BIEG PIRATA GOLDEN TULIP MIĘDZYZDROJE RESIDENCE

SZCZECIN
26.08.2017

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miejscowość Klub Opłata
Abouqora Anas - 100 m / M 7-7 Szczecin
Zapłacone
Abouqora Leyla - 100 m / K 5-5 Stobno
Zapłacone
Andrych Martyna - 100 m / K 7-7 Gryfino
Zapłacone
Andrych Natalia - 100 m / K 3-3 Gryfino
Zapłacone
Andryszczuk Magdalena - 100 m / K 5-5 Szczecin
Zapłacone
Antkiewicz Amelia - 100 m / K 9-9 Szczecin
Antkiewicz Natalia - 100 m / K 5-5 Szczecin
Anyszewska Julianana - 100 m / K 4-4 Police
Zapłacone
Apostoluk Karina - 100 m / K 8-8 Szczecin
Zapłacone
Apostoluk Olga - 100 m / K 8-8 Szczecin
Zapłacone
Aszkiłowicz Lenka - 100 m / K 6-6 Warzymice
Zapłacone
Aszkiłowicz Maja - 100 m / K 3-3 Warzymice
Zapłacone
Bajuk Sara - 100 m / K 4-4 Szczecin
Zapłacone
Bartosz Agata - 100 m / K 4-4 Barlinek Kraj-Zega Barlinek
Bartosz Kacper - 100 m / M 3-3 Barlinek Kraj-Zega Barlinek
Barylski Jakub - 100 m / M 9-9 Chojna Baryłki Team
Zapłacone
Barylski Michał - 100 m / M 7-7 Chojna Baryłki Team
Zapłacone
Bekier Mateusz - 100 m / M 9-9 Szczecin Sp24
Zapłacone
Białkowska Amelia - 100 m / K 7-7 Szczecin
Zapłacone
Bigus Basia - 100 m / K 3-3 Kunowo
Bigus Michal - 100 m / M 7-7 Kunowo
Bińkowski Błażej - 100 m / M 5-5 Szczecin
Zapłacone
Blok Cezary - 100 m / M 7-7 Battinsthal
Zapłacone
Blok Jan - 100 m / M 3-3 Chojnice Ortopeda-Blok.pl
Zapłacone
Bogacz Pola - 100 m / K 3-3 Szczecin
Zapłacone
Bogdanowicz Amelia - 100 m / K 6-6 Szczecin
Zapłacone
Boniecka Laura - 100 m / K 5-5 Szczecin
Zapłacone
Boniecki Dawid - 100 m / M 3-3 Szczecin
Zapłacone
Borodyn Hanna - 100 m / K 3-3 Szczecin Boro Squad
Zapłacone
Borodyn Marcelina - 100 m / K 8-8 Szczecin Boro Squad
Zapłacone
Borowska Aleksandra - 100 m / K 4-4 Szczecin
Borysiuk Gabriela - 100 m / K 3-3 Kamień Pomorski
Zapłacone
Borysiuk Gabriela - 100 m / M 3-3 Kamień Pomorski
Bratowski Krzysztof - 100 m / M 7-7 Bobolin
Zapłacone
Budzyński Borys - 100 m / M 6-6 Szczecin Budzyńscy Team
Zapłacone
Budzyński Mikołaj - 100 m / M 3-3 Szczecin Budzyńscy Team
Zapłacone
Bukaczewska Iga - 100 m / K 4-4 Szczecin
Bukaczewski Damian - 100 m / M 7-7 Szczecin
Butkiewicz Dawid - 100 m / M 5-5 Szczecin
Chlasta Piotr - 100 m / M 3-3 Szczecin
Zapłacone
Chmiel Julianna - 100 m / K 6-6 Szczecin
Chojnowska Magdalena - 100 m / K 8-8 Szczecin Ozkb
Zapłacone
Chomont Anna - 100 m / K 12-12 Krępsko
Zapłacone
Chomont Antonina - 100 m / K 6-6 Krępsko
Zapłacone
Chruściński Mateusz - 100 m / M 9-9 Szczecin
Zapłacone
Ciszewski Antoni - 100 m / M 5-5 Szczecin Ncdc Polska S.a.
Cukrowski Wiktor - 100 m / M 6-6 Szczecin
Czaplicki Kacper - 100 m / M 5-5 Szczecin
Czaplicki Oskar - 100 m / M 7-7 Szczecin
Czekurlan Aleksandra - 100 m / K 7-7 Szczecin
Zapłacone
Czepielewska Agata - 100 m / K 8-8 Szczecin Wałekteamszczecin
Zapłacone
Czeszyk Karolina - 100 m / K 6-6 Szczecin
Zapłacone
Czyrny Tomasz - 100 m / M 6-6 Karnice
Czyż Maja - 100 m / K 5-5 Police Pp10 Police
Zapłacone
Drgas Maria - 100 m / K 7-7 Prochy
Zapłacone
Drzewiecki Tomasz - 100 m / M 5-5 Szczecin
Zapłacone
Duda Bartosz - 100 m / M 7-7 Szczecin
Duda Martyna - 100 m / K 5-5 Szczecin
Zapłacone
Duda Oliwier - 100 m / M 4-4 Szczecin Akademia Twórcza Pszczółka
Dudek Oliwia - 100 m / K 10-10 Mierzyn
Zapłacone
Dudenko Fabian - 100 m / M 7-7 Szczecin
Zapłacone
Dul Błażej - 100 m / M 5-5 Nowe Czarnowo Przedszkole Nr 1 W Gryfinie
Zapłacone
Dul Olivier - 100 m / M 5-5 Binowo
Zapłacone
Dul Zuzanna - 100 m / K 7-7 Binowo
Zapłacone
Duma Kacper - 100 m / M 9-9 Goleniów
Dunaj Patryk - 100 m / M 9-9 Szczecin
Zapłacone
Dupla Jaśmina - 100 m / K 3-3 Barlinek Kraj-Zega Barlinek
Dupla Kornel - 100 m / M 4-4 Barlinek Kraj-Zega Barlinek
Durda Kacper - 100 m / M 4-4 Szczecin
Zapłacone
Fiedziuszko Jaśko Robert - 100 m / M 4-4 Szczecin
Zapłacone
Frąckowiak Maria - 100 m / K 4-4 Poznań Mamy-Biegamy Kids
Zapłacone
Frąckowiak Piotr - 100 m / M 5-5 Poznań Mamy-Biegamy Kids
Zapłacone
Freus Szymon - 100 m / M 4-4 Szczecin
Zapłacone
Gabińska Natasza - 100 m / K 8-8 Szczecin
Zapłacone
Gabińska Nina - 100 m / K 5-5 Szczecin
Zapłacone
Gajda Karolina - 100 m / K 8-8 Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie
Zapłacone
Gajda Tomasz - 100 m / M 12-12 Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie
Zapłacone
Gałuszka Livia - 100 m / K 10-10 Police
Gapińska Matylda - 100 m / K 3-3 Szczecin Wieczorne Bieganie
Zapłacone
Gapiński Tymoteusz - 100 m / M 5-5 Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie
Zapłacone
Garbacz Jakub - 100 m / M 12-12 Szczecin
Zapłacone
Gibuła-Niegrebecka Adrianna - 100 m / K 8-8 Warszawa Osom! Runners
Zapłacone
Gierba Gabriela - 100 m / K 3-3 Szczecin
Zapłacone
Gierba Piotr - 100 m / M 6-6 Szczecin
Zapłacone
Giermakowski Bartłomiej - 100 m / M 4-4 Szczecin
Zapłacone
Głowacka Maria - 100 m / K 3-3 Szczecin
Główczyńska Ewa - 100 m / K 5-5 Szczecin Iron Głowa
Zapłacone
Gonet Jaśmina - 100 m / K 5-5 Szczecin
Zapłacone
Gozdyra Antek - 100 m / M 7-7 Szczecin San Escobar
Zapłacone
Grabiński Oskar - 100 m / M 7-7 Szczecin
Zapłacone
Grabsztunowicz Lena - 100 m / K 8-8 Szczecin
Zapłacone
Grochowski Dawid - 100 m / M 3-3 Szczecin
Grugel Filip - 100 m / M 6-6 Przelewice
Zapłacone
Grzegorczyk Stanisław - 100 m / M 3-3 Wołczkowo Wierzbicki Running Project
Zapłacone
Grzegorczyk Zofia - 100 m / K 9-9 Wołczkowo Wierzbicki Running Project
Zapłacone
Grzegorzczyk Helena - 100 m / K 7-7 Wołczkowo Wierzbicki Running Project
Zapłacone
Gugałka Jakub - 100 m / M 5-5 Szczecin
Gugałka Krzysztof - 100 m / M 9-9 Szczecin
Hałas Hanna - 100 m / K 3-3 Szczecin
Zapłacone
Hałas Szymon - 100 m / M 6-6 Szczecin
Zapłacone
Hapka Jakub - 100 m / M 9-9 Szczecin
Herudziński Michał - 100 m / M 7-7 Szczecin
Zapłacone
Herudziński Piotr - 100 m / M 11-11 Szczecin
Zapłacone
Hołody Marek - 100 m / M 11-11 Szczecin Sp56
Iglewski Dorian - 100 m / M 7-7 Szczecin
Zapłacone
Jaguszewski Sebastian - 100 m / M 9-9 Szczecin
Zapłacone
Janik Olek - 100 m / M 8-8 Szczecin
Janus Gabi - 100 m / K 6-6 Szczecin
Zapłacone
Jaroszewski Igor - 100 m / M 4-4 Koszalin Rozbiegany Koszalin
Zapłacone
Jaśków Magdalena - 100 m / K 9-9 Szczecin
Zapłacone
Jaśków Natalia - 100 m / K 6-6 Szczecin
Zapłacone
Jastak Karol - 100 m / M 7-7 Szczecin
Zapłacone
Jaworska Maja - 100 m / K 3-3 Szczecin K.s. Hopster
Zapłacone
Jedynak Ksawery - 100 m / M 8-8 Dobra
Jedynak Olaf - 100 m / M 6-6 Dobra
Jendrzejczyk Hubert - 100 m / M 4-4 Szczecin
Zapłacone
Justyńska Mila - 100 m / K 3-3 Szczecin Olimpijska Mila
Zapłacone
Kalita Kornelia - 100 m / K 3-3 Szczecin
Kałwa Jakub - 100 m / M 3-3 Szczecin
Zapłacone
Kania Adam - 100 m / M 9-9 Szczecin
Zapłacone
Kapłoń Piotr - 100 m / M 9-9 Szczecin
Zapłacone
Karska Lena - 100 m / K 7-7 Szczecin Sp 33
Zapłacone
Kasperczyk Natalia - 100 m / K 10-10 Szczecin
Zapłacone
Kasprzak Patryk - 100 m / M 7-7 Mierzyn Run Expert
Zapłacone
Kędzielewska Lena - 100 m / K 5-5 Szczecin Zawadzkiego Szczecin
Zapłacone
Kielczyk Antonina - 100 m / K 7-7 Szczecin
Kmiecik Milena - 100 m / K 3-3 Szczecin
Zapłacone
Koczorowska Helena - 100 m / K 5-5 Ustka Polni Wojownicy Ustka
Zapłacone
Kolendowicz Nadia - 100 m / K 11-11 Warzymice
Zapłacone
Kominek Hanna - 100 m / K 3-3 Poznań
Zapłacone
Konarska Aleksandra - 100 m / K 11-11 Szczecin Erakawy Runners
Zapłacone
Konarska Emilia - 100 m / K 5-5 Szczecin Erakawy Runners
Zapłacone
Kondela Jeremi - 100 m / M 7-7 Choszczno
Zapłacone
Kordaszewska Amelia - 100 m / K 8-8 Szczecin
Zapłacone
Kordaszewska Antonina - 100 m / K 5-5 Szczecin
Zapłacone
Kowalak Bartłomiej - 100 m / M 4-4 Szczecin
Zapłacone
Kowalak Jakub - 100 m / M 11-11 Szczecin
Zapłacone
Kowalska Alicja - 100 m / K 5-5 Szczecin
Kowalska Amelia - 100 m / K 7-7 Szczecin
Kowalska Joanna - 100 m / K 3-3 Szczecin
Kowalski Hubert - 100 m / M 12-12 Chojna Baryłki Team
Zapłacone
Kozłowska Alicja - 100 m / K 7-7 Szczecin Uks Mkl Szczecin
Zapłacone
Kozłowska Emilia - 100 m / K 6-6 Szczecin Pp27
Zapłacone
Kraśniański Bartosz - 100 m / M 6-6 Kłodzino Lks Wicher Przelewice
Krawiec Stefan - 100 m / M 5-5 Szczecin
Zapłacone
Krawiec Zuzanna - 100 m / K 6-6 Szczecin
Zapłacone
Król Dawid - 100 m / M 6-6 Szczecin Fizjokids
Zapłacone
Król Tymon - 100 m / M 7-7 Szczecin
Krysiak Janek - 100 m / M 7-7 Szczecin
Zapłacone
Krysiński Jakub - 100 m / M 6-6 Szczecin Przedszkole Publiczne Nr 14
Zapłacone
Krzyżewska Zuzanna - 100 m / K 4-4 Szczecin
Kubiak Maciej - 100 m / M 6-6 Strzegom
Zapłacone
Kujawa Liliana - 100 m / K 6-6 Szczecin
Zapłacone
Kujawa Zuzanna - 100 m / K 4-4 Szczecin
Zapłacone
Kupczyk Oksana - 100 m / K 6-6 Pucice
Zapłacone
Kuriata Antonina - 100 m / K 4-4 Szczecin
Zapłacone
Kurtiak Amelia - 100 m / K 7-7 Mierzyn
Zapłacone
Kuzalski Mikołaj - 100 m / M 6-6 Szczecin Przedszkola 77
Zapłacone
Kwasiborski Jan - 100 m / M 7-7 Szczecin
Zapłacone
Kwaśniewska Laura - 100 m / K 6-6 Szczecin
Lerczak Zuzanna - 100 m / K 5-5 Szczecin Pp Nr 5 "magnolia"
Zapłacone
Leśkiw Borys - 100 m / M 8-8 Ińsko
Leśkiw Igor - 100 m / M 6-6 Ińsko
Lewandowska Arianna - 100 m / K 6-6 Police
Zapłacone
Lewandowski Hubert - 100 m / M 9-9 Goleniów Goleniów Sp 4
Zapłacone
Lewikowska Karolina - 100 m / K 8-8 Szczecin
Zapłacone
Lewikowska Wiktoria - 100 m / K 11-11 Szczecin
Zapłacone
Lipertowicz Bartosz - 100 m / M 11-11 Gryfice Rungryf Gryfice
Zapłacone
Lipka Maksymilian - 100 m / M 11-11 Zabnica
Zapłacone
Lokocz Emilia - 100 m / K 4-4 Szczecin
Zapłacone
Lokocz Wiktoria - 100 m / K 6-6 Szczecin
Zapłacone
Lutyński Jakub - 100 m / M 3-3 Szczecin
Łapa-Suska Klaudia - 100 m / K 3-3 Szczecin
Łukaszczyk Lena - 100 m / K 7-7 Szczecin
Zapłacone
Łukiewicz Natalia - 100 m / K 5-5 Szczecin
Zapłacone
Łysakowski Julian - 100 m / M 4-4 Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie
Zapłacone
Machowski Ignacy Tulga - 100 m / M 6-6 Szczecin Ul. Waska 9C37
Zapłacone
Mackiewicz Filip - 100 m / M 4-4 Szczecin
Zapłacone
Mackiewicz Jan - 100 m / M 9-9 Szczecin
Zapłacone
Maćkowiak Aleksander - 100 m / M 5-5 Szczecin
Zapłacone
Mackowicz Zuzanna - 100 m / K 12-12 Szczecin
Mądrzyk Gabriela - 100 m / K 10-10 Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie
Zapłacone
Maj Julia - 100 m / K 12-12 Szczecin
Majewska Aleksandra - 100 m / K 6-6 Szczecin
Zapłacone
Majzel Wiktoria - 100 m / K 7-7 Szczecin
Makles Helena - 100 m / K 7-7 Warzymice
Zapłacone
Makowski Jakub - 100 m / M 5-5 Szczecin
Zapłacone
Małecki Kamil - 100 m / M 6-6 Szczecin
Zapłacone
Małkowska Laura - 100 m / K 6-6 Ińsko Endor.finka Ińsko
Małkowski Krystian - 100 m / M 9-9 Ińsko Endor.finka Ińsko
Marmura Mariusz - 100 m / M 7-7 Stargard Stargard Ja Sie Nie Ścigam
Zapłacone
Maryniak Przemysław - 100 m / M 10-10 Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie
Zapłacone
Maryniak Tomasz - 100 m / M 12-12 Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie
Zapłacone
Masłowska Lena - 100 m / K 9-9 Stargard
Zapłacone
Masłowski Michał - 100 m / M 9-9 Stargard
Zapłacone
Matuszak Mateusz - 100 m / M 12-12 Szczecin
Zapłacone
Matwińska Zofia - 100 m / K 3-3 Szczecin
Zapłacone
Mazur Tymon - 100 m / M 6-6 Szczecin Ncdc
Meller Liliana - 100 m / K 4-4 Szczecin
Zapłacone
Mielcarz Kacper - 100 m / M 5-5 Warzymice
Mielniczuk Michał - 100 m / M 4-4 Szczecin
Zapłacone
Migotkiel Jasiu - 100 m / M 7-7 Krasnik
Milczanowski Eryk - 100 m / M 7-7 Szczecin Ks Strzelec
Milczanowski Sebastian - 100 m / M 10-10 Szczecin Ks Strzelec
Misiak Małgorzata - 100 m / K 11-11 Susz Misiak Team
Misiak Michał - 100 m / M 7-7 Susz Misiak Team
Misiak Robert - 100 m / M 6-6 Susz Misiak Team
Modzelewska Laura - 100 m / K 8-8 Szczecin
Zapłacone
Momot Marcel - 100 m / M 9-9 Szczecin
Mozer Kajetan - 100 m / M 9-9 Szczecin
Zapłacone
Mróz Natalia - 100 m / K 3-3 Szczecin
Zapłacone
Mróz Patrycja - 100 m / K 8-8 Szczecin
Zapłacone
Mucha Marta - 100 m / K 7-7 Szczecin Fizjokids
Zapłacone
Murawski Arkadiusz - 100 m / M 12-12 Świnoujście
Zapłacone
Najkowska Hania - 100 m / K 6-6 Dębno Mamy-Biegamy Kids
Neryng Wiktoria - 100 m / K 5-5 Szczecin
Zapłacone
Neumann Helene - 100 m / K 7-7 Rossow Knak Runners
Zapłacone
Niedlich Szymon - 100 m / M 11-11 Tanowo Apn Junior Police
Niewadzik Aleksandra - 100 m / K 8-8 Szczecin
Zapłacone
Niewadzik Weronika - 100 m / K 8-8 Szczecin
Zapłacone
Niezgoda Ignacy - 100 m / M 10-10 Szczecin Chucherko Team
Zapłacone
Nowacki Bartosz - 100 m / M 7-7 Mierzyn
Zapłacone
Nowacki Piotr - 100 m / M 6-6 Mierzyn
Zapłacone
Nowak Emil - 100 m / M 3-3 Mierzyn Ciocia Madzia
Nowak Tymon - 100 m / M 6-6 Mierzyn Ciocia Madzia
Obielak Lidia - 100 m / K 6-6 Szczecin
Zapłacone
Ochmańska Amelia - 100 m / K 8-8 Choszczno Choszczno Biega
Olejniczak Filip - 100 m / M 6-6 Szczecin Raz Szczecin
Zapłacone
Olejniczak Gabriel - 100 m / M 3-3 Szczecin Raz Szczecin
Zapłacone
Olejnik Filip - 100 m / M 8-8 Szczecin
Zapłacone
Opaluch Zuzanna - 100 m / K 6-6 Pyrzyce
Zapłacone
Orszulak Filip - 100 m / M 5-5 Szczecin Toucan Team
Orszulak Filip - 100 m / M 5-5 Szczecin Toucan Team
Zapłacone
Otolski Oliwier - 100 m / M 7-7 Szczecin
Pacyna Wiktoria - 100 m / K 9-9 Kozielice Husaria Fight Team Kozielice
Panasiuk Agnieszka - 100 m / K 9-9 Stargard
Zapłacone
Panasiuk Paweł - 100 m / M 3-3 Stargard
Zapłacone
Partacz Helena - 100 m / K 3-3 Szczecin
Patalas Igor - 100 m / M 4-4 Szczecin
Zapłacone
Pawelec Borys - 100 m / M 4-4 Szczecin
Pawłaszek Hanna - 100 m / K 10-10 Szczecin
Pawłaszek Katarzyna - 100 m / K 6-6 Szczecin
Piechocki Szymon - 100 m / M 4-4 Szczecin
Pilip Helena - 100 m / K 3-3 Szczecin
Zapłacone
Pilip Kornelia - 100 m / K 6-6 Szczecin
Zapłacone
Piotrowska Zuzanna - 100 m / K 10-10 Sowno
Zapłacone
Piotrowski Bartosz - 100 m / M 12-12 Sowno
Zapłacone
Pląsek Karolina - 100 m / K 7-7 Police
Zapłacone
Prokopiuk Maksymilian - 100 m / M 3-3 Szczecin Brykającebrzdące
Zapłacone
Przybycinska Kalina - 100 m / K 10-10 Szczecin Apkll Team
Zapłacone
Przybycinski Leon - 100 m / M 4-4 Szczecin Apkll Team
Zapłacone
Przybysz Aleksander - 100 m / M 6-6 Szczecin
Zapłacone
Przybysz Radosław - 100 m / M 4-4 Szczecin
Zapłacone
Purzycki Jakub - 100 m / M 5-5 Szczecin Pp67
Zapłacone
Rachwalski Artur - 100 m / M 8-8 Szczecin
Zapłacone
Radożycka Nina - 100 m / K 6-6 Szczecin
Zapłacone
Radożycki Maciej - 100 m / M 10-10 Szczecin
Zapłacone
Reczko Gabriela - 100 m / K 8-8 Bezrzecze
Reczko Katarzyna - 100 m / K 6-6 Bezrzecze
Robak Brajan - 100 m / M 9-9 Szczecin
Rogala Kajetan - 100 m / M 8-8 Nowogard
Zapłacone
Rokitnicka Marta - 100 m / K 10-10 Tatynia
Zapłacone
Rolbiecki Mikołaj - 100 m / M 6-6 Police Rowerowe Pyrzyce
Rosik Julia - 100 m / K 5-5 Szczecin
Zapłacone
Rostrygin Wiktoria - 100 m / K 5-5 Szczecin
Zapłacone
Rostrygin Wojtek - 100 m / M 9-9 Szczecin
Zapłacone
Rudkowski Michał - 100 m / M 9-9 Szczecin
Rudnicka Natalia - 100 m / K 5-5 Szczecin
Zapłacone
Rumińska Pola - 100 m / K 6-6 Szczecin
Zapłacone
Rumiński Tymon - 100 m / M 3-3 Szczecin
Zapłacone
Rutkowska Emilia - 100 m / K 5-5 Szczecin
Zapłacone
Rydzewska Natalia - 100 m / K 6-6 Szczecin
Zapłacone
Rydzewski Bruno - 100 m / M 5-5 Police
Zapłacone
Rydzewski Kacper - 100 m / M 9-9 Szczecin
Zapłacone
Rydzewski Mateusz - 100 m / M 5-5 Police
Zapłacone
Rzędzicki Beniamin - 100 m / M 5-5 Szczecin
Zapłacone
Samotyja Hubert - 100 m / M 10-10 Modrzyca Karkonosz Runinng Team
Zapłacone
Sańka Grażyna - 100 m / K 5-5 Szczecin
Zapłacone
Sańka Weronika - 100 m / K 9-9 Szczecin
Zapłacone
Schultz Jan - 100 m / M 6-6 Chojnice
Zapłacone
Schultz Laura - 100 m / K 3-3 Chojnice
Zapłacone
Sempik Kajetan - 100 m / M 3-3 Szczecin Iskierka
Zapłacone
Servadio Maja - 100 m / K 4-4 Osimo
Zapłacone
Sieczkowski Krystian - 100 m / M 12-12 Kostrzyn Nad Odrą Runexpert
Zapłacone
Sikorska Natalia - 100 m / K 11-11 Szczecin Raz
Zapłacone
Sikorski Natan - 100 m / M 5-5 Szczecin Raz Szczecin
Zapłacone
Sitek Jakub - 100 m / M 11-11 Police Osm
Zapłacone
Siwicki Filip - 100 m / M 6-6 Pyrzyce
Zapłacone
Siwy Franciszek - 100 m / M 5-5 Szczecin
Zapłacone
Skałecki Staś - 100 m / M 3-3 Gorzów Wlkp
Zapłacone
Sladkova Violetta - 100 m / K 4-4 Police
Zapłacone
Słotwińska Maja - 100 m / K 3-3 Szczecin Maja Biega
Sójka Damian - 100 m / M 3-3 Szczecin
Sokol Filip - 100 m / M 6-6 Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie
Zapłacone
Solecka Emilia - 100 m / K 7-7 Stargard
Zapłacone
Soroka Agata - 100 m / K 9-9 Dąbrówka Pan Tu Nie Stał
Zapłacone
Soroka Michalina - 100 m / K 4-4 Dąbrówka Pan Tu Nie Stał
Zapłacone
Sowiński Piotr - 100 m / M 4-4 Szczecin Amatorzy Kwaśnych Jabłek Junior
Zapłacone
Sporny Adaś - 100 m / M 6-6 Szczecin Szczecin
Zapłacone
Sporny Hubert - 100 m / M 10-10 Szczecin
Zapłacone
Stachów Kazimierz - 100 m / M 6-6 Szczecin
Zapłacone
Stachów Ryszard - 100 m / K 8-8 Szczecin
Zapłacone
Stefaniak Zuzanna - 100 m / K 9-9 Stargard Szczeciński
Zapłacone
Stefański Franciszek - 100 m / M 6-6 Szczecin Niebko Szczecin
Zapłacone
Stelnicki Filip - 100 m / M 8-8 Szczecin
Zapłacone
Stopa Alicja - 100 m / K 6-6 Gdańsk Fantastic Fajf Junior
Stopa Barbara - 100 m / K 6-6 Gdańsk Fantastic Fajf Junior
Studniarek Kornelia - 100 m / K 4-4 Szczecin
Zapłacone
Stylska Maria - 100 m / K 11-11 Szczecin
Zapłacone
Swietochowska Nadia - 100 m / K 3-3 Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie
Zapłacone
Świst Blanka - 100 m / K 4-4 Gryfino
Zapłacone
Świst Sylwester - 100 m / M 8-8 Gryfino
Zapłacone
Szakalińska Maja - 100 m / K 6-6 Szczecin
Zapłacone
Szałek Lena - 100 m / K 10-10 Szczecin
Szczęsna Jaśmina - 100 m / K 5-5 Szczecin
Zapłacone
Szczygielski Jakub - 100 m / M 3-3 Resko
Szota Artur - 100 m / M 6-6 Mierzyn Smt Szczecin
Zapłacone
Szota Zuzanna - 100 m / K 8-8 Mierzyn Smt Szczecin
Zapłacone
Szudera Julia - 100 m / K 9-9 Szczecin Sp 68
Zapłacone
Szulc Szymon - 100 m / M 4-4 Szczecin Skb Dzik
Zapłacone
Szyłowicz Klaudia - 100 m / K 5-5 Szczecin Klaudix.pl
Szymczak Marek - 100 m / M 7-7 Szczecin Brak
Zapłacone
Szymkowiak Natalia - 100 m / K 10-10 Barzkowice
Zapłacone
Szyndlarewicz Aleksandra - 100 m / K 3-3 Reptowo
Zapłacone
Tabęcka Nikola - 100 m / K 5-5 Szczecin
Zapłacone
Talarek Gabriela - 100 m / K 7-7 Szczecin Teleranek
Talarek Zofia - 100 m / K 9-9 Szczecin Teleranek
Tarkowska Maja - 100 m / K 6-6 Szczecin Przedszkole Ptyś
Zapłacone
Tietz Maja - 100 m / K 6-6 Stargard Stargard Ja Się Nie Ścigam
Zapłacone
Tokarczyk Igor - 100 m / M 8-8 Szczecin
Zapłacone
Tokarczyk Lena - 100 m / K 5-5 Szczecin
Zapłacone
Tudruj Maja - 100 m / K 7-7 Słupsk
Zapłacone
Tuszkiewicz Hanna - 100 m / K 7-7 Szczecin
Zapłacone
Tuszkiewicz Marcel - 100 m / M 4-4 Szczecin
Zapłacone
Tuzimek Bogusz - 100 m / M 5-5 Szczecin
Tuzimek Miłosz - 100 m / M 6-6 Szczecin
Ullrich Johannes - 100 m / M 6-6 Broellin Zz Broellin
Zapłacone
Urbanik Aleksandra - 100 m / K 4-4 Mierzyn
Zapłacone
Wajs Alicja - 100 m / K 4-4 Szczecin Smerfy
Zapłacone
Waldera Gabriela - 100 m / K 5-5 Głogów
Zapłacone
Waldera Maria - 100 m / K 10-10 Głogów
Zapłacone
Wartalski Aleksander - 100 m / M 3-3 Szczecin
Warych Szymon - 100 m / M 9-9 Szczecin Fundacja Aktywnej Rechabilitacji-Zachodniopomorskie
Wegner Hanna - 100 m / K 8-8 Szczecin
Zapłacone
Wegner Stanisław - 100 m / M 4-4 Szczecin
Zapłacone
Wiecha Kacper - 100 m / M 5-5 Chudoba
Zapłacone
Wiecha Wiktor - 100 m / M 7-7 Chudoba
Zapłacone
Wierzbicka Paulina - 100 m / K 3-3 Wrocław
Wiktorska Pola - 100 m / K 5-5 Skarbimierzyce
Zapłacone
Wirtek Mateusz - 100 m / M 4-4 Szczecin
Wiśniewska Ola - 100 m / K 6-6 Szczecin Pp 14 Szczecin
Zapłacone
Witan Sandra - 100 m / K 5-5 Stargard
Zapłacone
Witek Zuzanna - 100 m / K 8-8 Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie
Zapłacone
Witkowska Maja - 100 m / K 5-5 Szczecin
Zapłacone
Wlekliński Janek - 100 m / M 7-7 Szczecin
Zapłacone
Wlekliński Leon - 100 m / M 3-3 Szczecin
Zapłacone
Wochowski Jędrzej - 100 m / M 10-10 Szczecin Klub Biegacza 366 Witunia
Zapłacone
Wodzyński Szymon - 100 m / M 5-5 Szczecin Www.nie-Jest-Nudno.blogspot.com
Zapłacone
Wojtczak Martyna - 100 m / K 9-9 Szczecin
Wolna Amelia - 100 m / K 6-6 Stargard
Zapłacone
Wolniak Michał - 100 m / M 9-9 Szczecin Cks
Zapłacone
Woźniak Dorota - 100 m / K 7-7 Szczecin Makadoma Błyskawica
Zapłacone
Woźniak Karolina - 100 m / K 5-5 Szczecin Makadoma Błyskawica
Zapłacone
Woźniak Konrad - 100 m / M 7-7 Szczecin
Zapłacone
Woźny Mateusz - 100 m / M 6-6 Szczecin Przedszkole Publiczne Nr 14
Wyka Aleksander - 100 m / M 7-7 Szczecin
Zapłacone
Wypych Hanna - 100 m / K 4-4 Wołczkowo Przebiegłe Jenoty
Zapłacone
Wypych Zuzanna - 100 m / K 7-7 Wołczkowo Przebiegłe Jenoty
Zapłacone
Yankovskaya Daria - 100 m / K 7-7 Kaliningrad Klub Sportowy Ded
Zapłacone
Yankovskiy Maksim - 100 m / M 8-8 Kaliningrad Klub Sportowy Ded
Zapłacone
Zabielska Wiktoria - 100 m / K 7-7 Szczecin Uks Mkl Szczecin/sp 42
Zarobiak Adam - 100 m / M 9-9 Szczecin Osom!runners
Zapłacone
Zaród Bartek - 100 m / M 7-7 Poznań
Zapłacone
Zaród Zuzia - 100 m / K 5-5 Poznań
Zapłacone
Zatylna Kaja - 100 m / K 10-10 Szczecin
Zawada Szymon - 100 m / M 4-4 Szczecin
Zapłacone
Zelek Damian - 100 m / M 10-10 Szczecin
Zapłacone
Zelek Sebastian - 100 m / M 9-9 Szczecin
Zapłacone
Zemlik Miłosz - 100 m / M 9-9 Szczecin
Zielińska Małgorzata - 100 m / K 7-7 Szczecin
Zapłacone
Zieliński Hubert - 100 m / M 10-10 Szczecin
Zapłacone
Zieliński Nataniel - 100 m / M 7-7 Szczecin
Zieliński Wojciech - 100 m / M 5-5 Szczecin
Zapłacone
Zurawska Aleksandra - 100 m / K 8-8 Szczecin
Zapłacone
Zygmunt Daria - 100 m / K 6-6 Skórzewo
Zapłacone
Zygmunt Michał - 100 m / M 8-8 Skórzewo
Zapłacone
Zyluk Adam - 100 m / M 9-9 Szczecin
Zapłacone

Imię i nazwisko

Miejscowość

Kategoria

Nazwa klubu

15.00

(wymagany do płatności on-line)

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU