Słupski Bieg Niepodległości

Słupsk, Polska
11.11.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Adach Łukasz - 10 km / M30 POL Słupsk SAMOLEJ ZTS

Niezapłacone

Albin Dariusz - 10 km / M30 POL Słupsk

Niezapłacone

Andryskowski Marek - 10 km / M50 POL Lębork Stowarzyszenie 42.2 Lębork

Zapłacone

Andryskowski Zdzisław - 10 km / M40 D
S
POL Lębork Kolarz-Pol

Zapłacone

Andrzejczak Sławomir - 10 km / M40 POL Ustka GRZESŁAW USTKA

Zapłacone

Bancewicz Radek - 10 km / M30 POL Bukówka Salon Kosmetyczny Diament Słupsk

Niezapłacone

Bancewicz Tomasz - 10 km / M30 POL Swochowo Salon Kosmetyczny Diament Słupsk

Niezapłacone

Basarab Piotr - 10 km / M30 POL Potęgowo Osp Potęgowo

Zapłacone

Beck Tomasz - 10 km / M16 S
POL Słupsk

Niezapłacone

Bednarek Grzegorz - 10 km / M50 S
POL Słupsk

Zapłacone

Białas Arkadiusz - 10 km / M40 S
POL Słupsk STOPA Słupsk

Niezapłacone

Bierzanowski Rafał - 10 km / M40 S
POL Słupsk

Niezapłacone

Błencki Piotr - 10 km / M30 S
POL Słupsk Nightrunners Słupsk

Niezapłacone

Bogacka Lucyna - 10 km / K50 POL Koszalin TKKF Koszalin

Niezapłacone

Bogacki Tomasz - 10 km / M50 POL Koszalin TKKF Koszalin

Niezapłacone

Bogdanowicz Paula - 10 km / K16 S
POL Słupsk

Niezapłacone

Bogumiłow Marcin - 10 km / M30 S
POL Słupsk Night Runners

Niezapłacone

Bogusz Marietta - 10 km / K16 POL Siemianice Night Runners Słupsk

Niezapłacone

Bojka Paweł - 10 km / M16 POL Barłomino Paweł Bojka

Zapłacone

Borecki Michał - 10 km / M30 S
POL Słupsk

Niezapłacone

Bork Karolina - 10 km / K30 S
POL Słupsk

Niezapłacone

Brzeski Łukasz - 10 km / M16 D
POL Łupawa MARKOS Sport Team

Niezapłacone

Budzyńska Elżbieta - 10 km / K50 S
POL Słupsk

Niezapłacone

Burda Sebastian - 10 km / M40 S
POL Slupsk W.P.K. Słoń Team

Zapłacone

Burzyński Aleksander - 10 km / M40 S
POL Słupsk Stopa Słupsk

Niezapłacone

Cejko Dawid - 10 km / M16 S
POL Słupsk Baltic Seals

Niezapłacone

Celegrat Andrzej - 10 km / M30 POL Grupa

Zapłacone

Cerapiński Maciek - 10 km / M30 S
POL Słupsk wolny biegacz :)

Niezapłacone

Chmiel Zbigniew - 10 km / M40 S
POL Słupsk

Niezapłacone

Cholewiński Artur - 10 km / M30 S
POL Słupsk Sprint team Słupsk

Niezapłacone

Chyba Bartłomiej - 10 km / M40 S
POL Słupsk Morska Jednostka Rakietowa

Niezapłacone

Cichała Damian - 10 km / M30 D
S
POL Słupsk Batalion Ochrony Bazy Redzikowo

Niezapłacone

Cieślak Kalina - 10 km / K30 S
POL Słupsk Baltic Seals

Niezapłacone

Ćwirko Sławomir - 10 km / M40 D
S
POL Słupsk STOPA Słupk

Zapłacone

Cyprych Katarzyna - 10 km / K30 POL Słupsk Batalion Ochrony Bazy Redzikowo

Niezapłacone

Cywińska Agnieszka - 10 km / K30 POL Miastko MTS Hamer

Niezapłacone

Czarnecka Weronika - 10 km / K16 S
POL Slupsk Propacta running team

Niezapłacone

Czarnowski Emilian - 10 km / M16 POL Kozin WKS NOŻYNO

Niezapłacone

Czerchawski Janusz - 10 km / M40 POL Siemianice

Niezapłacone

Czerniewski Marcin - 10 km / M16 S
POL Słupsk Batalion Ochrony Bazy Redzikowo

Niezapłacone

Czyżykowski Krzysztof - 10 km / M30 S
POL Słupsk czyżyki

Niezapłacone

Czyżykowski Mateusz - 10 km / M16 S
POL Słupsk czyżyki

Niezapłacone

Dadacz Malwina - 10 km / K30 POL Ustka

Niezapłacone

Dadacz Rafał - 10 km / M30 POL Ustka

Niezapłacone

Dawidowicz Lukasz - 10 km / M30 S
POL Słupsk BEST BEASTS

Zapłacone

Dawidowicz Zaneta - 10 km / K40 POL Słupsk BEST BEASTS

Zapłacone

Dawidowska Magdalena - 10 km / K40 POL Nowogard

Zapłacone

Diwyk Karol - 10 km / M16 POL Słupsk

Zapłacone

Drewniak Tomasz - 10 km / M40 S
POL Słupsk

Niezapłacone

Dryja Tomasz - 10 km / M40 POL Słupsk

Niezapłacone

Duda Grzegorz - 10 km / M30 POL Bukówka METALCORP TEAM

Niezapłacone

Duda Róża - 10 km / K30 POL Słupsk Metalcorp Team

Zapłacone

Dudziak Piotr - 10 km / M40 POL Koszalin For-Rest-Run

Niezapłacone

Dutkiewicz Maria - 10 km / K30 POL Słupsk

Niezapłacone

Dyśko Wojciech - 10 km / M30 S
POL Słupsk

Zapłacone

Ejsmont Barbara - 10 km / K30 POL Słupsk

Niezapłacone

Ernestowicz Anna - 10 km / K30 S
POL Słupsk

Zapłacone

Figiel Dominika - 10 km / K16 S
POL Słupsk

Zapłacone

Filiczkowska Jowita - 10 km / K40 S
POL Słupsk Best Beasts

Niezapłacone

Furman Tomasz - 10 km / M30 S
POL Słupsk STOPA Słupsk

Zapłacone

Gajek Artur - 10 km / M40 POL Kępice KORZYBSKIE REKINY

Zapłacone

Galant Marta - 10 km / K16 S
POL Zagórzyca

Zapłacone

Gałkowska Patrycja - 10 km / K16 POL Sławsko Bryza Postomino

Niezapłacone

Gaweł Ireneusz - 10 km / M40 POL Połczyn-Zdrój

Niezapłacone

Gaweł Zbigniew - 10 km / M60 S
POL Słupsk miast Słupsk

Zapłacone

Gieresz Agnieszka - 10 km / K30 POL Bukowa Night runners Słupsk

Zapłacone

Gołgowska Tamara - 10 km / K40 POL Siemianice Wataha - łączy nas bieganie

Niezapłacone

Gorzkowski Paweł - 10 km / M30 S
POL Słupsk STOPA Słupsk

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 10 km / M30 S
POL Słupsk Best Beasts

Zapłacone

Grabowicz Jerzy - 10 km / M60 POL Ustka TUPOT USTKA

Zapłacone

Grabowska Kinga - 10 km / K30 S
POL Slupsk

Niezapłacone

Grachel Darek - 10 km / M16 S
POL Słupsk @runner_from_slupsk

Zapłacone

Grachel Przemysław - 10 km / M30 POL Świecichowo NaTrasieTeam

Zapłacone

Grajczak Dagmara - 10 km / K40 S
POL Słupsk Parafia Ewangelicko-Augsburska w Słupsku

Zapłacone

Graś Paweł - 10 km / M16 D
S
POL Słupsk

Zapłacone

Gregorczyk Piotr - 10 km / M40 S
POL Słupsk

Niezapłacone

Grondziewski Dariusz - 10 km / M30 S
POL Słupsk GVT

Zapłacone

Grugel Artur - 10 km / M30 D
POL Chojnice Corsiva - Tri TUR Chojnice

Niezapłacone

Grulkowski Damian - 10 km / M40 S
POL Słupsk

Niezapłacone

Gutarowicz Robert - 10 km / M16 POL Smołdzino

Niezapłacone

Hann Grzegorz - 10 km / M40 S
POL Słupsk Stopa Słupsk

Niezapłacone

Hanuszewicz Karolina - 10 km / K30 S
POL Słupsk Gwiazdy

Niezapłacone

Haupa Wojciech - 10 km / M40 POL Ustka USB USTKA

Niezapłacone

Hejza Leszek - 10 km / M16 POL Kępice

Niezapłacone

Herman Karina - 10 km / K40 S
POL Słupsk

Niezapłacone

Hinc Waldemar - 10 km / M50 POL Przechlewo Noclegi Zacisze

Niezapłacone

Hołowienko Jan - 10 km / M16 S
POL Słupsk AML Słupsk

Niezapłacone

Janke Katarzyna - 10 km / K30 POL Żychlin Żychlin

Niezapłacone

Jankiewicz Helena - 10 km / K30 POL Miastko Mts Hamer

Niezapłacone

Jankiewicz Tomasz - 10 km / M40 POL Miastko Mts Hamer

Niezapłacone

Janusiak Tomasz - 10 km / M16 S
POL Słupsk Propacta Running Team

Zapłacone

Jaros Adam - 10 km / M40 POL Słupsk

Niezapłacone

Jaroszewicz Dariusz - 10 km / M16 S
POL Słupsk

Niezapłacone

Jaśkowski Łukasz - 10 km / M16 S
POL Słupsk SAMOLEJ ZTS

Niezapłacone

Jaworski Krzysztof - 10 km / M30 S
POL Słupsk

Niezapłacone

Jaworski Robert - 10 km / M40 POL Postomino BRYZA POSTOMINO

Niezapłacone

Jażdżewska Elżbieta - 10 km / K30 S
POL Słupsk Best Beasts

Zapłacone

Jęcek Krzysztof - 10 km / M30 D
POL Krępa Słupska Markos Team

Niezapłacone

Junak Jakub - 10 km / M16 S
POL Słupsk

Zapłacone

Kabaciński Bronisław - 10 km / M60 POL Ustka TUPOT USTKA

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 10 km / M60 S
POL Słupsk

Niezapłacone

Kaczmarek Wieslaw - 10 km / M50 S
POL Słupsk Wodociagi

Zapłacone

Kamińska Monika - 10 km / K30 POL Słupsk

Niezapłacone

Kanigowski Grzegorz - 10 km / M30 POL Gdańsk

Niezapłacone

Kanigowski Lech - 10 km / M60 S
POL Słupsk BBL

Niezapłacone

Kara Kinga - 10 km / K30 S
POL Słupsk

Niezapłacone

Kargul Jacek - 10 km / M30 S
POL Słupsk Night Runners Słupsk

Niezapłacone

Karnicki Dawid - 10 km / M16 POL Ustka

Zapłacone

Karnicki Jarosław - 10 km / M50 POL Ustka

Zapłacone

Kasinska Karolina - 10 km / K16 S
POL Słupsk

Niezapłacone

Kasińska Mariola - 10 km / K40 S
POL Słupsk

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - 10 km / M40 POL Bydlino

Zapłacone

Kawałek Piotr - 10 km / M40 S
POL Słupsk Gryf24.pl

Niezapłacone

Kawka Adrian - 10 km / M30 S
POL Slupsk

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - 10 km / M60 POL Sławno Bryza Postomino

Niezapłacone

Kępka Karolina - 10 km / K40 S
POL Słupsk STOPA SŁUPSK

Zapłacone

Klejdysz Beata - 10 km / K40 S
POL Słupsk Słupsk

Niezapłacone

Kobierowski Edward - 10 km / M40 POL Bytów Klub Biegacza GOCH BYTÓW

Niezapłacone

Kołodziejczyk Danuta - 10 km / K50 POL Biesowice Prorunning Promotion

Zapłacone

Konkel Joanna - 10 km / K50 POL Sławno MKS "Święc" Sławno

Niezapłacone

Kopczyński Sebastian - 10 km / M30 S
POL Słupsk

Niezapłacone

Korolczuk Karolina - 10 km / K30 POL Sławno

Niezapłacone

Kos Krzysztof - 10 km / M30 POL Potęgowo Gmina Potęgowo

Niezapłacone

Kosicka Anna - 10 km / K40 POL Gdańsk Stopa Słupsk

Zapłacone

Kosicka Iwona - 10 km / K30 S
POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

Kosicki Piotr - 10 km / M50 S
POL Słupsk

Niezapłacone

Kosicki Tomasz - 10 km / M30 S
POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

Kowal Zbigniew - 10 km / M40 S
POL Słupsk STOPA SŁUPSK

Zapłacone

Kowalczyk Krzysztof - 10 km / M30 POL Miastko Miastko

Zapłacone

Kowalczyk Krzysztof - 10 km / M50 POL Sławno OSiR Sławno

Niezapłacone

Kowalewska Natasza - 10 km / K16 S
POL Słupsk STT Marlin Słupsk

Niezapłacone

Kowalewski Maciej - 10 km / M40 S
POL Słupsk STT Marlin Słupsk - Endure Team

Zapłacone

Kowalski Bartosz - 10 km / M40 S
POL Słupsk SAMOLEJ ZTS

Niezapłacone

Kowalski Marcin - 10 km / M16 S
POL Słupsk

Niezapłacone

Koza Joanna - 10 km / K30 POL Ustka Usb Ustka

Niezapłacone

Koza Kamil - 10 km / M30 POL Ustka Centralny Poligon Sił Powietrznych Ustka

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - 10 km / M16 S
POL Słupsk

Zapłacone

Krekora Marcin - 10 km / M40 POL Włynkówko JKBMK

Niezapłacone

Król Zbigniew - 10 km / M40 S
POL Słupsk Stopa Słupsk

Niezapłacone

Książek Daria - 10 km / K16 S
POL Kobylnica AML SŁUPSK

Zapłacone

Kubiak Paweł - 10 km / M30 POL Dębnica Kaszubska

Niezapłacone

Kubiński Rafał - 10 km / M50 POL Słupsk NIGHT RUNNERS SŁUPSK

Zapłacone

Kuczera Beata - 10 km / K30 S
POL Wodzislaw Śląski Shogun Słupsk

Niezapłacone

Kuhn Piotr - 10 km / M16 S
POL Słupsk

Zapłacone

Kulawska Dominika - 10 km / K16 S
POL Słupsk

Niezapłacone

Kulczyk Katarzyna - 10 km / K30 D
POL Sławsko Bryza Postomino

Niezapłacone

Kuryłowicz Kamil - 10 km / M16 POL Słupsk

Niezapłacone

Kuzio Waldemar - 10 km / M40 S
POL Słupsk Słupsk

Niezapłacone

Kwaśniak Zdzisław - 10 km / M50 S
POL Słupsk STOPA/Decathlon Tri Team

Zapłacone

Langner-Kapczyńska Edyta - 10 km / K30 POL Słupsk BEST BEASTS

Zapłacone

Ledeman Marek - 10 km / M50 S
POL Siemianice

Zapłacone

Lelukiewicz Rafał - 10 km / M30 S
POL Słupsk Stopa Słupsk

Niezapłacone

Leman Paweł - 10 km / M30 POL Słupsk

Niezapłacone

Lemańska-Kryszalowicz Małgorzata - 10 km / K40 D
S
POL Słupsk Klub Morpol

Zapłacone

Leśniak Mateusz - 10 km / M16 S
POL Słupsk

Niezapłacone

Leszczyńska Bożena - 10 km / K60 D
POL Niemodlin amatorsko

Zapłacone

Leszczyński Janusz - 10 km / M60 POL Niemodlin Amatorsko

Zapłacone

Lewicki Marcin - 10 km / M30 POL Sztum SAMOLEJ ZTS

Niezapłacone

Lewińska Ewelina - 10 km / K30 POL Słupsk

Niezapłacone

Lietz Renata - 10 km / K30 POL Chojnice Totalnie Biegnięci

Zapłacone

Litwin Barbara - 10 km / K30 S
POL Słupsk STOPA Słupsk

Zapłacone

Łubkowska Magdalena - 10 km / K40 S
POL Słupsk

Niezapłacone

Majkowski Krzysztof - 10 km / M30 S
POL Słupsk Kaliop Poland

Zapłacone

Malinowski Adam - 10 km / M60 POL Pomiłowo MKS SWIEC SŁAWNO

Niezapłacone

Marciniec-Koprowska Iwona - 10 km / K40 S
POL Słupsk Vacu Activ Gym/BBL

Zapłacone

Marczak Małgorzata - 10 km / K50 POL Żelkowo -

Zapłacone

Marzec Tomasz - 10 km / M16 S
POL Słupsk

Zapłacone

Medwid Michał - 10 km / M30 POL Słupsk BATALION OCHRONY BAZY W REDZIKOWIE

Niezapłacone

Megger Agata - 10 km / K40 POL Siemianice

Zapłacone

Metera Piotr - 10 km / M30 POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

Michorzewski Maciej - 10 km / M40 D
POL Chojnice Corsiva Yachting

Zapłacone

Młynarczyk Zbigniew - 10 km / M30 S
POL Słupsk CPSP Ustka

Niezapłacone

Mora Mariusz - 10 km / M40 S
POL Słupsk Firefighters

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - 10 km / K40 POL Słupsk Night Runners Słupsk

Niezapłacone

Mrozik Joanna - 10 km / K30 S
POL Słupsk

Niezapłacone

Musić Alicja - 10 km / K30 POL Kępice

Niezapłacone

Nachyła Piotr - 10 km / M40 S
POL Słupsk Stopa

Zapłacone

Nagórek Krzysztof - 10 km / M60 S
POL Słupsk Tupot Ustka

Zapłacone

Nazarko Małgorzata - 10 km / K40 S
POL Słupsk Bbl Słupsk

Niezapłacone

Norek Ryszard - 10 km / M60 POL Sławno

Niezapłacone

Nosal Jolanta - 10 km / K40 S
POL Krępa Słupska

Niezapłacone

Nosal Patryk - 10 km / M40 S
POL Krępa Słupska

Niezapłacone

Nosal Paweł - 10 km / M40 S
POL Krępa Słupska

Niezapłacone

Nowak Paweł - 10 km / M16 S
POL Słupsk Morpol Running Team

Zapłacone

Nowodworska Justyna - 10 km / K30 POL Bytow Runtastyczni Team Bytów

Niezapłacone

Obuchowicz Klaudia - 10 km / K16 S
POL Słupsk SAMOLEJ ZTS

Niezapłacone

Ochnio Ryszard - 10 km / M40 POL Jastrowie POLONIA JASTROWIE WTZ JASTROWIE

Niezapłacone

Okołotowicz Sebastian - 10 km / M30 S
POL Słupsk

Niezapłacone

Oleszek Jerzy - 10 km / M40 POL Grabno Szkoła Podoficerska MW

Niezapłacone

Orłowski Edward - 10 km / M40 S
POL Słupsk

Niezapłacone

Osiński Wojciech - 10 km / M30 S
POL Słupsk

Niezapłacone

Pacholczyk Krzysztof - 10 km / M30 S
POL Słupsk ;)

Zapłacone

Paczuła Stanisław - 10 km / M40 POL Cewice

Zapłacone

Paczuła Urszula - 10 km / K40 POL Cewice

Zapłacone

Pardej Liliana - 10 km / K16 POL Ustka Batalion Ochrony Bazy w Redzikowie

Zapłacone

Parwanicki Wiktor - 10 km / M60 POL Wlynkowko "Tupot" Ustka

Niezapłacone

Pazda-Pozorska Gosia - 10 km / K30 POL Słupsk

Zapłacone

Pazder Przemysław - 10 km / M16 S
POL Słupsk

Niezapłacone

Piekarski Jacek - 10 km / M30 POL Dębnica Kaszubska

Zapłacone

Piłat Agnieszka - 10 km / K30 POL Włynkowo SAMOLEJ ZTS

Niezapłacone

Piłat Paweł - 10 km / M30 POL Włynkowo SAMOLEJ ZTS

Niezapłacone

Piłczyński Zbigniew - 10 km / M50 S
POL Słupsk Niezrzeszony

Niezapłacone

Piotrkowski Tomasz - 10 km / M30 S
POL Słupsk STOPA SŁUPSK

Zapłacone

Piotrowski Mirosław - 10 km / M50 S
POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

Pitus Radosław - 10 km / M40 POL Sławno PitusMeble

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - 10 km / M30 S
POL Słupsk

Zapłacone

Podpora Radosław - 10 km / M30 POL Nowe Skórowo SAMOLEJ ZTS

Niezapłacone

Pótorzycki Piotr - 10 km / M40 S
POL Słupsk Stopa Słupsk

Niezapłacone

Pozorski Krzysztof - 10 km / M30 D
POL Kobylnica Markos Running Team

Niezapłacone

Pozorski Zbigniew - 10 km / M60 S
POL Słupsk Night Runners Słupsk

Niezapłacone

Przybyłowicz Norbert - 10 km / M30 S
POL Słupsk

Niezapłacone

Ratajczyk Grażyna - 10 km / K60 POL Słupsk

Niezapłacone

Remus Janusz - 10 km / M40 S
POL Redzikowo Best beast

Zapłacone

Remus Monika - 10 km / K40 S
POL Redzikowo Best Beasts

Zapłacone

Reszkowski Sebastian - 10 km / M30 POL Siemirowice

Zapłacone

Rolbiecki Łukasz - 10 km / M30 S
POL Kobylnica

Zapłacone

Romiński Rafał - 10 km / M30 S
POL Słupsk

Zapłacone

Rosiak Jacek - 10 km / M40 S
POL Słupsk Drzewniak

Niezapłacone

Rudnik Mateusz - 10 km / M16 S
POL Słupsk Shogun Słupsk

Niezapłacone

Rudnik Tomasz - 10 km / M30 POL Miastko

Zapłacone

Ruszczyńska-Pluta Kinga - 10 km / K30 S
POL Słupsk Vacu Activ GYM

Niezapłacone

Rutkowski Krzysztof - 10 km / M40 POL Słupsk Rebellion Of Free Runners

Zapłacone

Rutkowski Mateusz - 10 km / M16 POL Słupsk Rebellion Of Free Runners

Zapłacone

Ryba Paweł - 10 km / M40 POL Grabno

Niezapłacone

Rygielski Arkadiusz - 10 km / M30 D
S
POL Sławno Klub Biegacza SPOKO Sławno

Zapłacone

Ryng Anna - 10 km / K30 POL Pieńkówko

Niezapłacone

Ryng Kamila - 10 km / K30 POL Sławno

Zapłacone

Sadziński Karol - 10 km / M30 S
POL Słupsk

Niezapłacone

Samolej Barbara - 10 km / K30 POL Słupsk SAMOLEJ ZTS

Niezapłacone

Samolej-Chmielewska Marta - 10 km / K40 POL Torun SAMOLEJ ZTS

Niezapłacone

Schismak Łukasz - 10 km / M16 POL Wierzchocino TL Warcino

Niezapłacone

Sidor Mariusz - 10 km / M30 S
POL Słupsk

Niezapłacone

Siupik-Winiszewska Małgorzata - 10 km / K30 POL Słupsk

Zapłacone

Siwak Marcin - 10 km / M30 POL Słupsk Siwaki

Niezapłacone

Skępiec Adam - 10 km / M40 POL Słupsk

Niezapłacone

Skibiński Rafał - 10 km / M40 S
POL Słupsk

Niezapłacone

Skierka Grzegorz - 10 km / M30 POL Kwasowo MKS Święc Sławno

Niezapłacone

Skorupski Robert - 10 km / M40 S
POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

Skumiał Oskar - 10 km / M30 POL Ustka USB Ustka

Niezapłacone

Słomski Zenon - 10 km / M60 POL Kępice KORZYBSKIE REKINY

Zapłacone

Soboń Wojciech - 10 km / M50 S
POL Słupsk

Zapłacone

Sokołowska Alcia - 10 km / K30 S
POL Słupsk Słupskie Towarzystwo Triathlonowe Marlin/Night Runners

Zapłacone

Stańczyk Paulina - 10 km / K16 S
POL Zagórzyca

Zapłacone

Stanek Dariusz - 10 km / M30 POL Lębork

Niezapłacone

Staniaszek Bogusław - 10 km / M60 S
POL Głobino Tupot Ustka

Zapłacone

Staniuk Bartosz - 10 km / M30 S
POL Slupsk Toyota Slupsk

Zapłacone

Stanulewicz Anita - 10 km / K40 POL Słupsku WPK Słoń Team USTKA

Niezapłacone

Stanulewicz Marcin - 10 km / M40 POL Słupsk WPK Słoń Team Ustka

Niezapłacone

Staszewski Karol - 10 km / M30 POL Słupsk STOPA Słupsk

Niezapłacone

Stelmaszuk Aneta - 10 km / K30 S
POL Slupsk Aktywna Fabryka Triathlonu

Niezapłacone

Stempkowski Tomasz - 10 km / M30 S
POL Słupsk

Niezapłacone

Stępniewski Marcin - 10 km / M40 D
POL Siemianice Markos Running Team

Niezapłacone

Stolarczuk Paulina - 10 km / K40 POL Ustka

Niezapłacone

Straszak Kamil - 10 km / M16 S
POL Słupsk ŁOSOŚ T.E.A.M

Niezapłacone

Struś Artur - 10 km / M50 POL Wrześnica KLub Biegacza ,,Bryza" Postomino

Niezapłacone

Strzelecka Iwona - 10 km / K30 POL Korzybie Korzybskie Rekiny

Niezapłacone

Strzelecka-Dragun Halina - 10 km / K60 POL Słupsk

Niezapłacone

Strzelecki Bogdan - 10 km / M60 POL Słupsk

Niezapłacone

Strzelecki Zbigniew - 10 km / M60 POL Korzybie KORZYBSKIE REKINY

Zapłacone

Stucki Marcin - 10 km / M40 S
POL Słupsk

Zapłacone

Studziński Piotr - 10 km / M30 POL Siemirowice

Niezapłacone

Szczepaniak Jacek - 10 km / M50 POL Kępice KORZYBSKIE REKINY

Zapłacone

Szczerbaty Paweł - 10 km / M30 D
S
POL Słupsk

Niezapłacone

Szczesiak Paweł - 10 km / M16 POL Koszalin

Niezapłacone

Szewczuk Aleksandra - 10 km / K16 POL Słupsk

Niezapłacone

Szewczuk Andrzej - 10 km / M60 S
POL Slupsk Klub Seniora przy OSR im.Tadeusza Gwizdza

Niezapłacone

Szewczyk Aleksandra - 10 km / K16 POL Słupsk FOTON OZE

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - 10 km / M40 S
POL Słupsk

Niezapłacone

Szopiński Dariusz - 10 km / M30 POL Przechlewo Urząd Gminy Przechlewo

Niezapłacone

Szremski Marek - 10 km / M40 POL Dębnica Kaszubska PSB. FIMAL Słupsk

Niezapłacone

Szurgociński Paweł - 10 km / M16 S
POL Słupsk

Niezapłacone

Szyc Krystyna - 10 km / K50 POL Miastko

Zapłacone

Szymanski Rafal - 10 km / M30 POL Dębnica Kaszubska

Niezapłacone

Tabaka Waldemar - 10 km / M40 POL Nowa Wieś Lęborska

Niezapłacone

Tomczak Dominik - 10 km / M40 POL Słupsk Night Runners Słupsk

Niezapłacone

Treder Marian - 10 km / M50 S
POL Łosino

Zapłacone

Trusiak Agnieszka - 10 km / K30 S
POL Słupsk Night Runners Słupsk

Niezapłacone

Turczyn Tomasz - 10 km / M40 POL Sławno Dziennik Sławieński

Niezapłacone

Tyborczyk-Kargul Aneta - 10 km / K30 S
POL Słupsk Night Runners Słupsk

Niezapłacone

Usowicz Łukasz - 10 km / M16 POL Słupsk

Niezapłacone

Wachholz Beata - 10 km / K40 POL Sławno KB Bryza Postomino

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - 10 km / M16 S
POL Słupsk Cardboard Sports

Zapłacone

Walloch Krystyna - 10 km / K40 POL Strzelino SAMOLEJ ZTS

Niezapłacone

Waluś Szczepan - 10 km / M16 S
POL Słupsk

Zapłacone

Wąsicki Jacek - 10 km / M40 S
POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

Wasylko Wojciech - 10 km / M16 S
POL Słupsk PROPACTA Running Team

Zapłacone

Weiland Adrian - 10 km / M30 S
POL Słupsk Nocne Wilki

Niezapłacone

Weiland Agnieszka - 10 km / K30 S
POL Słupsk Nocne Wilki

Niezapłacone

Weiland Cyprian - 10 km / M16 S
POL Słupsk Nocne Wilki

Niezapłacone

Weland Waldemar - 10 km / M16 S
POL Kończewo

Niezapłacone

Werbiński Waldemar - 10 km / M50 S
POL Słupsk

Zapłacone

Werner Krzysztof - 10 km / M40 D
POL Chojnice Corsiva Yachting

Niezapłacone

Węsierska-Mułyk Marzena - 10 km / K30 S
POL Słupsk Night Runners SŁUPSK

Niezapłacone

Wiatrzyk Krzysztof - 10 km / M40 POL Darłowo DARŁOWO

Niezapłacone

Wieczorek Alan - 10 km / M16 S
POL Słupsk AML Słupsk

Zapłacone

Wilczyński Piotr - 10 km / M30 POL Jezierzyce

Niezapłacone

Wilkowska Mariola - 10 km / K40 POL Damnica SSI Aktywni Damnica

Niezapłacone

Wilkowski Wojciech - 10 km / M50 POL Damnica SSI Aktywni Damnica

Niezapłacone

Wilmont Krzysztof - 10 km / M30 S
POL Słupsk Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce

Zapłacone

Wilusz Krzysztof - 10 km / M30 S
POL Słupsk STOPA Słupsk

Niezapłacone

Winiszewski Karol - 10 km / M30 POL Słupsk Winiszewski.com

Zapłacone

Wirkus Malgorzata - 10 km / K16 POL Słupsk

Niezapłacone

Wirkus Rafał - 10 km / M30 POL Bytów

Niezapłacone

Wiśniewski Mieczysław - 10 km / M60 POL Słupsk STOPA SŁUPSK

Niezapłacone

Witkiewicz Eryk - 10 km / M40 POL Białogard

Zapłacone

Witkiewicz Magda - 10 km / K40 POL Białogard

Zapłacone

Właśniak Łukasz - 10 km / M16 POL Lubuczewo

Niezapłacone

Wójcicki Grzegorz - 10 km / M30 POL Sławno Spoko Sławno

Zapłacone

Wojtecka Beata - 10 km / K50 S
POL Słupsk Słupskiej Przedszkola Miejskie

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - 10 km / M16 POL Białogard KB Dziesiątka Białogard

Niezapłacone

Wołyńska Wioletta - 10 km / K40 POL Koszalin

Zapłacone

Woźniak Piotr - 10 km / M40 S
POL Kutno

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - 10 km / M16 POL Ustka

Zapłacone

Zabielski Sebastian - 10 km / M30 S
POL Słupsk STOPA Słupsk

Niezapłacone

Zarzycka Izabela - 10 km / K40 POL Ustka W.P.K Słoń Team Ustka

Zapłacone

Zduńczyk Tomasz - 10 km / M40 POL Krępa Słupska Stopa Słupsk

Niezapłacone

Zielińska Danuta - 10 km / K30 POL Ustka

Niezapłacone

Zielonka Mateusz - 10 km / M30 S
POL Słupsk Baltic Seals

Zapłacone

Żuk Dariusz - 10 km / M40 POL Dębnica Kaszubska

Niezapłacone

Żukowicz Sylwia - 10 km / K16 POL Dębnica Kaszubska

Niezapłacone

Żukowska Julia - 10 km / K16 S
POL Słupsk AML

Niezapłacone

Żurawik Aleksandra - 10 km / K16 POL Kępice Korzybskie Rekiny

Zapłacone

Żurawik Piotr - 10 km / M40 POL Kępice Korzybskie Rekiny

Zapłacone

Zwirdowski Andrzej - 10 km / M30 POL Miastko

Niezapłacone

Życka Ewelina - 10 km / K30 S
POL Słupsk

Niezapłacone

Zygowska Paulina - 10 km / K30 POL Slupsk Slupsk

Niezapłacone

Żylicz Paweł - 10 km / M16 S
POL Słupsk STOPA Słupsk

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU