malbork

Niezapłacone

32. Czechowski Rafał 22 D10 / M30 POL Grudziądz Nieskończoność

Zapłacone

33. Czerwiński Krzysztof 23 D10 / M16 POL Ośno Akademia Biegania

Zapłacone

34. Czyżewska Justyna - D10 / K30 POL Brzoza

Niezapłacone

35. Dajnowski Mateusz 24 D10 / M16 POL Angowice MKS Chojniczanka Chojnice

Zapłacone

36. Dalke Jowita 25 D10 / K30 POL Gdańsk ZABIEGANE DWIE

Zapłacone

37. Daszkiewicz Katarzyna 26 D10 / K16 POL Laski Biegające Śliwice

Zapłacone

38. Dekowska Monika - D10 / K30 POL Wętfie

Niezapłacone

39. Demirski Marek 27 D10 / M60 POL Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

40. Dering Marcin 28 D10 / M30 POL Demlin

Zapłacone

41. Dobrowolska Agnieszka 29 D10 / K40 POL Świecie Herobox

Zapłacone

42. Dobrowolski Emil 30 D10 / M30 POL Chotomów UKS Ekonomik Maratończyk Lębork

Zapłacone

43. Drewczyńska Adrianna 31 D10 / K30 POL Chojnice

Zapłacone

44. Dziedzic Rafał 32 D10 / M40 POL Kwidzyn Traktor Team

Zapłacone

45. Dzierliński Paweł 33 D10 / M30 POL Świecie The Runners Świecie

Zapłacone

46. Elasri Abderrahim - D10 / M30 POL Chorzów Team elasri

Niezapłacone

47. Fąs Bartosz 34 D10 / M30 POL Łobżenica LZS Jedność Łobżenica

Zapłacone

48. Fierek Bożena 35 D10 / K60 POL Czersk Aktywni Borowiacy Czersk

Zapłacone

49. Fierek Leszek 36 D10 / M60 POL Czersk Aktywni Borowiacy Czersk

Zapłacone

50. Fierka Tomasz 37 D10 / M30 POL Lębork Biegam bo lubię

Zapłacone

51. Fojut Beata - D10 / K40 POL Bytonia Morsy Zblewo Run Team

Niezapłacone

52. Fojut Marcin 38 D10 / M40 POL Bytonia Morsy Zblewo Run Team

Zapłacone

53. Frąckowski Patryk - D10 / M16 POL Tuchola Biegające Śliwice

Niezapłacone

54. Fułat Karol 39 D10 / M50 POL Cekcyn Tkkf Kolejarz Bydgoszcz

Zapłacone

55. Glama Remigiusz - D10 / M30 POL Lniano Diabelskie Pioruny

Niezapłacone

56. Glaza Henryk 40 D10 / M40 POL Osieczna

Zapłacone

57. Glaza Przemysław 41 D10 / M16 POL Osieczna

Zapłacone

58. Gładysz Edyta 42 D10 / K40 POL Grudziądz Gładziorki

Zapłacone

59. Gładysz Krzysztof 43 D10 / M40 POL Świecie Gładziorki

Zapłacone

60. Głogowski Adam - D10 / M16 POL Gdynia UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK/ ATC-Cargo Team

Niezapłacone

61. Głogowski Krzysztof 44 D10 / M40 POL Koronowo KORONOWO NA BIEGOWO

Zapłacone

62. Głowacka Anna 45 D10 / K40 POL Elbląg

Zapłacone

63. Goc-Kozakiewicz Marta 46 D10 / K40 POL Kwidzyn Kwidzyn Biega

Zapłacone

64. Grabowska-Ufnowska Justyna 233 NW 5km / K POL Czersk

Zapłacone

65. Gradowski Piotr - D10 / M40 POL Śliwice

Niezapłacone

66. Grefka Stefan 47 D10 / M60 POL Łąg ABCzersk

Zapłacone

67. Grob Tom 48 D10 / M30 POL Starogard Gdański SKL Filippides

Zapłacone

68. Grubich Damian - D10 / M40 POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Niezapłacone

69. Gruszeczka Jacek 49 D10 / M30 POL Grudziądz parkrun Grudziądz

Zapłacone

70. Gruszeczka Patryk 50 D10 / M30 POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

71. Grządkowska Monika 51 D10 / K16 POL Toruń

Zapłacone

72. Grzonka Kamila 52 D10 / K30 POL Bytonia KS Sokół Zblewo

Zapłacone

73. Guliński Grzegorz 53 D10 / M30 POL Grudziądz Team Kopeć

Zapłacone

74. Gutkowski Daniel 54 D10 / M16 POL Gdańsk KB Lech Rypin

Zapłacone

75. Guzowski Dariusz 55 D10 / M50 POL Trzebielino Talex Borzytuchom

Zapłacone

76. Guzowski Denis 56 D10 / M16 POL Szczytno Prawie Jak Hermes/JW 3775

Zapłacone

77. Gwizdała Bartosz 234 NW 5km / M POL Gołąbek

Zapłacone

78. Gwizdała Zbigniew 235 NW 5km / M POL Gołąbek

Zapłacone

79. Helak Krzysztof 57 D10 / M16 POL Trzcianka Geo Run

Zapłacone

80. Helak Marek 58 D10 / M40 POL Grudziądz Wtorkowy trening

Zapłacone

81. Hillar Jacek - D10 / M40 POL Kwidzyn Kwidzyn Biega

Niezapłacone

82. Hinc Beata 59 D10 / K30 POL Czersk

Zapłacone

83. Hoffmann Daniel 60 D10 / M30 POL Zblewo KS Sokół Zblewo

Zapłacone

84. Homa Henryk 61 D10 / M70 POL Pelplin

Zapłacone

85. Hoppe Leon - D10 / M50 POL Chojnice

Niezapłacone

86. Hoppe Wiktoria - D10 / K16 POL Chojnice

Niezapłacone

87. Iwan Małgorzata 62 D10 / K30 POL Gdansk Maja Team

Zapłacone

88. Izbaner Piotr 63 D10 / M40 POL Koronowo

Zapłacone

89. Jabłońska Magdalena 64 D10 / K40 POL Czersk ABCzersk

Zapłacone

90. Jabłoński Piotr 65 D10 / M40 POL Czersk ABCzersk

Zapłacone

91. Jagodda Adam 66 D10 / M30 POL Tczew CFMT

Zapłacone

92. Jakubowski Marek 67 D10 / M40 POL Pszczółki SPRINT S.A.

Zapłacone

93. Janas-Breska Justyna 68 D10 / K40 POL Chojnice FunRun

Zapłacone

94. Janiak Marcin 69 D10 / M30 POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

95. Janik Andrzej 70 D10 / M30 POL Chojnice Komputronik Chojnice

Zapłacone

96. Jankowski Mateusz 71 D10 / M16 POL Gdańsk

Zapłacone

97. Januszewska Krystyna 72 D10 / K40 POL Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

98. Januszewski Krystian 73 D10 / M30 POL Chojnice Wracamdozdrowia.pl

Zapłacone

99. Jędrzejczak Dariusz 77 D10 / M50 POL Grudziądz GRUDZIĄDZ

Zapłacone

100. Jeszka Adrianna 74 D10 / K16 POL Chojnice Jeszka TEAM

Zapłacone

101. Jeszka Dariusz 75 D10 / M50 POL Powałki Jeszka TEAM

Zapłacone

102. Jeżowski Grzegorz 76 D10 / M40 POL Grudziądz

Zapłacone

103. Jurak Krzysztof 78 D10 / M30 POL Nowe Ostrowite Agra Ostrowite

Zapłacone

104. Kaczor Agnieszka 79 D10 / K30 POL Debrzno UKS Wiking Rychnowy

Zapłacone

105. Kaczyński Daniel 80 D10 / M30 POL Starogard Gdański Morsy Zblewo Run Team

Zapłacone

106. Kaganiuk Patryk - D10 / M40 POL Grudziądz Parkrun Grudziadz

Niezapłacone

107. Kaiser Krzysztof 81 D10 / M40 POL Gniew Kierowcy Ciężarówek

Zapłacone

108. Kasprzyk Dariusz 82 D10 / M40 POL Kwidzyn Kwidzyn Biega

Zapłacone

109. Kasprzyk Dorota 236 NW 5km / K POL Kwidzyn

Zapłacone

110. Kaszubowski Zenon - D10 / M50 POL Malbork Active Malbork

Niezapłacone

111. Kawałkowski Krzysztof 83 D10 / M40 POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

112. Klajbor Mariusz - D10 / M40 POL Czersk Świecki Terenowy Zawrót Głowy

Niezapłacone

113. Klajna Jakub 84 D10 / M30 POL Gdańsk Nava

Zapłacone

114. Knitter Aleksandra - D10 / K16 POL Linówek

Niezapłacone

115. Knitter Wiktoria 85 D10 / K16 POL Czersk Aktywni Borowiacy Czersk

Zapłacone

116. Koch Karolina 86 D10 / K30 POL Osieczna

Zapłacone

117. Kochański Tomasz 87 D10 / M30 POL Grudziądz parkrun Grudziądz

Zapłacone

118. Kolanowski Jacek 88 D10 / M30 POL Przechlewo

Zapłacone

119. Kolassa Anna 237 NW 5km / K POL Czersk

Zapłacone

120. Kolassa Ryszard 89 D10 / M50 POL Skórcz AKTYWNI KOCIEWIACY

Zapłacone

121. Kolassa Stanisław 90 D10 / M50 POL Czersk

Zapłacone

122. Kołtonowska Agnieszka - D10 / K30 POL Gniew tRUNsformacja

Niezapłacone

123. Koniec Krzysztof - D10 / M50 POL Więcborku

Niezapłacone

124. Konieczka Michał 91 D10 / M30 POL Osie O S P Osie

Zapłacone

125. Konieczny Krzysztof 238 NW 5km / M POL Chojnice

Zapłacone

126. Konkolewski Tomasz 92 D10 / M16 POL Kwidzyn Kwidzyn Biega / OSP-KWIDZYN

Zapłacone

127. Kowalska Anna 93 D10 / K40 POL Kwidzyn Kwidzyn Biega

Zapłacone

128. Kozakiewicz Ireneusz 94 D10 / M40 POL Kwidzyn Kwidzyn Biega

Zapłacone

129. Krassowski Sławek - D10 / M40 POL Człuchów

Niezapłacone

130. Krawczak Anna 95 D10 / K40 POL Czersk Aktywni Borowiacy Czersk

Zapłacone

131. Krefta Dagmara 96 D10 / K40 POL Nowe Parkrun Grudziądz

Zapłacone

132. Uczestnik anonimowy 97 D10 / M40 POL Człuchów Żółwie Człuchów

Zapłacone

133. Kriger Roman 239 NW 5km / M POL Papowo Toruńskie Serce Nordica Włocławek

Zapłacone

134. Kruber Karolina 98 D10 / K30 POL Bydgoszcz TEAMOCHAL

Zapłacone

135. Kruszyńska Barbara - D10 / K50 POL Tczew Biegający Tczew

Niezapłacone

136. Krygowski Tomasz 99 D10 / M40 POL Tuchola

Zapłacone

137. Krysiak-Kołatka Katarzyna 100 D10 / K40 POL Gotelp ABCzersk

Zapłacone

138. Krzoska Dorota 101 D10 / K40 POL Brusy

Zapłacone

139. Kujawska Małgorzata - D10 / K50 POL Gniew TRUNsformacja Gniewu

Niezapłacone

140. Kujawski Grzegorz 102 D10 / M40 POL Puck Forma Jak Wino

Zapłacone

141. Kuklinski Maciej 103 D10 / M40 POL Chojnice Metrożercy

Zapłacone

142. Kulczyk Izabela 104 D10 / K30 POL Kwidzyn Kwidzyn Biega

Zapłacone

143. Kułakowski Robert - D10 / M40 POL Toruń Kibice Pomorka Team#BIEGACZE

Niezapłacone

144. Kurkowski Marek 105 D10 / M50 POL Starogard Gdański KS Sokół Zblewo

Zapłacone

145. Kuźma Anna 106 D10 / K40 POL Świecie The Runners Świecie

Zapłacone

146. Labon Magdalena - D10 / K16 POL Koteże KS Sokół Zblewo

Niezapłacone

147. Lamparski Sławek - D10 / M30 POL Sopot

Niezapłacone

148. Langowski Tomasz - D10 / M16 POL Skórcz

Niezapłacone

149. Lempkowska Joanna 107 D10 / K30 POL Zblewo Morsy Zblewo Run Team

Zapłacone

150. Lempkowski Przemysław 108 D10 / M30 POL Zblewo Morsy Zblewo Run Team

Zapłacone

151. Lenkiewicz Andrzej 109 D10 / M60 POL Bądki Piękny

Zapłacone

152. Lesyk Rafał 110 D10 / M30 POL Szczecinek

Zapłacone

153. Lewandowski Patryk 111 D10 / M40 NMCz
POL Czersk

Zapłacone

154. Lisewski Piotr 112 D10 / M50 POL Bydgoszcz Niezrzeszony

Zapłacone

155. Łepek Teresa 113 D10 / K16 POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

156. Macioszek Marcin 114 D10 / M40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

157. Maćkowski Maciej 115 D10 / M30 POL Bydgoszcz UpsBydgoszcz/TEAMOCHAL

Zapłacone

158. Mączewska Marzena 120 D10 / K50 POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

159. Magdziarek Sylwia 116 D10 / K30 POL Gdynia

Zapłacone

160. Majkowski Tomasz 117 D10 / M30 POL Skórcz Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

161. Marciniak Jolanta 240 NW 5km / K POL Tuchola

Zapłacone

162. Maszka Beata 118 D10 / K30 POL Osieczna

Zapłacone

163. Matczak Monika - D10 / K40 POL Stare Gronowo Żółwie Człuchów

Niezapłacone

164. Matczak Paweł 119 D10 / M50 POL Stare Gronowo Żółwie Człuchów

Zapłacone

165. Melnyk Piotr 121 D10 / M40 POL Człuchów ŻÓŁWIE Człuchów

Zapłacone

166. Mikolajewski Mateusz - D10 / M30 POL Zblewo

Niezapłacone

167. Mikuś Marcin 122 D10 / M30 POL Tczew RulińskiRunningTeam

Zapłacone

168. Minschinski Daniel - D10 / M30 NMCz
NMCh
POL Kłodnia Www.stronanowoczesna.pl

Niezapłacone

169. Miszke Aneta 123 D10 / K30 POL Wejherowo Unique Hair Team Wejherowo

Zapłacone

170. Miszke Kazimierz 124 D10 / M60 POL Czersk Florian Chojnice

Zapłacone

171. Miszke Patryk 125 D10 / M30 POL Wejherowo Unique Hair Team Wejherowo

Zapłacone

172. Miszke Zygmunt 126 D10 / M60 POL Lębork UNIQUEHAIRTEAM WEJHEROWO

Zapłacone

173. Mizik Maciej 127 D10 / M30 POL Chojnice

Zapłacone

174. Modrak Maciej 128 D10 / M50 POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

175. Moenert Remek 241 NW 5km / M POL Gdańsk

Zapłacone

176. Moenert Remek - D10 / M40 POL Gdańsk

Niezapłacone

177. Muszyńska Izabela - D10 / K50 POL Bukowiec -

Niezapłacone

178. Nawrocka Bogumiła - D10 / K40 POL Chojnice

Niezapłacone

179. Nelke Aleksander 129 D10 / M40 POL Gostycyn

Zapłacone

180. Niemczewska Angelika 130 D10 / K40 POL Łobżenica LZS Jedność Łobżenica

Zapłacone

181. Nieżurawska Ewa 131 D10 / K40 POL Czersk ABCzersk

Zapłacone

182. Nowak Mateusz 132 D10 / M30 POL Debrzno KPP Sępólno Krajeńskie

Zapłacone

183. Olkowski Jurek 133 D10 / M60 POL Świecie THE RUNNERS ŚWIECIE

Zapłacone

184. Olkowski Piotr - D10 / M40 POL Chojnice Florian Chojnice

Niezapłacone

185. Olszewska Magdalena - D10 / K40 POL Kwidzyn Kwidzyn Biega

Niezapłacone

186. Olszewski Łukasz 134 D10 / M30 POL Kwidzyn Kwidzyn Biega

Zapłacone

187. Opłatkowska Klaudia 135 D10 / K40 POL Czersk

Zapłacone

188. Ornowski Zbigniew - D10 / M50 POL Grudziądz Wtorkowy Trening

Niezapłacone

189. Osicki Błażej 136 D10 / M30 POL Osie

Zapłacone

190. Osowski Mateusz - D10 / M16 NMCz
NMCh
POL Czersk

Niezapłacone

191. Osowski Michał 137 D10 / M16 POL Chojnice Florian Chojnice

Zapłacone

192. Paprocka Ewelina - D10 / K30 POL Luzino

Niezapłacone

193. Patelczyk Sławomir 138 D10 / M40 POL Demlin

Zapłacone

194. Pepliński Marek 139 D10 / M60 POL Elbląg Biegacze Wolności

Zapłacone

195. Perlik Grzegorz 140 D10 / M60 POL Bydgoszcz

Zapłacone

196. Petka Lucyna 141 D10 / K40 POL Starogard Gdański SKL Filippides

Zapłacone

197. Piaskowiak Artur 142 D10 / M30 POL Borne Sulinowo Kocury

Zapłacone

198. Piechowski Grzegorz 143 D10 / M40 POL Chojnice

Zapłacone

199. Piechowski Jarosław 144 D10 / M40 POL Chojnice

Zapłacone

200. Pieczka Marcin 145 D10 / M30 POL Bydgoszcz ANTIDOTUM

Zapłacone

201. Piesik Grzegorz 146 D10 / M40 POL Tuchola Pędzący Piesik

Zapłacone

202. Piskorski Jerzy 147 D10 / M60 POL Pelplin

Zapłacone

203. Plata Krzysztof - D10 / M30 POL Chojnice

Niezapłacone

204. Poblocka Bożena 148 D10 / K50 POL Lębork Ile ekonomik maratonczyk Lębork

Zapłacone

205. Pobłocka-Głogowska Katarzyna 149 D10 / K16 POL Gdynia UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK

Zapłacone

206. Pobłocki Piotr 150 D10 / M50 POL Lebork Uks ekonomik maratonczyk Lębork

Zapłacone

207. Pochranowicz Janusz 151 D10 / M60 POL Biały Bór

Zapłacone

208. Poczewski Krzysztof 152 D10 / M30 POL Łobżenica LZS Jedność Łobżenica

Zapłacone

209. Połeć Arkadiusz - D10 / M30 POL Gdynia UNIQUE HAIR Team Wejherowo

Niezapłacone

210. Połubiński Paweł 153 D10 / M40 POL Borne Sulinowo Borne Biega

Zapłacone

211. Pozorska Joanna 154 D10 / K30 POL Lińsk Biegające Śliwice

Zapłacone

212. Prądzyński Mariusz 155 D10 / M30 POL Lipienice FunRun

Zapłacone

213. Procek Daria 156 D10 / K30 POL Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

214. Przewoska Ania 157 D10 / K30 POL Gdynia

Zapłacone

215. Pykron Lucyna 158 D10 / K30 POL Gniew

Zapłacone

216. Pyżewska Beata 159 D10 / K40 POL Czersk Aktywni Borowiacy Czersk

Zapłacone

217. Pyżewski Grzegorz 160 D10 / M40 POL Czersk Aktywni Borowiacy Czersk

Zapłacone

218. Radtka Tomasz 161 D10 / M40 POL Łobżenica LZS „Jedność” Łobżenica

Zapłacone

219. Raszeja Jerzy 162 D10 / M60 POL Skórcz

Zapłacone

220. Reimus Maciej 163 D10 / M30 POL Skórcz Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

221. Rezmer Brygida 242 NW 5km / K POL Duże Krówno

Zapłacone

222. Rolińska Barbara 164 D10 / K40 POL Zblewo Morsy Zblewo Run Team

Zapłacone

223. Roliński Cezary 165 D10 / M30 POL Zblewo Morsy Zblewo Run Team

Zapłacone

224. Ronowski Krzysztof - D10 / M30 POL Śliwice

Niezapłacone

225. Rozek Mariola - NW 5km / K POL Frank Morsy Zblewo Run Team

Niezapłacone

226. Rudnik Jerzy 166 D10 / M60 POL Chojnice Florian Chojnice

Zapłacone

227. Rulińska Julia 167 D10 / K30 POL Tczew RulińskiRunningTeam

Zapłacone

228. Rumocki Józek 168 D10 / M60 POL Grudziadz SPORT I REKREACJA DELFIN

Zapłacone

229. Rużyło Szymon 169 D10 / M16 POL Człuchów

Zapłacone

230. Rydzyński Paweł 171 D10 / M30 POL Brzozowe Błota Fundacja StwardnienieRozsiane.info

Zapłacone

231. Rysiewski Robert 172 D10 / M30 POL Starogard Gdański SKL Filippides

Zapłacone

232. Rytlewski Michał 173 D10 / M40 POL Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

233. Sagrol Michał 174 D10 / M30 POL Chojnice

Zapłacone

234. Sapalska Michalina 175 D10 / K30 POL Lubiewo Biegające Śliwice

Zapłacone

235. Sawicka Marlena 176 D10 / K40 POL Chojnice

Zapłacone

236. Seydak Maciej 177 D10 / M30 POL Debrzno

Zapłacone

237. Sikora Beata 178 D10 / K50 POL Czersk Aktywni Borowiacy Czersk

Zapłacone

238. Skibiński Dawid 179 D10 / M40 POL Starogard Gdański SKL Filippides

Zapłacone

239. Skweres Adriana 243 NW 5km / K POL Pelplin Zosia i Hania

Zapłacone

240. Ślęzak Adam 192 D10 / M30 POL Gmina Tolkmicko OSP POGRODZIE

Zapłacone

241. Sosnowski Wiesław - D10 / M40 POL Gniszewo

Niezapłacone

242. Sowa Renata 180 D10 / K40 POL Elbląg Drużyna Pierścienia

Zapłacone

243. Sowa Sylwester 181 D10 / M40 POL Elbląg Drużyna Pierścienia

Zapłacone

244. Sprada Waldemar - D10 / M40 POL Osie OSP Osie

Niezapłacone

245. Stankiewicz Jacek 182 D10 / M16 POL Bydgoszcz teamochal

Zapłacone

246. Świerczyński Zbigniew 193 D10 / M70 POL Czersk Florian Chojnice

Zapłacone

247. Świtala Roman 194 D10 / M60 POL Kwidzyn Amator

Zapłacone

248. Szachta Marta - D10 / K16 POL Skórcz RulińskiRunningTeam

Niezapłacone

249. Szafkowski Arkadiusz - D10 / M40 POL Solec Kujawski Soleccy Biegacze

Niezapłacone

250. Szatkowski Józef 183 D10 / M60 POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

251. Szczukowski Szymon 184 D10 / M16 POL Będzmierowice ABCzersk

Zapłacone

252. Szczypkowska Danuta - D10 / K60 POL Borzechowo Morsy Zblewo Run Team

Niezapłacone

253. Szkopek Krzysztof 185 D10 / M50 POL Szczecinek

Zapłacone

254. Szkopek Urszula - D10 / K30 POL Szczecinek NADLEŚNICTWO CZARNOBÓR

Niezapłacone

255. Szlachcikowski Jarosław 244 NW 5km / M POL Śliwice Lasy Państwowe

Zapłacone

256. Szlinger Jakub 186 D10 / M30 POL Tur #TEAMOCHAL

Zapłacone

257. Szmaglinska Karolina 187 D10 / K30 POL Jeziorki Florian Chojnice

Zapłacone

258. Szumski Bartosz 188 D10 / M30 POL Szczecinek LWB

Zapłacone

259. Szwarc Agnieszka 189 D10 / K30 POL Lniano

Zapłacone

260. Szwarc Waldemar 190 D10 / M40 POL Lniano

Zapłacone

261. Szymańska Beata - D10 / K40 POL Kwidzyn Kwidzyn Biega

Niezapłacone

262. Szymański Wojciech - D10 / M40 POL Kwidzyn

Niezapłacone

263. Szymczak-Pastwa Magdalena 191 D10 / K30 NKCz
POL Osieczna Morsy Śliwice

Zapłacone

264. Talaśka Karolina - NW 5km / K POL Potasze

Niezapłacone

265. Trzciński Krzysztof - D10 / M40 POL Tczew

Niezapłacone

266. Tur Leszek - D10 / M50 POL Borzytuchom

Niezapłacone

267. Ufnowski Sebastian 195 D10 / M30 NMCz
NMCh
POL Czersk

Zapłacone

268. Wajda Bartosz 196 D10 / M40 POL Papowo Biskupie AKTYWNE LISEWO

Zapłacone

269. Walczak Anna 197 D10 / K40 POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

270. Walczak Jacek 198 D10 / M40 POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

271. Walterski Sławomir - D10 / M30 POL Toruń WALTER TEAM Toruń

Niezapłacone

272. Ważyński Łukasz 199 D10 / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

273. Werner Krzysztof 200 D10 / M40 NMCh
POL Chojnice Totalnie Biegnięci

Zapłacone

274. Uczestnik anonimowy - D10 / K30 POL Warszawa OCRA POLAND, PUKS Młode Orły

Niezapłacone

275. Wilmańska Monika 245 NW 5km / K POL Nowa Cerkiew

Zapłacone

276. Winiarski Grzegorz 201 D10 / M40 POL Świecie The Runners Świecie

Zapłacone

277. Wirkus Waldemar 202 D10 / M50 POL Charzykowy FunRun

Zapłacone

278. Wiśniewska Kornelia 203 D10 / K40 POL Gdańsk Zabiegane Dwie

Zapłacone

279. Witek Karol 204 D10 / M30 POL Osie OSP Osie

Zapłacone

280. Wojas Aneta 205 D10 / K30 POL Grudziadz

Zapłacone

281. Wojciechowski Jarosław 206 D10 / M40 POL Tczew

Zapłacone

282. Wojciechowski Sebastian 207 D10 / M40 POL Szlachta Drzewiarz Szlachta

Zapłacone

283. Wojtas Stefan 208 D10 / M40 POL Człuchów Tripaka Przechlewo

Zapłacone

284. Wolski Jerzy 209 D10 / M40 POL Krojanty

Zapłacone

285. Wydrych Barbara 210 D10 / K30 POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

286. Zabrocka Maria 211 D10 / K40 POL Czersk

Zapłacone

287. Zak Jozef - D10 / M30 POL Rosochatka

Niezapłacone

288. Zakościelny Krzysztof - D10 / M50 POL Więcbork Więcbork

Niezapłacone

289. Zakrzewski Jakub 212 D10 / M30 POL Starogard Gdański

Zapłacone

290. Żardecki Dawid 217 D10 / M16 POL Starogard Gdański Ks Soķół Zblewo

Zapłacone

291. Zaręba Beata 213 D10 / K40 POL Kaliska Niezrzeszona

Zapłacone

292. Uczestnik anonimowy - D10 / K30 POL Starogard Gdański

Niezapłacone

293. Zieliński Tomasz 214 D10 / M40 POL Tuchola

Zapłacone

294. Ziuziakowska Katarzyna 215 D10 / K40 POL Grudziądz PARKRUN GRUDZIĄDZ

Zapłacone

295. Zmorzyńska Marta 216 D10 / K30 POL Kwidzyn Kwidzyn Biega

Zapłacone

296. Żywek Teresa - D10 / K70 POL Konstancin-Jeziorna Tripower.pl

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU