Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym - jazda indywidualna na czas

KROKOWA-GDYNIA
21.06.2017

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miejscowość Klub Status opłaty
Bacińska Agnieszka - 19.8 km / Sobótka Mat Atom Deweloper

Niezapłacone

Bala Tomasz - 19.8 km / Lublin Kkt Hetman Lublin

Niezapłacone

Baranowski Jakub - 19.8 km / Lodz Klub Sportowy Niewidomych Omega Łódź

Niezapłacone

Bartkiewicz Andrzej - 39.6 km / Piątkowice Wibatech 7R Fuji

Niezapłacone

Białobłocki Marcin - 39.6 km / Polkowice Ccc Sprandi Polkowice

Niezapłacone

Bielak Jakub - 19.8 km / Kalisz Ktk Kalisz

Niezapłacone

Bielas Konrad - 19.8 km / Czestochowa Cz.k.k.s.kolejarz-Jurz Częstochowa

Niezapłacone

Bielawska Klaudia - 14 km / Koźminek Uks Koźminianka

Niezapłacone

Bogusławski Marceli - 39.6 km / Sławno Volkswagen Samochody Użytkowe Team

Niezapłacone

Bojarczak Dawid - 19.8 km / Lapy Uks Wygoda Białystok

Niezapłacone

Borkowski Maciej - 19.8 km / Szczekociny Mglks Olimpijczyk Szczekociny

Niezapłacone

Borowiecka Barbara - 19.8 km / Lodz Klub Sportowy Niewidomych Omega Łódź

Niezapłacone

Brewińska Katarzyna - 19.8 km / Toruń Tkk Pacific Nestle Fitness Cycling Team

Niezapłacone

Brożyna Piotr - 39.6 km / Polkowice Ccc Sprandi Polkowice

Niezapłacone

Brzeźna Monika - 19.8 km / Sobótka Mat Atom Deweloper

Niezapłacone

Brzozowski Adam - 19.8 km / Siedlce Kkt Hetman Lublin

Niezapłacone

Brzozowski Adrian - 39.6 km / Grudziądz Alks "stal"ocetix Iglotex Grudziądz

Niezapłacone

Burczak Dawid - 19.8 km / Biskupiec Lkk Zm "warmia" Biskupiec

Niezapłacone

Bystrzycki Wojciech - 19.8 km / Kórnik Uks Mróz Jedynka Kórnik

Niezapłacone

Bzdak Cezary - 19.8 km / Pajęczno Mlks Wieluń

Niezapłacone

Chmielewski Maciej - 39.6 km / Józefów Warszawski Klub Kolarski

Niezapłacone

Chodan Maciej - 19.8 km / Biskupiec Lkk Zm "warmia" Biskupiec

Niezapłacone

Ciesielczuk Wiktoria - 19.8 km / Toruń Tkk Pacific Nestle Fitness Cycling Team

Niezapłacone

Czubak Dawid - 39.6 km / Stalowa Wola Voster Uniwheels Team

Niezapłacone

Dąbrowska Patrycja - 19.8 km / Toruń Tkk Pacific Nestle Fitness Cycling Team

Niezapłacone

Domagalski Karol - 39.6 km / Kraków Team One Pro Cycling

Niezapłacone

Drobny Szymon - 19.8 km / Kraków Wlks Krakus Bbc Czaja

Niezapłacone

Dymek Ewa - 14 km / Imielin Ukks Imielin Team Corratec

Niezapłacone

Fabian Marcel - 39.6 km / Gliwice Grupa Kolarska Gliwice

Niezapłacone

Galas Alicja - 14 km / Imielin Ukks Imielin Team Corratec

Niezapłacone

Gańko Antoni - 19.8 km / Mińsk Mazowiecki Uks Copernicus-Sms Toruń

Niezapłacone

Gąsiorowski Mariusz - 39.6 km / Grudziądz Alks "stal"ocetix Iglotex Grudziądz

Niezapłacone

Gieracki Patryk - 19.8 km / Sobótka Ks Deichmann Abus Mat Sobótka

Niezapłacone

Głowacki Roger - 19.8 km / Grodzisk Mazowiecki Oks Wim Warmia I Mazury Olsztyn

Niezapłacone

Golec Joanna - 14 km / Kórnik Uks Mróz Jedynka Kórnik

Niezapłacone

Gołek Edyta - 14 km / Pszczyna Lkuks Pszczyna Dsr Author

Niezapłacone

Górecki Patryk - 39.6 km / Puławy Ks Pogoń Mostostal Puławy

Niezapłacone

Gradek Kamil - 39.6 km / Mysłów Team One Pro Cycling

Niezapłacone

Grazewska Monika - 19.8 km / Kórnik Uks Mróz Jedynka Kórnik

Niezapłacone

Grochowski Józef - 19.8 km / Wrocław Dkkfsit Nis Sudety Kłodzko

Niezapłacone

Groszkowski Henryk - 19.8 km / Warszawa Knis "syrenka"

Niezapłacone

Gruszczyński Piotr - 19.8 km / Strzelce Krajeńskie Lks Pom Spartherm Strzelce Krajeńskie

Niezapłacone

Gruszkowski Slawomir - 19.8 km / Lodz Klub Sportowy Niewidomych Omega Łódź

Niezapłacone

Grzenkowicz Nikodem - 19.8 km / Kartuzy Gks Cartusia W Kartuzach

Niezapłacone

Gutek Mikołaj - 39.6 km / Puchaczów Team Hurom

Niezapłacone

Hałubińska Patrycja - 14 km / Opoczno Lskk Lityński Bełchatów

Niezapłacone

Harkowska Anna - 19.8 km / Olsztyn Giant-Liv O.k.s. "warmia I Mazury"

Niezapłacone

Humelt Weronika - 19.8 km / Kórnik Uks Mróz Colnago Jedynka Kórnik

Niezapłacone

Jackiewicz Aleksandra - 14 km / Bogusze Uks Wygoda Białystok

Niezapłacone

Jąkała Jakub - 39.6 km / Zawoja T Chrobry Scott Głogów

Niezapłacone

Jakubasz Mateusz - 19.8 km / Kalisz Ktk Kalisz

Niezapłacone

Jakubiuk Mateusz - 19.8 km / Miedzyrzec Podlaski Nosir Bdc

Niezapłacone

Janiak Dariusz - 19.8 km / Tuczno Klub Niewidomych Razem Poznań

Niezapłacone

Jankiewicz Weronika - 19.8 km / Szczecin Gk Planet X-Bogo Szczecin

Niezapłacone

Jarzyna Filip - 19.8 km / Kraków Wlks Krakus Bbc Czaja

Niezapłacone

Jasińska Edyta - 19.8 km / Toruń Tkk Pacific Nestle Fitness Cycling Team

Niezapłacone

Jasińska Małgorzata - 19.8 km / Barczewo Cylance Pro Cycling

Niezapłacone

Jaskulska Marta - 14 km / Darłowo Bcm Nowatex Ziemia Darłowska

Niezapłacone

Kaczkowaska Justyna - 19.8 km / Imielin Ukks Imielin Team Corratec

Niezapłacone

Kaczmarek Tomasz - 19.8 km / Gostytń Kolarski Klub Sportowy Gostyń

Niezapłacone

Kaiser Adrian - 39.6 km / Kartuzy Gks Cartusia W Kartuzach

Niezapłacone

Kalembkiewicz Kinga - 14 km / Trzeboś Klks "azalia" Brzóza Królewska

Niezapłacone

Kaniewski Igor - 19.8 km / Gostyń Kolarski Klub Sportowy Gostyń

Niezapłacone

Karasiewicz Karolina - 19.8 km / Toruń Tkk Pacific Nestle Fitness Cycling Team

Niezapłacone

Karbowy Marcin - 39.6 km / Tarnowo Podgórne Klub Kolarski Tarnovia

Niezapłacone

Kazimierczak Mateusz - 39.6 km / Puławy Ks Pogoń Mostostal Puławy

Niezapłacone

Kierat Wiktoria - 14 km / Polkowice Mks Polkowice

Niezapłacone

Klekot Martyna - 19.8 km / Toruń Tkk Pacific Nestle Fitness Cycling Team

Niezapłacone

Klimkowski Piotr - 19.8 km / Toruń Tkk Pacific Nestle Fitness Cycling Team

Niezapłacone

Kolodziejski Lukasz - 39.6 km / Bydgoszcz Mks-Emdek Bydgoszcz

Niezapłacone

Kolodziejski Lukasz - 39.6 km / Bydgoszcz Mks Emdek Bydgoszcz

Niezapłacone

Kołodziejczuk Piotr - 19.8 km / Olsztyn Oks Wim Warmia I Mazury Olsztyn

Niezapłacone

Komander Ewa - 19.8 km / Kedzierzyn-Kozle Bryksjusz

Niezapłacone

Konieczny Mikołaj - 19.8 km / Lipno Kolarski Klub Sportowy Gostyń

Niezapłacone

Konwa Piotr - 39.6 km / Wilkanowo Tc Chrobry Scott Głogów

Niezapłacone

Korc Artur - 19.8 km / Giżycko Razem Poznań

Niezapłacone

Korczynski Borys - 39.6 km / Tarnowo Podgórne Klub Kolarski Tarnovia

Niezapłacone

Kordus Kamil - 19.8 km / Gostyń Kolarski Klub Sportowy Gostyń

Niezapłacone

Kostański Mateusz - 19.8 km / Konin Kltc Konin

Niezapłacone

Kowalska Aleksandra - 14 km / Darłowo Bcm Nowatex Ziemia Darłowska

Niezapłacone

Krawwczyk Szymon - 39.6 km / Stalowa Wola Voster Uniwheels Team

Niezapłacone

Krzywda Patryk - 39.6 km / Tarnowo Podgórne Klub Kolarski Tarnovia

Niezapłacone

Kuczma Mateusz - 19.8 km / Kalisz Ktk Kalisz

Niezapłacone

Kumięga Karolina - 14 km / Toruń Tkk Pacific Nestle Fitness Cycling Team

Niezapłacone

Kuś Adam - 19.8 km / Wieluń Mlks Wieluń

Niezapłacone

Kuświk Przemysław - 39.6 km / Puławy Ks Pogoń Mostostal Puławy

Niezapłacone

Kwiatkowski Maciej - 19.8 km / Toruń Uks Copernicus-Sms Toruń

Niezapłacone

Lach Marta - 19.8 km / Sobótka Mat Atom Deweloper

Niezapłacone

Ladosz Michał - 19.8 km / Lublin Kkt Hetman Lublin

Niezapłacone

Leśniewski Piotr - 19.8 km / Poznań Klub Niewidomych Razem Poznań

Niezapłacone

Lęszczak Marcin - 19.8 km / Strzelce Krajeńskie Lks Pom Spartherm Strzelce Krajeńskie

Niezapłacone

Lewandowski Artur - 19.8 km / Toruń Uks Copernicus-Sms Toruń

Niezapłacone

Lipiejko Karolina - 19.8 km / Grudziądz Alks "stal"ocetix Iglotex Grudziądz

Niezapłacone

Lorkowska Patrycja - 19.8 km / Sobótka Mat Atom Deweloper

Niezapłacone

Lysak Dawid - 19.8 km / Biskupiec Lkk Zm "warmia" Biskupiec

Niezapłacone

Łamaszewski Jan - 19.8 km / Kórnik Uks Mróz Jedynka Kórnik

Niezapłacone

Maciejuk Filip - 19.8 km / Puławy Ks Pogoń Mostostal Puławy

Niezapłacone

Majewska Oliwia - 14 km / Kobyłka Uks Copernicus-Sms Toruń

Niezapłacone

Malecki Kamil - 39.6 km / Polkowice Ccc Sprandi Polkowice

Niezapłacone

Małas Marcin - 19.8 km / Bydgoszcz Mks-Emdek Bydgoszcz

Niezapłacone

Małas Marcin - 19.8 km / Bydgoszcz Mks-Emdek Bydgoszcz

Niezapłacone

Manowski Mateusz - 19.8 km / Pszczyna Lkuks Pszczyna Dsr Author

Niezapłacone

Marek Bartosz - 19.8 km / Pszczyna Lkuks Pszczyna Dsr Author

Niezapłacone

Marycz Jarosław - 39.6 km / Włoszczowa Domin Sport

Niezapłacone

Matoszko Filip - 39.6 km / Zabrze Niezrzeszony

Niezapłacone

Matuszewska Kinga - 14 km / Wołomin Ukk Huragan Wołomin

Niezapłacone

Miazga Jan - 19.8 km / Grodzisk Mazowiecki Gkk Opty-Mazowsze

Niezapłacone

Mierzyński Piotr - 19.8 km / Włoszakowice Kolarski Klub Sportowy Gostyń

Niezapłacone

Migas Dawid - 19.8 km / Toruń Tkk Pacific Nestle Fitness Cycling Team

Niezapłacone

Migdoł Katarzyna - 14 km / Pszczyna Lkuks Pszczyna Dsr Author

Niezapłacone

Modliński Marcel - 19.8 km / Toruń Uks Copernicus-Sms Toruń

Niezapłacone

Mroczkowski Michał - 19.8 km / Dzierżoniów Lks Atom Boxmet Dzierżoniów

Niezapłacone

Musielak Marcel - 19.8 km / Jarocin Kk Tarnovia Tarnowo Podgórne

Niezapłacone

Nerlo Aurela - 19.8 km / Sobótka Mat Atom Deweloper

Niezapłacone

Nikiel Aleksander - 19.8 km / Toruń Uks Copernicus-Sms Toruń

Niezapłacone

Nowotarska Natalia - 19.8 km / Toruń Tkk Pacific Nestle Fitness Cycling Team

Niezapłacone

Olechno Tomasz - 19.8 km / Lodz Klub Sportowy Niewidomych Omega Łódź

Niezapłacone

Paluta Michał - 39.6 km / Polkowice Ccc Sprandi Polkowice

Niezapłacone

Papierski Damian - 19.8 km / Koźminek Uks Koźminianka

Niezapłacone

Pawlak Tobiasz - 39.6 km / Tarnowo Podgórne Klub Kolarski Tarnovia

Niezapłacone

Pawlowska Katarzyna - 19.8 km / Przygodzice Boels Dolmans Cycling Team

Niezapłacone

Perekitko Karolina - 19.8 km / Toruń Tkk Pacific Nestle Fitness Cycling Team

Niezapłacone

Piekorz Monika - 14 km / Imielin Ukks Imielin Team Corratec

Niezapłacone

Pietrzak Łucja - 19.8 km / Sobótka Mat Atom Deweloper

Niezapłacone

Pikulik Daria - 19.8 km / Darłowo Bcm Nowatex Ziemia Darłowska

Niezapłacone

Pikulik Witoria - 19.8 km / Darłowo Bcm Nowatex Ziemia Darłowska

Niezapłacone

Plichta Anna - 19.8 km / Krzywaczka Wm3 Pro Cycling Team

Niezapłacone

Plichta Józef - 19.8 km / Polanica Zdrój Dkkfsit Nis Sudety Kłodzko

Niezapłacone

Pluciński Oskar - 39.6 km / Lublin Erkado Racing Team

Niezapłacone

Płosaj Nikol - 19.8 km / Kórnik Uks Mróz Colnago Jedynka Kórnik

Niezapłacone

Płotkowiak Robert - 19.8 km / Poznań Bike Atelier

Niezapłacone

Podkościelna Iwona - 19.8 km / Bychawa Kkt Hetman Lublin

Niezapłacone

Pojawa Maciej - 39.6 km / Kartuzy Gks Cartusia W Kartuzach

Niezapłacone

Polak Marcin - 19.8 km / Kępa Kolonia Kkt Hetman Lublin

Niezapłacone

Polak Wiktoria - 14 km / Kalisz Ktk Kalisz

Niezapłacone

Pomaski Mateusz - 19.8 km / Grodzisk Mazowiecki Gkk Opty-Mazowsze

Niezapłacone

Przęzak Dorota - 19.8 km / Kórnik Uks Mróz Colnago Jedynka Kórnik

Niezapłacone

Przybylak Karolina - 14 km / Kórnik Uks Mróz Jedynka Kórnik

Niezapłacone

Pustuła Michał - 19.8 km / Lewin Kłodzki Ks Deichmann Abus Mat Sobótka

Niezapłacone

Raducki Maciej - 19.8 km / Wysoka Kamieńska Lks Baszta Golzcewo

Niezapłacone

Radziszewska Klaudia - 19.8 km / Toruń Tkk Pacific Nestle Fitness Cycling Team

Niezapłacone

Ratajczak Alicja - 19.8 km / Kórnik Uks Mróz Colnago Jedynka Kórnik

Niezapłacone

Rekita Szymon - 39.6 km / Biskupiec Leopard Pro Cycling

Niezapłacone

Richter Wiktor - 19.8 km / Koźminek Uks Koźminianka

Niezapłacone

Różnicka Daraia - 14 km / Dzierżoniów Lks Atom Boxmet Dzierżoniów

Niezapłacone

Różyńska Nikola - 19.8 km / Grudziądz Alks "stal"ocetix Iglotex Grudziądz

Niezapłacone

Rudyk Bartosz - 39.6 km / Grudziądz Alks "stal"ocetix Iglotex Grudziądz

Niezapłacone

Rumiński Kamil - 19.8 km / Toruń Uks Copernicus-Sms Toruń

Niezapłacone

Rutkiewicz Marek - 39.6 km / Piątkowice Wibatech 7R Fuji

Niezapłacone

Rutkowska Natalia - 19.8 km / Toruń Tkk Pacific Nestle Fitness Cycling Team

Niezapłacone

Rutkowski Jakub - 19.8 km / Chełm Kolarski Klub Tandemowy Hetman

Niezapłacone

Sagan Anna - 14 km / Strzelce Krajeńskie Lks Pom Spartherm Strzelce Krajeńskie

Niezapłacone

Sajnok Szymon - 39.6 km / Kartuzy Attaque Team Gusto / Gks Cartusia W Kartuzach

Niezapłacone

Sawa Monika - 19.8 km / Wysokie Kkt Hetman Lublin

Niezapłacone

Semczuk Hubert - 39.6 km / Wyrzysk Rybczyński Bikes Remmers Tp-Link Team

Niezapłacone

Sieradzki Adam - 19.8 km / Poznan Kk Tarnovia Tarnowo Podgórne

Niezapłacone

Sikora Daniel - 19.8 km / Koziegłowy Mglks Błękitni Paula Trans Koziegłowy

Niezapłacone

Sikora Ewelina - 14 km / Krakow Wlks Krakus Bbc Czaja

Niezapłacone

Skalniak Agnieszka - 19.8 km / Żegiestów Astana Woman Team

Niezapłacone

Skutkiewicz Joanna - 19.8 km / Gdynia Niezrzeszona

Niezapłacone

Sławek Damian - 39.6 km / Kartuzy Gks Cartusia W Kartuzach

Niezapłacone

Smieszek Jakub - 19.8 km / Grodzisk Wielkopolski Kk Tarnovia Tarnowo Podgórne

Niezapłacone

Smieszek Norbert - 19.8 km / Grodzisk Wielkopolski Kk Tarnovia Tarnowo Podgórne

Niezapłacone

Sojka Mikolaj - 39.6 km / Tarnowo Podgórne Klub Kolarski Tarnovia

Niezapłacone

Sosiński Konrad - 19.8 km / Konin Kltc Konin

Niezapłacone

Sowiński Artur - 39.6 km / Kartuzy Gks Cartusia W Kartuzach

Niezapłacone

Srednicka Katarzyna - 14 km / Nowy Dwór Mazowiecki Nosir Bdc

Niezapłacone

Stachowiak Adam - 39.6 km / Stalowa Wola Voster Uniwheels Team

Niezapłacone

Staniszewski Daniel - 39.6 km / Puławy Ks Pogoń Mostostal Puławy

Niezapłacone

Staszczak Pawel - 39.6 km / Lublin Niestowarzyszony

Niezapłacone

Stosz Patryk - 39.6 km / Polkowice Ccc Sprandi Polkowice

Niezapłacone

Stramek Marta - 19.8 km / Olsztyn Kkt Hetman Lublin

Niezapłacone

Szelag Gracjan - 39.6 km / Tarnowo Podgórne Klub Kolarski Tarnovia/altopack-Eppela

Niezapłacone

Sztrauch Patryk - 19.8 km / Konin Kltc Konin

Niezapłacone

Szybiak Ewelina - 19.8 km / Sobótka Mat Atom Deweloper

Niezapłacone

Szymczak Natalia - 14 km / Kórnik Uks Mróz Jedynka Kórnik

Niezapłacone

Taciak Mateusz - 39.6 km / Polkowice Ccc Sprandi Polkowice

Niezapłacone

Tecław Aleksandra - 19.8 km / Osielsko Kkt Hetman Lublin

Niezapłacone

Tomaszewski Krzysztof - 39.6 km / Piaseczno Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Trójka

Niezapłacone

Tonder Sara - 14 km / Dzierżoniów Lks Atom Boxmet Dzierżoniów

Niezapłacone

Tryc Jakub - 19.8 km / Grodzisk Mazowiecki Gkk Opty-Mazowsze

Niezapłacone

Trzebińska Aleksandra - 14 km / Koźminek Uks Koźminianka

Niezapłacone

Urbanoiwcz Piotr - 19.8 km / Prabuty Oks Warmia I Mazury

Niezapłacone

Walaszczyk Mateusz - 19.8 km / Golczewo Lks Baszta Golczewo

Niezapłacone

Walkowiak Kacper - 19.8 km / Toruń Uks Copernicus-Sms Toruń

Niezapłacone

Wangin Jakub - 19.8 km / Grodzisk Mazowiecki Gkk Opty-Mazowsze

Niezapłacone

Wawrzyniak Karol - 19.8 km / Toruń Uks Copernicus-Sms Toruń

Niezapłacone

Wegner Przemysław - 19.8 km / Poznań Razem Poznań

Niezapłacone

Wenglorz Michał - 19.8 km / Pszczyna Lkuks Pszczyna Dsr Author

Niezapłacone

Wilkos Katarzyna - 19.8 km / Sobótka Mat Atom Deweloper

Niezapłacone

Wiszniewski Kacper - 19.8 km / Kartuzy Gks Cartusia W Kartuzach

Niezapłacone

Wojciechowski Dariusz - 19.8 km / Borek Wielkopolski Oks Wim

Niezapłacone

Wojtowicz Dawid - 19.8 km / Toruń Tkk Pacific Nestle Fitness Cycling Team

Niezapłacone

Wolak Piotr - 19.8 km / Wólka Owadowska Kkt Hetman Lublin

Niezapłacone

Woźniak Aleksandra - 14 km / Darłowo Bcm Nowatex Ziemia Darłowska

Niezapłacone

Wyżlic Michał - 19.8 km / Lubawa Sudety Kłodzko

Niezapłacone

Zabłocki Bartłomiej - 19.8 km / Puławy Ks Pogoń Mostostal Puławy

Niezapłacone

Zalesny Pawel - 39.6 km / Tarnowo Podgórne Klub Kolarski Tarnovia

Niezapłacone

Żegleń Viktoria - 19.8 km / Kórnik Uks Mróz Colnago Jedynka Kórnik

Niezapłacone

Zygadlo Kacper - 19.8 km / Widuchowa Kk Tarnovia Tarnowo Podgórne

Niezapłacone

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU