Rozbiegana Ustka na Fali o Puchar Prezesa Firmy Morpol

Ustka, Polska
20.10.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Andryskowski Marek - 10 km / M50 POL Lębork Stowarzyszenie 42.2 Lębork

Niezapłacone

Andrzejczak Sławomir - 10 km / M40 POL Ustka GRZESŁAW USTKA

Niezapłacone

Bach Paweł - 10 km / M30 POL Słupsk

Niezapłacone

Bagrowski Tomasz - 10 km / M30 POL Gdańsk Radość Biegania

Niezapłacone

Basiński Paweł 3 10 km / M30 POL Ustka Usb Ustka

Zapłacone

Berent Robert 4 10 km / M50 POL Ustka TUPOT USTKA

Zapłacone

Bożek Łukasz 5 10 km / M30 M
POL Słupsk Zabiegany Morpol

Zapłacone

Broll Mariusz - 3 km / M POL Jezierzyce ŁOSOŚ T.E.A.M.

Bezpłatne

Broll Oliwia - 3 km / K POL Jezierzyce ŁOSOŚ T.E.A.M.

Bezpłatne

Broll Wioletta - 3 km / K POL Jezierzyce ŁOSOŚ T.E.A.M.

Bezpłatne

Budzyńska Elżbieta 71 10 km / K50 POL Słupsk

Zapłacone

Burda Sebastian 6 10 km / M40 POL Slupsk W.P.K. Słoń Team

Zapłacone

Burzyński Aleksander 7 10 km / M40 POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

Ciborowska Katarzyna - 3 km / K POL Przewłoka W. P.k. Słoń Team

Bezpłatne

Czech Roman 8 10 km / M60 POL Słupsk GOCH BYTÓW

Zapłacone

Czyżykowski Krzysztof 9 10 km / M30 POL Słupsk Czyżyki

Zapłacone

Czyżykowski Mateusz 10 10 km / M20 POL Słupsk Czyżyki

Zapłacone

Dadacz Malwina 11 10 km / K30 POL Ustka -

Zapłacone

Dadacz Rafał 12 10 km / M30 POL Ustka -

Zapłacone

Dęga Ryszard 13 10 km / M60 POL Ustka Tupot Ustka

Zapłacone

Drwal Piotr - 10 km / M40 POL Ustka usb ustka

Zapłacone

Dyrcz Justyna 72 10 km / K20 POL Radocza

Zapłacone

Furman Tomasz - 10 km / M30 POL Słupsk

Niezapłacone

Gaweł Zbigniew 14 10 km / M60 POL Słupsk miasto Słupsk

Zapłacone

Gierczak Piotr - 10 km / M30 POL Ustka Ustka

Niezapłacone

Gołgowska Tamara 73 10 km / K40 POL Siemianice Wataha - łączy nas bieganie

Zapłacone

Gontek Łukasz 15 10 km / M30 POL Słupsk Łosoś T.E.A.M.

Zapłacone

Grabowska Kinga 16 10 km / K30 POL Slupsk

Zapłacone

Gzik Radosław 17 10 km / M30 POL Ustka Wpk Słoń Team Ustka

Zapłacone

Haupa Wojciech - 10 km / M40 POL Ustka USB Ustka

Niezapłacone

Jabłonowski Marian 18 10 km / M60 POL Ustka Tupot

Zapłacone

Jabłoński Andrzej 74 10 km / M40 POL Czarne Biegam bo lubię

Zapłacone

Jankowski Grzegorz - 10 km / M40 POL Bytów Świat Płytek U Kryspina

Zapłacone

Janus Anna - 3 km / K POL Słupsk

Bezpłatne

Jaros Adam 19 10 km / M40 POL Słupsk

Zapłacone

Jaworski Krzysztof 20 10 km / M30 POL Słupsk

Zapłacone

Jędrys Aleksandra 75 10 km / K20 POL Słupsk

Zapłacone

Jońca Klaudia 76 10 km / K16 PHL Słupsk

Zapłacone

Kamieniecki Rafał 21 10 km / M30 POL Ustka TUPOT - USTKA

Zapłacone

Kargul Jacek 22 10 km / M30 POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

Kasperski Dariusz 23 10 km / M40 POL Bydlino

Zapłacone

Kawka Adrian 77 10 km / M30 POL Slupsk

Zapłacone

Kazusek Jan 78 10 km / M60 POL Sławno Bryza Postomino

Zapłacone

Kobierowski Edward 24 10 km / M40 POL Bytów Klub Biegacza GOCH BYTÓW

Zapłacone

Kociołek Robert 25 10 km / M50 POL Słupsk

Zapłacone

Koczorowski Paweł 26 10 km / M40 POL Ustka W.p.k. Słoń Team Ustka

Zapłacone

Konieczny Piotr 27 10 km / M40 POL Inowrocław USB Ustka

Zapłacone

Konkel Joanna 28 10 km / K50 POL Sławno

Zapłacone

Kot Daniel 29 10 km / M40 POL Slupsk KOT TEAM

Zapłacone

Kowalczyk Justyna 1 10 km / K30 POL Ustka W.P.K. Słoń Team Ustka

Zapłacone

Koza Joanna 30 10 km / K30 POL Ustka Ustecka Szkoła Biegania

Zapłacone

Koza Kamil 31 10 km / M30 POL Ustka Centralny Poligon Sił Powietrznych

Zapłacone

Kozub Tomasz - 10 km / M30 POL Jezierzyce Osiedle Łosoś T.E.A.M.

Niezapłacone

Krekora Marcin - 10 km / M40 POL Słupsk JKBMK

Niezapłacone

Krygier Ireneusz - 10 km / M40 POL Ustka W.p.k. Słoń Team Ustka

Niezapłacone

Kuklińska-Nurkowska Lucyna 32 10 km / K40 POL Ustka USB Ustka

Zapłacone

Kurzawińska-Jabłońska Kasia - 3 km / K POL Czarne Biegam Bo Lubię

Bezpłatne

Kwaśniak Zdzisław 33 10 km / M50 POL Słupsk Decathlon Tri Team/STOPA

Zapłacone

Laska Grzegorz 34 10 km / M30 POL Ustka OZ Ustka

Zapłacone

Lemańska Katarzyna 35 10 km / K20 POL Ustka USB Ustka

Zapłacone

Lewandowski Adam 36 10 km / M30 POL Ustka W.p.k Słoń Team Ustka

Zapłacone

Łubkowska Magdalena - 10 km / K40 POL Słupsk

Niezapłacone

Marczak Małgorzata 37 10 km / K50 POL Żelkowo

Zapłacone

Michalak Kamil 79 10 km / M20 POL Słupsk

Zapłacone

Mikolajski Dawid - 10 km / M40 POL Toruń

Niezapłacone

Mizera Agnieszka 38 10 km / K40 POL Lędowo Osiedle Byledobiec Anin

Zapłacone

Morgaś Piotr 39 10 km / M16 POL Ustka

Zapłacone

Motowidło-Zawadzka Izabella 80 10 km / K40 POL Słupsk

Zapłacone

Mrozik Joanna 81 10 km / K30 POL Słupsk

Zapłacone

Nadolny Piotr 40 10 km / M40 POL Grabno Usb Baltic Seals

Zapłacone

Nagórek Kamil - 3 km / M POL Słupsk Stopa Słupsk

Bezpłatne

Nagórek Krzysztof 41 10 km / M60 POL Słupsk Tupot Ustka

Zapłacone

Nowak Paweł 42 10 km / M20 M
POL Słupsk Morpol Running Team

Zapłacone

Olechnowicz Sławomir 82 10 km / M40 POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

Olechnowicz Zbigniew 43 10 km / M70 POL Słupsk

Zapłacone

Oleszek Jerzy 44 10 km / M40 POL Grabno sp mw

Zapłacone

Oskroba Aleksandra - 10 km / K30 POL Słupsk

Niezapłacone

Pańka Danuta - 3 km / K POL Słupsk

Bezpłatne

Pardej Liliana 45 10 km / K20 POL Ustka Batalion Ochrony Bazy w Redzikowie

Zapłacone

Parwanicki Wiktor 46 10 km / M70 POL Wlynkowko "Tupot" Ustka

Zapłacone

Pawlik Krystian 47 10 km / M20 POL Ustka Ustka

Zapłacone

Pazder Przemysław 48 10 km / M20 POL Słupsk

Zapłacone

Pela Hanna 49 10 km / K40 POL Wodnica Usb Ustka

Zapłacone

Początek Mikołaj 83 10 km / M30 POL Rumia

Zapłacone

Podlak Piotr 50 10 km / M20 POL Ustka

Zapłacone

Protasewicz Andrzej 84 10 km / M40 POL Sławno SPOKO Sławno

Zapłacone

Przybyłowicz Lidia 51 10 km / K20 M
POL Zaleskie Zabiegany Morpol

Zapłacone

Przychoda Anna 85 10 km / K30 POL Siemianice Baltic Seals

Zapłacone

Przymorski Waldemar 2 10 km / M40 POL Ustka W.P.K. SŁOŃ Team Ustka

Zapłacone

Raczyńska Anna 52 10 km / K30 POL Słupsk Baltic Seals

Zapłacone

Ryba Anna - 10 km / K40 POL Grabno USB Ustka

Niezapłacone

Ryba Paweł 53 10 km / M40 POL Grabno

Zapłacone

Serwiak Monika 86 10 km / K20 POL Czarny Las

Zapłacone

Sidor Izabela - 3 km / K POL Słupsk ŁOSOŚ T.E.A.M.

Bezpłatne

Sidor Mariusz 54 10 km / M30 POL Słupsk Łosoś T.e.a.m./DECATHLON SŁUPSK

Zapłacone

Siecińska Emila 55 10 km / K30 POL Ustka USB Ustka

Zapłacone

Siwak Marcin 87 10 km / M30 POL Słupsk

Zapłacone

Skoczyńska Renata - 10 km / K30 POL Ustka USB Ustka

Zapłacone

Skumiał Oskar - 10 km / M30 POL Ustka USB Ustka

Niezapłacone

Skwarczak Ewelina 56 10 km / K30 POL Ustka W.p.k. Słoń Team Ustka

Zapłacone

Smolińska Edyta - 10 km / K30 POL Głobino Smoliński TEAM

Niezapłacone

Smoliński Krzysztof - 10 km / M40 POL Głobino Smoliński TEAM

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy 57 10 km / M60 POL Głobbino Tupot Ustka

Zapłacone

Stanioch Krzysztof - 10 km / M20 POL Ustka

Niezapłacone

Stolarczuk Paulina 58 10 km / K40 POL Ustka

Zapłacone

Stopnicki Ignacy 88 10 km / M70 POL Ustka Tupot Ustka

Zapłacone

Strzembowicz Mariusz - 10 km / M30 POL Słupsk Vacu Activ Gym Łosino

Niezapłacone

Szafirski Marek 89 10 km / M50 POL Słupsk CAMINO Słupsk

Zapłacone

Szczerbaty Paweł 59 10 km / M30 POL Slupsk 12DTR

Zapłacone

Szołtysik Agnieszka 60 10 km / K30 POL Ustka

Zapłacone

Szybilska Martyna - 10 km / K30 POL Słupsk

Niezapłacone

Tomczak Dominik 61 10 km / M40 POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

Tomczak Sebastian - 10 km / M40 POL Ustka Ustka

Niezapłacone

Tórz Andrzej 62 10 km / M60 POL Ustka

Zapłacone

Tórz Michał - 10 km / M30 POL Ustka

Zapłacone

Turczyn Grzegorz 90 10 km / M40 POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

Turowski Wojciech 63 10 km / M50 POL Ustka Aerosol Service

Zapłacone

Tyborczyk-Kargul Aneta - 10 km / K30 POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

Usowicz Łukasz - 10 km / M20 POL Słupsk

Niezapłacone

Walukiewicz Kamil 91 10 km / M40 POL Pierwoszyno

Zapłacone

Wegner Przemysław 64 10 km / M40 M
POL Ustka Morpol

Zapłacone

Wiatrzyk Krzysztof - 10 km / M40 POL Darłowo DARŁOWO

Niezapłacone

Wójcik Sebastian - 10 km / M30 POL Ustka Usb

Niezapłacone

Woźniak Grzegorz 65 10 km / M50 POL Ustka Grzesław Ustka Igmar Team

Zapłacone

Zarzycka Izabela 66 10 km / K40 POL Ustka

Zapłacone

Zdybał Magdalena 92 10 km / K20 POL Słupsk

Zapłacone

Żelazek Katarzyna 68 10 km / K40 M
POL Ustka USB USTKA

Zapłacone

Zielińska Danuta 67 10 km / K30 POL Ustka

Zapłacone

Zielińska Zuzanna - 10 km / K20 POL Ustka

Niezapłacone

Żylis Katarzyna - 10 km / K20 POL Sławno SPOKO Sławno

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU