II Śliwicka Dyszka

Śliwice
14.10.2017

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miejscowość Klub Status opłaty
Abczyński Robert 1 D10 / M 40-49 Świecie Solidarność Poledno

Zapłacone

Andrzejczak Rafał 2 D10 / M 30-39 Grudziądz

Zapłacone

Appel Jurek 596 NW 5km / M 16-100 Bydgoszcz Gosir-Osielsko

Zapłacone

Arbszajtys Piotr 3 D10 / M 30-39 Kalmuzy Gmina Gardeja Biega

Zapłacone

Augustyńska Mirosława 4 D10 / K 50-59 Charzykowy

Zapłacone

Babińska Grażyna 597 NW 5km / K 16-100 Wielka Komorza

Zapłacone

Babiński Leszek 598 NW 5km / M 16-100 Wielka Komorza

Zapłacone

Bączkowski Andrzej 5 D10 / M 30-39 Pomorskie

Zapłacone

Bagrowski Marek - D10 / M 50-59 Dabrowa Chelminska Umk Collegium Medicum Ratownictwo-Medyczne Biega

Brak miejsc

Bakalarz Mariisz 6 D10 / M 30-39 Bydgoszcz

Zapłacone

Balda Aleksandra 599 NW 5km / K 16-100 Tczew

Zapłacone

Balda Marcin 7 D10 / M 40-49 Tczew

Zapłacone

Balda Nikola 600 NW 5km / K 16-100 Tczew

Zapłacone

Banach Dawid 8 D10 / M 20-29 Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

Banach Marcin 9 D10 / M 30-39 Śliwice 3Gravity

Zapłacone

Banach Tomasz 10 D10 / M 30-39 Grudziądz Tomek Biega Grudziądz

Zapłacone

Baranowicz Arkadiusz 11 D10 / M 40-49 Ruda Śląska

Zapłacone

Barska-Mojek Beata 601 NW 5km / K 16-100 Grupa Żołnierze

Zapłacone

Bartczak Lukasz 12 D10 / M 30-39 Dobrcz Teamochal

Zapłacone

Baszanowski Darek - D10 / M 20-29 Rumia

Brak miejsc

Bech Karolina 13 D10 / K 30-39 Niemcz

Zapłacone

Bednarczyk Przemysław 14 D10 / M 30-39 Grudziądz Daje Radę

Zapłacone

Belicka Ewa 602 NW 5km / K 16-100 Śliwice

Zapłacone

Belt Kacper 15 D10 / M 20-29 Lińsk

Zapłacone

Berlik Dagmara - D10 / K 16-19 Chojnice

Brak miejsc

Białek Martyna 16 D10 / K 16-19 Charzykowy

Zapłacone

Białkowski Krzysztof - D10 / M 20-29 Gardeja Gmina Gardeja Biega

Brak miejsc

Bielec Adam 17 D10 / M 20-29 Skepe Mały Chudy W Dresie

Zapłacone

Biesek Mariusz 18 D10 / M 20-29 Czarna Woda

Zapłacone

Blas Krzysztof 19 D10 / M 30-39 Lińsk Biegające Śliwice

Zapłacone

Blas Marta 20 D10 / K 16-19 Lińsk Biegające Śliwice

Zapłacone

Blaszczyk Natalia 21 D10 / K 30-39 Gliwice

Zapłacone

Bloch Przemysław 22 D10 / M 30-39 Czersk Biegające Śliwice

Zapłacone

Bloch Szymon 23 D10 / M 20-29 Czersk

Zapłacone

Boettcher Grzegorz 24 D10 / M 40-49 Nicponia Trunsformacja Gniewu

Zapłacone

Boettcher Sylwia 25 D10 / K 30-39 Nicponia Transformacja Gniewu

Zapłacone

Borkowska Malgorzata 603 NW 5km / K 16-100 Tuchola

Zapłacone

Borkowski Tomasz 26 D10 / M 40-49 Tucholi

Zapłacone

Borowicki Jarosław 27 D10 / M 40-49 Chojnice

Zapłacone

Borski Ryszard 28 D10 / M 30-39 Reda

Zapłacone

Borzeszkowski Maciej 29 D10 / M 30-39 Czarna Woda Czw Runner

Zapłacone

Borzych Zbigniew 30 D10 / M 50-59 Bydgoszcz

Zapłacone

Borzyszkowski Maciej - D10 / M 20-29 Bobowo

Brak miejsc

Boużyk Andrzej 31 D10 / M 40-49 Starogard Gdański

Zapłacone

Brandenburger Piotr 32 D10 / M 30-39 Świecie Solidarność Poledno

Zapłacone

Brzezicki Łukasz 33 D10 / M 30-39 Kępice

Zapłacone

Brzeziński Bartosz 34 D10 / M 20-29 Grudziądz V Runner

Zapłacone

Brzeziński Rafał 35 D10 / M 30-39 Przechlewo Tripaka Przechlewo

Zapłacone

Brzoszczyk Mieczysław 36 D10 / M 50-59 Tuchola

Zapłacone

Brzoszczyk Weronika 37 D10 / K 30-39 Tuchola

Zapłacone

Buczel Lidia 38 D10 / K 30-39 Wiry

Zapłacone

Buczko Bartosz 39 D10 / M 20-29 Człuchów Cmkl Człuchów

Zapłacone

Buczko Dariusz 40 D10 / M 20-29 Przechlewo Tripaka Przechlewo

Zapłacone

Budnik Bartosz 41 D10 / M 16-19 Inowrocław

Zapłacone

Budnik Piotr 42 D10 / M 30-39 Tuchola

Zapłacone

Budzik Kazimierz - D10 / M 60-69 Grudziądz Projkaz

Brak miejsc

Burczyk Ewa 604 NW 5km / K 16-100 Lubichowo

Zapłacone

Burzyńska Monika 43 D10 / K 30-39 Grudziadz

Zapłacone

Cander Jerzy 44 D10 / M 50-59 Wąbrzeźno

Zapłacone

Cebula Bogdan 45 D10 / M 50-59 Sztum Lks Zantyr Sztum

Zapłacone

Chabowska Basia 46 D10 / K 20-29 Śliwice

Zapłacone

Chabowski Łukasz 47 D10 / M 20-29 Tleń

Zapłacone

Chabros Małgorzata - D10 / K 20-29 Świecie The Runners Świecie

Brak miejsc

Chęciński Leszek 48 D10 / M 40-49 Gąsiorki

Zapłacone

Chmurzyński Tomasz 49 D10 / M 40-49 Bydgoszcz Tkkf Kolejarz

Zapłacone

Chodukiewicz Monika 50 D10 / K 16-19 Kwidzyn Gerke Fight Team

Zapłacone

Chojnacka Jolanta 51 D10 / K 40-49 Pelplin Klub Aktywnego Pelpliniaka

Zapłacone

Chojnacki Krzysztof 52 D10 / M 50-59 Pelplin Klub Aktywnego Pelpliniaka

Zapłacone

Chruściel Michal 53 D10 / M 20-29 Gorzyce Fartlek Go

Zapłacone

Chylińska Dagmara 54 D10 / K 40-49 Tczew Biegający Tczew

Zapłacone

Chyliński Dariusz 55 D10 / M 40-49 Tczew Biegający Tczew

Zapłacone

Cichosz-Mielewczyk Mateusz 56 D10 / M 30-39 Rzepnica Świat Płytek U Kryspina

Zapłacone

Ciekliński Michał 57 D10 / M 20-29 Malbork Aby Do Przodu

Zapłacone

Cieplińska Marta 58 D10 / K 20-29 Toruń

Zapłacone

Cierżnicki Zbigniew 59 D10 / M 50-59 Bydgoszcz Tkkf Kolejarz Bydgoszcz

Zapłacone

Ciesielska Hanna 605 NW 5km / K 16-100 Gniezno Fast Walker

Zapłacone

Ciesielski Krzysztof 606 NW 5km / M 16-100 Gniezno Fast Walker

Zapłacone

Cyron Bogumił 60 D10 / M 50-59 Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

Czaja Leszek 61 D10 / M 40-49 Starogard Gdański Kkb Starogard Gd

Zapłacone

Czajka Urszula 607 NW 5km / K 16-100 Rumia

Zapłacone

Czapiewska Małgorzata 62 D10 / K 50-59 Brodnica Brodnica Biega

Zapłacone

Czapiewska-Siekierka Ewa 63 D10 / K 30-39 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie

Zapłacone

Czapiewski Lukasz 64 D10 / M 30-39 Chojnice

Zapłacone

Czapiewski Maciej 65 D10 / M 50-59 Brodnica Brodnica Biega

Zapłacone

Czaplewska Alicja 66 D10 / K 30-39 Ostrowite Koło Chojnic Florian Chojnice

Zapłacone

Czaplewski Krzysztof 67 D10 / M 30-39 Ostrowite Koło Chojnic Florian Chojnice

Zapłacone

Czarnecki Janusz 68 D10 / M 16-19 Bochlin Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych W Nowem

Zapłacone

Czarnowski Łukasz 69 D10 / M 30-39 Przechlewo Tripaka

Zapłacone

Czechowski Rafał 70 D10 / M 30-39 Grudziądz Nieskończoność

Zapłacone

Czepli Justyna - D10 / K 40-49 Lniska

Brak miejsc

Czerwiak Robert 71 D10 / M 40-49 Starogard Gdański Tri Starogard

Zapłacone

Czerwińska Katarzyna 72 D10 / K 30-39 Piastoszyn :)

Zapłacone

Czerwińska Magdalena 608 NW 5km / K 16-100 Tuchola

Zapłacone

Czerwiński Jakub 73 D10 / M 20-29 Skórcz

Zapłacone

Czerwiński Marcin 74 D10 / M 30-39 Chojnice

Zapłacone

Czuba Adam 75 D10 / M 40-49 Toruń Km Łubianka

Zapłacone

Czubkowski Sebastian 76 D10 / M 30-39 Sępólno Krajeńskie Fit Klub

Zapłacone

Czypurowicz Anna 609 NW 5km / K 16-100 Tczew

Zapłacone

Czyżewska Justyna 77 D10 / K 30-39 Brzoza

Zapłacone

Czyżewski Patryk 78 D10 / M 30-39 Bydgoszcz

Zapłacone

Dalke Jowita 79 D10 / K 30-39 Gdańsk Zabiegane Dwie

Zapłacone

Damps Jacek - D10 / M 40-49 Skrzeszewo

Brak miejsc

Damps Katarzyna - D10 / K 40-49 Skrzeszewo Studio S 7 Banino

Brak miejsc

Danielska Monika 80 D10 / K 40-49 Charzykowy Tripaka Przechlewo

Zapłacone

Dawidowicz Maciej 81 D10 / M 30-39 Brzoza Brzoza Biega

Zapłacone

Dębska Urszula 610 NW 5km / K 16-100 Sucharzewo

Zapłacone

Dębski Jan 82 D10 / M 60-69 Sucharzewo Sołtys

Zapłacone

Deinowski Mariusz 83 D10 / M 40-49 Osie Sęki

Zapłacone

Dejnowski Tomasz - D10 / M 30-39 Śliwiczki

Brak miejsc

Dembek Dawid - D10 / M 20-29 Bydgoszcz Witkowski Team

Brak miejsc

Dembek Sławomir 84 D10 / M 30-39 Bytonia Morsy Zblewo

Zapłacone

Dering Hanna 85 D10 / K 30-39 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie

Zapłacone

Dering Tomek 86 D10 / M 30-39 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie

Zapłacone

Dobak Stefan 87 D10 / M 70-100 Szamotuły Kb Szamotuły

Zapłacone

Doering Irek - D10 / M 40-49 Wejherowo Run Natka

Brak miejsc

Domeracki Tomasz - NW 5km / M 16-100 Tuchola Fit Club 80/20

Brak miejsc

Dopierała Magdalena - NW 5km / K 16-100 Szembruk

Brak miejsc

Dorotin Mirek 88 D10 / M 30-39 Gniew Rolls-Royce Running Team

Zapłacone

Dorotin Mirek - D10 / M 30-39 Tczew Rolls_Royce Running Team

Brak miejsc

Dorszewski Rafał 89 D10 / M 40-49 Malbork Run For Fun

Zapłacone

Dubiela Halina 90 D10 / K 50-59 Tczew Tkkf Kolejarz Bydgoszcz

Zapłacone

Dudek Zofia - D10 / K 50-59 Unisław

Brak miejsc

Dudziak Michał 91 D10 / M 30-39 Bydgoszcz Cpr Bydgoszcz

Zapłacone

Durczak Jerzy 92 D10 / M 30-39 Białe Błota

Zapłacone

Dworakowska Judyta 93 D10 / K 30-39 Gniew Trunsformacja Gniew

Zapłacone

Dworakowski Marcin 94 D10 / M 30-39 Tymawa

Zapłacone

Dydymska Monika 95 D10 / K 40-49 Rumia

Zapłacone

Dydymski Krzysztof 96 D10 / M 40-49 Rumia

Zapłacone

Dyjach Robert 97 D10 / M 20-29 Gruczno Solidarność Poledno

Zapłacone

Dziadczyk Krzysztof 98 D10 / M 50-59 Chojnice Florian Chojnice

Zapłacone

Dzialdowski Adam 99 D10 / M 40-49 Torun Rossmann

Zapłacone

Działdowski Dawid 100 D10 / M 16-19 Torun Rossmann

Zapłacone

Działoszyński Grzegorz - D10 / M 40-49 Kraczki Tsk Orzeł Osiek

Brak miejsc

Dziennik Maciej 101 D10 / M 30-39 Świecie

Zapłacone

Ebertowski Michał 102 D10 / M 20-29 Starogard Gdański Tri Starogard Gdański

Zapłacone

Erdmańczyk Andrzej 103 D10 / M 50-59 Brusy Karate Kuokushuin

Zapłacone

Faryński Ireneusz 104 D10 / M 40-49 Włocławek Bks Kujawiak Włocławek

Zapłacone

Fiałkowski Sylwester 105 D10 / M 30-39 Świecie

Zapłacone

Fierek Bernadeta 106 D10 / K 40-49 Tuchola

Zapłacone

Fierek Bożena 107 D10 / K 60-69 Czersk

Zapłacone

Fierka Adam 108 D10 / M 40-49 Zblewo Bbl Starogard, Sokół Zblewo Sekcja La

Zapłacone

Fojut Marcin 109 D10 / M 40-49 Zblewo Morsy Zblewo

Zapłacone

Frąckowski Patryk - D10 / M 20-29 Tuchola Mlks Tucholanka Tuchola

Brak miejsc

Frączyk Bogusław 110 D10 / M 30-39 Przechlewo Tripaka.pl

Zapłacone

Fułat Karol 111 D10 / M 50-59 Cekcyn Tkkf Kolejarz

Zapłacone

Gabrych Maciej - D10 / M 30-39 Bydgoszcz 1980

Brak miejsc

Gabryel Dorota 611 NW 5km / K 16-100 Tuchola :-)

Zapłacone

Gabryel Wojciech 112 D10 / M 40-49 Tuchola :-)

Zapłacone

Gaca Magdalena 612 NW 5km / K 16-100 Lińsk

Zapłacone

Gackowski Michał 113 D10 / M 40-49 Bydgoszcz

Zapłacone

Garboś Magdalena 114 D10 / K 20-29 Skórcz Wyścigowa Kura

Zapłacone

Garska Joanna 115 D10 / K 40-49 Bytów Świat Płytek U Kryspina

Zapłacone

Garski Kryspin 116 D10 / M 40-49 Bytów Świat Płytek U Kryspina

Zapłacone

Gawron Piotr 117 D10 / M 40-49 Bytów Kb Goch Bytów

Zapłacone

Gering Mariusz - D10 / M 30-39 Gdańsk Dct Drużyna Biegowa

Brak miejsc

Gerke Marcin - D10 / M 40-49 Bukowiec

Brak miejsc

Gesing Joanna 118 D10 / K 30-39 Bieńkówka

Zapłacone

Gładysz Krzysztof 119 D10 / M 40-49 Świecie

Zapłacone

Główczewski Grzegorz 120 D10 / M 40-49 Tczew Akademia Biegowa Amator Kiełpino

Zapłacone

Gniot Bożena 121 D10 / K 30-39 Minikowo

Zapłacone

Golinski Michał 122 D10 / M 30-39 Świecie The Runners Świecie

Zapłacone

Golon Marlena 123 D10 / K 40-49 Sicienko Run Pasja

Zapłacone

Gołuński Andrzej 124 D10 / M 40-49 Starogard Gdańskl

Zapłacone

Goncerzewicz Jacek 613 NW 5km / M 16-100 Świecie Aktywnie Zakręceni

Zapłacone

Gordon Roman 125 D10 / M 60-69 Bydgoszcz Run Bydgoszcz

Zapłacone

Górnowicz Andrzej 126 D10 / M 60-69 Chojnice Florian

Zapłacone

Górska Krystyna 127 D10 / K 30-39 Rudno

Zapłacone

Gorski Adam 128 D10 / M 20-29 Bydgoszcz

Zapłacone

Gostomczyk Marcin 129 D10 / M 40-49 Chojnice Florian Chojnice

Zapłacone

Gostomski Arkadiusz 130 D10 / M 30-39 Tuchola

Zapłacone

Grabowicz Magdalena 131 D10 / K 20-29 Śliwice

Zapłacone

Grabowicz Monika 132 D10 / K 20-29 Śliwice

Zapłacone

Grabowska Ilona 133 D10 / K 30-39 Bydgoszcz

Zapłacone

Grabowski Andrzej 134 D10 / M 40-49 Cewice Świat Płytek U Kryspina

Zapłacone

Gracz Katarzyna 135 D10 / K 30-39 Osowo Leśne

Zapłacone

Graczyk Adrian 614 NW 5km / M 16-100 Tczew

Zapłacone

Gradowski Adam 136 D10 / M 20-29 Czersk Helełka Team

Zapłacone

Gradowski Marcin 137 D10 / M 40-49 Gdańsk

Zapłacone

Gradowski Piotr 138 D10 / M 30-39 Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

Gralik Kacper - D10 / M 20-29 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie

Brak miejsc

Grefka Stefan 139 D10 / M 50-59 Łąg

Zapłacone

Grela Katarzyna 615 NW 5km / K 16-100 Zamość Aby Do Przodu

Zapłacone

Groskop Grzegorz 140 D10 / M 20-29 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie

Zapłacone

Grzebska Ewa 141 D10 / K 50-59 Mława G&g

Zapłacone

Grzebski Jerzy 142 D10 / M 50-59 Mława G&g

Zapłacone

Grzywacz Anna 143 D10 / K 30-39 Tuchola

Zapłacone

Grzywiński Grzegorz - D10 / M 40-49 Bydgoszcz Run Bydgoszcz

Brak miejsc

Guentzel Elżbieta 144 D10 / K 50-59 Chojnice Tripaka Przechlewo

Zapłacone

Guliński Grzegorz 145 D10 / M 30-39 Toruń 1984

Zapłacone

Gumiński Bartosz 146 D10 / M 30-39 Wielki Mędromierz -

Zapłacone

Gumowski Jacek 147 D10 / M 50-59 Toruń

Zapłacone

Gurajdowski Michał 148 D10 / M 30-39 Poznań Drużyna Jezusa

Zapłacone

Gurski Roland 149 D10 / M 20-29 Grudziądz

Zapłacone

Guzik Adrian - D10 / M 20-29 Warszawa Guzik.luzik

Brak miejsc

Guziński Jarosław 150 D10 / M 40-49 Chojnice No Limits Chojnice

Zapłacone

Gwizdała Zbigniew 616 NW 5km / M 16-100 Gołąbek

Zapłacone

Haber Ireneusz 151 D10 / M 50-59 Biały Bór Lub Wybierz Z Listy

Zapłacone

Hajdamowicz-Rydel Natalia - D10 / K 30-39 Kwidzyn Kwidzyn Biega

Brak miejsc

Hapka Dagmara 152 D10 / K 20-29 Przechlewo Tripaka Przechlewo

Zapłacone

Haracewiat Cezary 153 D10 / M 50-59 Bydgoszcz

Zapłacone

Homa Henryk 154 D10 / M 70-100 Pelplin Klub Aktywnego Pelpliniaka

Zapłacone

Iwaniak Dariusz 155 D10 / M 40-49 Mirosław Ujście

Zapłacone

Iwaniak Wioletta 156 D10 / K 40-49 Mirosław Ujście

Zapłacone

Jabłońska-Kierszk Beata 157 D10 / K 40-49 Przechlewo Tripaka

Zapłacone

Jagodzińska Magdalena - D10 / K 20-29 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie

Brak miejsc

Jagodziński Mateusz - D10 / M 20-29 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie

Brak miejsc

Jakubek Patryk 158 D10 / M 20-29 Bytów Świat Płytek U Kryspina

Zapłacone

Jakubowska Izabela 617 NW 5km / K 16-100 Szembruk

Zapłacone

Jakubowski Leszek 159 D10 / M 30-39 Szembruk

Zapłacone

Janas-Breska Justyna 160 D10 / K 30-39 Chojnice

Zapłacone

Janiak Marcin 161 D10 / M 30-39 Grudziądz Nieskończoność

Zapłacone

Janiszewski Marek 162 D10 / M 30-39 Bytów Ścigał Team Drutex

Zapłacone

Janiszewski Przemysław - D10 / M 30-39 Świecie The Runners Świecie

Brak miejsc

Jankowska Justyna 163 D10 / K 30-39 Słupsk Mróweczki

Zapłacone

Jankowski Grzegorz 164 D10 / M 40-49 Bytów Świat Płytek U Kryspina

Zapłacone

Janowski Piotr 165 D10 / M 50-59 Nowawieś Chełmińska Tkkf Chełmno

Zapłacone

Janus Tomasz 166 D10 / M 20-29 Słupsk

Zapłacone

Januszewska Krystyna 167 D10 / K 40-49 Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

Januszewski Krystian 168 D10 / M 30-39 Chojnice Wracamdozdrowia.pl

Zapłacone

Jarząb Joanna 169 D10 / K 30-39 Płużnica

Zapłacone

Jasiek Dawid - D10 / M 16-19 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie

Brak miejsc

Jasiek Dawid 170 D10 / M 16-19 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie

Zapłacone

Jasiński Krystian 171 D10 / M 20-29 Chojnice

Zapłacone

Jasiński Mateusz - D10 / M 20-29 Giżycko

Brak miejsc

Jaskulska Mirela 172 D10 / K 50-59 Grudziądz

Zapłacone

Jaskulski Kazimierz 173 D10 / M 50-59 Grudziądz

Zapłacone

Jasnoch Robert 174 D10 / M 30-39 Starogard Gdański

Zapłacone

Jaster Joanna 175 D10 / K 30-39 Chojnice T4F

Zapłacone

Jaworska Agnieszka 176 D10 / K 40-49 Torun 1977

Zapłacone

Jaworska Monika 177 D10 / K 30-39 Sulnowo Biegające Ciacha

Zapłacone

Jaworski Łukasz 178 D10 / M 20-29 Śliwice

Zapłacone

Jaworski Tomasz 179 D10 / M 30-39 Sulnowo Biegające Ciacha

Zapłacone

Jażdżewska Dorota 618 NW 5km / K 16-100 Śliwice

Zapłacone

Jeliński Adam 180 D10 / M 40-49 Grudziądz

Zapłacone

Jeszka Adrianna 181 D10 / K 20-29 Toruń

Zapłacone

Jeszka Dariusz 182 D10 / M 40-49 Powałki

Zapłacone

Jeżewska Edyta 183 D10 / K 20-29 Paparzyn

Zapłacone

Jeżewski Łukasz 184 D10 / M 30-39 Kobyły

Zapłacone

Jurski Robert 185 D10 / M 40-49 Bydgoszcz

Zapłacone

Kacprzak Marcin 186 D10 / M 30-39 Łódź 1979

Zapłacone

Kaczmarek Jarosław 619 NW 5km / M 16-100 Szczutki

Zapłacone

Kaczmarek Zofia 620 NW 5km / K 16-100 Szczutki

Zapłacone

Kaczmarski Darek 187 D10 / M 50-59 Człuchów Tripaka Przechlewo

Zapłacone

Kaczorowska Daria - NW 5km / K 16-100 Szembruk

Brak miejsc

Kaczyński Daniel 188 D10 / M 30-39 Starogard Gdański Crosselite Ebrogym

Zapłacone

Kadow Ryszard 189 D10 / M 40-49 Bydgoszcz

Zapłacone

Kąkol Franciszek 190 D10 / M 60-69 Chojnice Florian Chojnice

Zapłacone

Kalinowska Anna 191 D10 / K 30-39 Grudziądz Uks Omega Gruta

Zapłacone

Kalisz Anna - D10 / K 30-39 Gdańsk

Brak miejsc

Kalisz Dominika - D10 / K 20-29 Śliwice

Brak miejsc

Kalisz Paweł - D10 / M 30-39 Gdańsk F3Team

Brak miejsc

Kamińska Aleksandra 192 D10 / K 30-39 Przechlewo Tripaka Przechlewo

Zapłacone

Kamiński Łukasz - D10 / M 30-39 Niemcz Mafia Qubowicz

Brak miejsc

Kamiński Mirosław 193 D10 / M 60-69 Toruń

Zapłacone

Kania Magdalena 194 D10 / K 20-29 Tuchola

Zapłacone

Kannenberg Maciej 195 D10 / M 20-29 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie

Zapłacone

Karnowski Patryk 196 D10 / M 20-29 Ocypel Aktywnego Człowieka

Zapłacone

Karpiński Tomasz 197 D10 / M 30-39 Polski Konopat Brak

Zapłacone

Karwasz Marek 198 D10 / M 40-49 Osie Osp Osie

Zapłacone

Kasperek Radosław - D10 / M 30-39 Świecie

Brak miejsc

Kaszubowska Violetta 621 NW 5km / K 16-100 Chojnice

Zapłacone

Kaszubowski Janusz 622 NW 5km / M 16-100 Chojnice

Zapłacone

Kaszubowski Zenon - D10 / M 50-59 Malbork Active Malbork

Brak miejsc

Kawczyńska Zofia 623 NW 5km / K 16-100 Śliwice

Zapłacone

Kęciński Stanisław 199 D10 / M 60-69 Chojnice Florian

Zapłacone

Kędzierski Krystian - D10 / M 20-29 Śliwice

Brak miejsc

Kęsik Krzysztof 624 NW 5km / M 16-100 Łąski Piec

Zapłacone

Kęsik Mieczysław 200 D10 / M 60-69 Sępólno Krajeńskie

Zapłacone

Kęska Michał 201 D10 / M 20-29 Przechowo Solidarność Poledno

Zapłacone

Kęska Rafał 202 D10 / M 20-29 Świecie A&r Team

Zapłacone

Kielpinska Malgorzata - D10 / K 30-39 Rytel

Brak miejsc

Kik Andrzej 203 D10 / M 70-100 Gdańsk Nie Marnuj Tlenu / Gait

Zapłacone

Klatecki Adam 204 D10 / M 30-39 Pruszcz

Zapłacone

Klejna Dawid 205 D10 / M 20-29 Zblewo

Zapłacone

Klejna Wiesława 206 D10 / K 50-59 Zblewo

Zapłacone

Klemański Marcin 207 D10 / M 30-39 Świecie The Runners Świecie

Zapłacone

Klin Paulina 208 D10 / K 20-29 Czersk

Zapłacone

Klin Paulina - D10 / K 20-29 Czersk

Brak miejsc

Klonowski Marcin 209 D10 / M 20-29 Sztum Lks Zantyr Sztum

Zapłacone

Kloskowski Adam 210 D10 / M 30-39 Bydgoszcz Jw1515 Bydgoszcz

Zapłacone

Kłaczyński Mariusz - D10 / M 30-39 Grudziądz

Brak miejsc

Kłos Klaudiusz 211 D10 / M 30-39 Skórcz Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

Kłos Lidia 625 NW 5km / K 16-100 Papowo Biskupie

Zapłacone

Kłos Łukasz 212 D10 / M 20-29 Zblewo

Zapłacone

Kłos Szymon 213 D10 / M 20-29 Zblewo

Zapłacone

Kłosowski Marcin 214 D10 / M 40-49 Bydgoszcz Grupa Bankietowa Specjal

Zapłacone

Knitter Monika 626 NW 5km / K 16-100 Polanów

Zapłacone

Kobierowska Sylwia 627 NW 5km / K 16-100 Chojnice

Zapłacone

Koch Karolina 628 NW 5km / K 16-100 Czersk

Zapłacone

Kochan Robert 215 D10 / M 40-49 Chojnice

Zapłacone

Kochańskl Dariusz 216 D10 / M 50-59 Bukowiec

Zapłacone

Kocinska Danuta 629 NW 5km / K 16-100 Rytel

Zapłacone

Kolmajer Rafał - D10 / M 30-39 Bydgoszcz Run Bydgoszcz

Brak miejsc

Kołodziejski Stanisław 217 D10 / M 40-49 Lińsk

Zapłacone

Koperska Karolina 218 D10 / K 20-29 Chojnice T4F

Zapłacone

Kopytowska Anna 219 D10 / K 30-39 Warszawa Triclub

Zapłacone

Kosecka Magdalena - D10 / K 30-39 Śliwice

Brak miejsc

Koseda Robert 220 D10 / M 40-49 Kartuzy

Zapłacone

Kostuch Waldemar - D10 / M 40-49 Reda

Brak miejsc

Kotowicz Bartosz 221 D10 / M 30-39 Kwidzyn Kwidzyn Biega

Zapłacone

Kotras Jacek 222 D10 / M 20-29 Jeżewo

Zapłacone

Kowalczewska Małgorzata 223 D10 / K 30-39 Poznań

Zapłacone

Kowalski Jacek 224 D10 / M 40-49 Bydgoszcz

Zapłacone

Kowalski Jarek 225 D10 / M 30-39 Człuchów Biootom

Zapłacone

Kowalski Krzysztof 226 D10 / M 40-49 Mikołów Bbl Mikołów

Zapłacone

Kowzan Grzegorz 227 D10 / M 20-29 Toruń

Zapłacone

Kozicka Małgorzata 228 D10 / K 30-39 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie

Zapłacone

Kozicki Marcin 229 D10 / M 30-39 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie

Zapłacone

Kozłowski Mirek 230 D10 / M 50-59 Bydgoszcz

Zapłacone

Kozłowski Rafał 231 D10 / M 40-49 Barcin

Zapłacone

Kraińska Kamila 232 D10 / K 20-29 Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

Kraiński Michał 233 D10 / M 30-39 Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

Krajnik Wojciech 234 D10 / M 30-39 Grudziądz

Zapłacone

Krauze Hanna 235 D10 / K 30-39 Chojnice Przedszkole Niepubliczne Im. Janusza Korczaka

Zapłacone

Krawczyk Grzegorz 236 D10 / M 40-49 Radom Biegiem Radom!

Zapłacone

Krawczyk Natalia - D10 / K 30-39 Wejherowo Run Natka

Brak miejsc

Krefta Dagmara 237 D10 / K 30-39 Nowe V Runner

Zapłacone

Kreja Lukasz 238 D10 / M 30-39 Tczew Biegający Tczew

Zapłacone

Król Krzysztof 239 D10 / M 50-59 Pawłówko

Zapłacone

Kruk Agnieszka 240 D10 / K 30-39 Szymankowo Flex Pomagamy

Zapłacone

Kruszyńska Barbara 241 D10 / K 50-59 Tczew Biegający Tczew

Zapłacone

Kryger Agnieszka - D10 / K 20-29 Bagienica

Brak miejsc

Kryger Martyna - D10 / K 16-19 Bagienica

Brak miejsc

Krykant Michał 242 D10 / M 30-39 Grudziądz

Zapłacone

Kryzel Tomasz 243 D10 / M 20-29 Człuchów

Zapłacone

Krzoska Dorota 244 D10 / K 40-49 Brusy

Zapłacone

Kubanek Łukasz 245 D10 / M 30-39 Niemcz Teamochal

Zapłacone

Kubiak Tomasz 246 D10 / M 30-39 Bydgoszcz

Zapłacone

Kubowicz Piotr 247 D10 / M 50-59 Bydgoszcz Małgoś...team

Zapłacone

Kubowicz-Kamińska Hania - D10 / K 30-39 Niemcz Mafia Qubowicz

Brak miejsc

Kuc Łukasz - NW 5km / M 16-100 Świecie

Brak miejsc

Kucharska Aneta - D10 / K 40-49 Janowo

Brak miejsc

Kucharski Piotr - D10 / M 40-49 Janowo

Brak miejsc

Kuciński Krzysztof 248 D10 / M 30-39 Wielki Mędromierz

Zapłacone

Kuciński Łukasz 249 D10 / M 20-29 Elbląg

Zapłacone

Kuczyńska Jagoda 630 NW 5km / K 16-100 Jeżewo Aktywnie Zakręceni

Zapłacone

Kuffel Leszek 250 D10 / M 40-49 Świecie Niezrzeszony

Zapłacone

Kujawa Kamil 251 D10 / M 30-39 Grudziądz

Zapłacone

Kujszczyk Wojtek 252 D10 / M 30-39 Człuchów Kartony.pl

Zapłacone

Kuklinski Maciej 253 D10 / M 40-49 Miroszewo -

Zapłacone

Kułakowski Krzysztof 254 D10 / M 30-39 Bydgoszcz Run Pasja

Zapłacone

Kurkowski Marek 255 D10 / M 40-49 Starogard Gdański Kkb Starogard Gdański

Zapłacone

Kuta Krystyna - D10 / K 50-59 Serock Luks Serock

Brak miejsc

Kuźma Anna - D10 / K 30-39 Świecie

Brak miejsc

Kwasigroch Krzysztof 256 D10 / M 50-59 Bydgoszcz Tkkf Kolejarz

Zapłacone

Kwiatkowska Hanna 631 NW 5km / K 16-100 Śliwice

Zapłacone

Kwiatkowski Adam 257 D10 / M 20-29 Wałdowo Szlacheckie

Zapłacone

Kwiatkowski Robert 258 D10 / M 20-29 Skórcz

Zapłacone

Kwiatkowski Tomasz 259 D10 / M 30-39 Kwidzyn Lub Wybierz Z Listy

Zapłacone

Lada Przemysław - D10 / M 30-39 Zalesie Stale Biegam-Nova Trading

Brak miejsc

Langowski Tomasz - D10 / M 20-29 Skórcz

Brak miejsc

Laskowska Daria 260 D10 / K 20-29 Starogard Gdański Bbl

Zapłacone

Legaszewski Roman 261 D10 / M 30-39 Skórcz Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

Lenc Janusz 262 D10 / M 60-69 Bydgoszcz Tkkf Kolejarz Bydgoszcz

Zapłacone

Leszczyńska Beata - D10 / K 50-59 Kwidzyn Ip Tem

Brak miejsc

Lipiecki Marcin 263 D10 / M 30-39 Gdynia

Zapłacone

Lipkowska Magdalena 264 D10 / K 30-39 Śliwice Biegajace Śliwice

Zapłacone

Lipski Jacek 265 D10 / M 40-49 Nieżychowice

Zapłacone

Lis Janusz 266 D10 / M 50-59 Grudziądz Tkkf Chełmno

Zapłacone

Lisewski Piotr 267 D10 / M 50-59 Bydgoszcz Niezrzeszony

Zapłacone

Literski Radosław 268 D10 / M 40-49 Czersk Bbl Czersk

Zapłacone

Liwoch Grzegorz 269 D10 / M 40-49 Osielsko Osielsko

Zapłacone

Loryńska Sandra 270 D10 / K 20-29 Laskowice Pomorskie Nie Ma Lenia

Zapłacone

Lozynski Jacek 271 D10 / M 40-49 Chojnice Florian Chojnice

Zapłacone

Lubiński Tomasz 272 D10 / M 30-39 Przechlewo

Zapłacone

Luzak Mirosław 273 D10 / M 50-59 Bydgoszcz Mwik Bydgoszcz

Zapłacone

Łącka Katarzyna 274 D10 / K 20-29 Małe Krówno

Zapłacone

Łącki Krzysztof 275 D10 / M 20-29 Małe Krówno

Zapłacone

Łada Monika 276 D10 / K 20-29 Brzozowe Błota

Zapłacone

Łamek Sebastian 277 D10 / M 40-49 Świecie Has Team

Zapłacone

Łepak Bartosz 278 D10 / M 16-19 Kamionka

Zapłacone

Łepek Małgorzata 279 D10 / K 30-39 Płąchawy

Zapłacone

Łepek Teresa 280 D10 / K 20-29 Płąchawy

Zapłacone

Łyczywek Johny 281 D10 / M 40-49 Chojnice Johny Latawiec

Zapłacone

Machnicka Aleksandra - D10 / K 30-39 Charzykowy

Brak miejsc

Machnikowska Karolina - D10 / K 30-39 Zblewo Kociewskie Morsy Zblewie

Brak miejsc

Maciejak Dariusz 282 D10 / M 30-39 Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

Maciejak Mariola 283 D10 / K 30-39 Sliwice

Zapłacone

Maciejewski Paweł 284 D10 / M 20-29 Tczew Biegający Tczew

Zapłacone

Maćkowski Maciej 285 D10 / M 30-39 Bydgoszcz Myślęcinek Bdg

Zapłacone

Mączewska Marzena 286 D10 / K 40-49 Grudziądz V Runner

Zapłacone

Magusiak Agnieszka 287 D10 / K 30-39 Bydgoszcz Rwt W Bydgoszczy

Zapłacone

Majchrzak Dawid 288 D10 / M 30-39 Bydgoszcz Zosia Team

Zapłacone

Majewska Agnieszka 289 D10 / K 30-39 Elbląg

Zapłacone

Majkowski Ireneusz 290 D10 / M 50-59 Skórcz Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

Majkowski Tomasz 291 D10 / M 20-29 Skórcz Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

Majorowski Krzysztof 292 D10 / M 30-39 Tczew

Zapłacone

Malendowicz Monika - D10 / K 30-39 Szubin

Brak miejsc

Malendowicz Robert 293 D10 / M 40-49 Tuchola

Zapłacone

Maliszewska Małgorzata - D10 / K 30-39 Kwidzyn Kwidzyn Biega

Brak miejsc

Małkiewicz Jacek 632 NW 5km / M 16-100 Solec Kujawski

Zapłacone

Małkowska Joanna 294 D10 / K 30-39 Chełmno

Zapłacone

Marach Piotr 295 D10 / M 40-49 Bladowo Akpb Marmel Toruń

Zapłacone

Marchel Tomasz 296 D10 / M 20-29 Solec Kujawski

Zapłacone

Marciniak Jolanta 633 NW 5km / K 16-100 Tuchola

Zapłacone

Marciniak Roman 634 NW 5km / M 16-100 Tuchola

Zapłacone

Marciniak Sebastian 297 D10 / M 30-39 Toruń

Zapłacone

Marcinkowski Paweł 298 D10 / M 40-49 Grębocin

Zapłacone

Marcinkowski Piotr 299 D10 / M 40-49 Rozgarty

Zapłacone

Marcinowska Katarzyna 635 NW 5km / K 16-100 Chojnice

Zapłacone

Marcinowski Bogdan 636 NW 5km / M 16-100 Chojnice

Zapłacone

Mathiak Ariel 300 D10 / M 30-39 Salno

Zapłacone

Mazurkiewicz Piotr 301 D10 / M 30-39 Dobrcz

Zapłacone

Megger-Kawczyńska Paulina - D10 / K 20-29 Śliwice

Brak miejsc

Mejgier Dawid 302 D10 / M 16-19 Sypniewo

Zapłacone

Mejgier Paweł 303 D10 / M 40-49 Sypniewo Tkkf Wodnik Więcbork

Zapłacone

Michalak Marianna 304 D10 / K 30-39 Świecie Has Team

Zapłacone

Michalewski Bartosz 305 D10 / M 40-49 Bydgoszcz Dfg Team

Zapłacone

Michna Justyna 306 D10 / K 40-49 Świecie

Zapłacone

Miernik Szymon 307 D10 / M 20-29 Chojnice

Zapłacone

Mierzwa Damian 308 D10 / M 20-29 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie

Zapłacone

Miesikowski Piotr 309 D10 / M 40-49 Grudziadz

Zapłacone

Mikuś Marcin 310 D10 / M 30-39 Pelplin Klub Aktywnego Pelpliniaka

Zapłacone

Miler-Owsik Monika 311 D10 / K 40-49 Starogard Gdański Aktywni Kociewiacy/kociewskie Morsy

Zapłacone

Miszke Kazimierz 312 D10 / M 60-69 Czersk Florian Chojnice

Zapłacone

Moenert Remek 313 D10 / M 40-49 Gdańsk

Zapłacone

Mojek Radosław 314 D10 / M 40-49 Grupa Żołnierze

Zapłacone

Mokwiński Czesław 315 D10 / M 60-69 Pelplin Klub Aktywnego Pelpliniaka

Zapłacone

Mól Rafał 316 D10 / M 40-49 Chojnice

Zapłacone

Mondra Magdalena 317 D10 / K 16-19 Bydgoszcz

Zapłacone

Mondry Waldemar 318 D10 / M 50-59 Bydgoszcz

Zapłacone

Morawska Karolina 319 D10 / K 30-39 Człuchów

Zapłacone

Morzuch Sylwia 320 D10 / K 40-49 Gdynia

Zapłacone

Musiał Mirela 321 D10 / K 40-49 Pruszcz

Zapłacone

Muzioł Adam 322 D10 / M 40-49 Raciąż

Zapłacone

Muzioł Anita 323 D10 / K 30-39 Raciąż

Zapłacone

Muzolf Dorota 324 D10 / K 30-39 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega

Zapłacone

Mykowski Jerzy 325 D10 / M 60-69 Skórcz Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

Mykowski Tomasz 326 D10 / M 30-39 Skórcz

Zapłacone

Nachyła Tadeusz - D10 / M 50-59 Człuchów

Brak miejsc

Nagórka Artur - D10 / M 40-49 Tuchola Miejskie Centrum Lekarskie

Brak miejsc

Nalborska Lucyna 327 D10 / K 40-49 Pelplin Klub Aktywnego Pelpliniaka

Zapłacone

Nalborski Milosz 328 D10 / M 30-39 Pelplin Klub Aktywnego Pelpliniaka

Zapłacone

Nantka Witold 329 D10 / M 30-39 Rybnik

Zapłacone

Natański Dawid 330 D10 / M 20-29 Brodnica

Zapłacone

Nawrocka Bogumiła 331 D10 / K 40-49 Chojnice

Zapłacone

Nawrocki Sław 332 D10 / M 30-39 Koronowo Brak

Zapłacone

Neyman Jolanta 637 NW 5km / K 16-100 Charzykowy

Zapłacone

Niewiadomski Patryk 333 D10 / M 20-29 Czarlin 1992

Zapłacone

Nieżurawski Krzysztof 334 D10 / M 20-29 Śliwice

Zapłacone

Nowicka Katarzyna 335 D10 / K 40-49 Mareza

Zapłacone

Nowicki Lukasz 336 D10 / M 40-49 Gdansk

Zapłacone

Nowicki Tomasz 337 D10 / M 40-49 Przechlewo #tripaka Przechlewo

Zapłacone

Ogrodziński Dariusz 338 D10 / M 40-49 Przechlewo #tripaka Przechlewo

Zapłacone

Ohler Marcin - D10 / M 30-39 Tuchola

Brak miejsc

Olender Tomasz 339 D10 / M 20-29 Grudziądz Enduhub Running Team

Zapłacone

Olkowski Jurek 340 D10 / M 60-69 Świecie The Runners Świecie

Zapłacone

Olkowski Piotr - D10 / M 30-39 Chojnice

Brak miejsc

Olszewski Andrzej - D10 / M 50-59 Aleksandrów Kujawski Akpb Marmel Toruń

Brak miejsc

Olszewski Jacek 341 D10 / M 50-59 Toruń Kb Olszesie

Zapłacone

Olszowy Roman - D10 / M 30-39 Tuchola

Brak miejsc

Orczykowski Kajetan 342 D10 / M 16-19 Inowrocław

Zapłacone

Orłowski Marcin - D10 / M 30-39 Toruń

Brak miejsc

Osiak Tomasz 343 D10 / M 16-19 Gniew Trunsformacja Gniew

Zapłacone

Osicki Artur 344 D10 / M 40-49 Lubin Cbj

Zapłacone

Osowski Michał 345 D10 / M 20-29 Chojnice Florian Chojnice

Zapłacone

Ossowska Magdalena 346 D10 / K 20-29 Osieczna

Zapłacone

Pacan Bartosz 347 D10 / M 30-39 Bytów Świat Płytek U Kryspina

Zapłacone

Paczkowska Patrycja - D10 / K 20-29 Serock Luks Serock

Brak miejsc

Padowicz Anna - D10 / K 30-39 Warszawa

Brak miejsc

Paliga Antoni 348 D10 / M 50-59 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie

Zapłacone

Paliga Mateusz 349 D10 / M 20-29 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie

Zapłacone

Pałczyński Kacper 350 D10 / M 20-29 Gdańsk

Zapłacone

Pankiewicz-Dmowska Cecylia 638 NW 5km / K 16-100 Gowino

Zapłacone

Paradowski Bartosz 351 D10 / M 20-29 Janikowo Szybkie Rysie

Zapłacone

Patalas Bartosz 352 D10 / M 30-39 Szczecin

Zapłacone

Patera Martyna 353 D10 / K 20-29 Toruń

Zapłacone

Pawlik Marek 354 D10 / M 50-59 Pruszcz

Zapłacone

Pawłowska Joanna - NW 5km / K 16-100 Zielonka

Brak miejsc

Pawłowska Marlena 355 D10 / K 40-49 Człuchów

Zapłacone

Pawłowski Mariusz - D10 / M 40-49 Marzęcice Kurzętnik Biega

Brak miejsc

Pawłowski Radosław 356 D10 / M 40-49 Zielonka Jftc Su

Zapłacone

Pawłowski Tomasz 357 D10 / M 20-29 Zielonka Jftc Su

Zapłacone

Pęk Grzegorz 358 D10 / M 40-49 Grupa Żołnierze

Zapłacone

Pęk Małgorzata 639 NW 5km / K 16-100 Grupa Żołnierze

Zapłacone

Pepliński Grzegorz - D10 / M 40-49 Sztum Lks Zantyr Sztum

Brak miejsc

Perlik Grzegorz 359 D10 / M 60-69 Bydgoszcz

Zapłacone

Perlik Wiesław 640 NW 5km / M 16-100 Zielonka Tadmax

Zapłacone

Petrykowski Michał 360 D10 / M 30-39 Bydgozcz

Zapłacone

Piątkowski Michał - D10 / M 30-39 Raszyn Bronislawow Run

Brak miejsc

Piechowski Grzegorz 361 D10 / M 40-49 Chojnice Grzegorz Piechowski

Zapłacone

Piechowski Jarosław 362 D10 / M 30-39 Chojnice Jarosław Piechowski

Zapłacone

Piekarczyk Sylwia - D10 / K 20-29 Chełmno Has Team

Brak miejsc

Piesik Patryk 363 D10 / M 20-29 Nieżychowice

Zapłacone

Pilarski Maksymilian 364 D10 / M 16-19 Osie-Wałkowiska

Zapłacone

Piotrowska Aleksandra 641 NW 5km / K 16-100 Lińsk

Zapłacone

Piotrzkowska Anna - D10 / K 40-49 Starogard Gdański

Brak miejsc

Piróg Arkadiusz 365 D10 / M 30-39 Sztum Pisfak

Zapłacone

Plak Kasia 642 NW 5km / K 16-100 Mszano Mszano Team :)

Zapłacone

Plichta Patryk 366 D10 / M 16-19 Rumia

Zapłacone

Plichta Tomek 367 D10 / M 40-49 Rumia

Zapłacone

Poblocki Piotr 368 D10 / M 50-59 Lębork Lłks Prefbet Śniadowo Łomża

Zapłacone

Pobłocka Bożena 369 D10 / K 40-49 Lębork Uks Ekonomik Maratonczyk Lebork

Zapłacone

Pobłocka Katarzyna - D10 / K 20-29 Lębork Uks Ekonomik Maratończyk Lębork

Brak miejsc

Podgórski Łukasz 370 D10 / M 20-29 Gostycyn

Zapłacone

Ponczek Dawid 371 D10 / M 30-39 Pelplin Klub Aktywnego Pelpliniaka

Zapłacone

Ponicka Izabela 372 D10 / K 40-49 Ujście Ujście

Zapłacone

Ponicki Tomasz 373 D10 / M 40-49 Ujście Ujście

Zapłacone

Popieliński Zygmunt 374 D10 / M 60-69 Chojnice

Zapłacone

Pora Danuta 643 NW 5km / K 16-100 Włocławek

Zapłacone

Pora Krzysztof 375 D10 / M 50-59 Nowy Witoszyn

Zapłacone

Posacka Ewelina 376 D10 / K 30-39 Zielona Góra Nie Należę Do Klubu

Zapłacone

Poznańska Natalia 377 D10 / K 20-29 Gniew Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

Pozorska Joanna 378 D10 / K 30-39 Lińsk Biegające Śliwice

Zapłacone

Pozorski Adam 379 D10 / M 30-39 Lińsk Biegające Śliwice

Zapłacone

Prabucki Piotr 380 D10 / M 40-49 Starogard Gdański Skl Filipides Starogard Gdański

Zapłacone

Pradzynski Mariusz 381 D10 / M 30-39 Lipienice 1982

Zapłacone

Procek Daria 382 D10 / K 20-29 Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

Prokop Anna 383 D10 / K 40-49 Elbląg Prokopki

Zapłacone

Prokopo Mariusz 384 D10 / M 40-49 Elbląg Prokopki

Zapłacone

Pruszak-Posłuszny Kamila 385 D10 / K 30-39 Komorniki Mamy-Biegamy

Zapłacone

Pruszak-Walaszczyk Dorota 386 D10 / K 40-49 Kalisz

Zapłacone

Przeracki Mirosław 387 D10 / M 40-49 Bydgoszcz Szoszoni

Zapłacone

Przybylak Karol 388 D10 / M 30-39 Bydgoszcz Biokurier.pl

Zapłacone

Przybylska Dominika 389 D10 / K 16-19 Stobno Uks Buk

Zapłacone

Przybysz Mariusz - D10 / M 20-29 Chojnice

Brak miejsc

Puchowska Monika 644 NW 5km / K 16-100 Mszano Mszano Team :)

Zapłacone

Pykron Lucyna 390 D10 / K 30-39 Gniew 1985

Zapłacone

Pyla Dominik 391 D10 / M 30-39 Tczew

Zapłacone

Pyra-Kuczyńska Marzena 392 D10 / K 40-49 Jeżewo

Zapłacone

Raciniewska Natalia 393 D10 / K 30-39 Grudziądz

Zapłacone

Raczyński Krzysztof 394 D10 / M 50-59 Bydgoszcz Biegający Filozof Team

Zapłacone

Rakoczy Paweł 395 D10 / M 50-59 Gdynia Jola & Paweł Biegiem Przez Życie

Zapłacone

Ramutkowska Dominika 396 D10 / K 30-39 Chojnice

Zapłacone

Ramutkowski Zbigniew 397 D10 / M 30-39 Chojnice

Zapłacone

Raniszewska Marzena - D10 / K 30-39 Grudziądz Packman Team

Brak miejsc

Ratajczak Agnieszka - D10 / K 20-29 Złotoria

Brak miejsc

Ratajczak Paweł 398 D10 / M 20-29 Koronowo 3Gravity

Zapłacone

Ratkowska Małgorzata 399 D10 / K 30-39 Świecie The Runners Świecie

Zapłacone

Redlarski Maciej 400 D10 / M 20-29 Iwiec

Zapłacone

Reimus Agnieszka 645 NW 5km / K 16-100 Skórcz

Zapłacone

Reimus Leszek 401 D10 / M 50-59 Ocypel Klub Aktywnego Człowieka W Ocyplu

Zapłacone

Rejkowicz Karolina 402 D10 / K 30-39 Kwidzyn

Zapłacone

Rejmanowski Ryszard - D10 / M 60-69 Gniew

Brak miejsc

Retecki Krzystof 403 D10 / M 40-49 Ostromecko Bogmar / Presto Ostromecko

Zapłacone

Rezmer Ryszard 404 D10 / M 40-49 Gniew Rolls-Royce Running Team

Zapłacone

Rogiewicz Andrzej 405 D10 / M 20-29 Grudziądz Packman Team

Zapłacone

Rogowski Mateusz - D10 / M 20-29 Śliwice

Brak miejsc

Rojewska Angelika 406 D10 / K 20-29 Malbork

Zapłacone

Rompalski Jakub - D10 / M 16-19 Tuchola Tucholanka Tuchola

Brak miejsc

Rompalski Karol 407 D10 / M 20-29 Tuchola

Zapłacone

Ronowski Krzysztof 408 D10 / M 30-39 Śliwice

Zapłacone

Ronowski Mateusz 409 D10 / M 20-29 Grudziądz 1990

Zapłacone

Rudnik Dagmara - D10 / K 20-29 Pruszcz Gdański

Brak miejsc

Rudnik Janina Ewa 646 NW 5km / K 16-100 Krępa Słupska Dynamic

Zapłacone

Rudnik Jerzy 410 D10 / M 60-69 Chojnice Florian

Zapłacone

Rudnik Krzysztof 411 D10 / M 30-39 Krępa Słupska Night Runners Słupsk

Zapłacone

Rudnik Tadeusz 412 D10 / M 50-59 Chojnice

Zapłacone

Rulewski Marek 413 D10 / M 40-49 Głogowo

Zapłacone

Rulińska Julia 414 D10 / K 20-29 Gniew Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

Ruminska Katarzyna 415 D10 / K 30-39 Wałdowo

Zapłacone

Rumocki Józek 416 D10 / M 50-59 Grudziadz Aspiration

Zapłacone

Rusak Marek 417 D10 / M 20-29 Śliwice

Zapłacone

Russ Roman 418 D10 / M 50-59 Laskowice Tkkf Kolejarz Bydgoszcz

Zapłacone

Rutkowska Anna 419 D10 / K 40-49 Wałcz Wałecka Ściema

Zapłacone

Rutkowska Sylwia 420 D10 / K 30-39 Grudziądz Kocham Biegać♡

Zapłacone

Rutkowski Artur 421 D10 / M 50-59 Przechlewo #tripaka Przechlewo

Zapłacone

Rutkowski Wojciech 422 D10 / M 20-29 Przechlewo #tripaka Przechlewo

Zapłacone

Ryba Dawid 423 D10 / M 20-29 Wałdowo Szlacheckie

Zapłacone

Rybak Angelika 424 D10 / K 30-39 Świecie

Zapłacone

Rybka Aldona 425 D10 / K 40-49 Zielonka Biegdabrowskiego.pl

Zapłacone

Rydelska Marysia 426 D10 / K 20-29 Tuchola

Zapłacone

Rysiewski Robert 427 D10 / M 30-39 Starogard Gdański Filipides Starogardcgdanski

Zapłacone

Rytlewska Dorota 428 D10 / K 30-39 Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

Rytlewski Krzysztof 429 D10 / M 20-29 Śliwice Śliwice

Zapłacone

Rytlewski Michał 430 D10 / M 30-39 Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

Rytlewski Robert 431 D10 / M 30-39 Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

Sadkowska Krystyna 432 D10 / K 50-59 Starogard Gdański Bbl

Zapłacone

Sadowski Maciej 433 D10 / M 40-49 Debrzno Tripaka Przechlewo

Zapłacone

Salita Lech 434 D10 / M 50-59 Gniezno Altom Gniezno

Zapłacone

Sapa Dariusz 647 NW 5km / M 16-100 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie

Zapłacone

Sapa Dariusz - NW 5km / M 16-100 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie

Brak miejsc

Sapa Kacper 435 D10 / M 20-29 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie

Zapłacone

Sapa Oskar - D10 / M 20-29 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie

Brak miejsc

Sapalska Michalina 436 D10 / K 20-29 Lubiewo

Zapłacone

Sawicki Marcin 437 D10 / M 30-39 Bydgoszcz

Zapłacone

Schalkowski Dawid 438 D10 / M 20-29 Starogard Gdański City Securitu

Zapłacone

Schmidt Malgorzata - D10 / K 16-19 Bydgoszcz Run Bydgoszcz

Brak miejsc

Schulz Maciej 439 D10 / M 40-49 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega

Zapłacone

Semenovych Nataliia - D10 / K 20-29 Kyiv 1995

Brak miejsc

Senetelli Ryszard 440 D10 / M 60-69 Chojnice Florian Chojnice

Zapłacone

Senger Michał 441 D10 / M 30-39 Gąsawa Sokół Gąsawa / Pałuki Running Team

Zapłacone

Serafin Dariusz 442 D10 / M 40-49 Rokitki Rolls-Royce Running Team

Zapłacone

Serafin Dorota 443 D10 / K 40-49 Rokitki Biegający Tczew

Zapłacone

Siedlecki Bartosz 444 D10 / M 40-49 Warszawa Bemozałoga

Zapłacone

Siedlecki Dariusz 445 D10 / M 40-49 Warszawa Bemozałoga

Zapłacone

Sieradzki Artur - D10 / M 30-39 Gdańsk

Brak miejsc

Sikora Beata 446 D10 / K 40-49 Czersk

Zapłacone

Sikorska Weronika 447 D10 / K 20-29 Łąg

Zapłacone

Siuda Kamila 448 D10 / K 30-39 Laskowice

Zapłacone

Siuda Radosław 449 D10 / M 20-29 Laskowice

Zapłacone

Siuda Sebastian - D10 / M 40-49 Bydgoszcz

Brak miejsc

Skalisz Ryszard 450 D10 / M 70-100 Bydgoszcz

Zapłacone

Skiba Emilia - D10 / K 30-39 Warszawa

Brak miejsc

Skrzypczak Julieta 451 D10 / K 40-49 Zblewo Morsy Zblewo

Zapłacone

Skrzypczak Rafał 452 D10 / M 40-49 Zblewo Morsy Zblewo

Zapłacone

Skurtys Cezary - D10 / M 30-39 Reda

Brak miejsc

Skurtys Dagmara - NW 5km / K 16-100 Reda

Brak miejsc

Skweres Adriana 453 D10 / K 30-39 Pelplin Klub Aktywnego Pelpliniaka

Zapłacone

Skwierawski Wiesław 454 D10 / M 50-59 Ostrowite Koło Chojnic Florian Chojnice

Zapłacone

Śląska Angelika 455 D10 / K 30-39 Świecie Has Team

Zapłacone

Śledź Maciej - D10 / M 30-39 Tuchola Japan Promotion Team

Brak miejsc

Sliwa Marek - D10 / M 50-59 Kraplewice .....

Brak miejsc

Smietana Natalia 456 D10 / K 20-29 Dobrcz

Zapłacone

Smoczyński Rafał 457 D10 / M 30-39 Salno

Zapłacone

Smyk Agnieszka 458 D10 / K 16-19 Swiecie

Zapłacone

Sobczak Wojciech 459 D10 / M 40-49 Chojnice Florian Chojnice

Zapłacone

Sobczyk Joanna 460 D10 / K 30-39 Grudziadz Zodiak Gym

Zapłacone

Sobieszczyk Paulina 461 D10 / K 30-39 Bydgoszcz

Zapłacone

Solak Halina 648 NW 5km / K 16-100 Bytów Świat Płytek U Kryspina

Zapłacone

Sosińska Izabela 462 D10 / K 30-39 Dąbrowa Chełmińska Bezpiecznyoperator.pl

Zapłacone

Sosiński Paweł 463 D10 / M 30-39 Dąbrowa Chełmińska Bezpiecznyoperator.pl

Zapłacone

Spadik Mateusz 464 D10 / M 20-29 Radostowo Klub Aktywnego Pelpliniaka

Zapłacone

Śpica Barbara - D10 / K 30-39 Tuchola

Brak miejsc

Śpica Kinga 465 D10 / K 20-29 Śliwice

Zapłacone

Sprada Waldemar 466 D10 / M 40-49 Osie Łubudubu

Zapłacone

Spręga Aurelia 467 D10 / K 40-49 Starogard Gdański Bbl Starogard Gd

Zapłacone

Spych Krzysztof - D10 / M 40-49 Świecie 1969

Brak miejsc

Spychalska Maria 649 NW 5km / K 16-100 Śliwice

Zapłacone

Stachoiwcz Karolina 468 D10 / K 30-39 Skórcz Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

Stachowiak Kamila 469 D10 / K 20-29 Wielka Nieszawka

Zapłacone

Stachowska Mirella - D10 / K 40-49 Wąbrzeżno Miastoaktywni.pl

Brak miejsc

Stachowski Jarosław - D10 / M 40-49 Wąbrzeżno Miastoaktywni.pl

Brak miejsc

Stachyra Krzysztof 470 D10 / M 30-39 Tuchola

Zapłacone

Staniszewska Edyta 650 NW 5km / K 16-100 Skórcz Esta Fiesta

Zapłacone

Staniszewska Joanna 471 D10 / K 30-39 Toruń Pani

Zapłacone

Stecki Andrzej 472 D10 / M 50-59 Malbork

Zapłacone

Stecki Jakub 473 D10 / M 20-29 Malbork

Zapłacone

Stelmach Anita 651 NW 5km / K 16-100 Chełmża St Orbea

Zapłacone

Stelmach Dariusz 652 NW 5km / M 16-100 Chełmża St Chełmża

Zapłacone

Stępień Marta 474 D10 / K 20-29 Przechlewo Tripaka Przechlewo

Zapłacone

Stosik Artur 475 D10 / M 40-49 Pączewo 1969

Zapłacone

Stosik Michał 476 D10 / M 16-19 Osieczna Skla Sopot

Zapłacone

Stosik Stanisław 477 D10 / M 40-49 Osieczna Niestowarzyszony

Zapłacone

Strzeżyński Jakub 478 D10 / M 16-19 Inowrocław

Zapłacone

Stykała Adrianna 479 D10 / K 16-19 Bukowiec

Zapłacone

Stykała Magdalena 480 D10 / K 40-49 Bukowiec

Zapłacone

Stykała Sebastian 481 D10 / M 40-49 Bukowiec

Zapłacone

Styś Dariusz 482 D10 / M 30-39 Pelplin Klub Aktywnego Pelpliniaka

Zapłacone

Suchomska Beata 483 D10 / K 40-49 Świekatowo

Zapłacone

Suchomski Eugeniusz 484 D10 / M 50-59 Laskowice Pomorskie Tkkf Kolejarz Bydgoszcz

Zapłacone

Suchomski Eugeniusz - D10 / M 50-59 Laskowice .....

Brak miejsc

Sumiński Dominik 485 D10 / M 20-29 Śliwice Victoria Śliwice

Zapłacone

Świder Małgorzata - D10 / K 20-29 Dzierzgoń

Brak miejsc

Swierczynski Zbigniew 486 D10 / M 60-69 Czersk Florian Chojnice

Zapłacone

Sygidus Radosław 487 D10 / M 30-39 Świecie Schumacher Poledno

Zapłacone

Sykutera Marcin 488 D10 / M 40-49 Świecie

Zapłacone

Synak Piotr 489 D10 / M 20-29 Raciąż Ukw

Zapłacone

Szada Borzyszkowski Michał - NW 5km / M 16-100 Swornegacie Rok

Brak miejsc

Szada-Borzyszkowska Małgorzata - NW 5km / K 16-100 Swornegacie Higienistka Stomatologiczna

Brak miejsc

Szajerka Krzysztof 490 D10 / M 50-59 Rumia

Zapłacone

Szamocki Dominik 491 D10 / M 30-39 Śliwice

Zapłacone

Szarmach Kacper 492 D10 / M 20-29 Gródek Biegaj Z Wsl

Zapłacone

Szarmach Stanisław 493 D10 / M 60-69 Gródek

Zapłacone

Szatkowska Kamila 494 D10 / K 30-39 Pelplin Klub Aktywnego Pelpliniaka

Zapłacone

Szatkowski Józef 495 D10 / M 60-69 Grudziądz Morsy Z Grudziądza

Zapłacone

Szczechura Radosław - D10 / M 16-19 Sucha

Brak miejsc

Szczepański Maciej 496 D10 / M 40-49 Chojnice

Zapłacone

Szeffs Alina 497 D10 / K 30-39 Tuchola ;)

Zapłacone

Szewczykowski Grzegorz 498 D10 / M 30-39 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie

Zapłacone

Szmidt Adrian 499 D10 / M 16-19 Kaliska

Zapłacone

Szmyt Dawid 500 D10 / M 20-29 Starogard Gdański

Zapłacone

Szopiński Dariusz 501 D10 / M 30-39 Przechlewo Urząd Gminy Przechlewo/tripaka Przechlewo

Zapłacone

Szopiński Wiktor 502 D10 / M 30-39 Starogard Gdański Gts Équipe

Zapłacone

Szramka Aleksandra 503 D10 / K 20-29 Nicponia

Zapłacone

Szramka Łukasz 504 D10 / M 30-39 Gniew Rolls-Royce Running Team

Zapłacone

Szulc Andrzej 653 NW 5km / M 16-100 Włocławek

Zapłacone

Szwankowska Dorota 654 NW 5km / K 16-100 Chojnice

Zapłacone

Szwankowski Hubert 505 D10 / M 30-39 Chojnice Florian Chojnice

Zapłacone

Szwarc Rafał 506 D10 / M 30-39 Tuchola Tucholanka Tuchola

Zapłacone

Szymanowska Agnieszka - D10 / K 20-29 Sopot Tkkf Kolejarz Bydgoszcz

Brak miejsc

Szymecka Monika 507 D10 / K 30-39 Chojniczki Charzykowskie Termo(R)Sy

Zapłacone

Tajchert Bożena 655 NW 5km / K 16-100 Chojnice

Zapłacone

Tajchert Krzysztof 508 D10 / M 40-49 Chojnice

Zapłacone

Tajl Maciej 509 D10 / M 30-39 Tuchola

Zapłacone

Talaśka Katarzyna 510 D10 / K 20-29 Laski Biegające Śliwice

Zapłacone

Tarczykowski Jarosław 511 D10 / M 40-49 Świecie ;-]

Zapłacone

Tillak Marcin 512 D10 / M 20-29 Lębork

Zapłacone

Tocha Zbigniew 513 D10 / M 60-69 Skórcz Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

Tomaszewski Maciej 514 D10 / M 20-29 Torun

Zapłacone

Tomczak Dorota 515 D10 / K 40-49 Gdańsk

Zapłacone

Toporek Aleksandra 656 NW 5km / K 16-100 Przodkowo

Zapłacone

Toporek Rafal 657 NW 5km / M 16-100 Przodkowo

Zapłacone

Treptow Alina 516 D10 / K 30-39 Przechlewo

Zapłacone

Trykowska Sylwia 517 D10 / K 40-49 Brzozowo

Zapłacone

Trzebiatowska Agata 518 D10 / K 20-29 Świecie A&r Team

Zapłacone

Tucholski Bartłomiej 519 D10 / M 20-29 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie

Zapłacone

Tuczyński Sylwesterleon 520 D10 / M 20-29 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie

Zapłacone

Tybuszewski Janusz - NW 5km / M 16-100 Toruń Ts Opatrunki Toruń

Brak miejsc

Tylman Nicodemo - D10 / M 20-29 Bydgoszcz Team Ochal

Brak miejsc

Urbańska Emilia 521 D10 / K 30-39 Lochowice Specially4U.pl

Zapłacone

Urowski Wojciech 522 D10 / M 30-39 Charzykowy Charzykowy

Zapłacone

Uszkiewicz Maja 523 D10 / K 20-29 Czersk

Zapłacone

Walaszczyk Bartosz 524 D10 / M 40-49 Kalisz

Zapłacone

Walczak Joanna 525 D10 / K 30-39 Świecie Biegające Ciacha

Zapłacone

Walentynowicz Aneta 526 D10 / K 40-49 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega / Lotos Running Team

Zapłacone

Walterski Sławomir - D10 / M 30-39 Toruń Walter Team

Brak miejsc

Walterski Sławomir - D10 / M 30-39 Toruń Walter Team

Brak miejsc

Wałach Karolina - D10 / K 30-39 Toruń

Brak miejsc

Wamke Justyna 658 NW 5km / K 16-100 Mszano Mszano Team :)

Zapłacone

Warczak Celina 527 D10 / K 30-39 Bydgoszcz Teamochal

Zapłacone

Warczak Kuba 528 D10 / M 30-39 Bydgoszcz Teamochal

Zapłacone

Warylewski Dariusz 529 D10 / M 40-49 Bydgoszcz Specially4U.pl

Zapłacone

Waśniewski Edward 530 D10 / M 60-69 Pelplin Klub Aktywnego Pelpliniaka

Zapłacone

Wegner Błażej 531 D10 / M 30-39 Maksymilianowo

Zapłacone

Weiland Emila 532 D10 / K 30-39 Unisław Drużyna Szpiku

Zapłacone

Weltrowski Dariusz - D10 / M 30-39 Tuchola

Brak miejsc

Wenderska Dominika 533 D10 / K 20-29 Grudziądz

Zapłacone

Werner Krzysztof 534 D10 / M 40-49 Chojnice Charzykowskie Termorsy

Zapłacone

Węsiora Mariusz 535 D10 / M 40-49 Drzycim Biegam Bo Chcę

Zapłacone

Wesołowska Beata 536 D10 / K 40-49 Skórcz Aktywni Kociewiacy Skórcz

Zapłacone

Wesołowski Zbigniew 537 D10 / M 50-59 Skórcz Aktywni Kociewiacy Skórcz

Zapłacone

Wieczorek Krzysztof 538 D10 / M 40-49 Sępólno Krajeńskie

Zapłacone

Wielgosz Ania - D10 / K 16-19 Przechlewko

Brak miejsc

Wielińska Zofia 539 D10 / K 50-59 Gdańsk

Zapłacone

Wieliński Jacek 540 D10 / M 60-69 Gdańsk Grupa Lotos

Zapłacone

Wierzyński Damian 541 D10 / M 20-29 Bydgoszcz

Zapłacone

Wierzyński Marcin 542 D10 / M 30-39 Śliwice

Zapłacone

Wilczyński Andrzej - D10 / M 60-69 Człuchów

Brak miejsc

Wilk Jolanta 543 D10 / K 40-49 Lichnowy

Zapłacone

Wilma Patrycja - D10 / K 20-29 Bydgoszcz

Brak miejsc

Wirkus Waldemar 544 D10 / M 40-49 Charzykowy

Zapłacone

Wisiński Piotr - D10 / M 50-59 Szabda Brodnica Biega

Brak miejsc

Wiśniewska Katarzyna 545 D10 / K 30-39 Dziekanow Nowy Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

Wiśniewska Kornelia 546 D10 / K 40-49 Gdańsk Zabiegane Dwie

Zapłacone

Wiśniewski Arkadiusz 547 D10 / M 30-39 Tuchola Mlks Tucholanka Tuchola

Zapłacone

Wiśniewski Mateusz - D10 / M 20-29 Kęsowo

Brak miejsc

Wisniewski Wieslaw - D10 / M 40-49 Gniew Rolls Royce Running Team

Brak miejsc

Wiśniewski Włodzimierz 548 D10 / M 50-59 Toruń Spc

Zapłacone

Wiśniewski Zbigniew 549 D10 / M 70-100 Chojnice Florian

Zapłacone

Witt Grażyna 550 D10 / K 60-69 Sopot Maratonypolskie.pl Team

Zapłacone

Witt Małgorzata 551 D10 / K 30-39 Świecie Biegające Ciacha

Zapłacone

Wittkamp Karolina 552 D10 / K 20-29 Tczew

Zapłacone

Władymiruk Aleksandra - D10 / K 30-39 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega

Brak miejsc

Władymiruk Dariusz 553 D10 / M 30-39 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega

Zapłacone

Włodarczyk Wojciech 554 D10 / M 50-59 Bydgoszcz 1964

Zapłacone

Wojciechowski Dariusz 555 D10 / M 40-49 Swornegacie Kwatery U Wojciechowskich

Zapłacone

Wojciechowski Sebastian 556 D10 / M 40-49 Szlachta 1976

Zapłacone

Wójcik Beata 557 D10 / K 40-49 Prabuty Kwidzyn Biega

Zapłacone

Wójcik Józef - D10 / M 50-59 Oslo

Brak miejsc

Wójcik Piotr 558 D10 / M 40-49 Prabuty Kwidzyn Biega

Zapłacone

Wojtas Stefan 559 D10 / M 30-39 Człuchów Tripaka Przechlewo

Zapłacone

Wojtczak Marcin 560 D10 / M 30-39 Krakówek Niezrzeszony

Zapłacone

Wojtyła Paweł 561 D10 / M 20-29 Siemkowo Solidarność Poledno

Zapłacone

Wojtysiak Szymon 562 D10 / M 20-29 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie

Zapłacone

Wolski Jerzy 563 D10 / M 40-49 Chojnice

Zapłacone

Wróbel Piotr - D10 / M 20-29 Gardeja Gmina Gardeja Biega

Brak miejsc

Wróblewska Joanna 564 D10 / K 40-49 Unisław

Zapłacone

Wrzalik Joanna 659 NW 5km / K 16-100 Chojnice

Zapłacone

Wysocki Jan 565 D10 / M 50-59 Osieczna Kociewski Klub Biegacza Starogard Gdański

Zapłacone

Wysocki Piotr 566 D10 / M 30-39 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie

Zapłacone

Wysocki Zbigniew 567 D10 / M 50-59 Barcin Ślimaki

Zapłacone

Żabinska Dominika 568 D10 / K 20-29 Ocypel Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

Żabiński Michał 569 D10 / M 20-29 Starogard Gdanski

Zapłacone

Zaborowska Beata 570 D10 / K 40-49 Drzycim Biegam Bo Lubię

Zapłacone

Zaborowska Grazyna 571 D10 / K 40-49 Bloto

Zapłacone

Zachwieja Piotr 572 D10 / M 30-39 Bydgoszcz

Zapłacone

Zadrożny Szymon 573 D10 / M 30-39 Wałcz Wałecka Ściema

Zapłacone

Zagórski Zbigniew 574 D10 / M 50-59 Gdynia Biegamyrazem

Zapłacone

Zagrabski Kazimierz - D10 / M 60-69 Łysomice 1955

Brak miejsc

Zakrzewski Krzysztof 575 D10 / M 30-39 Tuchola Grupa Zaki

Zapłacone

Zakrzewski Paweł 576 D10 / M 30-39 Grudziądz Jw 1109

Zapłacone

Zakurzewski Tomasz 577 D10 / M 40-49 Brzoza Brzoza Biega

Zapłacone

Zaleska-Rolewicz Iwona 660 NW 5km / K 16-100 Izabelin

Zapłacone

Żardecki Dawid 578 D10 / M 20-29 Starogard Gdański

Zapłacone

Zaręba Henryk 579 D10 / M 50-59 Chojnice Florian Chojnice

Zapłacone

Żaroń Sławomir 580 D10 / M 50-59 Bydgoszcz Ebud-Dom

Zapłacone

Zaskurski Tomasz 581 D10 / M 30-39 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie

Zapłacone

Zdanowicz Lidia - D10 / K 20-29 Grudziadz

Brak miejsc

Zdanowicz Wioleta 582 D10 / K 20-29 Tczew

Zapłacone

Żebrowska Barbara 661 NW 5km / K 16-100 Śliwiczki Śliwice

Zapłacone

Zielińska Jolanta 662 NW 5km / K 16-100 Osielsko Gosir Osielsko

Zapłacone

Zielińska Monika - D10 / K 20-29 Malbork

Brak miejsc

Zieliński Bartosz - D10 / M 30-39 Grudziądz Wtorkowy Trening

Brak miejsc

Zieliński Leszek 583 D10 / M 40-49 Przechlewo Tripaka Przechlewo

Zapłacone

Zieliński Mikołaj 584 D10 / M 16-19 Czersk Świecki

Zapłacone

Zieliński Przemysław 585 D10 / M 40-49 Chojnice

Zapłacone

Zieliński Sebastian 586 D10 / M 30-39 Toruń

Zapłacone

Ziółkowski Mieczysław 587 D10 / M 50-59 Janikowo Zgubiłem Sponsora

Zapłacone

Żmienko Hubert 588 D10 / M 30-39 Chojnice

Zapłacone

Żmija Dariusz 589 D10 / M 40-49 Charzykowy Tripaka Przechlewo

Zapłacone

Żmija Jerzy 663 NW 5km / M 16-100 Sokoliniec Rozrusznik

Zapłacone

Żmija Julia 590 D10 / K 16-19 Charzykowy Tripaka Przechlewo

Zapłacone

Zukaroli Justyna 664 NW 5km / K 16-100 Śliwice

Zapłacone

Żukowska Joanna 591 D10 / K 30-39 Lubiewo

Zapłacone

Zwiewka Krystian 592 D10 / M 30-39 Chojnice

Zapłacone

Zwolińska Barbara 665 NW 5km / K 16-100 Śliwice Śliwice

Zapłacone

Zwolińska Monika 593 D10 / K 30-39 Cekcyn

Zapłacone

Zwoliński Zbigniew 594 D10 / M 40-49 Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

Zygmunt Remigiusz - D10 / M 30-39 Czersk

Brak miejsc

Żygowska Aneta - D10 / K 16-19 Lińsk

Brak miejsc

Żywiecka Kinga 595 D10 / K 20-29 Grudziądz 1991

Zapłacone

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU