X Kościerski Maraton MTB

Kościerzyna
27.08.2017

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Arlukiewicz Damian - 38 / M19 POL Więckowy

Niezapłacone

Babiarz Przemek - 38 / M31 POL Kębłowo Luk-Connect Racing Team

Niezapłacone

Banach Bartosz - 74 / M31 POL Gdańsk Torus-Apteka Gemini Gdańsk

Niezapłacone

Bator Jarosław - 38 / M31 POL Koteże Gk Stg

Niezapłacone

Będziak Anna - 38 / K31 POL Gdynia

Niezapłacone

Bejm Joanna - 74 / K31 POL Gdynia

Niezapłacone

Biedunkiewicz Robert - 38 / M41 POL Gdynia Solarium Kikada

Niezapłacone

Borzyszkowski Tomasz - 38 / M41 POL Tczew Adva Optical Networking

Niezapłacone

Bruski Szymon - 38 / M19 POL Dziemiany

Niezapłacone

Chyliński Piotr - 38 / M41 POL Gdańsk Belta Team Gdańsk

Niezapłacone

Ciba Oskar - 38 / M0 POL Rumia Norda Active Team

Niezapłacone

Ciechacki Robert - 74 / M41 POL Gdańsk Team.ase.com.pl

Niezapłacone

Cieślik Bartosz - 38 / M41 POL Gdańsk Planygdanska.pl

Niezapłacone

Cyra Krzysztof - 74 / M31 POL Krzywe Koło Brotherhood Of Moonshine

Niezapłacone

Czeżyk Adrian - 38 / M19 POL Gdańsk

Niezapłacone

Czyż Jakub - 38 / M0 POL Piła Uks Sportowiec Piła

Niezapłacone

Damski Lukasz - 38 / M31 POL Tryszczyn Gardenflora Mtb Team

Niezapłacone

Dawidowska Justyna - 74 / K31 POL Kościerzyna

Niezapłacone

Dietrich Dawid - 38 / M31 POL Kłanino Klif Mtb Team

Niezapłacone

Drewing Marcin - 38 / M31 POL Gdynia Adva Optical Networking

Niezapłacone

Dzienisz Janusz - 38 / M31 POL Gdynia Adva Optical Networking

Niezapłacone

Ebertowski Przemysław - 74 / M31 POL Rybno King Oscar Gniewino

Niezapłacone

Felon Michał - 74 / M31 POL Gdynia Zdrowy Rower

Niezapłacone

Galek Gustaw - 38 / M61 POL Gdynia Ten Teges Team

Niezapłacone

Galek Tomasz - 38 / M31 POL Gdynia Ten Teges Team

Niezapłacone

Gierszewski Sławomir - 38 / M41 POL Kąpino

Niezapłacone

Gizela Michał - 38 / M31 POL Kartuzy

Niezapłacone

Glaas Bartłomiej - 38 / M31 POL Gdańsk Nexus Team

Niezapłacone

Główczewski Sebastian - 38 / M41 POL Gdańsk Vo2Max Mtb Team

Niezapłacone

Gruszczyński Dominik - 38 / M31 POL Radostowo Tczewski Klub Rowerowy

Niezapłacone

Gudyka Przemyslaw - 38 / M31 POL Rebielcz

Niezapłacone

Habaj Piotr - 38 / M31 POL Gdynia Norda Active Team

Niezapłacone

Jackowski Andrzej - 74 / M51 POL Stara Łubianka Cellfast Mtb Team/rowerplus.pl

Niezapłacone

Jakubek Aleksandra - 38 / K41 POL Gdańsk Vo2Max Mtb Team

Niezapłacone

Jamroż-Łoza Katarzyna - 38 / K31 POL Tczew

Niezapłacone

Jankowski Maciej - 38 / M41 POL Gdynia Gr3Miasto

Niezapłacone

Jarząbek Bartłomiej - 38 / M31 POL Karsin Gardenflora Mtb Team

Niezapłacone

Jarząbek Tomasz - 74 / M51 POL Górki Euro Bike Kaczmarek Electric Team

Niezapłacone

Jastrzębski Marcin - 38 / M31 POL Gdańsk Quick-Step-Floors-Pro-Cycling-Team

Niezapłacone

Jonatowski Zygmunt - 38 / M61 POL Malbork Gk Malbork

Niezapłacone

Jóźwiuk Piotr - 74 / M41 POL Pszczółki Brotherhood Of Moonshine

Niezapłacone

Jurczak Piotr - 74 / M19 POL Bydgoszcz N-Bike Academy Niemcz

Niezapłacone

Kaczmarek Anna - 74 / K31 POL Pruszcz Gdański Babskie Kręcenie

Niezapłacone

Kaiser Andrzej - 74 / M41 POL Bytów Euro-Bike Kaczmarek Electric Team

Niezapłacone

Kalinowska Anna - 38 / K31 POL Grudziądz Uks Omega Gruta

Niezapłacone

Kamczyk Roman - 38 / M51 POL Gliwice Klif Mtb Team

Niezapłacone

Kamiński Bartłomiej - 38 / M31 POL Darzlubie Pucka Grupa Rowerowa

Niezapłacone

Karczewski Marcin - 38 / M31 POL Gdańsk K&m Design

Niezapłacone

Klatt-Lizakowski Michał - 38 / M19 POL Kościerzyna

Niezapłacone

Kocikowski Rafał - 38 / M31 POL Świecie Klub Kolarski Wda Świecie

Niezapłacone

Kołodzik Grzegorz - 74 / M19 POL Żarnowiec Klif Mtb Team-Porta Kmi Poland

Niezapłacone

Kostuch Michał - 74 / M31 POL Zamek Kiszewski Fti Racing Team

Niezapłacone

Kotowski Wiesław - 38 / M51 POL Człuchów Bike Team Człuchów

Niezapłacone

Kowalczyk Krzysztof - 38 / M41 POL Gdańsk Active Days.pl

Niezapłacone

Kowalczyk Wojciech - 38 / M0 POL Susz Epidemia Cyklozy Mtb Susz / Uks Trs Susz

Niezapłacone

Krefft Maria - 38 / K0 POL Parchowo Mlks Baszta Bytów

Niezapłacone

Krzywy Krzysztof - 74 / M31 POL Gdańsk Nexus Team

Niezapłacone

Kurylczyk Olaf - 38 / M0 POL Kolbudy

Niezapłacone

Kuś Mateusz - 38 / M0 POL Gdańsk Belta Team

Niezapłacone

Kwaśniak Zdzisław - 38 / M51 POL Słupsk Kawisbike Mosso Polska Team

Niezapłacone

Kwaśniewski Krzysztof - 38 / M31 POL Skarszewo Blackram Team

Niezapłacone

Labon Piotr - 38 / M19 POL Koteże Gk Stg

Niezapłacone

Lademann Tomasz - 38 / M41 POL Gdańsk

Niezapłacone

Latański Radosław - 38 / M31 POL Kusice

Niezapłacone

Lelukiewicz Rafał - 38 / M31 POL Słupsk Kawisbike Mosso Team

Niezapłacone

Lewiński Marcin - 38 / M31 POL Reda Norda Active Team

Niezapłacone

Lica Krzysztof - 38 / M51 POL Bydgoszcz Sisu Owb-Team

Niezapłacone

Łoś Rafał - 38 / M41 POL Słupsk Befitatsea

Niezapłacone

Łuczkowski Piotr - 38 / M31 POL Gdańsk

Niezapłacone

Łukasik Artur - 74 / M51 POL Gdynia

Niezapłacone

Łukasik Renata - 38 / K41 POL Gdynia

Niezapłacone

Maciejewski Sławomir - 38 / M41 POL Lębork Klub Kolarski Lew Lębork

Niezapłacone

Maćkowiak Piotr - 38 / M41 POL Bytów Igland A.s

Niezapłacone

Mądzielewski Sławek - 74 / M41 POL Świecie Klub Kolarski Wda Świecie

Niezapłacone

Majewski Marek - 38 / M61 POL Prabuty Epidemia Cyklozy Mtb Susz

Niezapłacone

Majkowski Daniel - 74 / M31 POL Gdynia Fti Racing Team

Niezapłacone

Marzejon Darek - 38 / M51 POL Chłapowo Klif Mtb Team

Niezapłacone

Marzejon Mikołaj - 38 / M0 POL Chłapowo Klif Mtb Team

Niezapłacone

Michalak Dominika - 38 / K19 POL Gdańsk Trigar Mtb Team

Niezapłacone

Michalski Arkadiusz - 38 / M51 POL Słupsk

Niezapłacone

Migowski Ireneusz - 38 / M41 POL Starogard Gdański Gk Stg

Niezapłacone

Mróz Krzysztof - 74 / M31 POL Kwidzyn Kwidzyn Professor.pl

Niezapłacone

Mrozowicz Cezary - 38 / M31 POL Gdynia Nexus Team

Niezapłacone

Myszkowski Piotr - 38 / M41 KEN Borzytuchom Baszta Bytow

Niezapłacone

Natkaniec Józef - 38 / M61 POL Czarna Dąbrówka Mlks Baszta Bytów

Niezapłacone

Niklas Tomasz - 38 / M51 POL Kartuzy Good Ride

Niezapłacone

Nowacka Małgorzata - 74 / K19 POL Bydgoszcz Rowerowa Brzoza

Niezapłacone

Papiernik Michał - 38 / M31 POL Tczew Tczewski Klub Rowerowy

Niezapłacone

Pawlak Radosław - 74 / M31 POL Bydgoszcz Sport Serwis Team

Niezapłacone

Paździerski Grzegorz - 74 / M41 POL Kokoszkowy Gkstg

Niezapłacone

Peek Marcin - 38 / M31 POL Kościerzyna Szkoła Pływania Aquatic

Niezapłacone

Pelc Tomasz - 38 / M51 POL Gdynia Nexus Team

Niezapłacone

Piepka Sławek - 38 / M31 POL Leśniewo Klif Mtb Team

Niezapłacone

Pituch Slawomir - 38 / M31 POL Bytów Euro Bike Kaczmarek Electric Team

Niezapłacone

Potrykus Filip - 38 / M0 POL Chłapowo Klif Mtb Team

Niezapłacone

Potrykus Jan - 38 / M51 POL Chłapowo Klif Mtb Team

Niezapłacone

Prościński Jarosław - 38 / M41 POL Bydgoszcz Sport Serwis Team

Niezapłacone

Rapciak Rafał - 74 / M41 POL Kokoszkowy Gkstg

Niezapłacone

Reca Elżbieta - 38 / K41 POL Mądrzechowo Baszta Bytów Masters

Niezapłacone

Rodziński Damian - 74 / M31 POL Słupsk Stopa Słupsk

Niezapłacone

Rolbiecka Klaudia - 38 / K19 POL Kościerzyna

Niezapłacone

Rompa Kasia - 38 / K31 POL Kębłowo Luk-Connect Racing Team

Niezapłacone

Rompczyk Wojciech - 38 / M41 POL Gdynia

Niezapłacone

Ropel Aleksander - 38 / M41 POL Żukowo Sela Bike Kaszuby

Niezapłacone

Różański Łukasz - 38 / M19 POL Gdańsk Trigar Mtb Team

Niezapłacone

Różański Michał - 74 / M19 POL Gdańsk Trigar Mtb Team

Niezapłacone

Rusiecki Jacek - 74 / M51 POL Gdańsk Mtb Mercedes Service Team

Niezapłacone

Rzeszutek Piotr - 74 / M19 POL Sierakowice Mlks Baszta Bytów

Niezapłacone

Rzeszutek Zofia - 38 / K19 POL Sierakowice Klub Kolarski Lew Lębork

Niezapłacone

Salewska Katarzyna - 74 / K31 POL Sopot Flądra Sopoca

Niezapłacone

Sarnowski Maciej - 38 / M51 POL Sopot Chg

Niezapłacone

Saworski Sławomir - 38 / M31 POL Kościerzyna

Niezapłacone

Siebert Krzysztof - 38 / M51 POL Susz Epidemia Cyklozy Mtb Susz

Niezapłacone

Skwarczak Mariusz - 38 / M19 POL Gdynia Velogd

Niezapłacone

Sobiecki Korneliusz - 38 / M41 POL Kokoszkowy Gkstg

Niezapłacone

Styczeń Roman - 38 / M41 POL Elbląg Hydropress Km Bike Mtb Team Elbląg

Niezapłacone

Szajkowski Tomasz - 38 / M61 POL Tczew Tczewski Klub Rowerowy

Niezapłacone

Szapłyko Andrzej - 38 / M61 POL Frydrychowo Mks Baszta Bytów

Niezapłacone

Szczepaniak Paweł - 38 / M31 POL Starogard Gdański Bez Klubowo Dla Kondycji

Niezapłacone

Szkobel Lucyna - 38 / K31 POL Łubiana Botrans Mtb Team

Niezapłacone

Szulc Łukasz - 38 / M41 POL Kościerzyna

Niezapłacone

Szulczyk Benedykt - 38 / M61 POL Pszczolki G.k. "gryf" Tczew

Niezapłacone

Szymczak Patryk - 38 / M19 POL Gdańsk Apteka Gemini

Niezapłacone

Szymczycha Zbigniew - 38 / M61 POL Łęgowo Zajazd Korona Team

Niezapłacone

Tasior Paweł - 38 / M41 POL Bożepole Wielkie Ta Ko Team

Niezapłacone

Tomaszewska Kinga - 38 / K41 POL Gowino Fti Racing Team

Niezapłacone

Tomaszewski Tomasz - 38 / M31 POL Słupsk Kawisbike Mosso Polska Team

Niezapłacone

Torzewska Małgorzata - 38 / K41 POL Bydgoszcz Amsports Bydgoszcz Mtb Team

Niezapłacone

Torzewski Jacek - 38 / M41 POL Bydgoszcz Amsports Bydgoszcz Mtb Team

Niezapłacone

Torzewski Sebastian - 38 / M19 POL Bydgoszcz Amsports Bydgoszcz Mtb Team

Niezapłacone

Trzcinski Dariusz - 38 / M41 POL Gdańsk

Niezapłacone

Trzciński Waldemar - 38 / M31 POL Karsin Gardenflora Mtb Team

Niezapłacone

Trzebiatowski Adam - 38 / M31 POL Kościerzyna

Niezapłacone

Turek Karol - 38 / M31 POL Leśniewo Klif Mtb Team

Niezapłacone

Tygielski Mateusz - 38 / M19 POL Gdańsk Nexus Team

Niezapłacone

Tymiński Tomasz - 38 / M41 POL Kowale

Niezapłacone

Waleńczak Tomasz - 38 / M41 POL Gdynia

Niezapłacone

Wiśniewski Dariusz - 74 / M41 POL Gdynia

Niezapłacone

Wiśniewski Paweł - 38 / M31 POL Pruszcz Gdański

Niezapłacone

Wojciechowski Miłosz - 38 / M0 POL Piła Uks Sportowiec Piła

Niezapłacone

Wojdyło Piotr - 74 / M41 POL Piła Cellfast Mtb Team / Rowerplus.pl

Niezapłacone

Wojewska Natalia - 38 / K19 POL Gdynia Biegamyrazem.pl

Niezapłacone

Wybraniak Dariusz - 38 / M31 POL Tczew Tczewski Klub Rowerowy

Niezapłacone

Zabrocka Aleksandra - 74 / K31 POL Kościerzyna Mlks Baszta Bytów

Niezapłacone

Zakrzewska Beata - 38 / K31 POL Rokocin

Niezapłacone

Zasada Grzegorz - 38 / M31 POL Puck

Niezapłacone

Zieliński Artur - 74 / M19 POL Starogard Gdański Gk Stg

Niezapłacone

Zieliński Radosław - 38 / M31 POL Bydgoszcz

Niezapłacone

Zupa Wojciech - 38 / M51 POL Bydgoszcz Sisu-Owb Team

Niezapłacone

Zwolak Leszek - 74 / M41 POL Gdańsk Rącze Ramy

Niezapłacone

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU