XXIII Półmaraton Słowiński Rowy-Ustka

Ustka, Polska
08.09.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Adryan Adam - 21 km / M 40-49 POL Wielichowo CKB SŁUPSK

Niezapłacone

Barszczewski Sebastian - 21 km / M 40-49 POL Mielenko Błękitny Patrol WWF

Niezapłacone

Bieleń Bartosz - 21 km / M 30-39 POL Luboń Lucky Luzers

Zapłacone

Bielewicz Anna - 21 km / K 40-49 POL Słupsk STOPA Słupsk

Niezapłacone

Bierzanowski Rafał - 21 km / M 40-49 POL Słupsk 1975

Niezapłacone

Bogumiłow Marcin - 21 km / M 30-39 POL Slupsk

Niezapłacone

Borzęcki Norbert - 21 km / M 30-39 POL Koszalin Koszalin

Niezapłacone

Bożek Łukasz - 21 km / M 30-39 POL Słupsk Zabiegany Morpol

Niezapłacone

Bujoczek Leszek - 21 km / M 40-49 POL Kraków

Niezapłacone

Burda Robert - 21 km / M 40-49 POL Koszalin KOSPEL

Niezapłacone

Chmielewski Dariusz - 21 km / M 50-59 POL Gdańsk Biegam wspieram motywuję

Niezapłacone

Dęga Ryszard - 21 km / M 60-69 POL Ustka Tupot Ustka

Niezapłacone

Drobnik Błażej - 21 km / M 30-39 POL Opalenica Promień Opalenica

Zapłacone

Drwal Piotr - 21 km / M 40-49 POL Ustka usb ustka

Zapłacone

Duch Marek - 21 km / M 40-49 POL Gdańsk

Niezapłacone

Felska Anna - 21 km / K 50-59 POL Miastko MŻS Wołcza Mała

Zapłacone

Filip Krzysztof - 21 km / M 60-69 POL Lębork

Niezapłacone

Frąckowiak Maria - 21 km / K 18-29 POL Poznań CONSTRAVIA

Niezapłacone

Franczak Mariusz - 21 km / M 40-49 POL Księginice Ślęzak Team / Dtr Biega

Niezapłacone

Furman Tomasz - 21 km / M 30-39 POL Słupsk

Niezapłacone

Gałan Joanna - 21 km / K 50-59 POL Złocieniec

Zapłacone

Gałan Leszek - 21 km / M 50-59 POL Złocieniec

Zapłacone

Gawin Andrzej - 21 km / M 30-39 POL Kawcze

Niezapłacone

Grąbczewski Rafał - 21 km / M 30-39 POL Kłos JW1223

Zapłacone

Grachel Darek - 21 km / M 18-29 POL Słupsk NaTrasieTeam

Niezapłacone

Grachel Przemysław - 21 km / M 30-39 POL Miastko NaTrasieTeam

Niezapłacone

Hałka Arkadiusz - 21 km / M 40-49 POL Łobez Trucht Łobez

Niezapłacone

Hałka Justyna - 21 km / K 30-39 POL Łobez Trucht Łobez

Niezapłacone

Haupa Wojciech - 21 km / M 40-49 POL Ustka USB USTKA

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - 21 km / K 18-29 POL Szczecin

Niezapłacone

Hryciów Paweł - 21 km / M 30-39 POL Białogard JW1223

Zapłacone

Jaros Adam - 21 km / M 40-49 POL Słupsk

Niezapłacone

Jaworski Krzysztof - 21 km / M 30-39 POL Słupsk

Niezapłacone

Kamieniecki Rafał - 21 km / M 30-39 POL Ustka TUPOT - USTKA

Niezapłacone

Kapczyński Damian - 21 km / M 30-39 POL Słupsk BEST BEASTS

Niezapłacone

Karaś Radosław - 21 km / M 30-39 POL Słupsk Night Runners Słupsk

Niezapłacone

Karwasz Krzysztof - 21 km / M 40-49 POL Kwakowo

Zapłacone

Kasperski Dariusz - 21 km / M 40-49 POL Bydlino

Niezapłacone

Kociołek Robert - 21 km / M 50-59 POL Słupsk

Zapłacone

Kopczyński Michał - 21 km / M 40-49 POL Koszalin JW1223

Zapłacone

Kościński Patryk - 21 km / M 18-29 POL Pozezdrze CSMW Ustka

Niezapłacone

Kot Daniel - 21 km / M 40-49 POL Slupsk KOT TEAM

Niezapłacone

Krygier Ireneusz - 21 km / M 40-49 POL Ustka W.p.k. Słoń Team Ustka

Niezapłacone

Kubiak Tomasz - 21 km / M 40-49 POL Lusówko

Zapłacone

Kwidziński Michał - 21 km / M 30-39 POL Białogard

Niezapłacone

Langner-Kapczyńska Edyta - 21 km / K 30-39 POL Słupsk BEST BEASTS

Niezapłacone

Laska Grzegorz - 21 km / M 30-39 POL Ustka OZ Ustka

Zapłacone

Lemańska Katarzyna - 21 km / K 18-29 POL Ustka USB Ustka

Zapłacone

Lenik Hubert - 21 km / M 30-39 POL Biesiekierz JW 1223

Niezapłacone

Lewandowski Adam - 21 km / M 30-39 POL Ustka W.p.k Słoń Team Ustka

Niezapłacone

Lipski Teodor - 21 km / M 40-49 NOR Gryfice glassinterior.no

Niezapłacone

Majewska Marta - 21 km / K 18-29 POL Poznań

Zapłacone

Majkowski Tomasz - 21 km / M 18-29 POL Skórcz Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

Malinowski Zbigniew - 21 km / M 60-69 POL Kołobrzeg KOŁOBRZEG MORZEM SPORTÓW

Zapłacone

Matuszewski Rafał - 21 km / M 40-49 POL Grójec Wielki 7 Brygada Obrony Wybrzeża

Niezapłacone

May-Adamek Katarzyna - 21 km / K 40-49 POL Rakownia

Zapłacone

Mikolajski Dawid - 21 km / M 40-49 POL Toruń toruń

Zapłacone

Mizera Agnieszka - 21 km / K 40-49 POL Lędowo Osiedle Byledobiec Anin

Niezapłacone

Motowidło-Zawadzka Izabella - 21 km / K 40-49 POL Słupsk

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - 21 km / M 30-39 UKR Kiev Achilles Leszno

Niezapłacone

Nadolny Piotr - 21 km / M 40-49 POL Grabno Usb Baltic Seals

Zapłacone

Nagórek Krzysztof - 21 km / M 60-69 POL Słupsk Tupot Ustka

Zapłacone

Namiota Marek - 21 km / M 60-69 POL Debica

Zapłacone

Namiota Urszula - 21 km / K 50-59 POL Dębica Klub Maratończyk Dębica

Zapłacone

Niwiński Grzegorz - 21 km / M 60-69 POL Ustka KB TUPOT USTKA

Niezapłacone

Okseniuk Sergii - 21 km / M 18-29 UKR Rudnik Mk Luchesk-lkb Rudnik

Niezapłacone

Oleszczuk Dominik - 21 km / M 30-39 POL Szczecin

Niezapłacone

Pardej Liliana - 21 km / K 18-29 POL Ustka Batalion Ochrony Bazy w Redzikowie

Zapłacone

Pękała Piotr - 21 km / M 40-49 POL Koszalin

Zapłacone

Pela Hanna - 21 km / K 40-49 POL Wodnica Usb Ustka

Niezapłacone

Piotrowski Mirosław - 21 km / M 50-59 POL Słupsk Stopa Słupsk

Niezapłacone

Pokorny Edward - 21 km / M 70-99 POL Ustka Tupot Ustka

Niezapłacone

Protasewicz Andrzej - 21 km / M 40-49 POL Sławno Sławno

Zapłacone

Przychoda Anna - 21 km / K 30-39 POL Siemianice Baltic Seals

Zapłacone

Raczyńska Anna - 21 km / K 30-39 POL Słupsk Baltic Seals

Zapłacone

Reluga Grzegorz - 21 km / M 40-49 POL Warszawa

Zapłacone

Reluga Małgorzata - 21 km / K 50-59 POL Warszawa

Zapłacone

Roman Romanenko - 21 km / M 30-39 UKR Donieck

Niezapłacone

Rosiak Jacek - 21 km / M 40-49 POL Słupsk Drzewniak

Zapłacone

Ruciński Marek - 21 km / M 50-59 POL Gdynia VEL-DĄBRÓWNO

Zapłacone

Ryba Paweł - 21 km / M 40-49 POL Grabno

Niezapłacone

Rybalchenko Tetiana - 21 km / K 30-39 UKR Kharkov Achilles Leszno

Niezapłacone

Salita Lech - 21 km / M 50-59 POL Gniezno ALTOM GNIEZNO

Zapłacone

Sidor Mariusz - 21 km / M 30-39 POL Słupsk Łosoś T.e.a.m./DECATHLON SŁUPSK

Niezapłacone

Skępiec Adam - 21 km / M 40-49 POL Słupsk Leć Adam, leć... :)

Niezapłacone

Skoczyńska Renata - 21 km / K 30-39 POL Ustka USB Ustka

Zapłacone

Skumiał Oskar - 21 km / M 30-39 POL Ustka USB Ustka

Niezapłacone

Slavenski Ilya - 21 km / M 30-39 UKR Rostov Achilles Leszno

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - 21 km / M 30-39 POL Koszalin JW 1223

Niezapłacone

Staniaszek Bogusław - 21 km / M 60-69 POL Głobino Tupot ustka

Zapłacone

Suchowian Maciej - 21 km / M 30-39 POL Zakopane

Zapłacone

Świetlik Tomasz - 21 km / M 50-59 POL Koszalin Leo Team

Zapłacone

Szulc Jacek - 21 km / M 50-59 POL Chełmno Tkkf Chełmno

Niezapłacone

Tarnowska Agata - 21 km / K 18-29 POL Ustka

Niezapłacone

Tomczak Katarzyna - 21 km / K 40-49 POL Koszalin

Niezapłacone

Tomczak Marek - 21 km / M 40-49 POL Koszalin Rozbiegany Koszalin

Niezapłacone

Turowski Wojciech - 21 km / M 50-59 POL Ustka Aerosol Service

Niezapłacone

Tuwalska Małgorzata - 21 km / K 30-39 POL Gdańsk Lks Zantyr Sztum

Zapłacone

Wegner Przemysław - 21 km / M 40-49 POL Ustka

Zapłacone

Wegner Stachu - 21 km / M 30-39 POL Poznań

Zapłacone

Wetta Mirosław - 21 km / M 50-59 POL Linia

Zapłacone

Wetta Patryk - 21 km / M 18-29 POL Linia

Zapłacone

Wybraniec Karolina - 21 km / K 18-29 POL Słupsk Audiołąka Team

Niezapłacone

Zabrocki Karol - 21 km / M 30-39 POL Świnoujście

Niezapłacone

Zarzycka Izabela - 21 km / K 40-49 POL Ustka WPK Słoń Team Ustka

Niezapłacone

Zarzycki Dariusz - 21 km / M 30-39 POL Ustka W.P.K Słoń Team Ustka

Zapłacone

Zdrojewski Przemysław - 21 km / M 18-29 POL Gniezno CHLODEX GNIEZNO

Niezapłacone

Zielińska Danuta - 21 km / K 30-39 POL Ustka

Zapłacone

Żylicz Paweł - 21 km / M 18-29 POL Słupsk STOPA Słupsk / USB Ustka

Niezapłacone

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU