Ustecka Dziesiątka z Hakiem

Ustka, Polska
18.08.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Adaszak Katarzyna - 10 km / K POL Bydgoszcz RUN PASJA

Niezapłacone

Bach Paweł 2 10 km / M POL Lębork

Zapłacone

Bałut Wojciech 3 10 km / M POL Siemianowice Śl FC Kuba

Zapłacone

Basiński Paweł 4 10 km / M POL Ustka Usb Ustka

Zapłacone

Bednarczyk Arkadiusz - 10 km / M POL Ustka JKLA JAWOR

Niezapłacone

Biegański Paweł 5 10 km / M POL Słupsk Zega gabinet

Zapłacone

Bociąga Mariusz 6 10 km / M POL Opole RAJSPORT ACTIVE

Zapłacone

Bondarenko Jan 7 10 km / M POL Słupsk Biegajło Słupsk

Zapłacone

Borowska Patrycja - 10 km / K POL Leszno

Niezapłacone

Bożek Łukasz - 10 km / M POL Słupsk Zabiegany Morpol

Niezapłacone

Budzyńska Elżbieta - 10 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

Burda Sebastian 8 10 km / M POL Slupsk W.P.K. Słoń Team

Zapłacone

Cender Szymon 9 10 km / M POL Ustka W.P.K SŁON TEAM USTKA

Zapłacone

Chruściel Przemek - 10 km / M POL Kielce

Niezapłacone

Czech Roman 10 10 km / M POL Słupsk GOCH BYTÓW

Zapłacone

Czerchawski Janusz - 10 km / M POL Siemianice

Niezapłacone

Czyżewska Justyna - 10 km / K POL Brzoza

Niezapłacone

Czyżykowski Krzysztof 11 10 km / M POL Słupsk

Zapłacone

Czyżykowski Mateusz 12 10 km / M POL Słupsk

Zapłacone

Dadacz Malwina 14 10 km / K POL Ustka -

Zapłacone

Dadacz Rafał 13 10 km / M POL Ustka -

Zapłacone

Dęga Ryszard 16 10 km / M POL Ustka Tupot Ustka

Zapłacone

Deliga Szymon 15 10 km / M POL Słupsk Słupsk

Zapłacone

Drobnik Błażej 17 10 km / M POL Opalenica Promień Opalenica

Zapłacone

Drwal Piotr 18 10 km / M POL Ustka usb ustka

Zapłacone

Dyśko Wojciech 19 10 km / M POL Słupsk

Zapłacone

Fabich Adrian 20 10 km / M POL Ustka USB USTKA

Zapłacone

Fielek Piotr 21 10 km / M POL Wroclaw Pro-Run Wroclaw

Zapłacone

Furman Tomasz - 10 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

Gaweł Zbigniew 22 10 km / M POL Słupsk miasto Słupsk

Zapłacone

Gierczak Piotr 23 10 km / M POL Ustka Ustka

Zapłacone

Głombik Krzysztof - 10 km / M POL Książenice Skarbiec TFI

Niezapłacone

Gołgowska Tamara - 10 km / K POL Siemianice Wataha - łączy nas bieganie

Niezapłacone

Grabowicz Jerzy 24 10 km / M POL Ustka TUPOT USTKA

Zapłacone

Grabowska Kinga - 10 km / K POL Slupsk

Niezapłacone

Grachel Darek - 10 km / M POL Słupsk NaTrasieTeam

Niezapłacone

Grobelny Rafał - 10 km / M POL Bystre

Niezapłacone

Gzik Radosław 25 10 km / M POL Ustka Wpk Słoń Team Ustka

Zapłacone

Hałas Piotr - 10 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

Haupa Wojciech 26 10 km / M POL Ustka USB Ustka

Zapłacone

Hejza Leszek - 10 km / M POL Kępice

Niezapłacone

Heyka Jarosław 27 10 km / M POL Lębork Morska Jednostka Rakietowa

Zapłacone

Iwanicki Łukasz 28 10 km / M POL Lublin Lubelski Węgiel "Bogdanka"

Zapłacone

Jabłonowski Marian 29 10 km / M POL Ustka Tupot

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 30 10 km / M POL Bytów Świat Płytek U Kryspina

Zapłacone

Janus Anna 31 10 km / K POL Słupsk

Zapłacone

Jaranowski Przemysław 32 10 km / M POL Słupsk

Zapłacone

Jaros Adam 33 10 km / M POL Slupsk

Zapłacone

Jastrzębska Agnieszka 34 10 km / K POL Wrocław Wkb Piast Wrocław

Zapłacone

Josse Rafał 35 10 km / M POL Tychy

Zapłacone

Kabaciński Bronisław 36 10 km / M POL Ustka TUPOT USTKA

Zapłacone

Kamieniecki Rafał - 10 km / M POL Ustka TUPOT - USTKA

Niezapłacone

Kasperski Dariusz 37 10 km / M POL Bydlino

Zapłacone

Klimska Paulina - 10 km / K POL Słupsk Night Runners słupsk

Niezapłacone

Kobierowski Edward 38 10 km / M POL Bytów Klub Biegacza GOCH BYTÓW

Zapłacone

Kociolek Robert 39 10 km / M POL Słupsk

Zapłacone

Koczorowski Paweł 40 10 km / M POL Ustka W.p.k. Słoń Team Ustka

Zapłacone

Konieczny Piotr - 10 km / M POL Inowrocław

Niezapłacone

Konkel Joanna 41 10 km / K POL Sławno MKS "Święc" Sławno

Zapłacone

Kopysc Natalia - 10 km / K POL Slupsk

Niezapłacone

Korpal Krzysztof - 10 km / M POL Rumia W.P.K Słoń Team

Niezapłacone

Kowalczyk Justyna 1 10 km / K POL Ustka W.p.k. Słoń Team Ustka

Zapłacone

Koza Joanna 42 10 km / K POL Ustka Ustecka Szkoła Biegania

Zapłacone

Koza Kamil 43 10 km / M POL Ustka Centralny Poligon Sił Powietrznych

Zapłacone

Kozub Tomasz - 10 km / M POL Jezierzyce Osiedle Łosoś T.E.A.M.

Niezapłacone

Kubicka Marta - 10 km / K POL Słupsk VacuActivGim Łosino

Niezapłacone

Kuczyński Lesław - 10 km / M POL Warszawa Running LasKuc

Niezapłacone

Kujawa Tomasz 44 10 km / M POL Oborniki

Zapłacone

Kuklińska-Nurkowska Lucyna - 10 km / K POL Ustka USB Lks Jantar Ustka

Niezapłacone

Kundys Karolina - 10 km / K POL Warszawa

Niezapłacone

Kwaśniak Zdzisław 45 10 km / M POL Słupsk Decathlon Tri Team/STOPA

Zapłacone

Langner-Kapczyńska Edyta 46 10 km / K POL Słupsk

Zapłacone

Lasek Tomasz 47 10 km / M POL Opole OPOLE TEAM

Zapłacone

Laska Grzegorz 48 10 km / M POL Ustka OZ Ustka

Zapłacone

Laskus-Kuczyńska Wiktoria - 10 km / K POL Warszawa

Niezapłacone

Lemańska Katarzyna 49 10 km / K POL Ustka USB Ustka

Zapłacone

Lewandowski Adam - 10 km / M POL Ustka W.p.k Słoń Team Ustka

Niezapłacone

Łubkowska Magdalena 50 10 km / K POL Słupsk

Zapłacone

Łunkiewicz Mateusz - 10 km / M POL Ustka

Niezapłacone

Majchrzak Dariusz 52 10 km / M POL Ustka Centralny Poligon Sił Powietrznych Ustka

Zapłacone

Majchrzak Łukasz 51 10 km / M POL Ustka Centralny Poligon Sił Powietrznych Ustka

Zapłacone

Marcinkowski Andrzej 53 10 km / M POL Warszawa ZKS Dziki Dzik

Zapłacone

Marczak Małgorzata 54 10 km / K POL Żelkowo

Zapłacone

Masłowski Mateusz 55 10 km / M POL Słupsk 6.WOG Ustka

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 10 km / K POL Częstochowa

Niezapłacone

Mazur Tomasz - 10 km / M POL Słupsk Vacu Activ GYM

Niezapłacone

Michalak Kamil 56 10 km / M POL Słupsk

Zapłacone

Mikolajski Dawid 57 10 km / M POL Toruń

Zapłacone

Milarski Marcin 58 10 km / M POL Witkowo

Zapłacone

Minko Bartosz - 10 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

Mizera Agnieszka 59 10 km / K POL Lędowo Osiedle Byledobiec Anin

Zapłacone

Mozga Magdalena 60 10 km / K USA Honesdale

Zapłacone

Mucha Patryk - 10 km / M POL Ustka

Niezapłacone

Muszak Łukasz - 10 km / M POL Bytów LKB im. Braci Petk Lębork

Niezapłacone

Nadolny Piotr 61 10 km / M POL Grabno Usb Baltic Seals

Zapłacone

Nagórek Krzysztof 62 10 km / M POL Słupsk Tupot Ustka

Zapłacone

Olechnowicz Zbigniew 63 10 km / M POL Słupsk Tupot Ustka

Zapłacone

Oleszek Jerzy 64 10 km / M POL Grabno sp mw

Zapłacone

Paprocka Ewelina 65 10 km / K POL Obliwice obliwice

Zapłacone

Pardej Liliana 66 10 km / K POL Ustka Batalion Ochrony Bazy w Redzikowie

Zapłacone

Parwanicki Wiktor 67 10 km / M POL Wlynkowko "Tupot" Ustka

Zapłacone

Paszkiewicz Justyna 69 10 km / K POL Kłobuck NGB Kłobuck

Zapłacone

Paszkiewicz Leszek 68 10 km / M POL Kłobuck NGB Kłobuck

Zapłacone

Patyna Paweł 70 10 km / M POL Słupsk

Zapłacone

Pawlak Marek 71 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Pawlik Krystian 72 10 km / M POL Ustka Ustka

Zapłacone

Pazder Przemysław 73 10 km / M POL Słupsk

Zapłacone

Początek Mikołaj 74 10 km / M POL Rumia

Zapłacone

Pokorny Edward 75 10 km / M POL Ustka Tupot Ustka

Zapłacone

Protasewicz Andrzej 76 10 km / M POL Sławno SPOKO Sławno

Zapłacone

Przybyłowicz Lidia - 10 km / K POL Zaleskie Zabiegany Morpol

Niezapłacone

Przychoda Anna 77 10 km / K POL Siemianice Baltic Seals

Zapłacone

Przymorski Waldemar - 10 km / M POL Ustka W.P.K. SŁOŃ Team Ustka

Niezapłacone

Raczyńska Anna 78 10 km / K POL Słupsk Baltic Seals

Zapłacone

Rakowska Katarzyna - 10 km / K POL Słupsk W.p.k Słoń Team Ustka

Niezapłacone

Ruszczyńska-Pluta Kinga - 10 km / K POL Słupsk Vacu Activ GYM

Niezapłacone

Ryba Paweł 79 10 km / M POL Grabno

Zapłacone

Sanecznik Michał 80 10 km / M POL Czyżowice

Zapłacone

Serafin Dariusz 81 10 km / M POL Wisła Mała Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

Sidor Mariusz - 10 km / M POL Słupsk Łosoś T.e.a.m./DECATHLON SŁUPSK

Niezapłacone

Siecińska Emila 82 10 km / K POL Ustka USB Ustka

Zapłacone

Siwak Marcin 83 10 km / M POL Słupsk

Zapłacone

Skierka Grzegorz - 10 km / M POL Kwasowo MKS Święc Sławno

Niezapłacone

Skoczyńska Renata 84 10 km / K POL Ustka USB Ustka

Zapłacone

Skosolas Janusz 85 10 km / M POL Mosty

Zapłacone

Skumiał Oskar 86 10 km / M POL Ustka USB Ustka

Zapłacone

Skwarczak Ewelina 87 10 km / K POL Ustka W.p.k. Słoń Team Ustka

Zapłacone

Smalec Piotr - 10 km / M POL Gdańsk Gdańsk Południe Na Start

Niezapłacone

Smolińska Edyta 88 10 km / K POL Głobino Smolińscy TEAM

Zapłacone

Smoliński Krzysztof 89 10 km / M POL Głobino Smolińscy TEAM

Zapłacone

Śnioch Jerzy - 10 km / M POL Kielce Amator

Niezapłacone

Staniaszek Bogusław 90 10 km / M POL Głobino Tupot Ustka

Zapłacone

Stolarczuk Paulina - 10 km / K POL Ustka

Niezapłacone

Straszak Kamil 91 10 km / M POL Słupsk Łosoś T.E.A.M

Zapłacone

Strzembowicz Mariusz - 10 km / M POL Słupsk Vacu Activ Gym Łosino

Niezapłacone

Syski Aleksander - 10 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

Szałkowski Wojtek 92 10 km / M POL Ustka TUPOT USTKA

Zapłacone

Szczerbaty Paweł 93 10 km / M POL Slupsk

Zapłacone

Szczęsny Arkadiusz 94 10 km / M POL Bydgoszcz Dynamo Skarpa

Zapłacone

Szmigiero Arkadiusz - 10 km / M POL Słupsk W.P.K. Słoń Team

Niezapłacone

Szołtysik Agnieszka 95 10 km / K POL Ustka

Zapłacone

Terefenko Joanna - 10 km / K POL Ustka LKS Jantar Ustka

Niezapłacone

Tkocz Jerzy 96 10 km / M POL Piekary Śląskie

Zapłacone

Tomczak Dominik 97 10 km / M POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

Tomczak Sebastian 98 10 km / M POL Ustka Ustka

Zapłacone

Tórz Andrzej 99 10 km / M POL Ustka

Zapłacone

Tórz Michał 100 10 km / M POL Ustka

Zapłacone

Trusiak Agnieszka - 10 km / K POL Słupsk Agnieszka Trusiak

Niezapłacone

Trusiak Miłosz - 10 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

Turowski Wojciech 101 10 km / M POL Ustka Aerosol Service

Zapłacone

Tyczyński Sławomir 102 10 km / M POL Leszno Filgrosoil

Zapłacone

Usowicz Łukasz 103 10 km / M POL Słupsk

Zapłacone

Verkhavodkin Henadz - 10 km / M BLR Grodno Grodnooblsport

Niezapłacone

Vinterhryn Andrei - 10 km / M BLR Minsk Victoria

Niezapłacone

Waleszczyński Witold 104 10 km / M POL Pawłowice

Zapłacone

Walkusz Klaudia 105 10 km / K POL Wejherowo

Zapłacone

Wegner Przemysław - 10 km / M POL Ustka Morpol

Niezapłacone

Wegner Stachu 106 10 km / M POL Poznań

Zapłacone

Wiatrzyk Krzysztof 107 10 km / M POL Darłowo DARŁOWO

Zapłacone

Wilmont Krzysztof - 10 km / M POL Słupsk Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej

Niezapłacone

Wirkus Malgorzata 108 10 km / K POL Słupsk

Zapłacone

Wlodarczyk Patrycja - 10 km / K POL Jaworzno JKLA JAWOR

Niezapłacone

Wójcik Sebastian - 10 km / M POL Ustka Usb

Niezapłacone

Woźniak Grzegorz 109 10 km / M POL Ustka Grzesław Ustka Igmar Team

Zapłacone

Wyszomirski Marek - 10 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

Zakutyńska-Kowalczyk Karolina 110 10 km / K POL Koszalin Matner Running Team

Zapłacone

Zarzycka Izabela 111 10 km / K POL Ustka

Zapłacone

Zdanowicz Kamil - 10 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

Zega-Biegańska Anna 112 10 km / K POL Słupsk Zega gabinet

Zapłacone

Zielińska Danuta 113 10 km / K POL Ustka

Zapłacone

Zielińska Zuzanna - 10 km / K POL Ustka

Niezapłacone

Ziemiański Jacek 114 10 km / M POL Piła

Zapłacone

Żylicz Paweł 115 10 km / M POL Słupsk STOPA Słupsk / USB Ustka

Zapłacone

Żylis Katarzyna 116 10 km / K POL Sławno SPOKO Sławno

Zapłacone

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU