Goleniowska Mila Niepodległości

Goleniów, Polska
11.11.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Achrem Grzegorz 319 10 km / M50 POL Szczecin Niezrzeszony

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 1609 m / M60 POL Szczecin Adamczyk-team

Niezapłacone

Bajuk Marcin 111 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Bąk Tomasz 340 10 km / M30 G
POL Goleniów

Zapłacone

Banaszczyk Adrian 313 10 km / M30 S
POL Szczecin

Zapłacone

Bany Mirela 152 10 km / K30 POL Drawsko Pom

Zapłacone

Baran Tomasz 129 10 km / M40 POL Mierzyn

Zapłacone

Barański Przemysław - 1609 m / M16 POL Trzebiatów KM PSP Szczecin/MLUKS Trzebiatów

Niezapłacone

Bartkowiak Marian 330 10 km / M50 POL Resko

Zapłacone

Bartosiński Piotr 54 10 km / M50 POL Szczecin Raz Szczecin

Zapłacone

Będkowska Agata 89 10 km / K18 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Białas Jarosław 143 10 km / M40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Białkowska Katarzyna 112 10 km / K40 POL Siadlo Dolne kobiece bieganie

Zapłacone

Bielańska Dorota 2029 1609 m / K50 POL Stargard Szczeciński Stargard

Zapłacone

Bielański Krzysztof 64 10 km / M60 POL Cronimet.pl Cronimet.pl

Zapłacone

Bielański Mirek 65 10 km / M50 POL Stargard Stargard

Zapłacone

Bieniek Sławomir 107 10 km / M50 POL

Zapłacone

Błażejczak Waldemar 288 10 km / M50 POL Stare Czarnowo

Zapłacone

Błażkiewicz Daria - 10 km / K30 G
POL Goleniów

Niezapłacone

Błoński Marcin 125 10 km / M30 G
POL Goleniów

Zapłacone

Bogacz Przemysław 353 10 km / M40 POL Dołuje RAZ SZCZECIN

Zapłacone

Bogdanowicz Adam 53 10 km / M30 POL Szczecin Fizjobiegacze Szczecin

Zapłacone

Bogdańska Maja 180 10 km / K18 G
POL Goleniów

Zapłacone

Bohdaniec Łukasz 205 10 km / M30 S
POL Goleniów

Zapłacone

Bokszczanin Jarek 314 10 km / M40 POL Szczecin Boczek Team

Zapłacone

Ból Katarzyna 224 10 km / K30 G
POL Police

Zapłacone

Boleń Michał 226 10 km / M18 POL Maszewo

Zapłacone

Borczuch Małgorzata 2033 1609 m / K40 POL Żdżary

Zapłacone

Borowska Karolina 49 10 km / K30 G
POL Pucice Puszczyk Bukowy

Zapłacone

Borucki Jan 2024 1609 m / M70 POL Police Ukl Ósemka Police

Zapłacone

Brasel Marcin 245 10 km / M40 POL Szczecin Przebiegli po Przejściach

Zapłacone

Buczek Jacek 2028 1609 m / M40 POL Szczecin Fariszta

Zapłacone

Budziak Zbigniew 300 10 km / M40 S
POL Gryfice benobudziak.pl

Zapłacone

Cel Edyta 43 10 km / K40 S
POL Ostoja Ostoja

Zapłacone

Celoch Marta 210 10 km / K30 POL Kamieńpomorski

Zapłacone

Chadaś Maryna 2052 1609 m / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Chojnacka Maria 2046 1609 m / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Chomont Magdalena 23 10 km / K40 G
POL Goleniów No Gravity

Zapłacone

Chomont Rafał - 10 km / M40 G
POL Goleniów No Gravity

Niezapłacone

Chrobocińska Elżbieta 334 10 km / K50 POL Szczecin

Zapłacone

Chrobociński Daniel 333 10 km / M18 POL Szczecin

Zapłacone

Chrzan Monika 2071 1609 m / K16 POL Szczecin

Zapłacone

Cichocki Jakub - 10 km / M40 POL Szczecin HKS Skaut Szczecin

Niezapłacone

Ciemna Joanna 306 10 km / K40 POL Wolin

Zapłacone

Ciemna Regina 136 10 km / K60 POL Świnoujście

Zapłacone

Cieśla Beata 95 10 km / K50 G
POL Goleniów Zabiegani Goleniów

Zapłacone

Cieślukowski Wojciech 2070 1609 m / M40 POL Szczecin TT Szczecin

Zapłacone

Ciszewski Krzysztof 345 10 km / M30 POL Łobez

Zapłacone

Ćwierzona Robert 77 10 km / M40 POL Pyrzyce

Zapłacone

Czajka Monika - 10 km / K18 LM
POL Goleniów Lm Wind Power

Niezapłacone

Czub Paweł 217 10 km / M18 POL Rożnowo

Zapłacone

Czynsz Piotr 311 10 km / M30 POL Szczecin SIA Abrasives Polska Sp. z o.o.

Zapłacone

Czyżyk Rafał 127 10 km / M40 POL Szczecin KS IRONMAN CS POLSKA

Zapłacone

Daleszyński Jacek 200 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Damecki Roman - 10 km / M40 LM
POL Goleniów Lm Wind Power

Niezapłacone

Daraż Marcin 81 10 km / M30 POL Stargard

Zapłacone

Daronin Pavlo 55 10 km / M30 POL Goleniów

Zapłacone

Dobrowolski Mateusz 27 10 km / M18 S
POL Szczecin

Zapłacone

Dobrzeniecki Kamil - 10 km / M18 S
POL Szczecin Dark Runners

Niezapłacone

Dolatowski Dominik 164 10 km / M30 POL Kamień Pomorski KB Kamień Pomorski

Zapłacone

Domański Waldemar 243 10 km / M30 POL Gryfice Rungryf Gryfice

Zapłacone

Draczyński Zygmunt 148 10 km / M70 POL Łobez TRUCHT Łobez

Zapłacone

Drop Sławomir - 10 km / M40 POL Szczecin Gold-Drop

Niezapłacone

Duda Monika 264 10 km / K40 POL Szczecin RAZ Szczecin

Zapłacone

Dudzik Joanna 2048 1609 m / K16 POL Szczecin

Zapłacone

Dudzińska Maja 61 10 km / K40 POL Dobra Parkrun Szczecin

Zapłacone

Dusza Robert 201 10 km / M30 S
POL Świnoujście PSG w Świnoujściu

Zapłacone

Dutkowiak Aleksandra 79 10 km / K30 POL Poznań Piątkowo na Biegowo

Zapłacone

Dybus Tomaszhenryk 21 10 km / M40 G
POL Goleniow Rozbiegany Goleniów

Zapłacone

Dyc Dariusz 102 10 km / M50 G
POL Goleniów

Zapłacone

Dyc Dorota 103 10 km / K50 G
POL Goleniów

Zapłacone

Dymowski Paweł 91 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Dywan Robert 238 10 km / M40 G
POL Goleniów

Zapłacone

Dziuba Bogdan 179 10 km / M60 POL Świnoujście

Zapłacone

Dziurdz Jacek 145 10 km / M30 S
POL Drawsko Pomorskie

Zapłacone

Dziwosz Anna 316 10 km / K30 POL Szczecin Kobiece bieganie

Zapłacone

Falenski Rafał 2047 1609 m / M40 G
POL Szczecin

Zapłacone

Fedyszyn Anna - 10 km / K30 POL Szczecin Aktywne Prawobrzeże Szczecin

Niezapłacone

Felisiak Dariusz 320 10 km / M40 POL Warnowo Warnowo

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 207 10 km / M18 G
POL Goleniow Orly Goleniow

Zapłacone

Florczak Piotr 229 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Florkowski Jacek 211 10 km / M50 POL Dąbrowa

Zapłacone

Frontczak Ewa 204 10 km / K30 G
POL Goleniów

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 215 10 km / K30 POL Szczecin SyberianHamster

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 214 10 km / M40 POL Szczecin SyberianHamster

Zapłacone

Garbaciak Przemysław 294 10 km / M30 POL Stargard Kalmar MAUPoland

Zapłacone

Gębski Łukasz 312 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Genda Jadwiga 57 10 km / K60 POL Szczecin Raz

Zapłacone

Giba Jacek 149 10 km / M40 S
POL Świnoujście MKL Maraton Świnoujście

Zapłacone

Gielnik Jarosław 51 10 km / M50 G
POL Załom

Zapłacone

Gilewski Jarosław 73 10 km / M40 G
POL Goleniów Joga Goleniów

Zapłacone

Glocko Wojciech 2021 1609 m / M40 POL Szczecin Parkrun Szczecin

Zapłacone

Glowania Jozef 58 10 km / M50 POL Stargard

Zapłacone

Głogowska Agnieszka 271 10 km / K40 G
POL Goleniów

Zapłacone

Goliński Krzysztof 332 10 km / M30 POL Szczecin K.b. Sprint Świdwin

Zapłacone

Goździk Michał - 10 km / M18 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Niezapłacone

Gregorek Przemysław 304 10 km / M30 S
POL Żółwia

Zapłacone

Grzelak Sebastian 246 10 km / M50 G
S
POL Goleniów ROZBIEGANY GOLENIÓW

Zapłacone

Grzelak Tomasz 56 10 km / M30 G
POL Goleniów

Zapłacone

Grzelewska Anna 96 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Gulbinowicz Paweł 126 10 km / M30 G
POL Goleniów Legiony Ulicy

Zapłacone

Guzikiewicz Adrianna 297 10 km / K30 G
POL Goleniów Zabiegani Goleniów

Zapłacone

Guzikiewicz Marcin - 10 km / M40 G
LM
POL Goleniów Lm Wind Power / Rozbiegany Goleniów

Niezapłacone

Guzikiewicz Mirosław 130 10 km / M40 G
POL Goleniów Ślęzak Team/Rozbiegany Goleniów

Zapłacone

Gwardiak Bartłomiej 213 10 km / M18 G
POL Goleniów Prime Cargo Poland

Zapłacone

Hajduk Maciej 160 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Hatowski Ryszard 90 10 km / M60 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

Hawrot Sylwester 241 10 km / M40 G
POL Goleniów Crown Goleniow

Zapłacone

Hetmański Arkadiusz 197 10 km / M30 POL Police Lovelasy

Zapłacone

Hnatkowska Dorota - 10 km / K30 POL Szczecin

Niezapłacone

Hoffmann Zygfryd 2062 1609 m / M60 POL Stargard

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 206 10 km / M18 G
POL Goleniów Mushroom

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 155 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 135 10 km / M50 POL Szczecin Dabie Rowery Turowski Team

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 10 km / K40 POL Golina

Niezapłacone

Jania Janusz 203 10 km / M40 POL Mszana Dolna

Zapłacone

Janiak Piotr 254 10 km / M30 POL Szczecin Mkl Maraton Świnoujście

Zapłacone

Jarema Jacek 269 10 km / M40 POL Kamień Pomorski Klub Biegacza Kamień Pomoerski

Zapłacone

Jarmuł Krzysztof 2035 1609 m / M50 G
POL Kliniska Wielkie

Zapłacone

Jarosławska Jowita - 10 km / K30 POL Szczecin 1986

Niezapłacone

Judek Krzysztof 75 10 km / M60 Mierzyn

Zapłacone

Juszczyk Tomasz 209 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Kacalska Zuzanna 32 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Kacperska Katarzyna 2057 1609 m / K50 POL Szczecin

Zapłacone

Kacperski Piotr 252 10 km / M50 POL Szczecin

Zapłacone

Kacprzak Ireneusz 242 10 km / M40 S
POL Pyrzyce

Zapłacone

Kaczmarek Arleta 106 10 km / K30 POL Przecław KOBIECE BIEGANIE

Zapłacone

Kaczmarek Marcin 335 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Kaczmarek Paulina 2063 1609 m / K16 POL Świebodzin

Zapłacone

Kaczyński Artur 165 10 km / M40 POL Pilchowo

Zapłacone

Kądys Marcin 78 10 km / M40 POL Szczecin Drink Team Majowe

Zapłacone

Kałuża Marzena 2030 1609 m / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Kałuża Stanisław 2031 1609 m / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Kaminski Krzysztof 199 10 km / M18 POL Szczecin

Zapłacone

Kamiński Ryszard 2027 1609 m / M50 POL Szczecin

Zapłacone

Kamionka Andrzej - 10 km / M30 POL Szczecin

Niezapłacone

Kamola Maciej 137 10 km / M30 POL Choszczno Wybiegać marzenia TEAM

Zapłacone

Kantor Łukasz 68 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Kantor Marcin 67 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Kasprzak Marek 278 10 km / M50 POL Szczecin Oby do mety

Zapłacone

Kawczyński Maciej 29 10 km / M40 POL Szczecin Raz Szczecin

Zapłacone

Kempisty Alicja 116 10 km / K40 S
POL Szczecin Bizon Team

Zapłacone

Kępka Karol 354 10 km / M18 POL Szczecin Lecę na Szczecin

Zapłacone

Klimaszewska Grażyna 2025 1609 m / K60 POL Goleniów

Zapłacone

Kłosowska Natalia - 10 km / K30 POL Szczecin Dzikuska

Niezapłacone

Kłys Róża 2026 1609 m / K60 POL Szczecin Bbl Police

Zapłacone

Kłyszejko Paweł 274 10 km / M40 POL Szczecin Puszczyk Bukowy

Zapłacone

Knap Joanna 181 10 km / K40 POL Resko

Zapłacone

Knieć Piotr 175 10 km / M30 G
POL Goleniów

Zapłacone

Kobylarz Magdalena 71 10 km / K30 G
POL Łobez

Zapłacone

Kohlman Wojciech 208 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Kolenda Krzysztof 169 10 km / M40 POL Szczecin 220V/ Kalmar Runners

Zapłacone

Kołtuniak Hubert 185 10 km / M40 G
POL Goleniów Rozbiegany Goleniów

Zapłacone

Kołtuniak Malwina 184 10 km / K30 G
POL Goleniów Rozbiegany Goleniów

Zapłacone

Komisarczyk Grzegorz - 10 km / M40 S
POL Sułkowo

Niezapłacone

Konarski Bartosz 31 10 km / M40 POL Szczecin Erakawy Runners

Zapłacone

Kontek Szymon 281 10 km / M30 POL Szczecin Rubaszny Gentleman

Zapłacone

Kopański Andrzej 109 10 km / M50 G
POL Goleniów

Zapłacone

Kopcewicz Henryk 48 10 km / M60 POL Goleniów Crown Goleniów

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 69 10 km / M50 G
POL Goleniów Rozbiegany Goleniów

Zapłacone

Kordek Jan 218 10 km / M50 POL Szczecin

Zapłacone

Korejwo Łukasz 339 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Kosakowska Barbara 84 10 km / K50 POL Szczecin Maratończyk Team Szczecin

Zapłacone

Kosakowska Izabela 232 10 km / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

Kosakowski Łukasz 276 10 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Kosakowski Marian 85 10 km / M60 POL Szczecin Maratończyk Team Szczecin

Zapłacone

Kościółek Sebastian - 10 km / M40 LM
POL Podańsko

Niezapłacone

Kosiński Mateusz - 10 km / M18 POL Szczecin Drużyna Szpiku

Niezapłacone

Kot Arkadiusz 2023 1609 m / M40 POL Bagna

Zapłacone

Kotańska Alicja - 1609 m / K30 LM
POL Szczecin Lm Wind Power

Niezapłacone

Kotański Marcin - 1609 m / M30 LM
POL Szczecin Lm Wind Power

Niezapłacone

Kotynia-Krukar Maria 2069 1609 m / K60 G
POL Goleniów

Zapłacone

Kowalczyk Dawid - 10 km / M18 POL Gorzów Wlkp Fitkreator

Niezapłacone

Kowalczyk Krzysztof 2054 1609 m / M30 G
POL Goleniów

Zapłacone

Kowalska Barbara 279 10 km / K30 POL Szczecin Oby do mety

Zapłacone

Kowalska Dorota 158 10 km / K50 POL Kamień Pomorski KB Kamień Pomorski

Zapłacone

Kowalski Zdzisław 159 10 km / M50 POL Kamień Pomorski KB Kamień Pomorski

Zapłacone

Kozak Piotr 222 10 km / M40 POL Bodzęcin

Zapłacone

Kozłowski Grzegorz 115 10 km / M30 POL Szczecin Koziaki Runited

Zapłacone

Koźmic Ryszard 88 10 km / M60 POL Police TIM LEWANDOWSKI

Zapłacone

Krause Agnieszka 2037 1609 m / K40 G
POL Goleniów Bumerang Goleniów

Zapłacone

Krezel Grzegorz 346 10 km / M50 POL Szczecin

Zapłacone

Królak Beata 118 10 km / K50 POL Police Sp 8 Police

Zapłacone

Krupieńczyk Joanna 178 10 km / K30 G
POL Szczecin

Zapłacone

Krupieńczyk Michał 191 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Krupińska Paulina 328 10 km / K30 G
POL Goleniów

Zapłacone

Kruszyński Henryk 270 10 km / M60 POL Dobrzany Obywatel Świata:-)

Zapłacone

Krysiak Rafał 299 10 km / M30 S
POL Szczecin

Zapłacone

Krzemińska Klaudia - 10 km / K18 G
LM
POL Krępsko Lm Wind Power

Niezapłacone

Krzystolik Aleksandra 2065 1609 m / K40 G
POL Bolechowo Goleniów

Zapłacone

Krzystolik Jan 2068 1609 m / M16 G
POL Bolechowo Goleniów

Zapłacone

Krzystolik Karol 2067 1609 m / M50 G
POL Bolechowo Goleniów

Zapłacone

Krzystolik Kinga 2066 1609 m / K16 G
POL Bolechowo Goleniów

Zapłacone

Kubicki Andrzej 30 10 km / M50 POL Krępsko Mistral

Zapłacone

Kucharski Waldemar 46 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Kufel Szymon - 10 km / M30 LM
POL Szczecin Lm Wind Power

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy 355 10 km / M18 POL Szczecin

Zapłacone

Kuligowski Krzysztof 221 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Kulik Wojciech 83 10 km / M30 POL Szczuczyn Fajny Kolektyw

Zapłacone

Kupski Jacek 309 10 km / M40 POL Kliniska Wielkie Kliniska Wielkie

Zapłacone

Kurylczyk Apoloniusz 240 10 km / M30 POL Szczecin WOPR BIEGA

Zapłacone

Kuryłło Grzegorz 227 10 km / M40 G
POL Marszewo

Zapłacone

Kurzymski Piotr 117 10 km / M40 S
POL Szczecin Bizon Team

Zapłacone

Kurzyńska Sylwia 337 10 km / K18 POL Szczecin

Zapłacone

Kurzyński Krzysztof 341 10 km / M50 POL Pyrzyce

Zapłacone

Kurzyński Ryszard 315 10 km / M40 S
POL Pyrzyce

Zapłacone

Kutera Marcin 157 10 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Kwaśniewicz Andżelika 325 10 km / K40 G
POL Goleniów

Zapłacone

Kwintal Janek 131 10 km / M40 G
POL Krępsko

Zapłacone

Lasek Bartosz 122 10 km / M40 POL Szczecin Raz Szczecin

Zapłacone

Leśniak Dariusz 47 10 km / M50 POL Szczecin

Zapłacone

Ligocka Aneta 35 10 km / K40 POL Szczecin

Zapłacone

Ligocki Tomasz 38 10 km / M40 POL Szczecin Bio-Spa

Zapłacone

Ling Robert 97 10 km / M40 G
POL Goleniów IKEA Industry PDC Goleniów

Zapłacone

Lis Aleksandra 2045 1609 m / K30 POL Stargard Ryś Banda

Zapłacone

Lisińska Hanna 349 10 km / K18 G
POL Goleniow

Zapłacone

Lisowska Agnieszka 262 10 km / K40 POL Drawsko Pomorskie

Zapłacone

Litwinowicz Renata - 10 km / K40 POL Kołobrzeg KB WYGAN

Niezapłacone

Łazaronek Przemysław 277 10 km / M40 POL Szczecin Hawajskie Rekiny

Zapłacone

Łukawski Mirosław 166 10 km / M50 POL Szczecin Niezrzeszony

Zapłacone

Łużyńska Patrycja 2064 1609 m / K16 POL Szczecin MKL Szczecin

Zapłacone

Machlański Remigiusz 63 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Machowska Anna 2017 1609 m / K50 POL Szczecin Vocalis Szczecin

Zapłacone

Maciołek Jarosław 193 10 km / M40 POL Szczecin FUH HJC Jarosław Maciołek

Zapłacone

Maćkiewicz Aleksandra 347 10 km / K18 POL Bezrzecze -

Zapłacone

Mączkowski Witold 139 10 km / M40 G
POL Goleniów

Zapłacone

Majewska Zuzanna 187 10 km / K18 POL Szczecin

Zapłacone

Majzel Tomasz 2038 1609 m / M50 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Makaś Sebastian 140 10 km / M30 G
POL Goleniów

Zapłacone

Maliczak Alicja - 10 km / K18 POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Niezapłacone

Maliszewski Paweł 268 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Małecka Anna 318 10 km / K40 POL Szczecin Hawajskie Rekiny

Zapłacone

Małecki Sebastian 317 10 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Maniecka Julita 2049 1609 m / K16 G
POL Goleniów Hanza Goleniów

Zapłacone

Maras Piotr 198 10 km / M40 POL Szczecin Prime Consulting Sp. z o.o.

Zapłacone

Markanicz Marlena - 10 km / K30 POL Moskorzyn Stargard Ja Sie Nie Ścigam

Niezapłacone

Markiewicz Kamil 296 10 km / M18 POL Stargard Bridgestone Stargard Runners

Zapłacone

Martynowicz Andrzej 162 10 km / M40 POL Gryfino Z1 JINKS (Gryfino)

Zapłacone

Marynowski Marcin 39 10 km / M40 POL Szczecin Enea Szczecin

Zapłacone

Marynowski Sławomir 124 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Masłowska Barbara 220 10 km / K40 POL Stargard

Zapłacone

Matuszewski Grzegorz 275 10 km / M50 S
POL Goleniów Goleniów

Zapłacone

Matysiak Daniel 99 10 km / M30 POL Szczecin Z Warrior

Zapłacone

Mazurek Daniel 247 10 km / M18 G
POL Goleniów -

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 293 10 km / M30 S
POL Szczecin

Zapłacone

Mentlak Dariusz 253 10 km / M30 S
POL Gryfice Kp Psp Gryfice

Zapłacone

Michoński Bogdan 282 10 km / M60 POL Szczecin

Zapłacone

Mielniczuk Marcin 28 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Miernik Łukasz - 10 km / M18 G
LM
POL Goleniów

Niezapłacone

Minda Jacek 2050 10 km / M30 G
POL Goleniów BIEGAM bo LUBIĘ

Zapłacone

Minda Justyna 2051 1609 m / K30 G
POL Goleniów BIEGAM BO LUBIĘ

Zapłacone

Misarko Arkadiusz 321 10 km / M40 POL Nowogard

Zapłacone

Miszuk Sebastian 239 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Mostowska Aleksandra 2073 1609 m / K30 POL Szczecin TME MTB TEAM SZCZECIN

Zapłacone

Mostowski Dariusz 2072 1609 m / M40 POL Szczecin TME MTB TEAM SZCZECIN

Zapłacone

Mostowski Mirosław 110 10 km / M50 POL Kliniska Wielkie

Zapłacone

Możdżer Wiktor 352 10 km / M30 POL Szczecin RAZ Szczecin

Zapłacone

Mrozowska Magdalena - 1609 m / K16 POL Stargard

Niezapłacone

Mścichowska Agnieszka 150 10 km / K30 G
POL Goleniów Rozbiegany Goleniów

Zapłacone

Muller Falk 86 10 km / M50 DEU Berlin

Zapłacone

Muller Małgorzata 2061 1609 m / K30 POL Goleniów

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 257 10 km / M30 POL Wysoka Kamieńska UKS AKTYWNI Wysoka Kamieńska

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 258 10 km / K30 POL Wysoka Kamieńska

Zapłacone

Nadolny Przemysław 267 10 km / M40 POL Szczecin Parkrun Szczecin

Zapłacone

Naworska Małgorzata 36 10 km / K40 POL Goleniów

Zapłacone

Niedźwiecka Malwina 2042 1609 m / K16 POL Szczecin

Zapłacone

Niedźwiecki Bastian 2043 1609 m / M16 POL Szczecin

Zapłacone

Niedźwiecki Robert 2044 1609 m / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Niewolin Tomasz - 10 km / M18 POL Szczecin

Niezapłacone

Nowak Daniel 235 10 km / M30 G
POL Goleniów Rozbiegany Goleniów

Zapłacone

Nowak Klaudia 234 10 km / K30 G
POL Goleniów Rozbiegany Goleniów

Zapłacone

Nowak Włodzimierz 195 10 km / M50 POL Nowogard

Zapłacone

Okoń Bartosz - 10 km / M30 G
POL Goleniów

Niezapłacone

Olejniczak Agnieszka 24 10 km / K30 POL Szczecin Raz Szczecin

Zapłacone

Olejniczak Robert 25 10 km / M40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Olesińska Julita 272 10 km / K40 G
POL Goleniów Rozbiegany Goleniów

Zapłacone

Olszewski Błażej - 10 km / M30 S
POL Maszewo

Niezapłacone

Oparka Paweł 230 10 km / M18 POL Szczecin

Zapłacone

Opolska Agata 192 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Orlik Marcin 291 10 km / M30 POL Szczecin KM PSP JRG 4

Zapłacone

Oroń Grzegorz 146 10 km / M18 POL Szczecin

Zapłacone

Orszulak Łukasz - 10 km / M30 S
POL Szczecin Toucan Team

Niezapłacone

Orzechowski Łukasz - 10 km / M18 LM
POL Szczecin Lm Wind Power

Niezapłacone

Ostrówka Jerzy 2055 1609 m / M60 G
POL Goleniów Goleniów

Zapłacone

Pabisiak Krzysztof 237 10 km / M50 POL Stawiszyn

Zapłacone

Pabisiak Olga 236 10 km / K18 G
POL Goleniów

Zapłacone

Pachnowski Sławomir 113 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Paczyńska Joanna 176 10 km / K30 G
POL Goleniów

Zapłacone

Pakuła Tomasz 22 10 km / M30 G
POL Goleniów Pan Brokuł Team

Zapłacone

Palczak Stanisław 231 10 km / M30 G
POL Goleniów

Zapłacone

Pasternak Wojciech 331 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Patraszewska Agnieszka 259 10 km / K30 G
POL Goleniów

Zapłacone

Pawłaszek Anna - 10 km / K30 POL Bezrzecze

Niezapłacone

Pawłaszek Lech - 10 km / M30 POL Szczecin

Niezapłacone

Perczyński Łukasz 233 10 km / M30 S
POL Lubraniec

Zapłacone

Piątek Łukasz 350 10 km / M30 POL Goleniów alus&leos

Zapłacone

Pichnicki Rafał 156 10 km / M30 G
POL Goleniów

Zapłacone

Pieprz Mateusz 327 10 km / M18 G
POL Modrzewie

Zapłacone

Pieprz Mieczysław 326 10 km / M50 G
POL Modrzewie Ratusz Maszewo

Zapłacone

Pietkiewicz Paweł - 10 km / M30 S
POL Szczecin 12 BZ

Niezapłacone

Pietraszuk Konrad 52 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Piotrowicz Piotr - 10 km / M40 POL Maszewo Comseco.eu

Niezapłacone

Piotrowska Anita 33 10 km / K18 POL Długołęka

Zapłacone

Piotrowska Marta - 10 km / K18 POL Szczecin

Niezapłacone

Piwowarska Bogumiła 119 10 km / K40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

Piwowarski Dariusz 120 10 km / M40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Plata Tadeusz 249 10 km / M60 POL Szczecin Maratończyk Team Szczecin

Zapłacone

Pleśniak Jarosław 114 10 km / M30 POL Szczecin Bizon Team

Zapłacone

Płaskowicz Anna 2040 1609 m / K40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

Płuska Mateusz 261 10 km / M18 POL Drawsko Pomorskie

Zapłacone

Płuska Tadeusz 260 10 km / M60 POL Drawsko Pomorskie

Zapłacone

Pogorzelski Daniel 141 10 km / M30 POL Szczecin PGB Sportowa Paczka

Zapłacone

Pohasii Serhii - 10 km / M30 LM
UKR Szczecin

Niezapłacone

Porada Arkadiusz 144 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Poręba Iwona 329 10 km / K40 G
POL Goleniów

Zapłacone

Potasznik Artur 250 10 km / M40 POL Szczecin Maratończyk Team Szczecin

Zapłacone

Poteralski Radosław 283 10 km / M40 POL Świnoujście JOGGING ŚWINOUJŚCIE

Zapłacone

Potocka-Korejwo Katarzyna 338 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Prokop Agata 174 10 km / K18 POL Szczecin

Zapłacone

Prosniewski Mirosław 219 10 km / M30 POL Gryfice RUNGRYF GRYFICE

Zapłacone

Przybylski Artur 154 10 km / M30 S
POL Kamień Pomorski Pędzące Ślimaki

Zapłacone

Przybylski Damian 123 10 km / M18 POL Szczecin

Zapłacone

Przybylski Dariusz 2032 1609 m / M40 G
POL Goleniów

Zapłacone

Przybysz Michał 228 10 km / M30 S
POL Maszewo Gwiezdna Flota

Zapłacone

Przydatek Wojciech 248 10 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Pściuk Tomasz 101 10 km / M50 POL Świnoujście

Zapłacone

Rać Monika 132 10 km / K40 POL Dobra

Zapłacone

Rachuba Julia 310 10 km / K30 POL Przemocze gwiezdna flota maszewo

Zapłacone

Radawiec Kamil 74 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Radke Karolina 98 10 km / K30 POL Połczyn Zdrój

Zapłacone

Radzki Wojciech 128 10 km / M30 G
POL Goleniów Ikea Industry PDC Goleniów

Zapłacone

Rak Dariusz 188 10 km / M40 POL Dołuje

Zapłacone

Rejer Robert 134 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Rekowska Danuta 167 10 km / K50 POL Bezrzecze

Zapłacone

Rogala Adrian 42 10 km / M40 POL Nowogard Nowogard

Zapłacone

Rogala Magda 41 10 km / K30 POL Nowogard Wkurw_Team

Zapłacone

Rogalski Marcin 2016 1609 m / M50 POL Szczecin Vocalis Szczecin

Zapłacone

Rogien Arkadiusz 225 10 km / M40 G
S
POL Szczecin

Zapłacone

Rogiewicz Brygida 189 10 km / K40 POL Mierzyn

Zapłacone

Rogiewicz Remigiusz 190 10 km / M40 POL Mierzyn KS Ironman Szczecin

Zapłacone

Rokicki Marek 342 10 km / M30 POL Resko

Zapłacone

Rosik Sebastian 92 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Rózga Jerzy 351 10 km / M40 G
POL Szczecin Wiking88

Zapłacone

Rózga Zbigniew 348 10 km / M40 POL Szczecin Viking 88

Zapłacone

Rudzewicz Mariusz 2041 1609 m / M30 POL Świnoujście

Zapłacone

Rudziewicz Urszula 301 10 km / K30 POL Szczecin Fizjobiegacze Szczecin

Zapłacone

Rupiński Michał 302 10 km / M18 S
POL Szczecin JW 4531

Zapłacone

Rutkowski Rafał - 10 km / M30 POL Szczecin

Niezapłacone

Rymer Wojtek 26 10 km / M40 POL Pucice Własny Jednoosobowy

Zapłacone

Rżany Aleksandra - 10 km / K18 LM
POL Goleniów Pracownicy Lm Wind Power Blades Poland Sp. Z O.o

Niezapłacone

Sajdyk Maciej - 10 km / M30 POL Świnoujście POiŁ11

Niezapłacone

Sałamaj Piotr 280 10 km / M50 POL Szczecin JKB Podbórz

Zapłacone

Samson Damian 289 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Sidorczuk Tomasz 2022 1609 m / M30 POL Trzebież Klub Biegajacych Leśników

Zapłacone

Siedlecki Adam 223 10 km / M40 POL Szczecin Przebiegli po Przejściach

Zapłacone

Sienkiewicz Jolanta 2018 1609 m / K50 G
POL Załom Rozbiegany Załom

Zapłacone

Siwek Magdalena 34 10 km / K30 POL Bezrzecze

Zapłacone

Skokowski Jacek 308 10 km / M50 S
POL Szczecin Skokowscy Team

Zapłacone

Skoneczny Waldemar 183 10 km / M50 POL Resko MRZEŻYNO

Zapłacone

Skrodzki Paweł 186 10 km / M18 POL Czaplinek

Zapłacone

Skrzypczak Olaf 50 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Skrzypiec Piotr 305 10 km / M18 POL Szczecin

Zapłacone

Sługocki Tomasz 273 10 km / M30 POL Szczecin Rubaszny Gentlemen- Franio i Stasiu on tour

Zapłacone

Śmigiel Kamil 307 10 km / M18 POL Nowogard

Zapłacone

Smolicz Grzegorz 44 10 km / M40 POL Przecław Gmina Kołbaskowo Biega

Zapłacone

Smoliński Stanisław 256 10 km / M60 POL Szczecin Maratończyk Team Szczecin

Zapłacone

Sodnomgombo Alimaa 108 10 km / K50 MNG Szczecin Fizjobiegacze Szczecin

Zapłacone

Somer Piotr 163 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Sowała Anna 70 10 km / K30 G
POL Goleniów

Zapłacone

Stachowicz-Maciołek Kamila 202 10 km / K30 POL Szczecin FUH HJC Jarosław Maciołek

Zapłacone

Stachowski Andrzej 87 10 km / M50 POL Szczecin Lub Wybierz Z Listy

Zapłacone

Stanek Małgorzata 2053 1609 m / K16 POL Dzwonowo

Zapłacone

Stanuch-Piotrowicz Joanna 2059 1609 m / K30 G
POL Goleniów SZKOŁA PODSTAWOWA NR1

Zapłacone

Stefański Marek 168 10 km / M30 POL Szczecin Niebko Run Terror Szczecin

Zapłacone

Stelmaszyk Ewa 287 10 km / K50 POL Warzymice Kobiece Bieganie

Zapłacone

Stępiński Mirosław 263 10 km / M40 POL Gryfice RunGryf Gryfice

Zapłacone

Stojecki Bartosz 323 10 km / M40 G
POL Goleniów Rozbiegany Goleniów - Czuby z Goleniowa

Zapłacone

Stołowska Karolina - 10 km / K30 POL Szczecin Dark Runners

Niezapłacone

Strojna-Grzybowska Marta 173 10 km / K30 POL Szczecin Kalmar Runners/ MAUpy Team

Zapłacone

Susza Małgorzata 286 10 km / K30 POL Przecław

Zapłacone

Świątek Sebastian 100 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Świgoń Izabela 82 10 km / K40 POL Suchań Szwla Stargard

Zapłacone

Szałas Krzysztof 212 10 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Szawaryńska Anna 344 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Szczęch Mariusz - 10 km / M30 S
POL Świnoujście

Niezapłacone

Szczupaczyński Arkadiusz 45 10 km / M50 POL Gryfice Rungryf Gryfice

Zapłacone

Szczypek Sławomir 80 10 km / M40 S
POL Mosty-Osiedle

Zapłacone

Szefler Joanna 171 10 km / K40 POL Szczecin Hawajskie Rekiny - Triathlon Team

Zapłacone

Szefler Radosław 172 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Szpinda Magda - 10 km / K30 POL Stargard

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy 2074 1609 m / K16 POL Nowogard Pani

Zapłacone

Szulc Jacek 298 10 km / M40 G
POL Goleniów

Zapłacone

Szymańska Anna 40 10 km / K60 POL Goleniów Rozbiegany Goleniów

Zapłacone

Szymański Karol 161 10 km / M30 G
POL Goleniów

Zapłacone

Szymański Sławomir 322 10 km / M30 POL Szczecin Raz

Zapłacone

Szymczak Justyna 76 10 km / K30 POL Mościczki

Zapłacone

Szymczak Michał 2020 1609 m / M30 POL Szczecin Brak

Zapłacone

Tadrowski Tomasz 2056 1609 m / M40 POL Inowrocław

Zapłacone

Tarnożek Róża 290 10 km / K40 G
POL Goleniów

Zapłacone

Tokarski Szymon 147 10 km / M40 POL Koszalin

Zapłacone

Tomczyk Alina 37 10 km / K40 POL Nowogard Brak

Zapłacone

Trzaskowski Radosław - 10 km / M30 LM
POL Goleniów Lm Wind Power

Niezapłacone

Typek Iwona - 10 km / K30 POL Szczecin

Niezapłacone

Uldynowicz Łukasz 265 10 km / M30 POL Gryfice MLUKS Mokasyn Płoty

Zapłacone

Wacławek Dariusz - 1609 m / M40 POL Nowogard NKB ENDORFINA

Niezapłacone

Walkowiak Piotr 2058 1609 m / M60 G
POL Goleniów SZKOŁA PODSTAWOWA NR1

Zapłacone

Wasielewski Kamil 284 10 km / M30 S
POL Szczecin Hq Mnc Ne

Zapłacone

Wasilewski Marek - 10 km / M18 G
LM
POL Goleniów

Niezapłacone

Wąsowska Kasia 66 10 km / K30 POL Szczecin Castorama

Zapłacone

Wiącek Anna 104 10 km / K40 POL Kurów KOBIECE BIEGANIE

Zapłacone

Widecki Krzysztof 295 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Więcław Agnieszka 2034 1609 m / K50 POL Imno

Zapłacone

Więcław Mateusz - 10 km / M18 POL Łobez

Niezapłacone

Wieczorkiewicz Daniel - 1609 m / M30 POL Stargard Ryś Banda

Niezapłacone

Wieczorkiewicz Ryszard 2036 1609 m / M70 POL Stargard "Ryś Banda"

Zapłacone

Wierciński Rafał 336 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Wilczopolski Kamil 105 10 km / M18 POL Szczecin

Zapłacone

Winiarski Marcin 255 10 km / M40 S
POL Goleniów

Zapłacone

Wiśniewska Ilona - 10 km / K30 LM
POL Goleniów

Niezapłacone

Wiśniewska Marta 2039 1609 m / K40 POL Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE

Zapłacone

Wlaź Lucjan - 10 km / M40 S
POL Kopice Aligancko

Niezapłacone

Wlaź Małgorzata - 10 km / K30 G
POL Kopice

Niezapłacone

Wodnicki Krzysztof 177 10 km / M30 POL Gryfice RunGryf Gryfice

Zapłacone

Wojciechowska Ewa 72 10 km / K30 G
POL Stargard Brak

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 2060 1609 m / M40 POL Przecław

Zapłacone

Wójtowicz Grzegorz 244 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Wojtowicz Krzysztof 285 10 km / M40 G
POL Goleniów Deloitte Adventure Team

Zapłacone

Wolański Robert 142 10 km / M50 POL Szczecin

Zapłacone

Wybacz Karolina 62 10 km / K30 POL Sosny

Zapłacone

Wyganowski Andrzej 138 10 km / M70 POL Kołobrzeg KB "Wygan"

Zapłacone

Wyglądacz Alicja 324 10 km / K40 POL Szczecin Hawajskie Rekiny- Triathlon Team

Zapłacone

Wyglądacz Arkadiusz - 10 km / M40 POL Szczecin Pan

Niezapłacone

Wyrzykowska Wioleta 151 10 km / K30 G
POL Drawsko Pomorskie

Zapłacone

Wyrzykowski Tomasz 153 10 km / M40 S
POL Drawsko Pomorskie KP PSP Drawsko Pom

Zapłacone

Wysocki Bronislaw 93 10 km / M50 POL Stargard Biegam bo lubie

Zapłacone

Zacharski Piotr 216 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Zaczkiewicz Łukasz - 10 km / M18 G
POL Goleniów Nannestad

Niezapłacone

Zajda Tomasz 94 10 km / M30 POL Szczecin KS IRONMAN PRODMAR SZCZECIN

Zapłacone

Zalewska Małgorzata 2019 1609 m / K30 POL Koszalin Brak

Zapłacone

Zarzycki Piotr 133 10 km / M50 POL Szczecin

Zapłacone

Zbonikowski Andrzej - 10 km / M30 LM
POL Szczecin

Niezapłacone

Zdanowicz Wojtek 303 10 km / M40 POL Czarna Łąka 0Rh Minus

Zapłacone

Ziarnek Krzysztof - 10 km / M40 POL Szczecin

Niezapłacone

Zielińska Anna 182 10 km / K40 POL Łobez Trucht Łobez

Zapłacone

Zielonka Grzegorz 194 10 km / M30 G
S
POL Goleniów Rozbiegany Goleniów

Zapłacone

Zielonka Maja 196 10 km / K30 G
POL Goleniów Rozbiegany Goleniów

Zapłacone

Ziomecka Anetta - 1609 m / K30 G
POL Goleniów Zabiegany Goleniów

Niezapłacone

Złotnicka-Trybuchowska Małgorzata 343 10 km / K30 POL Resko

Zapłacone

Żochowski Paweł 292 10 km / M50 POL Szczecin

Zapłacone

Żołnierek Adrian - 10 km / M30 POL Świdwin Dark Runners

Niezapłacone

Zon-Zbonikowska Ewa 251 10 km / K30 G
POL Goleniów

Zapłacone

Żuchowska Marzena 59 10 km / K40 G
POL Rurzyca Trucht Rurzyca

Zapłacone

Żuchowski Łukasz 60 10 km / M40 G
POL Rurzyca Trucht Rurzyca

Zapłacone

Zygmunt Tomasz 170 10 km / M40 S
POL Szczecin Żandarmeria Wojskowa

Zapłacone

Żyluk Bożena 121 10 km / K40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU