III Chodzieska Zadyszka

Chodzież, Polska
19.08.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Antczak Sławomir - 10 km / M30 POL Szamocin
Antosiak Krzysztof 15 10 km / M40 POL Chodzież

Zapłacone

Bachmatiuk Magdalena 44 10 km / K30 POL Piła

Zapłacone

Bardziński Paweł 19 10 km / M40 C
POL Chodzież Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe

Zapłacone

Bednarz Sławomir 79 10 km / M30 C
POL Chodzież

Zapłacone

Binkowski Artur 23 10 km / M30 POL Stróżewo

Zapłacone

Biskupski Marcin - 10 km / M40 POL Chodzież
Brychczyński Krystian 12 10 km / M30 POL Poznań Wataha Team

Zapłacone

Buczkowski Przemysław 14 10 km / M40 POL Chodzież Pch Run

Zapłacone

Ciszewski Paweł 36 10 km / M30 POL Brzostowo

Zapłacone

Czarnecka Danuta 54 10 km / K50 C
POL Chodzież Pch_Run

Zapłacone

Daraż Marcin 27 10 km / M30 POL Stargard

Zapłacone

Dreger Roman 18 10 km / M60 POL Wiatrowo Lzs Wiatrowo

Zapłacone

Dudkowiak Łukasz 49 10 km / M40 POL Rogoźno Fwk Team Rogoźno

Zapłacone

Dumke Weronika 17 10 km / K30 POL Chodzież

Zapłacone

Fórman Daniel 70 10 km / M40 POL Chodzież Lodożercy Chodzież

Zapłacone

Gajc Artur 50 10 km / M40 C
POL Zacharzyn MAKATA TEAM Zacharzyn

Zapłacone

Gajc Kacper 52 10 km / M16 C
POL Zacharzyn MAKATA TEAM Zacharzyn

Zapłacone

Gajc Magdalena 51 10 km / K40 C
POL Zacharzyn MAKATA TEAM Zacharzyn

Zapłacone

Gehrke Robert 1 10 km / M30 POL Chodzież Pch_Run

Zapłacone

Głowacki Marcin 32 10 km / M40 POL Inowrocław Inowrocławski Klub Sportowy Karate

Zapłacone

Gołembecka Bogumiła 76 10 km / K30 POL Chodzież Pch_Run

Zapłacone

Górny Tadeusz - 10 km / M70 POL Piła
Grabowska Katarzyna 20 10 km / K30 POL Chodzież

Zapłacone

Grabowska Sylwia 64 10 km / K40 C
POL Chodzież Pch_Run

Zapłacone

Grabowski Dominik 63 10 km / M40 C
POL Chodzież Pch_Run

Zapłacone

Grams Marek 5 10 km / M40 C
POL Chodzież Pch_Run

Zapłacone

Gronowski Piotr 37 10 km / M50 POL Skrzetusz Team Curie

Zapłacone

Hordych Jan 3 10 km / M20 C
POL Szamocin Pch_Run

Zapłacone

Juraszek Kuba 11 10 km / M30 POL Murowana Gośłina Sympatyczny Salon Optyczny Murowana Goślina

Zapłacone

Karabasz Krzysztof - 10 km / M40 POL Złotów Kriss Team
Karabasz Sylwia - 10 km / K40 POL Złotów Kriss Team
Kasprzycki Marek 74 10 km / M40 POL Chodzież PCH_RUN

Zapłacone

Kledzik Natalia 4 10 km / K30 C
POL Chodzież Pch_Run

Zapłacone

Klessa Marcin 35 10 km / M40 POL Kórnik Niernatki Klessa Familia

Zapłacone

Kmiotek Andrzej 41 10 km / M40 POL Chodziez Taurus

Zapłacone

Kmiotek Jarosław 40 10 km / M40 POL Chodziez Taurus

Zapłacone

Kopertowicz Paweł 81 10 km / M30 POL Kaczory Orzeł Osiek

Zapłacone

Kosiór Marcin 58 10 km / M30 POL Rąbczyn Zabiegani PTTK Wągrowiec

Zapłacone

Kozera Mariusz 67 10 km / M40 POL Kaczory

Zapłacone

Kozłowski Antoni 57 10 km / M50 POL Chodzież Klub Wesołego Biegacza

Zapłacone

Kranc Tadeusz 80 10 km / M40 C
POL Zacharzyn MAKATA TEAM Zacharzyn

Zapłacone

Krawczyński Leszek 42 10 km / M30 POL Konin

Zapłacone

Kreskowiak Łukasz 7 10 km / M30 POL Chodzież

Zapłacone

Krząkała Jakub 6 10 km / M30 POL Chodzież

Zapłacone

Krzeszewska Dorota 45 10 km / K40 POL Piła

Zapłacone

Krzeszewski Krzysztof 46 10 km / M40 POL Piła

Zapłacone

Książczyk Barbara 65 10 km / K20 POL Poznań Mocni w Gębie

Zapłacone

Kuczora Artur 68 10 km / M30 POL Tczew

Zapłacone

Łochowicz Marta 28 10 km / K30 POL Chodzież

Zapłacone

Maciaszczyk Marek 73 10 km / M50 POL Rogoźno FWK ROGOŹNO

Zapłacone

Mączyński Grzegorz 60 10 km / M50 C
POL Margonin Wkurw_team

Zapłacone

Malinowska Nicola - 10 km / K16 POL Dobrzyca
Malinowski Henryk 77 10 km / M60 POL Rogoźno Rogoziński Klub Biegacza

Zapłacone

Marczykowski Kamil - 10 km / M30 POL Złotów
Migdalczyk Maciej 75 10 km / M30 C
POL Chodzież Pch_run / Lodożercy Chodzież

Zapłacone

Nester Łukasz 21 10 km / M30 POL Warszawa Biegam Bo Tak Wyszło

Zapłacone

Niewolin Tomasz - 10 km / M20 POL Szczecin
Nowaczyk Adam 53 10 km / M20 C
POL Milcz MAKATA TEAM Zacharzyn

Zapłacone

Ochnio Ryszard - 10 km / M40 POL Jastrowie Polonia Jastrowie Wtz Jastrowie
Paletta Małgorzata - 10 km / K40 POL Pietrowice Wielkie
Paletta Norbert - 10 km / M50 POL Pietrowice Wielkie
Palicki Marcin 29 10 km / M20 POL Rudna

Zapłacone

Pawłowski Karol 30 10 km / M40 POL Chodzież Lodożercy-Chodzież

Zapłacone

Pełechaty Ewelina - 10 km / K30 POL Nowa Wieś Ujska
Piotrowski Dominik - 10 km / M30 POL Chodzież Pch_Run
Płatników Michał 24 10 km / M30 POL Chodzież

Zapłacone

Płowens Piotr - 10 km / M20 C
POL Margonin
Pociecha Dariusz 69 10 km / M40 POL Gaj Mały MAA

Zapłacone

Pociecha Mikołaj 78 10 km / M20 POL Gaj Mały MAA

Zapłacone

Podlecka Agnieszka 72 10 km / K30 POL Piła 4 Run Team Piła

Zapłacone

Prus Aleksander 39 10 km / M30 POL Poznań

Zapłacone

Romańczyk Piotr 25 10 km / M40 C
POL Chodzież Pch_Run

Zapłacone

Romańczyk Sylwia 26 10 km / K40 C
POL Chodzież Pch_Run

Zapłacone

Rudnicki Marcin 47 10 km / M40 POL Piła

Zapłacone

Rudziński Tomasz - 10 km / M30 POL Wyrzysk Klub Biegowy Tsk Orzeł Osiek
Rumińska Ewelina - 10 km / K30 POL Piła
Rutkowska Anna 34 10 km / K40 POL Wałcz Wataha Wałcz

Zapłacone

Semeniuk Łukasz 13 10 km / M30 POL Iwno Styromap

Zapłacone

Sikorski Marcin - 10 km / M30 POL Piła Kmc
Śramski Jakub 66 10 km / M30 C
POL Chodzież

Zapłacone

Staniewski Jakub - 10 km / M20 POL Chodzież
Stefaniak Paweł 2 10 km / M30 C
POL Studzieniec Pch_Run

Zapłacone

Strychalskarysz Danuta 9 10 km / K20 POL Gołańcz Team Run Gołańcz

Zapłacone

Strzępka Aleksandra 8 10 km / K30 POL Chodzież Chodzież

Zapłacone

Śwital Leszek 55 10 km / M40 C
POL Chodzież PCH_RUN -Morsy Margonin

Zapłacone

Szymańska Agnieszka - 10 km / K20 C
POL Chodzież
Szymczak Anna 31 10 km / K20 POL Chodzież

Zapłacone

Szymczak Jacek 38 10 km / M40 POL Śmieszkowo Kb Gmina Czarnków

Zapłacone

Trznadel Roksana 61 10 km / K20 POL Szamocin

Zapłacone

Tubicz Beata - 10 km / K40 POL Piła
Tylicki Robert 10 10 km / M40 POL Leszno Tylickiteam

Zapłacone

Wiczewski Grzegorz 48 10 km / M40 POL Poznań Duni Poland

Zapłacone

Wiśniewska Ewa 62 10 km / K50 POL Mrocza

Zapłacone

Woźniak Kamil 56 10 km / M30 C
POL Chodzież PSP PIŁA

Zapłacone

Wysz Damian 22 10 km / M30 C
POL Poznań

Zapłacone

Zadrożny Szymon 33 10 km / M40 POL Wałcz Wataha Wałcz

Zapłacone

Zamojda Marcin 16 10 km / M40 POL Piła 4Run Team

Zapłacone

Zawartka Michal 43 10 km / M30 C
POL Chodziez Gabinet Masażu I Rehabilitacji Rehabios

Zapłacone

Zbielska Agnieszka - 10 km / K40 POL Piła
Zemke Michał 71 10 km / M30 POL Chodzież Pch_Run

Zapłacone

Zieliński Marcin 59 10 km / M30 C
POL Chodzież

Zapłacone

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU