46. Bieg Transgraniczny Doliną Dolnej Odry Gryfino-Gartz

Gryfino
03.10.2017

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miejscowość Klub Status opłaty
Abraham Sven 256 10 / M 30-39 Prenzlau

Zapłacone

Adamowicz Daniel 111 10 / M 30-39 Szczecin Kb Pionier Szczecin

Zapłacone

Andreatto Jacek 147 10 / M 30-39 Gryfino

Zapłacone

Andrych Kamil 171 10 / M 30-39 Gryfino Wieczorne Bieganie

Zapłacone

Andrych Magdalena 156 10 / K 30-39 Gryfino Wieczorne Bieganie

Zapłacone

Antonowicz Wojciech 124 10 / M 50-59 Szczecin

Zapłacone

Augustyniak Przemysław 123 10 / M 20-29 Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

Bajgert Robert 276 10 / M 40-49 Kołobrzeg Kb Wygan/voltaix.pl-Kołobrzeg

Zapłacone

Bandkowski Marek 150 10 / M 60-69 Szczecin Puszczyk Bukowy

Zapłacone

Barsch Detlef 236 10 / M 50-59 Schwedt Schwedter Hasen

Zapłacone

Bartnik Jarosław 83 10 / M 40-49 Szczecin

Zapłacone

Bartnik Paweł 53 10 / M 50-59 Szczecin Raz Szczecin

Zapłacone

Bartosiewicz Adam 80 10 / M 40-49 Gryfino Ocr Polska

Zapłacone

Będkowski Piotr 161 10 / M 20-29 Wełtyń

Zapłacone

Beister Claas 183 10 / M 40-49 Leegebruch

Zapłacone

Berg Thoralf 198 10 / M 40-49 Schwedt Schwedter Hasen

Zapłacone

Białek Beata 19 10 / K 40-49 Żarczyn

Zapłacone

Bielawska Anna 272 10 / K 30-39 Trzcinsko Zdrój

Zapłacone

Birula Michał 233 10 / M 30-39 Szczecin Husaria Race Team

Zapłacone

Bołbot Grzegorz 212 10 / M 30-39 Gryfino Gb

Zapłacone

Brusiłowicz Dagmara 262 10 / K 40-49 Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Brykczyński Błażej 117 10 / M 40-49 Ustowo Fizjobiegacze Szczecin

Zapłacone

Brzóska Eugeniusz 11 10 / M 50-59 Gryfino Kb Hermes

Zapłacone

Budziński Łukasz 135 10 / M 20-29 Sobieradz

Zapłacone

Burmann Dana 201 10 / K 40-49 Angermünde

Zapłacone

Bykowski Piotr 166 10 / M 30-39 Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

Cebeńko Maria 155 10 / K 40-49 Nowe Czarnowo Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

Chęciński Jacek 43 10 / M 40-49 Stare Kurowo Km Letowski

Zapłacone

Chlebowski Adam 120 10 / M 60-69 Szczecin Wysocki-Ski Team Szczecin

Zapłacone

Chmara Aleksander 119 10 / M 50-59 Szczecin Niezrzeszony

Zapłacone

Chodyniecki Tomasz 63 10 / M 30-39 Gryfino

Zapłacone

Cichocki Jakub 68 10 / M 30-39 Szczecin Hks Skaut Szczecin

Zapłacone

Cieślak Adam 6 10 / M 50-59 Gryfino Gryfino

Zapłacone

Cieślak Helena 7 10 / K 50-59 Gryfino Gryfino

Zapłacone

Cieślukowski Wojciech 77 10 / M 40-49 Szczecin Tt Szczecin

Zapłacone

Czachowski Jarosław 121 10 / M 40-49 Stargard 102 Batalion Ochrony

Zapłacone

Czepiel Jadwiga 225 10 / K 40-49 Babinek Jäger Polska

Zapłacone

Czerniachowska Ewelina 16 10 / K 30-39 Gryfino

Zapłacone

Czosnowski Krzysztof 75 10 / M 30-39 Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

Czyleko Małgorzata 50 10 / K 30-39 Gryfino Delf Gryfino

Zapłacone

Czyleko Wojciech 51 10 / M 30-39 Gryfino Gryfino

Zapłacone

Daleszyński Jacek 44 10 / M 40-49 Szczecin Pogodno

Zapłacone

Daleszyński Michał 163 10 / M 30-39 Szczecin Łękno

Zapłacone

Daunheimer Sven 228 10 / M 40-49 Groß Pinnow

Zapłacone

Dehnert Mirko 181 10 / M 30-39 Gartz (Oder)

Zapłacone

Denisiuk Krzysztof 14 10 / M 60-69 Szczecin Szczecin

Zapłacone

Dokowska Joanna 216 10 / K 20-29 Szczecin Husaria Race Team

Zapłacone

Dub Piotr 234 10 / M 50-59 Gryfino Jäger Polska

Zapłacone

Duchowski Robert 39 10 / M 40-49 Gryfino 100% Ekipa Gryfino

Zapłacone

Dul Magdalena 2 10 / K 40-49 Nowe Czarnowo Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

Eick Rene 191 10 / M 30-39 Gartz (Oder) Blau-Weiß 90 E.v.

Zapłacone

Fajer Markus 211 10 / M 60-69 Dobra Szczecinska Raz Szczecin

Zapłacone

Flajszerowicz Marcin 91 10 / M 30-39 Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

Forczmańska Izabela 222 10 / K 40-49 Szczecin

Zapłacone

Forczmański Paweł 223 10 / M 40-49 Szczecin

Zapłacone

Gąciarski Krystian 64 10 / M 20-29 Szczecin Fizjobiegacze Szczecin

Zapłacone

Gajek Patrycja 94 10 / K 20-29 Gryfino

Zapłacone

Gerber Alina 193 10 / K 16-19 Passow Jamikower Raketen

Zapłacone

Gerber Jörg 184 10 / M 40-49 Passow Jamikower Raketen

Zapłacone

Giergielewicz Marta 35 10 / K 30-39 Gryfino

Zapłacone

Giers-Romek Monika 78 10 / K 30-39 Szczecin Puszczyk Bukowy

Zapłacone

Gladisch Tom 189 10 / M 16-19 Gartz (Oder) Blau-Weiß 90 E.v.

Zapłacone

Gladisch Torsten 190 10 / M 40-49 Gartz (Oder) Karateverein Gartz (Oder)

Zapłacone

Gładkow Maksym 238 10 / M 20-29 Gryfino Rowerem Hen Hen

Zapłacone

Górski Bernard 177 10 / M 50-59 Mierno Niezrzeszony

Zapłacone

Grabosch Jörn 129 10 / M 50-59 Grünow Team Grünow

Zapłacone

Grzelak Ryszard 125 10 / M 40-49 Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

Grzywaczewska Sylwia 217 10 / K 20-29 Gryfino Nordicania Team

Zapłacone

Gutowski Sebastian 137 10 / M 40-49 Swidwin Gucior-Run

Zapłacone

Guzikowski Tomasz 102 10 / M 30-39 Szczecin Guzik Team

Zapłacone

Gwiazda Marek - 10 / M 30-39 Gryfino Psp Gryfino

Niezapłacone

Hatłas Edward 31 10 / M 60-69 Pniewo Biegacz Pniewo

Zapłacone

Hatowski Ryszard 142 10 / M 60-69 Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

Heda Jakub 208 10 / M 16-19 Gryfino Delf Gryfino

Zapłacone

Herba Zbigniew 20 10 / M 60-69 Stargard Holstar. Szwla

Zapłacone

Hołyński Leszek 118 10 / M 30-39 Przecław Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Howil Kornel 158 10 / M 16-19 Gryfino

Zapłacone

Ignalewski Wojciech 24 10 / M 40-49 Bezrzecze

Zapłacone

Jabłoński Tomasz 221 10 / M 50-59 Czarna Łąka Gtj Racing

Zapłacone

Jäckel Holger 192 10 / M 50-59 Gartz (Oder) Blau-Weiß 90 E.v.

Zapłacone

Janas Kacper 244 10 / M 30-39 Szczecin Puszczyk Bukowy

Zapłacone

Janaszkiewicz Mateusz 209 10 / M 16-19 Gryfino Delf Gryfino

Zapłacone

Janeczek Monika 109 10 / K 40-49 Stargard Gryfskand Activated

Zapłacone

Janowska Paula 136 10 / K 30-39 Gryfino

Zapłacone

Januszewska Magdalena 34 10 / K 30-39 Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

Jarosiński Dawid 126 10 / M 30-39 Myślibórz Kp Psp Myślibórz

Zapłacone

Jóźwicka Aneta 79 10 / K 40-49 Szczecin

Zapłacone

Kacała Jarosław 202 10 / M 30-39 Żórawki Gryfskand Activated

Zapłacone

Kamińska Agnieszka 84 10 / K 30-39 Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

Kamińska Magdalena 101 10 / K 30-39 Szczecin Pum Szczecin

Zapłacone

Kamiński Adam 62 10 / M 30-39 Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

Kanclerowicz Katarzyna - 10 / K 20-29 Radziszewo

Niezapłacone

Karol Anna 138 10 / K 40-49 Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Karol Wojciech 139 10 / M 40-49 Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Karpicka Marta 5 10 / K 30-39 Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

Kawczyńska Lidia 215 10 / K 40-49 Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

Kaźmierczak Krzysztof 15 10 / M 40-49 Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

Kieliszek Anna 93 10 / K 30-39 Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Kiełpinska Samanta 131 10 / K 20-29 Szczecin Brak

Zapłacone

Klejber Maciej 213 10 / M 30-39 Szczecin

Zapłacone

Klich Jan 41 10 / M 30-39 Szczecin Biegohollica

Zapłacone

Kluka Maciej 227 10 / M 16-19 Widuchowa Jäger Polska

Zapłacone

Kluza-Howil Lila 224 10 / K 40-49 Gryfino Www.biegowekaizen.pl

Zapłacone

Kochański Adam 110 10 / M 40-49 Stargard Gryfskand Activated

Zapłacone

Kohlheim Lutz 188 10 / M 40-49 Gartz (Oder) Blau-Weiß 90 E.v.

Zapłacone

Kopcewicz Henryk 95 10 / M 60-69 Goleniów Crown Goleniów

Zapłacone

Kopcewicz Robert 97 10 / M 50-59 Goleniów Rozbiegany Goleniów

Zapłacone

Koperska Krystyna 154 10 / K 60-99 Gryfino

Zapłacone

Kornel Maja 149 10 / K 30-39 Szczecin

Zapłacone

Kosiński Mateusz 148 10 / M 20-29 Szczecin Drużyna Szpiku

Zapłacone

Kosmowska Alicja 173 10 / K 20-29 Szczecin Wojtek Dawasz!

Zapłacone

Kotowska Iwona 133 10 / K 30-39 Szczecin

Zapłacone

Kotowski Dominik 134 10 / M 30-39 Szczecin

Zapłacone

Kowalczyk Paweł 241 10 / M 30-39 Radziszewo Powolni Z Nadwagą

Zapłacone

Kowiel Mariusz 103 10 / M 30-39 Szczecin

Zapłacone

Kozieł Jacek 280 10 / M 30-39 Gryfino

Niezapłacone

Kozieł Wieslaw 165 10 / M 50-59 Szczecin

Zapłacone

Kranzusch Sven 182 10 / M 30-39 Mescherin

Zapłacone

Kraußer Nancy 194 10 / K 30-39 Passow Jamikower Raketen

Zapłacone

Król Gerard 205 10 / M 40-49 Szczecin

Zapłacone

Krost Markus 279 10 / M 50-59 Berlin

Zapłacone

Kubasik Arkadiusz 206 10 / M 30-39 Gryfino Pge

Zapłacone

Kuchta Piotr 29 10 / M 20-29 Szczecin Kb Pionier Szczecin

Zapłacone

Kulow Mario 128 10 / M 40-49 Schwedt Oder

Zapłacone

Kurlej Mariusz 37 10 / M 40-49 Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

Lachowicz Blanka 240 10 / K 30-39 Stargard Husaria Race Team

Zapłacone

Laufer Slawomir 220 10 / M 40-49 Szczecin

Zapłacone

Leśniak Dariusz 57 10 / M 40-49 Szczecin

Zapłacone

Leśniak Jerzy 115 10 / M 50-59 Gryfino Sm Dolna Odra

Zapłacone

Lewandowski Grzegorz 42 10 / M 50-59 Gryfino Klub Hdk Pck "kropelka" Przy Pge Giek S.a. Oddział Zedo

Zapłacone

Lewandowski Mirosław 92 10 / M 50-59 Goleniów Rasch Polska Goleniów

Zapłacone

Lisiecki Ernest - 10 / M 30-39 Stargard 102 Bochr Dbwd Wkp-W

Niezapłacone

Lorent Agnieszka 21 10 / K 30-39 Gryfino Gryfino

Zapłacone

Lubas Rafał 264 10 / M 40-49 Gryfino

Zapłacone

Lupa Erik 180 10 / M 40-49 Angermünde

Zapłacone

Lupa Marene 179 10 / K 40-49 Angermünde

Zapłacone

Łętowski Mariusz 114 10 / M 40-49 Nawodna Km Team

Zapłacone

Łukasiewicz Agnieszka 96 10 / K 40-49 Gryfino Wieczorne Bieganie Gryfino

Zapłacone

Maciaszczyk Zbigniew 112 10 / M 60-69 Szczecin Szybciej Nie Mogę

Zapłacone

Maciejewska Grazyna 82 10 / K 50-59 Marianowo Szwla

Zapłacone

Maciejewski Henryk 81 10 / M 70-99 Marianowo Szwla

Zapłacone

Maciejuk Mateusz 237 10 / M 30-39 Szczecin

Zapłacone

Magierska Honorata 245 10 / K 30-39 Gryfino Drużyna Szpiku

Zapłacone

Maily Mayelin 199 10 / K 40-49 Schwedt Schwedter Hasen

Zapłacone

Majdan Helena 153 10 / K 60-99 Szczecin

Zapłacone

Marszał Michał 32 10 / M 40-49 Szczecin

Zapłacone

Martyniak Diana 230 10 / K 30-39 Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

Martyniak Łukasz 229 10 / M 30-39 Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfine

Zapłacone

Mataj Maciej 107 10 / M 30-39 Gryfino 100% Ekipa Gryfino

Zapłacone

Matuszak Anita 265 10 / K 40-49 Szczecin Mango Gatki Team

Zapłacone

Matuszak Piotr 247 10 / M 40-49 Wołczkowo

Zapłacone

Mazuro Piotr 170 10 / M 20-29 Gryfino Mbm-2 Systemy Informatyczne

Zapłacone

Michałek Tomasz 246 10 / M 30-39 Gryfino Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

Michałowski Jan 116 10 / M 50-59 Gryfino K.b.hermes Gryfino

Zapłacone

Mikołajczyk Alicja 54 10 / K 30-39 Chojna

Zapłacone

Miksza Bartosz 274 10 / M 20-29 Stargard

Zapłacone

Miler Małgorzata 160 10 / K 30-39 Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

Morawiak Krzysztof 281 10 / M 30-39 Szczecin

Zapłacone

Mróz Dariusz 66 10 / M 40-49 Gryfino Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

Mucha Rafał 98 10 / M 40-49 Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

Murawska Wioletta 282 10 / K 40-49 Szczecin

Zapłacone

Muskała Beata 74 10 / K 40-49 Gryfino Kwp Szczecin

Zapłacone

Nadolny Przemysław 252 10 / M 40-49 Szczecin Inter-Copy Szczecin

Zapłacone

Niećko Adriana 49 10 / K 30-39 Szczecin Ssc Dansk Supermarked

Zapłacone

Niełacna Ewelina 157 10 / K 30-39 Krajnik Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

Nowak Małgorzata 277 10 / K 30-39 Dobra Szczecińska Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Nowak Wiesław 12 10 / M 60-69 Szczecin Rowery Turowski

Zapłacone

Nowakowski Norbert 146 10 / M 30-39 Szczecin Gryfskand Activate

Zapłacone

Olejnik Marzena 99 10 / K 40-49 Szczecin

Zapłacone

Olejnik Przemek 100 10 / M 40-49 Szczecin

Zapłacone

Olszewski Michał 235 10 / M 30-39 Gryfino

Zapłacone

Osetek Sebastian 28 10 / M 30-39 Gryfino Sebastian Osetek

Zapłacone

Ostapowicz Małgorzata 218 10 / K 20-29 Szczecin Sdo

Zapłacone

Ostrowski Marian 285 10 / M 60-69 Złocieniec Senior 54

Niezapłacone

Pagórek Radosław 254 10 / M 40-49 Szczecin

Zapłacone

Pańko Andrzej 87 10 / M 20-29 Żarczyn

Zapłacone

Papież-Pędziszczak Klaudiusz 113 10 / M 50-59 Szczecin Bezklubowicz-Całkowicie Prywatnie

Zapłacone

Paszkiewicz Krzysztof 45 10 / M 40-49 Pniewo Sznaucery Pniewo

Zapłacone

Pawłowski Darosław 40 10 / M 50-59 Gryfino

Zapłacone

Pejska-Babińska Justyna 204 10 / K 30-39 Gryfino

Zapłacone

Pękalski Tomasz 243 10 / M 30-39 Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

Piątkowski Mariusz 59 10 / M 30-39 Mierzyn Moryń

Zapłacone

Piechota Andrzej 261 10 / M 60-69 Krzyż Wielkopolski Dziadek Magdalenki

Zapłacone

Piotrowski Konrad 89 10 / M 30-39 Szczecin Nowa Cukrownia

Zapłacone

Piwodda Frank 185 10 / M 40-49 Gartz (Oder) Blau-Weiß 90 E.v.

Zapłacone

Piwodda Liam 187 10 / M 16-19 Gartz (Oder) Blau-Weiß 90 E.v.

Zapłacone

Piwodda Luca 186 10 / M 16-19 Gartz (Oder) Blau-Weiß 90 E.v.

Zapłacone

Plata Tadeusz 3 10 / M 60-69 Szczecin Maratończyk Team Szczecin

Zapłacone

Pluta Grzegorz 73 10 / M 50-59 Nowe Czarnowo Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

Podolak Izabela 85 10 / K 40-49 Sobieradz

Zapłacone

Podolak Mirosław 36 10 / M 40-49 Sobieradz Kp Psp Gryfino

Zapłacone

Pośniak Katarzyna 60 10 / K 16-19 Chojna Active Chojna / Waszczuk Team

Zapłacone

Potasznik Artur 4 10 / M 40-49 Szczecin Maratończyk Team Szczecin

Zapłacone

Prellwitz Ivette 259 10 / K 40-49 Battingsthal

Zapłacone

Prellwitz Torsten 258 10 / M 50-59 Battingsthal

Zapłacone

Prieditis Maciej 104 10 / M 30-39 Szczecin

Zapłacone

Pruszanow Marcin 33 10 / M 40-49 Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

Przekopowicz Bartosz 275 10 / M 20-29 Stargard 102. Batalion Ochrony

Zapłacone

Rachmaciej Krzysztof 145 10 / M 30-39 Szczecin Kb Pionier Szczecin

Zapłacone

Raciborski Łukasz 22 10 / M 20-29 Gryfino

Zapłacone

Raciborski Marek 122 10 / M 40-49 Gryfino Truchtowo 42.195 / Drużyna Szpiku

Zapłacone

Racinowska Sylwia 271 10 / K 20-29 Gryfino

Zapłacone

Racinowski Maciej 144 10 / M 50-59 Gryfino Mks Hermes

Zapłacone

Racinowski Paweł 168 10 / M 50-59 Gryfino

Zapłacone

Radziun Mirosław 76 10 / M 60-69 Gryfino

Zapłacone

Ragan Stefan 273 10 / M 40-49 Gryfino Gryfino

Zapłacone

Rajfur Joanna 132 10 / K 30-39 Daleszewo Brak

Zapłacone

Ratajczyk Krzysztof 251 10 / M 30-39 Szczecin Mks Hermes Gryfino

Zapłacone

Reinholz Elżbieta 69 10 / K 30-39 Szczecin

Zapłacone

Rejniak Wojciech 172 10 / M 30-39 Szczecin Dawasz Ala!

Zapłacone

Rogien Arkadiusz 25 10 / M 40-49 Szczecin

Zapłacone

Rohrlack Stefanie 257 10 / K 30-39 Prenzlau Tsv 62 Prenzlau

Zapłacone

Rożko Sebastian 38 10 / M 30-39 Gryfino Osir Gryfino

Zapłacone

Rudziński Grzegorz 248 10 / M 16-19 Gryfino Gks Delf

Zapłacone

Rudziński Jacek 88 10 / M 40-49 Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

Rudziński Jakub 288 10 / M 16-19 Gryfino

Niezapłacone

Rusiecki Henryk 56 10 / M 60-69 Szczecin Hermes Gryfino

Zapłacone

Rymer Wojtek 86 10 / M 40-49 Pucice Klub Własny Jednoosobowy

Zapłacone

Sadowski Artur 260 10 / M 40-49 Gryfino Biegam Dla Siebie

Zapłacone

Sieczkowski Michał 55 10 / M 30-39 Szczecin Kb Pionier Szczecin

Zapłacone

Sitek Andrzej 174 10 / M 40-49 Wrocław Noa

Zapłacone

Skara Steffi 195 10 / K 30-39 Gartz Schwedter Hasen

Zapłacone

Skokowski Jacek 18 10 / M 50-59 Szczecin Skokowscy Team

Zapłacone

Skotarczak Adam 269 10 / M 16-19 Szczecin Lecone Mielone

Zapłacone

Skotarczak Maciej 268 10 / M 40-49 Szczecin Sdo

Zapłacone

Skrzypczak Sebastian 167 10 / M 30-39 Szczecin 1Bpzmot

Zapłacone

Skwarzyńska Katarzyna 47 10 / K 30-39 Gryfino Home Made Cookies Gryfino

Zapłacone

Skwarzyński Artur 48 10 / M 30-39 Gryfino Home Made Cookies Gryfino

Zapłacone

Słoka-Opłotny Magdalena 284 10 / K 40-49 Szczecin

Zapłacone

Sobolewska-Szwed Ewelina 231 10 / K 40-49 Mierzyn Mango Gatki Team

Zapłacone

Spiczko Małgorzata 106 10 / K 30-39 Szczecin

Zapłacone

Stańczyk Sławomir 70 10 / M 20-29 Stargard Stargard. Ja Się Nie Ścigam

Zapłacone

Staniszewski Sławomir 175 10 / M 40-49 Przecław

Zapłacone

Staszałek Zbigniew 8 10 / M 60-69 Gryfino

Zapłacone

Stempiński Jerzy 214 10 / M 16-19 Pniewo

Zapłacone

Stępień Hubert 283 10 / M 30-39 Szczecin

Zapłacone

Sternkiker Heike 196 10 / K 40-49 Schwedt Schwedter Hasen

Zapłacone

Sternkiker Mario 197 10 / M 40-49 Schwedt Schwedter Hasen

Zapłacone

Streit Markus 278 10 / M 50-59 Berlin

Zapłacone

Strenger Olaf 203 10 / M 50-59 Ferdinandshof Jäger Polska

Zapłacone

Strzelec Tomasz 151 10 / M 40-49 Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

Studenna Joanna 26 10 / K 30-39 Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

Supiński Patryk 130 10 / M 20-29 Gryfino

Zapłacone

Surdacki Jerzy 65 10 / M 40-49 Gryfino Drużyna Szpiku / Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

Surdacki Piotr 23 10 / M 40-49 Gryfino Gryfino

Zapłacone

Świst Joanna 105 10 / K 30-39 Gryfino Running Queen

Zapłacone

Sylwestrzak Piotr 30 10 / M 40-49 Przecław -

Zapłacone

Szadkowska Anna 141 10 / K 60-99 Inowrocław Bbl Inowrocław

Zapłacone

Szalewicz Małgorzata 242 10 / K 50-59 Szczecin Szybciej Nie Mogę

Zapłacone

Szarmach Dariusz 13 10 / M 40-49 Szczecin Maratończyk Team Szczecin

Zapłacone

Szufranowicz Mirosław 143 10 / M 30-39 Szczecin Klub Biegacza Santandera

Zapłacone

Szulc Anna 200 10 / K 30-39 Schwedt Schwedter Hasen

Zapłacone

Szurgocińska Nikolina 52 10 / K 20-29 Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

Szustak Robert 226 10 / M 40-49 Gryfino Jäger Polska

Zapłacone

Szwabowska Monika 178 10 / K 30-39 Gryfino

Zapłacone

Szymańska Anna 17 10 / K 50-59 Goleniów Rozbiegany Goleniów

Zapłacone

Talarczyk Krzysztof 162 10 / M 30-39 Recz Talar Team

Zapłacone

Talarczyk Robert 253 10 / M 40-49 Szczecin Talar Team

Zapłacone

Tarka Marta 90 10 / K 20-29 Gryfino

Zapłacone

Teral Hanna 61 10 / K 30-39 Gryfino Gryfskand Activated

Zapłacone

Tijewski Maciej 71 10 / M 40-49 Bezrzecze Bezrzecze

Zapłacone

Urbanek Mateusz 207 10 / M 16-19 Gryfino Delf

Zapłacone

Wasilewska Ewa 266 10 / K 30-39 Gartz (Oder)

Zapłacone

Wasilewski Maciej 267 10 / M 50-59 Gartz (Oder)

Zapłacone

Wasiluk Marcin 219 10 / M 30-39 Gryfino Mbm-2 Systemy Informatyczne

Zapłacone

Waszczuk Tomasz 67 10 / M 30-39 Szczecin Waszczuk Team

Zapłacone

Węgierek Hubert 239 10 / M 30-39 Lubiatowo W K B 102 Rem-Run_Team

Zapłacone

Wieligórka Oskar 210 10 / M 16-19 Gryfino Delf Gryfino

Zapłacone

Wieliński Krzysztof 1 10 / M 60-69 Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

Wiesiolek Grzegorz 169 10 / M 40-49 Warszawa

Zapłacone

Wietrzychowska Aleksandra 27 10 / K 40-49 Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Wilk Rafał - 10 / M 30-39 Gryfino Modlitwa Biegania Gryfino

Niezapłacone

Wiśniewska Joanna - 10 / K 30-39 Rosow

Niezapłacone

Wiśniewski Czesław 72 10 / M 60-69 Szczecin Maratończyk Szczecin

Zapłacone

Witkowski Mateusz 140 10 / M 20-29 Szczecin Fizjobiegacze Szczecin

Zapłacone

Wnuk Zdzisław 58 10 / M 50-59 Wełtyń Gryfskand Activated

Zapłacone

Wojnach Andrzej 263 10 / M 40-49 Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Wolff Annett 255 10 / K 50-59 Angermuende Tsv 62 Prenzlau

Zapłacone

Wondolowski Stanisław 152 10 / M 70-99 Szczecin Wieczorne Bieganie Szczecin

Zapłacone

Woszczyk Renata 46 10 / K 30-39 Szczecin

Zapłacone

Zabel Hartmut 249 10 / M 60-69 Schwedt Oder

Niezapłacone

Zabel Rotraud 250 10 / K 60-99 Schwedt Oder

Niezapłacone

Zaborowski Jakub 270 10 / M 20-29 Szczecin Lecone Mielone

Zapłacone

Żak Karol 232 10 / M 20-29 Szczecin Husaria Race Team

Zapłacone

Zapłata Marek 176 10 / M 60-69 Kamieniec

Zapłacone

Zembik Grzegorz 10 10 / M 50-59 Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

Zembik Jan 9 10 / M 16-19 Gryfino Mks Hermes Gryfino

Zapłacone

Zielazek Sandra 159 10 / K 30-39 Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

Zieliński Bartosz 108 10 / M 40-49 Szczecin Gryfskand Activated

Zapłacone

Zimny Tomasz 127 10 / M 60-69 Szczecin

Zapłacone

Złotnik Paweł 287 10 / M 30-39 Szczecin Pogodno

Niezapłacone

Żywicki Janusz 164 10 / M 40-49 Szczecin Kb Pionier Szczecin

Zapłacone

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU