1MILA Poznań, Kinder + Sport BIEGI DZIECI

Golęcin Stadion, Warmińska 1, Poznań, Polska
29.09.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub
1. Uczestnik anonimowy - 400 m / K POL Poznan
2. Alberto Makunsevi - 400 m / M POL Poznań
3. Aleksandrowicz Piotrek - 400 m / M POL Poznań Szkoła podstawowa71
4. Andrzejak Maja - 800 m / K POL Poznań
5. Uczestnik anonimowy - 100 m / M POL Poznań
6. Andrzejewski Igor - 800 m / M POL Poznań SSP 14 Poznań
7. Andrzejewski Kamil - 400 m / M POL Poznań SSP 14 Poznań
8. Angielczyk Henryk - 100 m / M POL Poznań Antoninkowe Skrzaty
9. Angielczyk Tomasz - 400 m / M POL Poznań SP1 KSW
10. Antkowiak Nikola - 400 m / K POL Poznań Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia
11. Bączkowski Wiktor - 400 m / M POL Poznań SP 66/FC Poznaniak
12. Balcerzak Agata - 800 m / K POL Dąbrowa ORLIK Dąbrowa
13. Balcerzak Barbara - 400 m / K POL Dąbrowa ORLIK Dąbrowa
14. Bara Jan - 100 m / M POL Poznań
15. Baranowska Barbara - 400 m / K POL Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
16. Baranowski Adam - 800 m / M POL Poznań Społeczna Czwórka
17. Baranowski Filip - 100 m / M POL Poznan LPFA Rataje
18. Baranowski Szymon - 400 m / M POL Poznan LPFA Rataje
19. Barszcz Antonina - 100 m / K POL Zalasewo PRO366
20. Bartoszak Vincent - 400 m / M POL
21. Bazyli Zuzanna - 400 m / K POL Poznań
22. Biegalski Adam - 100 m / M POL Poznań
23. Biegalski Stefan - 400 m / M POL Poznań
24. Bielejewski Franciszek - 100 m / M POL Poznań
25. Bindas Córka - 400 m / K POL Poznań
26. Błaszczyk Piotr - 400 m / M POL Komorniki
27. Błuś Hanna - 400 m / K POL Warszawa Szkoła Podstawowa nr 382 Warszawa
28. Błuś Helena - 400 m / K POL Warszawa Szkoła Podstawowa nr 382 Warszawa
29. Bochnak Zosia - 400 m / K POL Lusowo
30. Bohdanowicz Milan - 100 m / M POL Poznań
31. Bokun Franek - 100 m / M POL Dąbrówka
32. Bokun Nina - 100 m / K POL Dąbrówka
33. Bombik Emil - 800 m / M POL Warszawa Park Linowy Ursus
34. Bombik Ignacy - 400 m / M POL Warszawa Park Linowy Ursus
35. Bomska Maria - 100 m / K POL Poznań
36. Boncler Nikodem - 100 m / M POL Poznań Przedszkole 74 im misia uszatka
37. Bończek Antonina - 400 m / K POL Leszno SP 9 Leszno
38. Bończek Michał - 100 m / M POL Leszno Przedszkole nr 3 Leszno
39. Borawski-Reks Mateusz - 400 m / M POL Poznań
40. Bórkowska Maja - 100 m / K POL Poznań
41. Brązert Anna - 400 m / K POL Poznań
42. Brązert Zosia - 400 m / K POL Poznań
43. Brojek Franciszek - 400 m / M POL Poznań
44. Bryk Laura - 400 m / K POL Rokietnica
45. Bryk Natasza - 100 m / K POL Rokietnica
46. Budych Adam - 100 m / M POL Poznań
47. Budych Jerzy - 400 m / M POL Szczecin
48. Burchardt Kacper - 400 m / M POL Jankowice SP89 Poznań
49. Campbell Natalia - 400 m / K POL Poznan
50. Castellanos Adam - 100 m / M POL Poznań
51. Castellanos Fryderyk - 100 m / M POL Poznań
52. Cevher Ada - 100 m / K POL Poznań
53. Chojnacka Maja - 400 m / K POL Poznan
54. Chojnacki Adam - 400 m / M POL Poznan
55. Cholewińska Natalia - 100 m / K POL Poznań KB Maniac Poznań
56. Chomik Anna - 800 m / K POL Głogów MKS Piast Głogów
57. Chrobocińska Magdalena - 400 m / K POL Poznań
58. Chrobociński Wojciech - 100 m / M POL Poznań
59. Chuchra Mateusz - 400 m / M POL Toruń MKL Toruń
60. Chuchra Szymon - 100 m / M POL Torun
61. Cieślak Wojtek - 400 m / M POL Poznan
62. Cordon Jan - 400 m / M POL Poznań
63. Cordon Teo - 100 m / M POL Poznań
64. Czajka Aniela - 100 m / K POL Poznań
65. Czajka Lidia - 100 m / K POL Poznań
66. Czarnecka Lilianna - 400 m / K POL Poznan
67. Czarnik Julia - 400 m / K POL Poznań
68. Czarnik Tomasz - 100 m / M POL Poznań
69. Czech Dominika - 400 m / K POL Poznan
70. Czech Julianna - 100 m / K POL Poznan
71. Uczestnik anonimowy - 400 m / M POL Miękowo
72. Dąbrowska Emilia - 400 m / K POL Poznań Ciśnij Ciśnij Nie Dam Rady
73. Uczestnik anonimowy - 400 m / M POL Poznan
74. Dimarino Marianna - 400 m / K POL Poznań
75. Dimarino Samek - 400 m / M POL Poznań
76. Dolacińska Sara - 100 m / K POL Kalisz
77. Drewa Oliwier - 100 m / M POL Poznań Dzikie Bobry
78. Drewa Seweryn - 400 m / M POL Poznań Dzikie Bobry
79. Uczestnik anonimowy - 400 m / M POL Poznań
80. Duda Aleksandra - 100 m / K POL Poznań
81. Duda Izabela - 100 m / K POL Poznań
82. Dudek Karol - 100 m / M POL Jerzykowo
83. Dudek Maria - 800 m / K POL Jerzykowo Szkoła Podstawowa w Jerzykowie
84. Durczak Tereska - 100 m / K POL Poznań
85. Durczak Wojtek - 100 m / M POL Poznań
86. Dutkowski Stefan - 400 m / M POL Poznań
87. Dybowski Bogumił - 400 m / M POL Góra Uks Lusowo
88. Dziadowiec Aleksander - 400 m / M POL Poznań Ryjówki
89. Dziadowiec Antonina - 400 m / K POL Poznań Ryjówki
90. Dzieciątkowska Zosia - 400 m / K POL Poznań Sprint Przezmierowo
91. Dziubałka Liliana - 400 m / K POL Czapury #bedechudyja
92. Dziubałka Liliana - 400 m / K POL Czapury #bedechudyja
93. Elnur Adam - 800 m / M POL Poznań SP ISOP
94. Elnur Samy - 400 m / M POL Poznań
95. Fabisiak Agata - 400 m / K POL Śrem
96. Fabisiak Zuzanna - 400 m / K POL Śrem
97. Fijalkowska Michalina - 400 m / K POL Poznań Dzikie Bobry
98. Fijałkowski Maja - 100 m / K POL Poznań
99. Fijałkowski Marcel - 100 m / M POL Poznań
100. Filoda Iga - 400 m / K POL Ludomki Oborniki Klub Lekkoatletyczny
101. Filoda Zofia - 400 m / K POL Ludomki Oborniki Klub Lekkoatletyczny
102. Fornalik Alex - 400 m / M POL Poznań 4nalik Team - Dębinka
103. Fornalik Laura - 100 m / K POL Poznań 4nalik Team
104. Frąckiewicz Paweł - 400 m / K POL Sławków
105. Frąckiewicz Paweł - 400 m / M POL Sławków
106. Frąckowiak Dawid - 100 m / M POL Poznań
107. Frąckowiak Weronika - 400 m / K POL Poznań SP89
108. Frąckowiak Wiktor - 100 m / M POL Poznan
109. Frąszczak Norbert - 100 m / M POL Daszewice Kasztanowe Ludki
110. Furmańczak Lena - 100 m / K POL Poznań
111. Gabryelska Nadia - 400 m / K POL Poznan
112. Gabryelska Nina - 100 m / K POL Poznan
113. Gabryelski Igor - 100 m / M POL Poznan
114. Gadomski Filip - 400 m / M POL Krosno KS Warta
115. Gadzińska Jagna - 100 m / K POL Luboń
116. Garczyńska Zofia - 100 m / K POL Poznań
117. Garstecka Patrycja - 100 m / K POL Bydgoszcz Przedszkole Niepubliczne RADOŚĆ
118. Gąsiorowska Klara - 400 m / K POL Poznań PKKK
119. Gąsiorowski Hubert - 400 m / M POL Poznań PKKK
120. Gawron Maksymilian - 100 m / M POL Luboń
121. Gawrońska Wiktoria - 400 m / K POL Plewiska
122. Gawrych Agnieszka - 400 m / K POL Kamionki
123. Gawrych Kinga - 400 m / K POL Kamionki Akademia Urnasia
124. Gbór Kacper - 100 m / M POL Koziegłowy
125. Geisler Zuzanna - 100 m / K POL Poznań
126. Giera Ania - 100 m / K POL Poznań
127. Giera Kuba - 100 m / M POL Poznań HCP POZNAŃ
128. Glapka Szymon - 400 m / M POL Poznań Makaron Restauracja
129. Glapka Weronika - 800 m / K POL Poznań Makaron Restauracja
130. Uczestnik anonimowy - 100 m / K POL Poznań Akademia Urbasia
131. Gołaś Kornelia - 400 m / K POL Suchy Las
132. Gorzelanny Mikołaj - 100 m / M POL Sulechów Crossfit Zielona Góra
133. Gozdowiak Anna - 400 m / K POL Poznań
134. Gozdowiak Michał - 800 m / M POL Poznań
135. Gredczyszyn Wojciech - 100 m / M POL Poznań
136. Grelak Franciszek - 100 m / M POL Luboń
137. Grelak Zofia - 100 m / K POL Luboń
138. Grobelna Dominika - 400 m / K POL Jankowice
139. Grobelny Maksymilian - 100 m / M POL Jankowice
140. Grocholewski Jan - 800 m / M POL Tulce
141. Gruszczyński Ryszard - 800 m / M POL Gruszczyn Gruchy dają Czadu ! ! !
142. Grzęda Eryk - 400 m / M POL Poznań SP89
143. Grzęda Zuzanna - 400 m / K POL Poznań SP89
144. Gurdak Pola - 400 m / K POL Kowanówko
145. Gurdziołek Alicja - 400 m / K POL Niepruszewo UKS LUSOWO
146. Gurdziołek Liliana - 100 m / K POL Niepruszewo www.podrozekunaturze.pl
147. Haczek Maja - 400 m / K POL Zywiec
148. Hałupka Szymon - 100 m / M POL Poznań
149. Haupt Jakub - 400 m / M POL Suchy Las
150. Haupt Maciej - 800 m / M POL Suchy Las
151. Uczestnik anonimowy - 100 m / M POL Poznań
152. Hopa Julia - 400 m / K POL Rogoźno
153. Hopa Małgorzata - 400 m / K POL Rogoźno
154. Huczyński Mikołaj - 400 m / M POL Poznań
155. Humbla Emilia - 100 m / K POL Poznań
156. Humbla Kazimierz - 100 m / M POL Poznań
157. Ilasz Kamil - 100 m / M POL Poznań
158. Imbierska Julia - 100 m / K POL Poznań
159. Imbierska Marta - 400 m / K POL Poznań
160. Jackowska Agnieszka - 100 m / K POL Czapury
161. Janek Dorian - 100 m / M POL Poznan
162. Janik Filip - 400 m / M POL Poznań SP 20
163. Janik Maciej - 400 m / M POL Poznań SP 20
164. Janiszewska Konstancja - 400 m / K POL Poznań
165. Janiszewski Aleksander - 400 m / M POL Poznań
166. Janke Natasza - 100 m / K POL Poznań
167. Jankowiak Wojciech - 400 m / M POL Sierosław
168. Jarmuda Franek - 400 m / M POL Poznań
169. Jarmuła Franek - 100 m / M POL Luboń
170. Jeger Liwia - 400 m / K POL Tulce Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
171. Jeger Olga - 400 m / K POL Tulce Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
172. Jeziorski Stasiu - 100 m / M POL Chyby
173. Jóźwiak Lena - 100 m / K POL Poznań
174. Jóźwiak Maciej - 400 m / M POL Poznan
175. Jujeczka Dawid - 400 m / M POL Rokietnica
176. Jujeczka Hania - 100 m / K POL Rokietnica
177. Juzwa Ewa - 400 m / K POL Poznań
178. Juzwa Jacek - 400 m / M POL Poznań
179. Juzwa Paweł - 400 m / M POL Poznań
180. Kabacińska Blanka - 100 m / K POL Poznań
181. Kabaciński Leon - 400 m / M POL Poznań
182. Kaczmarek Aleksander - 400 m / M POL Poznań
183. Kaczmarek Helena - 400 m / K POL Poznań
184. Kaczmarek Jagoda - 400 m / K POL Złotniki
185. Kaczmarek Jakub - 800 m / M POL Zalasewo AZS AWF Poznań Triathlon
186. Kaczmarek Przemysław - 400 m / M POL Zalasewo AZS AWF Poznań Triathlon
187. Kaczmarek Wiktor - 100 m / M POL Poznań
188. Kaczmarek Zosia - 100 m / K POL Poznań
189. Kaczmarek Zuzanna - 400 m / K POL Poznań
190. Kamińska Hanna - 100 m / K POL Poznań AZS Poznań
191. Kanonik Emilia - 400 m / K POL Poznań
192. Kanonik Marysia - 100 m / K POL Poznań
193. Kapitan Agata - 800 m / K POL Leszno AZS PWSZ LESZNO
194. Kapitan Paweł - 400 m / M POL Leszno AZS PWSZ LESZNO
195. Karolczuk Aleksandra - 800 m / K POL Rawa Mazowiecka LUKS Boguszyce / SP 4 Rawa Mazowiecka
196. Karolczuk Martyna - 800 m / K POL Rawa Mazowiecka LUKS Boguszyce / SP 4 Rawa Mazowiecka
197. Kasperczyk Lena - 400 m / K POL Poznań PSS
198. Kasperczyk Marta - 400 m / K POL Poznań PSS
199. Kawecki Hubert - 100 m / M POL Poznań
200. Kawicka Lena - 400 m / K POL Poznań SKTS RATAJE 50
201. Kawicka Pola - 100 m / K POL Poznań
202. Kaźmierczak Artur - 400 m / M POL Poznań Sp 89
203. Uczestnik anonimowy - 100 m / K POL Poznan
204. Uczestnik anonimowy - 100 m / M POL Poznan
205. Kicińska Anna - 400 m / K POL Poznań SP NR.6 POZNAŃ
206. Kicińska Natalia - 100 m / K POL Poznań PRZEDSZKOLE BAŚNIOWY DOM
207. Klaus Michał - 400 m / M POL Luboń SP20 P-Ń/AKADEMIA LEKKOATLETYCZNA MARCINA URBASIA
208. Uczestnik anonimowy - 100 m / K POL Poznań
209. Kłak Mateusz - 800 m / M POL Swarzędz SKS Unia Swarzędz
210. Kolański Filip - 400 m / M POL Poznań Przedszkole Wesoła Gromada Poznań
211. Kołacka Aleksander - 100 m / M POL Koziegłowy Przedszkole Skrzat
212. Kołacka Michalina - 400 m / K POL Koziegłowy Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia
213. Uczestnik anonimowy - 400 m / M POL Poznań
214. Uczestnik anonimowy - 100 m / K POL Poznań
215. Komarnicki Igor - 100 m / M POL Poznań
216. Konieczna Lilka - 100 m / K POL Poznań
217. Konieczny Olaf - 100 m / M POL Poznań
218. Konikowska Natalia - 400 m / K POL Poznań Mamy_Biegamy Kids
219. Koper Julia - 400 m / K POL Poznań
220. Korbal Kamila - 800 m / K POL Poznań
221. Korbas Adam - 800 m / M POL Poznań
222. Korbas Gosia - 400 m / K POL Poznań
223. Uczestnik anonimowy - 400 m / K POL Owińska
224. Kosicki Jakub - 100 m / M POL Koziegłowy
225. Kóska Marcel - 100 m / M POL Poznań
226. Kośmider Kornelia - 100 m / K POL Poznań
227. Kowal Wojciech - 400 m / M POL Poznań Kowal
228. Uczestnik anonimowy - 100 m / M POL Poznań Mamo, gdzie meta
229. Uczestnik anonimowy - 400 m / M POL Poznań Mamo, gdzie meta
230. Kowalewska Jakub - 400 m / M POL Poznan Olimpia Poznań
231. Kowalewska Pola - 800 m / K POL Poznań Olimpia Poznań
232. Kowalska Tola - 100 m / K POL Poznan
233. Kowalski Lena - 400 m / K POL Luboń SP1
234. Kowalski Olivia - 400 m / K POL Luboń SP1
235. Kower Oliwier - 400 m / M POL Jaworzno Kower Runners Jaworzno
236. Kower Zuzanna - 100 m / K POL Jaworzno Kower Runners Jaworzno
237. Kozierski Filip - 400 m / M POL Poznań
238. Kozierski Szymon - 400 m / M POL Poznań
239. Kozlovska Aga - 100 m / K POL Koziegłowy Koziołki
240. Krajka Zosia - 100 m / K POL Poznań
241. Krawiecka Marianna - 400 m / K POL Skórzewo Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
242. Krawiecka Zuzanna - 400 m / K POL Skórzewo BRAZUMA
243. Krawiecki Antoni - 800 m / M POL Skórzewo BRAZUMA
244. Król Adam - 800 m / M POL Grzybno NightRunners
245. Król Jędrek - 400 m / M POL Poznań
246. Król Marcin - 400 m / M POL Grzybno NightRunners
247. Król Tosia - 100 m / K POL Poznań
248. Kruszniewicz Paweł - 100 m / M POL Rokietnica Kruchy team
249. Kryjak Emilia - 400 m / K POL Poznań
250. Krzywosz Liliana - 100 m / K POL Poznań
251. Kubacka Pola - 400 m / K POL Swarzędz Pro366
252. Kubiak Aleksander - 100 m / M POL Poznań
253. Kubiak Ewa - 100 m / K POL Poznań Drużyna Szpiku
254. Kubiak Henryk - 400 m / M POL Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
255. Kubiak Jakub - 100 m / M POL Rokietnica
256. Kubiak Marcin - 400 m / M POL Poznań Drużyna Szpiku
257. Kubiak Pawel - 400 m / M POL Nowe Oborzyska
258. Kucharski Gabriel - 100 m / M POL Lubon
259. Kuczyńska Zofia - 400 m / K POL Poznan
260. Kuczyński Oskar - 400 m / M POL Poznań Drużyna Szpiku
261. Kuczyński Sebastian - 400 m / M POL Poznań Drużyna Szpiku
262. Kujawa Zofia - 400 m / K POL Pobiedziska Pobiedziska Running Team
263. Kujawka Kuba - 400 m / M POL Tarnowo Podgórne
264. Kujawka Lena - 100 m / K POL Tarnowo Podgórne
265. Kurkowiak Aleksander - 400 m / M POL Poznań -
266. Kurkowiak Katarzyna - 100 m / K POL Poznań -
267. Kuźma Julian - 800 m / M POL Poznań UKS Lusowo
268. Kwiatek Franek - 400 m / M POL Poznań Zespół Kwiatek
269. Kwiatek Jadzia - 100 m / K POL Poznań Zespół Kwiatek
270. Langa Stanisław - 400 m / M POL Poznań ISoP
271. Langner Alicja - 100 m / K POL Plewiska
272. Langner Piotrek - 100 m / M POL Plewiska
273. Lasik Aleksandra - 100 m / K POL Ceradz Dolny Przedszkole Gaj Wielki
274. Lasik Edwin - 400 m / M POL Ceradz Dolny SP Ceradz Kościelny
275. Lasik Gabriela - 400 m / K POL Ceradz Dolny SP Ceradz Kościelny
276. Legan Szymon - 800 m / M POL Poznań Olimpia Poznań
277. Lehmann Tomasz - 400 m / M POL Poznań
278. Lehmann Victoria - 400 m / K POL Poznań Akademia Muay Running Kids
279. Lekki Maksymilian - 400 m / M POL Poznań
280. Lemańska Maja - 100 m / K POL Swadzim
281. Leśniowska Aleksandra - 100 m / K POL Mosina
282. Leśniowski Jakub - 800 m / M POL Mosina
283. Lewtak Igor - 100 m / M POL Poznań
284. Uczestnik anonimowy - 400 m / M POL Poznań
285. Lisiak Julia - 400 m / K POL Niechanowo Zawsze w biegu
286. Lisiak Nikola - 400 m / K POL Niechanowo Zawsze w biegu
287. Lutomirska Asia - 400 m / K POL Łomianki Azs Awf Warszawa
288. Łakomiak Lena - 400 m / K POL Śrem
289. Ławniczak Maria - 400 m / K POL Poznań
290. Ławniczak Stanisław - 400 m / M POL Poznań
291. Ławniczak Tymoteusz - 100 m / M POL Poznań
292. Uczestnik anonimowy - 100 m / K POL Poznań 4FITER
293. Łukowicz Mikołaj - 100 m / M POL Poznań
294. Łukowska Gabriela - 400 m / K POL Poznań Isop
295. Łukowski Adam - 800 m / M POL Poznań Isop
296. Maciak Klara - 400 m / K POL Poznań
297. Maciak Wincenty - 400 m / M POL Poznań
298. Maciejewska Alicja - 100 m / K POL Imielno Pobiedziska Running Team
299. Maciejewski Artur - 100 m / M POL Poznań
300. Maciejewski Jan - 400 m / M POL Poznań
301. Maciejewski Piotr - 100 m / M POL Poznań
302. Mądrowski Jan - 100 m / M POL Poznań
303. Magdziak Jan - 400 m / M POL Dąbrówka
304. Majchrzak Konrad - 100 m / M POL Rokietnica Przedszkole Logicus
305. Majka Krysia - 100 m / K POL Tarnowo Podgórne
306. Majka Szymon - 400 m / M POL Tarnowo Podgórne
307. Majkowska Maria - 400 m / K POL Luboń Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
308. Malęgowska Antonina - 100 m / K POL Poznań
309. Malęgowski Szymon - 400 m / M POL Poznań Lech Poznań
310. Malinowska Wiktoria - 400 m / K POL Poznań Poznań
311. Malinowska Zuzanna - 100 m / K POL Poznań Malinowscy team
312. Malinowski Filip - 800 m / M POL Poznań SP 20 POZNAŃ
313. Małecka Jagoda - 400 m / K POL Poznań KB MORASKO
314. Małecka Maxymilian - 400 m / M POL Września Night Runners Września
315. Małecka Michalina - 100 m / K POL Września Night Runners Września
316. Małecka Oliwia - 800 m / K POL Poznań KB MORASKO
317. Mańczak Stanisław - 100 m / M POL Poznań
318. Mańczak Wiktor - 100 m / M POL Poznań
319. Mańkowski Szymon - 400 m / M POL Nowy Lubosz
320. Manowska Angelika - 100 m / K POL Poznań
321. Manowska Julia - 100 m / K POL Poznań
322. Manyś Mateusz - 400 m / M POL Poznań LPFA Rataje
323. Manyś Mikołaj - 100 m / M POL Poznań LPFA Rataje
324. Marciniak Hanna - 400 m / K POL Lubon
325. Marciniak Hubert - 400 m / M POL Lubon
326. Marciniak Zuzanna - 400 m / K POL Poznań SKS Unia Swarzędz
327. Markiewicz Karol - 100 m / M POL Nowy Zagór
328. Marszal Bruno - 100 m / M POL Poznań
329. Marszal Leon - 100 m / M POL Poznań
330. Materka Matylda - 400 m / K POL Poznań
331. Materka Natalua - 100 m / K POL Poznań
332. Matkowski Krzysztof - 800 m / M POL Daszewice
333. Matkowski Piotr - 400 m / M POL Daszewice
334. Matusiak-Tatarkiewicz Nataniel - 400 m / M POL Poznań Akademia Urbasia
335. Matusiak-Tatarkiewicz Nel - 100 m / K POL Poznań
336. Matuszewski Marcel - 400 m / M POL Poznań
337. Matyja Oskar - 100 m / M POL Poznań
338. Mazurkiewicz Cyprian - 100 m / M POL Poznań
339. Mendel Amelia - 100 m / K POL Poznań
340. Michalak Julia - 400 m / K POL Otusz -
341. Michalczyk Magda - 100 m / K POL Mosina Przedszkole nr 2 Mosina
342. Michalczyk Marta - 400 m / K POL Mosina SP1 MOSINA
343. Michałowska Barbara - 100 m / K POL Poznań Michałki Team
344. Michałowska Helena - 400 m / K POL Poznań Michałki Team/ ISOP
345. Michałowska Jadwiga - 100 m / K POL Poznań Michałki Team / ISOP
346. Mielcarek Maja - 100 m / K POL Poznań Kids Run Academy
347. Mielcarski Aleksander - 400 m / M POL Poznań
348. Mielnik Wojciech - 400 m / M POL Brzeźno Night Runners Września
349. Mierzejewska Kaja - 100 m / K POL Poznań
350. Mikołajczak Lena - 800 m / K POL Poznań halfworn Team
351. Mikołajczak Leon - 400 m / M POL Poznań halfworn Team
352. Mikołajczak Maja - 100 m / K POL Poznań
353. Mikołajczak Martyna - 100 m / K POL Poznań
354. Mikulski Franek - 400 m / M POL Poznań
355. Mikulski Stasiu - 100 m / M POL Poznań
356. Miłek Aleksandra - 400 m / K POL Smolec WLKS Wrocław
357. Mirecka Gabrysia - 400 m / K POL Poznań
358. Modelewska Julia - 800 m / K POL Rawa Mazowiecka LUKS Boguszyce / SP 4 Rawa Mazowiecka
359. Morzyńska Oliwia - 100 m / K POL Powidz Przedszkole w Powidzu
360. Moś Antoni - 800 m / M POL Palędzie ISOP
361. Moś Jakub - 800 m / M POL Palędzie ISOP
362. Mroczek Zofia - 400 m / K POL Poznań Wierzbicki Running Project
363. Mroczek Zuzanna - 800 m / K POL Poznań Wierzbicki Running Project
364. Mruczkiewicz Zofia - 100 m / K POL Poznań Przedszkole nr 117 im. Czecha w Poznaniu
365. Mułkowski Franciszek - 400 m / M POL Sielinko SP Porażyn
366. Mułkowski Vincent - 100 m / M POL Sielinko
367. Uczestnik anonimowy - 400 m / M POL Poznań
368. Uczestnik anonimowy - 400 m / K POL Poznań
369. Uczestnik anonimowy - 400 m / M POL Poznań
370. Napierała Gabriela - 100 m / K POL Suchy Las
371. Napierała Katarzyna - 400 m / K POL Poznań
372. Napierała Zuzanna - 400 m / K POL Suchy Las
373. Uczestnik anonimowy - 400 m / M POL Poznań
374. Necel Pola - 100 m / K POL Poznań
375. Uczestnik anonimowy - 100 m / K POL Poznań
376. Nowaczyk Antoni - 800 m / M POL Poznań
377. Nowaczyk Aron - 400 m / M POL Poznań
378. Nowaczyk Jan - 100 m / M POL Poznań
379. Nowak Eryk - 400 m / M POL Pobiedziska Pobiedziska Running Team
380. Nowak Filip - 800 m / M POL Poznań
381. Nowak Jakub - 400 m / M POL Poznan
382. Nowak Julia - 400 m / K POL Swarzędz Unia Swarzędz
383. Uczestnik anonimowy - 400 m / K POL Swarzędz
384. Nowak Marek - 400 m / M POL Poznań
385. Nowak Michał - 400 m / M POL Poznań Sp29/AZS Poznań
386. Uczestnik anonimowy - 400 m / M POL Skorzewo Isop
387. Nowak Patryk - 100 m / M POL Poznań
388. Nowak Patryk - 400 m / M POL Pobiedziska Pobiedziska Running Team
389. Uczestnik anonimowy - 400 m / M POL Skorzewo Isop
390. Nowicki Fabian - 100 m / M POL Poznań
391. Nyczak Gabriela - 400 m / K POL Czempiń
392. Nyczak Janusz - 400 m / M POL Poznań
393. Olejnik Filip - 400 m / M POL Łomianki RUN Oley/Łomiankowska Grupa Biegowa
394. Olejnik Mikołaj - 800 m / M POL Łomianki RUN Oley/UKS Filipides
395. Omyła Daniel - 100 m / M POL Poznań
396. Orlicki Tomasz - 400 m / M POL Poznań Ramirent
397. Osicka Amelia - 400 m / K POL Poznan SP 65
398. Osicka Zuzanna - 800 m / K POL Poznań KS Energetyk Poznań
399. Uczestnik anonimowy - 400 m / M POL Kozieglowy
400. Ostrowski Filip - 100 m / M POL Kozieglowy
401. Ostrowski Krzysztof - 100 m / M POL Poznań makieta.net
402. Ostrowski Wojciech - 400 m / M POL Poznań makieta.net
403. Uczestnik anonimowy - 400 m / K POL Poznań
404. Uczestnik anonimowy - 100 m / M POL Poznań
405. Uczestnik anonimowy - 100 m / M POL Poznań
406. Paikert Juliusz - 100 m / M POL Poznań
407. Paradowski Aleksander - 100 m / M POL Poznań
408. Pawlak Alex - 100 m / M POL Skórzewo COPY MASTER.PL
409. Pawlak Oskar - 100 m / M POL Poznań
410. Pawlowska Zosia - 100 m / K POL Poznań
411. Piaskowy Michał - 800 m / M POL Poznań
412. Piechaczyk Ignacy - 400 m / M POL Poznan
413. Uczestnik anonimowy - 100 m / K POL Poznań
414. Pięta Julia - 800 m / K POL Luboń III LO
415. Pięta Julian - 400 m / M POL Luboń SSP3 Dębinka
416. Pięta Tomasz - 800 m / M POL Luboń Tribe
417. Pietrzak Hanna - 100 m / K POL Poznań
418. Pietrzak Kacper - 100 m / M POL Poznań
419. Uczestnik anonimowy - 100 m / K POL Koziegłowy
420. Płuciennik Maksymilian - 400 m / M POL Poznań
421. Płuciennik Stanisław - 800 m / M POL Poznań
422. Płuciennik Wojciech - 400 m / M POL Poznań
423. Podejma Mateusz - 100 m / M POL Luboń PRZEDSZKOLE CALINECZKA
424. Podrzycki Oskar - 400 m / M POL Poznań Szkoła Podstawowa nr 20
425. Poncyliusz Adam - 100 m / M POL Kiekrz
426. Poncyliusz Wiktor - 800 m / M POL Kiekrz
427. Pospieszna Maja - 100 m / K POL Zalasewo
428. Pospieszny Bartosz - 400 m / M POL Zalasewo
429. Pospieszny Tomasz - 100 m / M POL Zalasewo
430. Postek Dawid - 400 m / M POL Komorniki
431. Postek Szymon - 400 m / M POL Komorniki
432. Przysuszyńska Anna - 800 m / K POL Poznań
433. Przysuszyński Piotr - 800 m / M POL Poznań
434. Ptaszyńska Nadia - 100 m / K POL Błażejewo Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
435. Ptaszyński Marcel - 400 m / M POL Błażejewo Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
436. Pyda Agata - 400 m / K POL Poznań
437. Pyda Kornelia - 100 m / K POL Poznań ISoP
438. Pyda Natasza - 100 m / K POL Poznań ISoP
439. Raciborski Dawid - 400 m / M POL Warszawa
440. Rataj Franciszek - 400 m / M POL Poznan Polonia Bydgoszcz SLA
441. Rataj Wojciech - 400 m / M POL Poznan Polonia Bydgoszcz
442. Ratajczak Kacper - 100 m / M POL Koziegłowy
443. Ratajczak Karol - 100 m / M POL Koziegłowy
444. Ratajczak Pola - 400 m / K POL Koziegłowy
445. Uczestnik anonimowy - 400 m / K POL Poznań Wolne Ślimaki
446. Uczestnik anonimowy - 400 m / M POL Poznań Wolne Ślimaki
447. Rembecki Arkadiusz - 800 m / M POL Zalasewo SKS UNIA SWARZĘDZ
448. Rogal Hania - 100 m / K POL Poznań
449. Rogal Witek - 100 m / M POL Poznań
450. Rokita Nikola - 100 m / K POL Koziegłowy
451. Uczestnik anonimowy - 400 m / K POL Rokietnica
452. Rosin Danuta - 400 m / K POL Poznań Brak
453. Rybacka Małgorzata - 400 m / K POL Szczytniki KS AZS AWF POZNAŃ
454. Rybak Mateusz - 400 m / M POL Poznań
455. Uczestnik anonimowy - 400 m / K POL Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
456. Rychlik Zuzanna - 400 m / K POL Poznan
457. Saadoun Midia - 800 m / K POL Poznań
458. Sankiewicz Anatolia - 100 m / K POL Kościan
459. Sankiewicz Barbara - 100 m / K POL Spytkówki
460. Sankiewicz Jan - 400 m / M POL Kościan UKS 4 KOŚCIAN / SzymanowskiTeam
461. Sankiewicz Stanisław - 400 m / M POL Spytkówki
462. Sawicka Tosia - 400 m / K POL Poznań ISOP
463. Semanicka Maria - 100 m / K POL Buk
464. Serafin Norbert - 800 m / M POL Kostrzyn
465. Sibilska Hanna - 100 m / K POL Dąbrówka
466. Sikorski Kosma - 400 m / M POL Poznań
467. Skikiewicz Hanna - 100 m / K POL Poznań
468. Skikiewicz Karol - 400 m / M POL Poznań
469. Skorbała Igor - 800 m / M POL Leszno
470. Skrobała Lena - 100 m / K POL Leszno
471. Ślaski Krzysztof - 100 m / M POL Biskupice Wielkopolskie
472. Smela Klaudia - 400 m / K POL Luboń Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
473. Smela Oliwia - 400 m / K POL Luboń Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
474. Smelkowski Bartek - 400 m / M POL Gniezno Zawsze w biegu
475. Smelkowski Oliwier - 100 m / M POL Gniezno Zawsze w biegu
476. Smuga Adaś - 400 m / M POL Środa Wielkopolska
477. Smuga Lenka - 400 m / K POL Środa Wielkopolska
478. Sobczak Franek - 100 m / M POL Poznań
479. Sobczak Nikola - 400 m / K POL Kopaszewo SzymanowskiTeam
480. Sobkowiak Filip - 100 m / M POL Poznań
481. Sójka Jan - 800 m / M POL Poznań Poznański Klub Karate Kyokushin
482. Sójka Zofia - 800 m / K POL Poznań Poznański Klub Karate Kyokushin
483. Sojkin Kornelia - 400 m / K POL Poznań
484. Sojkin Ksawery - 100 m / M POL Poznań
485. Sokołowska Zuzanna - 800 m / K POL Poznań
486. Sokołowski Kamil - 800 m / M POL Poznań
487. Solarek Franciszek - 400 m / M POL Poznań Akademia Kreatywnego futbolu, SP 70
488. Sołtysiak Zosia - 800 m / K POL Sady UKS LUSOWO
489. Sowa Dawid - 400 m / M POL Poznan Olimpijczyk
490. Sowa Konrad - 400 m / M POL Poznan Olimpijczyk
491. Sroka Anna - 400 m / K POL Plewiska SP65 w Poznaniu
492. Sroka Jakub - 400 m / M POL Plewiska SP65 w Poznaniu
493. Stachowski Franciszek - 400 m / M POL Kamionki Tadar team
494. Stachowski Jakub - 400 m / M POL Poznań
495. Stachowski Nikodem - 400 m / M POL Kamionki tadar team
496. Starczyńska Małgorzata - 400 m / K POL Gowarzewo Team Aktywny Stęszew/JTeam2
497. Starczyński Michał - 800 m / M POL Gowarzewo Team Aktywny Stęszew/JTeam2
498. Staśkiewicz Maja - 400 m / K POL Nowołoskoniec OKL OBORNIKI
499. Staśkiewicz Zofia - 800 m / K POL Nowołoskoniec OKL OBORNIKI
500. Stelmaszyk Antek - 100 m / M POL Poznań
501. Stępień Nadia - 400 m / K POL Koziegłowy
502. Stęsik Maksymilian - 100 m / M POL Dąbrowa LECH BABY
503. Stęsik Mikołaj - 400 m / M POL Dąbrowa KORONA ZAKRZEWO
504. Stolarz Jan - 400 m / M POL Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
505. Stroiński Milan - 400 m / M POL Poznań SP nr 89
506. Strzegocki Jan - 800 m / M POL Poznań SP20 Poznań
507. Uczestnik anonimowy - 100 m / K POL Mogilno
508. Strzelewicz Magdalena - 400 m / K POL Żnin
509. Strzelewicz Mateusz - 800 m / M POL Żnin
510. Suchowska Lenka - 100 m / K POL Poznań
511. Suchowski Tymoteusz - 100 m / M POL Poznań
512. Suszczewicz Marianna - 400 m / K POL Poznań
513. Świątnicka Matylda - 400 m / K POL Poznań
514. Świdurska Barbara - 100 m / K POL Poznań
515. Świdurski Michał - 100 m / M POL Poznań
516. Sydoruk Zofia - 400 m / K POL Koziegłowy
517. Sypniewska Justyna - 100 m / K POL Poznań
518. Szafran Emilia - 400 m / K POL Poznań
519. Szafran Jakub - 100 m / M POL Lubon
520. Uczestnik anonimowy - 100 m / K POL Bielice
521. Uczestnik anonimowy - 400 m / K POL Luboń
522. Szarzała Filip - 100 m / M POL Poznań Drużyna Szpiku
523. Szczepańska Małgorzata - 100 m / K POL Poznań świstaki junior
524. Szczęsny Adam - 400 m / M POL Poznań
525. Szczęsny Wiktor - 400 m / M POL Poznań
526. Szczodrzyński Michał - 400 m / M POL Poznań UKS Dąb Suchy Las
527. Szuda Kacper - 400 m / M POL Plewiska SP2 Plewiska
528. Szulc Aleksander - 400 m / M POL Poznań
529. Szulc Łucja - 100 m / K POL Poznań
530. Uczestnik anonimowy - 400 m / M POL Swarzędz Unia Swarzędz
531. Szymczak Adam - 800 m / M POL Chyby Uks Lusowo
532. Szymczak Stanisław - 400 m / M POL Poznań SP89 Poznań
533. Szymczak Wojciech - 400 m / M POL Poznań SP89 Poznań
534. Talarek Antoni - 100 m / M POL Oborniki
535. Talbot James - 400 m / M POL Poznan ISOP
536. Targowska Michalina - 100 m / K POL Poznań
537. Targowska Paulina - 100 m / K POL Poznań
538. Targowski Jakub - 400 m / M POL Poznań
539. Tietz Michalina - 400 m / K POL Poznań
540. Uczestnik anonimowy - 400 m / K POL Poznań
541. Tomczak Bartosz - 100 m / M POL Gołuski COPYMASTER.PL
542. Tomczak Wojciech - 100 m / M POL Gołuski COPYMASTER.PL
543. Tomczyk Amelia - 400 m / K POL Gowarzewo
544. Tomczyk Jakub - 100 m / M POL Gowarzewo
545. Tomikowska Lena - 400 m / K POL Poznań ISOP
546. Tonak Szymon - 400 m / M POL Poznań Szkoła Podstawowa nr 20
547. Trojanowska Maja - 400 m / K POL Serock BKS WATAHA
548. Tuczyński Piotr - 400 m / M POL Piła Judo Jopek Team
549. Tunia Mart - 100 m / K POL Koziegłowy Przedszkole SKRZAT
550. Tunia Mart - 400 m / K POL Koziegłowy Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia
551. Turek Amelia - 400 m / K POL Poznań
552. Tyczyńska Amelia - 800 m / K POL Leszno Achilles Leszno
553. Tyczyńska Karolina - 100 m / K POL Czerwonak
554. Tyczyńska Weronika - 400 m / K POL Czerwonak Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
555. Uciński Mateusz - 800 m / M POL Objezierze
556. Urbaś Oliwier - 100 m / M POL Dachowa Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
557. Wachowiak Aleksander - 100 m / M POL Plewiska
558. Uczestnik anonimowy - 400 m / K POL Poznań SP58
559. Uczestnik anonimowy - 100 m / K POL Poznań Odkrywcy
560. Wagner Helena - 100 m / K POL Poznań
561. Walczak Alan - 400 m / M POL Poznań
562. Walczak Amelia - 100 m / K POL Poznań
563. Walczak Hubert - 400 m / M POL Poznań
564. Walczak Kinga - 400 m / K POL Nowy Zagór
565. Walczak Piotr - 800 m / M POL Nowy Zagór
566. Wasielewska Julia - 400 m / K POL Poznań Drużyna Szpiku
567. Wasielewski Maciej - 100 m / M POL Poznań Drużyna Szpiku
568. Uczestnik anonimowy - 100 m / K POL Poznań
569. Węcławiak Franek - 400 m / M POL Swarzędz
570. Węsierska Jadzia - 400 m / K POL Poznań
571. Węsierski Szymon - 100 m / M POL Poznań
572. Weyna Antonina - 400 m / K POL Kicin Biały Domek Kicin
573. Wiatrowski Nikodem - 100 m / M POL Poznan
574. Wichłacz Mikołaj - 100 m / M POL Poznań
575. Wiecioch Maria - 400 m / K POL Poznań
576. Uczestnik anonimowy - 400 m / M POL Poznań
577. Wieczorek Leon - 100 m / M POL Poznań Poznań, Winiary
578. Wierzbicki Jaś - 100 m / M POL Poznań
579. Wilk Tomasz - 800 m / M POL Jasin Unia Swarzędz
580. Wilk Tomasz - 800 m / M POL Jasin Unia Swarzędz
581. Winiecki Maciej - 400 m / M POL Mrowino
582. Winkel Patryk - 400 m / M POL Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
583. Witczak Adam - 100 m / M POL Poznań Przedszkole nr 121
584. Witczak Natalia - 400 m / K POL Poznań
585. Witkowska Patrycja - 100 m / K POL Poznań
586. Wódkowska Aleksandra - 400 m / K POL Poznań
587. Wódkowska Julia - 400 m / K POL Poznań
588. Uczestnik anonimowy - 400 m / K POL Gniezno
589. Wójcik Alicja - 400 m / K POL Poznań
590. Wójcik Jakub - 400 m / M POL Poznań
591. Uczestnik anonimowy - 100 m / K POL Krzywiń Promień Krzywiń
592. Wojtkowiak Gosia - 100 m / K POL Poznań Szybkie Ślimaki
593. Wolak Antonina - 400 m / K POL Poznań Drużyna TAJ
594. Wujewski Ignacy - 100 m / M POL Poznań
595. Wyczkowski Janek - 100 m / M POL Poznań
596. Uczestnik anonimowy - 400 m / K POL Poznań
597. Uczestnik anonimowy - 100 m / M POL Poznań
598. Zając Gabriela - 100 m / K POL Poznań Zajcani Team
599. Zając Miłosz - 100 m / M POL Poznań Zajcani Team
600. Zajączkowski Jakub - 400 m / M POL Poznań
601. Zalewska Aleksandra - 100 m / K POL Poznań
602. Zandecka Konstancja - 100 m / K POL Poznań TwinsTeam
603. Zandecki Aleksander - 100 m / M POL Poznań TwinsTeam
604. Zaród Bartłomiej - 400 m / M POL Poznań KB Morasko
605. Zaród Zuzanna - 400 m / K POL Poznań KB Morasko
606. Zelent Jan - 400 m / M POL Skórzewo
607. Zelent Wojciech - 400 m / M POL Poznań
608. Uczestnik anonimowy - 100 m / K POL Poznan
609. Uczestnik anonimowy - 100 m / M POL Poznan
610. Ziółkowska Maja - 400 m / K POL Zalasewo Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
611. Żok Igor - 400 m / M POL Poznań
612. Żuk Aleksander - 100 m / M POL Poznań
613. Żuk Hanna - 400 m / K POL Poznań

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU