1MILA Warszawa, Kinder + Sport BIEGI DZIECI

Marymoncka 34, Warszawa, Polska
09.06.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub
1. Adamiak Antosia - 400 m / POL Warszawa
2. Aleksandrzak Szymon - 800 m / M POL Otrębusy UKS Otrębusy
3. Ambroziak Barbara - 400 m / K POL Warszawa UKS GEPARD
4. Ampulska Magdalena - 100 m / K POL Nasielsk
5. Arcab Maciej - 400 m / M POL Tomaszów Mazowiecki
6. Arcab Maria - 100 m / K POL Tomaszów Mazowiecki
7. Bagińska Maja - 800 m / K POL Warszawa Duklanowski Team
8. Bąk Bogusz - 100 m / M POL Warszawa
9. Bąk Miłosz - 100 m / M POL Warszawa
10. Balcer Emil - 100 m / M POL Warszawa Ferrero
11. Balcer Karolina - 100 m / K POL Warszawa Ferrero
12. Balcerska Hela - 100 m / K POL Musuły
13. Balcerski Antek - 400 m / M POL Musuły Lider Grodzisk Mazowiecki
14. Bałabas Karol - 400 m / POL Ciechanów Mazovia ProActiv Ciechanów
15. Banaszczyk Max - 400 m / M POL Ożarów Mazowiecki AZS AWF WARSZAWA
16. Banaszczyk Olivier - 400 m / M POL Ożarów Mazowiecki #runmen
17. Barakowski Damian - 400 m / M POL Warszawa
18. Barakowski Mateusz - 800 m / M POL Warszawa
19. Baran Pola - 100 m / K POL Warszawa
20. Baran Zosia - 400 m / K POL Warszawa
21. Barchon Jan - 400 m / M POL Warszawa
22. Barczyńska Hania - 400 m / K POL Ząbki
23. Barczyński Leon - 100 m / POL Ząbki
24. Bechis Gabriele - 100 m / M POL Warszawa Ferrero
25. Bednarska Antonina - 100 m / K POL Warszawa
26. Benesz Piotr - 800 m / M POL Otrębusy UKS Otrębusy
27. Berent Zosia - 400 m / K POL Otrębusy UKS Otrębusy
28. Bicha Kornelia - 400 m / K POL Otrebusach UKS Otrębusy
29. Biedroń Aluś - 100 m / M POL Warszawa Alunio Team
30. Bieńko Maja - 800 m / K POL Warszawa
31. Blaszczynska Helena - 100 m / K POL Warszawa
32. Blaszczynski Ksawery - 400 m / M POL Warszawa
33. Błuś Hanna - 400 m / K POL Warszawa Szkoła Podstawowa nr 382
34. Błuś Helena - 400 m / K POL Warszawa Szkoła Podstawowa nr 382
35. Bogdan Dawid - 400 m / M POL Warszawa Szkoła Podstawowa 209
36. Bogdan Marcin - 800 m / M POL Warszawa KS Wawrzyszew
37. Boniakowska Zofia - 800 m / K POL Ciechanów Klub lekkoatletyczny ciechanów Mazovia ProActiv KLAMPA
38. Borkowski Artur - 400 m / M POL Pruszków UKS Otrębusy
39. Brusokas Blanka - 400 m / POL Warszawa
40. Bryndza Zofia - 400 m / K POL Warszawa UKS GEPARD
41. Brzeziński Dominik - 400 m / M POL Skierniewice
42. Brzeziński Rafał - 400 m / M POL Skierniewice
43. Brzozowski Gustaw - 100 m / M POL Warszawa Ferrero
44. Buczek Marceli - 800 m / M POL Chorzów
45. Budniak Maja - 400 m / K POL Władysławowo Mazovia ProActiv Ciechanów
46. Budniak Zuzanna - 400 m / K POL Władysławowo Mazovia ProActiv Ciechanów
47. Bujak Sonia - 400 m / K POL Warszawa Ferrero
48. Buza Jakub - 400 m / M POL Otrebusach UKS Otrębusy
49. Byrt Zuzanna - 100 m / K POL Warszawa
50. Celiński Mateusz - 800 m / M POL Warszawa
51. Chmielewska Zofia - 100 m / K POL Warszawa
52. Chmielewski Krzysztof - 100 m / M POL Warszawa
53. Chmielewski Piotr - 400 m / M POL Warszawa Ferrero
54. Chodzeń Zuzanna - 400 m / K POL Warszawa uks gepard
55. Chrapek Krzysztof - 400 m / M POL Warszawa LDK Lekka zabawa
56. Chumięcka Nikola - 800 m / K POL Ciechanów Mazovia ProActiv Ciechanów
57. Chumięcki Krystian - 400 m / M POL Ciechanów Mazovia ProActiv Ciechanów
58. Chylińska Amelia - 800 m / K POL Ciechanów Mazovia ProActiv Ciechanów
59. Ciechański Michał - 400 m / M POL Warszawa
60. Ciesielski Antonii - 400 m / M POL Warszawa
61. Ciołko Zuzanna - 400 m / K POL Warszawa uks gepard
62. Ciurzyńska Amelia - 800 m / K POL Kampinos UKS Filipides Teresin
63. Cmiel Agata - 400 m / K POL Warszawa
64. Cylke Zuzanna - 400 m / K POL Ciechanów Mazovia ProActiv Ciechanów
65. Czapla Wiktor - 100 m / M POL Ferrero
66. Czarnecka Anna - 400 m / K POL Ciechanow MazoviaProActiv Ciechanów
67. Czarnecki Michał - 800 m / M POL Ciechanów Mazovia ProActiv Ciechanów
68. Czarnecki Piotr - 100 m / M POL Ciechanow MaviaProActiv Ciechanów
69. Czekalska Amelia - 400 m / K POL Kanie UKS Otrębusy
70. Czerwińska Roksana - 800 m / POL Warszawa Rk Athletics
71. Czuryłowicz Julia - 400 m / K POL Ciechanów Mazovia ProActiv Ciechanów
72. Czyż Blanka - 100 m / K POL Krzeszowice
73. Czyż Franciszek - 100 m / M POL Krzeszowice
74. Dąbkowski Damian - 400 m / M POL Warszawa Rk Athletics
75. Dąbkowski Oliwier - 400 m / M POL Warszawa Rk Athletics
76. Danek Adam - 100 m / M POL Warszawa Trinergy
77. Danek Ola - 800 m / K POL Warszawa Trinergy.pl
78. Daniszewska Anna - 800 m / K POL Olszewnica Stara BKS Wataha Warszawa
79. Daniszewska Ola - 800 m / K POL Olszewnica Stara BKS Wataha Warszawa
80. Demiańczuk Michalina - 100 m / K POL Warszawa
81. Długosielska Pola - 400 m / K POL Warszawa
82. Długosielski Bartosz - 100 m / POL Warszawa
83. Dobosiewicz Marta - 800 m / K POL Warszawa UKS Manta Warszawa Włochy
84. Dobrowolski Marcel - 800 m / M POL Warszawa Uks Gepard
85. Dobrowolski Marcel - 800 m / M POL Warszawa UKS GEPARD
86. Dobrowolski Tomek - 400 m / M POL Warszawa Uks Gepard
87. Uczestnik anonimowy - 400 m / M POL Warszawa
88. Dudzik Emil - 400 m / M POL Warszawa
89. Dudzik Franciszek - 100 m / M POL Warszawa
90. Dudzik Wiktoria - 100 m / K POL Warszawa
91. Dulniak Sebastian - 400 m / M POL Warszawa AZS AWF Warszawa
92. Duraj Blanka - 400 m / POL Ząbki
93. Duraj Lena - 400 m / K POL Ząbki Runformers Ząbki
94. Duriez Samuel - 800 m / M FRA Paryż
95. Duzdowski Szymon - 400 m / M POL Ciechanów Mazovia ProActiv Ciechanów
96. Dydymski Jan - 100 m / M POL Warszawa niezrzeszony
97. Dymczyk Krzysztof - 800 m / POL Ciechanów Mazovia ProAktiv Ciechanów
98. Dzięcioł Zosia - 800 m / K POL Warszawa Rk Athletics
99. Dziegielewski Tomasz - 100 m / M POL Warszawa treningibiegowe.pl
100. Eberharter Klara - 800 m / K POL Warszawa UKS GEPARD
101. Uczestnik anonimowy - 400 m / K POL Warszawa
102. Feller Aleksander - 100 m / M POL Warszawa Ferrero
103. Filipek Wojciech - 400 m / M POL Warszawa Warbud Running Team
104. Filippowicz Aleksandra - 100 m / K POL Warszawa
105. Frączek Angelika - 800 m / K POL Otrębusy UKS Otrębusy
106. Franckiewicz Lena - 400 m / K POL Elżbiecin Mazovia ProActiv Ciechanów
107. Fudała Justyna - 400 m / K POL Otrębusy UKS Otrębusy
108. Gałat Nikola - 400 m / K POL Otrębusy UKS Otrębusy
109. Gałazin Michał - 800 m / M POL Warszawa UKS GEPARD
110. Gałgański Igor - 100 m / M POL Warszawa
111. Gawlik Nadia - 400 m / K POL Warszawa
112. Gdyński Antoni - 100 m / M POL Łomianki
113. Gizowska Nela - 800 m / K POL Otrębusy UKS Otrębusy
114. Glinicki Błażej - 400 m / POL Warszawa
115. Godlewski Mateusz - 400 m / M POL Warszawa
116. Godlewski Mikołaj - 100 m / M POL Warszawa
117. Golabek Tomasz - 400 m / M POL Chorzów
118. Golicka Joanna - 800 m / K POL Warszawa Rk Athletics
119. Gołębiewski Filip - 400 m / M POL Warszawa
120. Gołębiewski Mateusz - 400 m / M POL Warszawa
121. Górczyński Aleksander - 100 m / M POL Łódź
122. Górska Antonina - 400 m / K POL Rawa Mazowiecka LUKS Boguszyce / SP 4 Rawa Mazowiecka
123. Gospodarska Aleksandra - 100 m / K POL Warszawa
124. Gozdak Michał - 100 m / M POL Warszawa Rk Athletics
125. Gozdan Amelia - 400 m / K POL Ciechanów Mazovia ProActiv Ciechanów
126. Gozdan Lena - 100 m / K POL Ciechanów Mazovia ProActiv Ciechanów
127. Grabowski Bogusław - 400 m / M POL Warszawa
128. Grochowalska Maja - 100 m / K POL Warszawa
129. Gromek Zuzia - 400 m / K POL Warszawa Rk Athletics
130. Grot Alicja - 400 m / K POL Warszawa
131. Grot Patryk - 100 m / M POL Warszawa
132. Grudzień Gabrysia - 400 m / K POL Otrebusach UKS Otrębusy
133. Grząka Mikołaj - 400 m / M POL Warszawa
134. Grzegorczyk Nataniel - 400 m / M POL Warszawa uks gepard
135. Grzesik Hugo - 400 m / M POL Warszawa
136. Gunia Ignacy - 100 m / M POL Warszawa Bracia Team
137. Guzińska Milena - 400 m / K POL Ząbki
138. Guziński Stefan - 100 m / M POL Ząbki
139. Guziński Wojtek - 800 m / M POL Ząbki
140. Gwadera Julia - 400 m / K POL Belsk Duży
141. Gwadera Mateusz - 400 m / M POL Belsk Duży Ferrero
142. Gzowski Fryderyk - 400 m / M POL Warszawa
143. Hadjieva Iana - 800 m / POL Warszawa Duklanowski Team
144. Hartfil Liliana - 400 m / K POL Warszawa AZS AWF Warszawa
145. Hermer Igor - 800 m / M POL Warszawa Rk Athletics
146. Herner Grzegorz - 800 m / POL Ciechanów
147. Homel Patrycja - 800 m / K POL Otrębusy UKS Otrębusy
148. Iłowiecki Ksawery - 400 m / M POL Warszawa
149. Iłowiecki Marcel - 400 m / M POL Warszawa
150. Iwan Andrzej - 400 m / M POL Otręusy UKS Otrębusy
151. Jaczyński Franciszek - 100 m / M POL Dziekanów Leśny
152. Jaczyński Nikodem - 400 m / M POL Dziekanów Leśny
153. Jagieło Natalia - 800 m / POL Otrębusy UKS Otrębusy
154. Jakubiak Natalia - 100 m / K POL Warszawa
155. Jakubiak Piotr - 100 m / M POL Warszawa
156. Jakubowska Nikola - 400 m / K POL Otrębusy UKS Otrębusy
157. Jancik Gustaw - 800 m / K POL Warszawa UKS GEPARD
158. Jankowska Hanna - 400 m / K POL Warszawa Rk Athletics
159. Jankowska Lila - 400 m / K POL Warszawa Rk Athletics
160. Jankowski Józef - 800 m / M POL Warszawa Duklanowski Team
161. Jankowski-Maszczyk Julian - 100 m / M POL Warszawa
162. Janowski Jan - 100 m / M POL Warszawa
163. Janowski Jerzy - 100 m / M POL Warszawa
164. Jarosławska Urszula - 400 m / K POL Warszawa
165. Jarosz Sara - 400 m / K POL Warszawa Grupa biegowa UM W-wa
166. Uczestnik anonimowy - 100 m / K POL Warszawa
167. Jarząbek Maksymilian - 800 m / M POL Warszawa Rk Athletics
168. Jarzębiński Piotr - 800 m / M POL Raszyn
169. Jasińska Maja - 800 m / K POL Warszawa Rk Athletics
170. Jasiński Miłosz - 400 m / M POL Warszawa Rk Athletics
171. Jedliński Tymek - 400 m / M POL Brwinów UKS Otrębusy
172. Jędrasik Marcelina - 400 m / K POL Otrebusach UKS Otrębusy
173. Jędruchniewicz Anna - 400 m / K POL Warszawa
174. Jędruchniewicz Michał - 400 m / M POL Warszawa
175. Joachimiak Amelia - 400 m / K POL Otrębusy UKS Otrębusy
176. Jurczak Paulina - 100 m / K POL Królewiec Slavo.pl
177. Kącki Kostek - 400 m / M POL Warszawa Rk Athletics
178. Kacprzak Andrzej - 400 m / M POL Warszawa
179. Kaczanowski Błażej - 800 m / M POL Brwinów UKS Otrębusy
180. Kaczmarczyk Aleksandra - 400 m / K POL Otręusy UKS Otrębusy
181. Kaczmarczyk Jakub - 400 m / M POL Otręusy UKS Otrębusy
182. Kalinowska Eliza - 100 m / K POL Warszawa
183. Kalinowski Kacper - 400 m / M POL Warszawa Rkatletics
184. Kalisz Kaja - 100 m / K POL Warszawa Skurcze Łydek
185. Kamionek Michalina - 400 m / K POL Grójec Ferrero
186. Karabon Krzysztof - 100 m / M POL Warszawa
187. Karasińska Gabrysia - 400 m / K POL Otrebusach UKS Otrębusy
188. Karolak Nina - 400 m / K POL Warszawa Rk Athletics
189. Karolczuk Aleksandra - 800 m / K POL Rawa Mazowiecka LUKS Boguszyce / SP 4 Rawa Mazowiecka
190. Karolczuk Martyna - 800 m / K POL Rawa Mazowiecka LUKS Boguszyce / SP 4 Rawa Mazowiecka
191. Karpińska Helena - 100 m / K POL Zielonki Parcele Stare Babice Biegają
192. Karpińska Marysia - 100 m / K POL Zielonki Parcele Stare Babice Biegają
193. Kazubska Julia - 100 m / K POL Warszawa
194. Kędziora Antoni - 100 m / M POL Warszawa
195. Kępka Julia - 100 m / K POL Warszawa Warszawa
196. Kępka Kacper - 100 m / M POL Warszawa
197. Kicińska Amanda - 800 m / POL Ciechanów Mazovia ProActiv Ciechanów
198. Kiciński Karol - 400 m / M POL Ciechanów Mazovia ProActiv Ciechanów
199. Kierzkowski Jakub - 400 m / M POL Otrębusy UKS Otrębusy
200. Kleczewski Piotr - 800 m / M POL Warszawa UKS Filipides
201. Klepin Inga - 400 m / K POL Warszawa UKS GEPARD
202. Klikowski Jan - 400 m / POL Zgorzała
203. Uczestnik anonimowy - 100 m / M POL Łącko
204. Uczestnik anonimowy - 100 m / K POL Łącko
205. Kłos Franek - 400 m / M POL Krzaki Czaplinkowskie
206. Kłos-Przasnyski Szymon - 400 m / M POL Warszawa
207. Kobierska Kornelia - 400 m / K POL Otrębusy UKS Otrębusy
208. Kochmańska Łucja - 400 m / K POL Ciechanów Mazovia ProActiv Ciechanów
209. Komińczuk Gabriel - 100 m / M POL Warszawa
210. Komińczuk Mateusz - 400 m / M POL Warszawa
211. Uczestnik anonimowy - 100 m / M POL Warszawa Pędzące Chomiki
212. Uczestnik anonimowy - 400 m / M POL Warszawa Pędzące Chomiki
213. Kończak Kacper - 400 m / M POL Otrębusy UKS Otrębusy
214. Kondraciuk Ksawery - 400 m / M POL Warszawa Duklanowski Team
215. Kopański Alan - 400 m / M POL Jabłonna AZS AWF Warszawa
216. Kopański Leo - 100 m / M POL Jabłonna
217. Kopański Samir - 400 m / M POL Jabłonna
218. Koper Pola - 400 m / K POL Otrebusach UKS Otrębusy
219. Kopyt Kamil - 400 m / M POL Warszawa AZS AWF
220. Korczak Julia - 100 m / K POL Warszawa AZS AWF Warszawa
221. Kosik Seweryn - 400 m / M POL Wycinki Osowskie Lider Grodzisk Mazowiecki
222. Kotzian Oskar - 400 m / M POL Warszawa
223. Kotzian Sonia - 100 m / K POL Warszawa
224. Kowalczyk Nina - 400 m / K POL Warszawa
225. Kowalewski Wojtek - 400 m / M POL Otrębusy UKS Otrębusy
226. Kowalik Zofia - 800 m / K POL Warszawa UKS GEPARD
227. Kowalska Magdalena - 400 m / K POL Ciechanów Mazowia ProActiv Ciechanów
228. Kowalska Małgorzata - 400 m / K POL Otrebusach UKS Otrębusy
229. Kowalska Marcelina - 800 m / K POL Warszawa
230. Kowalska Matylda - 800 m / K POL Warszawa
231. Kowalski Jakub - 100 m / M POL Ciechanów Mazowia ProActiv Ciechanów
232. Kozak Sandra - 800 m / K POL Regimin Mazovia ProActiv Ciechanów
233. Kozerska Antonina - 400 m / K POL Warszawa Sp68
234. Kozerska Weronika - 400 m / K POL Warszawa Sp65/uks Żoliborz
235. Kozicki Jan - 400 m / M POL Warszawa
236. Krajewski Kornel - 100 m / M POL Legionowo
237. Kraska Alan - 800 m / M POL Ciechanow Mazovia ProActiv Ciechanów
238. Krochmalski Filip - 800 m / M POL Warszawa Krochmale
239. Krochmalski Ignacy - 400 m / M POL Warszawa Krochmale
240. Król Adam - 400 m / M POL Warszawa
241. Król Agnieszka - 100 m / K POL Warszawa
242. Król Laura - 100 m / POL Radom
243. Królak Karolina - 400 m / K POL Otrebusach UKS Otrębusy
244. Królak Natalia - 800 m / POL Otrebusach UKS Otrębusy
245. Krupa Adam - 400 m / M POL Otrębusy UKS Otrębusy
246. Krupa Karolina - 800 m / K POL Warszawa AZS AWF WARSZAWA
247. Krupa Rafał - 800 m / POL Warszawa AZS AWF Warszawa/ ZSPnr6 Warszawa
248. Krużewska Nina - 800 m / K POL Warszawa Duklanowski Team
249. Kryńska Aneta - 400 m / K POL Warszawa
250. Kryński Mateusz - 400 m / M POL Warszawa
251. Krystosiak Szymon - 100 m / M POL Warszawa Ferrero
252. Kryszkiewicz Albert - 100 m / M POL Warszawa Warszawa
253. Kryszkiewicz Eliza - 400 m / K POL Warszawa Warszawa
254. Krzyżanek Filip - 400 m / M POL Warszawa
255. Krzyżanek Kacper - 100 m / M POL Warszawa
256. Kuc Hanna - 100 m / K POL Warszawa
257. Kulesza Hania - 400 m / K POL Otręusy UKS Otrębusy
258. Kuliberda Natalia - 400 m / K POL Warszawa LDK Lekka Zabawa
259. Kunachowicz Kosma - 100 m / POL Warszawa
260. Kunachowicz Tytus - 100 m / M POL Warszawa
261. Kuncio Maciej - 400 m / M POL Warszawa
262. Kurjata Gabriela - 400 m / K POL Ciechanów Mazovia ProActive Ciechanów
263. Kurkiewicz Karol - 100 m / M POL Warszawa
264. Kuryło Filip - 400 m / M POL Lublin
265. Kurzawski Jakub - 400 m / M POL Łódź
266. Kurzela Marta - 400 m / K POL Kownaty Żędowe Mazovia ProActiv Ciechanów
267. Kusy Roksana - 800 m / K POL Warszawa Syrena
268. Kwasek Natalia - 800 m / K POL Żyrardów
269. Kwasiborska Wiktoria - 400 m / K POL Ciechanów Mazovia ProActiv Ciechanów
270. Kwasiborski Oskar - 800 m / M POL Ciechanow Mazovia ProActiv Ciechanów
271. Kwaśniewska Łucja - 400 m / K POL Warszawa Azs Awf Warszawa
272. Kwiatkowska Klementyna - 100 m / K POL Brwinów
273. Kwiatkowski Jakub - 800 m / M POL Ciechanów Mazowia ProActive Ciechanów
274. Leguern Constance - 400 m / K POL Warszawa
275. Leguern Helene - 800 m / POL Warszawa
276. Leguern Marianne - 400 m / K POL Warszawa
277. Lenda Maja - 400 m / K POL Ciechanów Mazovia ProActiv Ciechanów
278. Lesiński Mikołaj - 400 m / M POL Warszawa
279. Lesiński Wojciech - 400 m / M POL Warszawa
280. Lesiuk Lena - 400 m / K POL Warszawa
281. Lewandowska Zofia - 800 m / K POL Nowa Iwiczna AZS AWF WARSZAWA
282. Lewdorowicz Stanisław - 800 m / M POL Kady
283. Lewicka Amelia - 100 m / K POL Warszawa
284. Lisak Dawid - 100 m / M POL Otwock
285. Lisak Jan - 100 m / M POL Otwock
286. Listkowska Aleksandra - 400 m / K POL Ciechanów Mazovia ProActiv Ciechanów
287. Lutomirska Asia - 400 m / K POL Łomianki Azs Awf Warszawa
288. Lutomirski Wojtek - 400 m / POL Łomianki Przedszkole 240 im. Polskich Olimpijczyków
289. Łącka Amelia - 400 m / K POL Warszawa Ferrero
290. Łącka Julia - 400 m / K POL Warszawa Ferrero
291. Łada Marek - 400 m / M POL Warszawa Sp330 / Ks Czempion Warszawa
292. Ładno Natalia - 400 m / K POL Warszawa Wieliszew Heron Team
293. Łopatka Maria - 400 m / K POL Warszawa Promotion Góra ŻAR
294. Uczestnik anonimowy - 100 m / K POL Pruszków
295. Łuczyńska Maria - 400 m / K POL Warszawa
296. Łuczyński Cyryl - 400 m / M POL Piastów Rozbiegany Piastów
297. Łukaszewska Małgorzata - 400 m / K POL Warszawa DAMS TEAM
298. Łukaszewski Szymon - 100 m / M POL Warszawa DAMS TEAM
299. Łukowska Zuzanna - 800 m / POL Warszawa Duklanowski Team
300. Łukowski Grzegorz - 800 m / M POL Warszawa Rk Athletics
301. Macfałda Michał - 800 m / POL Ciechanów Mazovia ProActiv Ciechanów
302. Maćkowski Adrian - 100 m / M POL Zagościniec
303. Maćkowski Radosław - 400 m / M POL Zagościniec
304. Madejska Kaja - 100 m / K POL Monachium
305. Mądrala Mateusz - 400 m / M POL Warszawa Rk Athletics
306. Mądrala Michał - 100 m / M POL Warszawa Rk Athletics
307. Maj Julia - 400 m / K POL Piaseczno
308. Majchrowski Jan - 400 m / M POL Warszawa uks gepard
309. Majewska Aleksandra - 100 m / K POL Warszawa
310. Majewska Zuzia - 400 m / K POL Warszawa
311. Majewski Kostek - 100 m / M POL Warszawa Wszystkie moce świata
312. Majewski Tomek - 400 m / M POL Warszawa
313. Maksymiuk Marcin - 400 m / M POL Milanówek AZS AWF Warszawa
314. Malarska Zuzanna - 800 m / K POL Warszawa
315. Malarski Marcin - 400 m / M POL Warszawa
316. Małecka Natalia - 100 m / K POL Stare Babice
317. Małecki Julian - 100 m / M POL Warszawa Dzika Panda
318. Małecki Tomasz - 400 m / POL Stare Babice
319. Małek Matylda - 400 m / K POL Warszawa Ferrero
320. Uczestnik anonimowy - 400 m / M POL Warszawa AZS AWF
321. Marczewska Zuzanna - 100 m / K POL Warszawa Resilia Bemowo
322. Marczewski Mikołaj - 400 m / M POL Warszawa Resilia Bemowo
323. Markiewicz Kacper - 400 m / M POL Warszawa
324. Marosz Aniela - 100 m / K POL Warszawa
325. Marosz Zofia - 100 m / K POL Warszawa
326. Marsop Tosia - 400 m / K POL Otrębusy UKS Otrębusy
327. Maszczyk Natan - 100 m / M POL Warszawa
328. Maszczyk Pola - 400 m / POL Warszawa
329. Matylla Wojciech - 100 m / M POL Pruszków
330. Matysiak Julia - 800 m / K POL Otrebusach UKS Otrębusy
331. Mazik Lena - 400 m / K POL Warszawa UKS IRZYK
332. Mazik Marcel - 400 m / POL Warszawa UKS IRZYK
333. Mazur Michał - 800 m / M POL Warszawa
334. Mazur Paweł - 100 m / M POL Warszawa
335. Mazurek Maciej - 400 m / M POL Warszawa Rk Athletics
336. Miącz Jan - 800 m / M POL Otrebusach UKS Otrębusy
337. Miącz Wojtek - 800 m / M POL Otrebusach UKS Otrębusy
338. Michalak Kacper - 100 m / M POL Warszawa
339. Michalak Olga - 800 m / K POL Warszawa Rk Athletics
340. Uczestnik anonimowy - 400 m / M POL Warszawa
341. Michalek Nikodem - 400 m / M POL Chorzów
342. Michałkiewicz Maja - 800 m / K POL Warszawa AKL Ursynów
343. Michałowska Nikola - 400 m / K POL Warszawa
344. Michałowska Zuzanna - 100 m / K POL Warszawa
345. Michałowski Maksymilian - 800 m / POL Warszawa
346. Miecznikowska Tosia - 400 m / K POL Warszawa
347. Mielniczek Stanisław - 400 m / M POL Kanie UKS Otrębusy
348. Mikiciuk Julian - 400 m / M POL Warszawa
349. Mikielska Zofia - 100 m / K POL Warszawa
350. Milewski Michał - 400 m / M POL Warszawa
351. Minner Antoni - 400 m / M POL Książenice Ferrero
352. Minner Emilia - 800 m / POL Książenice Ferrero
353. Mirecki Franciszek - 800 m / M POL Warszawa
354. Mirecki Wojciech - 400 m / M POL Warszawa
355. Mirgos Piotr - 400 m / M POL Warszawa
356. Mitraszewska Kalina - 800 m / K POL Warszawa Duklanowski Team
357. Mizik Hanna - 400 m / K POL Warszawa UKS Manta Warszawa
358. Modelewska Julia - 800 m / K POL Rawa Mazowiecka LUKS Boguszyce / SP 4 Rawa Mazowiecka
359. Mokrzański Franciszek - 400 m / M POL Hornówek
360. Mrozińska Wiktoria - 100 m / K POL Warszawa
361. Mularska Maja - 400 m / K POL Kanie UKS Otrębusy
362. Muzińska Zuzanna - 400 m / K POL Ciechanów Mazovia ProActiv Ciechanów
363. Mysiakowska Jagoda - 400 m / POL Warszawa
364. Mysiakowski Jan - 100 m / M POL Warszawa
365. Mysłek Anna - 100 m / K POL Warszawa
366. Myszkiewicz Jan - 100 m / M POL Warszawa
367. Nadstawny Kajtek - 400 m / M POL Otrębusy UKS Otrębusy
368. Nadstawny Maciek - 800 m / M POL Otrębusy UKS Otrębusy
369. Nagłowska Alicja - 100 m / K POL Skierniewice
370. Nagłowska Ewa - 100 m / K POL Skierniewice
371. Nejman Zuzia - 400 m / POL Warszawa
372. Niezgoda Iga - 400 m / K POL Rawa Mazowiecka LUKS Boguszyce / SP 4 Rawa Mazowiecka
373. Nieznański Jakub - 400 m / M POL Ciechanów Mazovia ProActiv Ciechanów
374. Uczestnik anonimowy - 100 m / K POL Ząbki
375. Ociessa Wiktoria - 400 m / K POL Warszawa
376. Ogonowska Katarzyna - 100 m / K POL Ciechanów Mazovia ProActiv Ciechanów
377. Okulski Miłosz - 800 m / M POL Warszawa Rk Athletics
378. Olejnik Filip - 400 m / M POL Łomianki BKS Wataha/RUN Oley
379. Olszewska Lena - 400 m / K POL Radom
380. Orłowska Michalina - 400 m / K POL Warszawa
381. Orłowski Borys - 400 m / M POL Wołomin NOTUS Runners
382. Orzechowski Mateusz - 400 m / M POL Warszawa
383. Osmólski Maciek - 400 m / M POL Otrębusy UKS Otrębusy
384. Osowska Amelia - 400 m / K POL Warszawa uks gepard
385. Ostrowska Julja - 400 m / K POL Warszawa AZS AWF Warszawa
386. Pałyneczko Oskar - 100 m / M POL Warszawa
387. Pankiewicz Pola - 800 m / K POL Warszawa
388. Parchomienko Natalia - 400 m / K POL Otrebusach UKS Otrębusy
389. Parzych Jan - 100 m / M POL Warszawa UKS321
390. Parzych Wojciech - 100 m / M POL Warszawa UKS321
391. Parzych Zofia - 400 m / K POL Warszawa
392. Pasierbińska Kaja - 100 m / K POL Warszawa
393. Paśnik Jan - 400 m / M POL Warszawa Warszawa
394. Paśnik Roch - 100 m / M POL Warszawa Lupus_GO
395. Patla Jan - 100 m / M POL Warszawa
396. Pawluk Julia - 400 m / K POL Otrębusy UKS Otrębusy
397. Uczestnik anonimowy - 400 m / M POL Warszawa UKS321
398. Pełka Lena - 100 m / K POL Warszawa
399. Piasecka Joanna - 800 m / K POL Warszawa azs awf warszawa
400. Piasecki Stanisław - 800 m / M POL Warszawa AZS-AWF Warszawa
401. Piątkowska Oliwia - 800 m / K POL Warszawa AZS AWF Warszawa
402. Piechal Magda - 400 m / K POL Otrebusach UKS Otrębusy
403. Piekart Zofia - 400 m / K POL Warszawa UKS GEPARD
404. Pietrzyk Igor - 400 m / M POL Warszawa
405. Pilewicz Mikołaj - 800 m / M POL Kanie UKS Otrebusy
406. Piotrowicz Maja - 800 m / K POL Łazy
407. Piotrowska Ludwika - 400 m / K POL Warszawa Ortoreh team
408. Piotrowska Łucja - 400 m / K POL Warszawa Ortoreh team
409. Piotrowski Wiktor - 100 m / M POL Warszawa Ortoreh team
410. Piskorski Antoni - 800 m / M POL Warszawa Rk Athletics
411. Pliatsika Xenia - 800 m / K POL Warszawa Rk Athletics
412. Plutecka Antonina - 400 m / K POL Warszawa uks gepard
413. Płonka Emma - 400 m / K POL Warszawa Warsaw Run Club
414. Płonka Lena - 400 m / K POL Warszawa Warsaw Run Club
415. Pociejewska Maja - 400 m / K POL Warszawa Rk Athletics
416. Podkaminer-Lewandowski Staś - 100 m / M POL Warszawa
417. Podsiadło Mikołaj - 400 m / M POL Warszawa
418. Podstolski Juliusz - 100 m / M POL Warszawa Turbo FA
419. Pogocka Alicja - 400 m / K POL Warszawa
420. Pogoda Lena - 400 m / K POL Warszawa
421. Pogoda Wojciech - 800 m / M POL Warszawa RK Athletics
422. Połczyńska Natalia - 400 m / K POL Warszawa uks gepard
423. Popek Karolina - 100 m / K POL Warszawa
424. Popek Paulina - 400 m / K POL Warszawa
425. Przychodniak Kalina - 400 m / K POL Warszawa
426. Przychodniak Klara - 100 m / K POL Warszawa
427. Puszkarska Julia - 400 m / K POL Warszawa UKS GEPARD
428. Raciborska Natalia - 100 m / K POL Warszawa Przedszkole
429. Raciborski Dawid - 400 m / M POL Warszawa Podstawowa Szkoła
430. Rafalska Barbara - 400 m / K POL Warszawa AZS AWF Warszawa
431. Rafalski Witold - 400 m / M POL Warszawa
432. Rathnayake Omet - 800 m / M POL Warszawa Rk Athletics
433. Ratyński Wiktor - 100 m / M POL Otrebusach UKS Otrębusy
434. Ratyński Wojtek - 400 m / M POL Otrebusach UKS Otrębusy
435. Rogala Jan - 400 m / M POL Piastów UKS Otrębusy
436. Rosińska Emilia - 800 m / K POL Rawa Mazowiecka LUKS Boguszyce / SP 4 Rawa Mazowiecka
437. Rostworowski Witold - 100 m / M POL Warszawa
438. Rozwadowski Łukasz - 400 m / M POL Marki Ferrero
439. Rozwadowski Michał - 100 m / M POL Warszawa Ferrero
440. Rumak Eliza - 400 m / K POL Otrębusy UKS Otrębusy
441. Rusiecki Marcin - 400 m / M POL Ciechanów Mazovia ProActiv Ciechanów
442. Rusiecki Michał - 800 m / POL Ciechanów Mazovia ProActiv Ciechanów
443. Rusinek Pola - 100 m / K POL Kobyłka
444. Ruszczyński Antoni - 400 m / POL Warszawa
445. Ruszczyński Konstanty - 100 m / M POL Warszawa
446. Rutkowska Ida - 100 m / K POL Warszawa
447. Rybinska Hanna - 100 m / K POL Warszawa
448. Rypniewski Tymek - 400 m / M POL Warszawa Rk Athletics
449. Rywacka Wiktoria - 100 m / K POL Warszawa
450. Rywacki Patryk - 400 m / M POL Warszawa
451. Rzeczkowski Karol - 400 m / M POL Ciechanów Mazovia ProActiv Ciechanów
452. Rzępała Eryk - 400 m / M POL Warszawa
453. Rzewuski Aleksander - 100 m / M POL Kobyłka
454. Rzewuski Tymon - 400 m / POL Warszawa
455. Sadło Julia - 800 m / K POL Ciechanów Mazowia ProActiv Ciechanów
456. Sadowski Jan - 800 m / M POL Warszawa
457. Sałamacha Franciszek - 400 m / M POL Warszawa Żórawski Team
458. Sasin Maja - 400 m / POL Warszawa Ferrero
459. Sasin Pola - 100 m / K POL Warszawa Ferrero
460. Sawczuk Mateusz - 100 m / M POL Warszawa
461. Sawczuk Zofia - 400 m / K POL Warszawa
462. Sawicka Celina - 100 m / K POL Warszawa
463. Sawicki Maksymilian - 100 m / M POL Warszawa
464. Sawicki Marcel - 400 m / POL Warszawa
465. Schlesinger Josephine - 400 m / K POL Warszawa
466. Ściborowski Mikołaj - 100 m / M POL Warszawa
467. Senator Nikola - 400 m / K POL Warszawa
468. Seweryn Mateusz - 400 m / M POL Warszawa
469. Shetty Edwin - 100 m / POL Warszawa Ferrero
470. Shetty Loretta - 100 m / K POL Warszawa Ferrero
471. Siborenko Klaudia - 400 m / K POL Warszawa Duklanowski Team
472. Siemaszko Karolina - 100 m / K POL Warszawa
473. Siemaszko Maksymilian - 400 m / M POL Warszawa
474. Sikora Kaja - 400 m / POL Warszawa
475. Sikora Kalina - 400 m / POL Warszawa
476. Skalska Kamila - 800 m / K POL Otrebusach UKS Otrębusy
477. Skalska Ola - 800 m / K POL Otrebusach UKS Otrębusy
478. Skołożyńska Hania - 400 m / POL Warszawa
479. Skowera Olek - 100 m / M POL Warszawa
480. Skowroński Kacper - 400 m / M POL Otrębusy UKS Otrębusy
481. Skubaja Borys - 100 m / M POL Warszawa
482. Śliwka Maja - 100 m / K POL Warszawa
483. Śliwka Maria - 800 m / K POL Warszawa AZS AWF WARSZAWA
484. Ślusarczyk Hanna - 400 m / K POL Warszawa
485. Śmiarowski Oliwier - 400 m / M POL Warszawa
486. Smolarek Franciszek - 800 m / M POL Warszawa Duklanowski Team
487. Smolińska Ania - 100 m / K POL Warszawa
488. Smoliński Jakub - 400 m / M POL Warszawa
489. Sobieski Jan - 100 m / M POL Warszawa
490. Uczestnik anonimowy - 100 m / M POL Warszawa
491. Uczestnik anonimowy - 100 m / M POL Warszawa
492. Uczestnik anonimowy - 800 m / POL Warszawa
493. Spychała Krzysztof - 800 m / M POL Warszawa
494. Uczestnik anonimowy - 400 m / K POL Warszawa
495. Uczestnik anonimowy - 100 m / M POL Warszawa
496. Stachelska Hanna - 400 m / K POL Józefów Lekkoatleci z Otwocka
497. Stachelski Nikodem - 100 m / M POL Józefów
498. Stańczuk Jan - 800 m / M POL Kobyłka SP nr 1 w Kobyłce
499. Stanisławska Viktoria - 800 m / K POL Warszawa Duklanowski Team
500. Staniszewska Matylda - 400 m / K POL Warszawa Azs Awf Warszawa
501. Staszelis Anna - 800 m / K POL Warszawa
502. Staszewski Igor - 100 m / M POL Warszawa Ks Staszewscy
503. Stefański Michał - 400 m / M POL Warszawa
504. Strzeszyński Adam - 400 m / M POL Otrebusach UKS Otrębusy
505. Sułkowski Franciszek - 400 m / M POL Warszawa
506. Suwart Julia - 400 m / K POL Otrębusy UKS Otrębusy
507. Świąder Adrianna - 800 m / K POL Rawa Mazowiecka LUKS Boguszyce / SP 4 Rawa Mazowiecka
508. Świąder Joanna - 400 m / K POL Rawa Mazowiecka LUKS Boguszyce / SP 4 Rawa Mazowiecka
509. Świątek Adrian - 800 m / M POL Warszawa ZWAR
510. Swider Natalia - 100 m / K POL Warka
511. Świostek Alan - 400 m / M POL Radom RunAlan
512. Szaniawski Antoni - 100 m / M POL Warszawa
513. Szaniawski Maciej - 100 m / M POL Warszawa
514. Szczawiński Krzysztof - 400 m / M POL Zaborówek
515. Szczawiński Szymon - 400 m / M POL Zaborówek
516. Szczepański Wiktor - 400 m / M POL Ciechanów Mazovia Proactiv Ciechanów
517. Szniter Julia - 400 m / K POL Ciechanów Mazovia ProActiv Ciechanów
518. Szozda Stanisław - 400 m / M POL Knurów Ferrero
519. Sztyk Jędrzej - 400 m / M POL Warszawa uks gepard
520. Sztyk Mikołaj - 800 m / M POL Warszawa UKS GEPARD
521. Szybisz Franciszek - 100 m / M POL Stanisławów Pierwszy KS FFA WARSZAWA
522. Szybisz Kajetan - 400 m / POL Stanisławów Pierwszy KS FFA WARSZAWA
523. Szybisz Tymoteusz - 400 m / M POL Stanisławów Pierwszy KS FFA WARSZAWA
524. Szymanik Mikołaj - 800 m / M POL Warszawa
525. Szymański Eryk - 800 m / M POL Warszawa Sp257
526. Szymański Igor - 400 m / M POL Warszawa Sp257
527. Szymański Jakub - 100 m / M POL Warszawa
528. Szymczak Karolina - 800 m / POL Warszawa Rk Athletics
529. Szyndler Jan - 400 m / M POL Warszawa Rk Athletics
530. Tamkun Franciszek - 100 m / M POL Warszawa
531. Tartanus Kinga - 400 m / POL Nieborów
532. Tomczyk Maciej - 400 m / M POL Tomaszów Maz
533. Tomczyk Zofia - 400 m / K POL Tomaszów Mazowiecki
534. Tomiczak Jan - 400 m / M POL Warszawa
535. Trepczyński Gustaw - 100 m / M POL Warszawa
536. Trepczyński Kamil - 800 m / M POL Warszawa
537. Trepczyński Stanisław - 800 m / M POL Warszawa
538. Trzaska Michał - 400 m / M POL Ciechanów Mazovia ProActiv Ciechanów
539. Trzaskowska Amelia - 400 m / K POL Warszawa Trucht Tarchomin Team
540. Tucharz Kalina - 100 m / K POL Warszawa SBRTWarszawa
541. Tucharz Oliwia - 400 m / K POL Warszawa SBRTWarszawa
542. Tucharz Patryk - 800 m / M POL Warszawa UKS Sprint 2020
543. Tupalska Maja - 400 m / K POL Warszawa
544. Twardoski Filip - 400 m / M POL Otrebusach UKS Otrębusy
545. Tymicka Pola - 400 m / K POL Legionowo AZS-AWF Warszawa
546. Tyszczuk Aniela - 100 m / K POL Warszawa
547. Tyszczuk Szymon - 100 m / M POL Warszawa
548. Uchan Alicja - 400 m / K POL Warszawa uks gepard
549. Ucieszyńska Antonina - 400 m / K POL Warszawa LEKKA ZABAWA
550. Ucieszyński Tadeusz - 100 m / M POL Warszawa Barcelona
551. Ulik Aleksander - 800 m / M POL Kunów
552. Urbański Mikołaj - 400 m / M POL Warszawa Ferrero
553. Volodina Ewa - 100 m / POL Warszawa
554. Walas Helena - 100 m / K POL Otrębusy UKS Otrębusy
555. Walczak Oliwier - 100 m / M POL Ząbki Biegam Bo Lubię Ząbki TEAM
556. Walendziak Wiktoria - 100 m / K POL Warszawa
557. Wardakowska Wiktoria - 400 m / K POL Radzymin
558. Warecka Ewa - 400 m / K POL Warszawa
559. Warecka Gabriela - 400 m / K POL Warszawa
560. Wąsiewicz Adam - 100 m / M POL Warszawa
561. Wąsiewicz Jan - 100 m / M POL Warszawa
562. Wawer-Dąbrowska Pola - 100 m / K POL Warszawa Wszystkie Moce Świata
563. Wcisły Bruno - 100 m / M POL Warszawa Przedszkole Ala Ma Kota
564. Wcisły Robert - 400 m / M POL Warszawa SP 330 Warszawa
565. Wiatrowska Blanka - 400 m / K POL Warszawa wiatrowski.pl
566. Wiatrowski Hubert - 800 m / M POL Warszawa wiatrowski.pl
567. Więckowska Anna - 400 m / K POL Warszawa
568. Wieśniak Zuzanna - 800 m / POL Warszawa AZS AWF Warszawa
569. Wilczura Katarzyna - 400 m / K POL Warszawa WTS DeSki
570. Wiłkomirski Filip - 400 m / M POL Warszawa Rk Athletics
571. Wiśniewska Magda - 800 m / K POL Warszawa Rk Athletics
572. Witowski Jaś - 400 m / M POL Warszawa Duklanowski Team
573. Woch Alicja - 400 m / K POL Łomianki Widłorogi
574. Wojcieska Julia - 400 m / K POL Kopana Ferrero
575. Wójcik Jan - 800 m / M POL Łomianki Dolne
576. Wolszczak Katarzyna - 400 m / K POL Warszawa
577. Wolszczak Tomasz - 800 m / M POL Warszawa
578. Wołoszczak Emilia - 800 m / K POL Warszawa Rk Athletics
579. Wróblewski Tomasz - 400 m / M POL Ciechanów Mazovia ProActiv Ciechanów/SP 4 Ciechanów
580. Wrona Jan - 100 m / M POL Warszawa
581. Wrona Piotr - 800 m / M POL Warszawa AZS AWF Warszawa
582. Wrzyszcz Jakub - 100 m / M POL Warszawa
583. Wyszomirski Bartłomiej - 400 m / POL Warszawa
584. Zagrajek Amelia - 800 m / K POL Rawa Mazowiecka LUKS Boguszyce / SP 4 Rawa Mazowiecka
585. Zając Aleksandra - 400 m / K POL Ożarów Mazowiecki KB Ożarów Mazowiecki Biega
586. Zając Daria - 400 m / K POL Kraków UKS LIDER
587. Zając Filip - 400 m / M POL Warszawa Szkoła nr 370
588. Zając Helena - 100 m / K POL Warszawa Lemiesz Team
589. Zając Natan - 100 m / M POL Warszawa
590. Zając Robert - 400 m / M POL Kraków UKS LIDER
591. Zajdler Jan - 800 m / M POL Warszawa
592. Zajdler Krzysztof - 400 m / M POL Warszawa UKS Orzełki
593. Zalecka Zuzanna - 100 m / K POL Warszawa Przedszkole nr 41
594. Uczestnik anonimowy - 400 m / M POL Warszawa Szkoła Podstawowa nr 34
595. Załęcki Kacper - 400 m / M POL Warszawa Bracia Team
596. Zamojska Lena - 400 m / K POL Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
597. Zatyka Jakub - 400 m / M POL Otrębusy UKS Otrębusy
598. Zdanowski Aleksander - 400 m / M POL Warszawa Rk Athletics
599. Zdzieborski Oliwier - 400 m / M POL Warszawa RKAthleticks
600. Zębalska Urszula - 400 m / K POL Ciechanów Mazovia ProActiv Ciechanów
601. Zięba Karolina - 400 m / K POL Nowa Dęba Mks Stal Nowa Dęba
602. Zięba Szymon - 100 m / M POL Nowa Dęba Ziębolki Team
603. Zielińska Anna - 100 m / K POL Pruszków
604. Zielińska Hanna - 100 m / K POL Warszawa
605. Zielińska Klara - 100 m / K POL Warszawa
606. Zielińska Maja - 400 m / K POL Pruszków
607. Zieliński Szymon - 400 m / M POL Warszawa
608. Ziułkowski Piotr - 800 m / M POL Warszawa AZS AWF WARSZAWA
609. Żmuda Jan - 400 m / M POL Warszawa STO Nr 1 Warszawa
610. Żochowska Antonina - 100 m / K POL Warszawa
611. Zubrzycka Paulina - 400 m / K POL Laski AZS AWF
612. Uczestnik anonimowy - 100 m / M POL Warszawa
613. Żurawska Amelia - 800 m / K POL Warszawa
614. Żurawska Aurelia - 100 m / K POL Warszawa

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU