Postaw suty w lutym - czyli bystry Hard Core

Spalona, k. Bystrzycy Kłodzkiej
03.02.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Abramczyk Rafał - TB 7 km / M 16-100 POL Warszawa Yanushe Tt

Zapłacone

Adamiak Marta - TB 7 km / K 16-100 POL Złoty Stok Aby Do Mety

Zapłacone

Adamowski Jacek - TB 7 km / M 16-100 POL Gliwice Night Runners Gliwice

Zapłacone

Anczyk Sara - TB 7 km / K 16-100 POL Legnica Ngb Korona Legnickie Morsy

Zapłacone

Antolak Katarzyna - TB 7 km / K 16-100 POL Mysłwice

Zapłacone

Arend Roman - TB 7 km / M 16-100 POL Oleśnica

Zapłacone

Baran Dominika - TB 7 km / K 16-100 POL Wrocław

Zapłacone

Bartnik Robert - TB 7 km / M 16-100 POL Oleśnica

Zapłacone

Bień Darek - TB 7 km / M 16-100 POL Oleśnica Dajemy Więcej !!!

Zapłacone

Biłek Artur - NW 7 km / M 16-100 POL Lubliniec Nw Lubliniec

Niezapłacone

Bochenek Agnieszka - TB 7 km / K 16-100 POL Małobądz

Zapłacone

Bogacki Sławek - NW 7 km / M 16-100 POL Brzozówka K.torunia

Niezapłacone

Bogacki Tomasz - TB 7 km / M 16-100 POL Wałbrzych Ying Yang Ocrteam

Zapłacone

Bogaczyk Piotr - TB 7 km / M 16-100 POL Ostrów Wielkopolski

Zapłacone

Bojanek Małgorzata - NW 7 km / K 16-100 POL Pustkowie Lgockie Stowarzyszenie "kijomaniacy"

Zapłacone

Bomba Zygmunt - NB 7 km / M 16-100 POL Złoty Stok

Zapłacone

Borek Norbert - TB 7 km / M 16-100 POL Zielona Góra

Zapłacone

Borkowski Paweł - TB 7 km / M 16-100 POL Wałbrzych Ronal Polska Run

Niezapłacone

Bujek Piotr - NB 7 km / M 16-100 POL Kłodzko

Zapłacone

Bulka Agnieszka - NB 7 km / K 16-100 POL Stronie Śląskie Mt-Sport

Zapłacone

Bulka Bartosz - NB 7 km / M 16-100 POL Stronie Śląskie Mt-Sport

Zapłacone

Buss Jakub - TB 7 km / M 16-100 POL Kudowa Zdrój Kudowscy Miłośnicy Biegania

Zapłacone

Celiński Tomasz - TB 7 km / M 16-100 POL Otwock Tuptuś Otwock

Zapłacone

Cepowski Artur - NB 7 km / M 16-100 POL Wroclaw

Zapłacone

Chałajda Jarosław - TB 7 km / M 16-100 POL Legnica Legnickie Morsy

Zapłacone

Cholewa Agnieszka - TB 7 km / K 16-100 POL Wroclaw

Zapłacone

Ciachera Tomasz - NB 7 km / M 16-100 POL Nowa Ruda Piast

Niezapłacone

Ciarkowska Dorota - NW 7 km / K 16-100 POL Susz

Zapłacone

Ciężkowska-Szymańska Katarzyna - TB 7 km / K 16-100 POL Wrocław

Zapłacone

Ciężkowskamroczek Aleksandra - NB 7 km / K 16-100 POL Stronie Śląskie

Zapłacone

Czarnecka Marta - NW 7 km / K 16-100 POL Żory Ogniki

Zapłacone

Czarnecki Sebastian - NW 7 km / M 16-100 POL Żory Ogniki

Zapłacone

Czyż Justyna - TB 7 km / K 16-100 POL Warszawa

Niezapłacone

Dąbrowska Małgorzata - NW 7 km / K 16-100 POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Zapłacone

Dąbrowski Bartłomiej - NW 7 km / M 16-100 POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Zapłacone

Dankowski Amadeusz - TB 7 km / M 16-100 POL Zielona Góra Emezja

Niezapłacone

Dębiec Jacek - TB 7 km / M 16-100 POL Siemianowice Śląskie Srtg Katowice

Zapłacone

Dobosz Patryk - TB 7 km / M 16-100 Dumbojet5@gmail.com

Zapłacone

Dobosz Tomasz - TB 7 km / M 16-100

Zapłacone

Dolata Krzysztof - TB 7 km / M 16-100 POL Gliwice Srtg Katowice

Zapłacone

Dolata Magdalena - TB 7 km / K 16-100 POL Gliwice Srtg Katowice

Zapłacone

Doliński Adam - TB 7 km / M 16-100 POL Wrocław

Zapłacone

Domaradzka Ewa - TB 7 km / K 16-100 POL Pyskowice

Zapłacone

Donigiewicz Janusz - NB 7 km / M 16-100 POL Brzeg Nordc Wolking

Niezapłacone

Dudek Mariola - TB 7 km / K 16-100 POL Udanin Strzegomska Dwunastka

Zapłacone

Dzięcioł Ryszard - NW 7 km / M 16-100 POL Bolesławiec Aktywny Bolesławiec

Niezapłacone

Erbetowski Wojciech - TB 7 km / M 16-100 POL Warszawa Za Mną

Zapłacone

Farbisz Lucyna - TB 7 km / K 16-100 POL Wałbrzych

Zapłacone

Gabryś Maria - NW 7 km / K 16-100 POL Żory Ogniki

Zapłacone

Gadawski Marek - NB 7 km / M 16-100 POL Oleśnica Biegam, Skaczę, Latam, Pływam, W Tańcu W Ruchu Wypoczywam

Zapłacone

Galus Grzegorz - TB 7 km / M 16-100 POL Wałbrzych

Zapłacone

Galus Karolina - TB 7 km / K 16-100 POL Jedlina Zdrój Siłownia Jedlina

Zapłacone

Galus Krzysztof - TB 7 km / M 16-100 POL Jedlina Zdrój Silownia Jedlina

Zapłacone

Galus Natalia - TB 7 km / K 16-100 POL Wałbrzych Siłownia Jedlina

Zapłacone

Gawęda Andrzej - NW 7 km / M 16-100 POL Bytom Jts

Zapłacone

Gębarowski Igor - TB 7 km / M 16-100 POL Świebodzice Mocno Zabiegany

Zapłacone

Głuszczak Jakub - TB 7 km / M 16-100 POL Ząbkowice Śląskie Aby Do Mety

Zapłacone

Głuszczak Magdalena - TB 7 km / K 16-100 POL Ząbkowice Śląskie Aby Do Mety

Zapłacone

Gomoła Mateusz - TB 7 km / M 16-100 POL Krzeptów

Zapłacone

Góra Natalia - TB 7 km / K 16-100 POL Stare Babice

Zapłacone

Grabowski Mateusz - TB 7 km / M 16-100 POL Środa Śląska Wataha

Niezapłacone

Grudniok Damian - TB 7 km / M 16-100 POL Katowice Spartan Race Training Group Katowice

Zapłacone

Gruntowski Mateusz - TB 7 km / M 16-100 POL Niemodlin Niemo Adventure

Zapłacone

Grzegorczyk Mateusz - TB 7 km / M 16-100 POL Wrocław

Zapłacone

Grzegorczyk-Bebel Dorota - TB 7 km / K 16-100 POL Tychy

Zapłacone

Halko Daniel - TB 7 km / M 16-100 POL Lubin Wódka I Szlaki

Zapłacone

Haller Wojciech - TB 7 km / M 16-100 POL Wrocław

Zapłacone

Hapel Hanna - TB 7 km / K 16-100 POL Głogów

Niezapłacone

Hetka Magdalena - TB 7 km / K 16-100 POL Wolsztyn Niagra Fitness Klub

Zapłacone

Hnatów Marzena - NB 7 km / K 16-100 POL Nysa Nysa Biega

Zapłacone

Hoffman Magdalena - TB 7 km / K 16-100 POL Świętoszów

Zapłacone

Horochowska Teresa - TB 7 km / K 16-100 POL Wrocław

Niezapłacone

Hyrlik Damian - TB 7 km / M 16-100 POL Świebodzice Pokonaj Granice

Zapłacone

Hyrlik Katarzyna - TB 7 km / K 16-100 POL Świebodzice Pokonaj Granice

Zapłacone

Jabłonka Mariusz - TB 7 km / M 16-100 POL Mysłowice Bravehearts Legionowo

Niezapłacone

Jabłoński Arkadiusz - NW 7 km / M 16-100 POL Głuchołazy Pttk Tryton Nysa

Zapłacone

Jacykowski Paweł - NB 7 km / M 16-100 POL Białków Aqua Fit Osir Środa Śląska

Zapłacone

Janczak Angelika - TB 7 km / K 16-100 POL Legnica

Niezapłacone

Jaskólski Marcin - TB 7 km / M 16-100 POL Wrocław Happyfeetteam

Zapłacone

Jastrząb Maciej - TB 7 km / M 16-100 POL Warszawa Dzika Ostoja

Zapłacone

Jęczmień Marlena - TB 7 km / K 16-100 POL Świdnica Crossfit 58100

Zapłacone

Jeremiejko Małgorzata - TB 7 km / K 16-100 POL Lubin 1983

Zapłacone

Jopek Mieczysław - NB 7 km / M 16-100 POL Kraków

Zapłacone

Jura Ewelina - TB 7 km / K 16-100 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Jurczak Mateusz - TB 7 km / M 16-100 POL Warszawa

Zapłacone

Kaczmarski Piotr - NW 7 km / M 16-100 POL Złotoryja Psnw

Zapłacone

Kallus Rafał - NB 7 km / M 16-100 POL Wrocław

Zapłacone

Kałkowska Karolina - TB 7 km / K 16-100 POL Poznań Dirty Sparrows

Zapłacone

Kasprzyk Marek - TB 7 km / M 16-100 POL Bystrzyca Kłodzka Kamieniołom Chwalisław

Zapłacone

Kolasiński Krzysztof - TB 7 km / M 16-100 POL Opole

Zapłacone

Konopacki Krzysztof - TB 7 km / M 16-100 POL Ząbkowice Śląskie Aby Do Mety

Zapłacone

Kopyściański Aleksander - TB 7 km / M 16-100 POL Legnica Legnickie Morsy

Zapłacone

Kopyściański Piotr - TB 7 km / M 16-100 POL Rusko Legnickie Morsy

Zapłacone

Kordylak Ireneusz - TB 7 km / M 16-100 POL Wałbrzych Predators Wałbrzych

Zapłacone

Kowaliszyn Małgorzata - TB 7 km / K 16-100 POL Jelenia Góra

Niezapłacone

Kowalski Sławomir - TB 7 km / M 16-100 POL Opole

Zapłacone

Krahl Radek - TB 7 km / M 16-100 POL Bydgoszcz Kadupki

Niezapłacone

Krainski Piotr - NW 7 km / M 16-100 POL Czeladź Czeladz Biega

Zapłacone

Król Kamil - TB 7 km / M 16-100 POL Mysłowice Socios Silesia

Niezapłacone

Król Kamila - NW 7 km / K 16-100 POL Leszczyna

Niezapłacone

Król Szymon - TB 7 km / M 16-100 POL Świebodzice

Zapłacone

Kryza Agnieszka - TB 7 km / K 16-100 POL Wroclaw Życie Jest Piękne

Zapłacone

Kryza Grzegorz - TB 7 km / M 16-100 POL Wroclaw Życie Jest Piękne

Zapłacone

Krzaczkowska Iwona - TB 7 km / K 16-100 POL Wrocław Dziki Wrocław

Zapłacone

Krzaczkowski Łukasz - TB 7 km / M 16-100 POL Wrocław Dziki Wrocław

Zapłacone

Kuellmer Karolina - NB 7 km / K 16-100

Niezapłacone

Kurdyk Annapaulina - TB 7 km / K 16-100 POL Kalisz Nie Widzę Przeszkód / Xrunners

Zapłacone

Kurek Tomasz - TB 7 km / M 16-100 POL Wrocław Chojrak Team Wrocław

Zapłacone

Kuszela Mateusz - NB 7 km / M 16-100 POL Wrocław Atak Lewej Łydy

Niezapłacone

Kutycka-Kurek Elżbieta - TB 7 km / K 16-100 POL Wrocław Chojrak Team Wrocław

Zapłacone

Kutycki Tomasz - TB 7 km / M 16-100 POL Wrocław

Zapłacone

Kwiatkowski Piotr - TB 7 km / M 16-100 POL Legnica Legnickie Morsy

Zapłacone

Lech Agnieszka - TB 7 km / K 16-100 POL Świebodzice Strzegomska Dwunastka

Zapłacone

Lech Michał - TB 7 km / M 16-100 POL Świebodzice Strzegomska Dwunastka

Zapłacone

Leśniewska Angela - TB 7 km / K 16-100 POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Zapłacone

Lewandowicz Michał - TB 7 km / M 16-100 POL

Zapłacone

Lewczak Darek - NB 7 km / M 16-100 POL Lewin Brzeski Sgr

Zapłacone

Lewczak Ewa - NB 7 km / K 16-100 POL Lewin Brzeski Sgr

Zapłacone

Liman Przemysław - TB 7 km / M 16-100 POL Świebodzice Świebodzicka Grupa Trialowa

Zapłacone

Lipińska Anna - NW 7 km / K 16-100 POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Zapłacone

Luboński Stanislaw - NW 7 km / M 16-100 POL Legnica Legnickie Morsy

Zapłacone

Łaptuch Grzegorz - TB 7 km / M 16-100 POL Bogatynia Twardziele Team Bogatynia

Zapłacone

Łukasiewicz Marcin - NW 7 km / M 16-100 POL Lądek Zdrój

Zapłacone

Łukianow Artur - TB 7 km / M 16-100 POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

Machowska Joanna - TB 7 km / K 16-100 POL Chorzów Srtg Katowice

Zapłacone

Machowski Dariusz - TB 7 km / M 16-100 POL Nowa Sól Notojadziem

Niezapłacone

Machowski Dariusz - TB 7 km / M 16-100 POL

Zapłacone

Madej Elżbieta - TB 7 km / K 16-100 POL Kunice Legnickie Morsy ,fitness Piekary Legnica

Zapłacone

Maj-Dziubańska Izabela - TB 7 km / K 16-100 POL Pyskowice Akmb Pędziwiatr Gliwice

Niezapłacone

Makarewicz Wiktor - TB 7 km / M 16-100 POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

Marczyk Ewa - TB 7 km / K 16-100 POL Kraków

Zapłacone

Masalska Ewa - NW 7 km / K 16-100 POL Wambierzyce Radkowskie Morsy

Zapłacone

Masalski Paweł - NW 7 km / M 16-100 POL Wambierzyce Radkowskie Morsy

Zapłacone

Maślanik Piotr - TB 7 km / M 16-100 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Mielniczuk Jolanta - TB 7 km / K 16-100 POL Legnica Legnickie Morsy

Zapłacone

Młynarz Nicola - TB 7 km / K 16-100 POL Biadki Ks Ice Mat Team

Zapłacone

Młynek Joanna - TB 7 km / K 16-100 POL Wałbrzych Predators Wałbrzych

Zapłacone

Molong Zofia - NW 7 km / K 16-100 POL Żory Ogniki

Zapłacone

Niechaj Anna - TB 7 km / K 16-100 POL Wałbrzych

Zapłacone

Niechaj Julia - TB 7 km / K 16-100 POL Wałbrzych

Zapłacone

Nolbert Adam - TB 7 km / M 16-100 POL Wrocław Wrocław Marathon Team

Niezapłacone

Nosko Jedrzej - TB 7 km / M 16-100 POL Wroclaw 3M Running Team

Niezapłacone

Noszczyk Patryk - TB 7 km / M 16-100 POL Wałbrzych

Zapłacone

Nowacka Jagoda - TB 7 km / K 16-100 POL Strzegom Strzegomska Dwunastka

Zapłacone

Nowak Agnieszka - TB 7 km / K 16-100 POL Lubin

Zapłacone

Nowak Joanna - NW 7 km / K 16-100 POL Bolesławiec

Zapłacone

Nowak Marcin - NW 7 km / M 16-100 POL Nysa Pttk Tryton Nysa

Zapłacone

Nowak Przemysław - TB 7 km / M 16-100 POL Lubin

Zapłacone

Nusbaum Irek - TB 7 km / M 16-100 POL Jaworzno Sofixy Strachu

Zapłacone

Olszewski Wojciech - TB 7 km / M 16-100 POL Wałbrzych Yinyang Ocrteam

Niezapłacone

Orliński Dariusz - NW 7 km / M 16-100 POL Nysa

Zapłacone

Ożóg Wojciech - TB 7 km / M 16-100 POL Bystrzyca Kłodzka

Zapłacone

Paluch Anna - TB 7 km / K 16-100 POL Świebodzice Pokonaj Granice

Zapłacone

Paluchowski Tomasz - NW 7 km / M 16-100 POL Głuchołazy

Zapłacone

Partyka Bozena - TB 7 km / K 16-100 POL Jaworzno Mckis Jaworzno/trial Runners

Zapłacone

Partyka Jakub - TB 7 km / M 16-100 POL Jaworzno Kb Mckis Jaworzno/trail Runners Jaworzno

Zapłacone

Pastuszka Pawel - TB 7 km / M 16-100 POL Złoty Stok Anngellsrun

Zapłacone

Pietrzyk Agnieszka - TB 7 km / K 16-100 POL Pyskowice

Zapłacone

Piksa Kazimierz - NW 7 km / M 16-100 POL Brzeg Nordic Walking Kruszyna

Niezapłacone

Piotrowska Dorota - NB 7 km / K 16-100 POL Złotoryja Legnickie Morsy

Zapłacone

Piotrowski Andrzej - TB 7 km / M 16-100 POL Wałbrzych Yinyang Ocrteam

Niezapłacone

Piotrowski Krzysztof - TB 7 km / M 16-100 POL Zlotoryja Legnickie Morsy

Zapłacone

Pitoń Paweł - TB 7 km / M 16-100 POL Ząbkowice Śląskie Cetrum Kettelbell Ząbkowice Śl.

Niezapłacone

Piwkowski Piotr - TB 7 km / M 16-100

Zapłacone

Płoszajczyk Beata - TB 7 km / K 16-100 POL Bolków Bolków

Zapłacone

Podraza Patryk - TB 7 km / M 16-100 POL Pątnówek Klub Legnickie Morsy

Niezapłacone

Pokojowa Anna - TB 7 km / K 16-100 POL Wałbrzych Pgnig Od

Niezapłacone

Polak Michalina - TB 7 km / K 16-100 POL Opole

Niezapłacone

Popiel Jan - TB 7 km / M 16-100 POL Wrocław

Zapłacone

Popiołek Barbara - NW 7 km / K 16-100 POL Bytom Jts

Zapłacone

Pryszcz Mirosław - TB 7 km / M 16-100 POL Ruda Śląska

Zapłacone

Pudło Kamila - TB 7 km / K 16-100 POL Oborniki Śląskie Oborygeni

Zapłacone

Pundyk Paweł - TB 7 km / M 16-100 POL Legnica Legnickie Morsy

Zapłacone

Purczyńska Anna - TB 7 km / K 16-100 POL Zielona Góra

Zapłacone

Purczyński Grzegorz - TB 7 km / M 16-100 POL Zielona Góra Drzonkowianka

Zapłacone

Pyzikiewicz Grzegorz - TB 7 km / M 16-100 POL Zielona Góra

Zapłacone

Radosińska Monika - TB 7 km / K 16-100 POL Wrocław Nie Widzę Przeszkód

Zapłacone

Raszczuk Martyna - TB 7 km / K 16-100 POL Wałbrzych Predators Wałbrzych

Zapłacone

Rogucka-Zambrowska Natalia - NW 7 km / K 16-100 POL Białystok

Zapłacone

Różycka Katarzyna - NW 7 km / K 16-100 POL Iwiny

Zapłacone

Ruta Paulina - NW 7 km / K 16-100 POL Złotoryja Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking

Zapłacone

Rząsa Agnieszka - TB 7 km / K 16-100 POL Żagań

Zapłacone

Rzepecki Bartłomiej - TB 7 km / M 16-100 POL Wrocław

Zapłacone

Sęga Krystian - NW 7 km / M 16-100 POL Gorzanów Stowarzyszenie Przyjaciół Bystrzycy Kłodzkiej

Zapłacone

Seredyszyn Krystyna - TB 7 km / K 16-100 POL Legnica

Zapłacone

Serzysko Michał - TB 7 km / M 16-100 POL Warszawa

Niezapłacone

Sikora Małgorzata - TB 7 km / K 16-100 POL Przeginia Duchowna

Zapłacone

Sikora Paweł - TB 7 km / M 16-100 POL Przeginia Duchowna

Zapłacone

Skrynkowsak Natalia - TB 7 km / K 16-100 POL Stara Łomnica

Zapłacone

Skrynkowski Michal - TB 7 km / M 16-100 POL Stara Łomnica Kryzys

Zapłacone

Słociak Rafał - TB 7 km / M 16-100 POL Opole Rajsport Active

Niezapłacone

Śmitkowski Bartłomiej - TB 7 km / M 16-100 POL Jaworzno Sofixy Strachu

Zapłacone

Sroczyński Daniel - TB 7 km / M 16-100 POL Stalowa Wola Schronisko Pttk Jagodna

Zapłacone

Stec Maciej - TB 7 km / M 16-100 POL Legnica Legnickie Morsy

Zapłacone

Strzałkowska Renata - TB 7 km / K 16-100 POL Legnica

Zapłacone

Studzińska Agnieszka - NW 7 km / K 16-100 POL Brochocin Aktywna Złotoryja

Zapłacone

Surwiłło Urszula - TB 7 km / K 16-100 POL Katowice

Zapłacone

Światowiec Anna - TB 7 km / K 16-100 POL Kraków Imperium Sportu Team

Zapłacone

Świderska Izabela - TB 7 km / K 16-100 POL Jedlina Zdrój

Zapłacone

Świderski Piotr - NB 7 km / M 16-100 POL Jedlina Zdrój

Zapłacone

Szemis Daniel - TB 7 km / M 16-100 POL Kościerzyna Forrest Gump

Zapłacone

Szopa Leszek - NB 7 km / M 16-100 POL Podolsze

Niezapłacone

Szpilarewicz Basia - TB 7 km / K 16-100 POL Ziębice Radio Wrocław

Zapłacone

Szydłowska Jagoda - TB 7 km / K 16-100

Zapłacone

Szydłowska Jagoda - TB 7 km / K 16-100

Zapłacone

Szydłowski Grzegorz - NB 7 km / M 16-100 POL Wałbrzych Aktywny Wałbrzych

Zapłacone

Szymańska Brygida - TB 7 km / K 16-100 POL Jaroszów Strzegomska Dwunastka

Niezapłacone

Szymański Łukasz - TB 7 km / M 16-100 POL Wrocław

Niezapłacone

Szymański Michał - TB 7 km / M 16-100 POL Jaroszów Strzegomska Dwunastka

Niezapłacone

Tomczyk Sylwia - NB 7 km / K 16-100 POL Trzebnica

Zapłacone

Tymków Bartłomiej - TB 7 km / M 16-100 POL Legnica Ngb Korona Legnickie Morsy

Zapłacone

Wańczko Paweł - TB 7 km / M 16-100 POL Zielona Góra Notojadziem Zielona Góra

Zapłacone

Warzecha Tomasz - TB 7 km / M 16-100 POL Regulice

Zapłacone

Waszek Slawomir - TB 7 km / M 16-100 POL Wrocław Karkonosz Running Team

Zapłacone

Wcislo Angelika - TB 7 km / K 16-100 POL Świdnica

Zapłacone

Wcisło Katarzyna - TB 7 km / K 16-100 POL Świdnica

Niezapłacone

Weidner Johny - TB 7 km / M 16-100 POL Zielona Góra Notojadziem Zielona Góra

Zapłacone

Wester Mieczysław - TB 7 km / M 16-100 POL Gliwice

Niezapłacone

Wielgus Isabela - TB 7 km / K 16-100 POL Wrocław 3M Running Team

Niezapłacone

Wierzbicka Agata - TB 7 km / K 16-100 POL Świebodzice Pokonaj Granie Grupa Biegowa Świebodzice

Zapłacone

Wierzbicki Witold - TB 7 km / M 16-100 POL Wrocław Pro-Run Wrocław

Zapłacone

Wilk Grażyna - NW 7 km / K 16-100 POL Piekary Śl Lecymy Durś

Niezapłacone

Witkowska Ania - TB 7 km / K 16-100 POL Katowice Klub Królika Stefana

Zapłacone

Witkowska Magdalena - TB 7 km / K 16-100 POL Zabrze

Zapłacone

Witkowski Robert - TB 7 km / M 16-100 POL Stargard Daleko Jeszcze??

Zapłacone

Wojtaszek Katarzyna - NB 7 km / K 16-100

Niezapłacone

Wolinski Jozef - TB 7 km / M 16-100 POL Gliwice

Zapłacone

Woźnica Wojciech - TB 7 km / M 16-100

Zapłacone

Wróbel Tomasz - NB 7 km / M 16-100 POL Wrocław Team Draczyński

Zapłacone

Wrona Agnieszka - TB 7 km / K 16-100 POL Ząbkowice Śląskie

Zapłacone

Zawadzki Wojciech - TB 7 km / M 16-100 POL Wrocław

Zapłacone

Zbielska Agnieszka - TB 7 km / K 16-100 POL Piła Sailing Team Ferajna

Niezapłacone

Zbylut Aleksandra - TB 7 km / K 16-100 POL Witków

Zapłacone

Zębala Kamil - TB 7 km / M 16-100 POL Ciepłowody Aby Do Mety

Zapłacone

Żołędziewski Marcin - NB 7 km / M 16-100 POL Wrocław

Niezapłacone

Żuchowska Magdalena - TB 7 km / K 16-100 POL Wrocław Nie Widzę Przeszkód

Zapłacone

Żurakowska Anna - TB 7 km / K 16-100 POL Legnica Legnickie Morsy

Zapłacone

Zwardoń Marcin - TB 7 km / M 16-100 POL Opole

Zapłacone

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU