7. Lubawska Dycha

Lubawa
20.08.2017

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Abczyński Robert - 10 km / M 40-49 POL Świecie

Niezapłacone

Adamusiak Sławomir - 10 km / M 40-49 POL Iława Iława Biega

Niezapłacone

Anzel Jerzy - 10 km / M 50-99 POL Brodnica Brodnica Biega

Niezapłacone

Apczyńska Marta - 10 km / K 20-29 POL Brodnica

Niezapłacone

Bączek Jerzy - 10 km / M 40-49 POL Mortęgi

Niezapłacone

Badowski Andrzej - 10 km / M 40-49 POL Lubawa

Niezapłacone

Baniak Jacek - 10 km / M 50-99 POL Płońsk Kb Im P.sękowskiego

Niezapłacone

Baranowska Alina - 10 km / K 40-49 POL Nidzica Nidzica Biega

Niezapłacone

Baranowski Grzegorz - 10 km / M 40-49 POL Nidzica Nidzica Biega

Niezapłacone

Baranowski Piotr - 10 km / M 16-19 POL Nidzica Nidzica Biega

Niezapłacone

Bartnicki Piotr - 10 km / M 20-29 POL Nielbark

Niezapłacone

Belka Przemysław - 10 km / M 20-29 POL Iława Iława Biega

Niezapłacone

Bloch Agnieszka - 10 km / K 40-49 POL Olsztyn

Niezapłacone

Brodziński Michał - 10 km / M 30-39 POL Nielbark Samindruk

Niezapłacone

Brzozowski Franciszek - 10 km / M 20-29 POL Miłomłyn Brzozowski Team

Niezapłacone

Brzozowski Maciej - 10 km / M 20-29 POL Olsztyn Wataha Cioci Basi

Niezapłacone

Brzozowski Michał - 10 km / M 20-29 POL Olsztyn Wataha Cioci Basi

Niezapłacone

Brzozowski Stanisław - 10 km / M 50-99 POL Olsztyn Wataha Cioci Basi

Niezapłacone

Budziak Wiesław - 10 km / M 50-99 POL Chełmza Zadyszka

Niezapłacone

Budzińska Dorota - 10 km / K 20-29 POL Nowe Grodziczno Biegam U Kolesi

Niezapłacone

Bukowski Piotr - 10 km / M 30-39 POL Lubawa

Niezapłacone

Bulik Grażyna - 10 km / K 40-49 POL Laseczno

Niezapłacone

Bytner Leszek - 10 km / M 30-39 POL Brzozie Lubawskie

Niezapłacone

Cap Dorota - 10 km / K 40-49 POL Susz Rozbiegany Susz

Niezapłacone

Cap Tomasz - 10 km / M 40-49 POL Susz Rozbiegany Susz

Niezapłacone

Cegielski Adam - 10 km / M 20-29 POL Lubawa

Niezapłacone

Chełkowski Marek - 10 km / M 20-29 POL Giżycko

Niezapłacone

Chełkowski Rafał - 10 km / M 40-49 POL Giżycko

Niezapłacone

Chmielewski Bartosz - 10 km / M 20-29 POL Rypin

Niezapłacone

Chodukiewicz Monika - 10 km / K 16-19 POL Kwidzyn Gerke Fight Team

Niezapłacone

Chojnowska Marta - 10 km / K 30-39 POL Susz

Niezapłacone

Chyżyńska Marzena - 10 km / K 40-49 POL Szczepkowo

Niezapłacone

Chyzynski Dariusz - 10 km / M 40-49 POL Szczepkowo

Niezapłacone

Cichocki Tomasz - 10 km / M 40-49 POL Ilawa

Niezapłacone

Ciećko Ela - 10 km / K 20-29 POL Dobre Miasto

Niezapłacone

Cieśniewski Jarosław - 10 km / M 30-39 POL Działdowo

Niezapłacone

Cybulski Bartłomiej - 10 km / M 20-29 POL Lubawa

Niezapłacone

Czepek Andrzej - 10 km / M 40-49 POL Nowe Miasto Lubawskie Kurzętnik Biega

Niezapłacone

Czeszejko Bartłomiej - 10 km / M 30-39 POL Iława

Niezapłacone

Dąbrowski Waldemar - 10 km / M 50-99 POL Nowe Miasto Lubawskie Kurzętnik Biega

Niezapłacone

Dalkiewicz Dariusz - 10 km / M 40-49 POL Susz

Niezapłacone

Dembkowski Sławomir - 10 km / M 30-39 POL Hartowiec

Niezapłacone

Dembowski Sławomir - 10 km / M 30-39 POL Lidzbark Iks Smok Orneta

Niezapłacone

Dolecka Katarzyna - 10 km / K 40-49 POL Iława Iława Biega

Niezapłacone

Doliwka Paweł - 10 km / M 30-39 POL Lubawa Lubawa Kocha Biegać

Niezapłacone

Dołęgowska Aleksandra - 10 km / K 20-29 POL Brodnica

Niezapłacone

Dombkowski Andrzej - 10 km / M 40-49 POL Lubawa Lubawa Kocha Biegać

Niezapłacone

Domka Michał - 10 km / M 30-39 POL Iława Rezerwowe Psy

Niezapłacone

Drabik Angelika - 10 km / K 30-39 POL Grudziądz

Niezapłacone

Dudek Tomasz - 10 km / M 40-49 POL Warszawa Stare Babice Biegają

Niezapłacone

Dzido Edyta - 10 km / K 40-49 POL Nidzica Nidzica Biega

Niezapłacone

Dziergiewicz Andrzej - 10 km / M 20-29 POL Ostróda Brzozowski Team

Niezapłacone

Dziergiewicz Anna - 10 km / K 20-29 POL Ostróda

Niezapłacone

Ewert Mariusz - 10 km / M 30-39 POL Ostróda Ostróda Runners

Niezapłacone

Furga Bronisław - 10 km / M 50-99 POL Kajkowo

Niezapłacone

Gajc Bartek - 10 km / M 30-39 POL Warszawa

Niezapłacone

Gałgowski Bartłomiej - 10 km / M 30-39 POL Olsztyn

Niezapłacone

Gąsior Piotr - 10 km / M 30-39 POL Susz Rozbiegany Susz

Niezapłacone

Głębocki Arkadiusz - 10 km / M 20-29 POL Nowe Miasto Lubawskie

Niezapłacone

Głowacki Robert - 10 km / M 40-49 POL Olsztyn

Niezapłacone

Godlewski Jacek - 10 km / M 50-99 POL Karbowo Samindruk Brodnica

Niezapłacone

Golmanowski Krzysztof - 10 km / M 30-39 POL Kurzetnik Kurzętnik Biega

Niezapłacone

Gołębiewski Zbigniew - 10 km / M 50-99 POL Nowe Miasto Lubawskie

Niezapłacone

Gołkowska Marlena - 10 km / K 40-49 POL Brodnica

Niezapłacone

Górski Radosław - 10 km / M 40-49 POL Lubawa Lubawa Kocha Biegać

Niezapłacone

Gostkowski Wiesław - 10 km / M 50-99 POL Kurzętnik Kurzętnik Biega

Niezapłacone

Grabowski Dariusz - 10 km / M 30-39 POL Bratian Lks Lubawa

Niezapłacone

Grabowski Jacek - 10 km / M 40-49 POL Dębowo Zadyszka

Niezapłacone

Grabowski Marek - 10 km / M 50-99 POL Olsztyn Budimex

Niezapłacone

Grochowski Jan - 10 km / M 50-99 POL Olsztyn Team Jana

Niezapłacone

Groll Ryszard - 10 km / M 50-99 POL Susz Niezależny/samowystarczalny

Niezapłacone

Gryczka Wojciech - 10 km / M 20-29 POL Kisielice

Niezapłacone

Gucejt Karol - 10 km / M 20-29 POL Prątnica

Niezapłacone

Gurzyński Dawid - 10 km / M 20-29 POL Bielice Krotoszyny

Niezapłacone

Guzowski Piotr - 10 km / M 30-39 POL Iława Biegacze Gorszego Sortu

Niezapłacone

Hajdamowicz-Rydel Natalia - 10 km / K 30-39 POL Kwidzyn Kwidzyn Biega

Niezapłacone

Idziak Marcin - 10 km / M 30-39 POL Kurzętnik

Niezapłacone

Jabłoński Jarosław - 10 km / M 40-49 POL Zieleń Uks Trs Susz

Niezapłacone

Jabłonski Paweł - 10 km / M 40-49 POL Nidzica Nidzica Biega

Niezapłacone

Jakubowski Paweł - 10 km / M 20-29 POL Lubawa Terra Lubavia

Niezapłacone

Jankowska Aneta - 10 km / K 20-29 POL Pomierki

Niezapłacone

Januszewska Izabela - 10 km / K 30-39 POL Grodziczno Biegam U Kolesi

Niezapłacone

Januszewski Karol - 10 km / M 30-39 POL Grodziczno Biegam U Kolesi

Niezapłacone

Jaskulska Mirela - 10 km / K 50-99 POL Grudziądz

Niezapłacone

Jaskulski Kazimierz - 10 km / M 50-99 POL Grudziądz

Niezapłacone

Jedraszek Tomasz - 10 km / M 30-39 POL Górzno Team Kopeć

Niezapłacone

Jerszewski Andrzej - 10 km / M 20-29 POL Morąg

Niezapłacone

Józefowicz Kamil - 10 km / M 30-39 POL Iława

Niezapłacone

Jurewicz Arkadiusz - 10 km / M 30-39 POL Ostróda-Kajkowo Ostróda Runners

Niezapłacone

Jurkiewicz Aldona - 10 km / K 30-39 POL Susz Rozbiegany Susz

Niezapłacone

Jurkiewicz Sławomir - 10 km / M 30-39 POL Susz Rozbiegany Susz

Niezapłacone

Kaczorowski Ryszard - 10 km / M 50-99 POL Olsztyn Skazani Na Sukces

Niezapłacone

Kamiński Janusz - 10 km / M 40-49 POL Ostróda Ostróda Runners

Niezapłacone

Kaniecki Mirosław - 10 km / M 50-99 POL Iława

Niezapłacone

Kasprowicz Marcin - 10 km / M 30-39 POL Rybno Rozbiegane Działdowo

Niezapłacone

Kasprowicz Sylwester - 10 km / M 20-29 POL Rybno Biegam U Kolesi

Niezapłacone

Kasprowicz Wioletta - 10 km / K 20-29 POL Działdowo Rozbiegane Działdowo

Niezapłacone

Kasprzycka Regina - 10 km / K 30-39 POL Lubawa

Niezapłacone

Kiczor Damian - 10 km / M 30-39 POL Olsztyn

Niezapłacone

Kijewski Adrian - 10 km / M 30-39 POL Rypin Lfc.pl Team

Niezapłacone

Klatecki Adam - 10 km / M 30-39 POL Pruszcz

Niezapłacone

Klein Marcin - 10 km / M 30-39 POL Nowe Miasto Lubawskie Kurzętnik Biega

Niezapłacone

Klejna Dawid - 10 km / M 20-29 POL Lubawa Ks Constract Lubawa

Niezapłacone

Klejna Waldemar - 10 km / M 20-29 POL Lubawa Lzs Lubawa

Niezapłacone

Kliniewski Adrian - 10 km / M 20-29 POL Dąbrówno Lubawa Kocha Biegać​

Niezapłacone

Kłodawski Marek - 10 km / M 30-39 POL Bratian

Niezapłacone

Kogut Sławomir - 10 km / M 40-49 POL Szafarnia Kurzętnik Biega

Niezapłacone

Kogut Szymon - 10 km / M 16-19 POL Szafarnia Kurzętnik Biega

Niezapłacone

Kołakowski Rafał - 10 km / M 40-49 POL Działdowo

Niezapłacone

Kołecki Adam - 10 km / M 40-49 POL Iława Negu Run

Niezapłacone

Kołecki Michał - 10 km / M 20-29 POL Iława Tri Negu / Iława Biega

Niezapłacone

Komór Rafał - 10 km / M 40-49 POL Turuń Umrk

Niezapłacone

Końpa Krzysztof - 10 km / M 40-49 POL Brodnica Niezrzeszony

Niezapłacone

Kopczyński Szymon - 10 km / M 20-29 POL Węgorzyn Team Kopeć/xrunners

Niezapłacone

Koszewski Wojciech - 10 km / M 40-49 POL Nidzica Nidzica Biega

Niezapłacone

Kotlenga Przemysław - 10 km / M 30-39 POL Iława

Niezapłacone

Kowalska Amelia - 10 km / K 40-49 POL Ostróda Ostróda Runners

Niezapłacone

Kowalski Piotr - 10 km / M 30-39 POL Olsztyn Drim Tim

Niezapłacone

Kozicki Mariusz - 10 km / M 30-39 POL Nidzica Nidzica Biega

Niezapłacone

Krajnik Ryszard - 10 km / M 50-99 POL Nowe Miasto Lubawskie Kurzętnik Biega

Niezapłacone

Krasnodębski Maciej - 10 km / M 30-39 POL Grudziądz Wildbull

Niezapłacone

Krauza-Derkowska Joanna - 10 km / K 40-49 POL Nowe Miasto Lubawskie

Niezapłacone

Kremski Rafał - 10 km / M 30-39 POL Iława

Niezapłacone

Kurek Paweł - 10 km / M 20-29 POL Warszawa

Niezapłacone

Kwiatkowska Wiktoria - 10 km / K 16-19 POL Franciszkowo Dolne Budowlanka Iława

Niezapłacone

Kwiatkowski Adam - 10 km / M 40-49 POL Butryny Zadyszka

Niezapłacone

Kwiatkowski Adam - 10 km / M 20-29 POL Wałdowo Szlacheckie

Niezapłacone

Kwiatkowski Wiesław - 10 km / M 50-99 POL Franciszkowo Dolne Iława/franciszkowo

Niezapłacone

Lankowska-Klemt Agnieszka - 10 km / K 30-39 POL Olsztyn Urwis Biega

Niezapłacone

Laskowski Jarosław - 10 km / M 30-39 POL Małe Bałówki Kurzętnik Biega

Niezapłacone

Laszczak Jerzy - 10 km / M 50-99 POL Olsztyn Urwis Biega

Niezapłacone

Lenckowski Lech - 10 km / M 30-39 POL Dębień Biegam U Kolesi

Niezapłacone

Leśnicki Paweł - 10 km / M 30-39 POL Ostróda Ostróda Runners

Niezapłacone

Leśny Kacper - 10 km / M 30-39 POL Działdowo

Niezapłacone

Licznerski Mirosław - 10 km / M 30-39 POL Lubawa Lubawa Kocha Biegać

Niezapłacone

Lisek Ewa - 10 km / K 30-39 POL Nidzica Nidzica Biega

Niezapłacone

Lisek Marcin - 10 km / M 30-39 POL Nidzica Nidzica Biega

Niezapłacone

Lorkowska Małgorzata - 10 km / K 40-49 POL Iława Iława Biega

Niezapłacone

Lulińska Bożena - 10 km / K 40-49 POL Susz Rozbiegany Susz

Niezapłacone

Łowicki Krzysztof - 10 km / M 20-29 POL Grabowo

Niezapłacone

Łożyński Marcin - 10 km / M 20-29 POL Działdowo Rozbiegane Działdowo

Niezapłacone

Łożyński Piotr - 10 km / M 50-99 POL Olsztyn Akm Olim Olszty/sklep Biegowy.com

Niezapłacone

Łubiarz Ada - 10 km / K 20-29 POL Warszawa Stare Babice Biegają

Niezapłacone

Łukaszewski Gabriel - 10 km / M 30-39 POL Nowe Grodziczno Biegam U Kolesi

Niezapłacone

Majewski Marek - 10 km / M 50-99 POL Olsztyn Skazani Na Sukces

Niezapłacone

Marchlewicz Dawid - 10 km / M 30-39 POL Wąbrzeźno Wąbrzeźno Cwa

Niezapłacone

Marchlewski Radosław - 10 km / M 30-39 POL Marzęcice Kurzętnik Biega

Niezapłacone

Markiewicz Zbigniew - 10 km / M 50-99 POL Wąbrzeźno Miastoaktywni.pl

Niezapłacone

Maron Błażej - 10 km / M 30-39 POL Lubawa Lubawa Kocha Biegać

Niezapłacone

Mejka Mirosław - 10 km / M 50-99 POL Nowe Miasto Lubawskie Brak

Niezapłacone

Mielczarek Alicja - 10 km / K 30-39 POL Nidzica Nidzica Biega

Niezapłacone

Mikielski Daniel - 10 km / M 20-29 POL Olsztynek Team Kopeć

Niezapłacone

Milewski Benedykt - 10 km / M 50-99 POL Grążawy Niezrzeszony

Niezapłacone

Mówiński Robert - 10 km / M 30-39 POL Bratian Kurzętnik Biega

Niezapłacone

Mroziński Dariusz - 10 km / M 40-49 POL Działdowo Rozbiegane Działdowo

Niezapłacone

Mrozowski Adam - 10 km / M 40-49 POL Kwidzyn Kwidzyn Biega

Niezapłacone

N N - 10 km / K 20-29 POL Lubawa

Niezapłacone

Napierska Marlena - 10 km / K 30-39 POL Jajkowo Się Biega

Niezapłacone

Nawrot Justyna - 10 km / K 30-39 POL Grudziądz

Niezapłacone

Nawrot Piotr - 10 km / M 40-49 POL Grudziądz

Niezapłacone

Nazarewicz Agnieszka - 10 km / K 30-39 POL Działdowo Rozbiegane Działdowo

Niezapłacone

Nazaruk Wiktor - 10 km / M 30-39 POL Iława

Niezapłacone

Nerowski Paweł - 10 km / M 30-39 POL Iława

Niezapłacone

Neumann Monika - 10 km / K 20-29 POL Nowe Miasto Lubawskie

Niezapłacone

Niedźwiecki Paweł - 10 km / M 30-39 POL Lubawa Running Bears Lubawa

Niezapłacone

Nowak-Kowalska Karolina - 10 km / K 30-39 POL Olsztyn Drim Tim

Niezapłacone

Nowakowski Andrzej - 10 km / M 40-49 POL Prabuty Traktor Team Gmina Kwidzyn

Niezapłacone

Odolińska Agnieszka - 10 km / K 40-49 POL Ostróda Pszczółkowski Team

Niezapłacone

Odoliński Jacek - 10 km / M 40-49 POL Ostróda Pszczółkowski Team

Niezapłacone

Olszewski Adam - 10 km / M 50-99 POL Nowy Kobrzyniec Kb Lech Rypin

Niezapłacone

Olszewski Kamil - 10 km / M 20-29 POL Nidzica Nidzica Biega

Niezapłacone

Ostrowska Monika - 10 km / K 30-39 POL Brodnica Ip Serwis.pl

Niezapłacone

Paszkowski Janusz - 10 km / M 50-99 POL Brodnica

Niezapłacone

Pawłowska Dorota - 10 km / K 30-39 POL Marzęcice Kurzętnik Biega

Niezapłacone

Pawłowski Mariusz - 10 km / M 40-49 POL Marzęcice Kurzętnik Biega

Niezapłacone

Pielenc Dariusz - 10 km / M 20-29 POL Lubawa Lubawa Kocha Biegać

Niezapłacone

Pietrzak Jakub - 10 km / M 30-39 POL Działdowo Rozbiegane Działdowo

Niezapłacone

Piłat Kamil - 10 km / M 30-39 POL Olsztyn

Niezapłacone

Piniewski Robert - 10 km / M 40-49 POL Olsztyn Pszczółkowski Team

Niezapłacone

Piotrowicz Tomasz - 10 km / M 40-49 POL Kurzętnik Kurzętnik Biega

Niezapłacone

Pisarski Andrzej - 10 km / M 50-99 POL Iława Iława Biega

Niezapłacone

Piszewska Renata - 10 km / K 40-49 POL Iława Iława Biega

Niezapłacone

Pokojski Piotr - 10 km / M 30-39 POL Lubawa

Niezapłacone

Potkaj Marcin - 10 km / M 40-49 POL Ostróda Ostróda Runners

Niezapłacone

Prokop Jacek - 10 km / M 40-49 POL Ostaszewo Nad Jeziorem Hartowiec Biegam U Kolesi

Niezapłacone

Prusik Arkadiusz - 10 km / M 20-29 POL Nidzica Nidzica Biega

Niezapłacone

Psiuk Andrzej - 10 km / M 50-99 POL Rybno

Niezapłacone

Rabczyński Rafał - 10 km / M 40-49 POL Iława

Niezapłacone

Radomski Przemysław - 10 km / M 20-29 POL Iława

Niezapłacone

Rajkowski Leszek - 10 km / M 30-39 POL Iława

Niezapłacone

Ratkowski Paweł - 10 km / M 30-39 POL Ząbrowo

Niezapłacone

Rejkowicz Karolina - 10 km / K 30-39 POL Kwidzyn

Niezapłacone

Remus Tomek - 10 km / M 30-39 POL Lubawa Biegam U Kolesi

Niezapłacone

Renkel-Bucha Ewa - 10 km / K 30-39 POL Nowe Miasto Lubawskie Kurzętnik Biega

Niezapłacone

Rogiewicz Andrzej - 10 km / M 20-29 POL Grudziądz Packman Team

Niezapłacone

Romańczyk Ireneusz - 10 km / M 40-49 POL Klebark Mały

Niezapłacone

Rommedahl Hakan - 10 km / M 40-49 POL Iława

Niezapłacone

Ronowski Mateusz - 10 km / M 20-29 POL Grudziądz Mat Kin Run

Niezapłacone

Rowiński Michał - 10 km / M 30-39 POL Lubawa Lubawa Kocha Biegać

Niezapłacone

Russ Roman - 10 km / M 50-99 POL Laskowice Tkkf Kolejarz Bydgoszcz

Niezapłacone

Rzepka Andrzej - 10 km / M 40-49 POL Wielki Głęboczek Team Brzozie

Niezapłacone

Rzepka Ewa - 10 km / K 40-49 POL Wielki Głęboczek Team Brzozie

Niezapłacone

Sarnowska Martyna - 10 km / K 20-29 POL Nowe Miasto Lubawskie

Niezapłacone

Sarnowski Grzegorz - 10 km / M 50-99 POL Grudziądz

Niezapłacone

Sitnik Sylwia - 10 km / K 20-29 POL Ząbrowo Osp Ząbrowo

Niezapłacone

Slawiak Wojciech - 10 km / M 50-99 POL Sulęcin

Niezapłacone

Sławińska Anna - 10 km / K 30-39 POL Iława Rezerwowe Psy

Niezapłacone

Stankiewicz Krzysztof - 10 km / M 30-39 POL Ostróda Ostróda Runners

Niezapłacone

Stępniak Barbara - 10 km / K 40-49 POL Susz Rozbiegany Susz

Niezapłacone

Sudzińska Mariola - 10 km / K 40-49 POL Olsztyn

Niezapłacone

Suliński Dariusz - 10 km / M 30-39 POL Susz Rozbiegany Susz

Niezapłacone

Święcki Dariusz - 10 km / M 40-49 POL Iława Sport A-Z Team Iława

Niezapłacone

Święcki Przemysław - 10 km / M 30-39 POL Iława Sport A-Z Team Iława

Niezapłacone

Świniarska Marzena - 10 km / K 30-39 POL Gdańsk

Niezapłacone

Symerwicz Marek - 10 km / M 50-99 POL Barczewo

Niezapłacone

Szczecina Rafał - 10 km / M 30-39 POL Iława Iława Biega

Niezapłacone

Szpendowski Marek - 10 km / M 30-39 POL Olsztyn Skazani Na Sukces

Niezapłacone

Szul Malwina - 10 km / K 30-39 POL Susz

Niezapłacone

Taranowski Sebastian - 10 km / M 30-39 POL Iława

Niezapłacone

Tarasiuk Paweł - 10 km / M 30-39 POL Poznan Kaczmar Project

Niezapłacone

Trzebiatowski Michał - 10 km / M 40-49 POL Iława Biegacze Gorszego Sortu

Niezapłacone

Trzebiatowski Tomasz - 10 km / M 40-49 POL Lubawa Wierzę Na Rowerze

Niezapłacone

Tylicki Marek - 10 km / M 30-39 POL Górzno Górzno Biega

Niezapłacone

Urbański Marcin - 10 km / M 40-49 POL Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz

Niezapłacone

Walerowicz Agnieszka - 10 km / K 20-29 POL Lubawa Lubawa Kocha Biegać

Niezapłacone

Wasielewski Krzysztof - 10 km / M 30-39 POL Rybno Crazy Runners Team Rybno

Niezapłacone

Wdowiak Robert - 10 km / M 16-19 POL Olsztyn Wdowiak&friends

Niezapłacone

Wdowiak Wojciech - 10 km / M 40-49 POL Olsztyn Wdowiak&friends

Niezapłacone

Wiechowski Piotr - 10 km / M 40-49 POL Mława Gabinet Piotra

Niezapłacone

Wielgoszyński Konrad - 10 km / M 20-29 POL Lubawa Osp Lubawa

Niezapłacone

Wielgoszyński Radosław - 10 km / M 20-29 POL Lubawa Osp Lubawa

Niezapłacone

Wierzbowska Agnieszka - 10 km / K 20-29 POL Hartowiec Biegam U Kolesi

Niezapłacone

Wierzbowski Krzysztof - 10 km / M 30-39 POL Nowe Grodziczno Biegam U Kolesi

Niezapłacone

Wilczewska Martyna - 10 km / K 20-29 POL Dębień Biegam U Kolesi

Niezapłacone

Wisniewski Marek - 10 km / M 50-99 POL Ostróda

Niezapłacone

Witkowski Mariusz - 10 km / M 40-49 POL Olsztyn Bieg Na 6 Łap

Niezapłacone

Wodzyński Bogusław - 10 km / M 50-99 POL Działdowo Rozbiegane Działdowo

Niezapłacone

Wójcik Roman - 10 km / M 40-49 POL Elbląg

Niezapłacone

Wojdyło Mariusz - 10 km / M 30-39 POL Brodnica Biegam Sobie

Niezapłacone

Wojtacka Monika - 10 km / K 40-49 POL Lubawa Lubawa Kocha Biegać

Niezapłacone

Wojtacki Artur - 10 km / M 40-49 POL Lubawa Lubawa Kocha Biegać

Niezapłacone

Woźniewski Leszek - 10 km / M 30-39 POL Tylice

Niezapłacone

Zalewski Daniel - 10 km / M 20-29 POL Susz Rozbiegany Susz

Niezapłacone

Zalewski Michał - 10 km / M 30-39 POL Iława Lubawa Kocha Biegać

Niezapłacone

Żarczyński Błażej - 10 km / M 30-39 POL Uzdowo Crazy Runners Team Rybno

Niezapłacone

Żbikowska Bożena - 10 km / K 30-39 POL Nidzica Nidzica Biega

Niezapłacone

Zięba Mariusz - 10 km / M 20-29 POL Iława

Niezapłacone

Zieliński Dominik - 10 km / M 30-39 POL Nidzica Nidzica Biega

Niezapłacone

Zieliński Przemysław - 10 km / M 40-49 POL Olsztyn Team Jana

Niezapłacone

Ziółkowski Marek - 10 km / M 40-49 POL Ostróda Brzozowski Team

Niezapłacone

Żmijewski Paweł - 10 km / M 40-49 POL Działdowo Rozbiegane Działdowo

Niezapłacone

Żuchowska Joanna - 10 km / K 16-19 POL Płonne Eko-Opał Płonne

Niezapłacone

Żuchowski Józef - 10 km / M 40-49 POL Płonne Eko-Opał Płonne

Niezapłacone

Żurawska Cecylia - 10 km / K 50-99 POL Mława Gabinet Piotra

Niezapłacone

Żygulska Katarzyna - 10 km / K 30-39 POL Iława Iława Zbuj

Niezapłacone

Żywiecka Kinga - 10 km / K 20-29 POL Grudziądz Mat Kin Run

Niezapłacone

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU