III Chodzieska Zadyszka

Chodzież, Polska
19.08.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Alichniewicz Michał 129 10 km / M30 POL Piła 4Run Team Pila

Zapłacone

Andrzejczak Mariusz - 10 km / M40 POL Śmiłowo 4Run Team Piła

Niezapłacone

Andrzejczak Natalia 95 10 km / K20 POL Kcynia

Zapłacone

Antczak Sławomir 120 10 km / M30 C
POL Szamocin

Zapłacone

Antosiak Krzysztof 15 10 km / M40 C
POL Chodzież

Zapłacone

Bachmatiuk Magdalena 44 10 km / K30 POL Piła

Zapłacone

Bąk Krzysztof 225 10 km / M40 POL Wronki

Zapłacone

Banach Karolina - 10 km / K30 POL Wągrowiec Mamy Biegamy

Niezapłacone

Banaszkiewicz Katarzyna 103 10 km / K50 POL Kaczory 1968

Zapłacone

Bardziński Paweł 19 10 km / M40 C
POL Chodzież Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe

Zapłacone

Baryczkowska Katarzyna 192 10 km / K40 POL Czarnków Grupa Biegaczy Gminy Czarnków Bliżej Natury

Zapłacone

Bednarski Józef - 10 km / M70 POL Poznań Night Runners

Niezapłacone

Bednarz Sławomir 79 10 km / M30 C
POL Chodzież

Zapłacone

Behrendt Magdalena 194 10 km / K40 C
POL Rataje pch_run

Zapłacone

Behrendt Piotr 195 10 km / M40 C
POL Rataje

Zapłacone

Berka Daniel 155 10 km / M40 POL Gołańcz Team Run Gołańcz

Zapłacone

Białczyk Mariusz 158 10 km / M40 POL Piła Lokator Piła

Zapłacone

Bidziński Paweł 83 10 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

Bieniek Olga 262 10 km / K20 POL Jarocin lub wybierz z listy

Zapłacone

Binkowski Artur 23 10 km / M30 C
POL Stróżewo

Zapłacone

Biskupski Marcin - 10 km / M40 POL Chodzież

Niezapłacone

Biszof Tomasz - 10 km / M40 C
POL Chodzież

Niezapłacone

Błaszczyk Agnieszka 216 10 km / K20 POL Zduńska Wola

Zapłacone

Błoch Paulina 87 10 km / K20 POL Kijaszkowo

Zapłacone

Bombelczyk Artur 107 10 km / M40 POL Czarnków KB Gmina Czarnków

Zapłacone

Bosianek Kamila - 10 km / K40 POL Piła 4RUN Team Piła

Niezapłacone

Broniecki Damian 259 10 km / M16 POL Wągrowiec

Zapłacone

Brychczyński Krystian 12 10 km / M30 POL Poznań Wataha Team

Zapłacone

Bucław Piotr 251 10 km / M30 POL Piła 4RUN TEAM PIŁA

Zapłacone

Buczkowski Przemysław 14 10 km / M40 C
POL Chodzież Pch Run

Zapłacone

Burzyńska Dorota 230 10 km / K40 POL Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ

Zapłacone

Cebula Dawid 127 10 km / M20 POL Brożec

Zapłacone

Centka Jakub 256 10 km / M20 POL Złotów

Zapłacone

Ceranowska Aga 115 10 km / K40 POL Złotów PSEUDOBIEGACZKI

Zapłacone

Chmara Marta 170 10 km / K30 C
POL Chodzież

Zapłacone

Chmara Sylwia 139 10 km / K30 POL Nakło Nad Notecią

Zapłacone

Chmara Zygmunt 140 10 km / M50 POL Nakło Nad Notecią

Zapłacone

Chmielewska Oktawia 174 10 km / K30 POL Poznań Fabryka Formy

Zapłacone

Chmielewski Leszek 164 10 km / M30 POL Poznań Fabryka Formy

Zapłacone

Chojnacki Maciej 207 10 km / M30 C
POL Chodzież

Zapłacone

Cieślik Andrzej 267 10 km / M30 POL Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ

Zapłacone

Cieślik Zdzisław 154 10 km / M60 POL Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ,

Zapłacone

Ciszewski Paweł 36 10 km / M30 POL Brzostowo

Zapłacone

Czarnecka Danuta 54 10 km / K50 C
POL Chodzież Pch_Run

Zapłacone

Czarnecka Małgorzata 245 10 km / K50 POL Złotów 1968

Zapłacone

Czarnecki Mirosław 246 10 km / M50 POL Złotów Złotów

Zapłacone

Czekalska Daria 101 10 km / K30 C
POL Chodzież PCH_RUN

Zapłacone

Czekalski Piotr 100 10 km / M30 C
POL Chodzież PCH_RUN

Zapłacone

Daraż Marcin 27 10 km / M30 POL Stargard

Zapłacone

Dreger Michał 252 10 km / M20 POL Dębe

Zapłacone

Dreger Roman 18 10 km / M60 POL Wiatrowo Lzs Wiatrowo

Zapłacone

Drożdż Szymon 238 10 km / M20 POL Piła Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo

Zapłacone

Dudkowiak Łukasz 49 10 km / M40 POL Rogoźno Fwk Team Rogoźno

Zapłacone

Dumke Weronika 17 10 km / K30 C
POL Chodzież

Zapłacone

Dziuba Piotr 168 10 km / M30 POL Okonek 100 batalion łączności Wałcz

Zapłacone

Fąka Łukasz 99 10 km / M40 POL Gębice Kb Gmina Czarnków

Zapłacone

Fąs Bartosz 282 10 km / M30 POL Łobżenica LZS Jedność Łobżenica

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 148 10 km / K16 POL Chodzież

Zapłacone

Filipiak Jakub 206 10 km / M20 POL Osiek Nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek

Zapłacone

Fliegner Tomasz 198 10 km / M20 POL Buk Bukowski Klub Biegacza

Zapłacone

Fons Aleksandra 124 10 km / K30 POL Pila

Zapłacone

Fórman Daniel 70 10 km / M40 C
POL Chodzież Lodożercy Chodzież

Zapłacone

Frankowska Marta 222 10 km / K20 POL Pamiątkowo Drużyna Szpiku

Zapłacone

Frankowski Michał 112 10 km / M30 C
POL Chodzież Lodożercy Chodzież

Zapłacone

Fronda Maciej 214 10 km / M30 POL Goraj Zamek

Zapłacone

Gadomska Olga 175 10 km / K30 C
POL Piła

Zapłacone

Gajc Artur 50 10 km / M40 C
POL Zacharzyn MAKATA TEAM Zacharzyn

Zapłacone

Gajc Kacper 52 10 km / M16 C
POL Zacharzyn MAKATA TEAM Zacharzyn

Zapłacone

Gajc Magdalena 51 10 km / K40 C
POL Zacharzyn MAKATA TEAM Zacharzyn

Zapłacone

Gałowska Agnieszka - 10 km / K30 C
POL Kobylec GRAF

Niezapłacone

Garstka Paweł 217 10 km / M30 POL Romanowo Dolne KB Gmina Czarnków

Zapłacone

Gehrke Robert 1 10 km / M30 C
POL Chodzież Pch_Run

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 226 10 km / K40 POL Chodzież

Zapłacone

Gembka Małgorzata - 10 km / K30 POL Piła

Niezapłacone

Gemza Marcin 277 10 km / M30 POL Złotów

Zapłacone

Gieniusz Marek 197 10 km / M30 POL Pozań Naramowice Biegają

Zapłacone

Głowacki Marcin 32 10 km / M40 POL Inowrocław Inowrocławski Klub Sportowy Karate

Zapłacone

Głowski Arkadiusz 193 10 km / M16 POL Rąbczyn

Zapłacone

Gokiert Michał - 10 km / M30 POL Rogoźno Ikano Industry

Niezapłacone

Gołembecka Bogumiła 76 10 km / K30 C
POL Chodzież Pch_Run

Zapłacone

Góra Krzysztof 265 10 km / M40 C
POL Chodzież

Zapłacone

Góral Sławek 48 10 km / M20 POL Poznań

Zapłacone

Górny Tadeusz 271 10 km / M70 POL Piła

Niezapłacone

Grabowska Katarzyna 20 10 km / K30 C
POL Chodzież

Zapłacone

Grabowska Sylwia 64 10 km / K40 C
POL Chodzież Pch_Run

Zapłacone

Grabowski Dominik 63 10 km / M40 C
POL Chodzież Pch_Run

Zapłacone

Graczowski Damian 93 10 km / M20 POL Piła BWM

Zapłacone

Graj Damian 165 10 km / M30 POL Brzeźno Kb Gmina Czarnków

Zapłacone

Grams Marek 5 10 km / M40 C
POL Chodzież Pch_Run

Zapłacone

Gronowski Piotr 37 10 km / M50 POL Skrzetusz Team Curie

Zapłacone

Grzemski Kamil - 10 km / M16 C
POL Wągrowiec

Niezapłacone

Grzeszczyk Jakub - 10 km / M20 POL Wągrowiec

Niezapłacone

Grzonka Kamila - 10 km / K30 POL Bytonia KS Sokół Zblewo

Niezapłacone

Hapke Piotr 91 10 km / M40 POL Wałcz Wałecka Ściema

Zapłacone

Haracewiat Cezary 126 10 km / M50 POL Bydgoszcz

Zapłacone

Harmatowski Mateusz 167 10 km / M30 C
POL Chodzież Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe

Zapłacone

Helak Małgorzata 241 10 km / K30 POL Średnica

Zapłacone

Hermaszczuk Paweł 110 10 km / M40 C
POL Budzyń

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 250 10 km / M50 POL Piła

Zapłacone

Hlożek Joanna 90 10 km / K30 POL Skoki Hart Skoki

Zapłacone

Hoffman Aleksander 182 10 km / M40 POL Jastrowie PRECON POLSKA

Zapłacone

Hofman Dariusz 263 10 km / M30 POL Wałcz Goggle PAE / Wataha Wałcz

Zapłacone

Hordych Jan 3 10 km / M20 C
POL Szamocin Pch_Run

Zapłacone

Jakubiak Ania 145 10 km / K30 POL Gołańcz Team Run Gołańcz

Zapłacone

Jankowski Jerzy 150 10 km / M50 POL Piła

Zapłacone

Janowska Krystyna - 10 km / K60 POL Chodzież

Niezapłacone

Januchowski Albert - 10 km / M16 C
POL Chodzież

Niezapłacone

Jaskuła Łukasz 144 10 km / M30 POL Borówiec

Zapłacone

Jena Krzysztof 136 10 km / M60 POL Pniewy TEAM POSTĘP PNIEWY

Zapłacone

Jesiołowski Kamil 187 10 km / M40 C
POL Chodzież 40 Letnie Ciacha Chodzieskie

Zapłacone

Jeska Tomasz 102 10 km / M40 POL Łukowo The Prodigy

Zapłacone

Jessa Agata 82 10 km / K40 C
POL Chodzież

Zapłacone

Judkowiak Rafał 266 10 km / M40 POL Gałowo

Zapłacone

Juraszek Kuba 11 10 km / M30 POL Murowana Gośłina Sympatyczny Salon Optyczny Murowana Goślina

Zapłacone

Jurek Daniel 172 10 km / M40 POL Gołańcz

Zapłacone

Jurek Karolina 171 10 km / K30 POL Gołańcz

Zapłacone

Kaczmarska Marzena 118 10 km / K40 POL Gniezno

Zapłacone

Kaczmarski Artur 117 10 km / M40 POL Gniezno

Zapłacone

Kaczorek Natalia 133 10 km / K30 POL Piła

Zapłacone

Kądziela Henryk 191 10 km / M60 POL Piła

Zapłacone

Kapera Monika 235 10 km / K20 POL Piła AZS- AWF Katowice

Zapłacone

Karabasz Krzysztof 147 10 km / M40 POL Złotów Kriss Team

Zapłacone

Karabasz Sylwia 146 10 km / K40 POL Złotów Kriss Team

Zapłacone

Kasprzycki Marek 74 10 km / M40 C
POL Chodzież PCH_RUN

Zapłacone

Kędzierska Paulina 109 10 km / K30 C
POL Chodzież

Zapłacone

Kledzik Natalia 4 10 km / K30 C
POL Chodzież Pch_Run

Zapłacone

Klessa Marcin 35 10 km / M40 POL Kórnik Niernatki Klessa Familia

Zapłacone

Kłak Sebastian 111 10 km / M40 POL Swarzędz

Zapłacone

Kłos Artur 229 10 km / M30 POL Złotów

Zapłacone

Kmiotek Andrzej 41 10 km / M40 C
POL Chodziez Taurus

Zapłacone

Kmiotek Jarosław 40 10 km / M40 C
POL Chodziez Taurus

Zapłacone

Kołda Halina 209 10 km / K50 C
POL Chodzież PCH_RUN

Zapłacone

Kołodziejczyk Roman 156 10 km / M50 C
POL Chodzież MOSiR Chodzież

Zapłacone

Kołodziejczyk Szymon 157 10 km / M20 C
POL Chodzież

Zapłacone

Kołodziejczyk Zbigniew 185 10 km / M50 POL Piła

Zapłacone

Kończak Marcin 135 10 km / M30 C
POL Margonin

Zapłacone

Kopertowicz Paweł 81 10 km / M30 POL Kaczory Orzeł Osiek

Zapłacone

Kopienka Kornelia 122 10 km / K16 C
POL Chodzież 2001

Zapłacone

Kościelniak Maciej 178 10 km / M20 POL Czerwonak Czerwonak Biega

Zapłacone

Kosiór Marcin 58 10 km / M30 POL Rąbczyn Zabiegani PTTK Wągrowiec

Zapłacone

Kostecki Hubert 84 10 km / M20 POL Poznań

Zapłacone

Kotlinski Tomasz 161 10 km / M50 POL Obrzycko

Zapłacone

Kozera Mariusz 67 10 km / M40 POL Kaczory

Zapłacone

Kozłowski Antoni 57 10 km / M50 POL Krzewina Klub Wesołego Biegacza

Zapłacone

Kranc Tadeusz 80 10 km / M40 C
POL Zacharzyn MAKATA TEAM Zacharzyn

Zapłacone

Krawczyński Leszek 42 10 km / M30 POL Konin

Zapłacone

Kreskowiak Łukasz 7 10 km / M30 C
POL Chodzież

Zapłacone

Krukowska Justyna 125 10 km / K30 C
POL Chodzież

Zapłacone

Kruszona Daniel 105 10 km / M30 POL Obrzycko Armia Krajowa

Zapłacone

Krysztofiak Sławomir 85 10 km / M50 POL Bydgoszcz

Zapłacone

Krząkała Jakub 6 10 km / M30 C
POL Chodzież

Zapłacone

Krzeszewska Agnieszka - 10 km / K40 POL Murowaniec

Niezapłacone

Krzeszewska Dorota 45 10 km / K40 POL Piła

Zapłacone

Krzeszewski Krzysztof 46 10 km / M40 POL Piła

Zapłacone

Książczyk Barbara 65 10 km / K20 POL Poznań Mocni w Gębie

Zapłacone

Kucharski Adam 205 10 km / M50 C
POL Budzyń

Zapłacone

Kucharski Jacek 183 10 km / M50 C
POL Wyrzysk

Zapłacone

Kuczora Artur 68 10 km / M30 POL Tczew

Zapłacone

Kudła Krzysztof 236 10 km / M60 POL Bydgoszcz Niezrzeszony

Zapłacone

Latopolska-Olejnik Kalina 159 10 km / K30 POL Koszalin 1981

Zapłacone

Lehmann Monika 204 10 km / K20 POL Skoki Rehabalance Team

Zapłacone

Lipiejko Stanisław 163 10 km / M60 POL Dolaszewo

Zapłacone

Ławniczak Justyna 210 10 km / K30 POL Zakrzewo Mam Tę Moc

Zapłacone

Łech Damian 244 10 km / M30 C
POL Budzyń NyroluN

Zapłacone

Łoboda Piotr 273 10 km / M40 POL Wałcz

Zapłacone

Łochowicz Marta 28 10 km / K30 C
POL Chodzież

Zapłacone

Łukaszczyk Krzysztof 130 10 km / M30 C
POL Chodzież

Zapłacone

Łukaszewska Milena 141 10 km / K30 POL Gołańcz

Zapłacone

Łukaszewski Piotr 121 10 km / M30 POL Poznań Night Runners

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 143 10 km / M40 POL Złotów ŻYTNIA TEAM

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 142 10 km / K40 POL Złotów ŻYTNIA TEAM

Zapłacone

Maciaszczyk Marek 73 10 km / M50 POL Rogoźno FWK ROGOŹNO

Zapłacone

Mączyński Grzegorz 60 10 km / M50 C
POL Margonin Wkurw_team

Zapłacone

Malczyk Damian 88 10 km / M20 POL Dzikowo

Zapłacone

Malinowska Nicola - 10 km / K16 POL Dobrzyca

Niezapłacone

Malinowski Henryk 77 10 km / M60 POL Rogoźno Rogoziński Klub Biegacza

Zapłacone

Małachowska Joanna 186 10 km / K30 C
POL Chodzież Prawie 40 Letnie Ciacha Chodzieskie

Zapłacone

Marchlewski Tomasz 104 10 km / M40 POL Czarnków KB Gmina Czarnków

Zapłacone

Marciniak Patryk 106 10 km / M30 C
POL Chodzież

Zapłacone

Marczykowski Kamil - 10 km / M30 POL Złotów

Niezapłacone

Martyńska Martyna 153 10 km / K20 POL Wągrowiec

Zapłacone

Maruszewski Adam 211 10 km / M20 POL Poznań

Zapłacone

Matusik Ewa 249 10 km / K30 POL Tuczno

Zapłacone

Matusik Janusz 231 10 km / M60 POL Tuczno Niezrzeszony/Klasztorna

Zapłacone

Matuszewski Adam 162 10 km / M20 POL Krzyz Wielkopolski

Zapłacone

Matz Paweł 228 10 km / M16 C
POL Chodzież

Zapłacone

Mielniczek Małgorzata 208 10 km / K20 POL Gołańcz Team Run Gołańcz

Zapłacone

Migdalczyk Maciej 75 10 km / M30 C
POL Chodzież Pch_run / Lodożercy Chodzież

Zapłacone

Mikietyński Michał - 10 km / M30 POL Okonek Zabiegani Nocą

Niezapłacone

Minge Mateusz 96 10 km / M20 POL Międzychód

Zapłacone

Mituta Jacek 173 10 km / M40 POL Połajewo KB Gmina Czarnków

Zapłacone

Molak Dawid 258 10 km / M30 POL Poznań

Zapłacone

Mrotek Maciej 98 10 km / M20 POL Łobżenica LZS "Jedność" Łobżenica

Zapłacone

Mrówczyńska Julia - 10 km / K16 POL Inowrocław

Niezapłacone

Mrozik Daniel - 10 km / M30 POL Górzna

Niezapłacone

Nawrocki Oskar 257 10 km / M30 C
POL Chodzież KST

Zapłacone

Nester Łukasz 21 10 km / M30 POL Warszawa Biegam Bo Tak Wyszło

Zapłacone

Nicpoń Sebastian 255 10 km / M30 POL Piła

Zapłacone

Niedopytała Aleksandra 189 10 km / K40 C
POL Chodzież

Zapłacone

Niedopytała Michał 188 10 km / M40 C
POL Chodzież

Zapłacone

Niewolin Tomasz 218 10 km / M20 POL Szczecin

Zapłacone

Nochowicz Adam 138 10 km / M60 C
POL Strzelce Urząd Gminy Chodzież

Zapłacone

Nochowicz Bartosz 137 10 km / M30 C
POL Chodzież Pch_Run / Drużyna Szpiku

Zapłacone

Nowaczyk Adam 53 10 km / M20 C
POL Milcz MAKATA TEAM Zacharzyn

Zapłacone

Nowak Hubert - 10 km / M20 C
POL Okonek Bohater Niezależny

Niezapłacone

Nowak Wojciech 264 10 km / M40 C
POL Chodzież

Zapłacone

Nowak Wojciech 128 10 km / M30 C
POL Szamocin

Zapłacone

Ochnio Ryszard 179 10 km / M40 POL Jastrowie Polonia Jastrowie Wtz Jastrowie

Zapłacone

Olbracht Rafał 223 10 km / M30 POL Goleniow UKS Barnim Goleniów

Zapłacone

Olejnik Bartłomiej 160 10 km / M30 POL Koszalin

Zapłacone

Orłowski Łukasz 234 10 km / M30 POL Piła

Zapłacone

Paletta Małgorzata - 10 km / K40 POL Pietrowice Wielkie

Niezapłacone

Paletta Norbert 260 10 km / M50 POL Pietrowice Wielkie

Zapłacone

Palicki Marcin 29 10 km / M20 POL Rudna

Zapłacone

Pankowski Filip 215 10 km / M20 POL Ryczywół Ryczywół

Zapłacone

Paszkiewicz Alicja 149 10 km / K20 POL Kcynia

Zapłacone

Patelski Wiesław - 10 km / M50 POL Dolaszewo

Niezapłacone

Pawłowska Monika 108 10 km / K40 POL Ługi Ujskie

Zapłacone

Pawłowski Karol 30 10 km / M40 C
POL Chodzież Lodożercy-Chodzież

Zapłacone

Pełechaty Ewelina 275 10 km / K30 POL Nowa Wieś Ujska

Zapłacone

Perlik Grzegorz 219 10 km / M60 POL Bydgoszcz

Zapłacone

Piechocki Janusz 240 10 km / M50 C
POL Margonin PCHRUN

Zapłacone

Piechota Maciej - 10 km / M30 POL Czarnków

Niezapłacone

Piotrowski Dominik 184 10 km / M30 C
POL Chodzież Pch_Run

Zapłacone

Piwkowski Jakub - 10 km / M30 POL Piła 4RUN Team Piła

Niezapłacone

Plaszczyk Emil - 10 km / M40 POL Piła 4 Run Team Piła

Niezapłacone

Plewa Piotr - 10 km / M40 POL Piła 4RUN TEAM PIŁA

Niezapłacone

Płatników Michał 24 10 km / M30 C
POL Chodzież

Zapłacone

Płowens Piotr - 10 km / M20 C
POL Margonin

Niezapłacone

Pochranowicz Barbara - 10 km / K40 POL Dębno Stowarzyszenie Maraton Dębno

Niezapłacone

Pociecha Dariusz 69 10 km / M40 POL Gaj Mały MAA

Zapłacone

Pociecha Mikołaj 78 10 km / M20 POL Gaj Mały MAA

Zapłacone

Początek Anna 202 10 km / K60 POL -Piła niezrzeszona

Zapłacone

Początek Michał 201 10 km / M60 POL Piła niezrzeszony

Zapłacone

Podlecka Agnieszka 72 10 km / K30 POL Piła 4 Run Team Piła

Zapłacone

Polcyn Jan 97 10 km / M50 POL Osiek Nad Notecia

Zapłacone

Poznański Martin 176 10 km / M20 POL Gołańcz Team Run Gołańcz

Zapłacone

Prendecki Marcin 119 10 km / M40 POL Wałcz

Zapłacone

Prukop Wojciech - 10 km / M50 POL Wrocław Rawlplug

Niezapłacone

Prus Aleksander 39 10 km / M30 POL Poznań

Zapłacone

Przybysz Łukasz 92 10 km / M20 POL Okonek SRS Szczecinek

Zapłacone

Przybysz Maciej 242 10 km / M30 C
POL Szamocin PCH_RUN

Zapłacone

Ptaschuk Katsiaryna - 10 km / K20 BLR Mińsk achilles leszno

Niezapłacone

Raszka Damian - 10 km / M30 C
POL Piła You Can Be Interactive

Niezapłacone

Redziak Wojciech 199 10 km / M50 C
POL Chodzież Pch Ran

Zapłacone

Rewolinski Adam - 10 km / M50 C
POL Chodzież

Niezapłacone

Rewolinski Hubert - 10 km / M20 C
POL Chodzież KawaKamp

Niezapłacone

Rewolinski Jakub 151 10 km / M30 C
POL Margonin

Zapłacone

Robecki Marcin - 10 km / M30 POL Wągrowiec Ikano

Niezapłacone

Romańczyk Piotr 25 10 km / M40 C
POL Chodzież Pch_Run

Zapłacone

Romańczyk Sylwia 26 10 km / K40 C
POL Chodzież Pch_Run

Zapłacone

Rudnicki Marcin 47 10 km / M40 POL Piła

Zapłacone

Rudziński Tomasz - 10 km / M30 POL Wyrzysk Klub Biegowy Tsk Orzeł Osiek

Niezapłacone

Rumińska Ewelina - 10 km / K30 POL Piła

Niezapłacone

Rutkowska Anna 34 10 km / K40 POL Wałcz Wataha Wałcz

Zapłacone

Rybak Krzysztof - 10 km / M40 POL Piła nie

Niezapłacone

Salamonik Magdalena 274 10 km / K30 POL Wałcz

Zapłacone

Salwa Ewelina - 10 km / K30 POL Piła 4 Run Team Piła

Niezapłacone

Sawiński Łukasz 94 10 km / M20 POL Kcynia 1991

Zapłacone

Semeniuk Łukasz 13 10 km / M30 POL Iwno Styromap

Zapłacone

Sierocki Damian 212 10 km / M30 POL Piła TEAM RUN GOŁAŃCZ

Zapłacone

Sikora Dawid 254 10 km / M40 POL Dęborzyce Dęborzymianie Dęborzyce

Zapłacone

Sikorski Dominik 113 10 km / M30 C
POL Chodzież

Zapłacone

Sikorski Marcin - 10 km / M30 POL Piła Kmc

Niezapłacone

Skorża Norbert 114 10 km / M20 POL Poznań 1989

Zapłacone

Ślefarski Krzysztof 131 10 km / M30 C
POL Chodzież Szymonspeed crew

Zapłacone

Śliwiński Marek 89 10 km / M30 C
POL Chodzież PCH_RUN

Zapłacone

Sobańska Anna 116 10 km / K40 POL Dolaszewo Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo

Zapłacone

Sprawka Joanna 152 10 km / K20 C
POL Chodzież Pch_Run

Zapłacone

Śramski Jakub 66 10 km / M30 C
POL Chodzież

Zapłacone

Sroka Paweł 280 10 km / M20 C
POL Chodzież

Zapłacone

Sroka Piotr - 10 km / M20 C
POL Chodzież Pch_Run

Niezapłacone

Staniewski Jakub 243 10 km / M20 C
POL Chodzież

Zapłacone

Stasiński Stanisław 268 10 km / M70 POL Poznań Kb Maniac Poznań

Niezapłacone

Staszewska Agnieszka 180 10 km / K40 C
POL Budzyń

Zapłacone

Stawiak Adrian 177 10 km / M30 POL Poznań

Zapłacone

Stefaniak Paweł 2 10 km / M30 C
POL Studzieniec Pch_Run

Zapłacone

Stefanowicz Krzysztof 272 10 km / M30 POL Poznań

Zapłacone

Stożek Marek 247 10 km / M50 POL Skoki

Zapłacone

Stożek Oliwier 248 10 km / M16 C
POL Skoki

Zapłacone

Stróżyńska Zdziabek Magdalena 279 10 km / K50 POL Piła

Zapłacone

Strychalskarysz Danuta 9 10 km / K20 POL Gołańcz Team Run Gołańcz

Zapłacone

Strzępka Aleksandra 8 10 km / K30 C
POL Chodzież Chodzież

Zapłacone

Superczyńska Aneta 86 10 km / K30 C
POL Chodzież Lodożercy Chodzież

Zapłacone

Światły Robert 181 10 km / M50 C
POL Chodziez Lodożercy Chodziez

Zapłacone

Śwital Leszek 55 10 km / M40 C
POL Chodzież PCH_RUN -Morsy Margonin

Zapłacone

Śwital Mateusz 224 10 km / M20 C
POL Chodzież PCH_RUN -MORSY MARGONIN

Zapłacone

Szczech Paulina 132 10 km / K20 POL Ługi Ujskie

Zapłacone

Szcześniak Zenon - 10 km / M40 POL Police SKB DZIK POLICE

Niezapłacone

Szuszkiewicz Tomasz 239 10 km / M40 POL Koszalin

Zapłacone

Szymanowicz Bartosz 213 10 km / M20 POL Lubasz

Zapłacone

Szymańska Agnieszka - 10 km / K20 C
POL Chodzież

Niezapłacone

Szymczak Anna 31 10 km / K20 C
POL Chodzież

Zapłacone

Szymczak Jacek 38 10 km / M40 POL Śmieszkowo Kb Gmina Czarnków

Zapłacone

Szyszłowski Waldemar 281 10 km / M30 POL Piła

Zapłacone

Terlecki Krzysztof 261 10 km / M30 POL Jarocin 31 Baza Lotnictwa Taktycznego

Zapłacone

Tomecki Wojciech 253 10 km / M20 POL Kcynia

Zapłacone

Towstokory Marek 283 10 km / M40 POL Złotów 1976

Zapłacone

Trznadel Roksana 61 10 km / K20 C
POL Szamocin

Zapłacone

Tubicz Beata 134 10 km / K40 POL Piła

Zapłacone

Tylicki Robert 10 10 km / M40 POL Leszno Tylickiteam

Zapłacone

Urbanowski Piotr 203 10 km / M30 POL Czarnków KB GMINA CZARNKÓW

Zapłacone

Walerowski Michał 276 10 km / M30 POL Chodzież

Zapłacone

Walkowiak Marysia 233 10 km / K20 POL Lipka

Zapłacone

Waluszynski Bogdan 270 10 km / M70 POL Gniezno

Niezapłacone

Wąsicki Sebastian - 10 km / M30 POL Reda Trener Biegania www.ambitiousrunnersteam.pl

Niezapłacone

Waszak Adrian 123 10 km / M20 POL Lubasz

Zapłacone

Wendorff Justyna 190 10 km / K30 POL Złotów Pseudobiegaczki

Zapłacone

Wicher Sebastian 196 10 km / M30 POL Śmiłowo

Zapłacone

Wiśniewska Anna 169 10 km / K30 POL Krosno

Zapłacone

Wiśniewska Ewa 62 10 km / K50 POL Mrocza

Zapłacone

Wójtowicz-Prus Joanna 237 10 km / K30 POL Poznań

Zapłacone

Woźniak Kamil 56 10 km / M30 C
POL Chodzież PSP PIŁA

Zapłacone

Wrona Józef 269 10 km / M70 POL Wieleń porto brygier

Niezapłacone

Wysz Damian 22 10 km / M30 C
POL Poznań

Zapłacone

Zacharski Jerzy 166 10 km / M50 POL Trzcianka 1962

Zapłacone

Zacharski Jerzy - 10 km / M50 POL Trzcianka 1962

Niezapłacone

Zadrożna Magdalena 232 10 km / K40 POL Wałcz

Zapłacone

Zadrożny Szymon 33 10 km / M40 POL Wałcz Wataha Wałcz

Zapłacone

Żakowski Emil 227 10 km / M20 POL Wałcz

Zapłacone

Zamojda Marcin 16 10 km / M40 POL Piła 4Run Team

Zapłacone

Zawartka Michal 43 10 km / M30 C
POL Chodziez Gabinet Masażu I Rehabilitacji Rehabios

Zapłacone

Zbielska Agnieszka - 10 km / K40 POL Piła

Niezapłacone

Zdanowski Marian 200 10 km / M60 POL Poznań

Zapłacone

Zdziabek Jarosław 278 10 km / M50 POL Piła

Zapłacone

Zemke Michał 71 10 km / M30 C
POL Chodzież Pch_Run

Zapłacone

Zieliński Marcin 59 10 km / M30 C
POL Chodzież

Zapłacone

Zielsdorf Michał 221 10 km / M20 POL Śmieszkowo KB Gmina Czarnków

Zapłacone

Ziętek Maciej - 10 km / M40 POL Ryczywół Ikano industri

Niezapłacone

Zodrow Norbert 220 10 km / M16 C
POL Chodziez

Zapłacone

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU