Maraton Mazury

Gałkowo, Polska
02.06.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Albińska Anna - 10 / K18 POL Biała Piska Kpp Pisz
Albiński Tomasz 75 42.195 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Alicka Katarzyna 126 42.195 / K40 M
POL Pisz

Zapłacone

Alicki Marcin 127 42.195 / M40 M
POL Pisz

Zapłacone

Andrzejczak Dariusz 2 42.195 / M50 POL Aleksandrów Łódzki Agb Torfy

Zapłacone

Andrzejewska-Kajat Anna 475 10 / K40 M
B
POL Kętrzyn Runners Team Ketrzyn

Zapłacone

Antoniewski Przemysław 68 42.195 / M40 POL Gdańsk

Zapłacone

Augustyniak Mirosława 13 42.195 / K40 POL Gdynia Mamy To-Biega I Pomaga

Zapłacone

Augustyniak Radosław 131 42.195 / M40 POL Gdynia

Zapłacone

Balcerzak Krzysztof 409 10 / M30 POL Giżycko

Zapłacone

Bałdyga Agnieszka 482 10 / K30 POL Kętrzyn

Zapłacone

Bałdyga Łukasz 481 10 / M30 POL Kętrzyn

Zapłacone

Banach Andrzej 386 10 / M18 M
N
POL Pisz Lecimy Tutej Pisz-Olsztyn

Zapłacone

Banasik Paweł 37 42.195 / M50 POL Radom Enduhub.com

Zapłacone

Bandura Daria - 10 / K40 POL Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
Bandurska Iwona 411 10 / K30 M
POL Filice Filice

Zapłacone

Bartczak Janusz 19 42.195 / M50 POL Bodzanów Więckowski Team

Zapłacone

Bartnicka Beata 415 10 / K30 POL Stargard Stargard. Ja Się Nie Ścigam!

Zapłacone

Bartoszewicz Jerzy 129 42.195 / M60 POL Olszewo-Borki Tri Unlimited Ostrołęka

Zapłacone

Benvenuti Paolo 499 10 / M50 M
ITA Ravenna Golubiosik

Zapłacone

Białobrzewska Magdalena 337 10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Biegun Dariusz - 42.195 / M40 POL Sułkowice
Bielski Dawid 498 10 / M30 M
POL Szczytno

Zapłacone

Bloszczynska Aneta - 10 / K30 POL Warszawa
Błaszczyk Arkadiusz 361 10 / M40 POL Łódź

Zapłacone

Błaszczyk Dominika 64 42.195 / K18 POL Warszawa Koniuchyocr

Zapłacone

Bobrowski Dariusz 66 42.195 / M50 POL Warka Ks Start Pułaski Warka

Zapłacone

Bociarska Magdalena - 10 / K30 POL Warszawa
Bojarska Anna 402 10 / K30 POL Olsztyn

Zapłacone

Borucki Dariusz 448 10 / M50 M
POL Gołdap Łowcy Przygód Gołdap

Zapłacone

Boruta Anna 330 10 / K60 POL Siedlce

Zapłacone

Bożym-Mościcka Ilona - 10 / K30 POL Radzymin Radzymin
Browarski Mariusz 109 42.195 / M40 POL Żnin Runman

Zapłacone

Bryl Mirosław - 10 / M40 M
POL Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
Bryńska Weronika 470 10 / K18 M
POL Warszawa

Zapłacone

Brzezińska Barbara 440 10 / K40 POL Gołdap Łowcy Przygód Gołdap

Zapłacone

Brzeziński Tomasz 462 10 / M40 POL Gołdap

Zapłacone

Brzozowska Monika 452 10 / K40 POL Rokitki Biegający Tczew

Zapłacone

Brzozowski Maciej 491 10 / M18 POL Olsztyn Wataha Cioci Basi

Zapłacone

Brzozowski Michał 492 10 / M18 POL Olsztyn Wataha Cioci Basi

Zapłacone

Brzozowski Piotr 103 42.195 / M40 POL Rokitki Biegający Tczew

Zapłacone

Brzozowski Stanisław 493 10 / M60 POL Olsztyn Wataha Cioci Basi

Zapłacone

Bukowski Piotr 456 10 / M30 M
POL Lubawa

Zapłacone

Burakowski Daniel - 42.195 / M30 M
POL Olsztyn
Buras Mateusz 438 10 / M18 POL Winiary Domurat Team Krutynski Piecek

Zapłacone

Cejko Wojciech 433 10 / M40 POL Banino Dead On Arrival

Zapłacone

Chmiel Remigiusz 485 10 / M40 M
POL Gołdap Łowcy Przygód Gołdap

Zapłacone

Chmiel Zuzanna 355 10 / K18 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

Chmiela Joanna 479 10 / K40 M
POL Turek

Zapłacone

Chmiela Pawel 480 10 / M40 M
POL Turek

Zapłacone

Chodara Roman 12 42.195 / M60 POL Kętrzyn Runners Team Kętrzyn

Zapłacone

Chomiczewska Monika 473 10 / K30 POL Kętrzyn

Zapłacone

Chyżewska Katarzyna 316 10 / K30 M
B
N
POL Olsztyn

Zapłacone

Cieślak Dawid 67 42.195 / M18 POL Warszawa

Zapłacone

Czachor-Błaszczyk Alicja 33 42.195 / K40 POL Tychy

Zapłacone

Czajkowska-Balcerzak Dorota 410 10 / K30 M
POL Giżycko

Zapłacone

Czapiewska Małgorzata 92 42.195 / K50 POL Brodnica Brodnica Biega

Zapłacone

Czapiewski Maciej 428 10 / M50 POL Brodnica Brodnica Biega

Zapłacone

Czaplicki Marek - 10 / M40 POL Warszawa
Czarnecka Monika 314 10 / K30 POL Pisz Nieformalny Klub Biegacza-La Kukaracza

Zapłacone

Czarnecki Konrad 58 42.195 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Czyż Dominik 80 42.195 / M30 POL Serock Grupa Biegowa Chtmo

Zapłacone

Darski Rafał 71 42.195 / M50 POL Warszawa Recamiere

Zapłacone

Daszkiewicz Paweł 467 10 / M30 POL Ostrołęka

Zapłacone

Dębkowska Lidia - 10 / K30 POL Otwock Tuptuś Otwock
Deptuła Dorota 307 10 / K40 POL Lesznowola Nieformalny Klub Biegacza-La Kukaracza

Zapłacone

Dereń Agata 106 42.195 / K18 POL Stara Łomnica Lks Iskra Jaszkowa

Zapłacone

Dereń Beata 107 42.195 / K18 POL Stara Łomnica Lks Iskra Jaszkowa

Zapłacone

Derwich Tomasz 25 42.195 / M40 POL Jarocin

Zapłacone

Długołęcki Jakub 130 42.195 / M18 POL Przasnysz

Zapłacone

Dobosz Urszula 338 10 / K30 POL Chyliczki Biegunki Kabackie

Zapłacone

Domurat Leszek 375 10 / M50 POL Alwernia Domurat Team Krutynski Piecek

Zapłacone

Domurat Natalia 418 10 / K18 POL Chrzanów Domurat Team Krutyński Piecek

Zapłacone

Domurat Zbigniew 376 10 / M40 M
POL Chrzanów Domurat Team Krutyński Piecek

Zapłacone

Domurat Zdzisław 457 10 / M50 M
POL Alwernia Domurat Team Krutynski Piecek

Zapłacone

Dorbach Jacek 494 10 / M40 POL Wydminy Bbl Wydminy

Zapłacone

Dorbach Kasia 495 10 / K40 POL Wydminy Bbl Wydminy

Zapłacone

Dordzik Katarzyna 82 42.195 / K30 POL Gdynia

Zapłacone

Dorf Marcin - 10 / M30 POL Ełk Straż Miejska Ełk / Ełcki Klub Karate Shinkyokushin
Dorsz Beata 16 42.195 / K40 POL Sopot Mamy To-Biega I Pomaga

Zapłacone

Drabarek Katarzyna - 42.195 / K40 POL Gdansk
Druzgala Anna - 10 / K30 POL Nowa Ukta
Dubinskas Arunas 29 42.195 / M40 LTU Vilnius

Zapłacone

Duda Tomasz 88 42.195 / M18 POL Gostyń

Zapłacone

Dzięgielewski Zbyszek 322 10 / M50 POL Ryn Bbl Giżycko

Zapłacone

Elgert Anna 362 10 / K18 M
POL Mezowo

Zapłacone

Elżanowski Adam - 42.195 / M30 POL Warszawa
Etmański Radek 56 42.195 / M30 POL Iława 8Ranobasen Emp Iława

Zapłacone

Fabiański Czesław 21 42.195 / M60 M
POL Kalisz Supermaraton Kalisz

Zapłacone

Famulski Mariusz 502 10 / M40 POL Grabowo Łowcy Przygód Gołdap

Zapłacone

Fiszer Aleksandra 320 10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Forc Tomasz 53 42.195 / M40 POL Elbląg

Zapłacone

Gac Cezary 105 42.195 / M40 M
POL Gdańsk

Zapłacone

Gac Wiesław 84 42.195 / M50 POL Iława

Zapłacone

Gago-Rudnicka Diana 349 10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Gajewska Justyna 372 10 / K18 POL Warszawa

Zapłacone

Gajewska Karolina 313 10 / K18 POL Warszawa

Zapłacone

Gajewska Weronika - 42.195 / K30 POL Dobroń Rysie
Gajewski Radosław - 42.195 / M30 POL Dobroń
Gajlewicz Ewa - 10 / K30 POL Lupstych Brak
Gajlewicz Sebastian - 10 / M40 POL Lupstych Brak
Galbierz Agnieszka 34 42.195 / K18 POL Pszczyna

Zapłacone

Galocz-Ilkow Agnieszka 345 10 / K40 POL Józefosław Biegunki Kabackie

Zapłacone

Gałęza Marcin 122 42.195 / M30 M
POL Olsztyn

Zapłacone

Glińska Anna 388 10 / K18 POL Bartoszyce

Zapłacone

Glińska Danuta 390 10 / K50 M
B
N
POL Bartoszyce

Zapłacone

Gliński Artur 389 10 / M30 M
B
N
POL Bartoszyce

Zapłacone

Glinski Zbigniew 387 10 / M50 M
B
N
POL Bartoszyce

Zapłacone

Głupczyk Tadeusz 4 42.195 / M50 B
POL Warszawa Wydawnictwo Bauer

Zapłacone

Głuszek Przemysław 36 42.195 / M18 POL Szklarska Poręba Kb Lew Legnica

Zapłacone

Golon Justyna 382 10 / K30 POL Myszyniec

Zapłacone

Górska-Nowak Tatiana 35 42.195 / K40 POL Łódź Agb Torfy

Zapłacone

Górski Marcin 113 42.195 / M30 POL Warszawa Legia Run Club

Zapłacone

Gortat Bartosz - 42.195 / M40 POL Warszawa
Gos Elżbieta 422 10 / K40 POL Malbork

Zapłacone

Gos Jan 423 10 / M40 POL Malbork

Zapłacone

Grondzik Tomasz 327 10 / M30 POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

Grzeszczuk Grzegorz - 42.195 / M50 POL Warszawa Kb Galeria Warszawa
Grzybowska Marzena 460 10 / K40 POL Mława

Zapłacone

Grzybowski Krzysztof 461 10 / M40 POL Mlawa

Zapłacone

Gutowska Emilia 318 10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Gzyl Krzysztof 119 42.195 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Horoszkiewicz Jakub - 10 / M18 POL Szczytno
Hyjek Krzysztof 490 10 / M50 POL Bielsko Biała Eltrim Kruszywa

Zapłacone

Ilkow Thomas 351 10 / M40 POL Józefosław

Zapłacone

Jakóbowska Martyna 471 10 / K18 M
POL Radom

Zapłacone

Jankiewicz Katarzyna 350 10 / K30 POL Kielce Rysie

Zapłacone

Jankiewicz Michal 55 42.195 / M30 POL Kielce Rysie

Zapłacone

Januszewski Wiesław 97 42.195 / M50 POL Łomża Akademia Sportu Medyk

Zapłacone

Jarosiewicz Damian 26 42.195 / M30 POL Warszawa Możw

Zapłacone

Jarosz Wojciech - 10 / M40 M
POL Kętrzyn
Jaszczuk Michał - 10 / M18 M
B
POL Piecki 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
Jatczak-Łukasik Ewa 339 10 / K40 POL Chyliczki Biegunki Kabackie

Zapłacone

Jurak Małgorzata 348 10 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

Jursza-Szymańska Agnieszka 501 10 / K40 M
POL Poznań

Zapłacone

Kabza Milena 346 10 / K30 M
B
N
POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

Kaczmarek Aleksandra - 42.195 / K40 POL Strzelin
Kaczmarek Karolina - 42.195 / K30 POL Warszawa
Kaczmarek Krzysztof - 42.195 / M40 POL Strzelin
Kaczynska Barbara 310 10 / K50 POL Pisz

Zapłacone

Kajat Grzegorz 474 10 / M50 M
POL Kętrzyn Runners Team Ketrzyn

Zapłacone

Kalemba Krystian - 10 / M18 M
B
N
POL Ukta
Kalemba Krystian - 42.195 / M18 POL Ukta
Kaliński Przemysław 120 42.195 / M30 POL Warszawa-Ursus -

Zapłacone

Kałużna Marta - 10 / K30 POL Warszawa
Kamińskaszmitko Beata 304 10 / K50 POL Łomża 42Naki

Zapłacone

Kamiński Kamil 334 10 / M30 M
B
POL Warszwa

Zapłacone

Kania Łukasz 341 10 / M30 POL Warszawa Interlux Team

Zapłacone

Karbarz Marcin 468 10 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Karbarz Marcin - 10 / M40 POL Warszawa
Kasprzak Jarosław - 10 / M30 POL Kętrzyn
Kasprzak Marta - 10 / K30 POL Kętrzyn
Katulski Radosław - 42.195 / M40 POL Inowroclaw 56 Baza Lotnicza
Kesler Anna 44 42.195 / K30 POL Stare Lubiejewo Walnięta Z Kopyta

Zapłacone

Kiljańczyk Aneta 466 10 / K30 POL Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

Kinderis Gediminas 76 42.195 / M50 LTU Kaunas Kaunas Bmk

Zapłacone

Klasa Łukasz 93 42.195 / M30 POL Gdańsk

Zapłacone

Klimek Bolesław - 42.195 / M40 POL Zalesie Zalesie Team
Kliś Maciej 85 42.195 / M40 POL Warszawa Dead On Arrival

Zapłacone

Knapik Piotr 91 42.195 / M40 POL Wrocław Lks Iskra Jaszkowa

Zapłacone

Kobyłka Małgorzata 315 10 / K50 POL Kalisz Parkrun Kalisz

Zapłacone

Kobyłka Marek 6 42.195 / M50 POL Kalisz Supermaraton Kalisz

Zapłacone

Kochaniak Konrad - 42.195 / M18 POL Częstochowa Wybieguje Sobie Szczęście/ Aktywna Ekipa Calypso
Koclęga Alicja - 42.195 / K30 POL Łazy Biegaj Z Bananem
Koczaj Anna 3 42.195 / K40 POL Szeroki Bór Piski Nieformalny Klub Biegacza-La Kukaracza

Zapłacone

Koczkodon Mariusz 110 42.195 / M30 POL Cierzpiety

Zapłacone

Kolasa Katarzyna 374 10 / K40 POL Podkowa Lesna

Zapłacone

Kolasa Marcin 54 42.195 / M40 POL Podkowa Leśna

Zapłacone

Kołtysz Roman 41 42.195 / M30 POL Myszków

Zapłacone

Komorowska Sylwia 432 10 / K40 M
POL Kętrzyn

Zapłacone

Konarzewska Marta - 42.195 / K30 POL Olsztyn Rehageneracja
Konieczna Karolina 331 10 / K30 POL Toruń

Zapłacone

Konieczny Krzysztof 332 10 / M40 POL Toruń

Zapłacone

Kopeć Krzysztof 384 10 / M50 M
POL Warszawa 1967

Zapłacone

Koralewska Irena 312 10 / K50 POL Sadlinki Traktor Team Gmina Kwidzyn

Zapłacone

Kostrzewa Krzysztof 420 10 / M50 M
POL Wielbark Run&fun

Zapłacone

Kosztyła Paulina 360 10 / K30 POL Ostrów Wielkopolski

Zapłacone

Kosztyła Tomasz 359 10 / M40 POL Ostrów Wielkopolski

Zapłacone

Koszyk Katarzyna 413 10 / K40 POL Tczew Biegający Tczew

Zapłacone

Koszyk Krzysztof 453 10 / M40 POL Tczew Biegający Tczew

Zapłacone

Kotowska Sylwia 378 10 / K30 POL Olsztyn

Zapłacone

Kotowski Marek 70 42.195 / M30 POL Olsztyn

Zapłacone

Kowalczyk Anna 308 10 / K40 POL Kętrzyn Kętrzyn Runners

Zapłacone

Kowalczyk Grzegorz - 10 / M40 POL Warszawa Dzikie Dziki Dla Edyty
Kowalewska Iwona 484 10 / K30 M
N
POL Gołdap Łowcy Przygód Gołdap

Zapłacone

Kowalska Wioleta 434 10 / K30 POL Podkowa Leśna

Zapłacone

Kowalska-Pasieka Bożena 309 10 / K50 POL Kwidzyn Drużyna Szpiku

Zapłacone

Kowalski Dominik 437 10 / M30 POL Podkowa Leśna

Zapłacone

Kozieł Małgorzata 385 10 / K30 B
POL Warszawa Real Girls Team

Zapłacone

Kozioł Krzysztof 114 42.195 / M40 POL Warszawa Wyatt Earp

Zapłacone

Krasucki Maciej - 10 / M18 POL Warszawa Lidzka Team
Krauze-Romejko Katarzyna 96 42.195 / K40 POL Niewodnica

Zapłacone

Kruczyński Jan 478 10 / M30 POL Ostrołęka

Zapłacone

Krzemien Anna 379 10 / K30 POL Katowice

Zapłacone

Krzemien Bartosz 17 42.195 / M40 POL Katowice

Zapłacone

Krzeszowska Karolina - 10 / K18 POL Giżycko
Kuca Miłosz 373 10 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Kudła Dominika 116 42.195 / K30 POL Białystok

Zapłacone

Kurowska Julita 439 10 / K30 POL Ostrołęka

Zapłacone

Kurowski Robert 99 42.195 / M40 POL Ostrołęka

Zapłacone

Kurzelowski Damian 74 42.195 / M40 M
POL Morąg Biegam Dla Bartka

Zapłacone

Kuśpit Jerzy - 10 / M50 POL Lublin
Kuźma Mirosław - 42.195 / M60 POL Siedlce Psse Siedlce
Lemańska Kamila 43 42.195 / K40 POL Gdynia Biegoterapia.pl

Zapłacone

Lenart Miłosz 123 42.195 / M50 M
POL Kętrzyn Runners Team Kętrzyn

Zapłacone

Leśniewski Kamil 408 10 / M18 POL Warszawa

Zapłacone

Leśniewski Kuba - 42.195 / M30 M
POL Warszawa We Run Clan
Lewonik Małgorzata 22 42.195 / K40 POL Białystok

Zapłacone

Libront Tomasz 317 10 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Lis Marek - 42.195 / M40 POL Cybulice Małe
Liszka Karolina 425 10 / K18 N
POL Warszawa The Park Warsaw

Zapłacone

Liszka Krzysztof 426 10 / M30 N
POL Warszawa The Park Warsaw

Zapłacone

Litvinavicius Saulius 30 42.195 / M40 LTU Jonava Jonavos Maratonas

Zapłacone

Lutyk Jakub 477 10 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Łojewski Andrzej 403 10 / M40 POL Olsztyn

Zapłacone

Łuc Grzegorz 15 42.195 / M40 POL Otwock Yienu

Zapłacone

Łukasik Filip 416 10 / M40 POL Chyliczki

Zapłacone

Łuniewska Monika 356 10 / K18 POL Warszawa

Zapłacone

Łuńska Regina 459 10 / K60 M
POL Marcinkowo Klub Biegacza Mrągowo

Zapłacone

Łuński Zbigniew 117 42.195 / M60 M
POL Marcinkowo Klub Biegacza Mrągowo

Zapłacone

Łysowski Przemysław 47 42.195 / M18 POL Kętrzyn Runners Team Kętrzyn

Zapłacone

Mączka Katarzyna 397 10 / K40 POL Staszów Bbl Staszów

Zapłacone

Madejczyk Konrad 463 10 / M30 B
POL Warszawa Tv Runners

Zapłacone

Majek Danuta 336 10 / K40 POL Chyliczki Biegunki Kabackie

Zapłacone

Makarska Lucyna 489 10 / K30 POL Działdowo Eltrim Kruszywa

Zapłacone

Makarski Krzysztof 488 10 / M40 POL Działdowo Eltrim Kruszywa

Zapłacone

Maleky-Deuar Maria - 10 / K40 N
POL Warszawa
Małagocka Marzenna 381 10 / K50 POL Alwernia Domurat Team Krutynski Piecek

Zapłacone

Małysiak Aleksandra - 10 / K30 POL Warszawa
Marat Kinga 324 10 / K18 M
B
N
POL Gdańsk

Zapłacone

Marczak Paweł - 42.195 / M30 POL Warszawa Adidas Runners Warsaw
Marszał Marek 125 42.195 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Matysiak Izabela 357 10 / K40 M
POL Bartoszyce

Zapłacone

Matysiak Radosław 358 10 / M40 POL Bartoszyce

Zapłacone

Mazia Dorota 60 42.195 / K18 POL Kraków

Zapłacone

Merchel Mirosław 57 42.195 / M40 M
POL Ostrołęka

Zapłacone

Merkler Wojciech 383 10 / M40 POL Mragowo Domurat Team Krutynski Piecek

Zapłacone

Michalak Natalia - 10 / K18 POL Szczytno Warmińsko-Mazurskie Dziki
Michalczyk Artur 46 42.195 / M50 POL Bochnia

Zapłacone

Mioduszewski Mariuszmiodzio - 42.195 / M40 POL Warszawa -
Miszczuk Ewelina - 42.195 / K40 POL Warszawa
Młocek Małgorzata 128 42.195 / K30 POL Kętrzyn

Zapłacone

Mocarski Marcin 407 10 / M40 POL Białystok

Zapłacone

Morek Katarzyna 100 42.195 / K30 M
POL Gołdap Łowcy Przygód Gołdap

Zapłacone

Mościcki Sebastian - 10 / M30 POL Radzymin Radzymin
Moskalik Piotr 404 10 / M40 POL Olsztyn

Zapłacone

Moszońska Małgorzata 427 10 / K40 POL Malbork

Zapłacone

Mrowiec Tatiana - 42.195 / K30 M
POL Probark Mały Kordaki
Mrozowska Katarzyna 326 10 / K18 M
B
N
POL Warszawa

Zapłacone

Mrozowski Jacek 325 10 / M30 M
B
N
POL Warszawa

Zapłacone

Mruk Patrycja - 42.195 / K30 POL Solec Kujawski
Mucha Jaroslaw - 10 / M50 POL Otwock Z
Nestorowicz Marek 98 42.195 / M40 M
POL Kętrzyn Vrc Kętrzyn

Zapłacone

Nestorowicz Monika 421 10 / K40 M
POL Kętrzyn Vrc Kętrzyn

Zapłacone

Niebrzydowski Marcin 87 42.195 / M18 M
POL Olsztyn Olsztyński Klub Kyokushin Karate

Zapłacone

Nienadowska Beata 18 42.195 / K50 POL Elbląg El-Aktywni

Zapłacone

Noga Maciej 396 10 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Nosarzewski Konrad 476 10 / M18 POL Stupsk Mazowiecki Konrad Nosarzewski Badania Dieta Trening

Zapłacone

Nowak Wojciech - 42.195 / M18 POL Gliwice Wowo
Nowakowski Czeslaw 333 10 / M70 POL Warszawa Klub Biegacza Goch

Zapłacone

Obuchowski Krzysztof 446 10 / M30 POL Gołdap Łowcy Przygód Gołdap

Zapłacone

Odowski Michał 79 42.195 / M18 POL Warszawa

Zapłacone

Ogrodnik Aneta - 10 / K30 POL Zambrów
Okońska Agnieszka 303 10 / K40 POL Łomża 42Naki

Zapłacone

Olszak Marietta 344 10 / K40 POL Józefosław Biegunki Kabackie

Zapłacone

Osiak Anna 323 10 / K18 M
B
N
POL Warszawa

Zapłacone

Osiecki Wiesiek 32 42.195 / M50 POL Ełk

Zapłacone

Ożarowska Paulina - 42.195 / K40 POL Izabelin B Izabelin Na Start
Pacek Mateusz 321 10 / M18 POL Węgorzewo

Zapłacone

Palka-Jarosiewicz Joanna - 10 / K30 POL Warszawa Boot Camp Polska
Parwicka Anna - 10 / K30 M
POL Kętrzyn Crossboxfit Ketrzyn/runners Team Kętrzyn
Parwicka Karolina - 10 / K18 POL Ruciane-Nida
Pawlak Konrad 81 42.195 / M30 POL Kalisz Supermaraton Kalisz

Zapłacone

Pejski Cezary 62 42.195 / M60 POL Wiazowna

Zapłacone

Peszek Katarzyna - 10 / K40 POL Warszawa
Petaszko Joanna 77 42.195 / K40 POL Mrągowo

Zapłacone

Pieńkowski Marcin 5 42.195 / M18 POL Jabłonna

Zapłacone

Piguillem Simon 28 42.195 / M50 GBR London

Zapłacone

Pik Paulina - 10 / K18 POL Bartoszyce
Pilch Aleksandra 380 10 / K18 M
POL Chrzanów Domurat Team Krutyński Piecek

Zapłacone

Piniewski Robert - 10 / M40 POL Olsztyn Pszczółkowski Team
Piwowarski Adam - 10 / M40 POL Szczytno Wspol
Plichta Jacek 496 10 / M30 M
POL Mrągowo Team Bonanza

Zapłacone

Pływacz Emilia 392 10 / K30 M
POL Orzysz

Zapłacone

Pływacz Rafał 393 10 / M30 M
POL Orzysz

Zapłacone

Polak Irena 367 10 / K50 B
POL Biłgoraj Team Biłgoraj

Zapłacone

Polak Rafał 366 10 / M30 M
POL Ryn Rynrun

Zapłacone

Poletyło Paulina 363 10 / K18 POL Warszawa

Zapłacone

Poniatowska Kamila 311 10 / K30 POL Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

Popis Katarzyna - 10 / K30 POL Otwock Tuptuś Otwock
Popis Piotr 69 42.195 / M40 POL Kozienice Biegiemradom!

Zapłacone

Poreda Iwona 447 10 / K30 M
POL Gołdap Łowcy Przygód Gołdap

Zapłacone

Poreda Tomasz 101 42.195 / M40 M
POL Gołdap Łowcy Przygód Gołdap

Zapłacone

Promirski Julian 319 10 / M70 POL Jelenia Góra Karkonoski Weteran

Zapłacone

Prus Tomasz 352 10 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Przybylska Małgorzata 118 42.195 / K40 POL Sochaczew Km Aktywni Sochaczew

Zapłacone

Przychodzeń Iwona 436 10 / K50 M
POL Piecki

Zapłacone

Przychodzeń Jacek 435 10 / M50 M
POL Piecki

Zapłacone

Puchalski Łukasz 370 10 / M30 POL Warszawa Klub Arcado

Zapłacone

Puchalski Robert 424 10 / M30 POL Szczuczyn

Zapłacone

Pupek Aleksandra 412 10 / K18 M
N
POL Ruciane-Nida Run Ruciane-Nida

Zapłacone

Pyśk Kamil 464 10 / M30 POL Warszawa Biegusiem.pl

Zapłacone

Pyszniak Dorota 328 10 / K30 POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

Radwan Andrzej 10 42.195 / M50 POL Krakow Osp Przewóz

Zapłacone

Rajmund Julia 455 10 / K18 POL Swarzedz

Zapłacone

Rehmus-Forc Anna 369 10 / K40 POL Elbląg

Zapłacone

Roguklski Rafał - 10 / M40 M
POL Ketrzyn Crossfitbox Kętyrzyn
Rogulska Marta 406 10 / K30 M
POL Warszawa

Zapłacone

Romański Jan - 10 / M40 POL Warszawa
Rowicki Jarosław 11 42.195 / M40 POL Morąg

Zapłacone

Ruszczyk Łukasz 429 10 / M30 M
POL Ryn

Zapłacone

Rybaczek Emil 124 42.195 / M30 POL Ełk

Zapłacone

Rybak Wawrzyniec 31 42.195 / M30 POL Tczew Biegający Tczew

Zapłacone

Rybicki Jakub 395 10 / M30 POL Jagatowo

Zapłacone

Rybiński Jarosław 24 42.195 / M40 M
POL Olsztyn

Zapłacone

Rymkiewicz Aleksandra 42 42.195 / K50 POL Elblag

Zapłacone

Rynkowska Katarzyna 497 10 / K40 M
POL Warszawa

Zapłacone

Rynkowska Magdalena 465 10 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

S Marek 399 10 / M50 POL Łuków Łuków

Zapłacone

Sacharuk Robert 8 42.195 / M40 POL Terespol

Zapłacone

Sadowska Dorota 371 10 / K50 POL Lidzbark Lo Lidzbark

Zapłacone

Sadowski Robert 449 10 / M50 M
POL Gołdap Łowcy Przygód Gołdap

Zapłacone

Salek Radoslaw 306 10 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Samoraj Paweł 72 42.195 / M30 POL Runów

Zapłacone

Sańczyk Katarzyna 394 10 / K30 M
POL Sokółka

Zapłacone

Ścisłowski Norbert 65 42.195 / M30 POL Warka Ks Start Pułaski Warka

Zapłacone

Serwatka Mariusz - 10 / M18 POL Radom
Serwin Andrzej - 10 / M40 M
POL Kętrzyn Crosboxfit Kętrzyn
Sieczka Dorota 377 10 / K40 POL Miasteczko-Krajenskie

Zapłacone

Sienkiewicz Robert 450 10 / M50 POL Gołdap Łowcy Przygód Gołdap

Zapłacone

Siepioła Cezary 9 42.195 / M30 POL Morąg

Zapłacone

Siepioła Krzysztof - 42.195 / M40 POL Warszawa Żórawski Team
Sierdzińska Beata 49 42.195 / K40 POL Iława Iława Biega

Zapłacone

Sierdziński Tadeusz 50 42.195 / M40 POL Iława Iława Biega

Zapłacone

Sierota Daniel 391 10 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Siestrzykowski Jan 417 10 / M30 M
POL Ryn Siwa Menda

Zapłacone

Silkin Piotr - 42.195 / M70 LTU Kretinga Kretinga
Skoczyński Tomasz 419 10 / M40 POL Inowrocław Sam Radę Dam

Zapłacone

Skomorowski Dominik 443 10 / M40 M
POL Goldap Łowcy Przygód Gołdap

Zapłacone

Skrobol Mateusz 48 42.195 / M30 N
POL Ruciane-Nida Nadleśnictwo Maskulińskie

Zapłacone

Skwarek Agata 365 10 / K30 POL Warszawa Biegowa Rodzina

Zapłacone

Śluzek Mirosław 23 42.195 / M50 POL Warszawa

Zapłacone

Sławecki Jerzy 1 42.195 / M60 POL Kętrzyn Runners Team Kętrzyn

Zapłacone

Słoński Piotr 63 42.195 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Służała Grzegorz 115 42.195 / M30 POL Kętrzyn Bdmt

Zapłacone

Śmiałek Jacek 340 10 / M50 POL Kraków Boleń

Zapłacone

Smolińska Dominika - 42.195 / K30 POL Izabelin Izabelin Na Start
Socha Małgorzata 353 10 / K18 POL Warszawa

Zapłacone

Stanek Dagmara 442 10 / K40 POL Gołdap Łowcy Przygód Gołdap

Zapłacone

Stankiewicz Wiktor 7 42.195 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Stężowski Dariusz 20 42.195 / M40 POL Oświęcim Inżynieria Biegania

Zapłacone

Stolarczuk Anna 400 10 / K40 POL Łuków Łuków

Zapłacone

Strykowski Paweł 483 10 / M40 POL Poznań

Zapłacone

Sulewska Kasia 430 10 / K40 POL Ostrołóęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Zapłacone

Sulewski Maciej 431 10 / M40 POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Zapłacone

Supernak Łukasz 45 42.195 / M40 POL Łazy

Zapłacone

Suszyńska Małgorzata - 10 / K30 POL Augustow
Sygut Eliasz - 10 / M18 POL Szczytno Warmińsko-Mazurskie Dziki
Szabelski Maciek 335 10 / M30 POL Piecki

Zapłacone

Szabla Magdalena 39 42.195 / K40 POL Grabowa

Zapłacone

Szabla Marcin 38 42.195 / M40 POL Grabowa Saint-Gobain Squad

Zapłacone

Szabla Mateusz 343 10 / M18 POL Niegowonice

Zapłacone

Szabłowski Kamil 90 42.195 / M18 M
POL Piecki

Zapłacone

Szczecińska Marta 73 42.195 / K30 B
POL Kielce

Zapłacone

Szczypkowski Hieronim 112 42.195 / M50 POL Ostrów Wielkopolski

Zapłacone

Szewczyk Edyta - 10 / K40 M
B
N
POL Lublin
Szewczyk Krzysztof - 42.195 / M40 POL Częstochowa Czewarun Tim
Szewczyk Piotr 364 10 / M30 POL Warszawa Biegowa Rodzina

Zapłacone

Szklarska Marta - 10 / K30 POL Rumia
Szlichciński Mateusz - 42.195 / M30 POL Wola Mrokowska
Szmitko Jarosław 305 10 / M50 POL Łomża 42Naki

Zapłacone

Szoltysek Marcin 354 10 / M18 POL Warszawa

Zapłacone

Szubka Krzysztof 95 42.195 / M50 POL Wołomin

Zapłacone

Szumiło Michał - 42.195 / M30 M
POL Ełk Lysy 666 Team
Szumski Maciej 302 10 / M50 POL Łomża 42Naki

Zapłacone

Szut Jarosław - 42.195 / M40 POL Olsztyn
Szymańska Irmina - 10 / K40 POL Wronki Kettler Runners
Tarnolicki Maciej 86 42.195 / M30 M
POL Olsztyn

Zapłacone

Tatuśko Tomasz 83 42.195 / M50 POL Kraków

Zapłacone

Tkaczewski Daniel 108 42.195 / M30 POL Pilawa

Zapłacone

Tomczyk Jolanta 347 10 / K18 POL Łódź

Zapłacone

Tomera Krzysztof - 42.195 / M40 POL Białystok .
Twardowski Paweł - 42.195 / M40 POL Łódź Vera Running Team
Uliasz Jerzy 89 42.195 / M40 POL Bystrzyca Kłodzka L.k.s.iskra Jaszkowa

Zapłacone

Wach Zdzisław 40 42.195 / M60 POL Augustów Atp Augustów

Zapłacone

Wagner Jolanta 104 42.195 / K50 POL Warszawa

Zapłacone

Warcholak Natalia 500 10 / K40 M
POL Zielona Góra Golubiosik

Zapłacone

Warpechowski Paweł 14 42.195 / M40 POL Siemiatycze

Zapłacone

Wasilewski Krystian - 42.195 / M30 POL Olsztyn
Wdowiak Wojciech 78 42.195 / M40 POL Olsztyn

Zapłacone

Weclawik Ewa 27 42.195 / K30 POL Skierbieszow

Zapłacone

Wicik Agata - 42.195 / K30 POL Leszno Dystans Leszno
Wieczór-Szczerbowicz Jarosław - 42.195 / M18 POL Wrocław Sklep Biegacza Wrocław
Wielgus Agnieszka 444 10 / K40 M
POL Gołdap Łowcy Przygód Gołdap

Zapłacone

Wielgus Krystian 445 10 / M40 M
POL Gołdap Łowcy Przygód Gołdap

Zapłacone

Wierzchowski Arkadiusz 405 10 / M40 POL Stargard Stargard. Ja Się Nie Ścigam

Zapłacone

Wiśniewski Konrad 111 42.195 / M30 M
POL Warszawa

Zapłacone

Witkowska Agnieszka 486 10 / K40 M
POL Kętrzyn

Zapłacone

Witkowski Piotr 487 10 / M40 M
POL Kętrzyn

Zapłacone

Wodejko Artur - 42.195 / M40 POL Solec Kujawski
Wodiczko Weronika 61 42.195 / K30 POL Kalisz Supermaraton Kalisz

Zapłacone

Wojciechowski Jacek 94 42.195 / M50 POL Milanówek

Zapłacone

Wójcik Łukasz 469 10 / M30 POL Ostrołeka

Zapłacone

Wojcik Wiktor 121 42.195 / M50 M
POL Niegocin

Zapłacone

Wolska Kasia 329 10 / K30 POL Lodz Lodz Running Team

Zapłacone

Wolski Krzysztof 102 42.195 / M30 POL Gałków Mały Krzysztof Wolski Sport Triathlon

Zapłacone

Wolski Marek 451 10 / M60 POL Łódź

Zapłacone

Wołk Izabela - 10 / K30 POL Ukta
Wołyniec Emilia 401 10 / K30 M
POL Gołdap Rowerysportowy.pl

Zapłacone

Wosk Jacek - 42.195 / M50 POL Ryki Biegusiem.pl/lost In Sport/b S W
Woźniakowska-Fajst Dagmara - 10 / K40 POL Warszawa
Wróblewska Katarzyna 51 42.195 / K30 POL Zawiercie

Zapłacone

Wróblewski Marek 368 10 / M40 POL Grabówka

Zapłacone

Wtulich Diana 301 10 / K50 POL Mława

Zapłacone

Wykowska Aneta 414 10 / K40 M
N
POL Ruciane-Nida Run Ruciane-Nida

Zapłacone

Wysocka-Ługowoj Dorota 342 10 / K40 POL Piaseczno-Józefosław Biegunki Kabackie

Zapłacone

Żabicka Marta 441 10 / K30 M
POL Gołdap Łowcy Przygód Gołdap

Zapłacone

Zamorski Adam 52 42.195 / M50 POL Elbląg Elbażant

Zapłacone

Zamorski Adam - 42.195 / M50 POL Elbląg Elbażant
Zarzycki Wojciech - 10 / M40 M
POL Ostrołęka Triunlimited
Zawrotna Aleksandra - 10 / K18 POL Szczytno
Zawrotna Maja - 10 / M30 POL Wilkasy
Zawrotny Paweł - 10 / M18 POL Wilkasy
Zboina Michal - 10 / M30 POL Warszawa
Zbojna Anna - 10 / K18 POL Radom
Zdanowska Magdalena 398 10 / K30 POL Warszawa Biegowa Rodzina

Zapłacone

Żebrowski Jacek 454 10 / M30 POL Kierzliny

Zapłacone

Zelerowicz Agnieszka 472 10 / K30 POL Rutki-Kossaki

Zapłacone

Zelerowicz Małgorzata 458 10 / K30 M
POL Rutki

Zapłacone

Zielinska Anna - 42.195 / K30 B
POL Warszawa
Zmysłowska Anna - 10 / K18 POL Toruń
Żurawski Marcin - 10 / M40 POL Warszawa Adidas Runners Warsaw
Zyśk Arkadiusz 59 42.195 / M40 POL Ławy Ks Arco Ławy

Zapłacone

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU