Ogólnopolski Bieg Mikołajkowy Powitanie Zimy

Jarosławiec, Polska
01.12.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Abczyński Robert - 10 km / M POL Świecie

Zapłacone

Andryskowski Zdzisław - 10 km / M POL Lębork Kolarz-Pol

Zapłacone

Bajtek Joanna - 10 km / K POL Sławno Bank Spółdzielczy w Sławnie
Borzęcki Norbert - 10 km / M POL Koszalin
Boś Grzegorz - 10 km / M POL Słupsk
Burzyński Aleksander - 10 km / M POL Słupsk Stopa Słupsk
Chorąży Karolina - 10 km / K POL Koszalin LEO-TEAM

Zapłacone

Cyngler Marcin - 10 km / M POL Gliwice UM Gliwice

Zapłacone

Dudziak Piotr - 10 km / M POL Koszalin For-Rest-Run Koszalin
Gajek Artur - 10 km / M POL Kępice KORZYBSKIE REKINY

Zapłacone

Gawęda Emil - 10 km / M POL Stary Jarosław Darłowskie Charty

Zapłacone

Gaweł Zbigniew - 10 km / M POL Słupsk miasto słupsk

Zapłacone

Gliszczyński Łukasz - 10 km / M POL Bytów Świat Płytek U Kryspina
Gostomczyk Krzysztof - 10 km / M POL Sławno Spoko Sławno

Zapłacone

Grabowska-Lesisz Aneta - 10 km / K POL Koszalin
Grzymala Angelika - 10 km / K POL Koszalin Babeczki

Zapłacone

Heller Zdzisław - 10 km / M POL Koszalin Niezrzeszony

Zapłacone

Janczewski Jacek - 10 km / M POL Koszalin Rozbiegany Koszalin

Zapłacone

Jankowski Paweł - 10 km / M POL Wrocław Jankes
Kachlicki Borys - 10 km / M POL Koszalin

Zapłacone

Kachlicki Kamil - 10 km / M POL Koszalin rozbiegany Koszalin

Zapłacone

Kaśnicka Tamara - 10 km / K POL Nieckowo
Kazusek Jan - 10 km / M POL Sławno Bryza Postomino
Uczestnik anonimowy - 10 km / M POL Szczecinek 1980

Zapłacone

Konkel Agnieszka - 10 km / K POL Koszalin
Konkel Joanna - 10 km / K POL Sławno MKS "Święc" Sławno
Konkel Łukasz - 10 km / M POL Koszalin
Korol Elżbieta - 10 km / K POL Koszalin Babeczki Koszalin
Kowalski Krzysztof - 10 km / M POL Słupsk Stopa-Słupsk

Zapłacone

Koza Joanna - 10 km / K POL Ustka Usb Ustka
Koza Kamil - 10 km / M POL Ustka Centralny Poligon Sił Powietrznych Ustka
Kruszyński Stanisław - 10 km / M POL Darłowo DARŁOWSKIE CHARTY

Zapłacone

Kulczyk Katarzyna - 10 km / K POL Sławsko Bryza Postomino
Kurcz Barbara - 10 km / K POL Koszalin Babeczki Koszalin

Zapłacone

Kurek Aneta - 10 km / K POL Manowo

Zapłacone

Lewandowski Adam - 10 km / M POL Ustka W.p.k Słoń Team Ustka
Łubkowska Magdalena - 10 km / K POL Słupsk
Macias Justyna - 10 km / K POL Jezierzany

Zapłacone

Marczak Małgorzata - 10 km / K POL Żelkowo -
Mazurek Barbara - 10 km / K POL Koszalin Babeczki Koszalin

Zapłacone

Mierzwa Witold - 10 km / M POL Darłowo Darłowo

Zapłacone

Mikinka Magdalena - 10 km / K POL Sławno

Zapłacone

Mizera Agnieszka - 10 km / K POL Lędowo Osiedle Byledobiec Anin

Zapłacone

Moczynski Leszek - 10 km / M POL Bydgoszcz Biegam dla Bydgoszczy

Zapłacone

Modrzejewska Lidia - 10 km / K POL Grabów Nad Prosną Moja Rodzina
Modrzejewski Roman - 10 km / M POL Grabów Nad Prosną Kings of Metal
Nędzusiak Dariusz - 10 km / M POL Aleksandrów Kujawski DBN Sukurs

Zapłacone

Nieckarz Monika - 10 km / K POL Sławno SPOKO Sławno

Zapłacone

Nowak Agnieszka - 10 km / K POL Słupsk 7 Brygada Obrony Wybrzeża
Olszar Grzegorz - 10 km / M POL Darłowo Mswia

Zapłacone

Parwanicki Wiktor - 10 km / M POL Wlynkowko "Tupot" Ustka

Zapłacone

Pękała Piotr - 10 km / M POL Koszalin

Zapłacone

Piekarzewicz Sylwia - 10 km / K POL Bobolice BOBOLICE

Zapłacone

Piekarzewicz Tomasz - 10 km / M POL Bobolice Bobolice

Zapłacone

Piotrowski Mirosław - 10 km / M POL Słupsk Stopa Słupsk
Protasewicz Andrzej - 10 km / M POL Sławno SPOKO Sławno

Zapłacone

Puścian Krzysztof - 10 km / M POL Manowo Szkoła Podstawowa W Manowie

Zapłacone

Rosiak Damian - 10 km / M POL Sławno Spoko Sławno
Rudnicka Mariola - 10 km / K POL Szczecinek
Rygielski Arkadiusz - 10 km / M POL Sławno Klub Biegacza SPOKO Sławno
Sawa Mariusz - 10 km / M POL Darłowo

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 10 km / M POL Korzybie Korzybskie Rekiny
Stopnicki Ignacy - 10 km / M POL Ustka "Tupot" Ustka

Zapłacone

Strzelecki Artur - 10 km / M POL Korzybie KORZYBSKIE REKINY

Zapłacone

Szczepaniak Jacek - 10 km / M POL Kępice KORZYBSKIE REKINY

Zapłacone

Szopiński Tomasz - 10 km / M POL Darłowo KB Bryza Postomino
Szyszkowski Tomasz - 10 km / M POL Koszalin

Zapłacone

Telesiewicz Henryk - 10 km / M POL Sławno Spoko Sławno

Zapłacone

Vonbardelebeben Agnieszka - 10 km / K POL Koszalin Babeczki Koszalin

Zapłacone

Walczak Agnieszka - 10 km / K POL Koszalin Tkkf Koszalin

Zapłacone

Wasyłyk Łukasz - 10 km / M POL Czarnków

Zapłacone

Weiland Adrian - 10 km / M POL Słupsk Night Wolves Słupsk
Weiland Agnieszka - 10 km / K POL Słupsk Night Wolves Słupsk
Wiernicki Remigiusz - 10 km / M POL Darłowo Darłowo

Zapłacone

Wierzbicki Kacper - 10 km / M POL Koszalin
Winkowski Andrzej - 10 km / M POL Żelice
Wójcicki Grzegorz - 10 km / M POL Sławno 1983

Zapłacone

Woźniak Dariusz - 10 km / M POL Sławno Www.limo300C.com

Zapłacone

Zarzycka Izabela - 10 km / K POL Ustka W.P.K Słoń Team Ustka

Zapłacone

Zarzycki Dariusz - 10 km / M POL Ustka W.P.K Słoń Team Ustka

Zapłacone

Żukowski Cezary - 10 km / M POL Koszalin Migawkowe.pl

Zapłacone

Żurawik Piotr - 10 km / M POL Kępice Korzybskie Rekiny

Zapłacone

Żylis Katarzyna - 10 km / K POL Sławno SPOKO Sławno

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU