Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym - wyścig wspólny

KROKOWA - GDYNIA
21.06.2017

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miejscowość Klub Status opłaty
Adamczyk Dawid - 190 km / Tylmanowa Tc Chrobry Scott Głogów

Niezapłacone

Albanowski Kajetan - 143.5 km / Grudziądz Alks Stal Ocetix Iglotex Grudziądz

Niezapłacone

Aniołkowski Stanisław - 190 km / Wólka Radzymińska Team Hurom

Niezapłacone

Bacińska Agnieszka - 126 km / Sobótka Mat Atom Deweloper

Niezapłacone

Bala Tomasz - 82 km / Lublin Kkt Hetman Lublin

Niezapłacone

Banaszek Alan - 261 km / Polkowice Ccc Sprandi Polkowice

Niezapłacone

Baranowski Jakub - 82 km / Lodz Klub Sportowy Niewidomych Omega Łódź

Niezapłacone

Baranowski Piotr - 143.5 km / Imielin Ukks Imielin Team Corratec

Niezapłacone

Bartkiewicz Andrzej - 261 km / Piątkowice Wibatech 7R Fuji

Niezapłacone

Bernas Paweł - 261 km / Włoszczowa Domin Sport

Niezapłacone

Białobłocki Marcin - 261 km / Polkowice Ccc Sprandi Polkowice

Niezapłacone

Białończyk Kamil - 190 km / Zebrzydowice Uci Team Ok Racing Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Bielak Jakub - 143.5 km / Kalisz Ktk Kalisz

Niezapłacone

Bielas Konrad - 143.5 km / Czestochowa Cz.k.k.s.kolejarz-Jurz Częstochowa

Niezapłacone

Bielawska Klaudia - 61.5 km / Koźminek Uks Koźminianka

Niezapłacone

Bieniek Damian - 143.5 km / Oleśnica Uks-Moto-Agbud-Stelweld-Jelcz-Laskowice

Niezapłacone

Biskup Dawid - 143.5 km / Gostyń Kolarski Klub Sportowy Gostyń

Niezapłacone

Bogusławski Marceli - 190 km / Sławno Volkswagen Samochody Użytkowe Team

Niezapłacone

Bojarczak Dawid - 143.5 km / Lapy Uks Wygoda Białystok

Niezapłacone

Borkowski Maciej - 143.5 km / Szczekociny Mglks Olimpijczyk Szczekociny

Niezapłacone

Borowiecka Barbara - 82 km / Lodz Klub Sportowy Niewidomych Omega Łódź

Niezapłacone

Borowski Jędrzej - 190 km / Lubań Tc Chrobry Scott Głogów

Niezapłacone

Brewińska Katarzyna - 126 km / Toruń Tkk Pacific Nestle Fitness Cycling Team

Niezapłacone

Brożyna Piotr - 261 km / Polkowice Ccc Sprandi Polkowice

Niezapłacone

Brzeźna Monika - 126 km / Sobótka Mat Atom Deweloper

Niezapłacone

Brzózka Piotr - 261 km / Ustroń Jbg-2 Professional Mtb Team

Niezapłacone

Brzozowski Adam - 82 km / Siedlce Kkt Hetman Lublin

Niezapłacone

Brzozowski Adrian - 190 km / Grudziądz Alks "stal"ocetix Iglotex Grudziądz

Niezapłacone

Burczak Dawid - 143.5 km / Biskupiec Lkk Zm "warmia" Biskupiec

Niezapłacone

Bykowska Dominika - 61.5 km / Grudziądz Alks "stal"ocetix Iglotex Grudziądz

Niezapłacone

Bystrzycki Wojciech - 143.5 km / Kórnik Uks Mróz Jedynka Kórnik

Niezapłacone

Bzdak Cezary - 143.5 km / Pajęczno Mlks Wieluń

Niezapłacone

Charucki Paweł - 261 km / Włoszczowa Domin Sport

Niezapłacone

Chmielewski Maciej - 190 km / Józefów Warszawski Klub Kolarski

Niezapłacone

Chodan Maciej - 143.5 km / Biskupiec Lkk Zm "warmia" Biskupiec

Niezapłacone

Ciesielczuk Wiktoria - 126 km / Toruń Tkk Pacific Nestle Fitness Cycling Team

Niezapłacone

Cygan Karol - 190 km / Puławy Ks Pogoń Mostostal Puławy

Niezapłacone

Czaplicka Sandra - 61.5 km / Grudziądz Alks "stal"ocetix Iglotex Grudziądz

Niezapłacone

Czubak Dawid - 190 km / Stalowa Wola Voster Uniwheels Team

Niezapłacone

Dąbrowska Patrycja - 126 km / Toruń Tkk Pacific Nestle Fitness Cycling Team

Niezapłacone

Danilczuk Pamela - 61.5 km / Darłowo Bcm Nowatex Ziemia Darłowska

Niezapłacone

Detko Artur - 261 km / Włoszczowa Domin Sport

Niezapłacone

Domagalski Karol - 261 km / Kraków Team One Pro Cycling

Niezapłacone

Domin Krzysztof - 143.5 km / Włoszczowa Domin Sport

Niezapłacone

Domin Krzysztof - 143.5 km / Wloszczowa Dominsport

Niezapłacone

Drobny Szymon - 143.5 km / Kraków Wlks Krakus Bbc Czaja

Niezapłacone

Dudzik Aleksandra - 61.5 km / Krakow Wlks Krakus Bbc Czaja

Niezapłacone

Dymek Ewa - 61.5 km / Imielin Ukks Imielin Team Corratec

Niezapłacone

Dziadowiec Konrad - 143.5 km / Kraków Wlks Krakus Bbc Czaja

Niezapłacone

Fabian Marcel - 190 km / Gliwice Grupa Kolarska Gliwice

Niezapłacone

Fajkowska Ewa - 126 km / Grudziądz Alks "stal"ocetix Iglotex Grudziądz

Niezapłacone

Fijak Jan - 143.5 km / Kęty Uks Sokół

Niezapłacone

Frąckowiak Jakub - 143.5 km / Gostyń Kolarski Klub Sportowy Gostyń

Niezapłacone

Franczak Paweł - 261 km / Nysa Team Hurom

Niezapłacone

Franczak Wojciech - 261 km / Golczewo Team Hurom

Niezapłacone

Galas Alicja - 61.5 km / Imielin Ukks Imielin Team Corratec

Niezapłacone

Gańko Antoni - 143.5 km / Toruń Uks Copernicus-Sms Toruń

Niezapłacone

Gąsiorowski Mariusz - 190 km / Grudziądz Alks "stal"ocetix Iglotex Grudziądz

Niezapłacone

Gawrońska Taisa - 61.5 km / Lodz Luks Dwójka Stryków

Niezapłacone

Gieracki Dawid - 190 km / Oleszna T Chrobry Scott Głogów

Niezapłacone

Gieracki Patryk - 143.5 km / Sobótka Ks Deichmann Abus Mat Sobótka

Niezapłacone

Głombica Paweł - 143.5 km / Opoleq Lks "ziemia Opolska"

Niezapłacone

Głowacki Dawid - 143.5 km / Głogów Tc Chrobry Saroni Głogów

Niezapłacone

Głowacki Roger - 82 km / Grodzisk Mazowiecki Oks Wim Warmia I Mazury Olsztyn

Niezapłacone

Golec Joanna - 61.5 km / Kórnik Uks Mróz Jedynka Kórnik

Niezapłacone

Gołaś Michał - 261 km / Toruń Team Sky

Niezapłacone

Gołek Edyta - 61.5 km / Pszczyna Lkuks Pszczyna Dsr Author

Niezapłacone

Górecki Patryk - 190 km / Puławy Ks Pogoń Mostostal Puławy

Niezapłacone

Grabis Mateusz - 261 km / Stalowa Wola Voster Uniwheels Team

Niezapłacone

Gradek Kamil - 261 km / Mysłów Team One Pro Cycling

Niezapłacone

Grazewska Monika - 126 km / Kórnik Uks Mróz Jedynka Kórnik

Niezapłacone

Grochowski Józef - 82 km / Wrocław Dkkfsit Nis Sudety Kłodzko

Niezapłacone

Gronkiewicz Kacper - 261 km / Włoszczowa Domin Sport

Niezapłacone

Groszkowski Henryk - 82 km / Warszawa Knis "syrenka"

Niezapłacone

Gruszczyński Piotr - 143.5 km / Strzelce Krajeńskie Lks Pom Spartherm Strzelce Krajeńskie

Niezapłacone

Gruszkowski Slawomir - 82 km / Lodz Klub Sportowy Niewidomych Omega Łódź

Niezapłacone

Grzenkowicz Nikodem - 143.5 km / Kartuzy Gks Cartusia W Kartuzach

Niezapłacone

Gutek Mikołaj - 190 km / Puchaczów Team Hurom

Niezapłacone

Hałubińska Patrycja - 61.5 km / Opoczno Lskk Lityński Bełchatów

Niezapłacone

Harkowska Anna - 126 km / Olsztyn Giant-Liv O.k.s. "warmia I Mazury"

Niezapłacone

Hercke Michał - 143.5 km / Kartuzy Gks Cartusia W Kartuzach

Niezapłacone

Honkisz Adrian - 261 km / Piątkowice Wibatech 7R Fuji

Niezapłacone

Humelt Weronika - 126 km / Kórnik Uks Mróz Colnago Jedynka Kórnik

Niezapłacone

Jackiewicz Aleksandra - 61.5 km / Bogusze Uks Wygoda Białystok

Niezapłacone

Jagieła Adam - 190 km / Ochotnica Dolna T Chrobry Scott Głogów

Niezapłacone

Jajczak Marta - 61.5 km / Wieluń Mlks Wieluń

Niezapłacone

Jąkała Jakub - 190 km / Zawoja T Chrobry Scott Głogów

Niezapłacone

Jakubasz Mateusz - 143.5 km / Kalisz Ktk Kalisz

Niezapłacone

Jakubiak Aleksandra - 61.5 km / Kórnik Uks Mróz Jedynka Kórnik

Niezapłacone

Jakubiuk Mateusz - 143.5 km / Miedzyrzec Podlaski Nosir Bdc

Niezapłacone

Jakubowski Dominik - 143.5 km / Brodnica Lks Baszta Golczewo

Niezapłacone

Janiak Dariusz - 82 km / Tuczno Klub Niewidomych Razem Poznań

Niezapłacone

Janiszewski Sylwester - 261 km / Piątkowice Wibatech 7R Fuji

Niezapłacone

Jankiewicz Weronika - 126 km / Szczecin Gk Planet X-Bogo Szczecin

Niezapłacone

Jankowski Jakub - 143.5 km / Kraków Wlks Krakus Bbc Czaja

Niezapłacone

Jarzyna Filip - 143.5 km / Kraków Wlks Krakus Bbc Czaja

Niezapłacone

Jasińska Edyta - 126 km / Toruń Tkk Pacific Nestle Fitness Cycling Team

Niezapłacone

Jasińska Małgorzata - 126 km / Barczewo Cylance Pro Cycling

Niezapłacone

Jaskulska Marta - 61.5 km / Darłowo Bcm Nowatex Ziemia Darłowska

Niezapłacone

Jatczak Artur - 190 km / Leszno T Chrobry Scott Głogów

Niezapłacone

Jóźwik Andrzej - 261 km / Gdynia Edf Trek Gdynia

Niezapłacone

Kaczkowaska Justyna - 126 km / Imielin Ukks Imielin Team Corratec

Niezapłacone

Kaczmarek Jakub - 261 km / Polkowice Ccc Sprandi Polkowice

Niezapłacone

Kaczmarek Tomasz - 143.5 km / Gostyń Kolarski Klub Sportowy Gostyń

Niezapłacone

Kaiser Adrian - 190 km / Kartuzy Gks Cartusia W Kartuzach

Niezapłacone

Kalembkiewicz Kinga - 61.5 km / Trzeboś Klks "azalia" Brzóza Królewska

Niezapłacone

Kańczugowski Mateusz - 190 km / Lublin Mayday Team Lublin

Niezapłacone

Kaniewski Igor - 143.5 km / Gostyń Kolarski Klub Sportowy Gostyń

Niezapłacone

Karasiewicz Karolina - 126 km / Toruń Tkk Pacific Nestle Fitness Cycling Team

Niezapłacone

Karbowy Marcin - 190 km / Tarnowo Podgórne Klub Kolarski Tarnovia

Niezapłacone

Kargul Wojciech - 261 km / Piaseczno

Niezapłacone

Karpiuk Adrian - 261 km / Kraków Niezrzeszony

Niezapłacone

Kasprzyk Paweł - 143.5 km / Toruń Uks Copernicus-Sms Toruń

Niezapłacone

Kazimierczak Mateusz - 190 km / Puławy Ks Pogoń Mostostal Puławy

Niezapłacone

Kierat Wiktoria - 61.5 km / Polkowice Mks Polkowice

Niezapłacone

Klasiński Bartosz - 143.5 km / Grudziądz Alks Stal Ocetix Iglotex Grudziądz

Niezapłacone

Klekot Martyna - 126 km / Toruń Tkk Pacific Nestle Fitness Cycling Team

Niezapłacone

Klementowski Kornel - 143.5 km / Zielona Góra Lks Trasa Zielona Góra

Niezapłacone

Klimkowski Piotr - 143.5 km / Toruń Tkk Pacific Nestle Fitness Cycling Team

Niezapłacone

Kołodziejczuk Piotr - 82 km / Olsztyn Oks Wim Warmia I Mazury Olsztyn

Niezapłacone

Komar Mateusz - 261 km / Stalowa Wola Voster Uniwheels Team

Niezapłacone

Konieczny Mikołaj - 143.5 km / Lipno Kolarski Klub Sportowy Gostyń

Niezapłacone

Konofał Sebastian - 190 km / Puławy Ks Pogoń Mostostal Puławy

Niezapłacone

Konwa Piotr - 190 km / Wilkanowo Tc Chrobry Scott Głogów

Niezapłacone

Korc Artur - 82 km / Giżycko Razem Poznań

Niezapłacone

Korczynski Borys - 190 km / Tarnowo Podgórne Klub Kolarski Tarnovia

Niezapłacone

Kordus Kamil - 143.5 km / Gostyń Kolarski Klub Sportowy Gostyń

Niezapłacone

Kostański Mateusz - 143.5 km / Konin Kltc Konin

Niezapłacone

Kostecki Patryk - 261 km / Włoszczowa Domin Sport

Niezapłacone

Kotulski Przemyslaw - 143.5 km / Imielin Ukks Imielin Team Corratec

Niezapłacone

Kowalczuk Patrycja - 126 km / Pyskowice Tramwajarz Łódź

Niezapłacone

Kowalska Aleksandra - 61.5 km / Darłowo Bcm Nowatex Ziemia Darłowska

Niezapłacone

Kozak Mariusz - 261 km / Gliwice Jbg-2 Professional Mtb Team

Niezapłacone

Koziołek Fabian - 190 km / Opole Lks "ziemia Opolska"

Niezapłacone

Krasiński Lukasz - 190 km / Lublin Mayday Team Lublin

Niezapłacone

Krasnodębski Artur - 190 km / Stalowa Wola Voster Uniwheels Team

Niezapłacone

Krawwczyk Szymon - 190 km / Stalowa Wola Voster Uniwheels Team

Niezapłacone

Król Cezary - 143.5 km / Puławy Ks Pogoń Mostostal Puławy

Niezapłacone

Królikowska Klaudia - 126 km / Darłowo Bcm Nowatex Ziemia Darłowska

Niezapłacone

Królikowska Klaudia - 61.5 km / Lodz Ks "społem" Ulisse-Central Łódź

Niezapłacone

Krupa Adrian - 190 km / Lublin Mayday Team Lublin

Niezapłacone

Krzywda Patryk - 190 km / Tarnowo Podgórne Klub Kolarski Tarnovia

Niezapłacone

Krzywy Krzysztof - 261 km / Gdańsk Nexus Team

Niezapłacone

Kubacki Rafał - 143.5 km / Legnica Ks Deichmann Abus Mat Sobótka

Niezapłacone

Kubica Aleksandra - 126 km / Gliwice Tramwajarz Łódź

Niezapłacone

Kucharek Adrian - 261 km / Włoszczowa Domin Sport

Niezapłacone

Kucio Krzysztof - 190 km / Puławy Ks Pogoń Mostostal Puławy

Niezapłacone

Kuczma Mateusz - 143.5 km / Kalisz Ktk Kalisz

Niezapłacone

Kuklewicz Karol - 190 km / Toruń Tkk Pacific Nestle Fitness Cycling Team

Niezapłacone

Kulas Krystian - 190 km / Kościerzyna Lks Baszta Golczewo

Niezapłacone

Kumięga Karolina - 61.5 km / Toruń Tkk Pacific Nestle Fitness Cycling Team

Niezapłacone

Kurek Adrian - 261 km / Polkowice Ccc Sprandi Polkowice

Niezapłacone

Kuropatwa Gabriel - 143.5 km / Rzeszów Cwks "resovia" Rzeszów

Niezapłacone

Kuś Adam - 143.5 km / Wieluń Mlks Wieluń

Niezapłacone

Kuświk Przemysław - 190 km / Puławy Ks Pogoń Mostostal Puławy

Niezapłacone

Kwiatek Cezary - 143.5 km / Poznan Kk Tarnovia Tarnowo Podgórne

Niezapłacone

Kwiatkowski Jan - 143.5 km / Grodzisk Mazowiecki Gkk Opty-Mazowsze

Niezapłacone

Kwiatkowski Maciej - 143.5 km / Toruń Uks Copernicus-Sms Toruń

Niezapłacone

Lach Marta - 126 km / Sobótka Mat Atom Deweloper

Niezapłacone

Ladosz Michał - 82 km / Lublin Kkt Hetman Lublin

Niezapłacone

Latoń Eryk - 261 km / Godziesze Małe Team Hurom

Niezapłacone

Lazarczyk Adrian - 143.5 km / Grodzisk Mazowiecki Gkk Opty-Mazowsze

Niezapłacone

Lazik Agnieszka - 61.5 km / Opole Lks "ziemia Opolska"

Niezapłacone

Leśniewski Piotr - 82 km / Poznań Klub Niewidomych Razem Poznań

Niezapłacone

Lęszczak Marcin - 143.5 km / Strzelce Krajeńskie Lks Pom Spartherm Strzelce Krajeńskie

Niezapłacone

Lewandowski Artur - 143.5 km / Toruń Uks Copernicus-Sms Toruń

Niezapłacone

Lewek Dominik - 143.5 km / Poznań Ks Stomil Poznań

Niezapłacone

Liczner Szymon - 143.5 km / Głogów Tc Chrobry Saroni Głogów

Niezapłacone

Lipiejko Karolina - 126 km / Grudziądz Alks "stal"ocetix Iglotex Grudziądz

Niezapłacone

Lorenc Adrian - 143.5 km / Konin Kltc Konin

Niezapłacone

Lorkowska Patrycja - 126 km / Sobótka Mat Atom Deweloper

Niezapłacone

Lysak Dawid - 143.5 km / Biskupiec Lkk Zm "warmia" Biskupiec

Niezapłacone

Łamaszewski Jan - 143.5 km / Kórnik Uks Mróz Jedynka Kórnik

Niezapłacone

Maciejewski Michal - 143.5 km / Skorzewo Kk Tarnovia Tarnowo Podgórne

Niezapłacone

Maciejuk Filip - 143.5 km / Puławy Ks Pogoń Mostostal Puławy

Niezapłacone

Majewska Oliwia - 61.5 km / Kobyłka Uks Copernicus-Sms Toruń

Niezapłacone

Malecki Kamil - 261 km / Polkowice Ccc Sprandi Polkowice

Niezapłacone

Mańk Józef - 143.5 km / Legionowo K.s. Olimpijczyk Końskie

Niezapłacone

Manowski Mateusz - 143.5 km / Pszczyna Lkuks Pszczyna Dsr Author

Niezapłacone

Marciniak Jakub - 143.5 km / Konin Kltc Konin

Niezapłacone

Marczyński Tomasz - 261 km / Kraków Lotto Soudal

Niezapłacone

Marek Bartosz - 143.5 km / Pszczyna Lkuks Pszczyna Dsr Author

Niezapłacone

Marycz Jarosław - 261 km / Włoszczowa Domin Sport

Niezapłacone

Matoszko Filip - 261 km / Zabrze Niezrzeszony

Niezapłacone

Matuszak Patryk - 190 km / Srem Lks Baszta Golczewo

Niezapłacone

Matuszewska Kinga - 61.5 km / Wołomin Ukk Huragan Wołomin

Niezapłacone

Matysiak Bartłomiej - 261 km / Wolica Team Hurom

Niezapłacone

Mazurkiewicz Artur - 143.5 km / Olesno Uks Stobrawa Kluczbork

Niezapłacone

Miazga Jan - 143.5 km / Grodzisk Mazowiecki Gkk Opty-Mazowsze

Niezapłacone

Michalski Lukasz - 143.5 km / Nadolice-Wielkie Uks-Moto-Agbud-Stelweld-Jelcz-Laskowice

Niezapłacone

Michalski Piotr - 190 km / Grudziądz Alks "stal"ocetix Iglotex Grudziądz

Niezapłacone

Mierzyński Piotr - 143.5 km / Włoszakowice Kolarski Klub Sportowy Gostyń

Niezapłacone

Migas Dawid - 143.5 km / Toruń Tkk Pacific Nestle Fitness Cycling Team

Niezapłacone

Migdał Wojciech - 261 km / Baczków Team Hurom

Niezapłacone

Migdoł Katarzyna - 61.5 km / Pszczyna Lkuks Pszczyna Dsr Author

Niezapłacone

Mlotkiewicz Przemyslaw - 143.5 km / Imielin Ukks Imielin Team Corratec

Niezapłacone

Mocek Przemysław - 261 km / Ostrów Wielkopolski Niezrzeszony

Niezapłacone

Modliński Marcel - 143.5 km / Toruń Uks Copernicus-Sms Toruń

Niezapłacone

Morajko Jacek - 261 km / Piątkowice Wibatech 7R Fuji

Niezapłacone

Mroczkowski Michał - 143.5 km / Dzierżoniów Lks Atom Boxmet Dzierżoniów

Niezapłacone

Mrowka Adrian - 190 km / Tarnowo Podgórne Klub Kolarski Tarnovia

Niezapłacone

Mrożek Marcin - 261 km / Polkowice Ccc Sprandi Polkowice

Niezapłacone

Mucha Mateusz - 190 km / Kraków Krakowski Klub Sportowy 72D

Niezapłacone

Murias Jakub - 190 km / Rzeszów T Chrobry Scott Głogów

Niezapłacone

Musielak Marcel - 143.5 km / Jarocin Kk Tarnovia Tarnowo Podgórne

Niezapłacone

Najs Jakub - 261 km / Stalowa Wola Voster Uniwheels Team

Niezapłacone

Nerlo Aurela - 126 km / Sobótka Mat Atom Deweloper

Niezapłacone

Nieboras Mateusz - 143.5 km / Dzięgielniów Jbg-2 Professional Mtb Team

Niezapłacone

Niemiec Przemysław - 261 km / Pisarzowice Uae Abu Dhabi

Niezapłacone

Niewiadoma Katarzyna - 126 km / Kraków Wm3 Pro Cycling Team

Niezapłacone

Nikiel Aleksander - 143.5 km / Toruń Uks Copernicus-Sms Toruń

Niezapłacone

Noceń Adam - 143.5 km / Puławy Ks Pogoń Mostostal Puławy

Niezapłacone

Nowaczek Mateusz - 261 km / Stalowa Wola Voster Uniwheels Team

Niezapłacone

Nowak Mateusz - 190 km / Grudziądz Alks "stal"ocetix Iglotex Grudziądz

Niezapłacone

Nowak Mateusz - 143.5 km / Imielin Ukks Imielin Team Corratec

Niezapłacone

Nowak Tomasz - 261 km / Poznań Rybczyński Bikes Remmers Tp-Link

Niezapłacone

Nowicki Kacper - 190 km / Częstochowa Mayday Team Lublin

Niezapłacone

Nowotarska Natalia - 126 km / Toruń Tkk Pacific Nestle Fitness Cycling Team

Niezapłacone

Oborski Dominik - 261 km / Piątkowice Wibatech 7R Fuji

Niezapłacone

Ochocki Lukasz - 190 km / Dobrzejowice Tc Chrobry Scott Głogów

Niezapłacone

Ogórek Robert - 143.5 km / Lublin Mayday Team Lublin

Niezapłacone

Okuniewski Sebastian - 190 km / Grudziądz Alks "stal"ocetix Iglotex Grudziądz

Niezapłacone

Olechno Tomasz - 82 km / Lodz Klub Sportowy Niewidomych Omega Łódź

Niezapłacone

Owsian Lukasz - 261 km / Polkowice Ccc Sprandi Polkowice

Niezapłacone

Ozdowy Dominik - 143.5 km / Konin Kltc Konin

Niezapłacone

Paluta Michał - 261 km / Polkowice Ccc Sprandi Polkowice

Niezapłacone

Papierski Damian - 143.5 km / Koźminek Uks Koźminianka

Niezapłacone

Parma Krzysztof - 261 km / Stalowa Wola Voster Uniwheels Team

Niezapłacone

Pastuszek Paulina - 61.5 km / Jaworzyna Slaska Mks Karolina Jaworzyna Śląska

Niezapłacone

Paterski Maciej - 261 km / Polkowice Ccc Sprandi Polkowice

Niezapłacone

Pawlak Tobiasz - 190 km / Tarnowo Podgórne Klub Kolarski Tarnovia

Niezapłacone

Pawlowska Katarzyna - 126 km / Przygodzice Boels Dolmans Cycling Team

Niezapłacone

Pazik Patryk - 190 km / Grudziądz Alks "stal"ocetix Iglotex Grudziądz

Niezapłacone

Pękala Piotr - 190 km / Puławy Ks Pogoń Mostostal Puławy

Niezapłacone

Perekitko Krolina - 126 km / Toruń Tkk Pacific Nestle Fitness Cycling Team

Niezapłacone

Piaskowy Emanuel - 261 km / Limanowa Team Hurom

Niezapłacone

Piekorz Monika - 61.5 km / Imielin Ukks Imielin Team Corratec

Niezapłacone

Pietrzak Łucja - 126 km / Sobótka Mat Atom Deweloper

Niezapłacone

Pikulik Daria - 126 km / Darłowo Bcm Nowatex Ziemia Darłowska

Niezapłacone

Pikulik Wiktoria - 126 km / Darłowo Bcm Nowatex Ziemia Darłowska

Niezapłacone

Piórkowski Wojciech - 143.5 km / Opole Lks "ziemia Opolska"

Niezapłacone

Pizoń Karolina - 126 km / G Alks "stal"ocetix Iglotex Grudziądz

Niezapłacone

Plichta Anna - 126 km / Krzywaczka Wm3 Pro Cycling Team

Niezapłacone

Plichta Józef - 82 km / Polanica Zdrój Dkkfsit Nis Sudety Kłodzko

Niezapłacone

Plucinski Leszek - 261 km / Polkowice Ccc Sprandi Polkowice

Niezapłacone

Płosaj Nikol - 126 km / Kórnik Uks Mróz Colnago Jedynka Kórnik

Niezapłacone

Płotkowiak Robert - 82 km / Poznań Bike Atelier

Niezapłacone

Podkościelna Iwona - 61.5 km / Bychawa Kkt Hetman Lublin

Niezapłacone

Podlaski Michał - 261 km / Stalowa Wola Voster Uniwheels Team

Niezapłacone

Pojawa Maciej - 190 km / Kartuzy Gks Cartusia W Kartuzach

Niezapłacone

Polak Marcin - 61.5 km / Kępa Kolonia Kkt Hetman Lublin

Niezapłacone

Polak Wiktoria - 61.5 km / Kalisz Ktk Kalisz

Niezapłacone

Półtorak Kacper - 143.5 km / Sobótka Ks Deichmann Abus Mat Sobótka

Niezapłacone

Pomaski Mateusz - 143.5 km / Grodzisk Mazowiecki Gkk Opty-Mazowsze

Niezapłacone

Proć Bartłomiej - 143.5 km / Puławy Ks Pogoń Mostostal Puławy

Niezapłacone

Prokopyszyn Filip - 143.5 km / Zielona Góra Lks Trasa Zielona Góra

Niezapłacone

Przęzak Dorota - 126 km / Kórnik Uks Mróz Colnago Jedynka Kórnik

Niezapłacone

Przybylak Karolina - 61.5 km / Kórnik Uks Mróz Jedynka Kórnik

Niezapłacone

Pustuła Michał - 143.5 km / Lewin Kłodzki Ks Deichmann Abus Mat Sobótka

Niezapłacone

Raducki Maciej - 143.5 km / Wysoka Kamieńska Lks Baszta Golzcewo

Niezapłacone

Radziszewska Klaudia - 126 km / Toruń Tkk Pacific Nestle Fitness Cycling Team

Niezapłacone

Rajtak Mateusz - 143.5 km / Zamość Ks ,,agros'' Zamość

Niezapłacone

Ratajczak Alicja - 126 km / Kórnik Uks Mróz Colnago Jedynka Kórnik

Niezapłacone

Rębiewski Jarosław - 261 km / Włoszczowa Domin Sport

Niezapłacone

Reclaw Mateusz - 143.5 km / Bytów Mlks Baszta Bytów

Niezapłacone

Rekita Szymon - 261 km / Biskupiec Leopard Pro Cycling

Niezapłacone

Richter Wiktor - 143.5 km / Koźminek Uks Koźminianka

Niezapłacone

Rocławski Radosław - 143.5 km / Chojnice Mlks Baszta Bytów

Niezapłacone

Romik Adrian - 143.5 km / Kęty Uks Sokół Kęty

Niezapłacone

Rożek Karol - 261 km / Kraków Jbg-2 Professional Mtb Team

Niezapłacone

Różnicka Daraia - 61.5 km / Dzierżoniów Lks Atom Boxmet Dzierżoniów

Niezapłacone

Rozwora Weronika - 61.5 km / Hetmanów 16, 63-421 Przygodzice Mluks Szperek Antonin

Niezapłacone

Różyńska Nikola - 126 km / Grudziądz Alks "stal"ocetix Iglotex Grudziądz

Niezapłacone

Rudyk Bartosz - 190 km / Grudziądz Alks "stal"ocetix Iglotex Grudziądz

Niezapłacone

Rumiński Kamil - 143.5 km / Toruń Uks Copernicus-Sms Toruń

Niezapłacone

Rutkiewicz Marek - 261 km / Piątkowice Wibatech 7R Fuji

Niezapłacone

Rutkowska Natalia - 126 km / Toruń Tkk Pacific Nestle Fitness Cycling Team

Niezapłacone

Rutkowski Jakub - 82 km / Chełm Kolarski Klub Tandemowy Hetman

Niezapłacone

Rysz Kaja - 61.5 km / Rymanów Zdrój Zks "stal" Rzeszów

Niezapłacone

Rząca Magdalena - 126 km / Darłowo Bcm Nowatex Ziemia Darłowska

Niezapłacone

Sagan Anna - 61.5 km / Strzelce Krajeńskie Lks Pom Spartherm Strzelce Krajeńskie

Niezapłacone

Sajnok Szymon - 190 km / Kartuzy Attaque Team Gusto / Gks Cartusia W Kartuzach

Niezapłacone

Sawa Monika - 61.5 km / Wysokie Kkt Hetman Lublin

Niezapłacone

Scibior Jakub - 143.5 km / Grudziądz Alks Stal Ocetix Iglotex Grudziądz

Niezapłacone

Semczuk Hubert - 190 km / Wyrzysk Rybczyński Bikes Remmers Tp-Link Team

Niezapłacone

Seremak Klaudia - 126 km / Darłowo Bcm Nowatex Ziemia Darłowska

Niezapłacone

Siedlaczek Kamil - 190 km / Wrocław

Niezapłacone

Sieradzki Adam - 143.5 km / Poznan Kk Tarnovia Tarnowow Podgorne

Niezapłacone

Sikora Daniel - 143.5 km / Koziegłowy Mglks Błękitni Paula Trans Koziegłowy

Niezapłacone

Sikora Ewelina - 61.5 km / Krakow Wlks Krakus Bbc Czaja

Niezapłacone

Sitarz Jakub - 190 km / Kluczbork Luks Trójka Piaseczno

Niezapłacone

Sitko Adrian - 143.5 km / Imielin Ukks Imielin Team Corratec

Niezapłacone

Skalniak Agnieszka - 126 km / Żegiestów Astana Woman Team

Niezapłacone

Skarżyński Piotr - 261 km / Włoszczowa Domin Sport

Niezapłacone

Sławek Damian - 190 km / Kartuzy Gks Cartusia W Kartuzach

Niezapłacone

Słupski Nikodem - 143.5 km / Kęty Uks Sokół Kęty

Niezapłacone

Smieszek Jakub - 143.5 km / Grodzisk Wielkopolski Kk Tarnovia Tarnowo Podgórne

Niezapłacone

Smieszek Norbert - 143.5 km / Grodzisk Wielkopolski Kk Tarnovia Tarnowo Podgórne

Niezapłacone

Smoliński Filip - 143.5 km / Grudziądz Alks Stal Ocetix Iglotex Grudziądz

Niezapłacone

Sojka Mikolaj - 190 km / Tarnowo Podgórne Klub Kolarski Tarnovia

Niezapłacone

Soliński Jakub - 190 km / Puławy Ks Pogoń Mostostal Puławy

Niezapłacone

Soliński Patryk - 190 km / Puławy Ks Pogoń Mostostal Puławy

Niezapłacone

Sosiński Konrad - 143.5 km / Konin Kltc Konin

Niezapłacone

Sowiński Artur - 190 km / Kartuzy Gks Cartusia W Kartuzach

Niezapłacone

Srednicka Katarzyna - 61.5 km / Nowy Dwór Mazowiecki Nosir Bdc

Niezapłacone

Stachowiak Adam - 261 km / Stalowa Wola Voster Uniwheels Team

Niezapłacone

Staniszewski Daniel - 190 km / Puławy Ks Pogoń Mostostal Puławy

Niezapłacone

Staszczak Pawel - 261 km / Lublin Niestowarzyszony

Niezapłacone

Stefanek Michal - 190 km / Czestochowa

Niezapłacone

Stefaniak Konrad - 190 km / Bąków Lmgkk Ziemia Brzezka

Niezapłacone

Stelczyk Szymon - 143.5 km / Miłoszyce Uks-Moto-Agbud-Stelweld-Jelcz-Laskowice

Niezapłacone

Stępniak Grzegorz - 261 km / Piątkowice Wibatech 7R Fuji

Niezapłacone

Stosz Patryk - 261 km / Polkowice Ccc Sprandi Polkowice

Niezapłacone

Stramek Marta - 61.5 km / Olsztyn Kkt Hetman Lublin

Niezapłacone

Strużyński Mateusz - 143.5 km / Zielona Góra Lks Trasa Zielona Góra

Niezapłacone

Suszko Bartek - 143.5 km / Rzepnica Mlks Baszta Bytów

Niezapłacone

Suszko Jan - 143.5 km / Rzepnica Mlks Baszta Bytów

Niezapłacone

Sykała Wojciech - 261 km / Piątkowice Wibatech 7R Fuji

Niezapłacone

Szelag Gracjan - 190 km / Tarnowo Podgórne Klub Kolarski Tarnovia/altopack-Eppela

Niezapłacone

Szewczyk Kamil - 143.5 km / Kraków Wlks Krakus Bbc Czaja

Niezapłacone

Szóstka Paweł - 190 km / Retków T Chrobry Scott Głogów

Niezapłacone

Sztrauch Patryk - 143.5 km / Konin Kltc Konin

Niezapłacone

Szwaba Jan - 143.5 km / Kartuzy Gks Cartusia W Kartuzach

Niezapłacone

Szybiak Ewelina - 126 km / Sobótka Mat Atom Deweloper

Niezapłacone

Szymczak Natalia - 61.5 km / Kórnik Uks Mróz Jedynka Kórnik

Niezapłacone

Taciak Mateusz - 261 km / Polkowice Ccc Sprandi Polkowice

Niezapłacone

Tecław Aleksandra - 61.5 km / Osielsko Kkt Hetman Lublin

Niezapłacone

Tomasiak Konrad - 261 km / Jelcz-Laskowice Team Hurom

Niezapłacone

Tomaszewski Krzysztof - 190 km / Piaseczno Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Trójka

Niezapłacone

Tonder Sara - 61.5 km / Dzierżoniów Lks Atom Boxmet Dzierżoniów

Niezapłacone

Tracz Szymon - 261 km / Piątkowice Wibatech 7R Fuji

Niezapłacone

Tryc Jakub - 143.5 km / Grodzisk Mazowiecki Gkk Opty-Mazowsze

Niezapłacone

Trzebińska Aleksandra - 61.5 km / Koźminek Uks Koźminianka

Niezapłacone

Tuleja Dawid - 143.5 km / Grudziądz Alks Stal Ocetix Iglotex Grudziądz

Niezapłacone

Tuleja Przemysław - 143.5 km / Grudziądz Alks Stal Ocetix Iglotex Grudziądz

Niezapłacone

Tyndel Eryk - 143.5 km / Imielin Ukks Imielin Team Corratec

Niezapłacone

Urbanoiwcz Piotr - 82 km / Prabuty Oks Warmia I Mazury

Niezapłacone

Walaszczyk Mateusz - 143.5 km / Golczewo Lks Baszta Golczewo

Niezapłacone

Walkowiak Kacper - 143.5 km / Toruń Uks Copernicus-Sms Toruń

Niezapłacone

Wangin Jakub - 143.5 km / Grodzisk Mazowiecki Gkk Opty-Mazowsze

Niezapłacone

Warchoł Bartosz - 261 km / Jasło Team Hurom

Niezapłacone

Wawrzyniak Karol - 143.5 km / Toruń Uks Copernicus-Sms Toruń

Niezapłacone

Wegner Przemysław - 82 km / Poznań Razem Poznań

Niezapłacone

Wenglorz Michał - 143.5 km / Pszczyna Lkuks Pszczyna Dsr Author

Niezapłacone

Wieczorek Paweł - 143.5 km / Swinoujscie Lks Baszta Golczewo

Niezapłacone

Wilkos Katarzyna - 126 km / Sobótka Mat Atom Deweloper

Niezapłacone

Wiszniewski Kacper - 143.5 km / Kartuzy Gks Cartusia W Kartuzach

Niezapłacone

Witaszek Lukasz - 143.5 km / Puławy Ks Pogoń Mostostal Puławy

Niezapłacone

Wójciak Kacper - 190 km / Kartuzy Gks Cartusia W Kartuzach

Niezapłacone

Wojciechowski Dariusz - 61.5 km / Borek Wielkopolski Oks Wim

Niezapłacone

Wójs Krystian - 190 km / Kęty Uks Sokół Kęty

Niezapłacone

Wojtanek Bartłomiej - 190 km / Kraków Adi Equipo Quick Step Telcom Gimex

Niezapłacone

Wojtowicz Dawid - 143.5 km / Toruń Tkk Pacific Nestle Fitness Cycling Team

Niezapłacone

Wolak Piotr - 82 km / Wólka Owadowska Kkt Hetman Lublin

Niezapłacone

Woźniak Aleksandra - 61.5 km / Darłowo Bcm Nowatex Ziemia Darłowska

Niezapłacone

Wróbel Franciszek - 143.5 km / Lowicz Ks Olimpijczyk Końskie

Niezapłacone

Wsół Damian - 190 km / Daleszyce T Chrobry Scott Głogów

Niezapłacone

Wyżlic Michał - 82 km / Lubawa Sudety Kłodzko

Niezapłacone

Zabiszak Paulina - 126 km / Kórnik Uks Mróz Colnago Jedynka Kórnik

Niezapłacone

Zabłocki Bartłomiej - 143.5 km / Puławy Ks Pogoń Mostostal Puławy

Niezapłacone

Zalesny Pawel - 190 km / Tarnowo Podgórne Klub Kolarski Tarnovia

Niezapłacone

Zalewski Jan - 143.5 km / Szczecin Ks Deichmann Abus Mat Sobótka

Niezapłacone

Zapaśńik Rafał - 261 km / Sosnowiec K.s.weltour

Niezapłacone

Zarębski Marcin - 143.5 km / Jaworzyna Slaska Mks "karolina"

Niezapłacone

Żegleń Viktoria - 126 km / Kórnik Uks Mróz Colnago Jedynka Kórnik

Niezapłacone

Zielińska Magdalena - 126 km / Kęty Uks Sokół Kęty

Niezapłacone

Zieliński Kamil - 261 km / Włoszczowa Domin Sport

Niezapłacone

Zuber Adam - 261 km / Warszawa Ośka Warszawa

Niezapłacone

Zygadlo Kacper - 143.5 km / Widuchowa Kk Tarnovia Tarnowo Podgórne

Niezapłacone

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU