1MILA Warszawa, SZTAFETY 4x400m

Marymoncka 34, Warszawa, Polska
09.06.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamowska Justyna - 4x400m / K POL Warszawa RozpędzOne 3

Zapłacone

2. Bańbura Sławek - 4x400m / M POL Biała Podlaska

Niezapłacone

3. Brusokas Tomasz - 4x400m / M POL Warszawa

Zapłacone

4. Bryl Marcin - 4x400m / M POL Warszawa adidas Runners Warsaw

Zapłacone

5. Butor Arkadiusz - 4x400m / M POL Małkinia Górna Ostrów Biega

Zapłacone

6. Dac Marek - 4x400m / M POL Warszawa Decathlon Team

Zapłacone

7. Dac Marek - 4x400m / M POL Warszawa Decathlon Team

Zapłacone

8. Dac Marek - 4x400m / M POL Warszawa Decathlon Wilanów Team

Zapłacone

9. Uczestnik anonimowy - 4x400m / M POL Przysietnica

Niezapłacone

10. Uczestnik anonimowy - 4x400m / M POL Przysietnica

Niezapłacone

11. Gracz Maciej - 4x400m / M POL Rogoźno Grassroots Polska

Niezapłacone

12. Jakubowska Klaudia - 4x400m / K POL Olsztyn Pszczółkowski Team

Zapłacone

13. Jasiński Mateusz - 4x400m / M POL Józefów Trenerbiegania.pl

Zapłacone

14. Jasiński Mateusz - 4x400m / M POL Józefów Trenerbiegania.pl

Zapłacone

15. Jaworska Wioleta - 4x400m / K POL Zwoleń Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

16. Jędrzejewski Grzegorz - 4x400m / M POL Warszawa TURBO Football Academy

Zapłacone

17. Kowalczyk Agnieszka - 4x400m / K POL Leszno adidas Runners Warsaw

Zapłacone

18. Lucimiński Marcin - 4x400m / M POL Warszawa Olej Running Team

Zapłacone

19. Łabędzki Konrad - 4x400m / M POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

20. Łęcki Paweł - 4x400m / M POL Żyrardów K(r)opka Team

Zapłacone

21. Maron Jacek - 4x400m / M POL Warszawa Adidas Runnera Warsaw

Zapłacone

22. Maszczyk Izabela - 4x400m / K POL Warszawa

Zapłacone

23. Michalak Mariusz - 4x400m / M POL Warszawa

Zapłacone

24. Uczestnik anonimowy - 4x400m / M POL Warszawa DAPP TEAM

Zapłacone

25. Nowicki Maciej - 4x400m / M POL Warszawa

Niezapłacone

26. Paczkowski Oskar - 4x400m / M POL Jadwisin Thunderclouds

Zapłacone

27. Parszczyńska Izabela - 4x400m / K POL Warszawa RozpędzOne

Zapłacone

28. Parszczyński Łukasz - 4x400m / M POL Warszawa TEAM PARSZCZYŃSKICH

Zapłacone

29. Uczestnik anonimowy - 4x400m / M POL Warszawa

Zapłacone

30. Pluta Daniel - 4x400m / M POL Piastów AmeriGas

Zapłacone

31. Pluta Daniel - 4x400m / M POL Piastów AmeriGas

Zapłacone

32. Popławski Jacek - 4x400m / M POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

33. Prystupiuk Kornel - 4x400m / M POL Warszawa

Niezapłacone

34. Przybyła Krzysztof - 4x400m / M POL Warszawa Adidas Runner Warsaw

Zapłacone

35. Reda Kinga - 4x400m / K POL Warszawa WAT

Zapłacone

36. Rupp Karol - 4x400m / M POL Warszawa

Zapłacone

37. Rzemieniewska Marta - 4x400m / K POL Warszawa adidas Runners Warsaw

Zapłacone

38. Sałamacha Jarosław - 4x400m / M POL Warszawa Żórawski Team

Zapłacone

39. Sałamacha Jarosław - 4x400m / M POL Warszawa Żórawski Team

Zapłacone

40. Sałamacha Jarosław - 4x400m / M POL Warszawa Żórawski Team

Zapłacone

41. Sawicka Natalia - 4x400m / K POL Warszawa

Zapłacone

42. Siegieda Michał - 4x400m / M POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Niezapłacone

43. Simon Szymon - 4x400m / M POL Chorzów Ruch to zdrowie 2

Zapłacone

44. Simon Szymon - 4x400m / M POL Chorzów Ruch to zdrowie

Zapłacone

45. Staszewska Kinga - 4x400m / K POL Warszawa Ks Staszewscy

Zapłacone

46. Staszewska Kinga - 4x400m / K POL Warszawa Ks Staszewscy

Zapłacone

47. Staszewska Kinga - 4x400m / K POL Warszawa KS Staszewscy

Zapłacone

48. Stykowska Beata - 4x400m / K POL Warszawa RozpędzOna

Zapłacone

49. Sucharska-Czapska Izabella - 4x400m / K POL Warszawa

Zapłacone

50. Szczęsny Kacper - 4x400m / M POL Tłuszcz Bóbr Tłuszcz

Niezapłacone

51. Szlęk Ewa - 4x400m / K POL Warszawa CEDC Żubrowniki

Niezapłacone

52. Szlęk Ewa - 4x400m / K POL Warszawa CEDC Sopliczaki

Zapłacone

53. Tragarz Krzysztof - 4x400m / M POL Warszawa

Zapłacone

54. Tucharz Anna - 4x400m / K POL Warszawa SBRTWarszawa

Zapłacone

55. Ważny Krzysztof - 4x400m / M POL Warszawa Rk Athletics

Zapłacone

56. Wiącek Izabela - 4x400m / K POL Warszawa RozpędzOne 4

Zapłacone

57. Wojciechowska Agnieszka - 4x400m / K POL Warszawa AR Girls

Zapłacone

58. Wojewoda Michał - 4x400m / M POL Warszawa ThePark Kaziki

Zapłacone

59. Wronowski Rafał - 4x400m / M POL Banie Mazurskie

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU