Ustecka Dziesiątka z Hakiem. VIII Bieg Leśno-Plażowy

Ustka
12.08.2017

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Abramczyk Justyna - 10 km / K 18-99 POL Ustka

Niezapłacone

Andrzejczak Sławomir 1 10 km / M 18-99 POL Ustka Grzesław Ustka

Zapłacone

Bober Jakub 2 10 km / M 18-99 POL Miastko Akademia Pomorska

Zapłacone

Brysik Dariusz - 10 km / M 18-99 POL Słupsk

Niezapłacone

Burzyński Aleksander - 10 km / M 18-99 POL Słupsk Stopa Słupsk

Niezapłacone

Całka Magdalena - 10 km / K 18-99 POL Słupsk Night Runners Słupsk

Niezapłacone

Czerchawski Janusz 3 10 km / M 18-99 POL Siemianice

Zapłacone

Czerwiński Waldemar 4 10 km / M 18-99 POL Słupsk

Zapłacone

Dęga Ryszard 5 10 km / M 18-99 POL Ustka Tupot-Ustka

Zapłacone

Dyśko Wojciech 6 10 km / M 18-99 POL Słupsk

Zapłacone

Ebel Grzegorz 7 10 km / M 18-99 POL Nożynko Mlks Baszta Bytów

Zapłacone

Fabich Adrian 8 10 km / M 18-99 POL Ustka Aśnaebeam

Zapłacone

Frysiak Artur 9 10 km / M 18-99 POL Wieluń Frysiaki

Zapłacone

Frysiak Barbara 10 10 km / K 18-99 POL Wieluń Frysiaki

Zapłacone

Fukiet Mateusz 11 10 km / M 18-99 POL Brzeg Kotwica Brzeg

Zapłacone

Garski Dawid 12 10 km / M 18-99 POL Bytów Mlks Baszta Bytów

Zapłacone

Gaweł Zbigniew 13 10 km / M 18-99 POL Słupsk Miasto Słupsk

Zapłacone

Gierczak Piotr - 10 km / M 18-99 POL Ustka

Niezapłacone

Głogowski Adam 14 10 km / M 18-99 POL Wrocław Jeżozwierze Group

Zapłacone

Gorczyński Sebastian - 10 km / M 18-99 POL Ustka W.p.k. Słoń Team Ustka

Niezapłacone

Grachel Darek 15 10 km / M 18-99 POL Słupsk #biegoholizm

Zapłacone

Gruström Marcus - 10 km / M 18-99 SWE Malmö

Niezapłacone

Jabłonowski Krzysztof 16 10 km / M 18-99 POL Ustka

Zapłacone

Jabłonowski Marian 17 10 km / M 18-99 POL Ustka Tupot Ustka

Zapłacone

Jankowski Radosław 18 10 km / M 18-99 POL Bytów Mlks Baszta Bytów

Zapłacone

Jaros Adam 19 10 km / M 18-99 POL Słupsk

Zapłacone

Jastrzębski Piotr 20 10 km / M 18-99 POL Olsztyn Olsztyn

Zapłacone

Kamieniak Bartosz 21 10 km / M 18-99 POL Lublin

Zapłacone

Kamieniecki Rafał 22 10 km / M 18-99 POL Ustka Tupot-Ustka

Zapłacone

Kargul Jacek - 10 km / M 18-99 POL Słupsk Night Runners Słupsk

Niezapłacone

Kasperski Dariusz 23 10 km / M 18-99 POL Bydlino

Zapłacone

Kawałek Piotr 24 10 km / M 18-99 POL Słupsk Gryf24.pl

Zapłacone

Kociołek Robert 25 10 km / M 18-99 POL Słupsk Słupski Klub Morsa

Zapłacone

Konkel Joanna 26 10 km / K 18-99 POL Sławno Mks

Zapłacone

Kowal Dariusz 27 10 km / M 18-99 POL Olkusz Olkuszbiega.pl

Zapłacone

Kowalski Łukasz 28 10 km / M 18-99 POL Słupsk

Zapłacone

Krotowski Grzegorz 29 10 km / M 18-99 POL Ustka Tupot Ustka

Zapłacone

Krygier Ireneusz 30 10 km / M 18-99 POL Ustka W.p.k. Słoń Team Ustka

Zapłacone

Kuczyński Lesław 31 10 km / M 18-99 POL Warszawa Running_Laskuc

Zapłacone

Laskus-Kuczyńska Wiktoria 32 10 km / K 18-99 POL Warszawa Running_Laskuc

Zapłacone

Leszczyński Artur 33 10 km / M 18-99 POL Łódź Marcinprochniewicz.pl

Zapłacone

Lisowski Aleksander 34 10 km / M 18-99 POL Łódź Pan

Zapłacone

Łyczko Janusz - 10 km / M 18-99 POL Bielsko-Biała Biegamsobie

Niezapłacone

Majchrzak Dariusz - 10 km / M 18-99 POL Ustka Cpsp

Niezapłacone

Majchrzak Łukasz 35 10 km / M 18-99 POL Ustka Cpsp

Zapłacone

Marczak Andrzej - 10 km / M 18-99 POL Żelkowo

Niezapłacone

Marczak Małgorzata 36 10 km / K 18-99 POL Żelkowo

Zapłacone

Matkowska Monika 37 10 km / K 18-99 POL Ustka

Zapłacone

Miśko Andrzej - 10 km / M 18-99 POL Toruń

Niezapłacone

Mizera Agnieszka 38 10 km / K 18-99 POL Lędowo Osiedle Byledobiec Anin

Zapłacone

Mizerska Sylwia 39 10 km / K 18-99 POL Warszawa Reebok Run Crew

Zapłacone

Mrugalski Stanisław - 10 km / M 18-99 POL Miastko

Niezapłacone

Nadolny Piotr 40 10 km / M 18-99 POL Grabno Asnaebaem

Zapłacone

Olek Artur 41 10 km / M 18-99 POL Ryki Biegusiem.pl

Zapłacone

Paprocka Ewelina 42 10 km / K 18-99 POL Obliwice Gks Tęcza Nowa Wieś Lęborska

Zapłacone

Pietruszyński Dariusz 43 10 km / M 18-99 POL Opole

Zapłacone

Poprawski Patryk 44 10 km / M 18-99 POL Słupsk

Zapłacone

Próchniewicz Marcin 45 10 km / M 18-99 POL Lublin Marcinprochniewicz.pl

Zapłacone

Przymorski Waldemar 46 10 km / M 18-99 POL Ustka W.p.k. Słoń Team Ustka

Zapłacone

Rogala Lukasz 47 10 km / M 18-99 POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

Rózga Robert - 10 km / M 18-99 POL Piekoszów

Niezapłacone

Rybarz Artur - 10 km / M 18-99 POL Brzeszcze Zadyszka Oswiecim

Niezapłacone

Rynkowska Brygida 48 10 km / K 18-99 POL Gdynia Gdynia

Zapłacone

Sałaj Angelika 49 10 km / K 18-99 POL Zbyszewo

Zapłacone

Schulz Izabela - 10 km / K 18-99 POL Słupsk

Niezapłacone

Skumiał Oskar 50 10 km / M 18-99 POL Ustka

Zapłacone

Socha Andrzej 51 10 km / M 18-99 POL Tomaszów Mazowiecki 1975

Zapłacone

Stanioch Krzysztof 52 10 km / M 18-99 POL Ustka

Zapłacone

Stasińska Joanna 53 10 km / K 18-99 POL Preczów Kobieta

Zapłacone

Stawicki Marek 54 10 km / M 18-99 POL Smołdzino Osp Smołdzino

Zapłacone

Stein Justyna 55 10 km / K 18-99 POL Poznań

Zapłacone

Straszak Kamil 56 10 km / M 18-99 POL Słupsk

Zapłacone

Świercz Iwona 57 10 km / K 18-99 POL Warszawa Byledobiec Anin

Zapłacone

Świercz Jacek 58 10 km / M 18-99 POL Warszawa Byledobiec Anin

Zapłacone

Szachewicz Slawek 59 10 km / M 18-99 POL Wroclaw Jeżozwierzegroup

Zapłacone

Szałkowski Wojtek - 10 km / M 18-99 POL Ustka Tupot Ustka

Niezapłacone

Szkudniewska Elżbieta 60 10 km / K 18-99 POL Brzeg Kotwica Brzeg

Zapłacone

Szmigiero Sebastian - 10 km / M 18-99 POL Słupsk W.p.k Słoń Team

Niezapłacone

Szołtysik Agnieszka 61 10 km / K 18-99 POL Ustka

Zapłacone

Tomczak Dominik 62 10 km / M 18-99 POL Słupsk Csmw Ustka

Zapłacone

Tórz Andrzej 63 10 km / M 18-99 POL Ustka Brak

Zapłacone

Treder Paweł 64 10 km / M 18-99 POL Osława Dąbrowa Audiołąka Team

Zapłacone

Turczyn Grzegorz 65 10 km / M 18-99 POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

Tymiński Krzysztof 66 10 km / M 18-99 POL Gdańsk

Zapłacone

Walczyk Adam 67 10 km / M 18-99 POL Januszkowice

Zapłacone

Wegner Przemysław 68 10 km / M 18-99 POL Ustka

Zapłacone

Wencławski Michał 69 10 km / M 18-99 POL Słupsk Aragorteam

Zapłacone

Went Jakub 70 10 km / M 18-99 POL Łeba

Zapłacone

Wiatrzyk Krzysztof 71 10 km / M 18-99 POL Darłowo Darłowo

Zapłacone

Wilczak Daniel 72 10 km / M 18-99 POL Leszno

Zapłacone

Woźniak Grzegorz 73 10 km / M 18-99 POL Ustka Grzesław Ustka Igmar Team

Zapłacone

Wybraniec Karolina 74 10 km / K 18-99 POL Słupsk

Zapłacone

Zabiegliński Andrzej 75 10 km / M 18-99 POL Jastrzębie-Zdrój Kb Mosir Jastrzębie

Zapłacone

Zalewski Grzegorz - 10 km / M 18-99 POL Ustka Grzesław Ustka Igmar Team

Niezapłacone

Zaniewski Grzegorz 76 10 km / M 18-99 POL Kobylnica

Zapłacone

Zarzycki Dariusz 77 10 km / M 18-99 POL Ustka Ustka

Zapłacone

Zawierowska Ewelina 78 10 km / K 18-99 POL Ustka

Zapłacone

Żylicz Paweł 79 10 km / M 18-99 POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

Żywicki Janusz 80 10 km / M 18-99 POL Szczecin Kb Pionier Szczecin

Zapłacone

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU